Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Schizzophrenia <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Urmatorul
AutorMesaj
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Mier 30 Ian 2013, 16:18

Heiiiiii. in love Pozele sunt foarte frumoase, cel mai mult imi place a doua. in love Se vede ca stii ce sa alegi, nu stiu cum le gasesti. (D) Cat despre o viitoare tema.. te superi daca iti propun si eu ceva? puppy eyes Ma gandeam la niste schite anime, sa nu fie colorate, ci doar creionate si conturate. Sper sa postezi cat de curand. happy
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Mier 30 Ian 2013, 21:17

Cât de geniale sunt pozelee! in love Vai, deci le ador pe primele 3 !! Nu știu cum poți găsi așa ceva dar mă bucur foarte mult, sunt superbee puppy eyes. Mersi că m-ai anunțat, aștept următorul rând de poze in love
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Joi 31 Ian 2013, 14:41

OMG!Sunt superbe!Eu chiar nu gasesc asa ceva si sincer nu m-am gandit niciodata la asa ceva.Super poze,sa ne mai aduci!!
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Feb 2013, 20:32


Hello <3
Uite draga mea Choco ca ti-am facut pe plac ^.^ Sper sa ma fi ridicat la asteptarile tale -.-"

Sketch.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

a r i g a t o ^.^
D e d i c a t - C h o c o l i n e i <3


Ultima editare efectuata de catre Fasolică. in Lun 04 Feb 2013, 15:39, editata de 1 ori
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Feb 2013, 20:53

Ce noroc pe mine sa fiu prima care lasa comentariu!Imaginile sunt superbe,nici nu incape vorba iar cea de-a doua este superba,Ultima si prima sunt geniale.Nu stiu pe unde cauti si cam cat stai dar pozele sunt superbe si sincer chiar nu stiu cum le gasesti.Extraordinare,sa mai aduci!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Feb 2013, 21:07

Omfg, 0mfg. huh? Cat de geniale sunt! huh? Doamne, sunt minunate, superbe, uaaa! huh? O sa imi aiu si eu cateva si o sa ma straduiesc sa le desenez, sa vad ce imi iese. (D) Multumesc mult pentru ca ai cautat. a hug Sper sa mai aduci cat de curand. Te pup. kiss
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Feb 2013, 22:45

Sunt fenomenale! Când o să am nevoie de niște poze, deja știu la cine apelez, ești mai bună ca google :))! Cel mai mult îmi place cea cu ochiul, ador ochii, de ziua mea poate o să îmi arăți mai multe ochi cu ochișori :o3 E pe 2 aprilie, deci mai e :)) Abia aștept următoarele minuni, pupici kiss.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Sam 02 Feb 2013, 08:09

Cum a spus si Elly, esti buna ca si google! Cum cineva iti cere o poza intr-o zi le aduci. Si nu numai una, ci mai multe. Imaginile sunt absolut superbe, sunt frumos schitate si fiecare detine un mesaj aparte, ca sa ii spun asa. M-au impresionat primele 3, le-am salvat in calculatorul meu, si ochiul la fel, foarte artistic. Am sa incerc sa il schitez, sa il duc profei de desen. Nu sunt eu talentata la desen, dar macar imi dau silinta. Asa ca, abia astept sa iti vad urmatoarele poze, ce zici, porecla Google, ti se cam potriveste? Bafta la tastat, cautat si postat. Sper ca te-ai obisnuit sa imi dai de veste lough
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Dum 03 Feb 2013, 18:46


Hello ^.^
Inna Arkane - Mno, am zis ca iau imaginile de pe tumblr si deviant art =]] Acum stii pe unde le caut =]]
Choco - Vai ce ma bucur ca ti-au placut ^.^
Elly - bine ca mi-ai zis mai dinainte =]] Ca sa caut ceva special pana atunci <3
Soricel - Deci ... am zis ca nu sunt google si nici wikipedia =]] Asa ca nu, nu vreau porecla asta =]]

Red lips.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

t h a n k s - f o r - w a t c h
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Dum 03 Feb 2013, 18:52

Mersi de anunț scumpo! in love Vai, deci sunt superbee. Ideea cu buzele roșii este una foarte bună, dar mnah, tu mereu ai idei geniale. Prima poză este preferata mea, e magnifică. Cred că devin dependentă de pozele tale, să nu îndrăznești vreodată să te opreși din a le posta că ți-o iei! Pupici kiss.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Dum 03 Feb 2013, 19:50

Cat de geniale sunt! Imi place mult ideea pe care ai abordat-o, mai ales ca pozele pe care le-ai ales sunt atat de expresive. Sper sa ne mai aduci cat de curand, sunt chiar curioasa sa vad ce vei mai alege. :) Te pup. :*
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Dum 03 Feb 2013, 20:38

Mersi de anunt!Pozele sunt superbe.Ideea e geniala,sincer nu m-as fi gandit niciodata sa caut astfel de poze dar ce sa mai mereu vi cu ideei bune.Sper ca vei posta tot atat de repede caci sunt foarte curioasa ce poze noi ne vei aduce.Sper ca nu ai de gand sa te opresti din postat pana la pagina 80 clar?Si nici atunci.Pozele sunt superbe,expresive,interesante si...prima si penultima sunt favoritele mele,nu ma satur sa le privesc.Chiar si cand scriu comentariul asta ma mai opresc sa ma mai uit odata la poze.Excelente,mai adu'!
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Dum 03 Feb 2013, 21:29

Vaii. Nici Google, pai iar trebuie sa imi bat capul sa ma gandesc la o porecla.. Pisici. :)) Imaginile pe care le-ai postat sunt foarte, foarte frumoase. Port o dragoste nebuna pentru buzele rosii, pacat ca pe mine rosu nu prea ma avantajeaza. Off. Fiecare poza in parte imi exprima niste sentimente, insa cel mai mult imi place ultima. Cand te vad si pe tine cu niste flori in cap? =]] Multumesc de anunt, sa faci asta in continuare
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Dum 03 Feb 2013, 23:48

Scuză-mă că nu am mai lăsat vreun comentariu, totuşi, apreciez faptul că ai continuat să mă anunţi. Eşti o scumpă. a hug
Foarte frumoase pozele, fiecare în parte, mi-au plăcut enorm, mai ales cele sketch.
Am înţeles că-ţi pot spune ce temă doresc; ei bine eu vreau cu fumători sau natură; vintage.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Lun 04 Feb 2013, 15:35

Hello <3
Gabriela - Meh, ma bucur ca ti-a placut tema cu red lips ^.^ Si nu ma voi opri din postatul pozelor, cred >:)
Sînziana - Astazi avem fumatori, la cerinta Emei :)
Amanda - Pagina 80 ? 0.0 Nu cred ca am sa ajung pana acolo =]]
Alexandra - Tocmai pentru ca si eu ador buzele rosii, m-am gandit la o asemenea tema :P
Ema - Aw, my big monster a hug Sa stii ca am simtit lipsa comentariilor tale :P Si iata-ti dorinta implinita =]]

Smoking.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

a r i g a t o ^.^
D e d i c a t - E m i l i e i <3
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Lun 04 Feb 2013, 16:12

Odododododododododododododododo. in love Cat de genialeeeee sunt. in love Deci stai asa, asteapta pana imi revin din soc. what?lol! Cat de frumoase sunt. in love Fiecare are ceva special, iar tema este interesanta prin insasi numele sau. Imi plac la nebunie prima si ultima, sunt atat de expresive. in love Argh, ma indragostesc din ce in ce mai mult de acest topic. Sa ne mai aduci poze si sa ma anunti in continuare. Iti multumesc cu aceasta ocazie si pentru anunturile anterioare. <3

P.S.: Mersii ca mi-ai scris numele corect. lough Esti una dintre putinii care fac asta. (D) Te pup. :*
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Lun 04 Feb 2013, 18:22

Vaiii, ce repede ai sosit cu pozele. ^^
Foarte frumoase, chiar îmi place, pe ultima o am demult în calculator, dar pe penultima o divinizez, vezi c-o salvez, sa ştii. <33 Foarte frumoase şi restul pozelor, mă întreb de unde le iei.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Lun 04 Feb 2013, 21:27

Vaai, cât de frumoase suunt! in love E clar, tu te descurci la orice temă, cred că dacă îți dau ca temă buburuza tu tot cu niște poze geniale îmi vi :)) Ultima o ador, e superbă, e magnifică! Îți mulțumesc că m-ai anunțat, și cum adică CREZI că nu vei înceta? Îți zic eu că ști sigur, dacă o să vrei vreodată asta o să mă ai pe cap tot timpul până te reapuci, și crede-mă, sunt foarte încăpățânată kiss.
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Mar 05 Feb 2013, 15:55

Puppet.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

a r i g a t o ^.^
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Mar 05 Feb 2013, 16:42

OMG!Ce tarziu am ajuns!Pozele sunt superbe,deci nu ma pot abtine sa nu le privesc.Geniala idee dar pun pariu ca nu te chinui sa gasesti o idee buna...Nu stiu cum faci dar mereu vii cu poze interesante si geniale care ma fac sa astept nextul fara sa imi iau gandul.Poza 1,2,3,4,5,6,7,8 sunt preferatele mele.Le ador!Sper sa ma anunti si la urmatorul post si sper ca ma ierti ca nu am lasat comentariu la celalalt dar na...cu scoala si cu analizele astea...Sorry.Ba da o sa ajungi la pagina 80! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Ca altfel...sti ce se intampla [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Mar 05 Feb 2013, 17:12

Vaii, cat de frumoase sunt. in love Poza a concea este pru si simplu geniala, ba chiar mai mult decat atat. in love Imi plac mult temele pe care le alegi si sper sa postezi cat de curand. Iti multumesc pentru anunt. Te pup. :*
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Mar 05 Feb 2013, 21:05

De unde îți vine ideile astea, de unde? Ești mai mult decât genială, și de poze nu mai zic! in love Păpuși mai înfricoșătoare ca astea nu am văzut niciodată! :)) Prima e preferata mea, superbă. Mersi că m-ai anunțat, pupici kiss:
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Mier 06 Feb 2013, 15:18

Mhh. Am ratat doua serii de poze. Nu pot sa cred! Ohh...
Imi plac foarte mult, atat cele de la smoking cat si cele de la puppet. Unele ma infioara, de ce nu stiu. Cred ca sunt eu ceva mai fricoasa. Oricum, o sa iti dau ceva batai de cap , din nou: poti sa aduci 1-2 poze mai artistice, cu Sally, din Christmas Nightmare? Am o obsesie pentru acest film-desene, sau ce-o fi el. Bafta la cautat, la tasta, sii ps. Am pierdut pariul ala cu fratimiu lough
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Mier 06 Feb 2013, 18:31

c h r i s t m a s - n i g h t m a r e

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



d e d i c a t - s o r i c e l u l u i <3
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19Mier 06 Feb 2013, 19:07

Ododododo. in love Catde frumoase sunt. Geniale! Ultima este de-a dreptul superba, nici nu mai am cuvinte. in love Membrii tot vin cu idei foarte interesante, iar tu gasesti intotdeauna imagini atat de expresive.. <3 Abia astept sa vad ce ne vei mai aduce. in love Te pup. :*
Sus In jos
Continut sponsorizat




Schizzophrenia <3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Schizzophrenia <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 18Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Galerie imagini-