Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Black Rose - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Black Rose - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Black Rose

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Dara
Chūnin
Chūnin
Dara

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste
acebook acebook : Foloseste "url" , largea profilul si ti-am sters linkul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 662
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 32
Stare de spirit Stare de spirit : I’m getting stronger, i’m hurt no longer!

Black Rose - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Rose   Black Rose - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Aug 2013, 14:03

Capitolul IV


                    Ino’s point of view


                 

              Mi-au displăcut din totdeauna băieții care cred că pot avea orice fată. Încrederea de sine pe care o au mă dezgustă teribil și nu pentru că mulți au impresia ca sunt atât de buni încât vor avea în pat orice fată pe care o numesc “bună”, ci pentru că ei au impresia că doar pentru că eu sunt blondă sunt și ușor de prostit. Mulți și-au încercat norocul, însă majoritatea au sfârșit ca piese de schimb. Nu știu ce înseamnă mila și regretul și nici nu am de gând să mă străduiesc vreodată să aflu. Aș putea să-i zbor creierii unui băiat care a avut pur și simplu tupeul de a-mi face un așa-zis compliment fără ca măcar să-l privesc sau să mă uit în urmă să mă asigur dacă a murit sau nu. Nu mi-am călcat și n-o să-mi calc niciodată pe orgoliu pentru cineva, și mai ales pentru vreun păpușel care se crede cine știe ce mare cuceritor. Niciodată nu o să mă las călcată în picioare de nimicuri ca majoritatea celor care țin neapărat să se numească oameni.

              Se pare că balul de anul ăsta nu a avut până acum nici o victimă. Păcat, nu? Cât despre Sakura, viermele ăla nu s-a mai atins de ea și nici măcar nu a mai privit-o restul serii după ce a văzut felul politicos de a o smulge din brațele lui. Așa și trebuie. Viermele ăsta trebuie să înțeleagă că peste mine nu a trecut și nu va trece nimeni și nimic. Pot să spun că sunt puțin dezamăgita de faptul că singura pe care am rănit-o în seara asta a fost Saku. Din păcate pentru ea, o parte din podoaba ei capilară a rămas în mâinile mele din cauza forței cu care am tras-o de păr. Totuși, am presimțirea că trebuie să se mai întâmple încă ceva în seara asta. Ceva nu merge așa cum trebuie și se pare că nu sunt singura care are această părere, pentru că tata se tot agită de câteva minute. Și totuși, simt mai mult decât de obicei în mine dorința de a ucide. Îmi e sete de sânge. Îmi e dor să îmi văd victima zbătându-se să supraviețuiască sau implorându-mă până în ultima clipă să îi cruț viața. De mult ori îi las să scape pentru câteva minute, făcând să pară că au scăpat din neatenția mea, doar pentru a-i mai vâna, pentru a mă juca la limită cu viața lor, pentru a-i face să se simtă exact ceea ce sunt, adică prada mea.
               Presimțitile mele s-au adeverit. Mi-am ochit deja următoarea victimă. Din păcate pentru vierme și din fericire pentru mine, victima pe care pusesem ochii era tatăl lui. Cu o simplă privire l-am văzut pe boșorog trecând pe lângă mama Sakurei și încercând să îi dăruiască una din ciudatele flori negre pe care acum puțin timp viermele încercase sa i-o dăruiască Sakurei. Din păcate pentru el, doamna Haruno a făcut un pas în spate lăsând floarea să cadă, iar mai apoi călcând pe ea. Acum înțeleg eu de ce viermele Șef îi tot spunea domnului Haruno că are o soție minunată. Boșorogul pusese ochii pe ea, însă în cazul ăsta am eu ceva de spus. Văzând că tatăl lui Saku se ridică nervos, am lovit cu putere masa în timp ce mă ridicam, atrăgând astfel atenția tuturor. În timp ce Domnul Hruno era la un pas de a exploda de nervi și își pregătise deja pistolul, eu mi-am întors privirea spre viermele Șef, am pus măna pe pistolul Domnului Haruno și am spus aproape restit, cu un glas care ar fi înfiorat pe oricine:

          - Stai jos! E rândul meu să mă joc!

             Nu am apucat nici măcar să termin de rostit toate cuvintele fiindcă tonul meu alertase deja pe toată lumea. Brunetul își ridicase privirea către mine, iar ochii lui trădau groaza care îl încolțise. Tata a încercat să mă oprească prinzându-ma de mână, însă forța cu care mi-am tras brațul l-a speriat chiar și pe el. Nu mă mai văzuse niciodată atât de hotărâtă și de nervoasă. Eram ca o grenadă căreia erai la un pas de a-i scoate cuiul. Mama Sakurei mă privea și ea la fel de speriată, ca și toți cei de acolo de fapt. Mă îndreptam ușor, încercând să nu explodez spre cei doi, fluturând cuțitul pe care îl luasem de pe masă. Toți priveau ceea ce se întâmpla exact ca pe un film.

          - Păpusă, vezi-ți de fardurile tale și nu mai încerca să o arzi periculoasă. Tu chiar crezi că mi-ar putea fi frică de una ca tine?

              Îl priveam cu atât de mult dezgust și așa că am preferat să nu scot nici un cuvânt. Am tras-o pe mama Sakurei pe care o ținea în brațe foarte strâns și am aruncat-o pe podea în spatele meu cu o forță care ieșea din mine și pe care nu puteam să o controlez. Saku și Domnul Haruno au adunat-o de pe jos, iar războiul între mine și boșorog putea continua. Nimeni nu mai avea acum curajul de a mă opri. Eram mult prea nervoasă, iar în momentul ăsta aș fi ucis pe absolut oricine pentru a-mi satisface setea.

               Cu doar câteva manevre simple viermele Șef a ajuns la pământ, iar eu sprijinindu-mă cu genunchii în pieptul lui lăsându-l aproape fără suflu, eram la doar câțiva centimetrii de a îmi potoli setea. Era o chestie de zecimi de secundă până ca lama cuțitului meu să-i atingă inima. Acum doar mă jucam cu vârful cuțitului pe pieptul lui, zgâriindu-l doar și bineînțeles mărindu-i chinul. În momenul în care am ridicat cuțitul pentru a il înfige cu o mai mare forță în piept, i-am văzut și privirea pierdută. Era speriat, ba nu. Era terifiat. Avea ochii plini de lacrimi, iar trupul lui tremura din toate încheieturile. În momentul ăsta pierdusem orice urmă de rațiune. Nu îmi doream decât să-i simt sângele cald alunecându-mi ușor pe mână.
              În momentul în care am vrut să las în jos cuțitul cu forță pentru a-i străpunge inima viermelui Șef, o mână destul de puternică, însă care tremura, mi-a prins încheietura. Orbită de furie mi-am zmucit mâna și mi-am înfipt cuțitul în persoana care îndraznise să încerce să mă oprească. În momentul în care săngele a început să țâșnească, luciditatea mea a început să revină. Mi-am întors capul pentru a-mi vedea victima, dar pentru o clipă am rămas chiar și eu șocată. Victima mea era chiar brunetul. Ups! Cuțitul meu se înfipsese fix în stomacul lui și acolo rămăsese. După câteva secunde mi-am dat seama că mâna mea ținea încă strânsă arma. Totul se întâmpla în fracțiuni de secundă. Un urlet răsunător și înspăimântător al brunetului a dat alarma. În mai puțin de 2 minute o armată de medici l-au luat de acolo și l-au urcat într-un elicopter pentru a-l duce la cel mai apropiat spital, iar eu m-am ridicat de pe pieptul lui Uchiha, care a fost și el dus ulterior la spital pentru îngrijiri și pentru investigații. Am aruncat cuțitul și am plecat acasă pur și simplu, ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat.

              Ziua următoare, la aproximatic 12 ore dupa micul incident, căci se poate numi incident pentru că nu el trebuia să fie victima, m-am hotărât să-i fac o vizită micuțului virme. Nu de alta, dar vreau să fiu sigură dacă mai trăiește sau nu. Am coborât în biroul tatălui meu vrând să-l anunț de ceea ce vreau să fac, însă mama mi-a spus că se afla în avion în drum spre Franța pentru că primise un pont despre un mic transport de piese de schimb. Nimeni nu era prea afectat de ceea ce se întâmplase noaptea trecută pentru că de obicei cam așa se termină orice petrecere prin lumea asta. Acum nu va rămâne în urma acestui dezastru decât amintirile un pic cam înspăimântătoare și teama din ochii copiilor atunci când voi trece pe lângă ei.
              Mi-am luat din seiful tatei pistolul fără de care nu ieșeam niciodată din casă și l-am așezat foarte bine ascuns la talia pantalonilor mei scurți și colorați, acoperit bine de maieuțul la fel de colorat. Am rugat-o pe menajeră să îmi împacheteze câteva fructe și o bucată din prăjitura pe care bucatarul o pregătise pentru desert, mi-am chemat șoferul și am plecat spre spitalul central. Nu îmi făceam absolut nici un fel de griji, mai ales în privința poliției pentru că aici era exact ca o junglă, iar moartea unui om nu însemna decât renașterea altuia. Aveam mintea complet goală, iar tot drumul până la spital nu am scos absolut nici un cuvânt.

              După ce am ajuns la spital și după ce am cerut unei infirmiere, destul de politicos pentru mine aș spune, să îmi arate unde este salonul viermelui și bineînțeles după ce am primit informații cum că nu a fost rănit grav și că se recuperează foarte repede și neașteptat de bine pentru că lama cuțitului nu i-a atins nici un organ vital, parcă îmi pierise cheful de a-l mai vedea. Faptul că știam că viermele e bine mă făcea să ridic puțin din sprânceană intrigată. Pe aici practica răzbunărilor era destul de la moda. De fapt, nu se demodase niciodată. Mă intriga foarte tare faptul că urma ca brunetul să pregătească o răzbunare, și nu pentru că îmi era teamă sau pentru că ar fi fost el prea periculos și prea de temut, ci pentru că în mintea mea, cunoscându-l, răzbunarea lui arăta ca un joc de copii între 3-5 ani.

              Am intrat în camera brunetului fără să mai bat la ușă. Oricum nu-mi păsa dacă deranjez pentru că eram sigură că deranjez. Am constatat cu mult prea puțină uimire că Sakura era deja acolo, încercând să aibă grijă de el și să-l consoleze. Asta n-ar fi fost capabilă să aibă grijă nici de ea, dară să mai îngrijească și pe alții. A sărit speriată din pat în momentul în care m-a văzut, însă Sasuke a tras-o ușor în jos de o mână, rugându-o ușor să iasă. Roscata a trecut pe lângă mine aruncându-mi doar o privire puțin prea amenințătoare pentru ea.

          - Ai venit să vezi dacă am supraviețuit, m-a întrebat brunetul în timp ce se mă privea de parcă eu aș fi fost cea rănită.
          - Da! Aproape că îmi pare rău că încă mai respiri, vierme!
          - De ce ești atât de rea? Uite, eu promit să te iert dacă îmi dai un sărut.


Black Rose - Pagina 3 Ikze



Sunt lucruri care vor ramane pentru totdeauna pe trupul sau sufetul fiecaruia!
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Black Rose - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Rose   Black Rose - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Aug 2013, 14:42

Deci esti un geniu in toata regula!
Am citit mai deult ficul tau si nici nu stiu de ce nu am last com...dar acum am vazut ca ai pus next-ul si...
E la fel e genial ca restul ficului...
Cred ca cineva o sa-si ia bataie in capitolul urmator...si cred ca ala o sa fie Sasuke...
Ce nu-mi place? Faptul ca Sakura ar fi genul de fata "usoara" ca sa-i spunem frumos...asta si faptul ca nu mi-o pot imagina sub nici un chip roscata...eu o vad doar ca pe Sakura...
Deci vreau next-ul! Repede!!
Anunta-ma si pe mine la next! puppy eyes Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


Black Rose - Pagina 3 33
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Black Rose - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Rose   Black Rose - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Aug 2013, 15:10

Deja imi vine sa ma duc dupa Sasuke sa il strangulez sau sa il transez.Cum poate fi atat de...de...Doamne.Capitolul a fost superb,imi place foarte mult ca,desi e un fic Sasu&Saku povestesti mai mult din partea lui Ino(pe care sincer,o iubesc!) Pot sa spun cu mana pe inima ca Sasuke si Sakura sunt doua zari foarte indepartate(apropos de perlele de la BAC) si nu se potrivesc deloc.Te pup si multumesc de anunt!Spor la scris si multe idei ca sa aduci nextul repede.


Black Rose - Pagina 3 2pyb8k7
Black Rose - Pagina 3 Bxuzd
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Black Rose - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Rose   Black Rose - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Aug 2013, 17:56

Superb capitol! Sincer, incep s-o iubesc pe Ino din ce in ce mai mult. Aditudinea de fata rea care nu poate fi calcata-n picioare imi place al naibii de mult. Imi pare rau doar ca Saku a ramas la fel. Sau aproape.Si sa nu mai zic de mica actiune din capitolul asta. Parca aproape-mi pare si mie rau ca nu e ranit mai grav brunetul. lough Aproape. Dar probabil o va pati cat de curand pentru acea propunere facuta lui Ino. Uf, nici nu stiu ce sa mai zic. Mereu am problema asta la un fic de calitate. Deci, sa aduci nextul cat de repede.


Black Rose - Pagina 3 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Black Rose - Pagina 3 8BGmFkk
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Black Rose - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Rose   Black Rose - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Aug 2013, 21:26

Bunaa kiss . Trec si eu pe aici, cu o oarecare intarziere, insa totusi mai bine mai  tarziu decat niciodata. happy Tot ce pot spune, pentru inceput, e ca fic-ul tau este superb in love . Imi place, adica ce tot spun?! Iubesc atitudinea lui Ino, e nemiloasa, rea, orgolioasa, pur si simplu DINAMICA!dance2 Totusi mi-ar placea daca i-ai da  si Sakurei putin din aceasta atitudine. Si tu Sasuke, ce naibii ai de gand sa faci? Te dai la amandoua si vezi cine cade in plasa? lough Penibil baiatule, te credeam mai sigur pe tine:-?: dap !.
Oricum ai grija cui ii dai acel Trandafir Negru. Frate, pana si numele este plin de mister well? awesome right? . Sincera sa fiu, chiar ma atrage aceasta floare. Abia astept sa vad cum iti vei perversitatea din tine in fata celor doua fete.
Abia astept sa pui next-ul si te rog sa ma anunti si pe mine cand il postezi puppy eyes .
Te kiss ! Ja ne! hi!    


Black Rose - Pagina 3 20ssile


Find a dream and don't stop fight until it's become true..
Sus In jos
S. Felicia
Chūnin
Chūnin
S. Felicia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brăila
acebook acebook : Felicia Stratulat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 606
Puncte : 817
Reputatie Reputatie : 55
Hobby-uri Hobby-uri : Seriale, citit, facebook, muzică, filme, prosteală
Stare de spirit Stare de spirit : meh...

Black Rose - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Rose   Black Rose - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Aug 2013, 04:19

Heei happy 
Am trecut și eu pe aici, din plictiseală sincer, dar, ușor ușor, cu înaintarea în capitole, mă captiva din ce în ce mai mult.
Este interesant, nu am ce zice.
Sunt unele greșeli de tastare, dar nu e ceva reproșabil.
Mi-ar plăcea să primesc din partea ta un anunț în legătură cu continuarea.
Spor la idei, ti pup happy2 
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Black Rose - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Rose   Black Rose - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Aug 2013, 12:41

Ei bine, nu stiu cu ce sa incep. In primul rand vreau sa-ti spun ca mi-a placut la nebunie acest capitol, esti un geniu! Imi place foarte mult atitudinea lui Ino, cea de fata rea, si imi pare rau ca Sakura nu are aceeasi atitudine.
Dupa felul cum i-a vorbit Sasuke lui Ino regret la fel de mult ca ea cu nu l-a ucis pe vierme!lough Chiar nu stiu cum vor ajunge Sakura si Sasuke un cuplu. Multumesc pentru mesaj si sper sa-l primesc si data viitoare! Kissez! kiss


Black Rose - Pagina 3 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Kate Uchiha
Genin
Genin
Kate Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
acebook acebook : Monica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 333
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing, Drawing
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine

Black Rose - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Rose   Black Rose - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Aug 2013, 10:17

Vai, cat pot sa ador tupeul!! Iar tu l-ai imparfumat pe Sasuke cu "Tupeu excesiv" chiar inainte sa citesti eticheta, nu? Sunt absolut sigura ca pe eticheta erau insemnate cateva "reactii adverse" la contactul cu personalitatea vulcanica a lui Ino. Sophie, citeste eticheta! Dupa ce folosesti produsul. Asa e cel mai bine! Capitolul, ca de obicei, a fost absolut nemaipomenit! Fara alte fraze, caci m-am cam plictisit de tastat, te rog sa ma anun ti cand postezi nextul! Te kiss dulce! Spor la scris! a hug Ja ne! hi!
 
Sus In jos
Adda Bunny
Genin
Genin
Adda Bunny

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

Black Rose - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Rose   Black Rose - Pagina 3 I_icon19Sam 07 Sept 2013, 16:06

Doamneee, am ajuns asa de tarziu! Capitolul a fost uluitor, mi-a placut la nebunie. Ce tupeu are Sasuke!
N-o stiu prea bine pe Ino, dar din cate vad Sasuke s-ar putea de data asta sa nu mai respire! :))
Adevarul este ca a fost cam nesimtit cand a zis c-o iarta daca-l saruta! Urasc genul asta de baieti! Ceva gen, daca imi aduci o bere, te sarut! Duca-se! 
Ii aduc un pumn in gura si doua cuvinte de dulce! 
Si ce periculoasa este Ino, sau Sakura! Periculoaselor!
Ino chiar este de temut, dar Sakura din cate vad, nu prea o cred in stare sa faca ceva rau!
Si ce "linistita" era toata lumea cand a vazut ca Ino s-a ridicat! Tatal lui Sasuke, este un tard, Ret*rd! Cum pana mea se gandea el ca sotia un mafiot o sa-i cada la picioare, asa dintr-o data!
Si sotia lui unde era? Daca era acolo, ce facea, se uita la elsi se ruga "Hai fat-o ia trandafirul ca sa pot sa scap de el!"? :))
Bine, cam atat, deja m-am cam lungit!
Merci de anunt, scuze de intarziere si cred ca nu mai estye nevoie sa spun ca astpet next-ul cu nerabdare si ca sper sa continui sa ma anunti, deci voi scoate aceste chestii! :))
Savvy!


Black Rose - Pagina 3 28846yu

Black Rose - Pagina 3 2elf7t2
Sus In jos
dedde14
Genin
Genin
dedde14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Cam tot ce se poate face...
Stare de spirit Stare de spirit : HAVE COURAGE AND BE KIND

Black Rose - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Rose   Black Rose - Pagina 3 I_icon19Mar 10 Sept 2013, 00:02

Asdfghjkl OMG nu pot sa cred ce fic genial in love in love in love nr1 nr1 nr1. Nu am mai citit de mult timp un fic atat de bun, in care actiunea curge descrierea si dialogul  impelindu-se armonios. Esti pur si simplu facuta sa scrii. Ai condei . Acum revenind la ficul in sine : ideea este super, dialogul e super, totul e super. Doar ca atitudinea Sakurei lasa de dorit. Sasuke magarul repede la Ino. Dar poate lucrurile se mai schimba si Saku devine felina rea evil devil mua ha ha love think . Astept sa vad cu ce o sa ne uimesti, pentru ca oricum sunt sigura o s-o faci. Daca nu cer prea mult, te rog, anunta-ma si pe mine cand pui next-ul mult asteptat. Bafta la scris si totusi nu ne lasa sa asteptam prea mult, nu lasa fanii in delir, pisicuto :* te pupsssssss dedde <3 i love you i love you i love you i love you i love you i love you i love you


You know you're hell behind your beautiful eyes,  a feeling I can't fight.
You saw me then I was so perfectly blind,  a love I'll never find. 
Yeah, you said you felt the same,  but then something changed,  you threw it all away.

Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Black Rose - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Rose   Black Rose - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Sept 2013, 01:23

Cat de nenorocita poti sa fii! Cum sa inchei cu un asa suspans capitolul? Cat de rau sa fii? Acum stau ca disperata la 1 dimineata mancand pui si gandindu-ma ”Ce o sa-i faca Ino lui Sasuke?”, ”Va mai scapa Sasuke de data asta de furia lui Ino?”, ”Cum va reusi brunetul sa scape de moartea care mai mult ca sigur il paste?” Cum sa fii asa de nenorocit incat sa ma lasi cu atatea intrebari? Oricum, stilul tau se imbunatateste considerabil cu fiecare capitol scris, se vede de la distanta. Imi place felul in care narezi, dialogul tau, bla bla bla, laude, bla bla bla, ma rog. Astept nextul. Sa ma anunti!


Black Rose - Pagina 3 Tumblr_n7kcuxdExP1txd25uo1_400

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Black Rose - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Rose   Black Rose - Pagina 3 I_icon19Sam 16 Noi 2013, 17:04

Fanfic blocat din cauza inactivităţii.


Black Rose - Pagina 3 A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Black Rose - Pagina 3 Asss10Black Rose - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Black Rose - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Rose   Black Rose - Pagina 3 I_icon19Lun 23 Dec 2013, 22:35

FanFic redeschis la cererea autoarei.
Spor la scris. :*


Black Rose - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Black Rose - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Rose   Black Rose - Pagina 3 I_icon19Mier 25 Dec 2013, 19:58

~Parerea mea despre fic~


Yaaaa!!!
Cum indraznesti sa te opresti din scris fix in momentul cel mai culminant din capitol?  Cum as mai putea sa dorm acum ca ma gandesc ca "viermele" a a spus "aia" ㅋㅋㅋㅋㅋ~ 
>.< Nici macar nu pot sa imi imaginez ce fel va aborda Ino "problemuta". Va fi o incercare si pentru tine in a scrie, incearca sa faci totul sa para cat ma 'true'si nemaintalnit.
As vrea sa vad si un punct de vedere a Sakurei de asemenea ^ ^ Si poate putin mai mult 'action'





Spor mult la scris unni~ 상랑~~~~



♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Black Rose - Pagina 3 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Black Rose - Pagina 3 Asss10Black Rose - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Black Rose - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Rose   Black Rose - Pagina 3 I_icon19Joi 06 Mar 2014, 10:43

Fanfic SasuSaku blocat din cauza inactivitatii.


Black Rose - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Black Rose - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Black Rose   Black Rose - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Black Rose

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-