Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ploaie de iubire Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ploaie de iubire Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ploaie de iubire

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Muffz
Academy Student
Academy Student
Muffz

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : zurli:x

Ploaie de iubire Empty
MesajSubiect: Ploaie de iubire   Ploaie de iubire I_icon19Dum 27 Feb 2011, 12:09

Capitolul 1

Razele calde ale soarelui straluceau incalzind pamantul rece si ud de la ploaia din seara precedenta.Se mai puteau observa cateva crengi rupte din cauza furtunii.Acest peisaj ma ingrozea.Am hotarat sa merg la Hinata acasa pentru a ma mai linisti.Am batut in usa,asteptand un raspuns din partea acesteia.
-Sakura.Ce s-a intamplat?Esti bine?Ma intreba aceasta ingrijorata.
-Da,doar ca vroiam sa vorbesc cu cineva.
Am interat in casa iar Hinata vroia sa afle ce am.
-Cred ca m-am indragostit.
-de cine?
-Il sti pe baiatul acela nou?
-Da.
-Ei bine,el este.
Acesta ma privea uimita(normal nici mie nu-mi vine sa cred ca m-am indragostit de el).
Ma atinse putin pe umar si imi spuise ca ar vrea sa mergem la un restaurant.Am plecat amandoua si am ajuns la restaurant dupa cateva minute.Am comandat o pizza iar in fatza lam vazuth pe Sasuke.
-Hei esti bine ce este?Ma intreba Hinata.
-Uite-l pe Naruto.E cu Sasuke.
Aceasta intoarse capul dar cei doi venira la masa noastra.-Ce fac fetele?Ne intreaba Naruto zambind.
-Bine.Am raspuns amandoua.
Sasuke ma privea,facandu-ma sa rosesc.Chelnerul ne aduse comanda iar noi mancam sub privirile infometate ale baietilor.Naruto o privea pe Hinata iar Sasuke pe mine.Am zambit in sinea mea,intrebandu-l in cele din urma daca vrea si el.
-Sigur,nu am mancat nimic azi.Imi spuse el.
I-am intins o bucata de pizza,privindu-l cum se murdareste ca un copil pe gura.L-am sters cu servetlul iar in cele din urma le-am spus ca ma duc acasa.
acesta mi-au spus ca poate ne intalnim mai tarziu si am plecat
Doream sa ajung cat mai repede acasa sa fac o baie fierbinte.Doar asta ma mai linsitea
-Sakura,nu vrei sa te conduc?Ma intreba Sasuke.
-Nu multumesc.Pot merge si singura.
-Dar nu vreau sa patesti ceva.
-Vai,ce ingrijorat esti.Voi fi bine.
Acesta ma lua de mana tragandu-ma mai aproape de el
-imi placi.Imi spuse el
-Si tu mie
Ne-am sarutat amandoi sub privirile uimite a celor doi...E primul meu fic asa ca accept critici.
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Ploaie de iubire J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Ploaie de iubire Empty
MesajSubiect: Re: Ploaie de iubire   Ploaie de iubire I_icon19Dum 27 Feb 2011, 12:11

In primul rand ma bucur ca ai hotarat sa scrii si tu un fic.Sper ca nu te superi pentru ce iti voi spune pentru ca nu asta e intentia mea ci doar vreau sa-ti ofer nicte sfaturi care sa te mai ajute.

Ai cateva greseli de tastare care pot fi rezolvare cu un edit.
.Nu mai folosi intr-un fic ,,th'' , ,,tz''..etc deoarece nmu da bine.Vom intelege ce litera este si fara acest limbaj.Intr-un fic nu da bine.
,,Acesta ma privea uimita(normal nici mie nu-mi vine sa cred ca m-am indragostit de el).''-Nu mai pune paranteze,nu arata deloc bine si nu isi au rostul.Puteai pune punct si sa continui dupa aceea cu ce simtea sau gandea Sakura.
Am vazut ca nu ai incpu mereu cu litera mare propozitiile iar asta ne poate incurca.Nu uita fiecare propozitie se incepe cu litera mare.
Descrierea-nu prea o ai.E loc si de mai bine.Ai prea mult dialog SEC care mergea inlocuit cu descrierea.Axeaza-te pe descrierea peisajelor,trairilor,sentimentelor personajelor.Nu ne-ai spus nici macar cum arata personajele.Sper ca nu vrei si tu sa ne imaginam.La tien descrierea e cam inexistenta si nu prea se intelege nimic.
Dialogul-incearca sa mai reduci din el,adaugand descriere deoarece nu isi are rostul in unele locuri si e prea SEC!
Actiunea-e grabita.Sakura prea repede s-a dus la Hinata.Chiar nu a trecut pe langa nimic in drumul ei?Nu privea nimic?Deci lipseste descrierea.Si dupa ce i-a spus ca ii place de Sasuke prea repede au plecat la restaurant.De acolo nu mai spun.Cand au ajuns la restaurant si-au si declarat iubirea.Deci e prea grabita iar cititorul nu intelege nimic.
Incearca sa adaugi mai multa descriere vei vedea ca va iesi mult mai bine.
In unele locuri ai incepu sa daui entr chiar daca puteai sa continui.
Nu ai pus mereu cum trebuie semnele de punctuatie.Spre de exemplu punctul nu apare mereu.Unele propozitii vad ca se termina fara el.Inseaman ca merg continuate,nu?Fii mai atenta data viitoare.
Trebuia sa lasi un rand si apoi sa spui ca e primul fic nu sa folosesti acele puncte de suspensie.
Ar trebui sa faci capitolele mai mari dar cu mai multa descriere.Ti-am spus,dialogul nu isi avea locul in unele parti deoarece putea fii foarte bine inlocuit cu descrierea.

Dupa ce scrii,ar trebui sa citesti macar o data sa-ti dai seama si unde ai greseli si sa mai corectezi.Daca te straduiesti putin vei vedea ca va fii mai bine.
Sper ca nu te-ai suparat pentru critici dar vreau sa te ajut.
Spor la scris si la idei.
Pupici!

kiss
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Ploaie de iubire Empty
MesajSubiect: Re: Ploaie de iubire   Ploaie de iubire I_icon19Dum 27 Feb 2011, 12:50

Buna scumpo !
Imi place titlul ... sugereaza multe iubire
Poate din acest caz , cei doi s-au sarutat asa dintr-o data ..
Deci ...
1 . Descrie nu prea ai , mai deloc . Incerca sa descrii personale , peisajul si cel mai inportant : sentimentele
2 . Dialogul este prea lung , uneori sec .
3 . Naratiune nu ai deloc . In loc de dialog , introdu naratiunea .
4 . Actiunea este prea grabita .
5 . Dupa punct , virgula , semnul intrebarii , semnul exclamarii - lasa un spatiu liber .

- Uneori nu ai pus punct
- Cateodata ai inceput propozitia cu litera mica
- "Aceasta intoarse capul dar cei doi venira la masa noastra.-Ce fac fetele?Ne intreaba Naruto zambind." - O mica greseala . Nu ai pus replica lui NAruto de la pe alt rand . E o greseala nesemnificativa , dar pe viitor ai mai multa grija ... se mai intampla .

Daca vei tine cont de aceste sfaturi , vei avea un fic grozav .
Primele cinci puncte sunt cele mai importante ..
Sper sa nu te superi pe mine .
Sa tii minte , toti care iti vom atrage atentia , nu o vom face cu rautate . Vrem doar sa ai un fic grozav .

Intentia mea nu a fost sa te supar . Daca te-a deranjat comm-ul meu , imi cer scuze .

Un mic sfat : Citeste cateva fic-uri de pe acest forum
HAi cu next-ul !

............................................
BuBu , uite ca am scris si eu cu rosu Ploaie de iubire 169309 ... he he

Pupici
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Ploaie de iubire Empty
MesajSubiect: Re: Ploaie de iubire   Ploaie de iubire I_icon19Dum 27 Feb 2011, 12:55

waw kirara miw nu mia mai ramas nimic scumpo
oricum tinand cont cae primul tau fic e normal sa faci gresele
dar data viitoare fii mai atenta
sper ca nextu sa aiba imbunatatiri
sper sa nu te superi
oricum in rest e frumos ficul
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Ploaie de iubire J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Ploaie de iubire Empty
MesajSubiect: Re: Ploaie de iubire   Ploaie de iubire I_icon19Dum 27 Feb 2011, 12:56

Miau !

Pai intai vreau sa iti spun ca ma bucur fiindca ai facut un fic

Acum sper sa nu te superi pe critica mea .

Sa vedem...


1. Descrierea o ai cat de cat , insa nu este de ajuns . Trebuie sa inveti cum sa dezvolti totul . Descrie sentimentele personajelor (asta e cel mai important ) peisajele , trairile , personajele . Deci , adauga mai multa descriere si axeazate pe cea a sentimentelor . E foarte important sa stim ce simte un personaj , iar tu nu prea ai specificat asta . De exemplu puteai spune ce a simtit Sakura atunci cand Sasuke i-a spus ca o place . Sau ce a simtit cand la vazut ca venea .

2. Dialogul , pai ce sa spun ? E mult si bineinteles sec . Mai elimina din el si mai aduga descriere , pentru ca..avand in vedere ca ai asemenea un dialog lung si sec actiunea pare foarte grabita . Deci cum am spus mai scurteaza din el si adauga descriere

3. Actiunea cum am spus mai sus e foarte grabita . Intradevar Sakura ajunge mult prea repede la Hinata si ii spune si mai repede ca-l place pe Sasuke . Lucrurile se petrec mult prea repede , habar nu ai ce si cum . Sari de la o idee la alta . Ti-am zis , invatat sa dezvolti totul . Pe mine una ma ametit actiunea , e foarte grabita si asta bineinteles din cauza dialogului .

4. Numai pune paranteze in fic . Asta le spun tuturor , deci innebunesc cand le vad . Nu da un aspect placut si asta iti scade un punct , cititorul nu va fi foarte incantat . Pe mine una ma deranjeaza cand vad parantezele in fic . Chiar nu da bine sub nicio forma .

5. Semnele de punctuatie sunt si nu sunt . Cateodata sunt exact in locul in care nu trebuie iar cateodata nu sunt deloc . Si apropo , exact cum a spus si Kira . Punctul la tine nu apare mai deloc , adica propozitiile sunt asa de lungi ? Si asta grabeste actiunea foarte mult , ca citesti citesti si iar citesti fara sa faci si tu o pauza ?

6. Dupa ce termini de scris la capitol , lasa un rand liber apoi scrie ca-i primul fic sau ce mai vrei tu sa ne informezi . Daca pui acele puncte de suspensie va iesi urat , dupa parerea mea . Adica da un aspect total neplacut plus ca nu-si au rostul . Deci cum am zis , dupa ce termini de scris capitolul lasa un rand liber apoi spunene ce ai de spus .

7. Dupa punct , virgula , semnul intrebari sau semnul exclamari , lasa putin spatiu apoi incepi sa scri iar . Nu scrie asa de apropiat fiindca iarasi da un aspect neplacut .

8 . Sa numai folosesti in fic prescurtari de messenger , nu e voie si plus ca nu da deloc un aspect placut . Gen " th " "tz" "sh" "k" ..sau mai stiu eu ce .

9 . Si mai e ceva care pe mine ma ametit total . " Ne-am sarutat AMANDOI , sub privirile celor DOI " Amandoi=doi , suna cam prea..nu stiu cum sa zic insa pe mine ma ametit .



Si cum am mai spus totul se petrece mult prea repede , nu-ti dai seama cand , ce si cum .

Descrierea este inexistenta . Nu ai specificat unde te afli , doar te-ai dus fuga la Hinata sa-i spui ca-l placi pe Sasuke .

Actiunea e muult prea grabita , nu inteleg absolut nimic .

Si se pare ca ei se saruta asa din prima , fara o privire unul in ochii celuilalt . Fara un oftat , fara o roseata in obraji . Fara sentimente , practic doar se saruta si atat .

Deci cum am mai spus , invatata sa dezvolti totul . Adauga mult mai multa descriere , si lasal pe dialog .

Greseli de tastare am vazut , se rezolva cu un edit , nu sunt prea grave . Insa ai putea sa fi mai atenta la ce scrii . Deexemplu dupa ce ai scris capitolul , exact cum a spus si Kira , poti sa-l recitesti si sa vezi unde , ce si cum ai gresit.

Sper ca nu te-a suparat critica mea . Intentia mea nu a fost sa te supar/enervez , ci sa incerc sa te ajut sa te perfectionezi .

Astept next-ul , sper sa vina cu imbunatatiri
Ca veni vorba , sa stii ca ceea ce mi-a atras atentia a fost titlul
Imi place
Iar ideea ficului este draguta , insa trebuie imbunatatita
Spor la scris si la idei !
Pupici !
Mrr dap ! hi!
Sus In jos
Vad Vad sunete Aud culori
Academy Student
Academy Student
Vad Vad sunete Aud culori

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : P3 La pC ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 46
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : poi mai nik :p
Stare de spirit Stare de spirit : Extrem de ferikita

Ploaie de iubire Empty
MesajSubiect: Re: Ploaie de iubire   Ploaie de iubire I_icon19Sam 05 Mar 2011, 11:40

Hey Muffy....
Dragutz fik....
Dar pare mi'se......
Actiunea este un pik cam fugarita....
Adika....a pluat...te duci la Hina...porma cu ea la restoarant.....
Si apoi BOOOM.....apar baietzi si Sasu' ii spune lui Saku ca o place....
Dar....vreau next...
Ca daca nu dau bataita......happy2.....
Sper ka nu te'ai supy pe mine
rusinos

Berry Te Pupaceshte kiss kiss kiss kiss
Bye Bye Bye hi! hi! hi!
Sus In jos
http://ladysakurauchiha.sunphoto.ro
Muffz
Academy Student
Academy Student
Muffz

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : zurli:x

Ploaie de iubire Empty
MesajSubiect: Re: Ploaie de iubire   Ploaie de iubire I_icon19Sam 12 Mar 2011, 23:19

Capitolul 2

naruto incepu sa rada insa Hinata il plesni peste fata.Acesta facu o fata de catelus indulcind-o pe adolescenta care il privea zambind.
-Desi sunteti impreuna porumbeilor.Spuse blondul batand in masa.
-Da,si ce propui?Intreba Sasuke nervos.
Eu si Hinata am inceput sa radem,spunandu-le intr-un final baietilor ca trebuie sa plecam.In seara asta era ziua lui ino si trebuia sa ne luam niste rochii.Am mers la un magazin din apropiere,alegandu-ne doua rochii mov si frumoase.
-Iti sta bine.Ii spun eu Hinatei.
-Si tu arati splendid.Sa ne vada baietii numai.
-Aha,sa sti.
-Mergem acasa acum?
-Da,e o idee buna.
Hinata pleca la ea acasa si eu la mine.Cand am ajuns m-am trantit pe canapea asteptand sa se faca ora 18:00 pentru a pleca.ma gandeam la Sasuke.Minutele treceau iar ora batea ora 17:00.M-am ridicat ducandu-ma la baie.Mi-am aranjat parul si mi-am pus rochia.Era super,imi statea bine.Am iesit din casa mergand spre casa blondei.
-Ino!
-Sakura!
Ne-am imbratisat.
-Dechide cadoul.
-Vai,nu trebuia,iti multumesc.
-Doar o data pe an e ziua ta.
-Multumesc.
-Nu ai pentru ce.
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Ploaie de iubire J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Ploaie de iubire Empty
MesajSubiect: Re: Ploaie de iubire   Ploaie de iubire I_icon19Sam 12 Mar 2011, 23:28

Ai pus continuarea.Ok,api sa vedem.Iti pot pune ca n-ai imbunatatit mare lucru la acest fic.Capitolul e mult mai scurt,nici nu pot spune ca e capitolul 2 si cred ca aveai mai multa descriere in primul.In unele parti nici nu se intelge ce ai vrut sa scrii.
Ma intreb daca tu chir ai citit commurile noastre.Sti de ce spun asta?Pentru ca nu vad nicio diferenta.Ba din contra e mai rau.Ai renuntat la limbajul de mess si poate ai incercat sa adaugi descriere,dar serios nu ai reusit.

Dialogul-te-am rugat sa mai reduci din el insa observ ca tu chiar nu vrei.Iti place asa de mult?Mie una nu imi place.Adica sincer,citeste situ si vezi daca iti place ce ai scris.E mult prea mult dialog sec.Serios,de ce nu folosesti descriere?Acest capitol mi s-a parut mult mai rau decat primul.E si scurt,dialogul e cat luceafarul.

Actiunea-e mult prea grabita.Am inteles ca se sarutau si dintr-o data incepe Naruto sa tipe si apoi cele doua pleaca.Macar puteai descrie mai mult.E prea fugarita.Nici nu am stiut ca era ziua lui Ino,decat in acest capitol dupa cateva randuri am aflat.Si-au luat rochii?Asa de repede?Cum aratau?Erau lungi,scurte?Nu stiu dar sincer parca scrii in sila doar de dragul de a fii scris.Te-ai gandit ca dupa ce swcrii un capitol sa te uiti sa vezi ce ai scris?Poate mai adaugi sau mai corectezi ceva.Si sincer timpul vad ca trece repede in ficul tau.Si serios cand i-a luat cadou?Ca eu nu am inteles nimic.A plecat repede,nustiu cu ce a mers si a ajuns si i-a si dat cadoul.Nu mai grabi actiunea.Chiar trebuie sa-ti mai scriu asta?Vad ca nu ai luat in seama sfaturile noastre.

Reciteste ceea ce ai scris cu voce tare sa vezi si daca suna bine,corecteaz-ti greselile si mai adauga descriere.Inlocuieste-o cu dialogul care mie nu-mi place deloc.E mult prea sec iar pe cititor nu asta il face curios.Nu iti zic asta ca sa te superi dar e spre binele tu sa te perfectionezi si s iti iasa un fic frumos ce merita citit.Nu unul plictisior din care nu se intelege nimic.Si lungeste si tu capitolele dar nu adaugand mai mult dialog sau sa grabesti actiunea.Acum cinci minute era nopte acum e zi.Descrie,fa ceva ca nu o sa-ti iasa nimic daca continui in felul acesta.

Mult succesc cu celalalt capitol si fii mai atenta.Citeste cu atentie si sfturile noastre si ceea ce scrii tu pentru a vedea unde gresesti.
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Ploaie de iubire Empty
MesajSubiect: Re: Ploaie de iubire   Ploaie de iubire I_icon19Sam 12 Mar 2011, 23:53

Ok un nou fic. Am ajuns si eu aici. Pai sa nu te superi pe mine dar sa sti ca o sa fiu dura si drastrica.
1.Descrierea la pamant saraca. Vai e plecata in vacanta. Cand se intoarce saraca?Personajele astea nu simt nimic. Sentimente? Ceva? Orice..nu se bucura , nu plang..Sakura nu a simtit nimic cand a sarutat-o Sasuke?
2. Dialogul. Ma si doare capul. Vai doamne , doamne. E muult si sec rau de tot. E ceva gen:
-Buna.
-Buna.
-Vrei sa mananci?
-Da sigur mai incolo acum pa.
Deci saracul dialog e mult prea mult. Inlocuiestel cu descriere.Fa-i ceva numa sa nu mai fie asa de mult.
4.Actiunea vai ajung in spital. Deci e asa grabita , o fugaresc cainii saraca. Deci n-am inteles nimic. Se trezeste, merge la Hinata , mananca cu ea , se intalnesc cu baietii , pleaca , o saruta brunetu ala , apoi merg in oras ca hop e ziua la Ino. Merg isi aleg o rochie se duce acasa , pleaca la Ino ii da cadou si se incheie totul cu un dialog banal , foarte sec.
Deci prea , prea grabita actiunea asta saraca.

Inca o data ncearca sa descrii mai multe lucruri , peisaje , ceea ce simt personajele , locul in care se afla, timpul desfasurarii actiunii.. alea alea si multe altele.
Eu una nu vrea sa te supar / enervez, intentia mea este de a te face sa progresezi. Vreau doar sa-ti arat ceea ce gresesti si nu faci bine. Incearca sa tii cont de sfaturile noastre. O sa vezi ca sunt utile. Incearca macar cat de cat sa ti cont de tot ce-ti spunem noi aici.
Inca o data te rog sa nu te superi pe mine si pe commul meu. Te ajut doar sa progresezi.
Daca te-a deranjat ceva te rog mult sa-mi trimiti un pm si se rezolva. Dau edit si gata.

Aaaa mai am ceva de zis despre ideea ficului. E destul de interesanta. Titlul si el mi se pare foarte dragut. Insa fiecare fic are ceva in comun la inceput. Autorul schimba continutul cum doreste. Deci iti urez spor la scris si astept next-ul care sper sa vina cu inbunatatiri.
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Ploaie de iubire Empty
MesajSubiect: Re: Ploaie de iubire   Ploaie de iubire I_icon19Dum 13 Mar 2011, 11:15

Buna scumpo pai sa vedem daca ai mai imbunatatit
pentru inceput capitolul este foarte scurt dialogul este mult si sec iar cand scrii un nume de persoana nu scrii cu litere mici "naruto" iar actiunea este mult prea grabita incearca sa pui mai multa descriere
Pai cam atat sper ca capitolul urmator sa fie mai bun si sa ti cont de sfaturile noastre ok
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ploaie de iubire Empty
MesajSubiect: Re: Ploaie de iubire   Ploaie de iubire I_icon19

Sus In jos
 

Ploaie de iubire

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-