Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Playful Kiss - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Playful Kiss - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Playful Kiss

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Playful Kiss - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Dec 2012, 11:30

Buna, scumpa!
Multumesc de anunt si imi pare rau ca am ajuns cam tarziu. rusinos
Uuuuu, se pare ca rolurile se inverseaza. well? awesome right? O sa fie cam tumultoasa treaba, acum ca o sa apara, cred eu ca destul de curand, in peisaj viitoarea sotie a lui Sasuke. Imi place cum decurg lucrurile si de abia astept urmatorul capitol.
Dany te-a pupat kiss


Playful Kiss - Pagina 2 Nexj6f

▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️ ▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 19:04

Doamn ce-mi place ficul asta...vad ca ai incercat si putina comedie si ti-a reusit..."Eh ce conteaza este că avem şi telepatic"Sau faza ai cu...Se pare că încep să cunosc iadul,şi acesta are un singur nume,Sasuke. Imi place mult...anunta-ma te rog frumos la next!!!


Playful Kiss - Pagina 2 33
Sus In jos
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Joi 20 Dec 2012, 21:51

Capitolul 6

         Ora trece greu,eu mai tot timpul am vorbit cu Temari şi Tenten iar brunetul pare că se împrieteneşte din ce în ce mai mult cu Naruto.Deja se sună de ieşire,toţi ies din clasă foarte grăbiţi..adică dacă nu îi cunoşteam aveam impresia că sunt o turmă de tauri furioşi rămânând doar eu şi Sasuke...începusem să visez şi eu frumos pierdută în ochii abisali ai brunetului meu când se aude un zgomot puternic provocat de uşa clasei,îmi întorc repede privirea şi observ un băiat roşcat,foarte bine făcut ce purta o cămaşă neagră deschisă la primi doi nasturi de sus,o pereche de blugi albaştri şi nişte tenişi gri.Mi se părea aşa de cunoscut dar totuşi nu îmi puteam da seama cine e.El se apropie uşor de mine mă ia de mână şi mă ajută să mă ridic de pe scaun apoi mă prinde de talie izbindu-mă puternic de corpul lui astfel putând să îi simt respiraţia caldă..nu mai stă mult pe gânduri şi mă sărută apăsat muşcându-mă uşor de buza inferioară eu adâncind din ce în ce mai mult sărutul şi jucându-mă cu câteva fire din părul lui rebel.Ce să mai spun că Sasuke se uita la noi ca la maşini străine  se pare că se simţea în plus acolo.Sărutul lui m-a ajutat să îmi aduc aminte cine e .Numele lui este Gaara şi a fost iubitul meu în generală...apoi s-a mutat cu părinţii lui în America..deşi îl iubeam mult o relaţie la disţantă nu durează  aşa că am hotărât amândoi să ne despărţim şi să ne continuăm vieţile.Dar unele gânduri mă tot măcina..ce caută el aici?De ce s-a întors după atâta timp ?De ce mă săruta aşa de faţă cu Sasuke deşi ştia că eu sunt îndrăgostită de el?Nu mai durează mult şi rup sărutul îmbrătişându-l cu multă căldură.

     -Mi-a fost aşa de dor de tine Gaara!

     -Şi mie iubire mi-a fost dor de tine...de aceea m-am şi întors.. vreau să o luăm de la început.

Auzind aceste cuvinte m-am bucurat mult dar în acelaşi timp m-am şi întristat,oare mai simţeam ceva pentru el sau inima mea era dăruită întru totul lui Sasuke?

Că tot veni vorba de Sasuke...el se uita la noi cu o privire nervoasă de parcă ar fi vrut sa îi dea un pumn roşcatului..apoi iese nervos din clasă trântind uşa.

Gaara îmi ia mâinile într-ale lui şi mi le sărută uşor arătându-mi că încă mai simte ceva pentru mine apoi mă trage uşor afară din clasă.Chiar aveam multe de vorbit aşa că mergem împreună într-o cofetărie unde începem să depănăm amintiri.Ce e cel mai sigur e că noi suntem din nou împreună.M-am decis că este timpul să îl uit pe Sasuke şi să îmi trăiesc viaţa cum vreau eu.Se pare că el este noul coleg care va fi de mâine la mine în clasă.Sincer deabia aştept,el este cel mai amuzant şi mai distrat tip pe care l-am cunoscut în viaţa mea.

Nu durează mult şi mă întorc la şcoală,merg liniştită pe hol şi dintr-o dată îl observ pe Sasuke vorbind cu o blondă...era Ino ..eu şi ea eram îndrăgostite de brunet încă din clasa a 9.Mi se pare mie sau Sasuke e gelos pe Gaara şi se răzbună?Oricum ce contează nu vreau să mai am ceva cu el aşa că poate să facă ce vrea..Îmi văd liniştită de drum de parcă nimic nu s-ar fi întâmplat..îi ignor şi intru în clasă unde Temari si Tenten aveau nişte zâmbete perverse pe faţă.Ele ştiau multe despre roşcat doar erau cele mai bune prietene ale mele.

Toate eram foarte vesele când bucuria de pe chipul lor se schimbă în spaimă..se uitau foarte speriate în spatele meu,întorc capul şi îl observ pe Sasuke care mă ia de mână şi mă târăste până în debaraua liceului unde vrea să mă sărute dar eu îl resping apoi începe să rupă hainele de pe mine lăsându-mă  în lenjeria mea intimă neagră cu inimioare roz şi danteluţă de aceaşi culoare...încep să ţip apoi aud cum uşa debaralei ajunge la 2 metri în faţa putând să îi observ faţa nervoasă a lui Garra care îl ia pe brunet de cămasă trăgându-l afară şi dându-i un pumn care l-a băgat în perete apoi vine la mine şi mă întreabă dacă sunt bine dându-şi jos hanoracul şi  mi-l pune ducându-mă până la vestiare unde aveam alte haine de schimb ..Mă îmbrac repede,îmi iau geanta şi plec nervoasă acasă...roşcatul mă conduce până la poartă apoi se îndreaptă către casa lui .Intru nervoasă în casă şi urc direct în camera mea unde incep să plâng iar nişte întrebări începeau să mă macine.De ce a facut Sasuke asta?Mă iubeste?Sau vrea doar să fiu a lui?Am reuşit să îi rănesc orgoliul chiar aşa de mult?Nu după mult timp mă asez în pat reuşind să adorm şi să uit de cele întâmplate.

     


Ultima editare efectuata de catre maryy in Sam 13 Iul 2013, 01:05, editata de 1 ori
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Dec 2012, 22:42

Vai, Sauke....o sa...o sa...aaa!Vrei sa-ti intalnesti destinul ininte de Sfarsitul Lumii? biciuitor Daca as putea...as intra in foc si...ai fi mort acum!!! biciuitor
Asa...sa revenim..... thank you pentru anunt!!!Anunta-ma si la next te rog!!!!Foarte tare capitolul!!!Te pwp si spor la scris!!!kiss


Playful Kiss - Pagina 2 33
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Dec 2012, 08:09

thank you Ms. ca m-ai anunțat ! Foarte frumos ! Anunta-ma cand pui ngextul ! Biata Saku !
Sus In jos
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 21:58

Capitolul 7

      ~Din perspectiva Sakurei~

                     Este deja ora 7,deschid agale ochii şi mă ridic somnoroasă din pat,merg îmi fac duş şi revin în camera mea pentru a mă schimba,de data aceasta nu voi lua uniforma.Mă uit prin dulap şi aleg o pereche de blugi negri cu tăieturi,o bluză albă foarte decoltată şi o pereche de balerini asemeni blugilor.Mă îmbrac repede şi cobor la micul dejun.Se pare că toţi sunt la masă,mă aşez şi eu pe scaunul din faţa lui Sasuke apoi privesc ochii lui abisali care exprimau ca de obicei indiferenţă,plictiseală şi tristeţe. Îmi termin repede micul dejun apoi mă ridic imediat de la masă fără a mai spune ceva,îmi iau geanta şi ies pe uşa casei îndreptându-mă către şcoală.După câţiva metri cineva mă prinde de mâna dreaptă trăgându-mă cu putere către pieptul lui astfel putând să îi simt respiraţia caldă.Era însuşi domnul mare şi tare Sasuke care părea că vrea să îşi ceară scuze.Fără a mai sta pe gânduri îmi trag mâna din strânsoare şi plec nervoasă către liceu.Ajunsă în faţa uşii clasei mă îndrept liniştita către banca mea...însă tocmai în acel moment apare Gaara care mă ia usor de spate lipindu-mă de abdomenul lui apoi unindu-şi buzele cu ale mele într-un sărut  muşcându-mă uşor de buza inferioară.Rup acel sărut şi îi spun că nu mă simt bine iar în secunda următoare îl văd cum zboară până în peretele celălalt.Se pare că Naruto văzuse această scenă şi era nervos.Merg speriată către el şi îl întreb dacă e bine acesta ridicându-se nervos îndreptându-se către blond cu intenţia de a-l lovi însă atunci apare Sasuke care îi desparte.

  -Să ghicesc.Voi doi idioţilor vă bateţi pentru Sakura nu?Cred că degeaba vă chinuiţi să ajungeţi în spital.Ea nu vă iubeste pe nici unul dintre voi,mă iubeste pe mine..aşa că succes fraierilor!Spunând asta mă ia de spate apropiidu-mă de el apoi luandu-mă de mână mă scoate afară din clasă.Ne mai putând să rezist mici cristale transparente cad din ochii mei verzi asemeni celor mai preţioase smaralde.Sasuke mă ia în braţe apoi îmi şopteşte la ureche că după ore vom lua masa cu familia.Ies din aşa zisa lui îmbrăţişare şi merg înapoi în clasă unde mă asez în bancă.Orele au trecut greu,dar se pare că deja este ora 8 asa că plec către casă.

    Ajunsă în faţa porţii observ mai multe maşini parcate.Se pare că vor fi şi musafiri,îmi spun eu liniştită în gand apoi intru în casă unde observ un bărbat de vreo 40 de ani,brunet cu ochii căprui,înalt şi bine făcut,îmbrăcat într-un costum negru cu o cămaşă albă şi o cravată albastră.Lângă el mai erau  2 femei una tot de 40 de ani,roşcată cu părul prins coc,îmbrăcată într-o rochie vişinie strânsă pe corp iar cealaltă era o tânară cam de vreo 18 ani,roşcată cu părul până peste umeri,îmbrăcată într-o pereche de blugi albaştri şi o bluză albă care îi scotea în evidenţă sânii foarte bine conturaţi.Ceea ce m-a şocat cel mai tare era faptul că ea îl ţinea de mână pe Sasuke.Fac cunoştinţă astfel aflând că numele fetei este Karin, apoi urc în camera mea unde mă schimb să cobor la cină.Mă uit în dulap şi iau pe mine o rochie roz cu o palmă mai jos de fund şi cobor la masă.

   Mătusa Mikoto îmi spune să mă aşez pe scaunul de lângă Sasuke..fac asta fără a mai comenta dar în acelaşi timp observându-i faţa lui Karin care se uita cu dispreţ la mine,ea stând lângă mama ei.Nu terminăm de mâncat că roşcata se ridică în picioare şi se apropie de Sasuke spunând că ar trebuii să se grăbească cu pregătirile pentru nuntă.

Brunetul dă aprobator din cap,am simţit că mii de lacrimi vor cădea din ochii mei verzi apoi m-am ridicat de la masă spunând că am terminat urcând repede  în camera mea unde am început să plâng.Mii de şiroaie cădeau din smaraldele mele...când dintr-o dată aud că bate cineva la usă..mă ridic uşor din pat şi deschid..


     **Imi cer scuze ca am intarziat cu acest capitol si sper totusi sa va placa**Desi cu intarziere vreau de asemenea sa va urez un an nou ferici si plin de impliniri si bucurii**

PS. Va rog sa imi spuneti daca merita continuat sau sa il inchid..Multumesc anticipat...:X


Ultima editare efectuata de catre maryy in Sam 13 Iul 2013, 01:04, editata de 1 ori
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 19:00

Hey am trecut si eu pe aici cu intarziere scuze ! puppy eyes . Ficul tau e nemaipomenit ! Sa nu incerci sa il inchizi ca ma sipar pe tine si te angry . Sa pui nextul ! Si prima nr1 !
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 19:38

Hehehe ce geloasa e una lume :))) .Abea astept nextul si sa ajungi si pe aici cu el la zi. Irry te ubeste sys si regret ca nu am comentat prima


Playful Kiss - Pagina 2 3
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 20:04

hello!!! mersi de anunt si scuze ca nu am dat comm dar am avut o groza de treaba...
chiar imi place faicul si sper sa ma anunti in continuare daca ai vrea bineinteles
te-am pupat dulceeee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Love.Is.Magic.
Genin
Genin
Love.Is.Magic.

Sex : feminin Localizare Localizare : everywhere
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 89
Reputatie Reputatie : 2

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 20:14

Deci am citit ficul si nu pot sa spun altceva decat ca IL ADOR happy2
Sper sa nu te lasi de acest fic puppy eyes Te rog frumos sa-l continui puppy eyes
Vaaai, nu-mi vine sa cred ca (,) Karin o sa se casatoreasca cu Sasuke sad
Sper sa se intample ceva si sa nu mai fie cazul ... ingrijorat
Astept sa pui nextul, sa ma anunti si pe mine happy
Te pupacesc kiss


Playful Kiss - Pagina 2 Tumblrm3od5t9bw41r87wbh
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 20:48

Buna buna! Am citit mesajul tau si am zis: " Hei, de ce sa nu incerc?" . Si uite-ma aici. Intr-adevar e destul de dragut ficul. Te grabesti mult la partile importante, dar are si o parte buna, si aceea faptul ca ochii trec foarte usor peste ceea ce scrii si citesti repede. Vreau sa zic sa fii putin mai atenta la partea realistica...Daca era o casa, nu era chiar normal sa se darame singura din cartier, dupa un cutremur relativ slab.
Sau atunci cand Sasuke a inceput sa se comporte dragastos cu Sakura. Mai sunt si alte cateva exemple, dar vreau sa fii atenta ca sa iasa frumos. In rest, de abia astept sa vad cine e la usa, desi am banuieli, iti urez noapte buna, spor la scris si la idei!

Naty~


Playful Kiss - Pagina 2 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Nyx
Academy Student
Academy Student
Nyx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : În lumea viselor , alături de Făt-Frumos.
acebook acebook : Miiru Râde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica , să scriu , să citesc . Etc :3
Stare de spirit Stare de spirit : Fantomatica.

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Ian 2013, 20:59

Bunaaaa. Am primit mesajul tau si am zis sa-mi arunc un ochi p-aici...*Prinde ochiul si si-l pune iar in cap* deci , DACA NU-L CONTINUI MA JUR CA TE TAI BUCATELE SI TE DAU LA URSULETI!:))) da-mi un mesaj cand pui next te rog. te pup >:D<. hug2


Playful Kiss - Pagina 2 Tumblrmdud7ywhtn1rf3w72

Boys fall in love with what they see. Girls fall in love with what they hear. That's why boys lie and girls wear make-up
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Ian 2013, 13:09

Bunaa. ^^ Imi pare bine ca m-ai anuntat de acest fic, si nu, nu m-ai suparat cu acel pm, defapt chiar mi-a aparut un zambet pe fata cand am citit capitolele. Se vede ca ai capatat experienta, pentru ca este o diferenta destul de mare de la primul capitol pana la ultimul. Descrii frumos, insa stii, mereu se poate si mai bine ^^. Dialogul nu este nici foarte lung, nici foarte sec. Deci foarte bine. Titlul mi-a adus aminte de Sims 3 :)))
In concluzie, este foarte dragut ficul, ai lasat ceva suspans la sfarsitul capitolului si sper sa ma anunti cand il vei pune si pe urmatorul. Eu te-am pupacit, bafta la scris si la idei.
Ps: ideea cu scrisoarea, a fost mortala! Mai ales cand I-a dat nota 8 =)):


Playful Kiss - Pagina 2 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Ian 2013, 22:00

Hey mersii ca miai spus si mie de fic mi se pare dragutz dar totusi as vrea ca Sakura sa fie mai puternica mai ales in fata lui Sasuke (Sasuke idiotu' naibii ce faci tu incurci cu aia nervi! ) adica ea sufera iar el sta ca bouu' hmm...?!
Adik na se casatoreste ce ii pasa lui biciuitor Vai ceti fac biciuitor
Next repede :)


Playful Kiss - Pagina 2 SasuSaku-pirates-363509172

Pirates are here.

Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Ian 2013, 23:41

Yumi e aici! lough soooooo, let's see lough in primul rand, m-a atras titlul. De ce?? Pentru ca am vazut serialul si pot spune ca-l ador! E genial si baietii sunt atat atat atat de draguti in love daaaaar asta nu face parte din fic asa ca, sa trecem peste comentariile mele personale lough Ma bucur foarte mult ca ai decis sa schimbi ficul, in sensul ca ai schimbat povestea. E diferita de cea din serial si asta e foarte bine. Ar fii foarte frumos daca nu te-ai mia grabi asa cand povestesti very sad Eu vad ca tu ai niste idei grozave si e pacat sa se duca asa de repede, fara detalii! very sad Acum, Yumi Time *adica comentarii personale,caci nu scapi de mine atat de usor lough *
1. Sasuke, mamica! Te omor de-a binelea! Ce-i in cap'sorul ala al tau sec? biciuitor Ce incerci sa faci? Te rog, fa-ti curat in minte si dupaia gandeste-te sa actionezi in dragoste! biciuitor
2. Sakura...tu ba iubesti pe unu', ba iubesti pe altu' lough Esti putin comica asa...indecisa
3. Gaara. Mai usor frate ca nu ti-o ia nimeni lough bine...poate ti-o ia Sasuke, dar nu conteaza :-j lough
Cam atat! Te rog sa ma anunti si pe mine cand vine next-ul kiss
Yumi te puuuuuuupa! kiss :
*: kiss kiss kiss


Playful Kiss - Pagina 2 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Mier 09 Ian 2013, 02:42

Scuze, scuze, scuze!!! Sunt atat de idioata incat nu am trecut pe aici de ceva vreme!
Am primit toate pm-urile, dar am fost ocupata + ficurile mele si nu am mai citit mai nimic.
Acum sunt aici. WTF???:O
Ce naiba a facut Sasuke???? Il omooooooorrr!! Dar de ce naiba a mai luat-o in brate daca apoi o tinea pe Karin de mana! Brb, ma duc sa-mi iau pumnalul=)))
Asa deci, imi place de Gaara!:>:> E asa de protector:X:x yupiiii!!!
Delirez, iarta-ma! Deci eu astept urmatorul capitol foarte nelinistita. Cine a intrat? Ce se va intampla?
Sa nu cumva sa inchizi ficul asta ca te distrug!!!!!
Te-am pupat! Sa ma anunti!




A.D.T.O.Y.









All day i think of you.


Ultima editare efectuata de catre Hanazawa Rin in Joi 10 Ian 2013, 14:05, editata de 1 ori
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Mier 09 Ian 2013, 10:10

Bună!
Însfârşiit m-am hotărât şi eu să mă trezesc din somnul de frumuseţe şi să trec pe la ficul tău care mi se pare superb in love
Şi chiar dacă te-ai inspirat dintr-un serial, ai adus momente unice in love
Sper că vei aduce next-ul cât de repede şi că mă vei anunţa şi pe mine puppy eyes
Te-am kiss !!!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPlayful Kiss - Pagina 2 Yvf
Sus In jos
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Mier 09 Ian 2013, 22:52

Hey dragilor am aterizat si eu cu acest capitol si imi pare rau ca am intarziat dar incepe scoala si mai sunt teme de ultim moment.Sper sincer sa va placa sau daca nu va rog sa imi spuneti.
      Daca vrea cineva sa adreseze vreo intrebare vreunul personaj nu ma deranjeaza dar maxim 3 intrebari caci nu prea am timp sa raspund daca sunt prea multe.
                V-am pupat si Lectura placuta!



Capitolul 8

           Fac nişte ochi cât cepele când văd că la uşa era Hinata,ea este verişoara lui Sasuke şi o cunosc din generală deoarece am fost în aceaşi clasă. Ea era cea mai bună prietenă a mea căreia îi puteam spune orice...mă rog am fost prietene până când eu am facut o mică greşeală şi m-am combinat cu iubitul ei iar la câteva săptămâni după aceea ea a fost nevoită să se mute cu părinţii ei în Germania. Era aşa de schimbată,mă uitam la ea şi nu îmi venea să cred nu mai era aceaşi fată care îşi făcea mereu părul în 2 codiţe şi purta aparat dentar,acum era o femeie în toată regula cu părul lung brunet şi cu câteva reflexii albastre,un corp bine făcut şi sânii bine conturaţi iar ochii ei negri nu mai exprimau spaimă şi tristeţe ci acum exprimau seriozitate,putere şi încrederea în sine. Ne mai stând pe gânduri mă ridic din pat şi merg către ea luând-o în braţe iar ea mă strângea la fel de tare...simţeam nevoia să îi cer scuze şi să îi povestesc tot ce s-a intamplat de când ea a plecat şi am pierdut o prietenie aşa importantă ca a ei.

    Vreau să îi spun ceva însă nu apuc că apare Sasuke care părea foarte uimit şi nedumerit de faptul că noi ne îmbrăţişam,în fine Hinata i-a povestit că noi defapt ne cunoşteam...în momentul ala eu eram cu totul într-o altă lume,priveam podeaua şi mai aveam puţin şi plângeam de fiecare dată când auzeam vocea lui Sasuke.

El pleacă şi eu rămân cu Hinata îi povestesc cam tot ce s-a intamplat cum m-am îndrăgostit de Domnul nepăsător,cum am ajuns aici şi de ce eram tristă.Ea mă ia uşor în braţe şi îmi şopteşte la ureche că totul va fi bine apoi îmi spune să mă întind în pat şi să încerc să adorm.

     Zis şi făcut,a doua zi de dimineaţă mă trezesc cu o ceartă în uşa mea,mă ridic uşor din pat şi merg spre uşă dându-mi seama că defapt Hinata îi cerea explicatii lui Sasuke dar se pare că era adevărat ce credeam,lui nu îi păsa de mine ,mi-a spus-o mie şi i-a spus-o şi ei. Eram deja roşie la faţa aşa că deschid repede uşa şi fug în baie,cineva bate la uşă şi crezând că e Hinata îi spun să intre apoi încep să plang şi mai tare şi merg să o iau în braţe dar simt nişte mâini puternice care îmi înconjoară spatele apoi îmi dă un sărut părintesc pe frunte.Ridic speriată capul şi văd că e Sasuke apoi îmi şterg repede lacrimile şi îi spun să iasă dar el închide uşa cu cheia apoi o aruncă  jos şi se îndreaptă spre mine eu dându-mă din ce în ce mai în spate până ajung în cadă care era pregatită cu apă şi petale de trandafiri însă Sasuke nu se opreşte şi vine peste mine în cadă şi începe să mă sărute apăsat pe buze muşcăndu-mă uşor de buza inferioară apoi pe gât şi din ce în ce mai jos până la un moment dat când... .


Ultima editare efectuata de catre maryy in Sam 13 Iul 2013, 01:04, editata de 1 ori
Sus In jos
Love.Is.Magic.
Genin
Genin
Love.Is.Magic.

Sex : feminin Localizare Localizare : everywhere
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 89
Reputatie Reputatie : 2

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Mier 09 Ian 2013, 23:15

Hey Darling! a hug
Mi-a placut capitolul si mi-as fi dorit sa nu fie chiar atat de scurt sad .
Ce frumos ai introdus-o pe Hinata! Ma bucur ca s-a intors si ca i-a cerut explicatii lui Sasuke ! happy2 Ar fi cazul ca cineva s-o faca, nu? happy
Anyways, cam pervers baiatu', ha? Lasa ca ii arat eu ! biciuitor angry
Astept nextu`... happy
Te pupacesc kiss


Playful Kiss - Pagina 2 Tumblrm3od5t9bw41r87wbh
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Mier 09 Ian 2013, 23:21

Omo! De ce e atat de scurt, huh?:o De ceeeeee?:o
Ok, im calm now.
Oh, doamne!
Deci sa inteleg. Sasuke si Sakura se iubesc, dar el nu recunoaste deoarece trebuie sa se casatoreasca cu Karin?:O woahhhhhhh!!!!
Eu ti-am spus ca o sa faci ficul asta de milioane, ti-am spus, ti-am spus!! Sper din tot sufletul sa aduci next-ul cat de repede se poate! O sa mor de nerabdare!! Te-am pupat!



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Mier 09 Ian 2013, 23:42

Buna, Mary ^^ Actiunea a fost atat de grabita..Dar, mi-am putut imagina in minte scenele pe care le-ai prezentat, deci nu pot spune ca m-ai lasat in ceata. Da, a fost un lucru ce m-a deranjat, si anume ca este foarte scurt. Sper ca data viitoare sa il faci mai lung. Multumesc de anunt, insa data viitoare, te rog sa pui si link-ul cu ficul, in mesaj. Multumesc.
Acum intrebari:
Sasuke: Ce naiba ai mai, copil copac ce esti? Ii dai 8 pe scrisoarea sa de dragoste, ii arunci vorbe dureroase, iar apoi o saruti in baie? Sau erai cumva pe pastile?
Sakura: Nu ii pica in plasa, ca te mananc! Cum vei reactiona la purtarea lui Sasuke.
Hinata: Hey, movalio! Cand te intalnesti cu Naruto? :>
Cam atat. Ja ne! ^^


Playful Kiss - Pagina 2 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Joi 10 Ian 2013, 08:46

oau ce capitol huh? what?lol! in love
mi-a plăcut la nebunie că a apărut insfârşit şi Hinata in love
ba chiar mă întrebam pe unde e lough
În orice caz capitolul a fost superbbbb , dar prea scurt puppy eyes
Vreau next.ul curând şi merci că m-ai anunţat in love
Te-am kiss !!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPlayful Kiss - Pagina 2 Yvf
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Joi 10 Ian 2013, 12:32

Capitolul asta a fost de milioane ! Mi-a placut foarte mult si nu ma asteptam la asa capitol !Multumesc ca m-ai anuntat si daca poti sa ma anunti si e data asta ! Te pupaceste Alle ! kiss kiss in love
Sus In jos
Bella
Academy Student
Academy Student
Bella

Sex : feminin Localizare Localizare : Slatina
acebook acebook : https://www.facebook.com/sie.bella

Nr. mesaje Nr. mesaje : 37
Puncte : 48
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : desenul,cititul,fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : ja'ja bless!

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Ian 2013, 15:11

Buna buna,ti-am citit si eu ficul si imi place foarte foarte mult! in love
Astept continuarea sa stii...pupici :
*:
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Ian 2013, 17:55

Hey ! Ms. Ca m-ai anuntat, mi-a placut enorm de mult ! Cat il urasc pe sasuke ! Doar nu vrea iar sa incerce s-o viole**pe sakura ! Anunta-ma te rog cand pui nextul !
P.S. : sper ca sasuke sa nu se casatoreasca cu sakura !


Playful Kiss - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Continut sponsorizat




Playful Kiss - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Playful Kiss   Playful Kiss - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Playful Kiss

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-