Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Posibil adio pentru totdeauna

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Biscuu`
Genin
Genin
Biscuu`

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bolintin deal - aproape de bucuresti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 383
Puncte : 483
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez,scoala,net,:D:D
Stare de spirit Stare de spirit : mereu cu zambetul pe buze!!!

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Dum 02 Ian 2011, 16:34

Nu cred ca vor muri happy2. Daca ei mor se duce de râpă anime-ul!
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Dum 02 Ian 2011, 17:54

Eu una sper ca Sasuke sa nu mai fie asa rau si sa formeze un cuplu cu Sakura. Eu urmaresc manga si pana acum nu e prea bine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . Dupa ce sa razbunat pe fratisu si a aflat ca nu a vrunt sa-i omoare familia si asa mai departe devine si mai rau si vrea sa se razbune pe sat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] A si in manga Sakura a incercat sa-l omoare pe Sasuke [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Feb 2011, 19:42

good good good good Eu sunt gen SasuSaku good good good good
Deci genul asta de om cum sunt gen eu ar dorii din genul inimi lui/ei sa fie impreuna love love love love love
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Mier 16 Feb 2011, 12:00

Heii:x

Sunt noua.

Si eu nu stiu ce sa zic despre cei 2.

Ar fi frumos sa fie impreuna,dar am impresia ca nu va fi un happy ending cum spera toata lumea.

Eu sincera nu vreau sa pateasca nimeni nimic.
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Joi 17 Feb 2011, 00:46

Nu prea stiu ce sa zik despre cei doi , adika Sasuke nici nu da de banuit ca ar fi simtit ceva pentru ea , si nici nu cred ca vor fi impreuna dar vom vedea , inca nu s-a trminat animeul , sa fim optimisti nu ?
dar totusi mi-ar placea sa fie impreuna cei doi dar..nu stiu daka sunt sanse
Sus In jos
Blasphemy
Genin
Genin
Blasphemy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : everywhereeeeee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 305
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Karate
Stare de spirit Stare de spirit : Depressed

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Joi 17 Feb 2011, 21:53

[b][i][u]Pai sincer cei doi ar fi superbi ca si cuplu, doar ca Sasuke e malefic (stim asta cu totii nu?) Mai multe nu spun, ca inca nu am terminat cu episoadele, sunt de-abea la 70 din Shippuuden
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000126354435
iulianbuzoianu
Academy Student
Academy Student
iulianbuzoianu

Sex : masculin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : -3
Stare de spirit Stare de spirit : wrau!!!!!!!!

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 09:55

As vrea sa vin sa le aduk flori la mormant.ce flori le plac?eu cred ca liliecii.ce Intervenit de Bubulina : Te rog frumos sa-ti masori cuvintele .
Daca nu-ti place forumul asta este , insa poti sa o spui intr-un mod civilizat , nu in felul asta ! .
forum e asta?vreau afara!!!!!!!!!!! nervi! nervi! nervi!
Sus In jos
iulianbuzoianu
Academy Student
Academy Student
iulianbuzoianu

Sex : masculin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : -3
Stare de spirit Stare de spirit : wrau!!!!!!!!

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 09:56

o si.... elena: esti Intervenit de Bubulina : Nu ai voie sa jignesti membri forumului . Pentru asta te-ai inregistrat ? Ai grija cum vorbesti !
Sus In jos
iulianbuzoianu
Academy Student
Academy Student
iulianbuzoianu

Sex : masculin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : -3
Stare de spirit Stare de spirit : wrau!!!!!!!!

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 09:56

biciuitor biciuitor
Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 19:15

in primul rand daca tot am aterizat si eu pe aici cel mai probabil e ca acela sa fie un adio pentru totdeauna desi sper sa nu si in al doilea rand....draga cum teoi numi aici intri ca sa iti spui parerea despre cuplul SasuSaku nu sa scrii aberatii si sa vorbesti urat membrilor forumului....iar comentariul tau la adresa lui ele ma suparat foarte tare deci vezi cum faci sai ceri scuze......
p.s. NUMI PLACE SA REPET ACELASI LUCRU DE 2 ORI
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 20:15

[b]Hei Iulian!
Deci in primul rand te rog foarte mult sa nu mai vorbesti urat desprea membrii forumului!
Daca nu iti place nimeni nu te forteaza sa ramai aici!
Noi din cate stiu te-am primit cu caldura, daca cei 7 ani de acasa nu ti-au fost dati , atunci chiar imi pare rau pentru tine, dar comportamentul tau lasa de dorit!
Chiar imi pare rau , dar acesta este un Off Topic! offtopic
Daca vroiai sa-ti exprimi parerea o puteai face la "Va place forumul"? sau mai stiu eu cum s-o numi, nu postezi aiurea tot felul de bazaconii care ti se nazaresc tie!
Ti-as spune mai multe , dar bunul simt nu ma lasa![/b
]
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 20:32

Dragilor , dragilor . Gata cu cearta va rog frumos . Deci Iulian draga , ai venit aici sa spui ce forum este acesta ? Este Sasusaku , daca stiai ca nu-ti place cuplul puteai foarte frumos sa nu te inregistrezi . Nu te obliga nimeni , inca ceva . Ma deranjat foarte tare cand ai spus " Mi-ar placea sa le duc flori la mormant , ce flori le plac ? Ce ** forum e asta ? "

Nu inteleg care e problema , sa stii ca aici se spun pareri despre cei doi , nu sa intrebi ce fel de forum este . Si daca Elena are fite , consider ca este strict problema ei . Daca are , sau nu are nimic in cap nu cred ca te priveste pe tine . So , inca ceva .

Ok , ti-ai spus parerea . Consider ca nu iti place cuplul . Foarte bine , nu esti obligat sa-ti placa . Insa puteai sa o spui intr-un mod frumos , nu asa . Puteai sa spui asa " Bai fratilor , mie unul nu-mi place cuplul " Atat , nu trebuie sa vii aici si sa ne spui " Ce *** forum e asta ? "

Pe mine una ma deranjat . Te rog sa-ti masori cuvintele .

Cam atat am avut de spus.
Inca ceva , aceasta discutie vreau sa inceteze !

O seara placuta .

Mr dap ! hi!

Intervenit de Layla:Acesta nu este un forum de exprimat frustrarile.Daca nu iti place cuplul SasuSaku,nu trebuie sa iti spui parerea sau mai grav sa jignesti niste membri.Sper ca nu o sa se mai repete.
Multumesc si o seara placuta in continuare(Bulinel imi cer scuze de intervenire)
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 20:50

Draga Iulian!
O sustin in toate punctele de vedere pe gaby si bubu
Nu ai dreptul sa ne spui noua aici ca nu iti place. Treaba ta, dar nu jignii membri forumului.
Nu se cuvine asa. Radem, glumim dar pana la un punct.
Si nu mai vorbi urat, noi nu vorbim asa.
Ar trebui sa mergi la ce credeti despre forum, sau daca nu iti place acest topi poti pur si simplu sa nu postezi nici un mesaj.
Dar nu sa vi aici si sa ne strici buna dispozitie.

Imi pare rau dar nu vreau sa nu fiu politicoasa deci iti zic doar atat.
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 20:59

Din cate imi aduc eu aminte, discutia s-a incehiat din momentul in care a intervenit Bubu!
Puffy multumesc ca ne sustii, dar de acum inainte, asa cum s-a spus, subiectul este incheiat, lucru precizat chiar de un moderator si un administrator yeah
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 21:28

Mda scuze numai ca eo sunt cam vorbareata si imi scapa gura
Sus In jos
Tudor.
Genin
Genin
Tudor.

Sex : masculin Localizare Localizare : Unde vreau ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 171
Puncte : 185
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Compun versuri,Liceu..Muzica..pnm
Stare de spirit Stare de spirit : Imi traiesc viata la maxim :x

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Mar 19 Apr 2011, 01:56

vor muri impreuna ....:)
Sus In jos
Madarathebest
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Mar 28 Iun 2011, 17:51

S-ar putea ca cei doi sa fie un cuplu pana la urma dar cred ca v-a mai trebui asteptat pt a vedea pt ca Sasuke acum este (sa zicem confuz) si in plus mai este si Karin heh
Sus In jos
Lemonade
Academy Student
Academy Student
Lemonade

Sex : feminin Varsta : 30
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 34
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Mar 28 Iun 2011, 23:24

Pai din cate stiu dupa naruto shippuden pare akippuden,iar Sakura se indragosteste din ce in ce mai mult de Naruto.Deci cu Sasuke nu cred ca mai exista vreo sansa.Si niciodata nu am crezut ca ei vor fi un cuplu.Sasuke era pentru Sakura mai mult o obsesie(eu asa cred)probabil ca tinea la el dar nu cred ca-l iubea asa de mult.Si Sasuke dupa felul sau de a fi chiar nu aveau cum sa formeze un cuplu.
Sakura nu moare impreuna cu Sasuke,nu are cum.Eu cred ca ea se va casatori cu Naruto.:d
Mi-ar fi placut sa formeze un cuplu cu Sasuke:):x
Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 09:37

Chiar ?
În Akippuden Sakura se îndrăgosteşte de Naruto ?
E posibil ca,cuplu de la final NaruSaku.Cred..
Nu spun că nu mi-ar conveni,sincer mi-ar place mai mult să-i văd împreună pe cei doi.
Pentru că şi eu sunt de acord cu Lemonade
Sasuke era mai mult o obsesie pentru ea..
Abia aştept să văd finalul! Sunt tare curioasă ce cuplu va fi :))
Până atunci,mai avem de mâncat. :)
Cya <3 !
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 13:41

Bine recunosc ca in prima partea a fost o obsesie jumatate din prima parte, dar dupa nu chear il iubeste
Dar sa fim realisti totusi
Nu cred ca va exista insa Sasuke trebuie sa isi refaca clanul nu?
Si cu cine isi va reface clanul?
Hai ca e intrebare simpla
A da o URASK PE KARIN din toata inima mea
E urata e o spre deosebire de Iuliana nu o sa injur
Ok pa, pa
Sus In jos
And Reea
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : - Acolo unde ma simt cel mai bine <3 .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 14
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Photography <3 .
Stare de spirit Stare de spirit : - >:d< .

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Iul 2011, 19:43

- Oricum ar fii se spune ca si dincolo de moarte exista viata. Oricum ar fii sunt doua lumii. Un una dinre ele ar putea fii amndoi , impreuna . happy2
Sus In jos
InImA_ReBeLa ^_^
Academy Student
Academy Student
InImA_ReBeLa ^_^

Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe pat...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 14:52

Nu stiu daca cuplul acesta are un vitor... sasuke nu vede in fata decat razbunare si moarte a devenit mai rau ca Orochimaru mai rau ca Akatsuki nu prea cred ca exista vreo cale de intoarcere pentru el... Sakura sa resemnat ca este un criminal si ca trebuie ucis deci nu prea vad vitor pentru acest cuplu... Imi pare rau sa zic asta deoarece si eu sunt un fan SasuSaku... Dar poate Kishimoto ne'a pregatit surprize...
Sus In jos
anime^_^sweet
Academy Student
Academy Student
anime^_^sweet

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : be happy

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 23:34

Aimi a scris:
Da, partea pozitiva...daca poti scoate ceva de genu e urmatoarea: Morti, nu conteaza, dar vor fi impreuna, forever. in love Sunt cam nebuna dar incerc sa scot partea pozitiva.

ca si romeo si julieta vor fi impreuna in viata si in moarte (desi sper sa fie prima varianta)
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Vin 30 Sept 2011, 15:43

Tot ce e posibil sa moara, nici eu nu vreau asta, dar nu ma pot lua la bataie cu Kishimoto. Oricum ca sa existe acest cuplu in anime foarte putine sanse, pentru ca tema nu este romance; asa ca se exclude varianta de a exista vreun cuplu.
Imi place mult cuplu si mi-ar placea sa fie impreuna, dar pur si simplu nu cred ca Kishimoto va pune vreun cuplu cu toate ca a declarat ca favoritii lui sunt SasukexSakura, nu a promis nimic.
Acum in legatura cu Akkipuden, pai tot ce e posibil. Dar ce ar putea sa mai fie? Exista si varinta ca aici sa fie mana mass-mediei si a fanilor, nu e nimic declarat. Nici macar finalul animeului, dupa cum observati Kishomoto ne surprinde mereu asa ca mai mult ca sigur finalul sa fie un soc pentru toti. Ne putem imagina, dar nu putem asigura. O'm trai si o'm vedea.

Acum Sasuke a devenit prea obsedat, nebun; eu zic ca nu mai e cale de salvare pentru el. Poate inainte sa se alature lui Madara da, dar acum.. nu. E plin de ura si traieste in intuneric, suferinta si sange. Regreta ca si-a ucis fratele si acum are un nou scop: sa distruga Konoha.
Daca va aduceti animte intr-un episod din Shippuden Naruto ia zis lui Sasuke ca daca el va ataca Konoha atunci se vor lupta inevitabil si vor muri amandoi.

Sa speram ca nu moare nimeni si finalul va fi unul fericit :d
Sus In jos
*Rina*Mandarina*Rina*
Genin
Genin
*Rina*Mandarina*Rina*

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 145
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa ascult muzica, sa fac fan ficuri si multe altele
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: aaaa   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19Lun 24 Oct 2011, 01:08

Buna tututror o sa-mi spun si eu parerea[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sasusaku: Ei bine eu spun ca nu au sanse, desi mi-ar placea.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Sasuke este prea rece, iar cum au mai spus unii useri in sezonul trei se poate ca Sakura, iar este foarte posibil ca ceea ce spun sa fie adevarat, sa se indragosteasca de Naruto. Acum serios, cat poate sa suporte Sakura aroganta lui ? Chiar daca ar fi sa se casatoareasca (,) ca sa isi recreeze clanul ( alt cuvant nu mi-a venit prin minte) dar sunt sigura ca s-ar purta la fel ca acum[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . Oare cat se va mai purta asa Sasuke? Daca as intra acum in serial, si as fi de fata cu Sasuke i-as tine o predica de trei zile si trei nopti.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Narusaku: Mie mi se pare un cuplu dragut, Naruto ii poate oferi totul Sakurei. Dragoste, o viata decenta, fericire etc. dar ma gandesc la Hinata. Ce se va intampla cu ea? Poate se indragosteste de altcineva[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . Chiar mi-ar placea ca Sasura si Naruto sa devina un cuplu si sa-l faca gelos pe Sasuke. Dar nici aici na-r fi bine. Sasuke poate sa o violeze pe Sakura din cauza ciudei sau cine mai stie ce ii mai trece prin mintea lui murdara facuta praf![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] M-am gandit destul de mult, Naruto are exact ceea ce ii lipseste lui Sasuke. Poate ar trebui sa-i dea lectii.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ei bine, tot ce spun are un motiv. Am decis sa postez acest comentariu dupa ce m-am gandit foarte mult.

Sincere scuze pentru fanii sasusaku, prin care sunt si eu dar incep sa-mi pierd speranta.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Va multumesc pentru intelegere si o seara buna tuturor![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat




Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Posibil adio pentru totdeauna

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-