Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Posibil adio pentru totdeauna Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Posibil adio pentru totdeauna Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Posibil adio pentru totdeauna

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Aimi
Genin
Genin
Aimi

Nr. mesaje Nr. mesaje : 72
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 15

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Lun 09 Aug 2010, 17:34

Mereu am vrut sa spun asta, dar parca si eu refuz sa cred. lough
Am citit undeva, si am confirmarea cuiva, ca, Sakura si Sasuke vor muri (amandoi) inainte sa ajunga un cuplu sad sad . Eu am fost putin socata de aceasta informatie, si pur si simplu refuz sa o cred. sad
Dar e adevarat. Nush de ce, presimt ca e adevarat. Ca mor amandoi inainte sa fie impreuna. Ce n-as da sa ma insel si sa se fi inselat si acele surse de unde am informatia! sad
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Lun 09 Aug 2010, 18:26

nu ,nu se poate, nu vor muri sad sad ei vor ramane inpreuna (in viata) heh
Sus In jos
Crickett
Genin
Genin
Crickett

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : somewhere near Bucharest :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 151
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : lectura, net, net, net, scoala, net si Naruto :)
Stare de spirit Stare de spirit : ...

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Lun 09 Aug 2010, 18:28

Doar spune-ne ca informatia nu este oficiala! sad
Sus In jos
Aimi
Genin
Genin
Aimi

Nr. mesaje Nr. mesaje : 72
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 15

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Lun 09 Aug 2010, 18:38

Chiar nu stiu.. sad S-ar putea.. sad Chiar as vrea sa traiasca amandoi :-<
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Lun 09 Aug 2010, 18:40

si eu as vrea sa fie inpreuna in viata nu morti, in viata sad
Sus In jos
Aimi
Genin
Genin
Aimi

Nr. mesaje Nr. mesaje : 72
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 15

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Lun 09 Aug 2010, 18:42

Da, partea pozitiva...daca poti scoate ceva de genu e urmatoarea: Morti, nu conteaza, dar vor fi impreuna, forever. in love Sunt cam nebuna dar incerc sa scot partea pozitiva.
Sus In jos
Aimi
Genin
Genin
Aimi

Nr. mesaje Nr. mesaje : 72
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 15

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Lun 16 Aug 2010, 23:11

Iertati-mi dublulpost dar trebuie sa anunt: Am o veste socanta.
Sasuke e prea rau. Urmariti manga. Eu am citit tot mangaul. Sasuke e plin de intuneric. L-a ucis pe Danzou...A VRUT SA O UCIDA PE SAKURA si pe Kakashi. Si chiar pe Naruto. Daca ati fi vazut cata ura avea in el. De mii de ori a format Sesao'o sau cum se mai chema. Sa fi vazut cum radea de Sakura si de Naruto. Si i-a spus lui Gaara ca a inchis ochii si ca traieste in intunericul lui. Chiar a vrut sa o ucida pe Karin.
Nu imi place deloc. :| Nu imi pasa ca e frumos. Si Karin a spus ca chakra lui a devenit FOARTE SI PREA RECE. Ca nu mai este vechiul Sasuke. Si sa vedeti cum plangea Sakura, saraca. Si Karin gandea in timp ce Sakura o vindeca: "Esti inamicul meu asa ca te rog...te rog nu arata ca esti trista. Nu plange"
Nu imi place Sasuke. Si nu mai stiu daca va mai fi cu Sakura..e asa manat de ura...nu mai e nici un pic de iubire in el.
Sa stiti ca chiar si Sakura...chiar daca il iubea enorm...a trebuit sa accepte ca Sasuke devenise un criminal si ca trebuia ucis.
A incercat sa ii spuna lui Naruto ca il iubeste(daca descoperiti asta uitati-va mai incolo...a vrut sa il pacaleasca pe Naruto ca sa nu sufere desi inima ei ii se indrepta tot catre Sasuke)
Chiar imi pare rau pentru ei doi. Dar am inteles ca s-ar putea sa nu moara...Nu stiu, am auzit ceva de Akkippuden unde Sakura (par lung parca) si traia si Sasuke. Parerea mea si a multora e ca Akkippuden e inventat. Tot ce trebuie sa facem e sa asteptam sa se termine Shippudenul. Insa imi pare rau pentru Sasuke si Sakura
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Lun 16 Aug 2010, 23:57


Din cate stim Cuplul SasuSaku e format si creat doar de fani ... adica acest cuplu nu a existat nici o data ....
Eu nu am citit manga insa nici nu neg ceea ce ai spus tu.
Sa vedem ce mai scoate corporatia de televiziune Date Ba Yo mai departe happy
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Crickett
Genin
Genin
Crickett

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : somewhere near Bucharest :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 151
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : lectura, net, net, net, scoala, net si Naruto :)
Stare de spirit Stare de spirit : ...

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Mar 17 Aug 2010, 00:46

Si mie mi-a spus un prieten care citeste manga ca Sasuke devine o persoana insuportabila si ca vrea sa-si omoare vechii prieteni...off nu stiu ce sa mai cred crying doar sper ca lucrurile sa se indrepte pana la final...ar fi atat de frumos daca Kishimoto ar tine cont si de dorinta fanilor,aceea ca cei doi,Sasuke si Sakura,sa formeze la final un cuplu... crying crying crying crying
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Posibil adio pentru totdeauna Asss10Posibil adio pentru totdeauna J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Mier 22 Sept 2010, 15:20

aveti dreptate,in cea mai mare parte,adica in toata partea.eu una nu l-as vedea pe sasuke fericit cu zambetul pe buze pana la urechi si cu ochii blanzi,ii sta mai bine asa ,genul "tip dur",dar sincera nu-mi place tupeul si comportamentul lui.
as vrea sa fie cu sakura ,dar nu cred ca se poate.

Am dat pe net imagini cu naruto akkippuden si din cate cred v-a fi si acest sezon''akkippuden''s-au facut pana si videoclipuri dar nu multe
Sus In jos
♣ Virus excentric ♣
Genin
Genin
♣ Virus excentric ♣

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : *only in my dreams*
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 211
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : muzica
Stare de spirit Stare de spirit : !!@@ppy^

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Vin 29 Oct 2010, 09:26

Nici eu nu l-as vedea pe Sasuke in postura de ,,Good boy''.Ii sta mai bine tipul dur,macho si misterios,dar eu sper ca cei doi sa formeze in cele din urma un cuplu si sa nu se intample nimik rau.
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Vin 29 Oct 2010, 21:02

Eu una as vrea ca cei doi sa fie impreuna....... happy2 love happy2
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Dum 21 Noi 2010, 02:01

si eu as vrea sincer love love love love
Sus In jos
ღTweetyღ
Genin
Genin
ღTweetyღ

Sex : feminin Localizare Localizare : my world and mine alone
Nr. mesaje Nr. mesaje : 235
Puncte : 281
Reputatie Reputatie : 39
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen...
Stare de spirit Stare de spirit : Eu !? Mereu naiva cand vine vorba de EL.

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Dum 05 Dec 2010, 14:06

Sper ca cei doi sa ramana impreuna intr-un final...ar fi frumos,mai ales ca multi asteptam lucrul acesta dap !
Sus In jos
Cineva
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Sibiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 144
Puncte : 164
Reputatie Reputatie : 24

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Dum 05 Dec 2010, 15:04

nu stiu daca vor muri amandoi ,dar sasuke e posibil sa moara ,defapt eu sunt sigura ca asa va fi
Sus In jos
perenelle
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 15
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : de obicei buna

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: .........   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Lun 06 Dec 2010, 14:09

Eu am citit undeva ca Sasuke moare impreuna cu echipa Hebi,iar Sakura si Naruto ajung impreuna.
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Posibil adio pentru totdeauna J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Lun 06 Dec 2010, 15:13

Care echipa Hebi? Ca in manga Sasuke aproape a omorat-o pe Karin si nu cred ca ceilalti vor continua sa fie de partea lui. Vai Doamne! Mor daca Sakura va fi cu Naruto!
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Posibil adio pentru totdeauna Asss10Posibil adio pentru totdeauna J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Lun 06 Dec 2010, 19:48

Si eu la fel Cristall.
Sus In jos
sakurauchiha
Academy Student
Academy Student
sakurauchiha

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ``*CaMpInA*``
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : ......pOi iMi pLaCe sA SCRiu fIC-uRi sA Ma uIt lA NaRuTo ShI NaRUtO SHiPPuUdEn.....SA ImI BaT JoK de o cOLeGa dE-a mEa kArE SeAmAa mOOOlT K KaRiN MaI TrEBuIe sA ii pUn oChElArI ShI HaInElE Ei LoL :D....ShI KaM AtAth :D
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Joi 23 Dec 2010, 21:33

BhEy dIn kAAtHe sTiU Eu eI dOi vOr dEvEnI Un cUpLu sHy vOr aVeA O FaMiLiE Ak'mA Ma Rog nUsH DaK E AdEvArAtH happy2 :|
Sus In jos
http://ladysakurauchiha,sunphoto.ro
floare_de_cires
Academy Student
Academy Student
floare_de_cires

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : str naruja,nr 25,bl C6,ap 93 Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : indiferenta

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Vin 24 Dec 2010, 19:33

hm..si eu am citit manga si mam uitat si la aime si am vazut cum se comporta sasuke imi vine sa il omor din batea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] dak dau peste el il arunc in fata masinii [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] buna idee am eu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] oricum miar placea ca sasuke sa se schimbe si sa isi dea seama ca si el o iubeste pe sakura si sa formeze un cuplu,apoi sa se casatoreasca si in final ssasi restaureze clanul.ce idei mai am si eu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Biscuu`
Genin
Genin
Biscuu`

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bolintin deal - aproape de bucuresti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 383
Puncte : 483
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez,scoala,net,:D:D
Stare de spirit Stare de spirit : mereu cu zambetul pe buze!!!

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Vin 24 Dec 2010, 19:42

Fratilor..sunt doua personaje fictive happy2 In fine...sper sa nu moare prea devreme heh
Sus In jos
Aimi
Genin
Genin
Aimi

Nr. mesaje Nr. mesaje : 72
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 15

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Mar 28 Dec 2010, 13:38

Sunt de acord cu Alex, desi nu pot spune ca nu imi doresc sa formeze un cuplu. Insa nu avem de unde sa stim daca se va intampla curand. Deocamdata Sasuke nu a mai aparut in manga si nici Sakura prea des. Insa...cine stie? Poate chiar vor forma un cuplu. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
ingrid
Genin
Genin
ingrid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : tg-jiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 85
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa dansez si sa desenez:X
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Vin 31 Dec 2010, 16:17

nu vreau sa moara....vreau ca cei doi sa ramana impreuna si Sasuke sa redevina baiatul din inainte...dar asta este..nu mereu este cum vrem noi
Sus In jos
xXAkane-chan
Academy Student
Academy Student
xXAkane-chan

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : cu capu'n nori

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Vin 31 Dec 2010, 16:21

well....
mi-ar parea rau daca ar muri, dar Sasuke o cam merita.... sincer
iar faza cu Sakura si Naruto... da, Sakura tine la Naruto, dar doar ca la un frate deci putin probabil sa fie impreuna [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] (THX GOD!!!!!!!!111 )
asa.... si desi Sasuke o merita, eu nu as prea vrea sa moara pt ca asa si cuplul SasuSaku moare
oricum, Sasuke daca nu se schimba, parerea mea este ca e foarte posibil sa moara
Sus In jos
http://xxakane-chan.deviantart.com/
Ayamy
Academy Student
Academy Student
Ayamy

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 42
Reputatie Reputatie : 3

Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19Vin 31 Dec 2010, 16:41

sincer eu una cred ca el o mai iubeste si am auzit zvonuri cum ca ar incerca sa o omoare dar nu reuseste ,deoarece exact in clipa in care ea cade plina de sange la pamant si spune "MUlTUMESC....TE IUBESC" el redevine ce a fost .
In acel moment Sasuke simte ca inebuneste si ii trece intreaga viata prin fata ochiilor,incepe sa tremure si apoi striga .
Incearca sa o trezeasca scuturand-o si lovind-o usor peste obraji,dar ea nu reactioneaza la nimic.El incearca sa o duca in ascunzatoarea lui dar nu reuseste ,deoarece Naruto il loveste pe la spate.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Posibil adio pentru totdeauna Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna I_icon19

Sus In jos
 

Posibil adio pentru totdeauna

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-