Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dansul, jocul iubirii?? +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Feb 2011, 19:01

Intre timp Sakura se trezeste si se uita prin prejur.Apoi aude pasi grei indreptanduse spre camera in care se afla ea.Pe usa intra chiar Itachi.
IBuna dimineata Sakura.Cum ai dormit
SBu-buna Itachi.Pai bine multumesc de intrebare.
ISigur apoi acesta pleaca dar nu inainte de a spune incet PATUL LUI SASKE NU E NIMIC IN COMPARATIE CU AL MEU,apoi acesta iasa.Sakura ramane socata de cele auzite.Apoi aude usa de la casa trantinduse si cineva urca in viteza pe scari apoi intra in camera.Era Sasuke.
Sakura te-ai trezit!Vi sa mananciSau vrei sa iti aduc aici
SaNu stai linistit vin in bucatarie.Dar Sasuke nu o lasa pe sakura sa mearga pe jos si o ia in brate.Sakura ramane masca.Cei doi ajung in bucatarie si Sakura observa ca mancarea ei m favorita era pe masaCroccopuffy cu lapte . Fata era extrem de incantata.
Oaaaaa...mancarea mea preferata de unde ai stiut!
SNu e normal sa stiu ce ii place iubitei mele
Sakura cand aude acel cuvant se ineaca cu mancarea.Si se uita uimita la Sasuke spunandui
SIubi-ceChiar vrei sa fim un cuplu
SaHahahaha..ce amuzanta esti......da chiar vreau.
SSasuke eu.....si eu vreau apoi aceasta sare si se prinde de gatul lui Sasuke sarutandul pasional.Sasuke era uimit dar si fericit.Dar sarutul dulce al cerol doi este intrerup de Itachi si Madara care ii priveau amuzati.Acestia au inceput sa aplaude ironic.Sasuke cand ii vede se enerveaza la culme. Desi iacesta incepe sa nu isi piarda rabdarea.Sa nu faca o scena in fata noii lui iubite la care tinea asa mult.Itachi dorind m-ai mult sa incinga atmosfera spune
Vai Sakura nu credeam ca esti asa usuratica(sper ca nu e prea vulgar dar nu am gasit ceva sa sune mai frumos)...dar te potrivesti de minune la viitorul tau serviciu nu unchiule!
MBine zis itachi.Si ambii incep sa rada.
Despre ce vorbesc astia doi Sasuke hmm!tipa Sakura.Sasuke era uimit de cat de nervoasa era Sakura.Fata nu mai stia ce sa faca in acel moment.Era foarte bulversata.Ochii ei cristalini i s-au umplut de lacrimi.Stia ce v-a urma.O noua lovitura in viata ei.
S:D-de nimic.
M:Vai Sasuke de ce o minti?
I:Iubito ...Sasuke doar te foloseste la comanda noastra.Vrem sa te alaturi grupului meu de fete.M-ai simplu vrem sa devii o...domnisoara de pe varianta.
S:O ceeeeee...???Sasuke e adevarat?Si itachi daca m-ai imi zici o daca asa iti scot ochii,ai inteles papusel talamb ce esti?!
M:Fetito ai grija cum...dar nu apuca sa termine caci madara se trezeste cu un pumn in stomac de la fata iar itachi cu un genunche la bucurie si bineinteles Sasuke cu o palma zdravana .
SVoi Uchiha sunteti niste dobitoci . Rozalia era distrusa , nu stia ce sa creada , ce sa faca se uita la Sasuke si cu ura dar si cu tristete.Ea era o fire foarte delicata cat ca incerca sa para o tigroaica.Isi simtea inima sfasiata in 1000 de bucati mici mici.Sasuke incearca sa o opreasca spunandui
Sakura stai...nu asa a fost...Sakuraa..dar Sasuke nu gata si Sakura pleaca in fuga plangand si suspinand.Rozalia se plimba si fara sa isi dea seama ajunsese deja in parc.Apoi se aseaza pe banca .Pielea Sakurei era calda iar lemnul bancii era rece iar cand acestea au facut contact au facut-o pe rozalie sa tresara putin,dar si asa fata era foarte nepasatoare.Nu se putea gandi la altceva numai la ce ii s-a intamplat acum 20 min. Incerca sa isi scoata din cap cuvintele Sasuke te-a FOLOSIT!! .Dupa ce se calmeaza se gandeste ce fericita a fost 10 minute cand s-a sarutat cu Sasuke,si cade intr-o gandire adanca.Apoi Sakura simte ceva pe umar.Era mana calda a lui ......ma bucur enorm ca va place si multumesc din nou pentru sfaturi. ;) love hug
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Feb 2011, 19:11

Vai vai vai.Pune continuarea,e frumos.

Dar iar ai facut niste repetitii pe acolo.In schimb ideea e draguta si imi place.Deci continuarea..
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Feb 2011, 18:08

Apoi Sakura simte ceva pe umar.Era mana calda a lui Naruto.Da acel baiat blond care o amuza foarte tare pe Sakura cu prostiile lui.Acesta o vede pe fata cat de suparata e si o intreaba:
Saku-chan esti bine?Pari c-am trista?!
s:N-nu am nimic Naruto..m-am certat putin cu..tata atata tot nimic m-ai mult.Apoi fata nu se mai poate abtine si o izbucneste un plans puternic .
:Saku-chan calmeazate, totul o sa fie bine.Nu ai vorbit cu Sasuke deloc?Sakura la auzirea acelui nume ii arunca la Naruto o fata ucigatoare.Baiatul se trage putin inapoi observand cum a reactionat cand a auzit numele prietenului lui.Apoi Sakura ii zambeste dintr-o data si il intreaba
Si tu cu Hina ce mai faceti?
Naruto roseste de mama focului:S-sa-ku-chan eu...nu eu doar...apoi pe Sakura o bufneste rasul cat ca era extrem de suparata.
S:Naruto esti asa dulce esti rosu ca rosia(poftim si la mine logica da in fine..)..hai ca stiu ca ai scoso in oras,Hina imi spune tot si ca sa sti si ea te place multi asa ca nu mai astepta mult ok?Sau o sa o pierzi...
N:Ai dreptate Sakura ,dar tu si sasuke?Rozalia lasa capul in jos si isi aminteste de acele 10 minute fericite.Doar 10 nimic m-ai mult.Naruto realizeaza ca ceva s-a intamplat dar nu stie cum sa inceapa subiectul.Sa nu o supere pe fata de langa el pe care o considera sora lui mai mica.
N:Saku daca vrei sa imi spui ceva te rog te scult si daca vrei iti dau un sfat...
Sakura izbucneste in ras :Tu un sfat..haha Naruto ce amuzant esti...
N:Ei macar am incercat si eu sa dau un sfat T_T..pai macar te-am facut sa razi putin ! apoi acesta ii zambeste dulce fetei careia ii aparea cate o lacrima pe fata.Pana si Naruto se intristeaza vazando asa pe Sakura, fata care zambea mereu.
Vrei sa te cond...dar nu apuca sa-si termine propozitia deoarece telefonul baiatul suna .Era Hinata.
N:Da,iubito?Sakura isi da seama ca vorbeste cu Hinata si ridica o spranceana auzind cum ii spune.
Hina:Scumpule vi sa ne uitam la un film de groaza?
N:D-da.Sakura era uimita cat curaj avea Hina in voce ,cred ca aceasta ia acceptat sfatul"sa nu fie rusinoasa".
N:Saku-chan imi pare rau dar..acesta se tot scuza dar Sakura il intrerupe spunandui
Dute nu te m-ai scuza.Stiu ce vrei sa spui,distractie placuta!apoi Sakura se ridica de pe bancuta pe care statea si pleaca spre casa.
In timp ce fata se indrepta spre casa observa ca o dubita neagra o urmareste.Fata grabeste pasul la fel si masina , apoi aceasta o ia dafuga dar se impiedica si cade.Dubita neagra opreste in fata ei si apoi din masina iasa
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Feb 2011, 18:57

Miau !

E foarte frumos , imi place
Insa am sa te rog sa numai pui paranteze in fic , ma doare mana la cat am zis despre asta =)
Pai..astept next-ul
Felicitari pentru capitol
Spor la scris si la idei !
Pupici !
Mrr dap ! hi!
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Feb 2011, 21:33

Hmm, foarte frumos!
Imi place mult!
Si imi place cum descrii!

Astept nextul!
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Feb 2011, 23:17

Mm,interesant.

Deci continuarea!Hehehe
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Feb 2011, 23:46

Continuare te rog
PUpici
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 10:27

Si cand pui continuarea???
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 19:30

Da...si e vreau continuarea
Este foarte frumos
Imi place
Haide cu next-ul !
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 17:26

Buna hi! ....uite nextul si mersi de comm.mult sper fa va placa si restul.
Dubita neagra opreste in fata ei si apoi din masina iasa un baiat blond cu ochi caprui si un baiat roscat cu ochii de culoarea visinelor coapte bine. Baietii o ridica brutal pe Sakura , aceasta vazand se smuceste si o ia la fuga dar baiatul blond o prinde pe fata si ii pune o batista care continea somnifer lichid la gura iar biata Sakura adoarme instantaneu.
Baietii o urca in masina apoi pleaca inainte ca cineva sa-i vada.Dupa circa 4 ore de somn bun Sakura se trezeste intro carcera destul de friguroasa. Era intinsa pe un pat.Aceasta tresare speriata si se uita in jurul ei .Rozalia vede o fata care statea intr-un colt plangand de mama focului.Sakura se propie de ea si isi pune palma sa calda pe capul fetei facand-o pe aceasta sa tresara.Rozalia o privea stupefiata pe fata care era lovita,cu hainele rupte si plina de vanatai.
S:B-buna!Eu sunt Sakura Haruno.Ce cauta o fata asa finuta ca tine prin locurile astea?Cum te cheama?
F:Bu-bu-n-a eu sunt Melody dar prietenii imi spun Mel.Eu am fost adusa aici apoi violata de un grup de baieti.A fost groaznic.Sakura o privea pe fata care deabea vorbea din cauza loviturilor.Mel era o fata cu parul saten , un chip angelic sub acele lovituri si ochii de un caprui rar intalnit.Sakura incearca sa o linisteasca dar cand reuseste usa se deschide si un tip blond pe care se pare ca toti il stigau dei o prinde pe mel de mana si o scoate violent.Sakura se repezeste la el si il loveste puternic.Acesta o prinde de gat si ii spune.
DEI: Stai linistita iubito!tu urmezi. Apoi ii da Sakurei o palma si o scoate me mel din celula care se implora sa o lase sa plece.Sakura se aseaza intr-un colt si incepe sa planga dar starea acesteia se inrautateste cand o aude pe mel urland.Sakura isi musta buza de jos apoi se ridica nervoasa uitanduse in prejur.vede geamul si apoi aceasta zambeste.Geamul nu avea gratii asa ca fata a luat un lemn gasit in celula si a lovit puternic geamul pana ce la spart.Apoi acesteia ii curge o lacrima gandinduse la Mel si fuge.dar isi jura sa o salveze.Sakura constituie ca era in padure si incepe sa fuga repede inainte sa observecineva ca a fugit.
Dupa 1 ora Mel este adusa in carcera chiar de Itachi si Madara la care le pica fata cand vd geamul spar si pe Sakura ia-o de unde nui.Acestia fug repede la masina si incep sa o caute pe fata.Intre timp Sakura fuge prin padure si se adaposteste la o manastire unde se invata arte martiale.
Dupa 2 saptamani de la disparitia fetei Sasuke afla ce a patit Sakura si ii ia la bataie pe Madara si Itachi pe care de altfel ia bagat in coma.Sasuke o cauta pe Sakura impreuna cu prietenii lui dimp de 4 luni .
Sakura in cele 4 luni a invatat sa lupte ca o profesionista.Toti au crezut-o moarta pe Sakura asa ca au renuntat.Pana in ziua de 28 martie cand ar fi trebuit sa fie ziua Sakurei.Sasuke si gasca se aflau in mall depanand amintiri de cand era Sakura"in viata".Acestia statea la o masa si mancau ceva dar toti raman atintiti cu ochii pe naruto care era alb ca varul .Acesta le face semn prietenilor lui sa se intoarca deoarece el nu mai putea vorbi.Cand se intorc raman muti de uimire cand au vazut-o pe Sakura atat de schimbata.
Aceasta avea parul lung prins intr-o coada lasand o juvita m-ai rebela sa ii cada peste ochiul drept.Sasuke lacrima si nu ii venea sa creada cat de schimbata era Sakura.Rozalia era imbracata in blugi negri mulati ,un maieu de un albastru inchis pe care scria"CRAZY", un bolero negru cu cateva capse pe el iar in picioare cizme cu toc de 15 cm.
Fetei ii apare un zambet nemai vazut de prieteni ei.Ea se apropie de masa uitanduse la fiecare dintre ei foarte atent in special la Sasuke pe care l-a vazut prima data lacrimand.Aceastea este amuzata putin de Hinata care plangea de mama focului dar nu lasa sa se vada asta.
Sakura se apropie tot mai tare de masa pana ajunge langa aceasta si se mai uita odata la fiecare si le spune....vreau multe comm-uri iar daca ceva nu e bine criticati! Vreau sa-l fac cat mai corect.
Sus In jos
Vad Vad sunete Aud culori
Academy Student
Academy Student
Vad Vad sunete Aud culori

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : P3 La pC ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 46
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : poi mai nik :p
Stare de spirit Stare de spirit : Extrem de ferikita

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 17:43

Hey sunt prima care da comm.....
Ce bine.....
Deci fikul este super tare...
Dar o intrebare....
Ce s'a mai intamlat cu Mel? /:)
Orum daca nu pui next....
Dau bataita.....
Imi place foarte mult......
Greseli...
Nu prea....
Deci next....

Berry te pupaceste :X:X ❌ kiss......
Sus In jos
http://ladysakurauchiha.sunphoto.ro
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 17:52

Uhuu! Ai pus nextul!
Cat ma bucur!
Este minunat!
Ai cateva greseli de tastare
Dar nui nik
DEki astept cintinuare!
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 20:13

Mersi mult de tot! si bataita?! Nu... sad am fost cumintica cred..:)) ma bucur ca va place
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 20:26

Si uite nextul..am scapat de bataie pfiu!!! nr1
Sakura se apropie tot mai tare de masa pana ajunge langa aceasta si se mai uita odata la fiecare si le spune :
Doar nu v-ati inchipui ca veti scapa de mine nu?Si aceasta incepe sa rada . Merge la fiecare dintre prietenii ei si ii imbariseaza apoi cand ajunge la Sasuke ii da o palma zdravana , il prinde de geaca lui neagra de piele si buzele lor se intalnesc intr-un sarut.Toti erau uimiti in special Sasuke.Apoi Sakura rupe sarutul si zambeste pervers.Sasuke era uimit de NOUA Sakura.
Fata se aseaza la masa si incepe sa le spuna ce a facut timp de patru luni cum s-a ascuns si a fost nevoita sa munceasca dar nu le-a spus prietenilor sai de artele martiale.Doarea sa le faca o mica surpriza.
Apoi acestea pleaca spre parc,era deja seara si fiecare era o pereche.Naruto si Hinata care inca mai sughita dupa atata plans , Sakura si Sasuke care se sarutau pasional la fiecare 2 minute pana le zice Naruto razand sa isi ia o camera daca au chef de "joaca" si Tenten cu Neji.Acestea erau linistiti pana cand Sasuke primeste un mesaj.In mesaj scria asa:
"Draga fratiorule am aflat ca scumpa de Sakura a revenit si noi am iesit din spital.Spunei ca ne vom vedea.....
Cu drag Itachi + Madara"
Sasuke era negru de furie ,Sakura citeste si ea mesajul si o bufneste rasul.Toti se uita la ea foarte uimiti de ractia rozaliei.Aceasta era foarte calma.
S:Sasuke-kun stai linistit am o surpriza pentru ei.Nu te ingrijora
Sa:As vrea sa fiu la fel de li...dar buzele Sakurei il cuprind pe a lui Sasuke intr-un sarut care il linisteste putin pe baiat vazand cat de sigura e Sakura pe ea.
Apoi gasca vrea sa plece dar in fata lor apare un Mercedes ultimul tip de culoare neagra.Din ea coboara tipul blond pe care toti il strigau Dei si tipul roscat pe nume Sasori si nu in ultimul rand cei doi"ingerasi"Itachi si Madara.Acestia raman surprinsi cand o vad pe Sakura ce schimbata era.
M:Mai mai dar ce frumusete , pacat ca ai plecat iubito!
I:O Madara las-o sa nu faca pe ea de frica! crezi ca ma impresionezi daca faci pe dura?
Sa:Lasati-o in pace !Dar Sakura se sprijina de umarul lui Sasuke zambind si spune:
S:Ce ti-am spus eu tie scumpule sa nu te stresezi!Vai vai Madara si Itachi chiar mi-ati lipsit.Apoi Sakura le spune de "bine". Cei doi se enerveaza si incearca sa faca pe durii dar Sakura era catusi de putin impresionata.
:Fetito ai grija cum vorbesti sau.....dar nu apuca sa termina pentru Sakura ia taiat-o..
S:Sau ce Madara faci infract ?As crede la cat esti de batran..Rozalia chicoteste putin.
M:Ce ai spus tu acolo rasgaiato?
S:Razgaiata e maicata SCUMPETE,apoi Sakura le arunca o privire ucigatoare celor doi care raman surprinsi de atitudinea fetei.Aceasta era mai schimbata decat se vedea.
I:Te-ai mai schimbat frumoaso,imi place si mai mult.
S:Vai itachi si tu tot prost ai ramas,dar ca sa nu te superi si mie mi-a fost dor sa te vad nu am mai vazut de mult moaca ta de papaga sturcit.....
I:Saku nu te juca cu focul!
S:Hehe..ma faci sa rad..Apoi Madara se enerveaza la culme si se incoarda iesindui la iveala toti muschii..Sakura ridica din spranceana uimita apoi spune :
S:Crezi ca daca iti iei pozitia de cocostarc constipat ma uimesti cumva?Pana si Itachi cand aude cum la poreclit Sakura ii iasa printre dinti o mica chicoteala.
Sakura se incoarda si ea ,rozalia era pregatita de lupta si dar sasuke vine langa ea si o intreaba:
Sa:Iubito nu e bine...dar Sakura il saruta rapid si ii spuna sa fie linistit si sa se dea m-ai la o parte sa nu se loveasca .Acesta asculta si se da inapoi dandusi seama de ce este in stare iubita lui.
Toti erau pregatiti,in ochii sakurei se vedea ura pentru acele 4 persoane care nici nu aveau habar ce ii va astepta.Sakura isi ia pozitia delupta.Rozalia avea de gand sa impresioneze pe toata lumea.Nu mai era fetita aceea mica pe care toti au aparat-o mereu.Asta a jurat Sakura cand a inceput artele martiale : "Nu voi mai fi o fetita mica si fricoasa , am sa imi ajut si eu prieteni si jur sa o salvez pe Mel.Fata aceea a suferit destul si vreau sa o scap din locul acela infect".Acestea erau cuvintele Sakurei.
Apoi in spatele Sakurei apare ....va las in suspans si stiu ca nu e multa descriere dar capitolul asta treuia in neaparat sa aiba mult dialog.Sper ca bubulinutza sa nu se supere sad ...:* a hug in love
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 20:33

Dau edit dupa

Edit :
Uite ca am vrut sa fiu prima .
Deci .. am uitat sa zic
BuNa
Imi place foarte mult ..
Totusi ... actiunea este camgrabita
Incearca sa descrii mai mult sentimentele
Mi-au placut " alinturile " pentru cei doi .
Mai ales a lui Madara ..." Cocostarc constipat " Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 947835
hai cu next-ul
Pupici Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 962758 Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 208323 Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 962758
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 20:56

superb capitol, imi place mult
insa Sakura nu prea e modesta in legatura cu abilitatile ei, asta e cam deranjant
Sper ca nu te superi ca ti-am spus, in rest ai nota 10 cu steluta!
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 23:31

Eu am mai spus ca imi place.
Vreau continuarea.Vreau sa vad si eu de ce este in stare Sakura.Hehhee
Deci continuarea cat mai repedeee
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 04 Mar 2011, 13:51

Apoi in spatele Sakurei apare Sasori.Care o loveste estul de tare.Sakura ingenunchiaza cu un picior si zambeste apoi se uita la Sasori.Acesta nu apuca sa faca nimic deoarece Sakura ii prinde piciorul drept in picioarele ei si aceasta se rasuceste.Apoi Sasorii incepe sa urle ca disperatu'.Sakura ii rupsese piciorul.
Deidara zambeste si intra si el in lupta.Sakura fiind foarte concentrata in lupta cu Deidara nu este atenta si in spatele ei apare Itachi care zambea.Acesta o prinde pe rozalie de maini imobilizand-o.
S:Dai drumul Itachi!
I:Vai ce ingrijorat esti!Te-ai molesit?! Sasuke sa nu imi spui ca iti este fri...dar nu apuca sa termine deoarece observa ca Sakura s-a strecurat si acum aceasta era in spatele lui.Rozalia il loveste pe itachi cu miscare numita ochiul tigrului.Aceasta miscare presupunea o forta uimitoare in maini iar picioarele formau prin rotatie un fel de cerc.Itachi este trantit la pamant de aceea lovitura.Urma Madara care era foarte impresionat de abilitatile fetei.
Sa:Ce e Madara?Esti uimit de cat de buna am devenit in lupta?
M:Hei sa vedem ce poti...apoi Madara se napusteste asupra fetei , aceasta se fereste repede si se lasa jos punandui piedica lui Madara care cade si se loveste la cap.Dar brunetul se ridica de jos , isi sterge sangele de pe cap si zambeste.
Sakura nu e atenta si nu observa ca Itachi si deidara si-au revenit.Deidara o prinde pe Sakura de maini.Apoi prinzand momentul oportun si Itachi si Madara incep sa dea cu pumnii in abdomenul Sakurei care la fiecare lovitura strangea din ochi.Apoi rozalia este trantita la pamant.Dar fata isi revine cand observa toti prietenii ei erau raniti iar Hinata zbiera cat o tineau plamanii.Cauza Sasorii era pe ea.In acel moment Sakura vede negru in fata ochilor , merge ii prinde gatul lui Sasori care nici nu realizase ca Sakura era in spatele lui si aceasta ii rupe gatul dintr-o singura miscare.
Madara si itachi erau uimiti de agresivitatea Sakurei.Acesta se uita cu scarba la cei doi.
Sa:Voi doi sunteti niste gunoaie!Si o sa platiti!nu imi pasa ca m-ati ranit dar nimeni nu se ia de prietenii mei mai ales de Hinata.Apoi aceasta in fuga se indreapta spre cei doi baieti.Itachi arunca zeci de lame dar Sakura foloseste o miscare intitulata "Sarpe veninos" si se fereste de toate.
Apoi aceasta face un salt peste cei doi . Acum rozalia se afla in spatele lui Madara si Itachi care nici nu au avut timp sa reactioneze.Sakura scoate de sub geaca o sabie cu o lama care stralucea puternic si care avea un dragon imprimat pe ea.Din 2 miscari Sakura ii omoara pe cei doi.Intre timp gasca Sakurei si-a revenit.Erau uimiti de puterea Sakurei.Fata observa ca prietenii ei si-au revenit si fuge catre ei . Sarind pe Sasuke si incolacindusi picioarele in jurul lui.Sakura il Saruta pasional pe Sasuke.Care raspudea fiecarui sarut.Toti erau uimiti pana in ultima clipa de tot de a facut Sakura.
Apoi toata gasca merge spre casa.La un moment dat toata "trupa" se desparte mergand fiecare acasa la el. M-ai putin Sasuke care era tras de mana de rozalie in directia casei acesteia.Sasuke isi da seama ce vrea rozalia si zambeste pervers apoi o saruta pe aceasta si o ia in spate facand-o pe Sakura sa rad cat o tinea gura.In drumul spre casa fetei cei doi au ras iar Sasuke ii punea tot felul de intrebari Sakurei care radea in continu.Baiatul o intrebase daca nu s-a indragostit de vreun shaolin dar Sakura se da jos din Spatele lui Sasuke vine in fata acestuia si sare pe el.Sakura si Sasuke au gazut pe iarba .Rozalia ii spuse baiatului ca el era cel mai important lucru pentru ea.APoi cei doi se ridica si isi continua drumul.Sakura si sasuke ajung acasa .
Sakura nu apuca sa inchi usa pentru ca....va las in suspans...:*
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 04 Mar 2011, 14:06

Aolo iar suspans??
vai vreau continuareaa!
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 21:30

Sakura nu apuca sa inchida usa pentru ca Sasuke o prinde de talie si o intoarce catre el.Brunetul a lipit-o pe Sakura de usa si o saruta foarte pasional.Apoi Sakura il saruta la randul ei si ii face semn baiatului sa mearga in camera la ea.Sasuke era foarte nerabdator asa ca in timp ce urcau scarile Sasuke o saruta pe Sakura pe gat si ii da boleroul negru jos.Rozalia a inceput sa chicoteasca.Baiatul auzind-o o prinde de mana si o intoarce spre el sarutand-o apasat.
Intr-un final cei doi ajung in camera.Sasuke o prinde pe Sakura de mana si o tranteste in pat apoi el peste ea.Cei doi se sarutau dn ce in ce mai pasional.Baiatul isi strecoara mana sub tricoul fetei care a rosit putin.Rozalia vazand cat de nerabdator este baiatul isi da tricoul jos.Acestea dorea sa isi deie pantalonii jos dar brunetul ia spus zambind smecher ca asta e treaba lui.Fata incepe sa rada si il lasa pe baiat sa faca ce vrea el.Sakura ii da la Sasuke pantalonii jos apoi se trece la etapa urmatoare.Sasuke isi plimba usor mana pe piciorul fetei . Apoi au continuat si cu "actiunea".Rozalia a oftat,ii placea isi dorea sa-l simta tot timpul pe Sasuke langa ea.Aceasta zambeste dulce baiatului. Dupa circa 25 de minute baiatul cade extenuat.Fata putin dezamagita ca a tinut doar atat il prinde pe baiat care dorea sa se ridice din pat de mana si il trage inapoi.Baiatul era uimit.(sper ca nu e chiar asa vulgar).
Acesta ii zambeste dulce.Si o saruta prima data doar pe buze , fata incearca sa respire dar baiatul prinde momentul oportun si isi introduce limba in lacasul umed al fetei.Limbile lor se intalneau m-ai ca nu se luptau una cu cealalta.S:Sa-Sakura eu eu te iubesc!Sakura ramane uimita si il saruta pe baiat.
Sa:Si eu ! Apoi ambii se pun la culcare . erau extenuati , Sasuke si Sakura se imbraca in haine de somn apoi brunetul o ia pe rozalie in brate.Cei doi pornesc repede spre tara viselor.Si tot asa au decurs lucrurile.

....:::: Dupa 7 ani::.......(Sakura are 24 de ani acum si Sasuke 26)
Sakura si Sasuke erau impreuna deja de 7 ani . Toti il bateau pe Sasuke la cap sa o ceara pe Sakura de nevasta.Si Sakura astepta asta dar saraca era destul de ocupata.Ea si Sasuke au deschis o scoala de dans si era mult de lucru.
Zilele treceau si Sakura isi c-am pierdea increderea ca v-a fi luata de sotie.Era primavara , era 28 martie , copacii erau infloriti pasarile ciripeau . Totul era perfect m-ai putin Sakura care era suparata foc.Era ziua ei si Sasuke nu ia trimis nici macar un mesaj cu la multi ani sau ceva.
In timp ce fetele s-au intalnit toate si Sakura se plangea de mama focului, Rozalia primeste un mesaj.Era de la Sasuke :-o . in mesaj scria:
"Vin-o in parc si fara comentarii...pa te pup" Sakura era trista, ea credea ca Sasuke se va despartii de ea.Aceasta le arata si fetelor mesajul.Toate fetele o bateau la cap sa mearga.
Aceasta se ridica de pe canapoea cu plansu-n varful nasului si pleaca spre parc.Sakura intra incet in parc, o mireasma de flori de cires o patrunde incet.Fata vede pe iarba sub cel mai mare cires inflorit o patura, iar pe patura un bilet.
Aceasta se indreapta cu pasi marunti spre ael loc.Inima ii batea cu putere, m-ai sa ii sara din piept.SE gandea la toate nebuniile dar si la toate clipele frumoase pentrecute cu Sasuke.Fetei ii apar pe fata 2 siruri argintii de lacrimi.Se gandea ca va fi parasita chiar de ziua ei.Aceasta ajunge la patura si se aseaza.Ia biletul in mana si incepe sa citeasca dupa cateva randuri rozalia citeste"si acum ca ai terminat de citit intoarcete..". Sakura inghite in sec si isi intoarce privirea . Apoi il vede pe Sasuke care zambea. Acesta face la fel si ......este penultimul capitol..sper ca nu va suparati ca e putin mai mult vulgar dar consider ca daca am scris +16 e ok ...daca e prea vulgar spuneti sa stiu ce sa fac pe viitor :P shy shy
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 21:31

Vreau sa stiu daca va placut ..... a hug
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 22:05

Scumpo , este perfect .
Iti iubesc fic-ul !
desi , actiunea mi se pare un pic cam grabita ..
Ai zis cumva ca este penultimul capitol ?
Hai mai .. multe capitole ... multe , multe
Vreau next si dupa iar un next si tot asa ...
Pupici
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 22:08

Miau !

Imi place foarte mult
Mie nu mi se pare ca actiunea este grabita
Deci..foarte interesant
Pacat ca-i penultimul
As fii vrut mai multe
Of , toti ati prins obiceiul de a face ficui scurte
Of of
Oricum , sa stii ca ai evoluat foarte mullt
Imi place
Felicitari draga mea
Si hai cu next-ul !
Spor la scris si la idei !
Pupici duulci !
Mrr dap ! hi!
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 23:42

Mersiiiii ma bucur ca v-a placut si stati linistite vine alt fic si mai tare!!!!:***
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Ultimul capitol   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mar 2011, 20:58

Viata merge inainte! :P
Apoi il vede pe Sasuke care zambea. Acesta face la fel si observa ca brunetul scoate o cutiuta roz.Sakura inghite in sec si isi tine ochii pe cutia din fata ei care avea sa ii schimbe viitorul.Sasuke deschide incet cutia, apoi iasa la iveala un inel cu un diamant roz ca parul fetei.Sakura incepe sa planga si ii spune la Sasuke un "DA" cat sa o auda tot parcul, apoi ii sare in brate acestuia. Dupa 6 luni avea loc nunta celor doi.Naruto si Hinata erau nasi, erau superbi impreuna.
Sakura purta o rochie alba foarte frumoasa iar Sasuke un sacou negru simplu.Dupa ce au fost la biserica toti merg la sala.Urmeaza dansul mirilor,cei doi fac un vals superb nimeni nu a mai vazut asa ceva.Era incredibil de frumos.Toti s-au distrat , au mancat si s-au distrat.Sakura era tot timpul cu zambetul pe buze. Toata lumea se mira cat poate fata aceasta sa zambeasca.Sasuke era tot cu ochii pe ea dar cand Sakura a fost furata si-a iesit din fire iar cand a venit Naruto si restul gastii cu Sakura , Sasuke era sa il stranga de gat pe Naruto.Sakura radea numa' sa nu cada pe jos.Nunta a trecut , Sakura a ramas insarcinata iar dupa 9 luni aceasta a nascut un baietel de toata frumusetea.Cei doi i-au pus numele Axel iar acesta era leit cu tatal sau.
Sakura era foarte impresionata de Sasuke care era foarte grijuliu si se juca m-ai mereu cu micutul sau.Rozalia il stia pe Sasuke un baiat fara sentimente dar s-a inselat.Era cel mai iubitor tata si sot.Sakura era tot timpul cu zambetul pe buze.Apoi Sasuke si Sakura au fost nasi la randul lor la nunta Hinatei si al lui Naruto.
Toti erau foarte amuzati pe parcursul nuntii deoarece Hinata plangea la fiecare 10 minute.Naruto era mereu cu batista dupa noua lui sotie.Dar cei doi se intelegeau minunat.Apoi Hinata a avut o fetita pe care o chema Daiana. Era la fel de hiperactiva la fel ca tatal iei dar a mostenit acei ochi rari de la mama ei.
Asa au decurs lucrurile dar Sakura nu va uita ce ia soptit la Sasuke in ziua nuntii "Scumpule sa stii ca dansul este un joc al iubirii".A m-ai urmat intre timp nunta lui Neji cu tenten , Shikamaru si Temari , Ino si un baiat Sai ce a venit mai tarziu in gasca lor.Toti au ajuns oameni importanti si toti cu copii.Am uitat sa spun dupa doua luni de a nunta Sakurei aceasta se intalneste cu Mel care lucra intr-un birou de avocatura si urmaa sa se casatoreasca.
The End...
Si acum poze :
rochia de mireasa a Sakurei: http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://www.perfectlady.ro/gal_foto/89.jpg&imgrefurl=http://www.perfectlady.ro/galerie_useri/89-rochia_de_mireasa_preferata.html&usg=__xcCi4y46k622Y6ACs8FdsZi3KJY=&h=360&w=360&sz=18&hl=ro&start=20&zoom=1&tbnid=p1DQmw3HXzwkMM:&tbnh=139&tbnw=137&ei=O1VpTfeaKZDRsgbJmMnLAw&prev=/images%3Fq%3Drochii%2Bde%2Bmireasa%26hl%3Dro%26biw%3D1012%26bih%3D602%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=621&oei=LFVpTfu3MYjm4AaAtuThCQ&page=2&ndsp=20&ved=1t:429,r:6,s:20&tx=61&ty=40[/img]
Rochia Hinatei de mireasa: http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://foto.cere.ro/user_images/album/large/foto_42001.jpg&imgrefurl=http://grupuri.cere.ro/Tipuri%2Bde%2Brochie%2Bde%2Bmireasa-9-410.html&usg=__ziLdMEQP5pJI5NOGxrsDBSjNAgQ=&h=450&w=376&sz=16&hl=ro&start=20&zoom=1&tbnid=n_KY-71xAQy6dM:&tbnh=139&tbnw=116&ei=1FVpTejDKIbGswb4p9yYBA&prev=/images%3Fq%3Drochii%2Bde%2Bmireasa%26hl%3Dro%26biw%3D1012%26bih%3D602%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=551&oei=LFVpTfu3MYjm4AaAtuThCQ&page=2&ndsp=20&ved=1t:429,r:1,s:20&tx=67&ty=48
Rochia Sakurei pentru nunta Hinatei: http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://www.preciouslook.ro/blog/wp-content/uploads/2010/09/rochii-de-seara-silueta-para-jenifer-love-.jpg&imgrefurl=http://www.preciouslook.ro/blog/rochii-de-seara/rochii-de-seara-pentru-silueta-para.html&usg=__zWT9LVaHXP9PzbvTABuNooEygqw=&h=594&w=300&sz=26&hl=ro&start=90&zoom=1&tbnid=uaW-FGCoQyMlOM:&tbnh=149&tbnw=75&ei=oFZpTYhkwtWyBpnmmfUM&prev=/images%3Fq%3Drochii%2Bde%2Bocazie%2Bneagra%26hl%3Dro%26biw%3D1012%26bih%3D602%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:10%2C2369&itbs=1&iact=hc&vpx=268&vpy=174&dur=3064&hovh=316&hovw=159&tx=93&ty=264&oei=e1ZpTaWvLemP4gbv-YniCQ&page=6&ndsp=20&ved=1t:429,r:7,s:90&biw=1012&bih=602
Rochia Hinatei pentru nunta Sakurei : http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://www.perfectlady.ro/gal_foto/120.jpg&imgrefurl=http://www.perfectlady.ro/index.php%3Fcomp%3Dgalerie%26firma%3D88&usg=__byTxtXypHBRhToasl4to3BYON0g=&h=300&w=300&sz=12&hl=ro&start=0&zoom=1&tbnid=tCUkeRGOARWBxM:&tbnh=144&tbnw=144&ei=FFdpTbmVHI2D4QbYr_HhCQ&prev=/images%3Fq%3Drochii%2Belegante%26hl%3Dro%26biw%3D1012%26bih%3D602%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=721&oei=FFdpTbmVHI2D4QbYr_HhCQ&page=1&ndsp=11&ved=1t:429,r:4,s:0&tx=77&ty=46
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dansul, jocul iubirii?? +16   Dansul, jocul iubirii??  +16 - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Dansul, jocul iubirii?? +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-