Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
I knew you were trouble. - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
I knew you were trouble. - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 I knew you were trouble.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

I knew you were trouble. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I knew you were trouble.   I knew you were trouble. - Pagina 4 I_icon19Sam 16 Feb 2013, 12:36

mmm... foarte interesat... well? awesome right? sa zicem ca te iert pentru ca-i asa scurt capitolul, nu de-alta da stiu cum ii sa inveti ca proasta si nici macar sa nu realizezi cum trece timpul - naspa - biciuitor
Capitolul a fost interesant, ma bucur ca insfaraaarsiiit s-au mutat cei doi la ea - stiam eu ca asa se va intampla - si de abea astept sa vad ceva chestii interesante pe aici. Nu zic sa-l faci "indecent" - ca sa nu zic mai urat :)) - fa-l interesant si original. Asa si trebuie.
Merci de anunt si bafta la idei geniale a hug !!

-R. rainbow :\




I knew you were trouble. - Pagina 4 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

I knew you were trouble. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I knew you were trouble.   I knew you were trouble. - Pagina 4 I_icon19Sam 16 Feb 2013, 14:16

Daa I rock peopleee!!!
Tatal Sakurei este cel mai tare tata din lume.
A avut idea cea mai frumoasa.
Ceea ce eu doream de la inceput. lough
A fost un capitol atat de dulce.
Mai ales faza dintre cei doi.
Pacat ca a venit mama sa.
Chiar mi-ar fi placut sa se distreze si ei putin. lough
In rest, ceea ce ma enerveaza la culme si ce nu reusesc sa inteleg, este cine a pus esarfa lui Ino acolo ?
Practic, cine a dat foc casei ? Doar nu poate fi prietenul Sakurei, nu ?
Oricum, abia astept sa pui urmatorul capitol, si sper ca Sakura sa-si faca putina ordine prin minte.
Mersi pentru anunt.
Spor la scris !
Jelly te pupa kiss
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

I knew you were trouble. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I knew you were trouble.   I knew you were trouble. - Pagina 4 I_icon19Sam 16 Feb 2013, 18:41

Ce bine ca ai adus next-ul. Imi era dor sa citesc ceva scris de tine. Pai, ce sa spun, tatal Sakurei nu stie in ce s-a bagat cand i-a adus pe Uchiha in casa lor. Mhh, si acele scene dintre cei doi. Imi muscam singura buza, dorind sa citesc din ce in ce mai mult. Ai descris minunat prima parte din capitol, si ce sa mai spun..
Abia astept sa iti vad viitorul capitol, nu uita sa ma anunti.


I knew you were trouble. - Pagina 4 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Ameli.
Chūnin
Chūnin
Ameli.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhere.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 725
Puncte : 797
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : gym
Stare de spirit Stare de spirit : niciodata la fel.

I knew you were trouble. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I knew you were trouble.   I knew you were trouble. - Pagina 4 I_icon19Vin 22 Feb 2013, 18:37

HEEEY ! <3 Am adus nextul. Deci cate teste am dat saptamana asta, n-am dat cred, niciodata :)). In fine, sper sa va placa :o3.

Cap. 9

Sakura's Point Of View:


       Razele soarelui imi mangaiau tenul proaspat spalat. Dupa dusul de dimineata, m-am asezat pe scaunul din balcon, cufundandu-ma in cartea cea groasa, de mult uitata pe noptiera. Era una din cele mai frumoase dimineti de vara. Crengile copacilor dansau in adierea vantului, vuetul creat de ei gadilandu-mi timpanul in mod placut si creandu-mi o stare de liniste interioara. Mai avea doar 100 de pagini si terminam cartea. Radiam de nerabdare ca sa aflu sfarsitul povestii de dragoste destainuite pe foile aurii.

- Sakura ! La masa ! aud vocea mamei de dincolo de usa.
       Dau ochii peste cap si arunc cartea pe patul moale. Ies lenesa din camera, asezandu-ma pe unul din scaunele mesei din bucatarie. Il vad pe Sasuke intrand si luand loc langa mine. Il analizez bine de tot, el zambindu-mi amuzat.
- Sasuke, ieri cand coboram scarile, defapt eu vroiam sa vin pana la tine pentru a vo-...
- Buna dimineata ! spune tata intrand vesel pe usa.
       Il privesc pe brunet, dandu-i de inteles ca vom vorbi mai tarziu. Acesta da din cap afirmativ, aruncamdu-mi o privire perversa. Cu totii ne asezam si servim micul dejun in cea mai mare liniste.

***

- Deci ce ai vrut sa imi spui la masa ? imi spune baiatul ce sta langa mine, pe canapeaua din sufragerie.
       Ma intorc spre el, privindu-l confuza. Ma ridic repede, luandu-l de mana si iesind in curte. Se uita la mine ciudat, de parca tocmai l-as fi rapit. Ii spun, fara a face contact vizual, ca vreau doar sa ma plimb putin. Mergeam, dar unde ? Oriunde. Doream doar sa mai scap de monotonia zilnica, sa ma simt libera.

- Despre incendiu. Asta vroiam sa iti zic, soptesc aceste cuvinte luate de adierea usoara a vantului.
       Ma opresc brunsc, cand observ un baiat inalt, roscat ce se intreapta in directia noastra. Deja ne vazuse, deci a ne ascunde de el nu era o solutie. Era in fata mea, privindu-ma cu dispret, parca dorind sa ma ucida din priviri.
- Salut, Gaara, spun cu frica in glas.
- Sa inteleg ca sunteti impreuna acum nu ? Atunci chiar nu imi pare rau de tot ce am facut.
- Ce ? Nu suntem impreuna doar.. stai putin.. ce ai facut ? il intreb speriata.
       Isi ridica privirea din pamant, cu un zambet malefic pe fata. Ma ia de brat impingandu-ma cu toata puterea lui, eu cazand in bratele brunetului.
- Esti o proasta. Chiar nu ti-ai dat seama nu ? Eu am pus incenditul. Vroiam doar sa vad cu dragutul tau Sasuke arde de viu. M-ai subestimat. Si sa nu uitam, oare cum a ajus esarfa blondei aceleia chiar acolo ha ? Cand voi doi cica vorbeati langa usa baii din club, eu am fost la masa de unde Ino, tocmai plecase. Hai sa fim sinceri, chiar ati crezut ca una ca ea ar putea sa faca asa ceva ? Sunteti patetici.

       Se inserase, iar norii grei incarcau bolta cereasca. Eram intr-o stare de soc. Niciodata nu ma puteam gandi ca acel baiat sensibil si dulce, pe care oricine si-ar dori sa-l aiba ar putea face asta. Eram suparata, nervoasa voiam sa pland, dar nu puteam. Brunetul ma lasa din bratele lui puternice, si se apropie de Gaara, insa il opresc. Imi ridic ochii din pamant si cu o voce rece ii spun:
- Ai sa infunzi puscaria. Iti promit.

       Ma intorc cu spatele la el, luandu-l pe Sasuke cu mine si lasandu-l pe rocat in negura noptii, pentru a se bucura de ultimele lui clipe de libertate. Aveam de gand sa il distrug pur si simplu sa il fac sa sufere pana la ultimul sau moment al vietii, dar stiam ca eu nu eram in stare de asa ceva, singura. Ajungem in fata portii, unde lumina felinarului dainuia in intunericul adanc. Ma oprec in fata brunetului privindul cu un zambet cald pe buze. Ii iau obrajii moi in palmele mele si il sarut dulce pe buze, asa cum nu cred ca am mai facut-o pana acum. El adanceste sarutul, landu-ma in brate si cu pasi marunti carandu-ma pana in casa. Linistea apasa in incaperea goala. Rup sarutul, sarind din bratele lui si luand-o la fuga pe scari. Brunetul ma urmeaza pana in camera lui, unde intrasem. Ma prinde de bazin, aruncandu-ma pe asternutul moale. Se aseaza peste mine, caldura lui inundandu-mi trupul. Imi mangaia fiecare particica a corpului, provocandu-mi atatia fiori mana sa rece cand imi atingea pielea, ma aducea pe culmile extazului numai in cateva minute. Mi-a dat lenjeria jos, dandu-si-o si lui, apoi m-a sarutat, distragandu-ma. Mainile lui se plimbau pe intregul meu corp, iar buzele nu i se dezlipeu o clipa de ale mele, saruturile devenind tot mai impunatoare, mai violente, caci nu ezita nicio clipa sa ma muste usor de buza inferioara. Mainile mele fragile erau infipte in parului lui lung si negru, tragandu-l de fiecare data cand ma musca de buze. Chiar nu conta ca eram in brate la el, il doream mult mai aproape de mine, foarte aproape..
       Il simt in tot corpul meu. Chiar il.. iubesc. Si macar el ma iubeste cu adevarat. Merita, merita sa dau o sansa sentimentului ce exista intre noi. Sunt exact in locul unde ar trebui sa fiu pentru ca toate au un scop si nimic nu este intamplator.


 

I knew you were trouble. - Pagina 4 2zj95ix
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

I knew you were trouble. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I knew you were trouble.   I knew you were trouble. - Pagina 4 I_icon19Vin 22 Feb 2013, 18:53

Deci, nu pot sa cred. Tee urasc! Ba nu, te iubesc. Dar tot nu te iert ca l-ai facut asa de scurt! In sfarsit Sasuke si Sakura trec la lucruri ceva mai interesante, si cazul incendiului s-a elucidat. Bine de stiut ca Garaa a fost. Cred ca Sasuke si-ar dori acum sa se reintoarca la Ino, din moment ce a aflat adevarul. Mi-ar fi palcut ca Garaa sa spuna ca se culcase cu Ino, aceasta inselandu-l pe Sasuke cu el. Atunci poate vedeam si eu ceva actiune. Insa, de ce a vrut sa il vada pe Uchiha, arzand? Adica, aici e partea aia interesanta. Cel mai mult mi-a placut cand Sakura a zis ''- Ai sa infunzi puscaria. Iti promit.'' Mi s-a parut demential, pe cuvant de cercetas. Si incep lucrurile picante intre Sasuke si Sakura. Doamne, poate si pe astia ii intrerupe parintii cand vor sa o faca. Astept next cu nerabdare, nu uita sa ma anunti!


I knew you were trouble. - Pagina 4 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

I knew you were trouble. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I knew you were trouble.   I knew you were trouble. - Pagina 4 I_icon19Vin 22 Feb 2013, 20:46



Hei.

O nu, nu se poate. AM RATAT UN CAPITOL. So stupiiiiiiid. Si fix pe ala mai incitant.
Oh, Gosh. Perversuuuuuuuu'. Mi-a placut foarte mult si capitolul 8, dar si 9.
AI EVOLUAT. Asta e sigur. Chiar ai descris intr-un mod frumos si deja ma atrage din ce in ce mai mult felul cum scrii. Povestea o ia intr-o directie.. uhm.. nice. I knew you were trouble. - Pagina 4 2573201749
Sasuke nu rateaza nici o clipa, huh? I knew you were trouble. - Pagina 4 947835 Nu ma deranjeaza, chiar vroiam un moment din asta.
Poate ca unii ar zice ca s-au grabit, sau ai introdus momentul prea devreme, dar nu conteaza, mie mi-a placut.
Te anunt de pe acum, ca mie.. imi cam plac fazele astea. Deci GO ON. I knew you were trouble. - Pagina 4 947835
Scuza-ma ca n-am ajuns mai devreme si am si ratat capitolul 8, l-am citit de 2 ori.
Asaaa, astept capitolul urmator cu nerabdare, vreau sa vad ce-ti mai trece prin cap si ce vor face cei doi.

Mult succes in continuare !
I knew you were trouble. - Pagina 4 78717


I knew you were trouble. - Pagina 4 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

I knew you were trouble. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I knew you were trouble.   I knew you were trouble. - Pagina 4 I_icon19Vin 22 Feb 2013, 21:00

Buna dap ! Vad ca ai pus next-ul. Este atat de frumos ...si scurt sad Mi-a placut atat de mult scena dintre Sasuke si Sakura. Nu s-a intamplat cine stie ce, dar a fost pur si simplu nemaipomenit. M-a lasat fara cuvinte. Unul din putinele lucruri care au reusit sa o faca lough Sper ca Gaara sa nu le creeze probleme sau sa-i desparta. Abia astept sa citesc urmatorul capitol ! Spor la scris si mersi pentru anunt. Jelly te pupa kiss
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

I knew you were trouble. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I knew you were trouble.   I knew you were trouble. - Pagina 4 I_icon19Sam 23 Feb 2013, 11:46

Hmm se pare că cei doi porumbei au trecut la fapte mari well? awesome right? !
Capitolul acesta a fost chiar superb, dar cam prea scurtuţ puppy eyes
Îl vreau pe următorul în care sper că Garaa va primi ce merită şi sper să nu-i întrerupă cineva pe cei 2 ingrijorat lough Acum când lucrurile devin mai picante in love well? awesome right?
Aşteăt cu mare nerăbdare următoorul capitol şi să nu uiţi să mă anunţi waiting kiss lough !!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mI knew you were trouble. - Pagina 4 Yvf
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

I knew you were trouble. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I knew you were trouble.   I knew you were trouble. - Pagina 4 I_icon19Sam 23 Feb 2013, 21:11

Deci ofilial iti ador ficul love
E atat de genial a hug good job
Te rog anunta'ma s pe mine te rog puppy eyes
Te kiss si te a hug


I knew you were trouble. - Pagina 4 SasuSaku-pirates-363509172

Pirates are here.

Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

I knew you were trouble. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I knew you were trouble.   I knew you were trouble. - Pagina 4 I_icon19Sam 23 Feb 2013, 23:22

In primul rand iarta-ma ca nu am mai trecut pe aici puppy eyes ....asa acum....
Deci dragalasul de Sasuke s-a mutat la Sakura de 2 zile si nu isi poate controla hormoni.... rolling on the floor well? awesome right? ...si nu pot sa cred..adica Gaara a dat foc casei lui Sasuke huh? sper sa infunde puscarie....fiar el sa fie.... angry ...oricum spor la scris in continuare..... a hug kiss
P.S: si daca poti anunta-ma ...Mersii kiss
~Sayonara~


I knew you were trouble. - Pagina 4 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

I knew you were trouble. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I knew you were trouble.   I knew you were trouble. - Pagina 4 I_icon19Lun 25 Feb 2013, 21:40

Ok deci de data asta a fost cam ciudat :)))) adica, draguta ideea si asa, dar nu stiu... mi se pare ca sari de la o etapa la alta - grabesti prea mult actiunea. think
Mai intai afara: cand ei doi voiau sa vorbeasca si pam! Apare Gaara. Trebuia sa pui o replica intrerupta si sa zici ca >> aud pasi apasati pe gazonul ce ne inconjura. Crengi rupte fosneau in apropiere si un ras rautacios se auzi. Vad doi ochi albastri cum ma privesc intens din umbra. "Arata-te!". Si atunci l-am vazut. Gaara, asa-zisul meu iubit, omul care ne urmarea in tacere.<< sau ma rog... ceva de genul. Aici s-a vazut cel mai tare si putin acolo cand s-au dus sus, dar nu e mare problema la partea aceea.
In rest a fost interesant si scuze pentru critica mea, dar na... cu totii avem nevoie sa ne mai si corectam din cand in cand, nu suntem perfecti happy




I knew you were trouble. - Pagina 4 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Continut sponsorizat




I knew you were trouble. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I knew you were trouble.   I knew you were trouble. - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

I knew you were trouble.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-