Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Bloody Monday - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Bloody Monday - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Bloody Monday

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Bloody Monday - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Monday   Bloody Monday - Pagina 4 I_icon19Sam 08 Feb 2014, 05:07

Capitolul 8


 
Joaca s-a terminat, acum începe adevăratul război de sentimente!


 
Îl recunoscusem din prima secundă în care l-am zărit. Demonul războiului, K. Mă privea cu un zâmbet bizar, dar totodată atât de specific lui. Părul său lung era prins neglijent într-o coada, iar ochii săi mă fixau atent. M-am aşezat în faţa sa, iar roşcatul s-a dus la o masă apropiată pentru a ne lăsa singuri.
-          Mă bucur să te văd, Uchiha Sasuke. Sau ar trebui să spun hacker-ul geniu, Falcon?
-          Ce vrei? L-am întrebat enervat.
M-a privit amuzat.
-          Să facem o înţelegere.
Nu am mai spus nimic şi am aşteptat ca inamicul să continue.
-          Prietena ta a fost capturată de H. Cea cu părul roz.
În timp ce el rostea cuvintele, în mintea mea a apărut Sakura legată şi închisă. M-am întins peste masă şi l-am luat pe K de guler. Nu ştiu cum de nu l-am lovit, asta fusese în capul meu încă de când mi-a spus ce s-a întâmplat cu Sakura.
-          H? L-am întrebat, încercând să mă calmez. Cine dracu mai e şi el sau ea? Câte persoane sunteţi?
A zâmbit.
-          Coechipierul nostru, cel care conduce de fapt operaţiunea Bloody Monday. E amuzant să aflu că voi nu v-aţi gândit la o altă persoană. Suntem mulţi, aşa că mai bine aţi avea grijă!
Nu îmi trecuse deloc prin minte că ar exista un alt lider al teroriştilor, chiar şi Third-I au crezut că e vorba doar de K. Şi de ce naiba avea nevoie de un nume fals? Oricum nu-l puteam aresta dacă îi ştiam numele, erau mult prea deştepţi pentru asta.
-          Şi în ce constă înţelegerea?
-          Ştiam că o să te intereseze.
Siguranţa sa de sine îmi făcea scârbă. L-am privit timp de câteva secunde cum sorbea din paharul cu suc de mere de parcă ar fi fost cel mai gustos lucru posibil. Părea un tip care se bucură de tot ceea ce se întâmplă, de parcă eu aş fi fost o provocare nemaipomenită pentru el.  Dar vedeam în felul cum mă privea că era convins că va câştiga lupta. A lăsat într-un final paharul jos şi m-a privit cu o seriozitate de care nu a dăduse dovadă până în acel moment.
-          Vrem să ni te alături!
L-am privit sceptic. De ce avea nevoie de mine? Ştiam foarte sigur că avea deja un hacker care îl ajuta, aşa că nu avea de ce să-şi facă griji. Şi în plus, de ce credea că voi face acest lucru? Ştia, de asemenea, că le uram organizaţia şi că mă alăturasem poliţiştilor ca să oprim ameninţările asupra ţării.
-          Şi ăsta-i singurul mod de a o elibera pe Sakura, aşa-i? Am întrebat gânditor.
-          Bingo!
Seriozitatea sa dispăruse de parcă niciodată nu fusese acolo şi a făcut loc obişnuitului entuziasm.
-          Asta şi faptul că doar în acest mod îl vei putea vedea pe tatăl tău, a continuat.
Şoc şi groază.
-          Îl ţineţi şi pe el captiv?
K a bufnit într-un râs isteric de parcă nu auzise o glumă mai bună în viaţa lui. Ca un dement.
-          De fapt, ne este camarad.
Nu  puteam să cred acele cuvinte. Tatăl meu nu era un trădător, el a fost întotdeauna de partea legii şi nu putea să schimbe taberele doar pentru că a fost ameninţat sau orice altceva. El niciodată n-ar accepta să fie împotriva ţării pe care o iubeşte şi o slujeşte.
-          Minţi, l-am acuzat fără dovezi.
-          Aşa o fi? A râs.
Ştiam că nu minţea, deşi ar fi avut motiv. Ideea că tatăl meu a intrat în organizaţia Bloody Monday  era de necrezut, nu o puteam accepta în niciun fel. Omul pe care întotdeauna l-am admirat era în stare de aşa ceva?  
K s-a ridicat şi s-a dus la bar, probabil pentru a-şi mai lua încă o băutură. M-am întors spre roşcat, care mânca şi mă privea suspicios. Un bărbat şi o femeie au intrat în local şi s-au aşezat la masa de alături, părând într-un fel suspecţi. Am observat încă un bărbat stând singur la o masă din spatele roşcatului, practic nefăcând nimic. Aveam ciudata senzaţie că roşcatul nu era singurul care ne asista. K s-a întors la masă cu alte două pahare de suc de mere, unul l-a luat el, iar pe celălalt l-a aşezat în faţa mea.
-          Deci, te-ai decis?
-          Voi sunteţi cei care trebuie să aveţi grijă şi să vă pregătiţi. Noi am câştigat această luptă, acum depinde de tine. Am spus, privindu-l în ochi.
-          Noi...?
A râs, apoi a început să soarbă din paharul neînceput.  A schimbat câteva priviri cu roşcatul, dându-mi de înţeles că plănuiau ceva. Când şi-a terminat sucul, i-am împins şi eu paharul meu. Culoarea sa îmi făcea stomacul să se revolte, aşa că nu aveam nevoie de o aşa provocare.
-          Deci, cum au găsit cei din Third-I locul acesta? Keji ţi-a deconectat telefonul şi laptopul. Mi-ar plăcea ca măcar asta să-mi spui. A spus, ridicându-şi palmele la vedere, vrând să-mi demonstreze că nu avea de gând să arunce cu vreun cuţit în mine sau cu orice altceva.
Am oftat.
-          Faptul că telefonul meu a fost deconectat a fost semnalul că tu m-ai contactat. În acele câteva secunde până ca tipul acela să-mi deconecteze GPS-ul, cei din Third-I au fost capabili să se conecteze la reţeaua wireless a laptopului meu şi să primească semnal de la toate telefoanele funcţionale pe o rază de doi metri. Mai pe scurt, a tipului roşcat. Third-I ne-a urmărit cu ajutorul vostru.
-          Acum înţeleg. Îţi mulţumesc pentru explicaţie.
     Cel mai mult mă enerva la acest tip era faptul că zâmbea chiar dacă era în dezavantaj. Părea că se bucură de fiecare lucru interesant, chiar dacă era în avantajul nostru sau al lor.
-          Chiar mă bucur că am venit să te văd. Exact cum m-am aşteptat, nu eşti doar un copil. Dar începând de acum, e o discuţie de oameni mari. O să negociem.
    L-am privit sceptic. La ce se referea când zicea discuţie de oameni mari? L-am văzut pe roşcat cum s-a ridicat şi s-a îndreptat spre noi, scoţându-şi arma şi fiind pregătit să tragă dacă ceva se întâmplă. La fel au făcut şi persoanele pe care le crezusem suspecte.
-          Îţi voi spune numele spionului dacă ne lăsaţi să ieşim de aici.
Mă surprindea faptul că ăsta era ultimul său plan şi care nu părea de foarte mare impact. Dacă îi capturam pe toţi, nu mai aveam nevoie să ştim numele spionului, atâta timp cât el rămânea fără camarazi. Aveam senzaţia că liderul organizaţiei, H, era spionul de care ne avertizase înainte K.
-          Nu avem nevoie să adevăratul nume al lui H.
A râs.
-          Eşti sigur? Este o persoană foarte apropiată de tine, ar putea să te înjunghie pe la spate. Sau tocmai a făcut-o?
Deşi refuzasem negocierea, el încă râdea de parcă totul mergea conform planului. K a aruncat o privire spre fereastra din spatele lui, apoi s-a intors spre mine zâmbind. În următoarea secundă, uşile localului s-au deschis şi zeci de poliţişti au pătruns înăuntru, toţi fiind înarmaţi. Roşcatul şi-a pus arma la tâmpla mea. Am vazut cum privirea lui Kakashi s-a schimbat într-una temătoare. K a vorbit din nou:
-          Nu vreţi ca preţiosul vostru Falcon să moară, aşa-i? A zâmbit, continuând să soarbă din lichidul verde.
Nu aveau de gând să tragă, evident. K nu ar pierde o piesă aşa „importantă” ca mine. Voia ca jocul lui să continue. Dar Third-I nu aveau de unde să ştie adevăratul scop al teroriştilor.  Poliţiştii au lăsat mainile cu armele pe lângă corp, aşteptând ca teroriştii să iasă din local. Nu mă aşteptam ca ei să puna viaţa mea pe primul loc, ar fi fost mai logic să captureze teroriştii care puneau în pericol omenirea. Când am trecut pe lângă Kakashi, am înţeles imediat mesajul din privirea sa. L-am privit subtil pe roşcatul care încă îşi ţinea arma la tâmpla mea şi am observat că atenţia lui se îndrepta asupra poliţiştilor. M-am tras rapid de lângă terorişti şi m-am dus lângă Kakashi, care m-a împis după bar. În următoarea secundă, tot ce am putut auzi au fost doar împuşcăturile. Glonţurile treceau prin pahare, sticle sau căni şi se opreau în podea sau în pereţi. Din câte observasem până în acel moment, au fost persoane rănite în ambele grupări. Într-un moment de slăbiciune al poliţiştilor aşteptat de K, teroriştii au reuşit să scape. Am vazut pe podea câţiva oameni ai legii sângerând abundent. Nu a durat mult până când ambulanţa a ajuns, iar medicii le-au acordat primul ajutor.
Nu aflasem nimic nou în legătură cu inamicii. Tot ce-mi trecea prin minte era H şi faptul că au capturat-o pe Sakura. Cum aveam de gând să o salvez? De ce a trebuit să-mi fie prietenă, astfel încât să fie şi ea ţinta teroriştilor?  
Kakashi mă adusese în departamentul Third-I să le spun detaliat tot ce se petrecuse cu K cât timp ei nu au fost acolo. Nu au fost deloc surprinşi de faptul că liderul Bloody Monday voia să mă alătur organizaţiei. Au părut foarte uşuraţi atunci când le-am spus şi răspunsul meu. Spionul îi preocupa şi pe ei, nici până în momentul de faţă nu au reuşit să afle cine era. H era printre noi şi ne ducea spre eşec. Nu  ştiam în cine să am încredere şi în cine să nu. Kakashi mi-a spus că ar fi mai bine să nu rămân singur cu niciun coleg sau prieten că dacă Bloody Monday mă va captura, nu voi avea cum să îi anunţ. Cuvintele sale m-au făcut să-mi aduc aminte de un anumit incident.

-          Neji Hyuga! Am strigat. 



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.


Ultima editare efectuata de catre Hanazawa Rin in Mier 26 Feb 2014, 00:21, editata de 1 ori
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Bloody Monday - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Monday   Bloody Monday - Pagina 4 I_icon19Sam 08 Feb 2014, 14:31

Mulțumesc pentru mp. Oi fi eu adepta insomiei, dar nici chiar așa. Ce te-a apucat la cinci dimineața să scrii capitolul? În fine. La începutul capitolului K. mi se părea un om complet paralel cu situația, deoarece atunci când răpești un hacker care pe deasupra mai și colaborează cu poliția, nu stai în fața lui discutând, glumind și sorbind dintr-u par suc  de mere. Pe parcurs, și-a mai revenit cât de cât, dar oricum mi se pare un om foarte ciudat. Când am citit faptul că tatăl lui Sasuke colabora cu K., mintea lui Sasuke deja asimilase informația îndeajuns încât să nege, cu toate că era posibil să fie adevărat. Probabil e la fel de adevărat precum răpirea Sakurei. Ar fi un lucru pe care îl apreciez la K.: grija sa față de Sasuke. Iar roșcatul acela mi se pare mai ciudat decât K., pentru că nici un om normal nu își pune pistolul la tâmple nici măcar atunci când riscă să ajungă la închisoare. Finalul m-a dus cu gândul la conversația prin mesaje a ei cu Neji. Am impresia că Neji este cel care colaborează cu K. și că el ori a răpit-o pe Sakura, ori a ajutat la răpirea ei.



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Bloody Monday - Pagina 4 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Bloody Monday - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Monday   Bloody Monday - Pagina 4 I_icon19Dum 09 Feb 2014, 15:01

OH, DOAMNE, DOAMNE, DOAMNEEEEEEEE!! Cat de geniala poti sa fii! Am citit cu sufletul la gura ultimele capitole si mai sa incep sa sar prin casa si sa sparg lucruri de la atata actiune!! =)) Imi place muuuult de tot BM si sper ca stii asta. E unul dintre cele mai geniale ficuri de pe forumul asta, juur. Esti un geniu absolut si sunt mandra de tine, sweetheart. Voi avea nevoie de lectii in privinta stilului astuia plin de actiune. ;;) ADU-NE NEXTUL CAT MAI REPEDE. Se poate acum? Dar peste 2 ore? Dar peste 3?=)) Abia astept sa postezi urmatorul capitol. Mor de nerabdare si de placerea anticipatiei! Te iubesc, smechero. :**


Bloody Monday - Pagina 4 Tumblr_n7kcuxdExP1txd25uo1_400

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Bloody Monday - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Monday   Bloody Monday - Pagina 4 I_icon19Mier 19 Feb 2014, 18:23

Hey, scumpo! Scuze ca am trecut tarziu, am rasmas pentru a mia oara in urma cu comentatul fic-urilor. :)) Capitolul este grozav, nici nu ma asteptam la alt ceva, si a avut multa actiune! Abia astept capitolul viitor, poate Sasuke o va salva pe Sakura si ea il va considera eroul ei!<3 Multumesc pentru mesaj si sper sa-l primesc si data viitoare. Spor la scris si la inspiratie! Te pup! :*


Bloody Monday - Pagina 4 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Bloody Monday - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Monday   Bloody Monday - Pagina 4 I_icon19Dum 23 Feb 2014, 21:51

Anneyong draga mea! hi! Asjhfdsrgfwery cat de genial! *-* Imi pare rau de intarziere...mdeh...scoala, teme stii si tu -.- Acum...sa ne intoarcem la capitol fdugystgr! <3 Nu pot sa cred cat de geniala poti fi!! Ai cele mai faine idei posibile zau! Nu stiu daca am dreptate sau nu, dar intuitia mea de cititor imi spune ca "H" e Sakura...adica Haruno "H"...hmmm?! No, no? Okay ;~; Acum nu stiu sincer ce sa cred, dar iau in cosiderare orice posibilitate, doar e vorba de mintea ta geniala, sigur ne surprinzi tu cumva!  (D)  Sper sa te grabesti cu next-ul ala...chiar iti place sa ne ti in suspans...esti diabolica! Nu uita sa ma anunti la next! :o3 See you next time! ^^ <3


Bloody Monday - Pagina 4 33
Sus In jos
Adda Bunny
Genin
Genin
Adda Bunny

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

Bloody Monday - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Monday   Bloody Monday - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Feb 2014, 21:07

Hei!
Stiu ca am raspuns cu intarziere, dar n-am avut chef sa citesc nimic si de ieri tot citesc ficuri de ieri de pe telefon, si l-am citit pe tot tot de pe telefon, dar el a fost retardat si s-a inchis fix cand sa termin comentariul. Desigur ca m-am enervat ca nu s-a salvat asa ca l-am luat de la capat tot de pe telefon si atunci a sunat mama si a iesit de pe internet IAR!! Pana la urma am deschis calculatorul si am inceput sa-l scriu (atunic cand am ajuns acasa). Stii...in timpul orelor l-am citit si am inceput sa-l comentez... numai ca era cam periculos sa mai si comentez asa ca am lasat-o pentru atunci cand ajung in autobuz... ina autobuz mi-a murit bateria. Acasa l-am bagat la incarcat si cand sa-mi termin injuraturile de rigoare m-a sunat mama... mdea...
Bine... capitolul a fost osam! Mi-a placut foaaaarte mult, dar mi s-a parut scurt... pana la urma mie pana si unul de 200 de pagini tot mi se pare scurt atunci cand CHIAR ma intereseaza ca se intampla.
Mi-a placut calmul cu care trata lucrurile Sasuke... pana si atunci cand a aflat de Sakura a ramas rational, nu s-a luat la injuraturi cu ala. Sau cand avea pistolul la tampla, el cauta o scapare discreta, nu incepea sa urle ca descreieratu' si sa planga! :))
Sau... cand si-a dat seama ca ei nu-l vor omori pentru ca au nevoie de el.
Nu m-am mira ca Neji sa fie cel bun si Kakashi cel rau! Sincer chiar nu m-ar mira!
Si parca vad daca se intampla asa eu o sa comentez ceva gen:
"Nu mi-as fi dat seama nici intr-o mie de ani! Putea sa-mi spuna oricine asta, dar nu as fi crezut-o! M-ai luat asa prin surprindere! *l-as injura pe Kakashi dupa care i-as cere scuze lui Neji si asa as incheia acel comentariu*."
Bine... nu spun ca asa o sa se intample! Este doar o intuitie, adica a zic ca ii este prieten si s-ar putea oricand sa-l injunghie la spate si mi se cam pare ca Sasuke isi lasa garda jos langa Kakashi... asa ca am o presimtire...
Mdea, bine... hai ca nu ma mai lungesc cu acest comentariu!
Multumesc ca m-ai anuntat, sper sa continui s-o faci!
Sper sa aduci nextul mai repede... te roooog!  puppy eyes 
Savvy! jos palaria in fata


Bloody Monday - Pagina 4 28846yu

Bloody Monday - Pagina 4 2elf7t2
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Bloody Monday - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Monday   Bloody Monday - Pagina 4 I_icon19Lun 03 Mar 2014, 15:44

Buna ! 
Acum ca ti-am descoperit fic-urile, ei bine, nu pot sa ma satur de ele. 
Esti absolut GENIALA. Daca celalalt mi-a placut, pai pe asta il ador, imi plac mult fic-urile de actiune, iar asta e nemaipomenit, pana acum nu a fost capitol in care sa nu stau cu sufletul la gura pana la urmatorul. Dar nu inteleg ceva, la ce iti trebuie tie critica ? Incepatori ca mine numai cat viseaza sa ajunga atat de buni, iar tu ceri critica ? Nici macar nu a avut Ema ce sa iti critice. 
Revenind la fic, mai exact la ultimul capitol, eram sigura ca H. e Neji, nu avea cine altcineva sa fie, iar acum biata Saku e in pericol doar din vina lui. K. ma amuza, stiu ca e tipul rau, dar intr-un fel imi place atitudinea lui, se bucura de fiecare clipa, asa cum ar trebui sa facem cu totii. Si il ador pe Sasuke, e atat de inteligent, nu ca de obicei nu ar fi, dar il admir, sau mai bine zis te admir pentru caracterul deosebit pe care i l-ai conturat. 
Cam atat am avut de zis, sper sa aduci next cat mai repedesi sa ma anunti si pe mine cand il pui.
Ja ne !


 "I won't allow it! I won't allow you to die like this! You've committed crimes! You must remember everything! Don't think you can be at ease without knowing anything! Don't expect to be forgiven by the people who you've hurt! Live and struggle!"

Erza Scarlet to Jellal Fernandes 
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Bloody Monday - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Monday   Bloody Monday - Pagina 4 I_icon19Joi 17 Apr 2014, 21:09

Fanfic blocat datorită inactivităţii.


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Continut sponsorizat




Bloody Monday - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Bloody Monday   Bloody Monday - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Bloody Monday

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-