Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Schizzophrenia <3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Schizzophrenia <3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Schizzophrenia <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Urmatorul
AutorMesaj
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 Asss10Schizzophrenia <3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Mar 22 Ian 2013, 17:55

Ododododododo. in love Caste imagini frumoase. in love Preferata mea este a treia, expresia acelei fete mi se pare geniala. <3 Sper sa mai aduci imagini cat de curand si sa ne incanti ca si de aceasta data cu alegerile tale in materie de poze. Te pup. :*
Sus In jos
Armyde
Genin
Genin
Armyde

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : Army Armyde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 362
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : The world
Stare de spirit Stare de spirit : I am holding on forever with you. . .

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Mar 22 Ian 2013, 18:32

Foarte frumoase pozele alese si imi place foarte mult ca ai avut grija la calitatea lor in love Sa ne mai aduci si stai linistita ca nu e zadarnic happy
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Mar 22 Ian 2013, 20:18

Wow!Pozele sunt uimitoare.Si eu am auzit de acele siteuri insa nu am gasit poze asa de frumoase.Se vede ca ai gusturi bune.Te rog sa mai postezi!
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Mar 22 Ian 2013, 20:49

Ce frumoase sunt toate! Și mie îmi place cel mai mult a 3a, dar nu prea știu de ce, pur și simplu mă atrage ceva la ea. rusinos Mă bucur că pui poze nemaiîntâlnite, cel puțin de mine, și abia aștept să mai pui, pupici kiss.
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 00:18

Heiii, am trecut şi eu pe aici, numele topicului m-a atras şi după ce-am văzut cine-i posesorul... Mneh, trebuie să intru. * laughs *
Doamne, chiar îmi plac pozele, eu am foarte multe lucruri de comentat la poze, sunt strictă şi restul, dar astea sunt absolut geniale. <333
Sper să mai aduci şi să mă anunţi şi pe mine. ^^
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 16:20

Vaaai ... cate comentarii <3 Rade inima in mine de bucurie ^.^ Credeam ca n-o sa-i placa nimanui imaginile postate de mine -.- Va multumesc dragelor pentru comentarii a hug
~ Choco - Intr-adevar expresia fetei din a 3a imagine este speciala, asta m-a facut sa o postez. Ma bucur ca ti-a placut kiss
~ Armyde - Imi pare tare bine sa aud ca nimic nu e zadarnic ^.^
~ InnaArkane - Nu cred ca eu sunt cea care are gusturi bune, ci voi *hug*
~ Elly - E bine daca nu ai mai intalnit pana acum aceste imagini, deoarece era posibil sa nu-ti fi placut la fel de mult :P
~ Ema - Mno, tocmai deasta am postat aceste imagini, ca sa inchid gurile criticilor =]] I'm kidding <3

ANIMALS

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

M u l t u m e s c - p e n t r u - c o m e n t a r i i <3
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 17:31

UUUU!Mersi de anunt!Aodr imaginile astea! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Preferatele mele sunt 1,2,3...ce mai,toate imi plac.Tu chiar sti sa alegi niste poze frumoase.De obicei nu ma atrage orice fel de poza,adica sunt umpic cam pretentioasa insa astea chiar m-au dat pe spate.Sincer nu am mai gasit imaginele(pozele) astea pe nicaieri,ma bucur cale-ai postat aici:*Sper sa ne mai incanti privirile cu inca un post cu poze la fel de frumoase :*
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 Asss10Schizzophrenia <3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 17:43

Stiu pozele aceste, sunt geniale. in love Imi plac mult ipostazele in care sunt surprinsi acei tigri, de-a dreptul geniale. in love Sa ne mai aduci. kiss
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 19:20

Buna, Buna Fasolica [Scuze dar nu iti cunosc numele ^^ ] Am fost atrasa de numele topicului, si am intrat si eu sa vad despre ce este vorba. Ai niste poze foarte, foarte dragute, frumos contunare. Nu am eu experienta in editat poze sau ceva, deci nu pot decat sa ma mir la aceste imagini care ma lasa cu gura cascata. Sper sa mai aduci si alte poze, si sper sa ma anunti si pe mine.
Ps. Te-ar deranja daca as folosi si eu o poza de aici, la semnatura? sad
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 21:48

Acum am sosit şi eu de la liceu. Doamne ce mişto sunt pozele. Zău, chiar mi-au plăcut la nebunie, geniale. <333
Prima poză, perfectă. O iubesc, la modul cel mai serios. Să ne mai aduci şi să nu uiţi să mă anunţi.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 21:54

Hei, mersi că m-ai anunțat! in love
Vai, prima și ultima poză sunt absolut geniale! Să nu te miri dacă le voi avea vreodată le avatar, semnătura, ceva asemănător. Îmi plac așa mult! Și ai dreptate, probabil nu mi se mai păreau așa frumoase dacă le mai vedeam, chiar sunt unice pentru mine.
P.S: Când mă vei anunța data viitoare îmi poți spune cum te cheamă? rusinos Mersi. kiss:
Sus In jos
Armyde
Genin
Genin
Armyde

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : Army Armyde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 362
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : The world
Stare de spirit Stare de spirit : I am holding on forever with you. . .

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 22:42

waai what?lol! ce-mi vad ochii..bufnitaaa in love geniala poza..iar acel cal cu pleata lui m-a facut sa rad ca sa nu mai zic ca tigrutul alb e atat de odododo incat imi vine sa sar pe el a hug . Foarte frumoase pozele si animalele happy2
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Joi 24 Ian 2013, 15:42

Hello sweeties a hug
Habar nu aveti cat de mult ma bucur ca va placa pozele postate de mine. Arigato ^.^
- Inna Arkane - Si eu sunt mai pretentioasa in ceea ce priveste pozele, de aceea nu postez prima poza care-mi iese-n cale, asa cum am mai zis.
- Choco - Au fost mai multi tigrii, deoarece mi s-au parut cele mai frumoase poze pe care le-am gasit eu =]]
- Soricel - Dumnezeule, cum sa ma deranjeze ? Am mentionat in primul mesaj ca sunteti liberi sa faceti ce vreti cu ele, sa le editati, sa le puneti la avatar si semnatura ... orice vreti =]]
- Ema - Categoric acel cerb a fost facut pentru a deveni model =]]
- Elly - Scumpiiii <3 Poti sa-mi spui Zummy, lucru pe care puteti toti sa-l faceti =]] Ah, si nu, nu ma voi mira daca pozele astea vor aparea la tine la avatar, chiar m-as bucura ^.^
- Armyde - Poza cu bufnita .... a fost prima pe care am gasit-o, mi-a placut mult, si am vrut sa o vedeti si voi :P


Astea fiind spuse, astazi voi posta imagini anime -.-

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

a r i g a t o ^.^
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Armyde
Genin
Genin
Armyde

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : Army Armyde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 362
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : The world
Stare de spirit Stare de spirit : I am holding on forever with you. . .

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Joi 24 Ian 2013, 15:52

yuuuuy in love rainbow :\ tzitzi tzitzi....cat de cute e..odododo a hug mai pune mai pune well? awesome right?
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 Asss10Schizzophrenia <3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Joi 24 Ian 2013, 16:15

Buna, buna. :) De data aceasta, in afara de o poza, nu am mai vazut niciuna. :> Sunt foarte frumoase, culorile, nuantele si grafica mi se par desavarsite, mai ales ca unele combinatii sunt extrem de reusite. Sper sa ne mai aduci cat de curand. in love

P.S.: Care este adresa ta de tumblr? puppy eyes
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Joi 24 Ian 2013, 17:35

Superb!Ce pot spune?Sunt minunate,nu am vazut niciuna din pozele astea deci sunt rare si se vede ca muncesti mult sa le cauti si cum ai spus si tu nu postezi prima poza care iti iese in cale.Sunt superbe,prima este geniala,a treia este perfecta,a doua te da pe spate a patra este bestiala...As tineo tot asa insa ar dura tot mai mult deoarece tot gasesc adjective care sa le descrie.Mersi de anunt!Sper sa ne incanti privirile cu poze la fel de "misto" si data viitoare.:*
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Joi 24 Ian 2013, 21:09

Dumnezeulee, sunt incredibile! Poze mai frumoase ca astea n-am văzut nicăieri, le pun și pe telefon in love
N-ai idee cât îmi plac, nici nu pot alege una dintre ele pentru că toate sunt superbe, ai niște gusturi extraordinare, nu știu unde găsești pozele dar mă bucur că ni le arăți și nouă. Acum sunt și mai fericită că ți-am aflat și numele well? awesome right? Apropo, ai un nume foarte frumos, pupici. kiss.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Vin 25 Ian 2013, 16:50

Multumesc frumos de anunt. Pozele pe care le-ai pus acum, sunt absolut geniale. Imi plac atat de mult, si daca ai stii cat m-am chinuit sa caut niste astfel de poze, si nu am gasit! Ultima poza, si anume cea cu fata din barca m-a dat gata, mi-a placut atat de mult, si am inceput deja sa imi imaginez un capitol din ficul meu, numai privind acea fotografie. lough
De abia astept sa iti vad urmatoarele poze. As avea o rugaminte, daca ai putea sa ne adugi niste poze facute ''ín creion'''sau cu niste culori ceva mai inchise. Cum ar fi penultima si ultima poza. Multumesc frumos.! Te rog sa ma anunti. ^^
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 00:31

Mno ... caut de vreo jumatate de ora pozele in creion cerute de Soricelul asta nebun si le-am gasit in sfarsit =]]
E destul de tarziu, ochii imi pica in gura si jur ca nu sunt in stare sa va raspund la comentarii. Gomenne -.-"
Sper totusi ca imaginile sunt ok ^.^


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

arigato ^.^
P.S Dedicat Soricelului kiss
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 Asss10Schizzophrenia <3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 07:55

A 4-a, a 5-a, a 7-a si a 8-a mi se par geniale. in love Doamne, cat talent pe unii, cat de frumoase sunt, atat de reale, de colorate, de expresive. in love M-am indragostit. rolling on the floor Imi plac mult pozele pe care le pui, sa mai aduci si altele. Te pup. :*
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 08:19

OMG!Sunt geniale,cele mai tari poze in creion pe care le-am vazut.Mersi de anunt!Chiar imi plac pozele astea si sincer ma uit cu placere la ele.Imi plac foarte mult pozele pe care le pui sper sa ne mai incanti privirile si cu alter poze la fel de minunate.:*
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 12:31

Ce păr frumos are tipa din poza a 3a! in love
Nu știu cum găsești imaginile astea, ești incredibilă, la fel ca și pozele. Vaai, și a 6a e așa superbă, cred că m-am îndrăgostit rusinos Mulțumim că ne arăți aceste poze, abia aștept să mai văd și altele, pupici kiss.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 13:25

Multumesc frumos de anunt. Noo, deci tu azi mi-ai facut ziua mai buna! Tii in love a hug mult! Pozele sunt atat de frumoase, atat de faine! Eu m-am chinuit o multime de timp sa caut astfel de poze, si nu am gasit, iar apoi tu pocnesti din degete, si apar. Esti incredibila, nu am ce zice. De abia astept sa vad ce poze mai aduci, si cum te stiu eu pe tine, ma vei lasa iar cu gura cascata, deja m-am obisnuit. Multumesc frumos pentru dedicatie, te astept cu urmatoarele randuri de poze. Ultima poza imi placeee extraordinar de mult <3 E superba.
Te rog sa ma anunti! Ps. lasa-mi te rog id-ul tau intr-un mesaj. Arigatou!
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 16:55

OMFG !!! Ultima, doamne, ultima. Vezi că am salvat-o. OMFG !
Okei, eu m-am calmat. Dă-mi prin MP tumblr-ul tău, obligatoriu trebuie să te urmăresc. =)))))
Superbe pozele, toate, mai adu-ne.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 22:01

Hello my little girls a hug
Mno ... tocamai m-am intors din Bucuresti si eram atat de nerabdatoare sa vad daca v-au placut pozele, incat nu m-am putut abtine si am intrat =]]
Choco - Intr-adevar unii au talent la a creea anumite imagini, in schimb, altii au talent sa vada frumusetea acelor imagini. Eu fac parte din categoria a doua =]]
Inna Arkane - Ma bucur ca sunt "cele mai tari", in fond am deschis acest topic ca sa postez poze mai rar intalnite.
Elly - Intr-adevar poza cu ochiul este geniala, dar imi place mult si poza nr. 4 ^.^
Soricel - Mno, se pare ca si tu ai reusit sa-mi faci ziua mai buna, sau ce-a mai ramas din ea =]] Si nu, nu sunt incredibila, doar am gusturi ceva mai dezvoltate =]]
Ema - Nu stiu ce sa zic -.-" Cererea ta ma omoara, la fel cum a facut si Choco =]] Deci .... [ sa bata tobele] nu am cont pe tumblr 0.0 I'm dead, no ? =]]
Si acum, mult asteptatele poze. Hope you like it ^.^


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Thanks for watching ^.^
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Schizzophrenia <3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 I_icon19

Sus In jos
 

Schizzophrenia <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 18Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Galerie imagini-