Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 E dragoste sau doar o aluzie?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 6 I_icon19Vin 23 Mai 2014, 23:15

Sunt o fană prea mare ca să renunț la cuplul care mi-ar plăcea, care îmi place, cuplul SasuSaku. Nu voi înceta niciodată să sper, pot fi o grămadă de întâmplări prin care ei să ajungă unul lângă altul, totul depinde de Kishimoto. El știe cel mai bine care sunt gândurile personajelor. În manga, totul s-a schimbat radical, o prietenie între ei mai mult ca sigur va fi, însă eu mă voi aștepta întotdeauna la mai mult. Și dacă nu va fi așa, în fiecare seară mă voi gândi la ce s-ar fi putut întâmpla sau ce se poate întâmpla în continuare, pentru că seara, și mai ales noaptea, e momentul meu de gândire pe plan îndelungat. Poate că Kishimoto ne va surprinde cu ceva și încă sper asta, mă aștept la orice din partea lui, depinde dacă el ține cont de speranțele fanilor sau nu, pentru că vor exista multe conflicte dacă asta se va întâmpla. Îmi pun toate speranțele în acest cuplu, până la urmă de asta am venit pe site-ul ăsta, nu?:)
Konbanwa!
Sus In jos
 

E dragoste sau doar o aluzie?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-