Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Va place forumul nostru? - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Va place forumul nostru? - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Va place forumul nostru?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Va place forumul nostru?
- DA! :)
Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_vote_lcap98%Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_vote_rcap
 98% [ 269 ]
- NU. :(
Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_vote_lcap2%Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_vote_rcap
 2% [ 6 ]
Total voturi : 275
 

AutorMesaj
alin52
Academy Student
Academy Student
alin52

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Undeva... Dar nu stii unde!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Bicicleta, role
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Joi 23 Iun 2011, 18:06

Foarte tare forumul, are o tema frumoasa,multi membri, mesaje multe. Tineti-o tot asa!
Sus In jos
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Joi 23 Iun 2011, 22:46

E cel mai tare forum ! Aici suntem ca fratii , ne ajutam reciproc si suntem uniti . Avem spirit de echipa si impreuna facem o comunitate are de membri numita familie , iubesc acets forum incat nu am crezut ca o sa fiu dependenta de el ! Sper sa o tinem tot asa !
Sus In jos
killerbunny
Genin
Genin
killerbunny

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : printre stele
Nr. mesaje Nr. mesaje : 95
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : buna dar nebuna

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Iun 2011, 16:29

Imi place mult forumul.Ai tot ce vrei aici,si poti sati faci si prieteni.
Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Iun 2011, 22:13

Ador acest forum, este unul dintre cele mai super si interesante dupa mine. E usor sa umbli pe el, persoane amabile, amuzante si dragute, multe jocuri, inveti de la cei mai buni, ai ocazia sa intalnesti noi persoane si sa te imprietenesti,sa imparti pareri cu altii, sa afli lucruri noi si multe alte lucruri. Am o idee, daca am pune un loc in forum unde sa ne postam niste personaje din minte, inventate de noi. Asemanatoare celor din Naruto ca de exemplu.


Ultima editare efectuata de catre Alexia Maria in Lun 27 Iun 2011, 11:43, editata de 1 ori
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Iun 2011, 22:33

nu cred ca e o idee rea, daca vor cei din staff , sa o aplice happy dap !
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Va place forumul nostru? - Pagina 3 Asss10Va place forumul nostru? - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Lun 27 Iun 2011, 11:28

Chiar nu e o idee rea Alexia! E destul de buna!
Sus In jos
• Fucking Perfect •
Genin
Genin
• Fucking Perfect •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj - my heart's devotion
Nr. mesaje Nr. mesaje : 145
Puncte : 521
Reputatie Reputatie : 362
Hobby-uri Hobby-uri : sa te privesc
Stare de spirit Stare de spirit : smoking

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Mar 28 Iun 2011, 21:49

Da! Sa o puna! RRRRapid! dap !
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Va place forumul nostru? - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 10:55

Hei, uite am rasarit si eu aici. Ce pot sa spun? Acest forum este exceptional.

Am intalnit multe persoane nice, mi-am facut prieteni, m-am distrat si am invat lucruri ce n-am sa le uit niciodata.

Am si eu o idee. Am observat ca avem multe ficuri la care nu se mai posteaza nextul. Am vazut ca le-ati pus la Ficuri Blocate. Ma gandeam ca daca cineva, ( vreun user) vrea sa continue un anumit fic sa il ia de la Blocate si sa-l continue. Adica eu una am observat foarte multe ficuri minunate care am sunt Blocate si este mare pacat. Ma refer la ficuri minunate la cele ,,neimprumutate". Stiu ca suna cam nebuna idea. Dar cei care dispun de timp liber, si desigur dorind sa o fac sa poata sa continue ficurile care le plac dar nu sunt scrise de ei.

Cam asta ar fi parerea mea, sper ca nu am zis nimic gresit. In restu acest forum-ul acesta este o mandrie.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Va place forumul nostru? - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 16:56

Emma, nu putem face asta deoarece poate respectivul sau respectiva autor/autoare al unuia dintre ficurile care acum sunt blocate nu sunt de acord ca alcineva sa le continuie. Poate vor pune ei intr-o zi continuarea insa alt membru daca nu are permisiunea de a continua un fic nu are dreptul de a face asta.
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Va place forumul nostru? - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 19:08

Aha am inteles, aaaa sorry daca am suparat pe cineva!

Pace ya!!
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
♥ LiLi ♥
Academy Student
Academy Student
♥ LiLi ♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : in ur minds
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Inoooot
Stare de spirit Stare de spirit : single and ready to mingle

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 17:56

Imi place mult! I like it! I love it! I need it! in love <333
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 19:28

Nici nu va dati seama cat de mult ma bucur cand vad ca va place forumul nostru... in love kiss
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 20:12

pai cu tine in frunte(mai nou) de ce nu ne-ar placea? e liniste si pace pe aici si lume prietenoasa, il conduci bine happy
Sus In jos
!Melamine™
Academy Student
Academy Student
!Melamine™

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 1

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 20:19

Eu cred ca toti ati fost subiectivi pana acum.
Sincera sa fiu forumul asta nu e cine stie ce. Mai este muult de lucru pentru a obtine un forum mare si frumos! Aveti vizitatori nu zic ca nu , dar cat timp vor sta ?Si asa nu e prea multa activitate aici! Trebuie sa veniti cu idei pentru a atrage persoane noi si a le mentine pe cele vechi altfel papa forum!!
Parerea mea
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Va place forumul nostru? - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 20:27

Eu sunt de parere ca activitatea de pe forum este foarte buna.

Ne mandrim cu multi membri minunati care ajuta ca forumul sa devina mai bogat pe zi ce trece. Iti respect parerea, insa daca simti ca acest forum nu este destul de "atractiv" ("Trebuie sa veniti cu idei pentru a atrage persoane noi") m-as bucura sa aud o idee de a ta pentru a il imbunatati...pana atunci te rog ca si tu sa respecti munca staff-ului care face o treaba extraordinara si activitatea membrilor.

Sper ca nu am spus ceva care sa te supere, insa asta e parerea mea.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Va place forumul nostru? - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 20:39

Deci, toti au dreptul la o parere. Melamine, iti respectam parerea. Dar dupa parerea mea acesta este un forum mare si frumos ! Activitate este, nu poti zice ca nu !
Avem multi membri si in fiecare zi se inregistreaza membrii noi. Uite ..
" Membrii nostri au postat un numar de 38617 mesaje
Avem 832 membri inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: PinkGirl "

Nu stiu ce parere ai tu sau ce crezi despre acest forum. Insa la fel ca si Crystal as vrea sa vad ce idee ai tu.
Oricum, eu o tin pe a mea ..
Avem un forum mare si frumos !! Ne mandrim cu el si cu membrii, ca sa nu mai zic de Staff-ul forumului. Ca si Crys am sa te rog sa respecti acest forum, membrii lui si Staff-ul care evident, face o treaba excelenta. In plus, daca nu ar fi un forum frumos nu am avea atatia membrii. Si te contrazic cu desavarsire.
Avem multa activitate, forumul este mare si frumos, creste in fiecare zi ! Asta nu ai cum sa o negi. In fine ..
Nu am vrut sa spun ceva care sa te supere sau care sa starneasca o cearta. Insa iti respect parerea, dar respect-o si tu pe a noastra.
Bun, si inca ceva :
In total sunt 71 utilizatori conectati: 30 Inregistrati, 2 Invizibili si 39 Vizitatori :: 2 Motoare de cautare
Recordul de utilizatori conectati a fost de 104, Lun Iul 11, 2011 1:46 pm

Deci te rog frumos .. hmm...?!
Sus In jos
!Melamine™
Academy Student
Academy Student
!Melamine™

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 1

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 20:49

Ma refeream la faptul ca mereu e loc de mai bine!!
Ma rog e parerea mea!
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Va place forumul nostru? - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 20:53

Intr-adevar, mereu se poate mai bine. Tocmai de aceea am spus ca iti respect parerea.

Oricum ce am zis, ca orice idee pentru a imbunatati forumul e bine venita, ramane in picioare. Vad ca ai o oarecare vechime pe forum si ma mir ca pana cum nu ai semnalat asa ceva. In fine, e un inceput pentru toate.

Chiar nu vreau sa fac off asa ca nu o mai lungesc. Seara frumoasa va doresc!

Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Iul 2011, 22:46

ea vorbeste din stomac sau? cum nu este activitate ca mereu sunt peste 50 persoane pe forum care navigheaza, mereu gasesti pe chat pe cineva ca sa nu mai vorbim de mesaje plus data infiintarii ... practic acest forum e activ cam de un an si putin si uite ce forum a ajuns, cati membri are si cum suntem tot mai buni, cand cauti fan ficuri pe net primele 2-3 locuri ne sunt rezervate noua yeah ... daca aici nu e bine atunci mergi pe alte forumuri, amical si prieteneste iti spun. loc de mai bine? deja este bine aici! chiar foarte bine!

NEMULTUMITULUI I SE IA DARUL!
Sus In jos
!Melamine™
Academy Student
Academy Student
!Melamine™

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 1

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Mar 12 Iul 2011, 18:44

Nu vorbesc din stomac stai tu linistita!!
Imi pare rau ca o simpla parere a deranjat atat.
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Mar 12 Iul 2011, 20:23

Acest topic nu este facut pentru a va certa, ok? Si cat despre Melamine, ea si-a spus parerea, cea ce nu este gresit, asta este parerea ei noi o avem pe a noastra, nu trebuie sa facem atata caz din acest lucru. Ce spune ea este adevarat, mereu este loc pentru mai bine insa noi credem ca ne mentinem destul pentru un forum de un an si ceva deci.....sti cum se spune, lucrurile de durata sunt facute cu timp.
Sus In jos
Niku65
Genin
Genin
Niku65

Sex : masculin Varsta : 37
Localizare Localizare : iad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Mainou prin toata Tara
Stare de spirit Stare de spirit : Dus de acasa =))

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Mier 13 Iul 2011, 17:49

Forumu e locul unde se aduna preteni si vb despre toate daca nu ar fi forumu asta sigur nu am fi preteni deci asa ii si suntem o gramada de preteni :D Sasuke&sakura Rock's good job banda
Sus In jos
Cleo ♥♥♥
Academy Student
Academy Student
Cleo ♥♥♥

Sex : feminin Localizare Localizare : honestly ... I want to be with you♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 43
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Dăăă...miuzzzic
Stare de spirit Stare de spirit : ă...Hepi..yeah, this right...♥

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Vin 15 Iul 2011, 22:01

Sincer, nu credeam ca o sa-mi placa asa mult acest forum.
Are de toate iar persoanele de aici sunt de treaba si foarte glumete in love
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Va place forumul nostru? - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 22:31

Pur si simplu il ador...Aici te poti intelege cu toti pentru ca sunt numai persoane dragute si de treaba.In plus acest forum are de toate.Nu cred ca pot rezista mai mut de o zi fara sa intru.Felicitari pentru acest forum absolut minunat. dap ! kiss a hug
Sus In jos
alexdx112
Genin
Genin
alexdx112

Sex : masculin Varsta : 25
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 197
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : PC
Stare de spirit Stare de spirit : Fericit

Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19Joi 11 Aug 2011, 21:15

daca mai stau mult pe aici o sa devin dependent de forumu vostru in love [in sensu bun] in love in love
Sus In jos
Continut sponsorizat




Va place forumul nostru? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Va place forumul nostru?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Părerea ta despre forum-