Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Imblanzirea scorpiei!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 I_icon19Mier 30 Noi 2011, 19:31

turbeaza linistita*** pt k sunt fata si oricum problema e ca nici asa nu merge


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 I_icon19Mier 30 Noi 2011, 19:49

oh scuze oops
oricum a fost o gluma sad
sper ca nu te-ai suparat happy2


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 S6he8w
Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Npi5xg
Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 2myt0zq




Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 R0b9k0
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Asss10Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 I_icon19Mier 30 Noi 2011, 19:51

Deci imi place nextul :>
Mai ales partea de la sfarsit, ador momentele triste..
Si in legatura cu asezarea, asta este, eu oricum voi citi in continuare happy2
Data viitoare ai putea sa ma anunti si pe mine te rog frumos? :o3
Spor la scris in continuare..
Te-am pupacit dulce.. in love
choco^^


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 I_icon19Joi 01 Dec 2011, 12:32

choco iti promit ca tu vei fi printre primii care va afla data viitoare si cristinica stai linitita nu ma supar eu din atat


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 I_icon19Joi 01 Dec 2011, 14:11

kiss crezi ca ai putea sa ma anunti si pe mine cand o sa pui nextul please
acest fic este printre preferatele mele happy2
please , next


pupici si bafta kiss good job


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 S6he8w
Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Npi5xg
Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 2myt0zq




Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 R0b9k0
Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 I_icon19Lun 05 Dec 2011, 21:14

cu siguranta te voi anunta si pe tine daca imi lasi id-ul tau:x


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 I_icon19Joi 12 Ian 2012, 14:12

Cap 11: Broken hearts bring evil plans


Dupa plecarea lui Naruto, Hinata a plans in jur de jumatate de ora dupa care a inceput sa se piarda in gandurile ei. Statea pur si simplu ca o statuie si se gandea la ceea ce se intampla cu ea, mai exact in inima ei.
‘’Ce idioata am putut fi adica cum de am reusit sa ma indragostesc fix de unul ca el. Singurul lucru din mintea lui e s**** pe langa manacare multa…oare unde o incapea atata mancare? El e atat de slabut si bine lucrat pot spune, chiar foarte bine lucrat, dar totusi mananca asa de mult, ca toti baietii de altfel. Cat de invidioasa pot fi si cat de mult il pot placea. Adica initial imi venea sa-l omor dar e ceva in stilul ala a lui impiedicat care ma face sa ma simt atat de bine in preajma lui si imi place atat de mult de el cami vine sai dau una pentru ca e asa de simpatic. Dar se pare ca eu nu insemn acelasi lucru pentru el ca el pentru mine. Se pare ca el nu are timp de distractii el trebuie sa urmeze planul ala idiot, stai asa ‘’plan?’’ oare despre ce plan vorbea Naruto? Oricum oricare ar fi se pare ca eu nu am loc in acel plan si ca sunt doar o abatere care trebuie sa dispara cat mai curand. Stai asa ‘’ce fac?’’, PLANG? Pentru ce? Pentru un baiat? Nu din nou de ce tocmai mie trebuie sa mi se intample asta ? intotdeauna ma indrogostesc de un baiat care niciodata nu se va uita la mine. Si eu care credeam ca dupa atatia ani mam invatat minte. Dar oare ce am eu de nu pot obtine baietii pe care ii vreau ?’’
Aceasta cobora intr-un final din pat si incepu sa paseasca timorata pe parchetul rece din camera ei, se indrepta spreoglinda si incepu sa se analizeze foarte atent, mai bine spus incepu sa se critice foarte mult.
-Adica uitate la mine! Ochi mari lila de parca as fi o ciudata. am sanii mult prea mari, nici un baiat nu siar dori langa el o fata cu doua mingi in loc de sani. Sunt mult prea slaba, parca as fi scheletul de la ora de biologie. Parul meu e prea banal, toate fetele pot avea parul lung si drept nimic deosebit. Buzele mele sunnt prea subtiri, pariez ca nici de sarutat nu sarut prea bine numai ca nimeni na vrut sami raneasca sentimentele pana acum. Nasul meu e prea mic, parca ar fi un punct pe hartie. Sunt oribila! Si ma mai intreb de ce nu pot avea baieti gen Naruto. Nici intr-un secol un baiat ca Naruto nu se va uita la mine. Adica….AUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!
-Jumatate de ora ai plans si jumatate ai fost pierduta printre ganduri, am asteptat atat de mult sa te pleznesc incat nu imi pot abtine incantarea dar totusi ce e cu tine? Adica ce faci aici plangi pentru un b** blond? Parca stabilisem ca nu noi plangem dupa baieti ci ei dupa noi. Aceasta era Sakura care dupa ce Naruto a plecat sia dat seama ca ceva nu e in regula asa ca a fugit repede sus si a asteptat observand-o pe Hinata cum sta si jeleste in urma lui, lucru care a facuto sa fiarba pe dinauntru si in momentul in care Hin a inceput sa se descrie ca fiind o deformatie a naturii nu sa mai putut abtine si ia dat o palma dupa ceafa cu toata puterea care sta in mainile ei.
-Stii Hin cateodata imi vine sa cred ca tu iesti blonda grupului si nu Ino adica uitate putin, uitate acolo!
-Da sunt eu, plansa si nearanjata, de parca putin machiaj ar ajuta la ceva.
-Termina cu prostiile astea esti frumoasa, trasaturilefetei tale sunt superbe, esti inalata, esti slaba, si pe langa asta ai niste sani superbi pe care apropo sunt geloasa. Orice fata siar dori sa arate ca tine si tu te vezi urata doar pentru ca un bou ca Naruto nu stie sa aprecieze frumusetea nici daca il loveste in cap. Daca vrei sa fie al tau ignoral, dar fao cat mai mult si nui arata cati pasa de el in vacanta asta pe care o vom avea impreuna, iati cele mai sexy haine, lasama sa te aranjez cat mai frumos, inebuneste cat mai multi baieti la plaja, fii spontana, distreazate, fii tu si va turba de gelozie, apoi va realiza ca te iubeste , apoi va veni in genunchi la tine. O si ca sa nu spui ca vei parea o scorpie eu voi face acelasi lucru, pentru ca am vazut ceva la Naruto si Sasuke care nu imi place deloc, planuiesc ei ceva de sunt asa de tandri, ca sincer nui vad asa interesati de o fata cand ei pot obtine orice fusta vor. Si cred ca cel mai siguri sunt frustrati caiam batut de doua ori si vor sa isi dovedeasca loc ca nu sau inventat fetele care sa le dea lor cu flit. Acum gata stergeti lacrimile si vino sa te ajut cu rimelul care ti sa intins si apoi trebuie sati spun niste barfe despre fete care au cam scapat de sub control si noi nam fost atente.
Hinata a fost incantata de planul Sakurei si a inceput sa zambeasca, chicotind usor la replica Sakurei cu rimelul si barfele despre fete. Au stat asa pana pe la 1 noaptea, au ras, au plans, siau amintit de multe, au lucrat la colajul Hinatei de pe perete. Sakura ia povestit Hinatei cum TT si Neji au avut acest picnic romantic sub luna care a fascinato total si care spune despre Neji ca e un baiat de viitor, ba chiar TT crede ca el va fi cu siguranta printul ei pe cal alb. Ia spus si despre Ino care il considera pe Kiba destul de dragut pana acum, de ceva timp spune ca e foarte sexy, asa ca Sakura a facut cercetari si a traso de limba si a aflat ca Ino sa dus odata la baieti pentru ceva ce ii luase Kiba in seara cu filmul si cand a intrat in camera lui acesta nu era, asa ca a intart in baie si la gasit la ‘’jos textila’’ si a descoperit ca era foarte bien lucrat si purta lentile de contacct pentru ca ochii lui de la acel caprui sters erau destul de inchisi si patrunzatori, dar ele stiu ce a vazut Ino la Kiba asa de atragator in ipostaza aia. Ce sai faci Ino era blonda grupului dar tot o iubeau pentru ca era atat de spontana si stie sa dea un sfat bun atunci cand trebuie si este o prietena foarte buna atunci cand vine vorba de obtinut parteneri, nici nusi mai amintesc de cate ori Ino lea obtinut parteneri superbi pentru baluri si petreceri ca sa fie de invidia tuturor. Pana si Temari scapare de sub control si la facut pe Shikamaru sa o placa mai mult decat pe altcineva vreodata, ba chiar erau banuieli ca ar fi trecut mai departe de pupacelile obisnuite si tinutul de mana pentru ca prea era incantata Temari de cineva atat de plictisitor, sau doar ii placea de el asa cum e cine stie, vor trebui so traga mai mult de limba. Intr-un final siau pus in valize si ultimele lucruri de care siau amintit si au adormit amandoua in camera la Sakura asteptand nerabdatoare ziua de maine care va fi inceputul planului lor de a avea o vacanta de neuitat. Nu a mai durat mult si fetele au adormit ca de obicei impreuna in camera Hinatei de data asta imbratisate, zambind si fiind foarte linistite stiind ca intotdeauna se pot baza una pe alta. Pe fata Hinatei se mai putea citi inca o urma de tristete si o ultima lacrima cazu spre a fi spulberata si a lasa cale libera noilor idei si planuri.
Intamplarea din seara aceasta nu provoca numai tristetea Hinatei, in casa baietilor acum din aceasta cauza Sasuke si inculpatul blond se certau mai avand putin pana sasi care doi, trei pumni zdraveni.
-Cum ai putut fi atat de prost, cum poti vorbi cu voce tare si aproape sa dezvalui acest lucru cand stii foarte bine ca trebuie sa avem mare grija daca vrem sa ne indeplinim scopul. Sincer nici macar nu ma mai mir cand vad cat de multe tampenii poti face, tu chiar esti blond natural. Idiotule! Acesta era Sasuke care inca din momentul in care a auzit de isprava lui Naruto tipa in continuu facandul idiot si prost.
-Nu a fost intentia mea sa fac asta. Stiu ca sunt prost si e probabil ca Hinata sa banuiasca ceva si sigur ia spus si Sakurei. Sper doar ca va uita in vacanta si vom reusi totusi ceva. Nu mai fi nervos si dute si terminati bagajele ca maine trebuie sa ne ducem de dimineata sa luam fetele. Replicile lui Naruto nul calmau pe Sasuke ba mai mult il enervau si il faceau sasi doreasca din ce in ce mai mult sa il pocneasca numai ca acesta avea dreptate, era tarziu si eu trebuiai sa doarma, de maine avea sa fie sansa lor sa faca ceea ce vor.

si acum partea wow....dupa vreo 10 ani cam asa dialogul meu sa gandit sa stea asa cum trebuie=)))....oricum enjoy


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 I_icon19Joi 12 Ian 2012, 14:36

Vai Lucy (GOO) Ce frumos fic sad . Si eu numai acuma ajung :)) Deci vreau sa iti spun ca imi place mult de tot acest capitol in love ! Ce prost e Naruto .. Nu isi da seama de frumusetea Hinatei .. [-x Asa ceva imposibil lough Vai cat de mult mi-a placut in love ! Astept cu nerabdare nextul love Sa ma anunti cand il pui dap ! ! Spor la scris si inspiratie heh !

Te pupa Cami kiss !

P.S. : Prima >:)\:d/ nr1 !


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Asss10Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 I_icon19Joi 12 Ian 2012, 16:12

Buun, a aparut inca un capitol huh? Deci imi place, adica Hinata a fost penala la faza cu mingiile si scheletul :)) Am ras ceva. App, vezi ca ti-am cenzurat euvreo doua cuvinte, in rest nu am mai vazut. Ai totusi grija la astfel de lucruri. Oricum, mi-a placut mult si chiar vreau sa vad daca isi duc la indeplinire "planurile malefice". Spor la scris in continuare si multe idei pe viitor. Te-am pupacit dulce. in love

choco^^


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 I_icon19Joi 12 Ian 2012, 16:17

ups da se pare ca am uitat de cenzurari....mersi choco eu mereu le las pe ultima suta de metri si de data asta nam fost prea atenta si am uitat de data asta...se pare ca voi avea nevoie de un transplant de creier, de la un elefant probabil ca ei nu uita nimic;)))....oricum lasand gluma la o parte imi pare rau pentru eroarea asta si sper sa no mai repet ca atunci chiar ca as fi prea de tot


Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
ZuZuLiNa
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 69
Puncte : 75
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,cititul,moda si iesitul in oras cu prietenii mei
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu zambareata

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 I_icon19Dum 15 Apr 2012, 19:43

buna am trecut prin intamplare pe aici si vreau sati spun ca e superb tineo tot asa good job
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 17:56

Fic inchis pentru inactivitate.

Merge la >> Fan Ficuri blocate.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Imblanzirea scorpiei!!   Imblanzirea scorpiei!! - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Imblanzirea scorpiei!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-