Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Va place forumul nostru? - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Va place forumul nostru? - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Va place forumul nostru?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Va place forumul nostru?
- DA! :)
Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_vote_lcap98%Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_vote_rcap
 98% [ 269 ]
- NU. :(
Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_vote_lcap2%Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_vote_rcap
 2% [ 6 ]
Total voturi : 275
 

AutorMesaj
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin
Eos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Dum 07 Apr 2013, 19:10

Sunt de acord cu ceilalti membri de mai sus !Ati facut o treaba minunata legat de acest forum . dap !
Meritati multe aprecieri din partea noastra . Si noi avem indatorirea de a fii activi si de a respecta regulamentul . Legat de forum , mie mi se pare perfect . in love Dupa parerea mea , are tot ce trebue . Deci , bafta in continuare . a hug

P.S Meritati o vacanta lungaaa ! dap !
Sus In jos
Syryus
Academy Student
Academy Student
Syryus

Sex : masculin Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : music, programming, being lazy
Stare de spirit Stare de spirit : woohoo

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Lun 08 Apr 2013, 19:51

Haha! Votul nr 222 pt DA.

Ce nu imi place totusi e modul in care apar unele elemente grafice, ca meniul acela fixed din stanga si niste imagini care fac overlay.
Dar asta cred ca e din cauza ca-s webdesigner si am pretentii sa fie totul perfect :)) Forumul e foarte fain structurat si-mi place ideea de a pune imagini la categorii.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Lun 08 Apr 2013, 20:56

Ii da culoare. stiu ca uneori zgarie pe ochi acel meniu din stanga dar am preferat sa ramana acolo. m-am obisnuit cu el, lumea s-a obisnuit cu el happy2 .
Ma bucur ca va place forumul ^^
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Vin 19 Apr 2013, 21:23

Da, ai dreptate, cam zgarie ochiul, dar pe mine ma bine dispun acele culori, imi dau energie.
Adica, ar fi ciudat sa intru pe forum si sa nu le vad acolo in stanga lough
Oricum, felicit stafful pentru munca pe care o depune, si membrii pentru activitate si placerea cu care intra pe forum! kiss
Sus In jos
andrei vs hogachesi sasuk
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : dragasai
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Lun 22 Apr 2013, 15:06

eu cred ca ar mai trebui sa puneti pe sait sa putem vb mereu cand vrem cu cine vrem
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Va place forumul nostru? - Pagina 9 Asss10Va place forumul nostru? - Pagina 9 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Lun 22 Apr 2013, 15:36

Adica chat? Avem si asa ceva, e in josul paginii. Bine, asta daca la chat te referi, caci nu inteleg ce "sa putem vb mereu cand vrem cu cine vrem" ar trebui adaugat.
Sus In jos
Tiger.
Genin
Genin
Tiger.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Craiova
acebook acebook : Andreea Iulia :3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Vin 03 Mai 2013, 11:56

Buna :-* imi place foarte mult forumul dar as aprecia daca nu ar mai fii regula aia -.- cu postatul linkurilor externe decat dupa 7 zile.. nu imi pot pune semnatura :))

Choco :) : Fiecare a trecut prin asta, n-o sa dureze mult. :)
Sus In jos
Achylis
Chūnin
Chūnin
Achylis

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Într-o cutie. ⇜ ⇝
Nr. mesaje Nr. mesaje : 957
Puncte : 1005
Reputatie Reputatie : 30
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit : I’ve seen so much in so many places, so many heartaches, so many faces, so many dirty things.

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Vin 03 Mai 2013, 12:36

Bună, deci ador forumul . Nu am văzut un membru care să nu fie de treabă.
Iar staff-ul de nota 10, faceţi o treabă minunată, se vede că munciţi mult.
Nu sunt de mult pe forum, dar deja mă simt ca acasă :)) .
Sus In jos
Raikiri
Genin
Genin
Raikiri

Sex : masculin Localizare Localizare : Arad, Romania
acebook acebook : Sneider Arpi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 115
Puncte : 127
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Dansatul , cantatul , Karate, Jocuri pe PC
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna , fericit , prietenos

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Dum 05 Mai 2013, 20:36

Este the best of acest forum este facut perfect sunt nou inca nu prea stiu multe legate de membrii dar sper sa cunosc cat mai multi si sa am mai multi prieteni cine vrea sa ma contacteze da un click la numele meu si se uita la id-u de mess sau skype sper sa ne intelegem repet este cel mai bun si ordonat forum care l-am intalnit pana acuma.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Vin 28 Iun 2013, 17:51

Ce frumos este forumul acum cu cativa moderatori si critici. Vad ca ati facut ceva curatenie pe acolo. Ma asteptam la maxim doua persoane scoase, sincer. Mda. -_- .
Ma rog. Bafta in continuare cu forumul, sper sa vina tot mai multi useri acum.
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Sam 20 Iul 2013, 23:40

LOVE asta pot spune eu despre forum. Imi place foarte mult. E un lucru care ma face sa zambesc si in cele mai airea momente ( si de-aia sunt considerata cam dusa cu pluta ). UN LIKE MARE DE TOT de la Deni. kiss kiss
Sus In jos
DEX
Academy Student
Academy Student
DEX

Sex : masculin Varsta : 25
Localizare Localizare : panciu-satu nou
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : buna:)

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Vin 09 Aug 2013, 18:43

Forumul e frumos dar am cateva intrebari as dori sa stiu(nu jignesc si nu vreau sa se supere nimeni):
1.chatbox-este al forumul sau lasi ins voi de pe alt site
2.tema.....e frumoasa dar nu prea se potriveste dar las asta in administratorii forumului
3.in rest forumul este perfetc
P.S.=As dori sa stiti ca ce am scris mai sus sunt parerile mele nas vrea sa va suparati sau sa va enervati din cauza comentariului meu miam dat cu parea daca vam jignit/suparat va rog sa ma scuzati si nam sa mai fac asta
Sus In jos
http://4photostrike4.monsterforum.net
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Vin 16 Aug 2013, 12:33

Da îmi place foarte mult forumul happy
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Vin 16 Aug 2013, 13:01

Ma bucur ca va place acest forum si il vizitati. Tot stafful e incantat. :)
Sus In jos
Iv'
Academy Student
Academy Student
Iv'

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici cu voi >>>
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 37
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Desenez
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta<<

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Vin 16 Aug 2013, 20:58

Imi place foarte mult forumul happy in love 
ma face sa zambesc cad sunt trista si cand am o zi proasta voi o faceti insorita
Chiar daca sunt noua , va iubesc pe toti:dancing: 
Sus In jos
Yuno
Academy Student
Academy Student
Yuno

Sex : feminin Localizare Localizare : In dormitor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez , desenez , scriu , citesc , etc
Stare de spirit Stare de spirit : Destul de buna

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Joi 29 Aug 2013, 10:13

Imi place forte mult forumul ! Il ador !Ma bucur ca ai hotarat sa il faci ! Va pup ! Pa pa !
Sus In jos
**YunA**
Academy Student
Academy Student
**YunA**

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Sibiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Desenatul, scrisul,cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Atat de libera

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Mar 03 Sept 2013, 16:44

Era mult mai popular când m-am înscris eu, dar mă bucur că încă nu s-au scimbat prea multe și deși am lipsit mult de pe forum mi-a făcut plăcere să mă reîntorc, dar să revenim la subiect îmi place forumul vostru, iar oamenii sunt minunați.Succes în continuare.
Keep up the good work !
Gambatte Minna-san!hi! 
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Mar 03 Sept 2013, 17:23

Cum sa nu iti placa un astfel de forum? in love  Peste tot gasesti persoane minunate care te ajuta si iti sunt prieteni buni chiar daca nu te cunosc de mult timp. hug2  Impartasim aceleasi placeri, cum ar fi scrisul, anime-ul Naruto si multe altele. dap !  Eu una ma bucur enorm ca fac parte din aceasta mare familie si sper ca in continuare sa creasca tot mai mult. love  Suntem cei mai buni din cei mai buni, iar asta nu se va schimba. kiss Va kiss pe toti a hug hug2 angel hug
Sus In jos
Tommy.
Academy Student
Academy Student
Tommy.

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 28
Puncte : 41
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Violate beasts.
Stare de spirit Stare de spirit : I don't give a shit.

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Vin 13 Sept 2013, 19:57

Mie una îmi place forumul cu excepţia unei secţiuni care mă dezamăgeşte prin absenţa ei. Nu ştiu dacă este prezentă pentru că la căutare spune că nu este. Ceea ce lipseşte este secţiunea "Discuţii/Dezbateri" pe un anumit subiect. Este una dintre cele mai plăcute subiecte (cred eu) în care ne putem da părerea în conformitate cu regulile forumului şi presupunerilor noastre.
În rest, tema este un plăcută. Îmi place că este în ton cu fiecare anotimp. Deşi prima pagină lasă de dorit. După părerea mea este prea plină. Mi-ar fi plăcut o temă în alb, dar merge şi aşa.
Sus In jos
http://mettelion.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Va place forumul nostru? - Pagina 9 Asss10Va place forumul nostru? - Pagina 9 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Vin 13 Sept 2013, 21:51

Exista un astfel de topic, la Discutii libere, si se numeste Debate.
Uite [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Sus In jos
Pasila
Genin
Genin
Pasila

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ghost Town
Nr. mesaje Nr. mesaje : 147
Puncte : 198
Reputatie Reputatie : 31
Hobby-uri Hobby-uri : Asta şi asta
Stare de spirit Stare de spirit : Awesome :)

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Sam 21 Sept 2013, 16:47

Eu una, prima data, am urat forumul asta din toata inima. Prin aprilie, cand eram mai la inceput cu forumurile si foarte timida, cand am intrat pe chat, cineva s-a luat de mine si m-a facut in cateva feluri, nu mai stiu cine, un membru, si asa m-am suparat, v-am catalogat pe toti nesimtiti si nu am mai intrat pana la inceputul verii. Intre timp, am gasit alt forum, pe care am stat mult, si am inceput sa ma prind cum e treaba cu forumurile, apoi am cunoscut o fata - Stephanie - care m-a facut sa intru din nou aici. Si asa am facut, am intrat din nou. Am scapat de timiditate de tot si am reusit sa ma imprietenesc cu multa lume pe chat. Imi placea, intram pe aici numa ca sa vorbesc cu membrii si trecea timpu'.. na. Apoi, vorbind cu mai multe persoane, stand in acelasi timp pe 2 forumuri, am ajuns sa am un preferat. Forumul asta. De ce? Pai aici nu e nimeni lenes - ma refer la unii membrii, la staff si, in general, persoanele cu ranguri, sugestiile sunt puricate calumea si se ia in considerare numa ce e bun din ele, ideile sunt foarte bune si ce-mi place mie cel mai mult, forumul are activitate imensa. Imi place in mod special pentru ca nimeni nu are rang de flori de mar, staff-ul e ales super bine si chiar incercati sa faceti totul cat mai bine. Sunt impresionata de forum, felicitari pentru munca depusa! ^^
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Sam 21 Sept 2013, 17:41

It multumim. In perioada asta in care facem schimbari la forum chiar aveam nevoie de o incurajare. :)
Noi cei din staff, cu tot cu vietile noastre, ne facem timp si pentru forum si pentru voi pentru a ne simti cu totii cat mai bine aici.
Sus In jos
Superbia.
Chūbu
Chūbu
Superbia.

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Wonderland awaits.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 479
Puncte : 541
Reputatie Reputatie : 38
Stare de spirit Stare de spirit : damned

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Dum 22 Sept 2013, 10:19

Am spus-o și o s-o mai spun. Sunt de peste doi ani pe acest forum, și chiar dacă nu am fost activă, am văzut cât de bun este. Adevărat, mai există câteva probleme, dar mereu este cineva online să le rezolve. Nu am să mai elaborez, pentru că deja se știe cât de mult țin la acest forum, dar vreau să le mulțumesc celor din staff că își fac timp pentru noi. Eu una chiar apreciez asta.
*hugs*
Sus In jos
http://devils-know.tumblr.com
ℰmpress ♔
Genin
Genin
ℰmpress ♔

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 285
Puncte : 297
Reputatie Reputatie : 10

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Dum 22 Sept 2013, 12:19

Da, îmi place forumul vostru.
Il știu din 2008 - dacă-mi amintesc bine - și stăteam foarte mult pe el, era primul lucru pe care intram când accesam internetul, mi-am făcut cont mai târziu și am stat doi ani, până am făcut imensa greșeală de a cere să mi se șteargă contul, în încercarea de a mă lăsa de forumuri. Dar a eșuat, eu intrând mereu pe acest forum. De atâția ani, am ajuns să-l iubesc, face parte din mine. think 
Membri sunt activi și prietenoși, sunt multe subiecte interesante, multe ficuri minunate iar forumul arată grozav iar schimbările aduse sunt foarte bune! :X Chiar este cel mai bun forum anime. ^^ Felicitări tuturor membrilor care au ajutat la creșterea și dezvoltarea acestui forum! a hug 
Sus In jos
Tiger.
Genin
Genin
Tiger.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Craiova
acebook acebook : Andreea Iulia :3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4

Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19Dum 29 Sept 2013, 19:33

Macabre. a scris:
Am spus-o și o s-o mai spun. Sunt de peste doi ani pe acest forum, și chiar dacă nu am fost activă, am văzut cât de bun este. Adevărat, mai există câteva probleme, dar mereu este cineva online să le rezolve. Nu am să mai elaborez, pentru că deja se știe cât de mult țin la acest forum, dar vreau să le mulțumesc celor din staff că își fac timp pentru noi. Eu una chiar apreciez asta.
*hugs*
 Doar 368 mesaje in 2 ani?


Choco :) : Da' care-i problema ta? Pot sa am si 5 mesaje in 5 ani. hmm...?!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Va place forumul nostru? - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 9 I_icon19

Sus In jos
 

Va place forumul nostru?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 9 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Părerea ta despre forum-