Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ninja LoVe - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ninja LoVe - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ninja LoVe

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Ninja LoVe - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Feb 2011, 23:25

Miau !


Buna draga mea !

Vaaai , insfarsit ai pus si tu next-ul
Deci e superb :X
Doamne cat de prost poate fi Sasuke
Se gandeste sa nu o faca pe Sakura sa sufere acum
Dar tot ca o face acum tot ca o face mai tazriu tot aia e
Of , of rau mai e Sasuke asta
Cica nu vrea sa faca lumea sa sufere insa el chiar asta face =))
Of of
Deci draga mea , foarte frumos chiar mi-a placut
Interesant , stateam cu sufletul la gura sa vad ce se mai intampla
Deabea astept sa vad ce va face Sakura cand Sasuke ii va lua copilul
Va fi atat de interesant acest fic
Si sa numai zic ca va fi si plin de suspasn
Exact cum mai lasat acum
Cu ochi-n luna ( fiindca nu-i soare =) )
Te opresti exact cand nu trebuie
Chiar vroiam sa vad ce se intampla in continuare si na ce faci
Mna , pai vino repede cu nex-tul ala
Il astept si sper sa mergi repede :X
Pe banta dulanta =)) Sht
Si vezi sa nu te prina radaru [-(
Ca atunci nu-i de bine
Vei da vina pe mine si aia ma vor pune pe mine sa platesc :((
Vei zice ca eu te-am grabit
No , dar totusi sa aduci repede nex-tul
Pentru ca iubesc acest fic
Imi place la nebunie
Te descurci minunat scumpa mea
Haide cu nex-tul , inca odata iti zic ca poate uiti
Soo...nu uita ca astept si nu vreau sa ma trezesc cu amenda acasa ! =))
Spor la scris si la idei !
Pupicii cei mai duuulci !!
Mrr dap ! hi!
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Feb 2011, 23:32

nextuuuu
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Feb 2011, 11:08

ELY ! ALTA NEBUNA! lough

VAI CAT ESTE DE FRUMOS! in love a hug

IMI PARE RAU CA A AJUNS COMMUL ASA DE TARZIU DAR A FACUT PANA IN DRUM SPRE TINE! lough

OF OF CAT DE FRUMOS sad VREAU UN NEXT CALD SI GUSTOSTE ROG ! in love

ELY PREGATESTE-TE CA O SA PLECAM PE MARTE yeah DAR DUPA CE PUI TU NEXTUL lough

PUPICI! kiss kiss


TIGRILINA! beer2
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Feb 2011, 15:41

hehe ia sa vedem continuarea.
Sunt curioasa ce va face Sasuke..
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Feb 2011, 16:12

Buna scumpo !
Am gasit si eu fic-ul tau .. si da-mi voie sa-ti spun ..
Il Ador ..
Hai cu next-ul
Pupici :-*
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Ninja LoVe - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Feb 2011, 17:13

Hmmm... ce pot sa spun in afara de: FANTASTIC
Chiar imi place ficul tau. Te descurci foarte bine si chiar ai talent.
Sunt foarte curioasa ce se va intampla mai departe.
Spor la scris. Pupici kiss
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ninja LoVe - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Feb 2011, 18:10

Sasukeee te urasccc sad
Cum sa il ia? sad
Ellyyy ia bagama putin sa-l omor si eu umpic asa
E prea dragutz copiluu
Sakura e prea buna
Sasuke e prea rau
Elyyy plzzzz bate-l putin
Astept nextu
Pwp kiss
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Feb 2011, 22:47

Am venit cu nextul , de fapt in seara asta vroiam sal pul la celalalt fic dar vad ca sunteti nerabdatoare fetelor , ma bucur ca va place si sper sa va placa si acesr capitol , astept pareri si va multumec de comm va iubesc

Capitolul 5 .Rapirea .

Sakura :

Dupa 7 ani :

In momentu acesta sunt in bucatarie si decorez tortul lui Ayado . Da , este ziua lui , implineste sapte anisori . A crescut mult , si seamana foarte mult cu Sasuke . Are parul si frizura lui si de ochii nu mai zic nimik , tote fetele il iubesc pe Ayado . El este putin mai inimos ca sa zic asa , nu este rece ca Sasuke .Chiar daka simte lipsa tatalui , traieste viata la maxim si se bucura de fiecare clipa impreuna cu cei dragi . .Ayado este la academie in clasa cu Hiko , fetita Hinatei si lui Naruto , dupa nasterea fetitei mai totii prietenii nostri au facut urmasi . ce frumos , cel putin erau fericiti impreuna . Eu si cu Ayado , cum pot eu si prietenii mei incercam sa-i oferim tot ce e mai bun mai ales ca prietenii mei stiu cum ma simt eu fara un tata .Puiul meu a mostenit si saringanul care este foarte puternic dar este si foarte priceput sa-l manuiasca , daja il poate stapanii pe cel cu daua puncte si daka stau bine sa ma gandesc va varsta lui Sasuke il avea pe cel cu un punct .Eu sunt in Ambu si am misiuni destul de dificile in care ma duk , si nu prea imi place sa il las singur acasa pe Ayado .Dar nu am de ales . Cand termin de ornat totrul pun pe el o lumanare in forma de kunai , il iau si merg cu el afara . Cand ies pe usa , vad o multime de copii la o masa asteptand mult rafnitul tort . Totii prietenii lui de la academie se aflau acolo . Ayado care sta in capatul mesei , de cum ma priveste , pe fata ii apare un zambet atat de frumos , ca mi-ar veni sa-l mananc . Ma indrept spre el si pun totrul pe care scria ''La multi ani Ayado '' , si i-l pun in fata . Cum il pun sufla o data din lumnarea care se stinge si totii copii incep sa-l felicite .Le tai la toti cate o felie , si le dau . Apoi plec pentru ca s-a auzit soneria . Se pare ca au ajuns si prietenii mei intr-un final .Le deschid poarta si ii poftesc in casa .Acestia ma saluta si intram cu totii in casa .Ne facem comozi pe o canapea si incepem sa vorbim despre diferite lucruri , unul dintre ele ar fi cum ma simt eu . Prietenii mai ma tot intrebau daka ma simt bine si cum o mai dauk , de Ayado , daka mai stiu ceva de Sasuke si alte chestii . Sper ca intr-o zi sa pot avea si eu o familie , cum au prietenii mei .Deoadataa auzim o spartura , ne-am alarmat cu totii cand am auzit si am iesit repede sa vedem ce se intampla .Cand iesim ramanem cu totii uimiti . Totii copii erau pe jos raniti , doar Ayado si..Sasuke ? O nu sper ca nu a venit sa-l ia .Totii prietenii mei sa-u enervat . Baietii incearca sa se acupe de Sasuke , iar prietenele mele de copii . Numai eu am ramas in acelasi loc , stana de peatra . Nu imi vine sa cred ca a venit sa-l ia pe Ayado .Ma uitam la totii prietenii mei care incearca sa-l distraga . Da el face ce face tot de Ayado se apropie. Saraku , nici nu stia ce sa faca . Oricum , se veda de la un km. ca sunt tata si fiu ,semanau foarte mult . Sunt sigur ca micutul meu spariat se intreaba cine este Sasuke . Prietenii mei care erau la pamant se ridika repede pentru a-l opri , dar dintr-o data din senin apar echipa sa care ii impiedica . De cum il vad ca se intreapta spre el ma pun in fata lui Ayado si imi scot un kunay .Cum ma vede incepe sa rada in badjocora , apoi cand ajunge spre mine ma impinge la o parte .Cand vrea sa-l ia ma ridic repede , si vreau a-i dau un pumn dar el se fereste poi ma ia de gat si ma impinge se un copac . Simteam ca ma sufoc si ca nu mai pot respira .
- Multumesc ca ai avut grija de al , dar de aici este treaba mea ; imi zice el rece si parca starngandu-ma si mai tare .Incer sa ma eliberez dar nu reusesc , stransoarea lui era prea putenica . Sasuke ma priveste fx in ochi cu sharinganul . Cred ca vrea sa ma bage intr-un genjutsu , asta nu e de bine . Vad cum se apropie din ce in ce mai mult de fata mea , ii simt respiratia , dar deodata intre noi apare un kunay , care se duce in cel mai apropiat copac . Eu si cu Sasuke intoarcem capul sa vedem faptasul . Ayado ? Ayado este cel care l-a aruncat .
- Las-o in pace pe mama , straine ; striga Ayado revoltat si nervos .
Cum aude asta Sasuke incepe sa zambeasca . Pai cum sa nu , era fiul sau si era si mandru de el ca e asa de bagacios . La fel ca Sasuke . Ayado isi activeaza sharinganul , uimindu-l pe Sasuke , avea si de ce , sharunganul sau avea doua pete . Dupa ce isi revne Sasuke ma mai starange o data foarte tare de gat , apoi imi da drumul si eu cad jos incercand sa respir .Stiam ca va veni ziua asta candva , dar nu atat de repede .Apoi Sasuke imi da drumul si se intreapta spre Ayado . Prietenii mei incearca din rast puteri sa se elibereze de echipa lui Sasuke . Naruto se chinuia sa scape de cel cu par portocaliu , care era foarte puternic , cel cu par alb de ceialalti baieti iar fetele de Karin care era si ea destul de puternica . Toi erau raniti si plini de vanatai , zgarieturi si sangereri .Cum prinde ocazia Sasuke il ia pe Ayado la el in brate si le zice prietenilor ca misiunea s-a incheiat si ca pot pleca . Acestia fac cum li se zice si pleaca in urma lui lasandu-ne pe noi acolo unde suntem , privindu-ne foate vinovatiti . E numai vina mea , de ce l-am lasat sa-l ia de ce ? Sunt un Ambu , merg in misiuni foarte grele pe care ma descurc sa le revolv dar sa imi apar ce am mai Sfant nu am reusit . Sunt slaba , cred ca Sasuke crede acelasi lucrur . Nu te-ai schimabat de loc Sakura . Tot aceeasi fetita slaba , visatoare si indragostita ai ramas . Niciodata nu te vei schimba .

Ayado :

Stau in bratele acestui strain , care nici macar nu stiu cine este si de ce m-a luat . Dar mai imporant ce a avut cu mama si de ce seamana asa mult cu mine si mai ales de ce are sharingan . Stiu ca eu si cu tata am mai ramas in clan si posedam sharinganul .Nu puteam sa zic nimik , sunt ingrozit , mama , prietenii mei , Hiko , nu pot sa cred .Strainul traverseaza padurea cu mine si apoi ajungem undeva pe un camp , ma lasa jos si se uita la mine . Parca ma priveste si pe interior si pe exterior .Imi este atat de frica .
- Cine esti ... tu? Si ce vrei..de ..la ..mine ? reusesc eu sa zic cu o frica ingrozitoare . Putea sa ma omoare intr-o fractiune de secunda , ma intreb de ce nu o face . Ce vrea de la mine ?

Sasuke :

Dupa ce il dau jos pe micut ma intreaba cine sunt , vai ce frica ii este , a mostenit asta de la masa , nu prea imi convie treaba asta . Mai bine il luam cand am avut ocazia , stand cu Sakura mereu e si normal sa semene . La infatisare e exact ca mine cand eram de varsta lui . Desii este si o parte buna , are saringanul cu doua pete , este impresionat . De obicei asta se capata cand ranesti pe cineva grav si la o anumita varsta mai mare . Eu la varsta lui cam tot prin perioada asta a anului , ma antrenam din greu in paduure si stateam singur , asta dupa incidentul cu Itachi .
- Ayado , eu sunt tatal tau , Sasuke Uchiha , cred ca mama ta ti-a zis macar cu il cheama pe tatal tau nu ?
- D..a , d..ar de ..unde..stiu.ca nu..minti ? ma intreaba el cu o voce tremuratoare . Doamne dar frica ii mai era . Fizic seamana cu mine , moral cu Sakura . Voi avea eu grija ca aceasta frica a lui sa dispara .
- Uitate la mine , seman perfect cu tine , am saringanul si in plus de ce te-as minti ? ii zic e incercand sa par mai bland .
- Corect ; zice el lasand capul in jos , hmm , va dura ceva timp pana cand o sa invete sa aiba incredere in mine .
Ii zic lui Ayado ca de acum in colo va raman cu mine , si se va antrena si nu mai are ce cauta in Konoha . Vreu sa devina puternic si sa fiu mandru de el si de numele clanului .
Au trecut sase luni de cand l-am luat pe Ayado de la mama sa . Cu timpul a invatat sa aiba incredere in mine si chiar a realizat ca eu sunt tatal sau . De fiecare data cand ma striga '' tata '' , un fior imi apare in corp , ceva minunat , inima incepe sa bata , si simt o nevoie nebuna de a-l apara si de a sta cu el mereu . Cred ca asa se simtea si Sakura , chiar ? ma intreb ce mai face .Nu cred ca prea bine asta este sigur , iar i-am distrus inima dar oricum asta nu ar trebui sa fie problema mea . Nu eu am pus-o sa ma iubeasca asa de mult . Gandurile imi sunt intrerupte de vocea micutului meu care ma striga . Se pare ca a reusut pana la urma sa sa faca Stilul foc , e bine prinde repede ca Sakura , nu e rau .Dupa ce imi arata tehnica il felicit cum fac de obicei .De fiacare data cand il felicitam lasa capul in jos ca si acum . Ma intreb de ce ?
- Ce s-a intamplat Ayado , de ce asti trist ?
- Tata , promiti sa nu te superi ? Imi este dor de mama , vreau la ea , vreau sa stau cu amundoi macar o data sa pot fi cu amandoi , chiar nu inteleg de ce suntei certati si de ce nu va vorbiti . imi zice el mai sa inceapa sa planga
Raman socat la ceea ce tocma mi-a zis Ayado , stiam ca acum este mai puternic si mai sigur pe al dar nu credeam ca este in stare sa ma infrunte . Doar i-am specificat bine sa nu mai pomenesca de mama sau Konoha . Totusi ii voi indeplini dorinta pana la urma , nu vreu sa sufere asa cum a patit eu , chiar daka am avut mai mult ca el tot clanul distrus de fratele mau , stiu ce inseamna lipsa parintilor , lipa iubirii si dragostei .Defatp ce tot zic , iubire si dragoste am avuut mereu din partea prietenilor mei , acum realizez cat de mult m-ai iubit si au incercat sa ma aduka inapoi si niciodata nu au renutat .
- Ayado , pregatestete , plecam in Konoha la mama ; ii zic eu balnd .


Astept pareri si ne revedem data viitoare la programul de suspans Ely show TV
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Feb 2011, 22:57

BUNA ELY! dance2

FOARTE FRUMOS! VAI M-AI LASAT FARA CUVINTE! a hug

DE-ABIA ASTEPT SA VAD CE SE INTAMPLA in love

NEXT TE ROG!DAR SA FIE CALD dap !

PUPICI! kiss


TIGRILINA! dj
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Feb 2011, 23:23

SUPERBBB!!!
Nota 10~
Din nou!
Oare chiar il duce pe ayado in Konoha?
Oare ce o sa faca Sakura?
Cand o sa-l vada?
Oare o sa incerce sa-si ia
Baiatul inapoi???
Mamaaaa, cate intrebari!
Oare Sasuke si Sakura vor vorbi intre ei?
Se vor lupta?
Sau chiar mai bine, vor forma din nou un cuplu?
Oare Ayado ii va readuce impreunaaA?
Wowww, nu e de mirare ca asta e fucl meu preferat!
Superb, e ne nota 10!
Ne-ai intrecut pe toate!
Ne lasi cu gura cascata mereu!
Sa stii ca te invidiez
De unde scoti atatea idei???

Pune repede nextul
Ca sa nu ne suparam :)
Genial capitol
Vreau sa vad ce urmeaza
Tzuka!
By Lexxa
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Feb 2011, 23:39

Buna scumpo !
Vai ce frumos !
Cat imi place ...
Sa cheme cineva politia ,
Stii de ce ?
te i-au la bataie daca nu pui next-ul mai repede
Adika maine .
Eu as vrea si acum dar na ..
e destul de tarziu ..
Hai cu next-ul
Pupici
Sus In jos
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 00:14

Vaaii in love
E superb,genial
Si micutul Ayado e asa de dulcee in love
Totusi, cum a putut sa fie Sasuke asa rau nervi! .. adica totusi nu putea sa-l ia fara sa faca atatia ranatii nervi!
Oricum superba povestea in love
Abia astept next-ul please a hug
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 11:04

nextul...e asa minunat...si suspans...suspansule,parca ti-a cumparat Aniska niste bilete spre Hawai...nu le folosesti,ca dak nu le folosesc yo,ce?am nevoie de o vacanta,fiindca acea institutie de plictisit eevi m-a UCIS!Deci sa pui netu cand poti...o sa astept:((
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 12:09

Superb!Absolut minunat!
Vai cat de frumos poate fi! in love in love
Of Sasuke asta! De ce l-a rapit! Ce rau e !
Abea astept next-ul! happy2
Ce ma bucur ca il duce pe Ayado inapoi in Konoha!
Abea astept sa vad ce se intampla si acolo!
Spor la scris si multe idei! kiss kiss kiss kiss
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Ninja LoVe - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 14:51

Miau !

Heloo dear ^^
Imi cer mii , si mii de scuze fiindca nu am dat comentariu aseara
Insa m-am chinuit sa termin sezonul 1 la Black
So , acum sa comentam umpic si despre capitol
Pai a fost foarte frumos , si foarte interesant deasemenea
Mi-a placut foarte mult , dar ce pacat ca Sasuke la luat pe Ayado
Insa ma bucur enorm de mult ca se vor intoarce :X:X
Deabea astept sa vad ce se mai intampla
Ai ceva cu suspansul , urasc asta , urasc supansul
Numa la ficurile mele il iubesc =))
So , vreau urmatorul capitooool
Sper sa vina repede
Toti il vrem , si suntem foooarte curiosi !!
Asa ca hai cu el cat de repede poti
Un next mic , mare .. nu conteaza , numai sa fie
Te roooog :X
Mai facut extrem de curioasa..
Si eu nu pot trai asa..
So..
Spor la scris si la idei !!!
Mna , succes la scoala !!
Pupici cei mai dulci !!
Mrr dap ! hi!
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 15:53

Ok deci ti'am citit tot fic'ul..e..incredibil
Macar daca ai pune si tu urmatorul capitol daca nu eu si Bubu facem greva
Buh bye bye! kiss
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Ninja LoVe - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 18:02

Daa !! Fcaem greva , vorbim foarte serios .
Haide repede cu next-ul ca mor aci de curiozitatee !!
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 18:23

Vai tu ai pus nextu!
umi vine sa cred ca nu am dat comm!
Sa ma bati:))
Ok deci imi pl!
Te pupakesk doolke!
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ninja LoVe - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 18:41

Te log eu flumos ely sa pui nextu
E plea flumosss ficu
Sasuke e pe bune lau
Si Saku salaca
Offf sad
Vleau nextu te loggg
Pwp kiss
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Eclipsă
Chūnin
Chūnin
Eclipsă

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : toata lumea vrea sa stie unde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 520
Puncte : 554
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : patinaj, inot, dans

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 20:02

Super mi-a placut capitolul, insa un lucru nu mia placut, faptul ca te-ai oprit atat de repede, dar na fara suspans ce ar mai fii..... vino repede cu nextul, sa nu ne lasi sa asteptam prea mult...te rog?!
Sus In jos
anyame1
Academy Student
Academy Student
anyame1

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : have fun:))
Stare de spirit Stare de spirit : :) always smile:X

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 20:44

deci te adoor plz hai repedee cu urmatorul :o3:X:X:X:X ca e super mistooo:X:X:X:X::X:X:X:X:X
il iubesccc cel mai tareeeeeeeeeeeeee
:X:X:X
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Ninja LoVe - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 22:11

Haaaideee !!!
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 22:17

Mamaa , cate comuri am aici dar stiu ca va placa nu gluma , er sa va placa si capitolul acesta , am incesrat sa mai amn putin din suspas si nu stiu dak mia iesit dar voi decideti fetelor , saptamana asta o sa-l termin , si acum sa no mai lungim uitati capitolul :

Capitolul 6 . O zi fantastica.

Sakura :

Nu pot sa cred ca mi-a frant inima pentru a daua oara , si nu pot sa cred ca inca il iubesc dupa tot ce mi-a facut . Mi-l-a luat si pe Ayado , saracul , cine stie unde sunt acum . In momentu asta ma aflu la locul meu de antrenamament antrenandu-ma din greu .De cand mi l-a luat si pe Ayado , numai asta fac , parca m-am transdormat in Sasuke de cand eram la academie , si era indiferen si nepasator cu nimeni . Cred ca asa s-a simtit si el dupa ce i-a fost ucis clanul .Probabil a suferit chiar mai mult . Mereu am incercat sa-l inteleg si sa il ajut dar niciodata nu am stiut ce e aceea suferinata si pierderea , pana azi . Acum stiu cu s-a simtit Sasuke si cat de mult a suferit . Imi pregatesc pumnul si ma intrept cu el spre un copac care dupa ce face contact cu pumnul meu de transforma in aschii . Dupa ce ma asugur ca nu a mai ramas nimik din el , ma intorc din nou spre locul unde ma aflam , fiind sigura ca sunt urmarita .
- Cine esti , si ce vrei , iesi chiar acum afara pana nu te scot eu ; strig eu nervoasa si aruncand un kunay intr-un in spatele caruia sunt sigura ca se afla faptasul .
Raman socata cand vad ca de dupa copac isi face aparitia Ayado , nu imi vine sa cred dar cum ? Simt pe umarul meu mana calda , ma intorc speriata catre faptasi , dar ma calmez cand il vad pe Sasuke . Era de asteptat , ma intreb de ce au venit in Konoha .Hmm . Nu mai stau pe ganduti si ma intrept spre Ayado pentru a-l imbratisa . Il iau in bratele male si il strang de parca nu as mai vrea sa-i dau drumul niciodata , si asta este adevarat , nu mai vreu sa-l pierd .Cine stie de ce Sasuke o fi venit aici ? Sasuke ii arata lui Ayado o veverita care fugea . Si eu si Sasuke stim cat de mult iubeste animalele , se duce dupa ia in mijlocul padurii lasandu-ne pe mine si pe Sasuke singuri .
- Uite ,Sakura stiu ca nu am nici un drept sa vorbesc cu tine acum mai ales dupa tot ce ti-am facut , dar vreu sa ma asculti . Am o singura rugaminte , vreau ca Ayado sa aiba cea mai frumoasa zi impreuna cu parintii lui . Crezi ca poti sa imi respecti dorinta , iar maine disparem amandoi din peisaj si nu ai se na mai vezi ; imi zice el rece dar totodata cu o urma de interes .
Nici nu stiu de ce mai imi pune astfel de intrebari , doar stie ca a-si face orice doar ca Ayado sa fie fericit si sa nu-i lipseasca nimik . Chiar si eu as vrea sa am o zi atat de frumoasa impreuna cu persoanele dragi mine , persoanele e care le iubesc si le voi iubi mereu .Desii , nu prea as vrea sa plece dar daka ii zic sunt sigura ca Sasuke nici macar in ziua asta nu vom fi impreuna .
- Ai drepeatea Sasuke , si eu as vrea ca Ayado sa aiba o zi cat mai fericita si plina de lucruri frumoase ; zic eu , waw de unde am eu tupeul asta , inainte nici sa-i voresc nu reuseam acum imi scot cuvintele foarte lejer pe gura .
Acesta nu mai apuca sa zica nimik ca langa noi isi face aparitia Ayado , cu o veverita frumoasa de culoarea copacilor si o coada alba si stufoasa . Cand il vad incep sa chicotesc gingasi parca am fost din nou trezita la viata , dar de fapt am fost , pentru ca azi vai avea cea mai frumoasa zi din viata mea si numeni nu poate sa mi- o distruga . Cand Ayado ne vede impreuna pe fata ii apare un zambet atat de frumos , cati venea sa-l mananci .
- Ayado , mai ti minte lacul nostru unde mergeam ? il intreb eu stiind ca nu are cum sa ma refuza . Despre ce era e vorba ? Ei bine despre lacul din apropierea locului de antrenament , acolo mergeam noi dupa ce teminam antrenamentul . Acesta zambeste gingasi si zice ca vrea sa mearga acolo . Pe fata lui Sasuke observ un mic zambet in coltul gurii , ce dor imi era de zambetul sau . Nu dupa mult timp de mers ajungem la lac , eu ma asez pe marginea lacului , unde imi las picioarele Sasuke se pune jos sprijinindu-se de ciresul din fata lacului iar Ayado inca se chinuie sa prinda fluturele pe care este cu ochii inca de cand am plecat de acolo . Ce frumos putea sa fie .
Cand Ayado prinde fluturele , ni-l aduce sa-l vedem , era mirific , avea culoarea roz cu mici dungi crete inuforme foarte frumos . Ii zic micutului meu ca poate sa-l pastreze , si ca ii va purta norok .Dupa aceea placam la ramen , dupa cum ma asteptam lui Ayado ii placea mult ramenul , cred ca Sasuke abia acum vede asta. Cand se uita la el cum mananca , parca ar fi Naruto , si un zambet gingasi ii apare in coltul gurii brunetului . Cand terminam de mancat , observam ca se intuneca , imi aduk aminte ca in seara asta este festival in Konoha deci ziua inca nu se treminase .Fiindca mai erau doua ore pana la festival hotaram sa dam o raita pana in parc . Cred ca am uitat sa mentionez ca totii din sat se uitau cu o frica ingrozitoare la Sasuke , care nici macar nu ii pasa ca ar putea fi ucis intr-o fractiune de secunda .Ajungem in parc , iar Sasuke il ia pe micutul Ayado in carca si il plimba . Ce frumoasa era priveliste , nici in cele mai frumoase vise ale mele nu mi-am putut imagina ceva atat de frumos . Daca nu ne cunosteai puteai spune ca suntem o familie fericita , dar nu era asa , fericirea va dura foarte putin sunt sigura asa ca incerc sa profit cat mai mult de ea .
Cat ne plimban noi in parc , il auzim pe micutul Ayado care stiga o data cuvantul '' Hiko '' . M-am alarmat putin aici , dak Naruto era in parc cu familia lui , atunci eu si Sasuke riscam sa fim prinsi . Brunetul ma vede alarmata si ma intraba cine e Hiko ,ii zic sa-l dea jos pe Ayado si eu il trimit sa ia niste inchetata . Cat el a cumaprat inghetata , ii zic repede lui Sasuke cine e Hiko , apoi nu dupa mult timp ii vedem si pe Naruto , Hinata si fetita lor care si plimbau . Ooo nu , de cum ii vede Sasuke isi pastreaza calmul si se transforma rapid in Kiba , care este un prieten de al nostru un camarad bun si demn de incredere din clanul Inuzuka , care iubeste foarte mult animalele in spacial caini de aceea are si un caine pe nume Akamaru , si care are parul castaniu si ochii de aceeasi culoare , iar pe fata avea doua dungi trase de culoarea rosie cum are si tot clanul sau de fapt . Acum deghizarea este destul ce convingatoare dupa parerea mea , dar trebuia sa ne rugam ca nu cumva Ayado sa ne dea de gol , sper sa fie aglomerat la inchetata . De cum ne vede Naruto ne saluta , si noi pe el bineinteles apoi pleaca dar inainte :
- Kiba dar cum de nu esti cu Akamaru ; intreaba Naruto privind suspicioas . Ma cam alarmez aici , nu stiam ce va zice Sasuke si ce este in capul lui dar am preferat sa-mi pastrez calmul pentru ca am incredere in el si nu s-ar da de gol .
- Este la veterinar , a fost ranit intr-o lupta cu un Akatsukui ; zice Sasuke care si eu raman masca cand il aud , aceeasi voice ca a lui , aceeasi fata de catelusi , dak nu stiam ca e Sasuke mai sa zic ca e Kiba .
Naruto da aprobator din cap apoi pleaca luandu-si la revedere . Hiu , se pare ca functionat si ma bucur ca Ayado nu ne-a dat de gol . Il vedem pe micut cum vine cu inchetata apoi ne asezam pe o banca si incep sa le zic despre festival , iar Ayado este mai mult decat incantat sa mergem . Se putea observa cu usurinta fericirea ce a pus stapanire pe el , si cat de mult ne iubea . Dupa ce termina inchetata , plecam sa ne pregatim . Eu imi pun o pereche de colanti verzi . cu un maieu negru iar pe deasupra un chimono roz pana deasupra genunchi foarte frumos , parul mi-l prind intr-un coc si in picioare imi pun niste cizme albe cu sireturi . Si familia mea era imbracata la fel de elegant si frumos pentru o astfel de ocazie . Cand ne treminam , iesim din casa si plecam in centul Konohai acolo unde se tinea festivalul .Cand ajungem acolo , am inceput sa ne plimbam peste tot , sa cumparam diferite lucruri si sa ne dam in toate masinariile de acolo . Cand se face foarte tarziu hotaram sa mergem spre casa pentru ca Ayado mai avea putin si adormea in picioare . Sasuke il ia in brate si plecam spre casa mea .Brunetul il pune in pat si observa ca el deja a adormit .
[/
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 22:26

Off frumos Ely.

Pune mai repede continuarea.Vreau sa vad ce se intampla!!!
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Ninja LoVe - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Feb 2011, 22:33

Miau !

Ely scumpa mea
Vad ca insfarsit ai pus next-ul
Vai cat lam asteptat azi
Eram asa de nerabdatoare
Imi place foarte mult , este asa de interesant :X
Foarte frumos , chiar numai am cuvinte
Imi place si vreau next-ul repede !
Spor la scris si la idei !!
Pupici duulci !!
Succes la scoala !!
A si sa nu uit , felicitari pentru capitol..a fost de-a dreptul minunat scumpo .. te pupaceeesc duulce dulce dulceee
Mrr dap ! hi!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ninja LoVe - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ninja LoVe   Ninja LoVe - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Ninja LoVe

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-