Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Imblanzirea scorpiei!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Feb 2011, 21:47

Vai ce frumos este ficul draga mea! Absolut superb!

Foarte reusit imi place enorm de mult!

Felicitari este extrem de frumos!

Te rog sa ma ierti ca nu am lasat comm. Nu pot sa-mi dau nici acum seama cum de am uitat!

Inca o data : imi pare sincer rau ca nu am dat comm mai devreme!

Ficul este fabulos! SCRI foarte frumos si imi place muuuult!

Sa fi cu next-ul cat mai repede!

Spor la scris si multe idei! kiss kiss kiss


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Feb 2011, 21:49

Buna scumpo !
Imi place foarte mult ..
Pai .. cred ca cel care a sarit pe fete e micutul saau mai bine zis marele caine . Akamaru ..
Pai .. as vrea sa fie ceva actiune
He he ..
Voi ..Na !! m-ati facut si pe mine perversa
Hai cu next-ul
Pupici


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Feb 2011, 21:52

Super.Vai si Hinata a devenit batausa de la tipa rusinoasa.

Imi place schimbarea.Continuareaa!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 13:45

Mi-a placut foarte mult capitolul in love
Abia astept nextu' !! please


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 IconsImblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 13:56

Miau !

Insfarsit next-ul
Pai imi pare rau ca nu am dat comentariu mai devreme
Chiar imi place , e foarte frumos si bineinteles interesant
Uhu vai dar ce periculoase sunt fetele
Vreau next-ul
Spor la scris si la idei !
Pupici !
Mrr dap ! hi!


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 14:01

si mie imi place capitolul scumpo
debaia astept nextu cat mai repede



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 21:16

Vaii scuze ca nu am lasat comm mai devreme!
Sunt o nesimtita, imi pare tare rau, sper sa ma ierti:X
Aja acum haide la fiicul tau mai bine zis la capitol.
Este absolut uimitor acest capitol:X
Imi place enorm de mult, baietii si-o iau din nou:))
Mi-a placut cum i-au batut:))î
Da si ce daca sunt fete, ce vor sa zica, ca suntem fara aparare:X
Draga mea, am vazt cateva greseli de tastare
dar nu e nimic, nu sunt semnificative si sunt mici.
Se pot rezolva repede repejor cu un edit:X
Deki inca o data mi-a placut extrem de mult!
Eu astept nextul:X Care sper sa vina repede:X
Spor la scris si la ideii si bine inteles scoala:X
Te pupakesk duulce si iti urez succes la postat!

See ya!:X


[center][img]Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 14:21

Deci imi cer scuze ca pun nexturile asa de greu numai ca sunt foarte ocupata cu scoala si stiti cu totii cum e....dar intrun final am terminat de scris cap.5 sper sa va placa si va urez lectura placuta......


Cap.5

Hitata’s POV:
Deabia adormisem si eu, si era asa de bine, cat de dulce putea fi somnul, doar ca aud un zgomot infernal si niste batai brutale in usa de la intrare. Ma ridic nervasa din pat si cobor jos sa vad cine indrazneste sa ne deranjeze la ora asta. Cand ce sa vezi toate fetele erau in fata usii pe podea cu Akamaru pe ele care le spala de zori. Bine toate inafara de Sakura ce bine ca nu e aici pentru ca ar fi patito saracul Akamaru la cat de morocanoasa e cand se trezeste. Staiputin Akamaru e aici adica baietii au aflat unde stam...cum asa? Vai de capul lor cand ii prind. O dar stai ce se vede colo-n usa sunt chiar baietii care in curand vor fi morti. Cand ma uit la ei ma bufneste rasul stau in usa si privesc insestent spre fete oare ce ia apucat...o da acu imi dau seama noi ne permitem ca seara sa doarmim imbracte cat mai dezbracat. Deci pur si simplu miau dat soc adica ei chiar sunt foarte insistenti, prima data se dau la mine si Sakura in mall, acum au aparut si ceilalti in peisaj si sau dat la noi in club, si acum asta, cata impertinenta. Iar acum ce sa fac o da stiu trebuie sa gasesc o metoda prin care sa ne razbunam. In momentul doi observ ca Naruto nu e cu ei cum asa? Lipseste cretinul numarul1 vai ce tragedie. Dar ma bucur mult prea repede pentru ca simt doua maini care imi cuprind talia pe la spate si imi prind mainile imobilizandumile. Of...uitel ca a aparut si ma simteam asa de bine in bratele lui....as fi stat asa o viata...stai ce aberez eu aici eu il urasc pe tipul asta. Cred ca am fost desprinsa prea mult de relitate incat uite in ce situatie ma aflu. O si mai mare soc cand o vad si pe Sakura in aceiasi situatie ca mine...ea cand a mai ajuns aici? Si de ce numai noi..cica de ce?nu e logic noi suntem alea mai periculoase. Trebuie sa fie o modalitate prin care sa scap.

Sakura’s POV:
Suna cineva la usa...huh? suna cineva la usa tip eu in timp ce ma trezesc revoltata de situatie adica vreau sa dorm frate n-am chef de vizite de curtuazie la ora 3 dimineata. Cobor sa vad cine e si ghici ce...fetele pe jos cu Akamaru pe ele care le lingea de zor si baietii stand in usa gata gata sa sara si ei pe ele. O stai Hin nu e cu ele e undeva mai deparete sta si se uita si proceseaza...cat de aeriana poate fi uneori, ei bine atat de aeriana incat nu observa ca Naruto vine spre ea incerc so avertizez dar nu pot deoarece simt ca sunt luata in brate pe la spate de cineva si imi este pusa o mana la gura in timp ce cu cealalalta domnul misterios imi imobilizeaza bratele. Iauzi si la mine domnul misterios din cate presupun dupa suvitele negre de par care imi atarna usor pe ura nu poate fi nimeni altul decat Sasuke. Un mic perversc ce mai, asta e daca ma doreste. De ce spun asta poi cum s ava expil el in momentul de fata isi plimba usor buzele reci si tremurande pe gatul meu. Atingerea aceasta delicata imi provoaca fiori si ma face sa plutesc...stai asaa asa...Sakura trezestete la realitate asta nu e bine trebuie sa scapi cumva. O stai ma uit la Hin si vad ca are o idee desi ezita putin...oare crede ca nu sunt in stare nu nu asa ceva e inadmisibil.
-Hin oricare ar fi ideea te rog spunemio! Si daca nu ma descurt ma ajuti tu ca intotdeauna una pentru cealalalta...ii spun eu in timp ce ii fac cu ochiul.
-Poi Saku draga mea...stii ultima lectie de la cursuri...a fost despre o astfel de situatie numai ca e noua si tu nu teai prea descurcat la partea cu imobilizatul....
-Ai incredere in mine....acestea au fost ultimele cuvinte spuse de Sakura iar in secunda urmatoare baietii erau deja la pamant. Iar Hinata si Sakura se imbratisau de zor pentru ca lea iesit.
Fetele se duc sa se imbrace revenind in 5 minute. Acum scena aratand ceva de genul mama care isi cearta copilul bine in cazul nostru fetele care cearta baietii. Fetele stand in picioare in fata baietilor care stateau pe canapea cu privirea plecata. Daca nu ar meritao miar fi mila de ei.
-Bine...deci ce a fost in capul vostru? Cum ati aflat unde stam? Si ce voiati sa feceti voi aici? Cea care sparse gheata era Hinata. Urmata de un comentariu mai rautacios din partea Sakurei.
-Adica voi chiar nu aveti mandrie de barbati???
-Pai mandrie de barbati avem. Si incearca sa nu fii asa de rautacioasa ca pana la urma o sa ne calcam pe respect si va luam la hai sami traiesti ceea ce nu cred cati va convine. Si chiar daca voi aveti schemele noi avem creierul care ne poate ajuta. Factul ca pana acum nam vrut sa va ranim e partea a doua. Spuse Sasuke usor iritat de comentariul fetei.
-Si in legatura cu chestionarul 1.nu stiu nici e ce a fost in capul nostru, 2.vam urmarit, 3.voiam doar sa va vedem. Ii raspunse Haruto Hinatei pe un ton cam sarcastic. Oricum deja la at neo luam de la voi nu ne prea mai interesati. Oricum nici nu stiu ce am putut vedea la voi. Completa in timp ce stamba putin din botic.
Hinata si Sakura la auzul acestor comentarii sau uitat una la alta si siau facut din ochi, lasandule cam in ceata pe celelalte.
-Fetelor va rog sa va luati fiecre admiratorul si sa faceti ce va tuna cu el, rezolvati conflictul, orice numai lasatine pe noi aici. Sakura era destul de nervoasa in momentul acela asa ca ele au executat fara sa le pese oricum era bucuria lor sa poata sta cu ei.
Dupa ce au plecat toti si au ramas doi ei 4 Sakura si Hinata sau dus si sau asezat pe canapea langa baieti fara sa spuna nimic. Hinata avea ceva mai bun in minte asa ca in timp ce capusorul ei punea la punct fiecare miscare aceasta se aseza usor in bratele lui Naruto lasandul masca pe acesta si isi apropie usor fata de a lui provocandul parca sa o sarute. Insa in momentul in care buzele or erau la 1 centimentru distanta iar Naruto ardea de a o saruta pe a noastra nebunatica aceasta se retrase.
-Nu te cred. Tot ce ai spus nu e adevarat pentru ca daca ar fi fost nai fi dorit atat de mult sa ma saruti si nu teai fi inrosit mai ecva decat un rac acum la fata o si inca ceva nu ai tremura tot la fiecare atingere de a mea. Oricum blondule ai tupeu ceea ce imi place.
-Bine imi retrag comentariul si imi cer scuze. Dar eu nu ma dau batut asa de usor. Si ce ar fi sai lasam pe amicii nostri singurei poate goanu asta mic are mai mult noroc decat mine.
-Hmmmmm....nas fi de acord in alte circumstante doar ca fata me ase descurca si singura cu el....dovedito azi.
Atat ia trebuit lui Naruto ca a luato pe Hinata pe sus si su plecat de acolo fata indreptandul spre camera ei. Intocandune la cei doi ei bine acu Sakura statea intinsa pe canapea si se uita la tavan iar Sasuke statea langa ea si o provea insisten.
-Deci pana la urma de ce nu vreti sa aveti dea face cu noi? Adica ce vam facut?
-Ce neati facut poi sa analizam..neati urmarit in mall, neati disperat in club si acum asta ti se pare ca e putin lucru adica serios sunte fete dar nu vrem doar niste papusi pline de hormoni care se gandesc numai la (iertati-ma nu stiu ce vorbesc)...Sakura incepuse sa tipe si era putin cam nervoasa si a incercat sa se ridice din pozitia de lungit numai ca a fost oprita de Sasuke care se puse peste ea , tinandui mainile ridicate deasupra capului. Sakura incerca sa se elibreze doar ca greutatea lui era mai mare decat a ei si nu reusea chiar deloc. Asta era bucuria lui Sasuke pentru prima data ea nu putea face nimic ci doar sa stea ca mieluselul la taiere.
-Si acum ce ai de gand sa faci...uuuu...ce frica mie nu ma pot misca si tu esti peste mine. Hinata e dincolo daca strig vine si da cu tine de pamant cat ai spune peste....ea voia sa mai spuna multe dar nu reusi pentru ca Sasuke se satura de gura ea si ii astupa gura cu a lui formand un sarut dar acest darut nu era impartasit asa ca se termina exact asa cum a inceput repede si sec.
-De ce iti place sa ma inebunesti?? Incerc si incerc si iar incerc sa nu ma gandesc la tine si nimic. Termino cu atitudinea asta si nu ma mai face sa sufar.
-Uite care e faza. Nu vreau nimic cu tine, nu vreau sa termin cu atitudinea asta si macar daca ai fi vrut sa iesi cu mine ai fi putut intai sa sugerezi sa fim amici. Dar tu nu, tu batman batman vrei direct si fara comentarii. O ma mai lasi.
Sasuke observa faptul ca aleasa inimii lui era suparata si scarbita de gesturile lor asa ca se da jos de pe ea si o ajuta sa se ridice dupa care ii cheama si pe ceilalti in sufragerie pentru a face un pact...



Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 14:23

revin cu edit

Edit

Ura !!! Cat am asteptat next-ul
Uite-l , si ce frumos e .
Actiune .. suspans ...
Chiar ca-s niste scorpii dar , au avut dreptate
Baietii is chiar enervanti .
Vreau next-ul .. hai cu next-ul
Devine si mai interesant .
Sa nu ma mai faci sa astept atat
Nu-mi place sa astept dar imi place sa ma las asteptata .. he he
Pune next-ul
Pupici Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 208323 Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 962758 Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 208323


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 18:08

Miau !

Ma bucur ca ai pus next-ul
Imi place foarte mult
Interesant si frumos
Felicitari
Astept next-ul
Spor la scris si la idei !
Pupici !
Mrr dap ! hi!


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 18:56

Ohh continuareaa

te roog repede..Of


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 22:12

Imi place foarte mult in love
Hai cu nextu' repedee please


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 IconsImblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
Vad Vad sunete Aud culori
Academy Student
Academy Student
Vad Vad sunete Aud culori

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : P3 La pC ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 46
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : poi mai nik :p
Stare de spirit Stare de spirit : Extrem de ferikita

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mar 2011, 13:38

d@rK....dAcA Nu pUi NeXt mA RePeJoR...
DaU BaTaItA....
NeXt happy2


Faptele tale mi-au omorat zambetul,
Acum stau si plang caci mi-ai otravit sufletul.
Ai distrus un vis frumos si-acum
Iti pare rau ...dar la ce folos ??
cE a fost , a fost !

De ce ma ranesti cu vorbe reci ?
Ma minti,ma alinti,apoi imi spui ca pleci,
Nu-ti pasa pentru ca stii ca ale mele bratze te vor primi oricand,
Insa nu te juca cu dragostea ca s-ar putea sa inchei jocul plangand !

La poarta inimii cand mi-ai batut,
Eu ti-am deschis cu un sarut.
Si-o-nchind acum in urma ta,
Pentru ca nu mai esti iubirea mea !

in love in love in love
Sus In jos
http://ladysakurauchiha.sunphoto.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Joi 17 Mar 2011, 19:40

Vreau sa anunt ca datorita progamului mult prea incarcat scriitoarea ficului va luat o mica pauza din al mai scrie dar va reveni foarte curand la el
Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 23:47

deci dupa mult mult mult timp...din ciclul "bade palarie nou" mai vine un capitol la ficuletul meu....sper sa va placa....nu vreau sa nimeni dar absolut nimeni sami spuna vai ce frumos next...pana si cea mai mica greseala vreau sa mio corectati indiferent daca faceti parte sau nu din comisie....sper sa va placa pupicei

-Ceeeeee....voi cred ca glumiti! Ce vreti sa facem! Ha ha ha....nu pot sa cred....Sa va lamuresc baietii ne-au rugat sa facem un pact si ghiciti despre ce era acel pact, noi sa mergem intr-o excursie cu ei in care leau promis parintilor ca se vor duce cu iubitele lor, niste fete cuminti si simpatice si le trebuiesc multe poze...numai ca nu vor sa faca cu nu stiu ce necunoscuta de pe acolo pentru ca in caz de parintii lor vor sa le cunoasca...o sa fie ceva gen ia c****a de unde nu-i si ei apoi ne vor lasa in pace.
Hinata se uita la mine ca o pisicuta blajina ruganduma din priviri sa accept si eu, of stie ca nu pot rezista acelei privi.
- Bine vom merge...Adica e o excursie pe gratis si tot ce tre sa facem e sa zambim in fata unui aparat...plus ca avem nevoie de un nou broz asa ca de vara noua...Dar, camera noastra va fi camera noastra si a voastra ei bine voi puteti dormi si pe nisip ca nu am intereseaza...
-Stai linistita papusa. Vila la care va ducem e a domnului „macho-man” aici de fata Naruto si are suficiente camere cat pentru toti plus inca cativa numai ca ma mai gadesc daca ma indur sa va las sa dormiti singurele...Poate cine stie facem camere matrimoniale...
Frate asta nu se poate abtine nici macar un minut adica sa fim seriosi chiar asa de afemeiati sa fie....Uite ce e papusel am inteles ca pentru tine gandesc hormonii dar daca intri peste mine in camera seara sau in orice alt moment al zilei iti jur ca amicul tau va zbura din pantaloni in orasul adormitilor.
-Sper ca nu e cazul sa amintesc ca asta e valabil pentru fiecare dintre voi...Interveni Hinata cu un mic chicot.
-Stai linitita Hin noi ceilalti nu suntem la fel ca domnul „hormon” aici de fata..noi stim sa respectam o fata
-Uzumaki esti mooort! Asta a fost ultimul lucru care l-am auzit de la Saseke inainte sa inceapa sal fugareasca pe Naruto prin tot living-ul...Si ce ia veni lu ibirea mea aici de fata(Hin) in minte ei bine o sa vedeti dupa ce trecem la fapte.

Sasuke-s POW:

Le vad pe Saku si Hin iesind din casa pana in gradina ceea ce ni sa parut suspect pentru ca toata distractia era inauntru...dupa ele au plecat si celelalte fete asa ca ce ne gandim noi, logic sa ne ducem dupa ele cum am si facut. In gradina nimic liniste totala si deja era intuneric afara oare ce sa intamplat unde au disparut asa de od...
-AAAAAA! Oricare ai fi cu furtunul dintre fete spuneti rugaciunea! Tip eu in timp ce incerc sa fug spre locul in care erau fetele si ne stropeau cu apa. Nu vedeam prea bine care era capul rautatilor, singurul lucru pe care il simteam era apa rece in contact cu corpul meu. Am reusit sa ies din raza apei si observ ca fetele se pregateau sa arunce cu faina alba pe baieti in timp ce Sakura ii uda de zor...dar dupa cum se uita la Hinata imi dau cu usurinta seama ca ea a venit cu ideea, pentru ca pur si simplu Sakura o felicita din priviri...gata stiu fetele au piscina in spatele casei ma duc ii iau furtunul din mana Sakurei dupa care le spun baietilor sa o ia pe cate una in brate si sa ma urmeze..briliant....Zis si facut....incep a alerg catre Sakura si fete numai ca acestea ma observa si ma fac numai de faina din cap pana in picioare, dar nu am opresc ele numai de la atata, imi continui fuga pana la Sakura pe care o iau in brate si dupa strig doar un „faceti ce fac si eu” si ii vad pe baieti urmanduma, curios dar Sakura e destul de firava pentru o fata care a reusit sa ma puna la pamant de cateva ori dar ce mai conteaza ceva trebuia sa fac si oricum indiferent de ce mia facut e buan rau si trebuie sa fie a mea. Ajungem la piscina si prima aruncata in apa este Sakura dupa care este urmata si de celelalte...numai ca cel care nu vine este Naruto...amortitul ala na reusit so aduca si pe Hinata ei in fine macar noi am reusit. Le vad pe fete cum ies din apa intrun ras continuu. Hai ca incepem sa ne imprietenim.
- Vai Sasuke dar ce alb esti mai si ud de asemenea ce ai patit?
-O! Deci acuma joci dur nu lasa ca vezi u Haruno! Auzi Sakura mie asa de frig vino si da-mi o imbratisare sa ma mai incalzezc...desi imi era si frig am facut asta pentru ca eram plin de faina si daca o imbratisam aceasta ar fi impartasit soarta mea...desi inarca sa fuga nu reuseste pentru k eu deja am prinso si am albito si pe ea bine bine...

Intre timp cei doi porumbei adica Hinata si Naruto oare ce fac...pai se pare ca hinata are refleze rapide pentru ca in momentul in care la vazut pe Naruto venind pre ea sa aruncat dupa furtun si a inceput sa-l ude pe acesta fara remuscari...dar se pare ca si el se tine tare si acum sunt intr-o mini bataie pe furtun si se uda unul pe altul...pana la urma nu a castigat nici unul decat probabil o raceala buna...
-Deci Hinata...cine a venit cu ideea sa ne faceti asta?
-Te uiti la ea chiar acum...pur si simplu stateam si ne uitam si tine si S cum va alergati pe acolo mia venit ideea iam spuso pufarinei mele si am puso in aplicare...Hin pur si implu radia dupa ce ia spus asta, se cunostea ca era incantata de fapta ei.
-A da si oare creierul se gadila?
-De ce mai intreba asta? Nare nici o logica...O nu! Nu, nu , nu, nu..nici sa nu...dar nu apuca sa-si termine ideea caci Naruto deja a inceput so gadile aceasta izbucnind in ras instrantaneu si chinuinduse sa il dea pe Naruto jos de pe ea dar fara succe cand este gadilata pur si simplu ii dispare toata forta. Pana la urma dupa ce aceasta il implora sa se opreasca, o asculta si el numai ca el a ramas deasupra ei uitanduse in ochii aia mari lila si apropiinduse din ce in ce mai mult de fata ei oare avea de gand sa o sarute...nici o sansa knd era la un milimetru distanta de a o saruta Hinata a reusit sa ajunga la furtunul cu apa facandul pe acesta fleasca..din nou. Numai ca ce e mult trica, afara era intuneric si ei erau uzi, asa ca au intrat in casa pentru a preveni o raceala. Acestia au fot intampinati de ceilalti la fel de uzi care acum se distrau pe cinste. Razand de SxS care erau albi din cap pana in picioare.
-Fetelor daca mai tam mult asa o sa racim...si te duce toata excursia noastra la mare...vedeti ca in camera de oaspeti este un dulap plin cu haine de ale fratelui meu si al Sakurei care sar putea sa le vina baietilor ducetiva datile niste haine bagatii la dus si apoi reveniti aici sa ne mai jucam.
-Bine Hin, cateodata semeni cu mama de asta te iubesc....spuse Sakura dand sa o imbratiseze pentru a o albi putin si pe ea dar na avut succea pentru ca Hinata la bagat pe Naruto la inaintare...dupa ata fiecare au plecat in camerele lor cu baietii pentru a sse schimba.

In camera Sakurei veselie mare...se pare ca Sasuke incepe sa se imprieteneasca cu Sakura....bine deci domnule albicios nu stiam ce preferi asa ca mam gandit eu bine si tiam adus ceva sa se asorteze cu ochii tai...adica un tricou negru si o pereche de blugi albatri taiati per sa fii multumit daca nu majestatea sa imi pare rau nam cum sa va ajut cu mai mult.
-Ce amuzanta esti tu...multumesc pentru haine acum daca nu te superi voi intra primul al dus pentru ca baietii sunt mai rapizi ca fetele. Si acum sa imbufnat ca am pus ca fetele sunt lente la baie...of ce copilaroasa poate fi cate odata.

Pe hol Hinata deabia se intorcea cu hainele pentru Naruto si cand intra in camera ce sa vezi....(asta veti afla in urmatorul capitol)


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 23:57

Hmm , imi place capitolul ^.^ , astept nextul !! Sper sa vina repede . Spor la scris !!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Asss10Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 06:48

Pai draga Lucy, chiar imi place acest capitol. Ai avut cateva greseli de ortografie si de tastare, dar nu este treaba mea sa ti le anumar. Descrierea mi s-a parut destul de bune, dar puteai mult mai mult. Cam atat. Astept cu nerabdare nextul. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
»Beţişor«
Genin
Genin
»Beţişor«

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Romania, Ialomita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 165
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Good...very good.

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 16:36

super fic ;x !! hai cu nextul xD


×ღ×Mαrrч×ღ×



Realitatea
Este
Singura
Promisiune
Estimata
Corect
Totdeauna!!


♥️«´¨`•Smille•´¨`»♥️

My fic: ● Little light- https://sasu.forumgratuit.ro/t5171-little-light
[/color]
Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 19:53

deci dragilor am venit cu un nou capitol....sper sa va placa

cap.7: Lucrurile devin interesante

Pe hol Hinata deabia se intorcea cu hainele pentru Naruto si cand intra in camera ce sa vezi...Naruto, scumpul de Naruto statea la bustul gol si se uita la pozele Hinatei atasate pe peretele camerei acesteia. Statea pur si simplu acolo si analiza fiecare poza in parte mai ales cele in costum de baie muscandusi usor buza din cand in cand. Of, of ce sai faci Hinata arata traznet...
HINATAs POW:

Lam lasat pe Naruto in camera cat timp m-am dus sai aduc haine de schimb...si cand ma intorc ce sa vezi el la bustul gol se uita la pozele mele, bustul gol....si ce mai bust are, asa de bine lucrat ca lai fi papat ca pe cea mai dulce capsuna. Of Hinata trezestete lasa scenele XXX si dai odata baiatului hainele pana nu raceste naibii desi as prefera sa ramana asa....
-Fat frumos daca vrei sa racesti poti continua sa te uiti la pozele mele mult si bine...ii spun eu in timp ce ii arunc hainele in cap... in acel moment sa intos ca un fulger cu fata la mine permitandu-mi sai vad ochii aia albastri care ma faceau sa cred ca plutesc printre nori si buzele alea pe care le-ai saruta non stop...la aceste ganduri imi musc putin buzele incercand sami revin, mare greseala pentru ca el ma vazut si acum afiseaza cel mai pervers zambet din cate exista. Ohhh...as putea sa plec cu el pe Marte fara mancare si apa timp de un an, pentru ca buzele lui miar ajunge.
-Multumesc...stii daca vrei poti sa vii si tu cu mine la dus pe mine nu mar deranja....tipic, dar totusi daca nu aveam un ego asa de mare mas fi dus; baiatul asta e de vis.
-Stii Naruto oricat ar fi de tentant parca imi suna mai bine sa raman aici si sa numar
stelele...oricum grabestete ca vreau si eu sami fac un dus plus ca Sakura mia spus ca are o idee minunata pentru a ne distra in continuare.
-Ma grabesc dar apoi cat iti faci tu dus...eu pot sta sa te privesc?
-Da sigur pe mine si Madonna care e ascusa in dulap....misca mai repede. Frate tipul asta ma inebuneste ce nas da sa fie al meu...sigur voi ati putea spune ca el ma vrea si ca las putea avea lejer numai ca nu sunt sigura de sentimentele lui trebuie sa pavez intai terenul si apoi sa fug ca daca nu risc sami rup un picior.


SAKURAs POW:
Eram in bucatarie cu Sasuke faceam floricele, pentru ca geniilor de noi nea venit o idee superba sa ne uitam la un film de groaza si am ales unul super, mirrors stiu ca Hinata se va speria si sigur ii va sari in brate lui Naruto ceea ce ma va ajuta sami indeplinesc planul, trebuia sai bag pe aia doi impreuna adica se cunoaste de la o posta ca se iubesc foarte mult unu pe altu numa ca mega egoul Hinatei pe care il ador nu o lasa sa faca asta. Si iatai cei doi porumbei vin spre noi razand de zori, Hin dandui din cand in cand cate un pumn prietenesc. Stai putin ce e cu zambetul ala si cu privirea aia gata de cucerit la Hin, ea ori ii face ochi dulci ori Naruto a inmuiato. Trebuie sa le stric fericirea asta cumva.
-Hei porumbeilor! Lasati filtratul si ajutatine ca suntem multi si ne trebuie mult popcorn.
-Ceeee!?! Asta a fost singurul lucru care l-am auzit si dupa doua fete rosii ca racul mi sau aratat. Ce glume am si eu in program.
-Si tu Romeo...lasa decolteu fetei in pace si vino si ajutama sa ma lupt cu floricelele..mai spune Sasuke dupa care o vad pe Hinata cum roseste toata.....stati stop...cadru pe Hin ea rosete si nu de draci ci de rusine....cred ca trebuie sa stau jos...
-Hinata ce e cu obrajii tai??
-Huh...la ce te referi Saku obrajii mei nau nimic....dar minte pentru ca acum incearca sasi ascunda fata sa nu o vad cat e de rosie.
-Minti...tu ai rosit....sa fie oare din cauza unui anume baiat cu ochii albastri ca cea mai inspumata mare...si parul ca spicele de grau vara si un corp ca a lui Brad Pitt.....spun eu cu o voce joasa scazuta si armonioasa enervando pe Hinata care desigur imi da un pumn fix in cap.
-Cineva nu stie de gluma...spun eu inbufnata ca un copil mic si scot limba la ea dar mare greseala am facut pentru ca il vad pe Sasuke cum se indreapta spre mine si imi da un pupic pe cucuiul care mi la facut Hinata asa pentru a alunga durere. Si ce sa vezi Hin nu poate sa taca.
-Sakura da ce sa intamplat cu obrajii tai...par cam fierbinti..o fi din cauza unui anumit baiat cu ochii negri in care teai putea pierde fara nici o urma de scapare, si parul negru ca pana cobului si un corp ca a lui Robert Pattinson? A folosit acelasi ton ca mine o gata asta a pus capac Hin, ferea ca blondu o pateste.


Sasuke s POW


Fetele au inceput sa se tachineze cu ajutorul nostru vai ce dragute pot fi cand sunt in habitatul lor. Dragute si bune rau ...dear sti Sakura.

Flash back
Eram in camera rozaliei si o asteptam pe aceasta sa iasa de la dus cand cemi trece prin minte , sa ma duc so admir pe rozalia mea in toata splendoarea ei. Ma duc tiptil pana la baie si deschid usor usa nu prea mult pentru a nu fi observat si o vad pe rozalia mea cu un ulei de corp in mana sau o crema hidratanta nu eram singura cum isi masa fiecare bucatica din corpul ei conturat frumos, cu forme voluptoase, era atat de buna...te rog nu te mai chinui pot so fac eu pentru tine spun in gandul meu in timp ce inchid usa si ma pun inapoi pe pat inainte de a mio lua.

End of flash back.

-Hinata daca mai spui ceva blondul o pateste. O aud pe rozalie spunand in timp ce pumnul ei era indreptat spre capul lui Naruto care nu stia ce sa faca.
-Sakura daca mai spui tu vreo ceva brunetul o pateste. Aud de undeva de langa mina si o observ pe Hinata cu pumnul indreptat spre capul meu.
Speram ca Sakura sa se opreasca cand colo o vad cum ii face cu ochiul Hinatei si ii spune clar si tare pentru a ma face pe mine sa ma simt patetic:
-Hinata ardel ca a indraznit sa traga cu ochiul cand eram la baie. Ce? Cum? Cand? Unde? Deci ma vazut. Ma gandeam care va fi raspunsul Hinatei unul negativ sper nu vreau sami iau una de la distanta asta ar fi prea durero. Dar Hin avea alte planuri chicoteste dupa care ii spune Sakurei sal arda si ea pe Naruto ca a facut acelasi lucru. Atat ia trebuit rozaliei sa auda ca la si pocnit pe blond la fel facand si Hin cu mine. Of of fetele astea.
Naruto era nervos la fel si eu, asa ca ii fac din ochi si in urmatoarea clipa....SUSPANS


astept commuri...lucy va iubeste pupici dulci la toti


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.


Ultima editare efectuata de catre *:::..inK_:X:_H3aRt..:::* in Lun 13 Iun 2011, 18:21, editata de 1 ori
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 20:45

Off. Ma omori cu suspansul. Capitolul asta e superb. Imi place la nebunie. Abi astept sa vad ce se intampla.

P.S.: Nu am mai vazut in niciun fic o Hinata atat de sireata happy2
Spor la schis si da-i bice cu urmatorl capitol kiss


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Rwre

Sus In jos
Ichirin no Hana
Academy Student
Academy Student
Ichirin no Hana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In lumea mea !
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu zapacita !

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 22:13

Dragut fic , imi place . Buna treaba ! Am ras :)) :d:


" Nu-mi pot da seama daca esti aceasi persoana pe care o stiam .
Dar nimeni nu te-ar putea inlocui .
Sa nu te ofilesti vrodata
Floare singuratica .

Te scalzi perfect in lumina ,
Ca si cand ai inflori din ea .
Toate emotile pe care le-ai imprastiat in lume ...
Elibereaza-le! "


Ichirin no Hana - HIGH and MIGHTY COLOR

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 520751-Adorpozeleastea
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Dum 12 Iun 2011, 23:51

Imi place la nebunie ficul tau in love in love
Am ras o gramada, imi place mult cum descrii
Off si suspansul asta...hai cu next ca de nu te pap toata ca fierb si eu aici de nerabdare lough
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Asss10Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 11:09

Imi place acest capitol. Ai avut cateva greselute de tastare, dar nu este treaba mea sa ti le spun. Astept cu nerabdare nextul. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 18:03

Hey, ador ficul tau in love
Hai pune mai repede nextul ca mor aici!!!! nervi!
Te pup!! kiss
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19Mar 14 Iun 2011, 14:27

Bai tu nu auzi bine lough vreaaaauuuuuuuuuu neeeeeeeextttt please please please
Mor aici daca nu pui next sad ne-ai lasat si in suspans sad
Imi place la nebunie atutudinea fetelor de dive, asa ca hai mai repede cu next ca mooor sad
Sus In jos
Continut sponsorizat




Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Imblanzirea scorpiei!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-