Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Va place forumul nostru? - Pagina 8 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Va place forumul nostru? - Pagina 8 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Va place forumul nostru?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Va place forumul nostru?
- DA! :)
Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_vote_lcap98%Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_vote_rcap
 98% [ 269 ]
- NU. :(
Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_vote_lcap2%Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_vote_rcap
 2% [ 6 ]
Total voturi : 275
 

AutorMesaj
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 00:06

Acest forum mă va surprinde mereu plăcut. Mi-am făcut contul în urmă cu un an și fix o lună rusinos și nu voi regreta niciodată alegerea făcută. Este exact ca o familie. Există certuri, dar mereu se rezolvă, există momente ce ți le amintești mereu și nu le vei uita toată viața, glume, sinceritate în opinii și sentimente. Fiecare persoană e diferită, iar cei de aici ne acceptăm așa cum suntem, cu defecte și calități, iar eu nu credeam vreodată că pot găsi atâtea persoane la un loc care pot avea această calitate, de a trece peste prejudecăți și a vrea să fie mai bun cu toată lumea. De câteva luni bune nu am mai putut intra din cauza școlii, și regret acest lucru, însă sper că în semestrul 2 voi reuși să intru mai des. Este incredibil, când intrasem ultima oară aveam vreo 2000 de membrii și acum 3700 ?! Cum spuneam, acest forum mă va surprinde mereu plăcut, el, și oamenii din el. :) Apropo, Crăciun fericit! in love
Sus In jos
UchihaAlexandru
Genin
Genin
UchihaAlexandru

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Alexandru Cîmpanu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 275
Puncte : 368
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Navigharea pe internet,sporturi pentru mentinerea santatii etc.
Stare de spirit Stare de spirit : Buna.

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Dum 30 Dec 2012, 00:24

Acesta este un forum splendid,sunt utilizatori amabili,prietenosi,vorbareti,categoriile sunt minunat aranjate,banner-ul forumului e frumos...no comment...Ceea ce ma deranjeaza este ca iconurile rangurilor sunt de la alt joc,adica arata acolo unii omuleti..
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Dum 30 Dec 2012, 03:21

Elly. a scris:
Acest forum mă va surprinde mereu plăcut. Mi-am făcut contul în urmă cu un an și fix o lună rusinos și nu voi regreta niciodată alegerea făcută. Este exact ca o familie. Există certuri, dar mereu se rezolvă, există momente ce ți le amintești mereu și nu le vei uita toată viața, glume, sinceritate în opinii și sentimente. Fiecare persoană e diferită, iar cei de aici ne acceptăm așa cum suntem, cu defecte și calități, iar eu nu credeam vreodată că pot găsi atâtea persoane la un loc care pot avea această calitate, de a trece peste prejudecăți și a vrea să fie mai bun cu toată lumea. De câteva luni bune nu am mai putut intra din cauza școlii, și regret acest lucru, însă sper că în semestrul 2 voi reuși să intru mai des. Este incredibil, când intrasem ultima oară aveam vreo 2000 de membrii și acum 3700 ?! Cum spuneam, acest forum mă va surprinde mereu plăcut, el, și oamenii din el. :) Apropo, Crăciun fericit! in love


ma bucur ca simtiti astfel despre forumul asta, ca simtiti si simtim cu totii dap ! . Da Alex, stiu, insa pana cand ne v-om apuca sa le facem pe ale noastre proprii or sa ramana acelea. multumim de opinii hi!
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Lun 31 Dec 2012, 11:11

Si mie imi place forumul happy .Chiar foarte mult ! I rock peopleee!!! .Eu cred ca are tot ce-i trebuie ! dance2 hi!
Sus In jos
LeX .
Genin
Genin
LeX .

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : O sa vin, mai asteapta putin : )
Nr. mesaje Nr. mesaje : 94
Puncte : 131
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Multe, insa cel mai frumos e ......... :))
Stare de spirit Stare de spirit : Daca sunt aici , inseamna ca sunt fericita :)

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Mier 02 Ian 2013, 12:44

E pur si simplu , cel mai tare frum pe care l-am vazut . Are pur si simplu tot ce ii trebuie. Sunt multi oameni aici amabili care sunt gata sa te ajute la nevoie . Radem impreuna , facem ficuri , povestim , participam impreuna la activitati...Toti suntem o familie unita ! Sa le aratam tuturor ca Sasu Fairtopic este cel mai tare forum cu Naruto !
Este perfect , foarte perfect pur si simplu il ador ! Nu cunosc atata lume pe aici shy dar sunt sigura ca sunt niste prieteni adevarati ! Suntem cei mai tari ! banda angel hug
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Joi 03 Ian 2013, 01:24

E timpul sa-mi zic si eu parerea, dupa jumatate de an de la inscriere, propabil. Forumul e bine organnizat, totul fiind la locul lui. Membrii sunt prietenosi, iar membrii staff sunt corecti, nu favorifeaza, sau asa mi se pare mie. Cred ca e un forum superb. Sa o tineti tot asa!
Sus In jos
Daenerys Targaryen
Genin
Genin
Daenerys Targaryen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Narnia. Mai vizitez si DubstepLand.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 199
Puncte : 263
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimic.
Stare de spirit Stare de spirit : Unidentified.

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Vin 04 Ian 2013, 23:59

Dupa un sfert de an, vine si Le eu si vede topicul asta.
O SA STAU PE ACEST FORUM 4EVER!El m-a ajutat sa fac primii pasi. El este mami si tati:3
De la el am invatat sa scriu(fanficuri nu va ganditi ca nu stiam sa scriu doamne rolling on the floor )
Asa ca ... Le moi ii place!!
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Sam 05 Ian 2013, 00:45

Le Staff bucura la el a hug rusinos

Choco :) : Very much chiar! =)))
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Lun 07 Ian 2013, 10:14

O vai, chiar nu stiu cum sa incep. A fost...mnu stiu....o senzatie ciudata. Inca imi amintesc prima zi cand am aterizat aici si nu stiam unde sa ma uit mai intai. In josul paginii tot bipaia ceva. Am ajuns la chat. Who the hell are they ? O-O Asta a fost prima reactie. Si de ce vorbesc daca nici macar nu se cunosc? Mda, spuse KitKat, care nu poate rezista o zi fara sa vorbeasca cu voi. rolling on the floor
Prima data , KitKat a intrat la Fan-Fiction unde a postat primul ei fail. -.-' Inca imi amintesc cat de disperata eram sa primesc primul com. O-O Iri (Anya) mi l-a dat , draga de ea. rusinos Next target : Discutii libere. Cand am vazut cate topicuri erau , nu siam de unde sa incep. O-O Am intrat la Concursuri si am zambit. Mi-am spus ca o sa am de lucru. Mult de lucru ca sa ajung ca cei mai buni de aici. Citisem povestile castigatoare de la toate concursurile si ma intrebam : ce naiba caut eu aici? :))
De atunci , mi-am facut prieteni si am intrat pe Fairtopic in fiecare zi, postand , comentand etc.
Este cel mai bun si organizat Forum pe care l-am vazut. Staff-ul isi face bine treaba, comunica cu membrii si judeca indiferent de prietenii. dap ! Parca ar trebui sa le multumim pentru un Forum atat de bun. rolling on the floor Ei bine, de la mine primiti un sincer : Multumesc!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Lun 07 Ian 2013, 23:44

Buna ^^
Hmm, urmaream acest forum de foarte mult timp. Pe mine ma ganseati numai la Fan Fiction. :)) Si dupa m-am dus sa explorez tot forumul. Si am ajuns la chat. >< Acolo era on doar Crin*alb***floare*gingasa - atunci fiind moderatoare - Si m-a intrebat frumos daca am cont pe forum. ^^ Eu, ce , speriata de bombe, timida - nu ca acum nu as fi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]- am iesit repede afara [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Apoi, mi-am facut cont si tot la ficuri ma gaseai =)) Deah, nu intram mai departe deoare eram mai timida. Si de cateva zile mi-am facut curaj sa intru peste tot :X
Asa, deja incep sa-mi aduc aminte momente penibile, da nu mai rele ca cea cu chat-ul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mm, forumul este frumos, interesant. Staff-ul face o treaba buna. Activitate. Ce-i mai trebuie? E superb!
Bravoo! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Gervaïse
Genin
Genin
Gervaïse

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 154
Puncte : 165
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Compusul.
Stare de spirit Stare de spirit : Fericită.

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Dum 27 Ian 2013, 14:56

Normal că ne place, altfel nu am mai fi fost aici!
Eu una îl ador.. și sunt mai mult decât mândră că fac parte din el.. Sper ca toți să fiți activi ca până acum, poate și mai mult. Ador, adooor acest forum. kiss
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Sam 02 Feb 2013, 08:54

Eu una sunt inscrisa pe mai multe forumuri ce au ca tema animeurile, insa pot sa spun cu mana pe inima ca acesta este cel pe care il iubesc cel mai mult. Userii sunt foarte prietenosi, moderatorii ne ajuta cu orice avem nevoie, si criticii ne fac un dus rece pentru a deveni mai buni la arta scrierii.
Tema pe care o adopta in fiecare luna/anotimp este geniala. Imi place sa intru si sa vad fulgisori pe margine, sau floricele cand va fi perioada.
Felicitari, nu am ce obiecta. :)
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Sam 02 Feb 2013, 16:39

Singurul forum pe care am cont și nu regret asta. Am ajuns aici datorită dragei de Hanazawa Rin care m-a tot bătut la cap să scriu și eu un fic. happy Am făcut și acest lucru și sunt foarte fericită din această cauză. Sincer, nu am mai intrat pe niciun alt forum și nici n-o să intru. Fairtopic are tot ce vreau și chiar mai mult. Felicitări! Merităm să fim pe locul 1.
Sus In jos
iMinnie
Genin
Genin
iMinnie

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In gandul tău <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 445
Puncte : 504
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Să mă distrez . Să stau cu prietenii . Să ascult muzică <3 . Să zâmbesc .Şi multe altele .
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunăă .

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Lun 04 Feb 2013, 16:46

Forumu-l asta e casa mea de pe net ;$. Nu am intrat de mult timp pe el, dar nu trebuie sa fiu de mult timp pe forum, ca sa imi dau seama ca e frumos..
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Va place forumul nostru? - Pagina 8 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Vin 08 Feb 2013, 11:19

Bun, deci am ajuns si eu pe aici, la mai bine de jumatate de an de la inscriere. Am numai laude pentru acest forum si pentru membrii lui. Sunteti cei mai tari, este cel mai minunat forum pe care l-am intalnit, de asemenea singurul pe care il frecventez, si are cel mai bun STAFF din cate exista. Va multumesc pentru munca depusa si pentru ca va ingrijiti mereu de buna-starea utilizatorilor. Tinetii-o tot asa, la fel si forumul, sa ramana la fel de magnific ca intotdeauna! Va pup! kiss
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Vin 08 Feb 2013, 13:11

v-a fi din ce in ce mai magnific Danielle dap !
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Va place forumul nostru? - Pagina 8 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Vin 08 Feb 2013, 18:20

Multumim Danielle. Pot sa spun ca si eu iubesc acest forum si ma bucur ca m-am inregistrat. Aici este a doua mea familie ^^.
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Lun 11 Feb 2013, 22:03

Imi place?? :O Nu imi place....IL IUBESC! :x Este cel mai tare si cel mai bine organizat forum pe care l-am vazut eu. Staff-ul si membrii sunt foarte amabili si prietenosi. Aici, cred ca am reusit sa imi creez o a doua familie! :x felicitari membrilor din Staff!
Sus In jos
MistressDD
Academy Student
Academy Student
MistressDD

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : I'll make wine from your tears..

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Sam 23 Feb 2013, 04:52

Pe mine una mă demoralizează,no offence,dar...nu e chiar primitor,nici ca staff,nici ca membrii. :|

Deea: ĂMMMM...Nu ai de unde sa stii cum suntem daca nu ai incercat sa socializezi. Eu de cand sunt pe acest forum nu am avut probleme cu nimeni ^^.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Sam 23 Feb 2013, 14:10

pai spune-ne care e problema, unde se greseste si o sa rezolvam problema ta dap !
Sus In jos
†◕Moon Light◕†
Academy Student
Academy Student
†◕Moon Light◕†

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe o panza de paianjen
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Pianul, vioara si plimbarile in natura.
Stare de spirit Stare de spirit : Speriata.

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Dum 24 Feb 2013, 22:00

Forum-ul mi se pare absolut uimitor! Este foarte populat, gasesti useri la toate subiectele si... este foarte primitor. Persoane prietenoase, multe topic-uri, ficuri super si te atrage, parca te indeamna sa-ti faci cont. Regulile nu sunt grele, moderatori si admini seriosi care vor sa realizeze ceva... Un forum de nota 10! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Dum 24 Feb 2013, 22:34

Ca sa fiu cinstit cu voi, forumul se cam auto-gestioneza si auto-populeaza. noi adminii am fost cam in vacanta in ultima vreme, unii sesiuni de examene, altii scoala si olimpiade + proiecte.

Se pare ca membri pur si simplu nu v-or sa ne faca probleme si eu sunt incantat. Nu avem cu cine sa ne certam, toti sunt bine dispusi si se simt bine chiar si in limitele regulamentului. Mai mult de atat nu puteam spera.

Multumiri multe din partea staffului tuturor membrilor. Faceti toate astea posibile! happy2

Choco :) : Iee..

Deea: Ieee si eu :)) :>.

Anna D: Oh yeah, baby! We're in business! (Iee si eu =)) )
Sus In jos
Uchiha_Octavian_Augustus
Academy Student
Academy Student
Uchiha_Octavian_Augustus

Sex : masculin Localizare Localizare : iasi sat poieni
acebook acebook : https://www.facebook.com/pages/Naruto-shippuden/268576236604752?ref=hl
Nr. mesaje Nr. mesaje : 38
Puncte : 40
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal,ficuri,citit(nu ce credeti voi, nu carti ci ficuri:))
Stare de spirit Stare de spirit : merge,e binisor ,putin suparat in ultima vrme

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Vin 15 Mar 2013, 17:50

e cel mai tare forum din cate exista ias da un 10 ++++++++++++++happy)happy)happy):) e foarte cool nr1
Sus In jos
Răzvii .
Academy Student
Academy Student
Răzvii .

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : To much to be said
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cu cine socializez .

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Sam 06 Apr 2013, 20:20

Păii .. După părerea mea forumul e perfect ..
Nu cred că ar mai trebuii adăugat ceva :)
Sus In jos
Fun♣
Genin
Genin
Fun♣

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Unde este distractia♣
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Foarte tare.

Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 14:09

Forum ul este perfect, nu ii mai trebuie nimic.
Chiar si eu cae sunt mai timida si mai fricoasa ca o mata am reusit sa ma intregrez.
Sunteti foarte tari intr-un cuvant.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Va place forumul nostru? - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 8 I_icon19

Sus In jos
 

Va place forumul nostru?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 8 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Părerea ta despre forum-