Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Schizzophrenia <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Urmatorul
AutorMesaj
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 22:13

A doua este.. geniala. in love Doamneee, cat de frumoase pot fi. Astazi am innebunit cu tumblr-ul, am cautat in disperare imagini. rolling on the floor Sunt superbe, le alegi pe cele mai frumoase cred. kiss Nu-i problema cu am sau nu am cont, ti-am mai zis. :)) Sa ne mai aduci pozeee. <3
Sus In jos
Armyde
Genin
Genin
Armyde

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : Army Armyde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 362
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : The world
Stare de spirit Stare de spirit : I am holding on forever with you. . .

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 22:57

waai in love cat de faine sunt ....cute cute a hug
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 23:17

Tulaii Domnee. O ard pe moldoveneste :)) . Pai, ca sa spun cu sinceritate nici eu nu am cont pe tumblr :)) Ehh, detalii, detalii. Imi place ca postezi des poze, si mereu cand iti vad numele prin mesajele mele zambesc fara sa vreau. Ai tu un farmec aparte, esti foarte '''lipicioasa''' asa cum imi spune mie bunica. Revening la imagini. Ai pus tu poze frumoase, dar cele de acum le intrece pe absolut toate. Imi plac atat de mult, absolut toate, sunt minunate. Ai fler, stii sa le alegi pe cele mai bune, cele care ne inveselesc retina. Tocmai am vazut ''christmas nightmare'' care a fost destul de ciudat, iar apoi am vazut pozele astea, si mi-a crescut glicemiaaa. Astept sa vii cu niste poze noi, de care sper sa ma anunti. in love
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Ian 2013, 23:30

Geniale!Absolut geniale!M-a bucur ca postezi asa de des si ca ma anunti de fiecare data.Nici nu sti cat ma bucur cand vad ca am un mesaj de la tine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] care contine si cuvantul "photos".Azi am stat sa caut poze pe DeviantArt si pe Tumblr insa parca nu se compara cu cele gasite de tine.Pozele sunt superbe.Sa ne mai aduci!
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 09:49

Deci cred ca este clar ca eu sunt intarziata si lenesa forumului.
Imi pare rau ca nu am ajuns mai devreme. :( Dar gata cu parerile de rau si sa trecem la poza (goo)
Poza 1, a2a, a 3a, a5a si pana la ultima m-au lasat cu ochii O.O
Sunt geniale,mirifice iar daca se gaseste o greseala de tastare de la poze e vina. M-au ametit(D)
Sper sa mai aduci rapi,. Te-am pupat
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 10:21

Hello a hug
O sa postez asta inainte de a muri -.-" Trebuie sa-mi fac toate temele pentru maine =]]

Choco - Observ ca esti mereu prima think E din intamplare sau cum? =]]
Armyde - Trebuie sa te obijnuiesti, toate pozele vor fi faine =]]
Soricel - Mno rusinos chiar nu era nevoie sa spui atatea cuvinte dulci unei lipicioase =]] Arigato a hug
Inna Arkane - Pai, cum sa-ti spun think nici pozele de pe acele site-uri nu s-ar compara cu cele gasite de tine, asta daca ai cauta =]]
Irinicaaaa a hug - Se vede ca te-au ametit =]] and welcome in my place =]]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

A r i g a t o ^.^
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 10:57

Hei draga mea, îmi pare rău că nu am comentat și la celelalte poze dar nu intrasem pe forum la ora aceea puppy eyes Adică, ieșisem înainte, te-ai prins tu :))) Sunt superbe, superbe Doamnee in love Incredibile!! Mai ales acelea cu acei copilași dulci, adică fetița aia așa scumpică. Sunt foarte frumoase! Succes la teme și mersi că m-ai anunțat, încă o dată scuze că deabia acum am sosit cu un comentariu kiss.
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 11:03

Deci eu iar nu sunt prima =)))
Intr-o buna zi am sa fiu stiu sigur :))
Deci ce pot zice ? Genia O.O
Poza a3a sincer acum, m-a impresionat total. Are un mesaj asa puterniDeci pentru ca tu gasesti mereu poze asa geniale vreau sa pui o tura de poze mai sad ca sa am ce vedea cand sunt si eu trista.
Mda, stiu voi celelalte fete ma ve-ti alunga cu pietre =))) Soarta
Multumesc ca m-ai anuntat si mai uita-te si la mess-ul ala (D)
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 11:21

Hi hi. Ti-am gasit porecla, >Lipicioasa< :)) Trecand peste asta... Iti multumesc frumos de anunt. Daca toti membrii de pe forum ar posta la fel de repede ca tine, cred ca as fi mega fericita. Ai adus niste poze cu adevarat frumoase, chiar daca nu prea am la inima copii mici. :)))) Preferatele mele sunt 3 :X M-am emotionat cand am vazut acea poza, A 4-a, la fel, imi place foarte mult, iar a 6-a mi se pare artistica, ador la nebunie culorile folosite in acea poza. <3 Mai adu-ne niste poze, multumesc frumos de id, sper sa ma anunti in continuare. Baftaa kiss
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 11:48

Of ce tarziu am ajuns...din nou.Mersi de anunt!Pozele sunt superbe deci chiar m-au dat pe spate.Nici macar nu am mai fazut copii asa de frumosi.Ultima poza este absolut superba iar cea de-a 3..o iubesc.Ma bucur ca postezi asa de repede si ca gasesti poze asa de frumoase asa de usor.Pozele mi se par super artistice si dragute.Depinde din ce unghi privesti.Sper sa ma anunti si data viitoare cand te decizi sa ne incanti privirera cu inca un set de poze superbe!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 12:58

Uite ca de data asta nu am mai fost prima, dar am avut un motiv: am fost plecata. rolling on the floor Mno, trecand peste asta, pozele sunt foarte frumoase. Desi eu urasc copiii, aici ai reusit sa ma faci sa spun "Ei da, uite aici arta de a face poze!" Sper sa ne mai aduci. Te pup. :*
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 13:19

Sprry pentru întârziere, cred că a avut ceva mesageria mea şi de abia acum am primit vreo 500 de MP-uri. * laughs *.
Foarte frumoase pozele.
OMFG ! Cum să nu ai cont de tumblr ? Zău, eu zic să-ţi faci unul, urgent.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 19:03


Hello sweeties a hug
Elly - Nu-i nimic daca ai intarziat ^.^ Stii, "niciodata nu-i prea tarziu".
Irina - Cand o sa zboare porcii o sa fii si tu prima =]] Si da, am mai deschis si eu mess-ul ala =]]
Soricel - Meh ... nu-mi prea place cuvantul "lipicioasa" de cand am ascultat la ziua unei colege o manea in care sa regasea cuvantul "lipici" =]] Deci, tot lipicioasa =]]
Inna Arkane - Sper ca o sa-ti incant privirea si cu aceste pisicute :p
Choco - Cum sa urasti copiii ? -.-" Te credeam mai draguta de atat =]] Mno, nu ca acum ai fi o scorpie sau ceva, dar ce ti-au facut tie copiii ? =]]
Enya - O sa-mi fac cont pe tmblr cand am ceva mai mult timp think Hmm, si o sa fii prima pe care o anunt =]]


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
T h a n k s f o r w a t c h i n g ^.^
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 19:30

A doua si a patra mi se par geniale. in love Doamne, cat de furmoase pot fi aceste fiinte, sunt minunate, elegante, sangeroase, tot ce vrei. in love Cat despre intrebarea ta.. urasc multe lucruri in lumea asta, printre care si oamenii, in majoritatea lor, insa indeosebi copiii. lough Prefer sa fiu mai retrasa si singura de obicei, asa ca interctionez destul de putin cu ei. happy Mno, dar asta nu-i la fel de important pe cat sunt pozele, deci sa ne mai aduci. (D)
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 19:42

Dumnezeulee, ce ochi frumoși auu! in love Mai ales cele cu ochișori albaștrii, vai, sunt așa superbe! Mă bucur că pui poze așa des, fiecare poză mă încântă mai mult de fiecare dată, să ne mai aduci, pupici kiss.
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 20:10

Deci trebuie sa postezi poze cu porci zburatori cand am sa fiu prima rolling on the floor
Deci,draga mea Zummy, te iubesc, te pup te ce vrei. in love
M-am rugat de un tip sa-mi dea o poza cu o pisica care o avea la avatar dar nu era acasa. Iar acum poza aia e a3a de la tine in love
Sunt foarte frumoase. ^_^
Multumesc de anunt si astept tura mea sad.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 20:42

Choco, nu esti singura careia nu iti plac purandeii aia mici. De cand varumiu [3 ani] mi-a taiat din par cu foarfecele in timp ce dormeam, am inceput sa ii urasc pe toti X_X .
Revenind la fotografii. Odododo pisicutee . Imi sunt atat de dragi, iar pisica numarul trei seamana leit de mult cu a mea :o3 Domnee <3 . Insa pufosenia care ma atrage cel mai mult e cea din a doua poza. :X Vaii. Deci animalutele tale mi-ai facut seara mai frumoasa. Parca vad ca o sa visez in seara asta numai pisoi. =)).
Revenind la lipiciosi. Manele care contin cuvantul lipiciosi? Daa, stiu cum este =)) O sa pun capat poreclei. :))) O sa ma gandesc eu la alta :-? Panaaaa atunci, multam de anunt, te astept sa vii cu niste noi fotografii de care sper sa imi dai de veste. Daca ai timp, si dispozitia necesara, adu-ne si noua, 2-3 fotografii ceva mai artistice. :o3 Arigatou! Celelalte poze, mai ales '''desenul'''cu tipa si cu cele doua ciori, o gasesti la mine pe desktop =))
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 20:49

OMG!Ce dulci sunt!Imi vine sa le "smotocesc" pe toate.Ce furioasa este a 7-a si ce curioasa este cea de-a 5-a.Imi vine sa o flocosesc pe cea de-a 4 -a.Sunt superbe,cele mai frumoase poze cu psiicute pe care le-am vazut.Sunt rare din cate vad dearece eu nu le cunosc decat 2 dintre ele.Mersi de anunt!Sper cane mai aduci poze la fel de frumoase ca ceastea si ca toate pe care le postezi de obicei.
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Ian 2013, 15:24

Hello ^.^
Choco - Nu-ti dai seama cat de indrazneata esti sa spui ca urasti oamenii, deoarece inainte de toate si tu esti un om, dupa asta esti o fiinta minunata. Orice pamantean este om, inainte de toate, apoi poate fi copil, poate fi bland, dulce, adolescent sau adult. Si eu urasc oamenii, dar ador copiii. De ce ? Pentru ca eu cred ca sunt cele mai minunate fiinte pe care le-ar fi putut creea insusi Dumnezeu. Toate astea pentru ca un copil are mai multe orizonturi decat oricare adult. Un copil poate face dintr-un nimic totul, pe cand un adult poate face totul un nimic. Copiii nu o sa vada niciodata goliciunea paharului, pe cand adultii, chiar ei creeaza aceasta goliciune. Nu am cuvinte necesare pentru a descrie minunatia aflata intr-un copil. Mi-am dat seama de acest lucru cand mi-a fost plina casa de prichindei si am regretat ca nu mai sunt la fel ca ei. Copiii, ce fiinte minunate ... nu ma pot gandi altfel ^.^ Imi pare rau ca-i urasti, dar ai motivele tale, iar eu respect asta.
Elly - Ochi albastrii, woooa~ si eu sunt innebunita dupa asa ceva =]]
Anya - Mno, merci pentru declaratia de dragoste =]] Si eu te iubesc a hug
Soricel - Tipa cu ciori ? A, da =]] Acea tipa cu ciori =]] E geniala.
InnaArkane - Sa le smotocesti ? Mno, pisica blanda zgarie cel mai rau =]] Ai grija =]]

Skeleton

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

a r i g a t o ^.^
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Ian 2013, 15:43

Primaa. Hi hi. Ai niste poze foarte, foarte smechere. Skeleton, ce fain suna. Totusi, unele poze imi aduc aminte de profa mea de mate, si ma cam infioara. Ehh, detalii, detalii. Se pare ca mi-am gasit poza noua de pus pe calculator, si anume poza numarul 2 <3 Imi place asa de mult, deci e super. Si poza numarul trei, de la coada, este extraordinar de faina. Cred ca o sa o pun ca si cover, pe fb =)) Daca ai ramas cumva in pana de ide, gen nu stii ce poze sa aduci, ce-ar fi sa ne incanti retinele cu niste imagini >paranormale< ? Multam de anunt, sper sa faci asta in continuare.!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Asss10Schizzophrenia <3 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Ian 2013, 17:53

Doamne, sunt de-a dreptul geniale. in love Ador aceasta parte a corpului, scheletul; ofera atatea detalii, atatea perspective din care il poti privi, de fiecare data gasint elemente noi, umbre si unghiuri noi. Mie una mi se pare una dintre cele mai desavarsite lucrari ale naturii, mai ales ca se imbina perfect si nimic nu pare iesit din comun. in love Imaginile sunt foarte frumoase, la fel ca intotdeauna. Sper sa ne mai pui. kiss

P.S.: Ai o parere interesanta asupra aspectului pe care l-ai comentat. happy
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Ian 2013, 21:44

Prima și a 3a îmi plac cele mai mult :)) Pe mine sincer mă sperie destul de mult scheletele în general dar trebuie să opresc asta think Îți mulțumesc că m-ai anunțat, de fiecare dată mă uimești plăcut cu tema pozelor, inclusiv ele. in love
Sus In jos
Armyde
Genin
Genin
Armyde

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : Army Armyde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 362
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : The world
Stare de spirit Stare de spirit : I am holding on forever with you. . .

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Mar 29 Ian 2013, 14:59

geniale happy2 pe a doua si a cincia le ador in love cat de genial/a e cel/cea care le deseneaza
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Schizzophrenia <3 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Mier 30 Ian 2013, 15:19


Hello ^.^
Soricelule ... sa stii ca mi-ai dat o tema grea =]] Nu de asta n-am postat pana acum, dar n-am avut timp din cauza scolii -.-".

Paranormal

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19Mier 30 Ian 2013, 16:09

Cand am primit mesajul, eram sigura ca este de la tine, apoi am deschis topicul cu o asa pofta, si mi-am lasat ochii sa se alungeasca pe ale tale fotografii. Sunt pur si simplu superbe, chiar abstracte. Tema de paranormal este accentuata, si iti multumesc foarte mult ca ai gasit aceste poze, si ca mi-ai facut pe plac. Poza numarul patru cred, da patru, este extraordinara. Este o imagine bizara, si mi-a ridicat parul din cap! Tulaii Domnee. Eu iti voi astepta si urmatoare poze, sa vad ce te mai trazneste capul sa ne aduci. Eu te-am imbratisat calduros, nu uita sa ma anunti.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Schizzophrenia <3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Schizzophrenia <3   Schizzophrenia <3 - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Schizzophrenia <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 18Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Galerie imagini-