Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Schizzophrenia <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Urmatorul
AutorMesaj
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 9 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Mier 06 Mar 2013, 20:42

Sunt foarte frumoase pozele. <3 Mereu alegi imagini frumoase si ne surprinzi prin simplitate si eleganta. Abia astept urmatoarea tema. in love
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 9 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Mier 06 Mar 2013, 21:30

Nu prea mai am mult timp acum sa comentez, dar stii deja ce vreau sa spun. Alegi niste imagini fantastice si din care ma inspir din nou, saptamana asta :3 Sper doar sa-mi iasa ce vreau. Multumesc ca imi incanti privirea iar si thank's pentru dedicatie! :3 Ne vedem data viitoare kiss


Ultima editare efectuata de catre Anna Dynamitte in Mier 06 Mar 2013, 22:15, editata de 1 ori
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Mier 06 Mar 2013, 21:49

Cred ca presimti deja ce vreau sa spun lough sunt frumoase ca de fiecare data; foarte expresive si foarte colorate :) pur si simplu le ador! in love si tema a ost geniala :x
Abia astept sa aduci setul de imagini urmator, plus mersi de anunt!
Pupicei! kiss*kiss*

Ela ^^
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Joi 07 Mar 2013, 10:38

Hei, îmi pare rău că vin deabia acum însă am fost foarte ocupată. Ca de obicei, m-ai surprins foarte plăcut cu tema aleasă și cu pozele incredibile ce ni le arăți, Aștept cu nerăbdare următoarea temă, pupici kiss
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Joi 07 Mar 2013, 15:24

Si ca intotdeauna, eu apar foarte tarziu pe aici, pe forum. Adevarul e ca ai cam hibernat cu postatul, nu Zummy? lough
Revenind la ale noastre: faci mereu o treaba buna, stii ce sa alegi ca sa ne incanti privirea si sa ne lasi cu gura cascata. Imaginile de astazi au fost splendide, speciale, a treia mi-a placut cel mai mult. Mi-a trecut ceva prin cap, daca poti sa ne aduci niste poze abstracte, gen [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] . Cateva, cinci- sase, nu multe. Multumesc frumos, sper sa ma anunti in continuare! dance2
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Joi 07 Mar 2013, 17:08

Ca intotdeauna eu sunt ultima care posteaza.la naiba cu scoala asta...Pozele sunt superbe,tema ma surprins placut si chiar mi-a atras atentia adica eram foart ecurioasa de ce o sa vad.A treia este superba deci ma dat pe spate.Mersi de anunt sa ne mai aduci poze la fel de frumoase si data viitoare.:*
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Vin 08 Mar 2013, 21:37

Hei.

Scuze ca ajung asa de tarziu, am avut foarte multa treaba si nu am mai stat pe net.
Si daca tot e 8 martie, iti urez un La Multi Ani ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mi-au placut pozele foarte mult, mereu reusesti sa ma surprinzi, si temele pe care le alegi sunt foarte tari. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Mar 12 Mar 2013, 22:37

w e i r d .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

a r i g a t o ^.^
p e n t r u - s o r i c e l .
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 9 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Mar 12 Mar 2013, 22:48

Hellau! De cand nu ai mai postat poze, ma bucur ca m-ai anuntat, poate sunt si prima daca nu zice nimeni nimic inainte sa termin eu aici. lough Pozele sunt foarte frumoase, a doua imi place cel mai mult. Tema este interesanta, atractiva si usor inspaimantatoare as putea spune, dar asta face atat de frumoasa. Sa ne mai aduci poze. <3
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Mar 12 Mar 2013, 23:24

Merci de anunt kiss aceste poze imi plac foarte mult, mai ales ca ultima imi da o senzatie aparte <3 ultima e preferata mea insa si celelalte; mai ales a doua, sunt GENIALE!
Abia astept sa mai postezi imagini noi, avand in vedere ca mereu ne oferi cele mai frumoase imagini artistice. Tema e geniala. :)
De data acesta as vrea sa sugerez si eu o tema: rainy day :)
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Mier 13 Mar 2013, 09:54

Bună! Merci de anunţ, din nou! a hug
Cât mă bucur să văd pozele astea, sunt atât de misterioase, incitante, care te fac să te gandeşti la diferenţa dintre om şi spirit - cel puţin pe mine, asta mă fac să simt. Cea cu seringile este superbă, ca toate celelalte de altfel.
Să mai aduci! Te-am pupat! kiss
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Mier 13 Mar 2013, 11:20

Sunt incredibile pozele, fiecare are ceva aparte, ceva ce te face să spui wow de câte ori ai vedea-o. Mă bucur că încă mai pui poze pentru că ești chiar incredibilă, găsești cele mai geniale poze. Mersi că m-ai anunțat, pupici kiss
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Mier 13 Mar 2013, 15:46

Bună. a hug
Sunt de-a dreptul minunate imaginile, am citit şi m-am uitat în tot topicul. in love Alegi nişte teme foarte profunde, îmi place mult. Le apreciez pe toate, nu ştiu de unde îţi vin ideile pentru poze, plus că m-ai surprins că la fiecare "porţie" ai găsit câte un nume, oricât de scurt ar fi el, mie mi-e greu să fac asta.
Mi-au plăcut aşa de mult pozele pe care le-ai postat acum, de-a dreptul uimitoare.
Am salvat cred că aproape tot topicul de poze, dar mi-au plăcut aşa de mult toate lough . Sper să nu te superi dacă îmi pun poza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] la avatar, mi se pare genială. in love
Abia aştept următorul set de poze. kiss
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Mier 13 Mar 2013, 18:45

Ulalaa. Te iubesc! Dar defapt, stii asta. Pozele sunt dementiale, abstracte, minunate, profunde, interesante, usor inspaimantatoare si totusi le iubesc. Pe fiecare in parte!
Apai, merit o ditamai bataia pentru ca am ajuns atat de tarziu.
Off. Pana data viitoare ma gandesc ce teme sa mai aduc, acum nu prea am idei. Oricum, stiu, cand ma trazneste o idee, vin la tine, stii cum sa ma satisfaci. Si pe mine, si pe ceilalti vizitatori ai topicului.
Abia astept sa iti vad urmatoarele poze, si nu uita sa ma anunti! :o3
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Mier 13 Mar 2013, 20:33

Hei.

Woah.. weeeird. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Sunt frumoase pozele, ciudate, dar interesante. De obicei imi plac chestiile mai ciudate, so.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Imi plac mult. Tema e interesanta. Imi place ca ne uimesti de fiecare data si temele sunt foarte bine alese, nu sunt banale. Sugestii bune din partea membrilor. Mereu ceva nou si frumos. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 9 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Mier 13 Mar 2013, 21:32

Astea chiar sunt ciudate =))) De cand asteptam sa mai postezi =))) Ma plictiseam pe aici si nu aveam de unde sa ma inspiiir !! BAI ESTI NEBUN! Nu cred ca se poate sa zbori o data cu seringile sau sa stai in pozitiile alea, mai ales in copac! Da, da... stiu- ireal! Sa ma anunti, te punpacesc! Vreau daat viitoare.. fashion (6)
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Joi 14 Mar 2013, 14:40

s t a t u e .[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

a r i g a t o <3


Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Joi 14 Mar 2013, 14:46

Sunt aşa de frumoase! Eu nu am mai găsit poze de genul, bravo! kiss
Foarte interesantă tema. Îmi place mult ultima şi a patra. Sunt geniale.
Abia aştept să mai pui!

P.S.: Mulţumesc mult pentru mesaj. in love
P.S. 2: Am salvat pozele de care am zis mai sus. kiss


Ultima editare efectuata de catre Elina Dynamitte in Joi 14 Mar 2013, 17:17, editata de 1 ori
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 9 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Joi 14 Mar 2013, 15:41

Hmm.. o tema pe care n-am mai vazut-o pana acum la tine( sau is eu chioara :3 ) este surprinzator de frumoasa. Am mai vazut imagini de genul, dar niciuna nu exprima atat de multe ca acestea sau nu erau asa frumoase. Multumesc pentru mesaj, esti o dulse! Imi place tema, imi plac imaginile... ce mai vreau? ALTE POZEEE! I AM A PHOTOHOLIC! kiss kiss


Ultima editare efectuata de catre Anna Dynamitte in Joi 14 Mar 2013, 16:07, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 9 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Joi 14 Mar 2013, 15:55

Foarte frumoase aceste imagini, am mai spus-o si, cu siguranta, o voi mai spune. Mi-au placut pozele pe care le-ai ales, sunt expresive si denota foarte bine tema pe care ne-ao prezentat-o de aceasta data. Iti multumesc ca m-ai anuntat. Te pup. :*
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Joi 14 Mar 2013, 17:40

Superb ;X e tot ce pot spune. Imaginile sunt geniale iar tema e SUPER! Ador de fiecare data felul in care ne surprinzi dap ! sa ne mai aduci, dear! Merci de anunt! :*
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Joi 14 Mar 2013, 19:07

Awww doamne ce dragute pot fi. Imi plac la nebunie toate si vreau sa-tu multumesc chiar daca nu ti-am comentat la postarea anterioara a hug
p.s: sa ma anunti si pe.mine cand mai pui
Te pupaceste Lola kiss
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Vin 15 Mar 2013, 13:45

t r i a n g l e .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

a r i g a t o <3
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 9 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Vin 15 Mar 2013, 13:47

Prima e minunataa!!!! O adoor! Imi place expresia ei. Imi place tot! Imi place cum e modelata cea de-a doua imagine, foarte frumoasa! A treia ma omoara =)) atat de energica. A patra credeam la inceput ca e pistol =))) Urmatoarele doua sunt dragute, Penultima e expresiva, iar ultima este GENIALA! GENIALA! Multumesc ca m-ai anuntat, ai ales o tema fantastica!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 9 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19Vin 15 Mar 2013, 14:43

Geniala tema, ce altceva pot spune? what?lol! Imaginile sunt foarte frumoase, asa cum ne-am obisnuit deja si de fiecare data ma surprinzi cu ideile care iti vin si cu temele pe care le abordezi. Iti multumesc pentru anunt si spor la cautat si in continuare. Te pup. a hug
Sus In jos
Continut sponsorizat




Schizzophrenia <3 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 9 I_icon19

Sus In jos
 

Schizzophrenia <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 9 din 18Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Galerie imagini-