Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Posibil adio pentru totdeauna

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Sam 10 Dec 2011, 23:47

Nu cred ca asta se va intampla ! Serialul nu va mai fi nimic fara ei! sad
Sus In jos
iorga luciana
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 16:59

ok sasuke nu va fi si nici na fost vreodat goood boy dar in primul sezon era in cealta extrma adica nu arata prea mult dar avea sentimente si tinea mult la camarizi lui naroro si sakura pentru care sia riscat viata..e singura varianta la cre sar putea intoarce ..el defapt e bun dar de multe ori trecutul ne markeaza viitorul si asta ne face sa ne ascundem sau chiar sa uitam de partile noasstre bune iar sasuke na avut in niciun caz o copilarie roz ....acum e doar orbit de ura ..dar sunt sigura ca isi va raveni sunt mult prea multe semne care arata asta ..iar masahi nu ar fi introdus un astfel de inceput despre prieteni si intrun fel iubirea lor ca sa se termine asa...iar intrun interviu kishimotos a garantat ca va fi o lupta da nici naruto nici sasuke nu vor murii..........SI DACA VRETI DA VEDETI ANIMEU TOT E PE ....ANIMEGAGE.RO ..inca nu e terminat apare cate un episod pe saptamana da e subtritat in romana si sursa e originala
in love [b][i]
Sus In jos
ayumi-chan
Genin
Genin
ayumi-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : anime world >:D<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 354
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Ador să scriu, să compun (ficuri), să citesc cărți: în special cele în gen SF şi cele romantice, să ascult muzică ( melodiile lui Lana Del rey și ale Rihannei sunt preferatele mele) şi am o slăbiciune pentru țările asiatice ( defapt doar Japonia și Coreea de Sud )
Stare de spirit Stare de spirit : -.-'

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Sam 03 Mar 2012, 15:09

good sasuke nu o sa moara. nici sakura :o3! kishimoto trb sa ia in calcul si parerile fanilor. cred ca sunt mai mult de 50% din fani care vor cuplul sasuXsaku 8-> (...) sasuke cel vechi e inca pe undeva pe acolo :o3...de ce au mai aparut (putine dar au fost) momentele emotionante dintre sasuke si sakura in prima serie daca ei nu ar fi niciodata impreuna?...o sa fie sasusaku :s trebuie :>
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Mar 2012, 15:09

Nu o sa moara sad Sper...
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 24
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Sam 10 Mar 2012, 00:19

Ok, cum au zis si unii
Serialul nu este bazat pe romance, dar parerea mea e ca ar mai fi ceva sanse.
Ideea este sa moara Madara odata, ceea ce este putin probabil >.<
Akkipuuden..hm eu as crede in aceasta noua serie, dar oricum vorba lu Rose o'm traii si o'm vedea..
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Sam 10 Mar 2012, 02:24

Blood_Angel surioara mea din alta mama si asta cred si eu, coincidenta?

Imi place cum gandesti eu ma gandeam acum un an asa :

Sasuke (sa ii spunem tampitu) , Sakura sa ii spunem Roza, iar lui Naruto ....Ruto :)))::::



Deci tampitul este orbit de razbunare, iar Roza vede asta si se cupleaza cu Ruto,Sasuke aude este gelos si s-ar intampla asta SASUKE S** cu ea => copil, copil CLAN UCHIHA.

Vedeti ce minte sclipitoare am eu aici happy) Halele daca nu eram eu ce va faceati voi, nu?
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 24
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Sam 10 Mar 2012, 11:41

Sincer chestia cu rei8ntregitu clanului nu are legatura cu ceea ce cred unii
Eu mai degraba ma gandesc la un jutsu decat...
Sus In jos
SasuSaku2012
Academy Student
Academy Student
SasuSaku2012

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : braila
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 0

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Dum 15 Iul 2012, 20:50

Nu stiu ce sa cred ...am citit parerile voastre si unele m-au incurajat dar altele m-au descurajat ...... sad eu pana la urma cred ca Masashi Kishimoto Nu ne-ar dezamagi nu ar dezamagi atata lume...nu cred.....sad...pana la urma poate o sa existe SasuSaku dar eu cred foarte tare ca va exista cuplul SasuSaku !!!!Daca ai fii NaruSaku Hinata ar fi distrusa si i-ar ura pe Sakura dar si pe Naruto si imi este frica ingrijorat ca ar putea sa fie cu Sasuke..sad...dar eu nu vreau ...of Naruto cand o sa-l bati pe Sasuke sau sa-i bagi mistile in cap!!!!!!!!!!1 angry angry angry
Sus In jos
Lottie
Genin
Genin
Lottie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pe scaun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 185
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Scrisul, cititul, dansul în ploaie...
Stare de spirit Stare de spirit : Bună.

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 23:44

Ohh... si eu sunt o fana SasuSaku si sper ca cei doi sa fie impreuna, chiar daca sunt constienta ca nu prea sunt sanse...
Sper ca Sasuke sa nu moara. Sper ca atunci cand se va lupta cu Naruto acesta sa-i bage mintile-n cap si sa-l faca sa redevina macar ce a fost la inceput.
Kishimoto a spus ca va fi un singur cuplu in anime, insa nu a dat detalii. Si a mai spus deasemenea ca preferatii sai sunt Sasuke si Sakura, insa... cum lui ii place sa ne surprinda... nu cred ca vor fi impreuna... chiar daca eu inca sper ca acel cuplu sa fie ei doi....
Sus In jos
KiMO
Genin
Genin
KiMO

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Paradise
acebook acebook : Andrei.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 144
Puncte : 155
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Drama
Stare de spirit Stare de spirit : Proud

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Vin 20 Iul 2012, 19:01

nuuu, nuuu, nu vreau sa moara. nu o sa mai dorm noaptea si plang dupa romantismul acestor persoane desenate cu creionu' sad

n-am fost eu niciodata un mare fan sakura-sasuke, dar mi-ar parea rau mai mult pentru fani daca astia 2 n-ar fi impreuna la final. adica, cate sute de episoade ati asteptat cu totii salivand si asteptand sa-nceapa naruto sa vedeti daca se vor linge astia in final?
Sus In jos
https://www.youtube.com/OfficialFoxKids
Bia18
Academy Student
Academy Student
Bia18

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Suceava
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Aruncatul cu privirea .Problem :))?
Stare de spirit Stare de spirit : Ok :)

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 15:22

Din moment ce Sasuke a trecut de partea intunecata si devine din ce in ce mai insetat de putere. e clar ca nu o sa se uite niciodata la Sakura in felul in care visam noi (sakusaku) . Cuplul e creat doar de fani , ei doi nu o sa fie niciodata impreuna ...cine stie...poate doar daca inventeaza cineva alt anime cu acelasi nume si cu povesti de dragoste :))
Sus In jos
https://www.facebook.com/pages/Pentru-suflet-/355380031155473
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Aug 2012, 00:17

Pana la urma, cuplul SasuSaku nu a existat niciodata, cat despre acel zvon cu "vor muri amandoi", sunt sigura ca nu e adevarat. Jesus, nimeni nu stie ce se va intampla, cu exceptia lui Kishimoto, iar acei nebuni care starnesc astfel de zvonuri, ar fi bine sa isi tina gura.
De mult timp cred ca acest cuplu va exista doar in povestile noastre, doar noi ii vom putea aduce impreuna. Totusi, exista un singur lucru care ma duce cu gandul la posibila existenta a cuplului SasuSaku in acest anime.
Daca va aduceti aminte, la inceput, in primele episoade, Kakashi i-a intrebat de visurile celor 3.
Sasuke a spus ca vrea sa ucida o persoana [Itachi], lucru care s-a intamplat, Naruto vrea sa devina Hokage, lucru care se va intampla, iar Sakura nu a spus mare lucru, ci doar s-a uitat la Sasuke si a rosit. Nu ar fi aiurea sa lase un membru din echipa fara visul sau indeplinit?

Acum, revenind la acel zvon...
Cum Doamne sa moara? De ce ar crea Kishimoto un Sad-End? Nu a avut destula tristete animeul asta? I-ar dezamagi pe toti fanii Naruto, nu doar pe fanii SasuSaku, si nu cred ca se risca sa se trezeasca cu jumatate din adolescentii de pe Pamant in fata casei lui, inarmati cu hartie igienica, nu? lough

Eu inca sper la un final fericit. Daca nu va exista SasuSaku, macar echipa 7 sa existe din nou, initiala echipa 7. Eu mi-as dori enorm ca cei 3 sa devina urmatoarea generatie de Sannini, caci povestea echipei 7, se aseamana uimitor de mult cu povestea echipei lui Tsunade.

Vom trai si vom vedea. Sfatul meu: nu mai luati in seama toate prostiile scornite de oameni fara OTV acasa.

Pupici kiss
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
dedde14
Genin
Genin
dedde14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Cam tot ce se poate face...
Stare de spirit Stare de spirit : HAVE COURAGE AND BE KIND

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Lun 27 Aug 2012, 14:57

Ciresica ai mare dreptate think . In primul rand anime-ul nu sa terminat inca, deci multe suprize ne asteapta, dance2 in al doilea rand singura dragoste a lui Sasuke pana akum a fst razbunarea:(, momentele frumoase cu Sakura fiind foarte putine ingrijorat si doar in prima parte, deci existenta cuplului sasusaku este in visele noastre. In al treilea rand cine lar vedea pe Sasuke baiat de casa ?..Rolul baiatului misterios dupa care toate fetele mor ii se potriveste de minune biciuitor . Apoi mai este varianta mult mai credibila a cuplului narusaku(desi mi-ar parea extrem de rau ..sunt mare fana sasusaku:d) fiindca sa fim seriosi dragostea lui Naruto este fix leacul de care are nevoie Sakura. Insa dragostea lui NAruto este linistitoare, fara girji, o iubire sincera, ku Sasuke totul este intens el fiind bad guy>:). Inteleg de ce Sakura il iubeste si il va iubi mereu pe Sasuke. Din kate zvonuri sunt eu una n-am inteles prea bine..exista pana la urma akippuden?:-?? In final nerabdarea ne face pe unii sa zvonim lucruri total false...aveti rabdare oameni buni[ bine si eu astept ku nerabdare sa vad makar cateva semne de sasusaku] dar mai bine fiti linistiti si nu ne mai derutati.. Va pupiceeeeeeste dedde:X:*kiss*:* hi!
Sus In jos
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Mier 29 Aug 2012, 22:00

Sasuke a trecut de partea intunecata eu cred ca nu vor fi niciodata impreuna intr-un episod sasuke a vrut sa o omoare si sasusaku e creat de fani si eu nu vreau ca sasuke si sakura sa fie impreuna eu vreau ca naruto si sakura sa fie impreuna happy2 si sper ca o sa fie asa pentru ca naruto ii place foarte mult de ea kiss si ciresica ai mare dreptate macar echipa 7 sa fie din nou impreuna mias dori foarte mult sa se intample asta si dece nu faceti un fan club narusaku
Sus In jos
Daenerys Targaryen
Genin
Genin
Daenerys Targaryen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Narnia. Mai vizitez si DubstepLand.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 199
Puncte : 263
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimic.
Stare de spirit Stare de spirit : Unidentified.

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 02:25

Daca nu este sasusaku,Kishimoto asculta-ma bine:
Echipa 7 sa devina sannini da echipa 7 sa fi sasusakunaru.
Daca se poate,sa fie sasusaku morti ingeri si sa se sarute:X
Si,dupa ce sasuke i-a dat una lu saku de a adormit-o,cine doamne iarta-ma stie ce i-a spus?
Daca sasu ar fii avut o familie,sunt sigura ca ar fii fost sasusaku:X
Sasuke i-a multumit lui Sakura ca o iubeste,dar cum a spus o fata mai optimista,Sasuke ar fii vrut sa o duca pe Sakura catre hideout sa o vindece.Mi-ar place ca sakukarin sa fie prietene:X
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Sam 10 Noi 2012, 19:58

eu am vazut undeva ca cica in akkipuden, atunci cand naruto v-a deveni hokage, sakura si naruto vor fi impreuna. si de sasuke nu se mai zice nimic...
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Sam 10 Noi 2012, 23:00

Ruby, nu cred ca e adevarat. Am auzit si eu la zvonuri din astea, de ma doare capul =]]. Nici macar Shippuden-ul nu s-a terminat, si de Akippuden nici macar nu se stie daca va exista. Eu nu cred ca va fi Sad-End, nu vreau sa cred, si nici nu voi crede. Adicaaaa, nu voi crede nici macar daca vad cu ochii mei =]]
Vom trai si vom vedea dap !
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 14:51

Black Zozoo a scris:
Nu cred ca asta se va intampla ! Serialul nu va mai fi nimic fara ei! sad

Black Zozoo are dreptate. nu ar mai fi nimic fara ei. Sunt printre personajele principale, nu cred ca o sa fie un final trist. Sper ca o sa se intample ceva, iar Sasuke nu o sa mai fie asa manat de ura. Macar sa nu mai distruga Konoha, sau sa inceapa si sa nu termine. Aici ar putea interveni Sakura si Naruto, ar putea sa-l opreasca. Dar asta e doar o speranta. Sper totusi sa se imtample ca in povesti, ca ei doi sa fie impreuna. Poate se si casatoresc poate, poate au si o familie. happy2 Dar din nou doar sperante si vise. crying Dar ce ar fi lumea fara speranta nu? dap !
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Mar 18 Dec 2012, 17:20

Sasuke si Sakura nu vor murii...De ce ? Pentru ca eu nu cred, ca Kishi-sama o sa faca asa ceva. Isi pierde fanii...pe bune...
In legatura cu ei impreuna ..hmmm Nu stiu ce sa cred...In ultimul timp m-am impacat cu ideea ca nu o sa existe acest cuplu in anime...dar macar in inimile noastre sa ramana.
Eu imi doresc ca Sasuke sa vina inapoi in Konoha....macar atat sa fie bine..daca nu se poate SasuSaku :).
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Iul 2013, 11:29

In primul rand, protagonistii nu vor muri niciodata intr-un film >> rar se intampla ca unul din protagonisti sa moara. In al doilea rand, Sakura si Sasuke sunt unele dintre cele mai indragite personaje din Naruto, iar Kishimoto nu i-ar omori pe amandoi fiindca si-ar pierde fanii.
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Dum 28 Iul 2013, 13:33

Ia uite de unde a pornit topicul si unde a ajuns. Eu va dati seama fana SasuSaku incurabila, iar acum ca in manga Sasuke s-a intors si stim ca vrea sa isi restabileasca clanul (nu poate sa o faca singur) si Sakura inca il iubeste. Nu cred ca Kishimoto vrea sa "ucida" visele atator fani, eu una as fi super dezamagita daca nu s-ar termina SasuSaku, iar daca va fi narusaku( ceea ce cred ca e imposibil) eu o sa urasc toata seria. Si totusi chiar daca s-ar incheia fie si cu ei doi morti, dar impreuna, tot bine ar fi. Asta e parerea mea.
Sus In jos
SaKuraX
Academy Student
Academy Student
SaKuraX

Sex : feminin Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Vin 23 Aug 2013, 09:47

Eu sper sa fie impreuna...sincer...si eu am auzit ca Sasuke se va bate cu Naruto si castiga Naruto si dupa afla Sakura si cred ca se sinucide...Sper sa nu ei 2 sunt personajele mele preferate
Sus In jos
naruto_4ever
Genin
Genin
naruto_4ever

Sex : masculin Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de starea ta :P

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Sept 2013, 09:05

Eu una nu cred ca va muri niciunul . De ce? Daca mor amandoi ramane numa naruto . Si ce se intampla cu echipa 7? can\'t see !!! Eu zic ca e imposibil pentru ca si sasuke si sakura sunt oarecum personaje principale , deci nu cred ca kishimoto le-ar scoate :( .Si daca totusi ar fi sa moara toti fanii lui sasusaku ar fi dezamagiti ca le-a murit cuplu lpreferat. Infine asta e doar parerea mea !
Sus In jos
SaKuraX
Academy Student
Academy Student
SaKuraX

Sex : feminin Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Sept 2013, 13:53

Acum depinde si de Kishimoto nu cred ca l-ar scoate pe Sasuke...Pt. ca personajul e creat de fiica ei si nu o sa o dezamageasca...(sper)
Sus In jos
naruto_4ever
Genin
Genin
naruto_4ever

Sex : masculin Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de starea ta :P

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Sept 2013, 14:11

personajul sasuke este creat de fiica lui ?
Sus In jos
Continut sponsorizat




Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Posibil adio pentru totdeauna

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-