Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 E dragoste sau doar o aluzie?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
``*Last Kiss*``
Genin
Genin
``*Last Kiss*``

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 196
Puncte : 265
Reputatie Reputatie : 49
Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...momentan sunt happy

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Aug 2010, 16:31

mmm ce cred eu?pai Sasuke nu prea arata sa o iubeasca pe Sakura iar ea nu stiu...e prea indragostita de el.Ar face un cuplu frumos dar Sasuke nu se gandeste decat la razbunare nervi!
Sus In jos
Kasumi
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 3

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Joi 02 Sept 2010, 23:03

Of. Astia doi sunt tare simpatici impreuna.
Pacat ca mor inainte sa apuce sa faca ceva. Uneori imi vine sa-l strang de gat pe Kishimoto...
Asa cum s-a mai zis, Sas`ke stie adevarul despre Itachi si vrea sa distruga Konoha pentru ca "Konoha l-a distrus pe Itachi".
Mi se pare un usor nonsens, sa razbuni pe cineva pe care mai devreme voiai sa il ucizi, cefa ce a trecut de la dorinta la fapt....
Uneori imi doresc ca Itachi sa fie viu si sa ii bage baiatului astuia mintile in cap! Nu stiu de ce, dar eu traiesc cu eterna senzatie ca asta rezolva ceva...
Doamne, mi s-au inmuiat genunchii cand am vazut cum a plans Sakura dupa Sasuke.
Desi mi se parea ca tinea la ea, in vremea cand o lasa sa il imbratiseze si sa "planga pe umarul lui", acum cred ca asta s-a intamplat doar pen` ca Sasuke ducea lipsa energiei necesare sa urle, sa zbiere si sa o arunce pe Sakura la 3 metri... sad sad
E trist... Dar, dupa parerea mea...

SASU-SAKU e o iluzie, prin simplul fapt ca el e viu, dar sentimentele lui sunt moarte.(Asta numai pentru ca eu aduc situatia la absurd si presupun cu incapatanare ca au si existat.)

Imi cer scuze daca am batut campii...
sad sad sad sad
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Asss10E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Mier 22 Sept 2010, 15:12

mie una imi place culpul sasusaku astept urmatorul sezon[daca e]din naruto si poate acolo vor fi impreuna forever.nu prea cred ca vor fi impreuna dar totusi sper.....da am sperat o groaza....nu mai pot ii vreau odata imreuna angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! :><: :><: :><: :><: sad sad ingrijorat ingrijorat :<<: :<<: very sad very sad take this! take this! :| :| hi! hi! happy2 happy2 in love in love
Sus In jos
Deea < - -
Genin
Genin
Deea < - -

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 57
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : nebunie in culoare:x

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Mier 06 Oct 2010, 11:20

eu sper sa fie impreuna deoarece le-ar sta bine impreuna...dar Sasuke trebuie sa scape de orgoliu si sa nu vada doar razbunarea ci sa lase loc si altor sentimente,cum ar fi iubirea
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Oct 2010, 19:31

cuplul SasuSaku e preferatul meu si as vrea tare mult sa fie impreuna pentru ca le-ar sta foarte bine kiss :>:D<: heh
Sus In jos
S$hiva>
Genin
Genin
S$hiva>

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : <somewhere where you do not know >
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 140
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : MUZICA,tobe
Stare de spirit Stare de spirit : h@@pp!*

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Dum 24 Oct 2010, 15:51

Eu sper ca cei doi sa fie impreuna,iar Sasuke sa dea la o parte obstacolul numit ,,razbunare'' si sa vada ca Sakura il iubeste.
Sus In jos
♣ Virus excentric ♣
Genin
Genin
♣ Virus excentric ♣

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : *only in my dreams*
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 211
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : muzica
Stare de spirit Stare de spirit : !!@@ppy^

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Vin 29 Oct 2010, 09:23

Si eu sper ca cei doi sa ramana impreuna deoarece le-ar sta bine iar Sakura chiar il iubeste.
Sus In jos
Ichirin no Hana
Academy Student
Academy Student
Ichirin no Hana

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In lumea mea !
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu zapacita !

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Dum 14 Noi 2010, 14:36

si eu as vrea ca cei doi sa fie impreuna!ar fi asa de frumos in love
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Dum 14 Noi 2010, 22:50

Makii a scris:
si eu as vrea ca cei doi sa fie impreuna!ar fi asa de frumos in love


io's total deacord cu tinie ... acuma ramane de vazut totusi heh
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Lun 15 Noi 2010, 16:12

eu m-am cam schimbat si sunt de parere ca ei nu vor fi inpreuna , nu stiu de ce insa asa presimt crying
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Asss10E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Lun 15 Noi 2010, 16:22

ei,meyryn,cu asta cred ca suntem de acord amandoua!Eu una inca mai cred ca vor fi impreuna,dar slabe sanse.Oricum,ei 2 formeaza un cuplu adorabil.
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Mier 17 Noi 2010, 18:58

Eu sunt inca optimista si sper ca se va intampla ceva care sa-i deschida ochii lui Sasuke. Sa-si dea seama ca Sakura e singura care-l iubeste cu adevarat si care a fost mereu de partea lui. Ei se completeaza unul pe celalalt. Sunt pur si simplu adorabili impreuna! in love happy2
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Dum 21 Noi 2010, 01:59

eu sper sa fie impreuna sad ar fi foarte frumos.... orcum sar putea... adica am aflat de la cineva ca vor pune si ceva romantic in manga-ul Naruto!!!ar fi foarte tare huh? huh? huh?
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Asss10E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Dum 21 Noi 2010, 10:13

da,adica cateva priviri prin care poti intelege sentimentele....Ar fi tare ca rozalia sa se intalneasca cu Sasuke,iar acesta sa nu-i faca nimic rau,doar sa se priveasca unul pe celelalt,apoi sa inceapa o discutie,atunci poate,da' poate Sakura v-a reusi sa-l (a)duca in Konoha.Ar fi super tare ca cei 3 sa se inteleaga din nou,iar Sasuke cu Sakura sa formeze un cuplu la un moment dat.[asta-i parerea mea]
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Dum 21 Noi 2010, 12:03

da ar fi frumos...sper sa fie asa cum ziceti voi heh
Sus In jos
DizZy㋡
Academy Student
Academy Student
DizZy㋡

Varsta : 27
Localizare Localizare : Near you >:3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Bored:3

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Vin 03 Dec 2010, 13:58

Paii eu m-am gandit la doua ipoteze:
1.) Ca Sasuke se v-a intoarce in Konoha pentru al distruge pe acel Danzou si dupa aceea se vor alatura Sakura si Naruto iar in felul asta se vor apropia si poate ca atunci se v-a porduce magiia cand Sasuke poate isi va da seama ca Sakura inca tine la el.
2.) Iar a doua ar fi ca Sasuke sa se intaorca in Konoha pentru a o distruge iar Sakura se v-a lupta cu el si nu stiu care va invinge. . . fireste cu NAruto si ceilalti oricum ideea e ca nu vor vi impreuna.
Eh... sunt numai banuieli... nu se stie ce se va intampla... urmeaza de vazut happy
Sus In jos
Arishime
Genin
Genin
Arishime

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In my world !
Nr. mesaje Nr. mesaje : 286
Puncte : 336
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa ma distrez e tot ce vreau...
Stare de spirit Stare de spirit : indragostita , melancolica , indiferenta , ganditoare !

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Vin 03 Dec 2010, 20:28

ii ador pe sasuke si sakura si mi-ar placea la nebunie sa formeze un cuplu insa nu cred ca vor fi impreuna . La inceput Sasuke era o obsesie pentru Sakura apoi dupa ce au trecut prin multe impreuna ea a inceput sa-l iubeasca si el sa o aprecieze ca pe o colega . Dupa ce cresc si Sasuke paraseste satul Sakura continua sa il iubeasca pe Sasuke si isi risca viata pentru a-l aduce inapoi . Dupa ce a plecat Sasuke s-a mai gandit uneori la fosta echipa sapte dar asta nu il va opri sa faca ce isi propune si el isi propune sa distruga Konoha si pe oricine ii sta in cale deci chiar si pe Sakura .
Nu cred ca vor fi vreodata impreuna dar cred ca Sasuke va incepe sa tina la Sakura . Dar asta e doar parerea mea.
Sus In jos
ღTweetyღ
Genin
Genin
ღTweetyღ

Sex : feminin Localizare Localizare : my world and mine alone
Nr. mesaje Nr. mesaje : 235
Puncte : 281
Reputatie Reputatie : 39
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen...
Stare de spirit Stare de spirit : Eu !? Mereu naiva cand vine vorba de EL.

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Sam 04 Dec 2010, 22:23

Ar fi frumos ca cei doi sa fomeze un cuplu...Sakura e obsedata de Sasuke iar acesta nu se gandeste decat la razbunare...sper ca cei doi sa fie intr-un final impreuna.
Sus In jos
Cineva
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Sibiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 144
Puncte : 164
Reputatie Reputatie : 24

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Dum 05 Dec 2010, 08:51

Hmm ,ii destul de frumos cuplul,dar eu nu cred ca vor ramane impreuna.
Sus In jos
sakurauchiha
Academy Student
Academy Student
sakurauchiha

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ``*CaMpInA*``
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : ......pOi iMi pLaCe sA SCRiu fIC-uRi sA Ma uIt lA NaRuTo ShI NaRUtO SHiPPuUdEn.....SA ImI BaT JoK de o cOLeGa dE-a mEa kArE SeAmAa mOOOlT K KaRiN MaI TrEBuIe sA ii pUn oChElArI ShI HaInElE Ei LoL :D....ShI KaM AtAth :D
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Dec 2010, 14:08

PoIEu sTiU : K Da esTe dRaGoStE O ShI DoVeDeSk daKa vReTzY happy2 .....ShI L'E StA BiNe ImPrEuNa..... lol!
Sus In jos
http://ladysakurauchiha,sunphoto.ro
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Dec 2010, 17:03

Imi place cum gandesti! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Eu sper ca ai dreptate doar ca se pare ca pe parcurs ce trece timpul Sasuke se indeparteaza si mai mult de ea...
Sus In jos
ingrid
Genin
Genin
ingrid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : tg-jiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 85
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa dansez si sa desenez:X
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Vin 31 Dec 2010, 16:10

eu as vrea sa fie impreuna deoarece fac un cuplu superb...dar nu prea cred ca asta se va intampla deoarece sasuke nu este interesat  sa aiba vreo relatia
Sus In jos
xXAkane-chan
Academy Student
Academy Student
xXAkane-chan

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : cu capu'n nori

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Vin 31 Dec 2010, 16:11

well, parerea mea e ca ar face un cuplu frumos.... daca si-ar deschide si Sasuke ochii >.>
adica Sakura chiar tine la el mult de tot.... exagerat de mult
iar Sasuke e prea concentrat pe razbunarea aia stupida a lui....
dar si Sakura ar trebui sa-l ia incet.... adica ea nu ii lasa timp sa se gandeasca si el la Sakura, ce simte pt ea, daca o place sa u nu... Sakura sare direct pe el! (vorba vine... )
cu asta a gresit Sakura... nu l-a lasat nici sa se maturizeze...
e ca si cum ai scoate o prajitura din cuptor inainte de a fi gata...
asa si cu relatia lor... niciunul dintre ei nu e destul de copt... Sakura vrea totul din prima, iar Sasuke o ignora total...
ma rog.... asta e parerea mea XD"
Sus In jos
http://xxakane-chan.deviantart.com/
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Dum 16 Ian 2011, 15:13

sper ca acestia vor fi impreuna pentru ca sper sa vad uchiha cu par roz. ochi verzi si sharingan lough lough lough lol!
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19Dum 30 Ian 2011, 14:24

Olaa!!
Poi.....SasuSaku....un cuplu foarte dragutz...
Hmmm....eu sunt fana deci nu zik de rau roll
Nu stiu de unde a inceput nebunia asta...a ba da....de la mine...(in romania) lough lough lough
Am pus un mesaj pe net,pe forumul meu de acum 4 ani,mi se pare ca suna cam asa:Cupluri Naruto...ma rog prostii
Iubesc SasuSaku friends
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Continut sponsorizat




E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

E dragoste sau doar o aluzie?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-