Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Schizzophrenia <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Urmatorul
AutorMesaj
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Vin 15 Mar 2013, 15:03

De ce ajung mereu atat de tarziu? Iti dai seama ca eu am ratat doua seturi de poze? Ce bataie merit..
Imaginile sunt superbe, imi plac la nebunie; fiecare exprima un lucru aparte, fiecare are povestea ei. Mereu ne surprinzi intr-un mod placut cu imaginile adunate de tine. Plus ca imi plac temele pe care le alegi, pe care le abordezi cu migala. Se pare ca topicul acesta este mereu o doza de energia pentru mine, vin aici, ma uit pe poze, si apoi imi creste energia. <3
Eu abia astept urmatoarele poze, nu uita sa ma anunti asa cum faci mereu. :-*
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Vin 15 Mar 2013, 16:24

Oooo cat de dragute sunt imaginile.:X:X:X:X Sa mai pui :X:x. Te pupa Deea kiss*:.
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Vin 15 Mar 2013, 17:29

Minunat! :X le ador! Tema este geniala! love Imi place foarte mult ce-a de-a doua imagine, restul sunt incredibile! Mai ales cele doua gif-uri! in love Merci de anunt, Zummy! kiss
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Vin 15 Mar 2013, 18:14

Hei.

Mersi de anunt. Sau anunturi. Scuze ca n-am ajuns mai repede, nici de data asta.
Imi plac muuuuult pozele. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Sunt geniale.
Primul set, cel cu statuile, e foarte interesant, adica.. ma bucur ca ai adus poze mai speciale, nu doar simple statui.. pozele alese de tine sunt foarte frumoase, poate tema " statue " pare banala, dar tu ai facut-o superba.
Si ultimul set e foarte frumos, imi plac pozele.
" I love you all bitches " [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Frumos ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Vin 15 Mar 2013, 18:27

Bună, Zummy,

Mulţumesc mult de anunţ! Îmi plac mult pozele de la această temă. Poza a cincia şi a şasea sunt superbe, chiar mi-au sărit în ochi; şi a treia poză e foarte frumoasă - te ameţeşte! well? awesome right?
Abia aştept să mai aduci! kiss
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Vin 15 Mar 2013, 19:48

Sincer la inceput cand am vazut tema : Triangle. Am fost mdaa... nu este o tema prea inspirata, dar mai apoi cand am ajuns pe pagina si am vazut pozele postate de tine am ramas huh? . Absolut geniale... chiar nu-mi pot da seaman unde naiba le gasesti nervi! . Eu caut si caut, gasesc minunatii, dar totusi nu se compar cu alte tale heh . Ehh, mersi mult pentru anunt si abia astept sa vad cu ce poze o sa ne surprinzi data viitoare puppy eyes
p.s: sa ma anunti si pe mine a hug
Te pupaceste Lola kiss
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Vin 15 Mar 2013, 22:12

Îmi cer scuze că apar deabia acum cu un comentariu dar sunt fericită că am avut parte de o porție dublă, hihi. Nu pot să cred că de la un triunghi poți să scoți niște poze așa uimitoare, chiar sinceră să fiu mi s-a părut destul de banal titlul până când am văzut pozele in love Mersi că m-ai anunțat, pupici kiss
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Dum 17 Mar 2013, 14:24

OMG!De cat timp nu am mai trecut pe aici!Foarte urat din partea mea,rusine sa imi fie ca am pierdut poze asa de frumoase.Cred ca am ratat ultimele 3-4 posturi si nu am dat comm la ele.Pentur asta imi cer scuze dar am invatat toata saptamana(Da trb sa ma asculte ca am 2 note si nu ma mai asculta odata!) iar eu nu prea invat asa ca ....NAH.mersi ca mai anuntat de fiecare data chiar daca nu am lasat com,Pozele sunt geniale,nu pot sa ma decid care imi place mai mult asa ce le-am salvat pe toate.Superbe!Sa ma anunti si la next si sa vina repede!
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Mar 19 Mar 2013, 14:50

g a s m a s k .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

a r i g a t o <3
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
▬Krux .
Chūnin
Chūnin
▬Krux .

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : K.T. + F.S.K.D.
acebook acebook : Just hi5
Nr. mesaje Nr. mesaje : 641
Puncte : 840
Reputatie Reputatie : 132
Hobby-uri Hobby-uri : PIREU .
Stare de spirit Stare de spirit : Huh..

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Mar 19 Mar 2013, 14:56

Schizzo imi pare raaaau ca nu am mai comentat la poze , dar te anunt ca le-am vazut pe toate de pana acum si cred ca ajungi din ce in ce mai buna cool
Tema asta e geniala , foarte misterioasa , exact pe gustul meu rolling on the floor

Tot asa Schizzo !!!

Dap , gata ! =]]]

Salve ! :)->
EDIT : Number 1 rainbow :\ =]]]]
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Mar 19 Mar 2013, 16:22

Ai venit cu un nou rand de poze <3 Chiar cautam zilele astea pe internet poze cu masti [nu intreba de ce] . Sunt super happy ca ai adus tu astfel de imagini, mi-ai facut treaba mai usoara. lough
Asa cum ne-am obisnuit, mereu ne aduci niste poze frumoase, interesante, fiecare avand ceva deosebit in ea. Sincera sa fiu ma simt mai atrasa de pozele alb-negru cand vine vorba de fan-arturi decat de cele colorate. Avand in vedere ca majoritatea imaginilor tale sunt non-colore [cred ca asa se spune] imi plac la nebunie.
Na ca iti mai dau eu o tema. Usoara si totusi grea: fluturi. Eu abia astept sa iti vad anuntul prin mesajele mele kiss
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 10 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Mar 19 Mar 2013, 17:03

Ce poze frumoase. in love Imi place mult tema pe care ai ales-o de data asta, mai ales ca de ceva timp acest tip de imagini sunt tot mai cautate. Eu una mi-am umplut tumblr-ul cu ele. lough Iti multumesc ca m-ai anuntat. Sper sa ne mai aduci. Te pup. :*
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Mar 19 Mar 2013, 17:16

Buna. :) Multumesc ca m-ai anuntat. kiss Imi place multe tema pe care ai ales-o. E superba, si la fel cum a zis si Choco, pozele astea sunt foarte cautate in ultima vreme. Preferata mea este a 5-a, mi se pare pur si simplu geniala.in love Ceea ce mi-a placut foarte, foarte mult e ca majoritatea au fost alb-negru. Sa ne mai aduci poze. a hug
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Mar 19 Mar 2013, 17:24

Minunat! <3 Le ador! Tema e geniala iar imaginele sunt ultra, mega GENIALE! love
Sa ne mai aduci in curand si alte poze. :)
Merci de anunt! kiss
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Mar 19 Mar 2013, 17:28

b u t t e r f l y .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

a r i g a t o <3
p e n t r u - s o r i c e l ^.^
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Mar 19 Mar 2013, 17:31

Hei, hei, hei. kiss Uau! Esti foarte rapida. well? awesome right? Imi place mult tema, eu ador fluturii, nu i-as putea face rau vreunuia. Pur si simplu m-ai uimit cu aceste poze, nu pot alege din ele, sunt toate asa de frumoase. Cu toate astea, a doua m-a lasat masca. Mi-a placut foarte mult, mai ales expresivitatea ei.in love Abia astept sa ne mai duci, spor la cautat! kiss
P.S.: Multumesc mult de anunt. a hug
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 10 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Mar 19 Mar 2013, 17:38

Doamne, dunt geniale. <3 Mai ales a treia, dupa parerea mea e cea mai expresiva. <3 Combinatia de fluturi si oameni ofera foecarei imagini eleganta, mister si un strop de agitatie statica, daca-i posibil asa ceva. lough Sa ne mai aduuuuuci. (goo)
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Mar 19 Mar 2013, 17:39

Merci de anunt kiss
Sunt superbe, tema geniala...ce mai pot spune? E fabulos! Alegi mereu niste imagini atat de frumoase si expresive.. in love insa acestea chiar m-au doborat! ⭕ sunt minunate!!!! in love
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Mar 19 Mar 2013, 19:30

Hei.


Mersi de anunt. Mi-a placut mult tema Gas Mask si faptul ca a fost in gen anime, dar si Butterfly, au fost poze frumoase, artistice.
Presupun ca am interziat din nou.. sorry.
Sunt geniale toate pozele! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Mar 19 Mar 2013, 19:43

Doamne cat de dragute pot fi !!! Cel mai mult imi plac pozele a treia, prima si a sasea. Alea sunt geniale si restul sunt super frumoase dar de alea trei ma indragosti kiss
Te pupaceste Lola kiss
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Mar 19 Mar 2013, 20:41

Hei, scumpa! Pfiuu, de cand n-am mai trecut pe aici. Imi cer scuze pentru absenta si iti multumesc pentru fiecare anunt. Ai abordat o tema foarte interesanta, expusa frumos in fotografii. Deja am o poza preferata, cea cu umbrela din setul cu masti, e pur si simplu geniala; la fel si ultima din setul "Butterfly". Sa mai aduci! Te-am pupat! kiss
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 10 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Mar 19 Mar 2013, 20:54

Iarta-mi intarzierea! ^^ Nu am mai intrat de mult timp asa ca ... iarta-maa!!!!! Am sa spun pe scurt, caci nu prea am timp de descris ceva. Prima tema - Toxic- imi place mult. Acest gen de imagini ma atrage. A doua tena -Butterfly- este si mai frumoasa. Am vazut atata naturalete, simplutate, frumusete! Inca o data, scuze ca nu am dat comm. Multumesc ca m-ai anuntat si te pup! kiss
Sus In jos
▬Krux .
Chūnin
Chūnin
▬Krux .

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : K.T. + F.S.K.D.
acebook acebook : Just hi5
Nr. mesaje Nr. mesaje : 641
Puncte : 840
Reputatie Reputatie : 132
Hobby-uri Hobby-uri : PIREU .
Stare de spirit Stare de spirit : Huh..

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Mier 20 Mar 2013, 15:07

Avand in vedere ca pozele sunt perfecte , nu prea am ce comenta :))

A doua si penultima m-au impresionat foarte mult , au ceva special .
Keep up the good work Schizzo !

Salve ! :)->
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Joi 21 Mar 2013, 17:16

Imaginile de la categoria Butterfly sunt superbe :X:X. Le ador:X:X. Multumesc ca m-ai anuntat din nou kiss*. Sper sa faci asta si data viitoare :-". Astept :X:XX:.
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19Joi 21 Mar 2013, 21:02

Banuiam eu ca o sa adopti si tema asta la un momentdat pentru ca sunt nenumarate poze, bineinteles ca tu le-ai gasit pe cele mai frumoase si geniale, ca intotdeauna in love Mersi ca m-ai anuntat kiss
Sus In jos
Continut sponsorizat




Schizzophrenia <3 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 10 I_icon19

Sus In jos
 

Schizzophrenia <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 10 din 18Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Galerie imagini-