Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
E dragoste sau doar o aluzie? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
E dragoste sau doar o aluzie? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 E dragoste sau doar o aluzie?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mar 20 Apr 2010, 14:16

Cred ca a sosit timpul sa incepem o disuctie legata de cei 2 , respesctiv Sasuke & Sakura ...
Credeti ca vor fi vreodata impreuna in serial? Va place acest cuplu? Daca da , de ce va place si ce anume va place la el happy ... ce ii face sa se atraga unul pe altul totodata sa se respinga?
Unde e punctul culminant al relatiei lor? hmm e o dragoste intre ei sau doar o simpla atractie si simpatie intre ei
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous


E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mar 20 Apr 2010, 22:38

..mie imi da de gandit....adica nu prea pot sami dau seama daca vor sau nu impreuna ...dar stiu ca tin unul la celalat numai ca le este frica(cred)sasi arate sentimentele.si daca ar fi sa fie impreuna,lear sta bine love chiar foarte bine!
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mar 20 Apr 2010, 23:17

poi ai tu ceva dreptate dar ...
Sakurei nu ii era frica sa isi arate sentimentele si chair o facuse inainte de a fi lovita de Sasuke dupa gat si adormind-o lasand-o pe banca.

==> go [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si cautati videoul happy va puteti lamuri si acolo de anumite lucruri ... nu de alta dar mie cam lene sa caut eu heh
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous


E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mar 20 Apr 2010, 23:22

am vazut aia.....sasuke asta .. ..  ..
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mier 21 Apr 2010, 16:33

Nu prea stiu ce sa zic.Cred ca Sasuke si Sakura se potrivesc si sper ca vor ramane impreuna .
Adica sunt atatea semne desi nu vrea sa arate si lui Sasuke ii pasa mult de Sakura si nu pcred ca este doar o atractie fizica sau stiu eu ce.Cred ca chiar se plac reciproc si ar fi mai mult ca super ca ei sa ramana impreuna love le sta super good


Ultima editare efectuata de catre meyryn in Sam 01 Mai 2010, 09:55, editata de 1 ori
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mier 21 Apr 2010, 17:11

meyryn a scris:
.... ar fi mai mult ca super ca ei sa ramana impreuna love le sta super good

Da cand au fost ei impreuna? aici e defapt problema si punctul culminant ... defapt ei nu au fost impreuna deoarece Sasuke nu ia dat ocazia Sakurei distantand-o mereu .... oare pe final vor fi impreuna? love

Apropo, Bine ai venit la noi Meryryn. hi!
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Crickett
Genin
Genin
Crickett

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : somewhere near Bucharest :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 151
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : lectura, net, net, net, scoala, net si Naruto :)
Stare de spirit Stare de spirit : ...

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Vin 11 Iun 2010, 00:31

Mie aceste personaje imi trezesc imaginatia din starea de "dormitare " :D vb serios.Sper sa fie impreuna.
Kishimoto ne tine in suspans nu gluma...
Tind sa cred ca in sufletul lui Sasuke este loc si pentru sentimente pure ca cele de iubire pt o fata extraordinara care si-ar da viata pt el.Singura care il iubeste cu adevarat ,Sakura... sad
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Vin 11 Iun 2010, 22:02

Ai dreptate ..sper sa fie impreuna cat mai curand in love
Sus In jos
Mimi
Academy Student
Academy Student
Mimi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : blocata in toaleta....nu ma cautati acasa!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : ^__^

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mar 22 Iun 2010, 14:03

Ador cuplul,nu stiu sigur daca chiar vor fi impreuna......dar sper sa se intample asta.Sunt asa draguti impreuna in love
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mar 22 Iun 2010, 19:41

Mimi a scris:
Ador cuplul,nu stiu sigur daca chiar vor fi impreuna......dar sper sa se intample asta.Sunt asa draguti impreuna in love

subiectul asta v-a mai fi dezbatut mult si bine ... inca nu au ajuns cei doi cu pricina fata in fata happy2
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mar 22 Iun 2010, 20:51

da sad ..sper sa o faca cat mai repede
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mar 29 Iun 2010, 04:18

toate ca toate dar ... eu tot nu imi pot imagina pe "micutzi Uchiha cu par roz si sharingan" .... fara suparare lough

voi puteti? happy2


cautam ceva pe youtube si am gasit asta, cred ca vi-ar placea heh
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Crickett
Genin
Genin
Crickett

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : somewhere near Bucharest :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 151
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : lectura, net, net, net, scoala, net si Naruto :)
Stare de spirit Stare de spirit : ...

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mar 29 Iun 2010, 13:31

Hey Arcade,"micutii Uchiha" pot fi bruneti si cu ochii verzi happy2 (bine,rosii atunci cand este cazul happy2 ) No offense!
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mar 29 Iun 2010, 14:29

crickett are dreptate plus ca eu am gasit poze cu copii lui sasuke cu sakura (sau asa ar trebui sa fie) si nu aveau parul roz ci negru cu ochi verzi sau negri, oricum eu sper ca pana la sfarsitul animelui cei doi sa fie impreuna :>:D<:
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mar 29 Iun 2010, 14:34

uite arcade m-ai pus pe ganduri asa ca am cautat si eu: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mar 29 Iun 2010, 16:50

meyryn a scris:
uite arcade m-ai pus pe ganduri asa ca am cautat si eu: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

mi se pare cam ciudata poza aia ... lough ... acolo toti sunt Sasuke si Sakura .... in plus , ca sa aiba sharingan le trebuie ca , culoarea ochilor, sa fie neagra si nu verde heh ... nu astea sunt trasaturile clanului uchiha happy
Sus In jos
Crickett
Genin
Genin
Crickett

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : somewhere near Bucharest :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 151
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : lectura, net, net, net, scoala, net si Naruto :)
Stare de spirit Stare de spirit : ...

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mar 29 Iun 2010, 17:27

Cine a spus ca trebuie neaparat sa fie ochii de culoare inchisa pentru a avea sharingan?eu nu am gasit scris nicaieri happy2 in plus mi se pare mult mai dragut sa aiba ochii verzi,si apoi sa devina deodata rosii in love [again no offense dap ! ]
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mar 29 Iun 2010, 17:34

Crickett a scris:
Cine a spus ca trebuie neaparat sa fie ochii de culoare inchisa pentru a avea sharingan?eu nu am gasit scris nicaieri happy2 in plus mi se pare mult mai dragut sa aiba ochii verzi,si apoi sa devina deodata rosii in love [again no offense dap ! ]

fara suparare dar ar parea mult prea feminini lough ... inteleg de ce va place acuma atat de mult ... si astea sunt trasaturile clanului la toti membri, la fel e si cu clanul hyuga ...
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mar 29 Iun 2010, 19:00

dar ce trebuie neaparat ca toti copii lui sasuke ca aiba sharingan ..si in plus daca va uitati bine doi dintre ei au ochi negri si doar unul ochi verzi deci doi dintre copii lui au mostenit sharinganul si unul nu..mare chestie heh
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
E dragoste sau doar o aluzie? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mier 30 Iun 2010, 13:24

Arcade,poate tine nu te-ar placea ca cei doi sa fie impreuna dar altii doresc.Oricum nu asta e ideea.Nu trebuie sa ne certam,ok? sad :>:D<: Mie me-ar placea sa faca un cuplu deoarece le sta bine dar in anime, Sasuke e foarte orgolios si ii pasa mai mult de razbunare iar Sakura isi exteriorizeaza sentimentele.Cine stie?Poate la final isi vor declara dragostea deoarece eu cand caut imagini gasesc o multime cu cei doi. in love
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mier 30 Iun 2010, 14:14

bineinteles ca imaginile sunt create de fani acestui cuplu si nu de corporatia DATEBAYO heh
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mier 30 Iun 2010, 14:46

mie mi-ar placea ca acele imagini sa fie create de ei deoarece le sta asa frumos impreuna in toate pozele... happy2 sper sa fie impreuna
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
E dragoste sau doar o aluzie? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Mier 30 Iun 2010, 16:19

Da si mie me-ar placea sa ramana impreuna...daca lasa Sasuke la o parte orgoliul si razbunarea :<<:
Sus In jos
Aimi
Genin
Genin
Aimi

Nr. mesaje Nr. mesaje : 72
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 15

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Lun 09 Aug 2010, 17:32

Mda...problema acu' este ca s-a "razbunat" pe Itachi. Apoi a aflat adevarul. Acum se razbuna pe Konoha. Daca il lasa Naruto sa faca asta, cea ce ma indoiesc. Apropo...uite un video cu ei doi. Ador mai ales melodia :x: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Mie imi place acest cuplu, dar cum au spus multi, Sasuke e prea razbunator....Si eu as vrea sa ramana impreuna.
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19Lun 09 Aug 2010, 18:25

da ai dreptate...insa eu tot raman cu speranta moare ultima, deci eu inca sper ca ei vor ramane inpreuna heh
Sus In jos
Continut sponsorizat




E dragoste sau doar o aluzie? Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? I_icon19

Sus In jos
 

E dragoste sau doar o aluzie?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 6Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-