Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ce caut eu în viața mea?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Dara
Chūnin
Chūnin
Dara

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Targoviste
acebook acebook : Foloseste "url" , largea profilul si ti-am sters linkul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 662
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 32
Stare de spirit Stare de spirit : I’m getting stronger, i’m hurt no longer!

Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce caut eu în viața mea?!   Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 I_icon19Sam 25 Mai 2013, 15:02







M-am hotărât să devin prost!



      Subsemnata Claudia Badea, membă a acestei societăți viu colorate, declar pe propria-mi răspundere că iau această hotărâre în deplinătatea facultăților mintate și în perfectă cunoștiință de cauză.
      Acestei solicitări aduc motivațiile subnumite potrivit cărora vă rog a-mi aproba cererea de renunțare la capacitatea intelectuală, rațiune și echilibru moral.
            Motivul 1. Subsemnata, declar că am fost determinată să recurg la astfel de măsuri pentru a-mi apăra popularitatea în totală derivă grație lipsei mele de interes pentru Facebook. Îmi iau angajamentul ca în urma aprobării acestei solicitări de către persoanele avizate să îmi măresc activitatea pe site-ul de socializare, postând regulat, respectiv la fiecare 5 minute poze cu un conținut cultural de circa -50% și statusuri care să nu mai conțină acorduri, reguli de gramatică sau logică.
            Motivul 2. Subsemnata, declar că în conformitate cu statutul persoanelor de vârsta mea am recurs la această metodă de adaptare din lipsă de materiale plastice pentru a-mi putea acoperii dependențele și complexele. Îmi iau angajamentul de a-mi comanda produse cosmetice, evident în cantități industriale și produse categoric din substanțe inpronunțabile și toxice, pe care să le folosesc regulat sau mai mult pe care să nu le evit niciodată și promit că nu voi mai ieși niciodată din casă fără un fond de ten de la o firmă foarte cunoscută și care să fie cu 3 noanțe diferit de tenul meu, ca să vadă lumea că mi-am permis să-mi cumpăr fond de ten; voi folosi un fard care să nu aibă nici cea mai mică legătură cu tenul, ținuta sau restul machiajului. Nimănui nu-i pasă cum arată. Trebuie să vadă lumea că îmi permit să îmi cumpăr farduri scumpe, chiar dacă am nevoie de manual de instrucțiuni pentru ele. În conformitate cu noile reguli implementate de persoanele acreditate pe rețelele de socializare, îmi iau și angajamentul de a folosi doar rujuri și luciuri de buze în diferite noanțe de roz pentru a putea realiza fotografii care să scoată în evidență faptul că vreau să pup o rață, cu mult mai multă ușurință.
           Motivul 3. Subsemnata, în deplinătatea facultăților mentale, declar că cel mai important motiv pentru care solicit retragerea rațiunii pe care o dețin și reducerea considerabilă a IQ-ului meu este incapacitatea de a înțelege farmecul muzicii clasice a generație mele. Îmi iau angajamentul ca în urma acceptării acestei solicitări sa îmi mut mezelurile din frigider în Playlist și ca urmare a reducerii considerabile a coeficientului meu de inteligență o să pot percepe și reproduce versurile celor mai cunoscuți cântăreți ai generație din care cu dezgust și viitoare mândrie fac parte. Promit că nu o să mai mănânc niciodată fructe și legume sau alte porcării de genul și promit că în fiecare zi voi mânca shaorma și alte produse la fel de sănătoase, aspectoase și gustoase.
            Motivul 4. Subsemnata Claudia Badea, doresc, ca urmarea a acceptării cererii mele, să mi se ofere posibilitatea de a efectua un curs de limba și literatura Facebook și Yahoo. Îmi iau angajamentul de a evita folosirea semnelor de punctuație și de ortografie, de a înlocui literele cu semne sau cifre și de a nu respecta nici o regulă gramaticală a limbii române. În necunoștiință de cauză, rog persoanele acreditate în predarea acestui dialect să mă contacteze și să îmi recomande ce și cum ar trebui să fac pentru ca această cerere să îmi fie aprobată și pentru a putea să scrie așa cum trebuie acum și mai ales, pentru a putea fi la fel ca toate adolescentele de vârsta mea.
      Sper că aceste motive sunt în conformitate cu această solicitare și sper că degradarea mea intelectuală să fie aprobată cât mai repede cu putință pentru a putea dezvolta cât mai repede această formă de existențialitate și pentru a putea adera cât mai repede acestei specii.

Data:
Semnatura:
25.05.2013
C. Badea

Semnatura de aprobare:





Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce caut eu în viața mea?!   Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 I_icon19Sam 25 Mai 2013, 21:52

dulcii ce sa iti zic eu tie.esti talentata cu adevarat.pupu la tine.spor la scris in continuare.Akatsuki_lavy kiss
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce caut eu în viața mea?!   Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Mai 2013, 13:55

I didn't expect that. Cand ti-am vazut mesajul, ma asteptam sa fi postat la fic, dar ceea ce am citit mi-a placut mult mai mult decat m-as fi asteptat. Este ingenios modul cum ,printr-o cerere obisnuita, ai reusit sa ma faci sa rad in hohote. Desigur, portia de ironie si sarcasm este in proportii uriase, ceea ce m-a atras si mai mult. Mesajul este foarte adevarat, trist, dar adevarat. Si totusi...de ce te-ai adapta tiparului generatiei noastre pentru a nu deveni un outsider? Decat sa traiesti intr-o societatea bolnava, mai bine stai pe margine. Nu? Nu?!
Limbajul folosit este foarte complex, am citit cam greu propozitiile. Si in plus...Vezi ca ai cam respectat semnele de punctuatie si ortografia.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 Asss10Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce caut eu în viața mea?!   Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Mai 2013, 14:51

Micul meu geniu. in love Nici nu stiu de unde sa incep cu aprecierile, caci este clar ca meriti asa ceva. Lucrarea este mai mult decat geniala, ar trebui sa fie crezul nostru cel de toate zilele, sa vedem si noi cat putem decadea uneori si cat de idioata este societatea in care traim, alaturi de modelele ce ni se propun la televizor si care nu sunt altceva decat persoane fara calitatile necesare de a aparea si a face o impresie buna. Ma bucur sa vad ca unii adolescenti gandesc spre mai bine si critica obiceiurile celor de acum, desi este greu ca, in minoritatea actuala, sa reusim sa facem ceva. Oricum, felicitarile mele si respect. Te pup. :*
Sus In jos
Kate Uchiha
Genin
Genin
Kate Uchiha

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In my own world
acebook acebook : Monica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 333
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing, Drawing
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine

Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce caut eu în viața mea?!   Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 I_icon19Lun 27 Mai 2013, 09:10

Cerere respinsa! Persoana mea, in toate mintile fiind, iti respinge cu toata incapatanarea cererea complet si total foarte bine redactata si extrem de "mulata" pe societatea, dar si pe generatia din care facem parte noi, vorbitorii de "romaneza" . Printre nenumaratele motive ale respingerii cererii tale se trec in revista urmatoarele :
~ criza de oameni inteligenti
~ suprapopulatia vorbitoare de limba Facebook si Yahoo
~ suprasolicitarea firmelor producatoare de cosmetice


Pe langa acestea se pot adauga inca "fara numar" , dat fiind faptul ca frigiderului meu ii lipsesc cu desavarsire mezelurile, iar playlist-ul meu va darui PC-ului un minunat virus daca eu ii voi darui mezeluri. Altfel spus " Eu nu vorbeste manele!" sau "Manelistii nu e prosti." In limba noasta, eu nu ascult manele nici obligata, iar manelistii nu SUNT prosti, ci nu le place gramatica.



Si acum, Dara, Dara, Dara.... Cat de geniala poti fi!? Sincer, m-am asteptat la un next, dar asta e cu mult mai buna. Ai descris in cuvinte acceptate de DEX tot ceea ce ne inconjoara. Felicitari!!! nr1 Si, apropo, cererea tot respinsa ramane, indiferent de genialitatea ei.

Te-am kiss ! Spor la idei! a hug Ja ne! hi!
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce caut eu în viața mea?!   Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 I_icon19Mar 28 Mai 2013, 13:03

Uite una bucată dementăăă! =)) Ah, ce mi-a plăcut această „cerere” a ta! A fost „direct la țintă”!=)) Îmi place maxim stilul tău de a scrie, nu te ferești de nimic, nu te interesează părerile negative pe care sunt sigură că le-ai primi de la majoritatea pițipoancelor din ziua de astăzi, ci spui direct ceea ce crezi într-o manieră inteligentă și sarcastică.


P.S.: Dacă îți va fi aprobată cererea, mă ajuți și pe mine să-mi cumpăr cosmetice și apoi să le arunc pe toate pe față în același timp și în nuanțe total diferite? ;;)
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce caut eu în viața mea?!   Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 I_icon19Mier 29 Mai 2013, 19:22

Baaaa, deci asta chiar a fost geniala, juuur! rolling on the floor Am murit de ras cand am citit ceea ce ai scris si acum sunt ferm convinsa ca tu chiar ai multa imaginatie. Vreau sa vad cu ce ne vei mai uimi si data viitoare, caci chiar nu mai stiu la ce sa ma astept rolling on the floor Hai, pupix, si nu uita sa iti iei glet de fata in 7 nuante diferite. in love
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce caut eu în viața mea?!   Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 I_icon19Dum 09 Iun 2013, 13:24

Morrr!!! Clar!
Deci esti geniala, fato, sa mor! Aceasta cerere a fost exact la tinta, adica in capul fiecarei pitipoance si fiecarui cocalar. Mama, ce-mi place!!! Desi mi-ai zis ce vrei sa scrii in aceasta creatie, nu m-am putut abtine sa nu fiu socata, surprinsa, si entuziasmata. Esti geniala, geniala, geniiiiaaaalaaaA!!! Sper sa aduci cand mai repede urmatoarea creatie, noi te asteptam cu mare curiozitate!:x
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Dara
Chūnin
Chūnin
Dara

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Targoviste
acebook acebook : Foloseste "url" , largea profilul si ti-am sters linkul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 662
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 32
Stare de spirit Stare de spirit : I’m getting stronger, i’m hurt no longer!

Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce caut eu în viața mea?!   Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 I_icon19Joi 27 Iun 2013, 12:39


Aceasta creatie este inspirata dintr-o poveste reala!







         
Iluzii

   





          Știu că ea e lângă tine. Te privește rece, iar tu îi savurezi fiecare mișcare, fiecare privire, fiecare gest. Ai fi capabil să îi devorezi trupul de copilă ca o bestie însetată doar pentru a alimenta o dorință carnală pe care cu greu o mai poți stăpâni. Ai vrea să fie a ta, numai a ta. Măcar pentru o noapte, măcar petru o oră, măcar pentru o clipă. Ai vrea ca trupul ei de copilă care acum ți se pare așa de pur, să se lase în brațele tale. Dorința de plăcere e din ce în ce mai mare, dar oare nu e doar o iluzie? Oare nu te minți dorindu-ți ceva ce nici nu există? Oare nu ne creem amandoi iluzia unei iubiri aparente și imposibile?
                Cât de orb poți fi! Iubirea ei e doar o altă iluzie. Te are la degetul mic și acum poate face ce vrea din tine. Ești un sclav al plăcerii, căci nici tu nu o iubești pe ea. Îi vrei doar trupul. Vrei doar să fie a ta măcar pentru o noapte.  Vrei să ai iluzia unei purități. Vrei ceva ce nu a existat, nu există și va exista nicidată. Vrei copilăria ei. Vrei inocența unui trup neatins și nepătat cu sânge. Vrei iluzia care o diferențiază pe ea de celelalte, însă singurul lucru care poate face diferența între ea și restul este demnitatea. Celelalte au așa ceva, dar tu ești prea orb să vezi că ești doar un joc, o provocare, o altă victimă.
                Te las să te îneci în iluziile tale. Te las să iubești o bucată de carne ce stă să putrezească. Te las să te trezeși la realitate și să îți dai seama că demonii se pot îmbrăca și ei în robe albe, însă când tu vei înțelege că ai tânjit după un mit te vei întoarce și vei vrea să plângi, să strigi, să te descarci, să-mi vorbești, dar eu am să mai fiu nici aici și nici acolo. De azi îmi voi căuta și eu o iluzie în care să cred!
Sus In jos
Kate Uchiha
Genin
Genin
Kate Uchiha

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In my own world
acebook acebook : Monica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 333
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing, Drawing
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine

Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce caut eu în viața mea?!   Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 I_icon19Lun 29 Iul 2013, 09:42

Ei bine... Chiar nu stiu ce sa spun.waiting  De obicei nu ma lasa fara cuvinte chestii de genul asta, dar acum... Ce e drept e ca nu stiu cat de bine inteleg samanta din care a luat nastere aceasta creatie. Am impresia vaga ca vreau sa vad povestea reala. Titlul e extraordinar de bine reflectat in continut, iar ideea zugravita de tine e chiar foarte adevarata.what?lol!  Fara alte idei, sa ma anunti si data viitoare cand mai aduci pe aici franturi din creierasul tau genial. Spor la scris si la idei! a hug Te kiss dulce! Ja ne! hi!
 
Sus In jos
Dara
Chūnin
Chūnin
Dara

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Targoviste
acebook acebook : Foloseste "url" , largea profilul si ti-am sters linkul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 662
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 32
Stare de spirit Stare de spirit : I’m getting stronger, i’m hurt no longer!

Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce caut eu în viața mea?!   Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 I_icon19Mar 22 Oct 2013, 19:21



Edenul efemer al vietii mele




Și m-am gândit de foarte multe ori
Cum ai putut să pleci și să mă lași aici
Să mă înec în rouă și în zori
Și-n stelele ce-mi par acum mai mici

De câte ori te-am implorat să stai,
Dar ochii tăi nepăsători și reci
Mă-mping afară din efemerul Rai
În întunericul ce va vechea pe veci.

Și-ncerc să deslușesc acum lumina
Speraând ca voi putea scăpa de-aici
Și-ncerc să te ating prinzându-ți mâna,
Dar am uitat... Tu nu mai ești aici!

Tu ești acum al stelelor stăpân
Vei fi pe veci acolo, lângă ele
Și cum ar spune Luceafărul bătrân:
Cobori și dă lumină vieții mele!
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce caut eu în viața mea?!   Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 I_icon19Vin 15 Noi 2013, 10:22

Buna, draga mea! Ma mai tii minte?;;) 
Vin si eu pe aici, ca o oaie picata din cer, si iti spun ca iti ador poezia. Este scrisa cu atat dragoste pentru literatura si cu atata pasiune, incat fiecare cuvintel mi-a ajuns la suflet. Imi aduci aminte de poeziile romantice din secolul al nouasprezecelea. M-ai lasat fara cuvinte si nu stiu ce altceva sa mai spun, decat un imens FELICITARI!
Pupici de la Danielle!kiss 
Sus In jos
Dara
Chūnin
Chūnin
Dara

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Targoviste
acebook acebook : Foloseste "url" , largea profilul si ti-am sters linkul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 662
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 32
Stare de spirit Stare de spirit : I’m getting stronger, i’m hurt no longer!

Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce caut eu în viața mea?!   Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Iun 2014, 15:54

                           De ce?


                    Nu pot sa-l vad, sa-l aud, sa-i vorbesc sau sa-l ating, dar cum de pot sa-l simt? Stiu ca e acolo, stiu cat e de nepasator, dar stiu si ca el stie totul. Si daca stie, oare de ce nu-i pasa? Oare de ce nu spune nimic? Si  cum de mi-am dat seama ca el stie? Si totusi, daca ma insel? Daca nu stie? Daca nu stie nimic si trebuie sa-i spun eu totul? Dar de ce sa-i spun? Oare daca i-as spune, iar pasa? Si daca nu i-ar pasa, pana la urma mie de ce-mi pasa atat de mult? De ce chiar conteaza? De ce e singurul care conteaza? De ce el? Si de ce nu altul? Ce are el asa special? De ce faptul ca nu e ca toti ceilalti ar trebui sa fie special? Ei si?... Pana la urma el de ce nu e ca toti ceilalti? De ce nu se comporta la fel? De ce cauta frumusetea in inteligenta? De ce pentru el nu sunt toate la fel? De ce nu e superficial ca toti ceilalti? De ce ii plac atat de mult detaliile? De ce nu poate si el ignora aroganta? Nu cumva e atat de egoist si de arogant incat vrea sa para unic? Si pana la urma de ce vrea el sa fie atat de unic? De ce nu-si poate pierde si el unicitatea ca toti ceilalti? De ce nu e si el o copie ieftina ca toti ceilalti? De ce trebuie sa fie el special? De ce trebuie sa fie el atat de inteligent? Si de ce nu s-a multumit doar cu furumusetea pe care o are? Oare vrea sa fie perfect? Sau oare nu e cumva deja perfect? Nu cumva el e perfect doar pentru mine? Si de ce doar pentru mine? Pana la urma, de ce eu? De ce eu si nu alta? Oare cine e vinovat? El stie cat e de vinovat? Dar poate e vina mea? Oare e vina mea ca nu ma lasa-n pace? Si daca el chiar nu stie? Daca stiu doar eu? Dar de ce n-ar stii? De ce nu i-as spune? De ce mi-e teama? Oare ce va spune? Oare va spune ceva? Oare-i va pasa? Si de ce sa-i pese? Dar de ce nu i-ar putea pasa? De ce pun atat de multe intrebari pentru care nimeni nu are un raspuns? Si de ce nu-mi poate raspunde nimeni? De ce nu e nimeni capabil sa ma ajute? De ce trebuie sa fac eu totul? De ce toate raspunsurile mele sunt la el? Oare de ce nu inteleg nimic? Chiar nu vreau sa inteleg? Dar de ce nu renunt? De ce nu ma lasa sa renunt? De ce face asta daca nu-i pasa? Si pana la urma de ce mi-ar pasa chiar si mie? De ce mi-ar pasa de el? De ce mi-ar pasa de.... Stai! Cine-i el?...
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce caut eu în viața mea?!   Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 I_icon19Mier 13 Aug 2014, 16:44

Buna, draga mea! I'm back to business, too!! lough  kiss Dupa un car de ani, stiu, dar am venit si eu pe aici, pe forumul nostru si la tine!! Merci de anunt! in love 
Da-mi voie sa iti spun ca m-ai ametit un pic, dar imi place aceasta ameteala, are o...noima. Ai dezbatut o problema foarte serioasa si actuala: confuzia, dezordinea mentala, cel putin din punctul meu de vedere. Chiar mi-a placut acest mod de a expune trairile, parca te cuprinde. Felicitari!
Danielle te pupa! kiss
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce caut eu în viața mea?!   Ce caut eu în viața mea?! - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Ce caut eu în viața mea?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Creațiile voastre :: Proză și Versuri. Un șirag de perle scrise-