Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Posibil adio pentru totdeauna

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 4 Asss10Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 4 I_icon19Mier 30 Oct 2013, 10:35

Eu nu vreau ca cei dpi sa moara insa nici pe Sasuke copia fidela a lui Tobi rolling on the floor Sasuke Is a good boy =)))) NEVERRR =)))
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Posibil adio pentru totdeauna   Posibil adio pentru totdeauna - Pagina 4 I_icon19Sam 02 Noi 2013, 20:50

Nu prea cred ca e adevarat , deja animeul are multa tristete  de la inceput pana la sfarsit numai despre asta a fost vorba .Daca ar fi un sfarsit trist ce rost am mai avea sa il vedem daca s-a terminat asa cum a imceput.
Sus In jos
 

Posibil adio pentru totdeauna

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-