Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 E dragoste sau doar o aluzie?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
♥Finetti♥
Genin
Genin
♥Finetti♥

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo unde elfii danseaza in continuare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 377
Puncte : 423
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : lenevitul, manga-ul, cititul si etc.
Stare de spirit Stare de spirit : I am no one, I don't want to be anyone...

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Sam 31 Dec 2011, 14:04

Hei Hei! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pai nu stiu... acum ceva timp in urma Masashi a dat un interviu prin care anunta, ca in anime-ul Naruto, va exista un singur cuplu, dând mai multe exemple, explicandu-le, a zis ca nu doreste o poveste amoroasa, insa fanii l-au obligat, deci... dar aveam (la trecut, ca acum nu mai e [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ) si cuplul Kurenai-Asuma, trebuie luat in considerare, insa a declarat ca Sakura o fire activa si iubitoare l-ar echilibra pe Sasuke, intregindu-i firea inchisa si intunecata... A spus cum in primul sezon Sasuke ii era recunoscator Sakurei pentru ca la salvat de 2 ori.
Ceva de genu... bun deci el a exlus toate cuplurile Sasuke- Karin
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , Hinata si celelalte personaje feminine...
Deci exista o speranta, eu sunt cam contra, dar mi-ar placea s-o vad pe Saku fericita cu un copil:))

Finetti va iubeste
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Iuli30
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 24
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa asculr muzica sa imi pertec timpul cu prietenele si sa citesc ficurile minunate pe care voi toti la faceti
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 18:45

eu chiar as vrea ca cei doi sa fie un cuplu, dupa parerea mea se potrivesc de minune si de cand urmaresc serialul Naruto (de cand eram mica)mi se parea ca le-ar sta frumos impreuna i love you
Sus In jos
☆BeLL☆
Genin
Genin
☆BeLL☆

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : nu conteaza...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 99
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : nici eu nu stiu

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Lun 09 Ian 2012, 19:25

Pai eu as vrea ca cei doi sa fie impreuna dap !
Dar sincer cred ca trebuie sa asteptam si sa vedem.Oricum cred ca o sa murim inainte ca animeul sa fie gata heh
Om trai si-om vedea!Sper... lough
Sus In jos
ayumi-chan
Genin
Genin
ayumi-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : anime world >:D<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 354
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Ador să scriu, să compun (ficuri), să citesc cărți: în special cele în gen SF şi cele romantice, să ascult muzică ( melodiile lui Lana Del rey și ale Rihannei sunt preferatele mele) şi am o slăbiciune pentru țările asiatice ( defapt doar Japonia și Coreea de Sud )
Stare de spirit Stare de spirit : -.-'

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Sam 03 Mar 2012, 15:14

happy2 sasuke si sakura o sa fie un cuplu in final unsure ...atatia fani ..adica sunt o multime care vor sasuke&sakura si kishimoto trebuia sa bage intrigi ca sa fie interesant anime`ul..nu? doar e un geniu :))...:-?? o sa fie..eu urmaresc naruto de cand era un post de televiziune "jetix" :) si mi-a placut de atunci :)love...avea ceva ce imi place...:-??...avea de toate:comedie,drama,actiune,romance...love
Sus In jos
Musette°
Genin
Genin
Musette°

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Iti rascolesc prin ganduri...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 75
Puncte : 107
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Dream...
Stare de spirit Stare de spirit : Never the same

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Lun 05 Mar 2012, 14:58

Chiar nu stiu....

Adica, in primul sezon eram topita dupa Sasusaku (nu ca acum nu as fi), dar parca acum, in Shippuden e altfel. A inceput sa ma deranjeze comportamentul lui Sasuke, rau de tot. Spre deosebire de primul sezon, Sakura a evoluat, in schimb Sasuke a facut un regres. E atat de...rece si rau. Ar fi foarte frumos ca el sa isi dea seama ca acea razbunare nu duce la nimic, dar la cum se prezinta, slabe sanse. Daca lucrurile continua asa, Sasusaku va deveni decat o fantezie. Acum, pentru mine e doar o aluzie. Si oricum, nu conteaza cati fani ai cuplului sunt. Voi va uitati la Naruto doar pentru acest cuplu? Cel mai probabil va exista un NaruSaku, si ar fi dragut sa se intample asa. Naruto chiar o iubeste. Sasuke cel mai probabil nu o mai iubeste de mult. Asa ca, ce pot spune. SasuSaku pare momentan doar o aluzie

Sus In jos
IoanaNeacsu
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Campina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 1

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Lun 05 Mar 2012, 21:38

Buna ma numesc Ioana si sunt noua pe site-ul acesta,dar pur si simplu il ador, shi da sunt obsedata de cuplul Sakusasu:X:X:X:X: shi sper ca pana la final vor fi impreuna, adika sunt atat de moooolte filmoolteze cu ei pe youtube, shi sunt atat de moolte fanficuri cu eii ar fi shi pacat sa nu fie impreuna:X:X:
Sus In jos
Amaranth
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lumea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 354
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : A face nimic...
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisită.

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 16:51

Nu cred că e posibil ca cei doi să ajungă împreună. Deşii mi se par un cuplu drăguţi cu siguranţă anime-ul Naruto nu cupride prea mult romance deşii ar fi drăguţ să vezi cum se formează un cuplu de-a lungul episoadelor. Mie nu mi-a plăcut deloc Sasuke şi Sakura mi se părea o naiva în primele sezoane dar în Shippuden Sakura îşi deschide mai larg ochi dar mania aceasta pentru Sasuke o orbeşte din plin. Şi dacă Sasuke nu ar fi fost atât de obsedat de răzbunarea falsă am putea să spunem că totul ar merge deşii e destul de ciudat să observi cum dragostea falsă a lui Sakura s-a transformat intr-o manie.
Sus In jos
♥~♫alexys♫~♥
Genin
Genin
♥~♫alexys♫~♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe,pe scurt...ACASA!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : De toate☻(desenul si cititul)
Stare de spirit Stare de spirit : Revenita cu capu,plecata cu mintile

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 18:11

Ar fi dragut sa fie impreuna,dar creatorul Naruto nu vrea nici in ruptul capului,sa puna nustiu ce romanta crying .dupa parerea mea sper sa nu se supere cineva cred ca tipul ala e un om fara prietena down
Sus In jos
andreyslay
Academy Student
Academy Student
andreyslay

Sex : masculin Varsta : 25
Localizare Localizare : Targu-Jiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Football,Sa stau cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : De obicei fericit

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Dum 01 Iul 2012, 22:05

Sincer.Nu prea cred ca acest lucru se va intampla deoarece Sakura cred ca va ajunge cu Naruto.Pareara mea
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Lun 02 Iul 2012, 17:11

cine stie daca ce este intre cei doi este o aluzi.....
este clar un singur lucru..dragostea Sakurei este adevarata, pecand a lui Sasuke mai lasa de dorit
singurul moment romantic intre ei doi a fost atunci cand Sasuke a plecat din sat in love love
in love
Sus In jos
Nikylutza
Genin
Genin
Nikylutza

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica , muzica , muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe prostii , plina de prostii , indragostita pana peste cap , ignorata de persoana iubita pana peste cap

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Dum 08 Iul 2012, 00:08

Sunt complet de acord cu tine Lovisé , am aceiasi parere ca tine happy) Chiar cred ca va fii asa si cred ca Sakura ramane cu Naruto ( asta vine de la o fana SasuSaku ) si mi se rupe sufletul sa spun asta : Nu cred ca SasuSaku va avea loc vreodata uitati-va atent la cum se poarta Sasuke , e adevarat ca a spus ca vrea sa-si reinvie clanul dupa ce il ucide pe itachi si pentru asta are nevoie de o femeie dar acum vrea sa distruga Konoha credeti ca vrea sa fie impreuna cu Sakura care s-a nascut in sat si a luptat atat sa-l apere de toti si toate . Chiar daca Sakura ar renunta la tot pentru Sasuke acesta nu ar accepta-o Ba chiar a incercat sa o omoare ...
Sus In jos
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Mar 18 Sept 2012, 18:52

Nu imi place acest cuplu eu sunt cu cuplul narusaku si oricum sakura nu o sa fie niciodata cu sasuke si nici naruto cu sakura pentru ca kishimoto a spus ca nu pune cupluri in acest serial cred ca nici nu are o prietena down
Sus In jos
Komykomery
Genin
Genin
Komykomery

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Giurgiu
acebook acebook : Komy Komery
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Dum 07 Oct 2012, 21:35

Eu mi-as fi dorit ca ei sa fie impreuna pt ca se potrivesc, Sasuke este un luptator care are nevoie de un mic bandaj roz, iar Sakura are nevoie de iubire... Sasuke liber, Sakura la fel.... Sasuke vrea clanul inapoi... Sakura e libera.... hai sa terminam cu asta :)):
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Lun 07 Ian 2013, 10:04

Imi pare rau sa dezamagesc fanii SasuSaku , dar parerea mea este ca noi am creat numai o aluzie. In veci si pururi n-o sa fie impreuna. motivele sunt prea evidente. Sasuke o uraste si punct. La cat de puternic se manifesta ura lui , nu o sa fie niciodata in stare sa iubeasca. Imi pare rau pentru fani si pentru Sakura, dar daca ea si-a irosit jumatate din viata sa-i fie pe plac si el nici macar n-a bagat-o in seama, ar tebui sa-si cam dea seama de ceva. N-a iubit-o, n-o iubeste si n-o va iubi niciodata. Presupun ca Sasuke va iubi o fata puternica, ca si el , nu o fata asa de slaba precum Sakura. Daca se va intampla asa ceva, mie oricum nu-mi pasa, imi este indiferent. As avea sa-l intreb pe Sasuke de ce a ales-o pe ea, dar nah...pana la urma sunt personajele unui Anime.
In fine, Kishi oricum planuieste sa moara Sasuke la sfarsit. dap !
Adio, my love. :|
Sus In jos
xDiutzaaaa♥
Academy Student
Academy Student
xDiutzaaaa♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Undeva departeeee :]]
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Mai bn de atat nu se poate xD

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Dum 20 Ian 2013, 14:01

Deci eu una chiar cred ca si Sasuke simte ceva pentru Sakura si la sfarsitul animeului vom avea SasuSaku si NaruHina. In manga deja Hinata si Naruto sunt mult mai apropiati, dar revenind la sasusaku... Cred ca toata lumea stie ca pentru a obtine Mangenkyo sharingan [ sper ca am scrie bine ] trebuie sa omoare persoana cea mai draga. In episodul de dupa lupta cu Danzo, cand inca nu avea mangenkyo sharingan, era sa o omoare pe Sakura de nu apareau Naru` si Kakashi. Deci ??? =>> cea mai draga persoana lui e Sakura in love ca putea sa se duca in Konoha dar pe Naruto nu il putea omori oricum si mai tarziu primeste de la Itachi mangenkyo sharingan.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Lun 21 Ian 2013, 19:39

Eu una spun ca am creat numai o aluzie. Daca ma crezi, eu nici nu stiu cand s-a creat cuplul Sasuke&Sakura. Pe mine ma incanta numai ideea de a crea fan ficuri pe baza acestor personaje. Insa nu cred ca cei doi vor fi impreuna si in anime.''Naruto'' este totusi un anime cu lupte, si cred ca este urmarit de mult mai multi baieti, decat de fete. Parerea mea, nu-mi sariti in cap. Iar daca ar deveni un anime siropos, cu dragoste, etc, cred ca ar pierde din rating [sau cum se scrie] . Eu una am fost inebunita dupa un alt anime Swor Art Online, dar dupa ce au inceput scenele romantice, m-am lasat. Nu mi-a mai placut.
Totusi, eu una am observat ca dupa ce isi ucide fratele mai mare, si apoi afla adevarul despre el, acesta manifesta o usoara urma de trsitete, si ne dam seama ca are si o latura foarte sensibila, ca si cea din trecut. Ar putea fi posibila o relatie, la sfarsitul razboiului. Insa eu vreau sa existe acea scena in care Naruto se bate cu Sasuke. Presupun ca amandoi se vor rani foarte mult, iar atunci sentimentele Sakurei vor iesi la iveala, si vom vedea pe cine iubste.Va fi ceva gen... Naruto vs. Sasuke.
Sus In jos
Uchiha_Octavian_Augustus
Academy Student
Academy Student
Uchiha_Octavian_Augustus

Sex : masculin Localizare Localizare : iasi sat poieni
acebook acebook : https://www.facebook.com/pages/Naruto-shippuden/268576236604752?ref=hl
Nr. mesaje Nr. mesaje : 38
Puncte : 40
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal,ficuri,citit(nu ce credeti voi, nu carti ci ficuri:))
Stare de spirit Stare de spirit : merge,e binisor ,putin suparat in ultima vrme

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Dum 03 Mar 2013, 14:31

eu am mai multe motive imi place sasusaku pentru ca il enervez pe cel mai bun prieten,se gaseste asemanare la nume,dar nu pot explica de ce imi place ,e neexplicabil pentru mine dar iubesc cuplul asta si abia astept sa vad sentinta o sa mor de ras cand o sa cada jos prietenu de la sentinta hahahahahahaha (sper sa fie in favoarea mea)
Sus In jos
shizne asahi
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : slobozia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 1

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Mier 20 Mar 2013, 12:30

avand in vedere ca inca se continue animeul cine stie poate la final vor fi impreuna
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Joi 21 Mar 2013, 19:21

După ce am luat o pauză de la tot, am analizat şi m-am gândit intens la relaţia celor doi. Mai mult de o prietenie nu va exista niciodată. Cel mai probabil, după ce ajungi să îţi dai seama de mintea lui Masashi, îţi dai seamă că încă de la început ne-a pus pe tavă un indiciu ce îl găsim mai în toate manga-urile, ficurile, filmele, telenovelele. 2 persoane. Una o destesta pe cealaltă şi este îndrăgostită de x. Într-un final vor ajunge să fie împreună, pentru că x va dispărea din viata lui y şi y se va îndrăgostii de personajul principal.

Este cel mai simplu fir narativ ( când vorbim de romance and stuff ) existent, dar pe care Masashi l-a făcut puţin complicat şi l-a lungit foooarte mult, inventându-se iluzia de SasuSaku.

Sasuke... ei bine Sasuke va fi un burlac. Asta e cert. Asta dacă Masashi nu se gândeşte să îi ia din senin puterile şi să îi dea o fată frumuşică să restaureze clanul ( MĂ OFER DACĂ E CEVA. ), iar Naruto... ei bine Naruto va sfârşii cu Sakura... pentru o scurtă perioadă de timp. Cel mai previzibil final este acela de: Sasuke şi Naruto, cei mai buni prieteni, mor în ' bătălia finală ' .. lăsând-o pe Sakura să bocească, cum face deobicei.

Am trăit într-o aluzie but... mă bucur. Mi-am exersat imaginaţia. Hehehe. ^^ ''
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Răzvii .
Academy Student
Academy Student
Răzvii .

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : To much to be said
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cu cine socializez .

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Sam 06 Apr 2013, 14:02

Eu unul sper că vor fii împreună .. Din acest serial Sasuke e preferatul meu şi lângă Sakura ar fii adorabili :) Pro SasuSaku
Sus In jos
Lottie.
Academy Student
Academy Student
Lottie.

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tg-Jiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 49
Reputatie Reputatie : 3

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 01:53

Ei bine, am citit parerile tuturor si cat mi-ar placea sa le cred. Chiar daca sunt o fana infocata a cuplului SasuSaku si mereu cand ma gandesc la ei imaginatia mea o ia razna :)), eu nu cred ca vor fi impreuna. Adica... Sasuke nu pare ca ar simti vreodata ceva pentru Sakura. Iar toate acele gesturi facute de el au fost din amicitie pentru ca, atata timp cat era cu ea in echipa, era imposibil sa nu se ataseze macar putin de ea. Si eu ma gandesc la faptul ca acel singur cuplu ce va fi la sfarsitul animeului va fi NaruSaku si nu imi displace complet, mai ales ca in Shippuden s-a vazut o apropiere evidenta intre cei doi.
Eu totusi cred ca Sasuke se va intoarce in sat, insa numai dupa lupta cu Naruto, lupta decisiva. Adica... Naruto a reusit sa schimbe in bine atat de multe persoane, incat tind sa cred ca va reusi si cu Sasuke. Mai ales dupa ce Sasu a aflat ca Itachi l-a iubit mereu si ca el doar a facut ce i s-a ordonat punand binele satului in fata familiei(si binele lui Sasuke, pentru ca Danzou l-a pus sa aleaga intre el si familia sa). Si... daca Sasuke ar respecta macar putin memoria fratelui sau, ar renunta la distrugerea satului, stiind cat a insemnat pentru Itachi.
Poate, doar poate, se va intoarce in sat(asta daca nu, Doamne fereste, va murri), insa ma indoiesc de faptul ca va fi impreuna cu sakura. Mai bine sa imi impun asta de acum decat sa fiu dezamagita la final... pentru ca nu as suporta prea frumos dezamagirea.
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Sam 06 Iul 2013, 22:29

Cuplul SasuSaku este preferatul meu , evident , iar daca Kishimoto ne face o astfel de surpriza la final , adica ei doi sa nu fie impreuna , eu ... nu stiu ce ma fac , eu imi pun toata speranta ca la final cei doi sa fie impreuna .
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Asss10E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Mier 30 Oct 2013, 09:53

Ma amuza sa ii vad pe micutii Uchiha cum zicea Arcade, cu parul roz si sharnigan rolling on the floor Ma amuza si sa vad bruneti cu ochii verzi deoarece daca nu au ochisorii lui Sasuke DEGEABA! 

Acest cuplu va ramane un mister pentru mine pana la sfarsitul acestui serial. Ma pot astepta la orice.
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Sam 02 Noi 2013, 21:19

O dragoste sau o aluzie?
Nu pot sa spun multe , dac e sa fie ne putem astepta la ori ce din parte lor.
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19Vin 23 Mai 2014, 00:46

Din punctul meu de vedere ar fi șanse de 85%, mai ales după ce se întâmplă în mangă. Poate că în ultimile episoade din mangă nu prea au vorbit ei doi, dar eu m-am uitat și la priviri și sincer o privire spune mai mult decât niște cuvinte.
Să nu uităm că atunci când Sakura a fost atacată de un monstru din ăla (vorbind de mangă, aici) , Sasuke nu a rămas indiferent. A apărat-o! De ce nu a făcut-o altcineva?? Mă rog, asta e părerea mea.
În concluzie, eu voi avea mereu speranță, hai să fim serioși, trebuie să-și reabiliteze Clanul nu? Și Sasuke nu poate face asta de unul singur.... (D) 
Sus In jos
Continut sponsorizat




E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: E dragoste sau doar o aluzie?   E dragoste sau doar o aluzie? - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

E dragoste sau doar o aluzie?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-