Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Va place forumul nostru? - Pagina 10 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Va place forumul nostru? - Pagina 10 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Va place forumul nostru?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Va place forumul nostru?
- DA! :)
Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_vote_lcap98%Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_vote_rcap
 98% [ 269 ]
- NU. :(
Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_vote_lcap2%Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_vote_rcap
 2% [ 6 ]
Total voturi : 275
 

AutorMesaj
Akumaki
Genin
Genin
Akumaki

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Wonder land or not. Just kidding, Ploiesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 73
Puncte : 80
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Arta de orice fel iar prin asta cred ca am spus totul

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Dum 29 Sept 2013, 19:53

Este un forum foarte frumos , i luv that <3 . Chiar daca sunt noua pe forum , imi place foarte mult , pana acum - si sper ca si de acum inaite - e super tare . Staff-ul face o treaba minunata si ii multumesc . Tineti-o tot asa !
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Sam 05 Oct 2013, 02:13

Mentha, nu vad problema. Fiecare posteaza cat vrea si cat timp vrea. Poate a avut o perioada de inactivitate sau pur si simplu nu a gasit foarte multe subiecte pe placul ei. Si vezi ca ai facut OFF-TOPIC. Titlul este destul de clar si, asa cum se invata la limba romana, trebuie sa fie in concordanta cu 'textul'.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Vin 25 Oct 2013, 00:37

Hello!

Sunt pe acest forum de un an sau doi si pot zice ca-l iubesc. Prima data cand mi-am facut cont stateam non-stop pe el. Si acum fac cam la fel, doar ca am mai rarit timpul din cauza scolii. Ce-mi place cel mai mult este ca sunt niste oameni minunati. Parca se simte caldura de pe acest forum dincolo de monitorul calculatorlui. Staff-ul este mereu prezent  si face o treaba minunata de fiecare data. Mai ales Choco. :)) Ma amuza aproape mereu cand scrie ceva ironc la cineva care a comentat aiurea. 
In mare, imi place mult, mult de tot acest forum si sper sa ramana cel mai bun. :)
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Vin 25 Oct 2013, 10:22

Ba, daca ma credeti sau nu io pot sa zic ca imi face placere si mie sa pierd vremea p'aci.
Pace intre dobitoace! I rock peopleee!!!
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Va place forumul nostru? - Pagina 10 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Vin 25 Oct 2013, 10:45

Nu sunt eu de mult pe aici .Dar recunosc ca imi place sa imi petrec ziua pe aici, mai ales cand scap de la liceu prima si prima oara cand ajung acasa , aprind pc si intru pe forum.
Imi petrec majoritatea timpului forum restul la liceu si invatat, deci iubesc forum mi-ar fi placut sa fi fost de la inceput dar na asata a fost.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Vin 25 Oct 2013, 10:49

Pai daca ai fi fost de la inceput pe el, probabil te-ai fi plictisit.
Da' suntem cativa care inca nu ne-a iesit pe ochi forumul.. :))
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Dum 27 Oct 2013, 15:59


Ce întrebare e asta ?
NORMAL că ne place, cel puțin
mie. Il ador și mă bucur că fac parte
 din el. Țineți-o tot așa !

P.S Nu exită forum mai bun.
P.S.S Nu va exsta unul mai bun !
Sus In jos
S. Felicia
Chūnin
Chūnin
S. Felicia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brăila
acebook acebook : Felicia Stratulat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 606
Puncte : 817
Reputatie Reputatie : 55
Hobby-uri Hobby-uri : Seriale, citit, facebook, muzică, filme, prosteală
Stare de spirit Stare de spirit : meh...

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Sam 30 Noi 2013, 15:51

Deci, fără "deci"!
Cum să nu îţi placă acest forum? .o.
Găseşti di tăti acii' :>
Noua actualizare pentru sărbătorile de Crăciun este suuuper!


Un super forum cu super populaţie :)
Sus In jos
Cinderella
Genin
Genin
Cinderella

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Adânc în propriile gânduri .
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : O adevărată femeie calcă în picioare nimicurile cu tocurile sale !

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Joi 26 Dec 2013, 00:03

În iarna aceasta fac 2 ani de când bântui și eu pe aici lumea.
Înainte de a da peste acest forum eram disperată după ficuri și deșii am găsit, niciunul nu era pe placul meu. Eram pe punctul de a renunța pentru că citisem foarte mult și mereu dădeam peste aceleași situații. 
Defapt este o poveste lungăă !
Aici am reușit să învăț și să mă perfecționez. Am reușit să mă maturizez. Am reușit să îmi fac prieteni care nu stau de vorbă cu mine din interes.
Locul acesta este un rai !
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Joi 26 Dec 2013, 00:09

Noi ne vom chinui mai departe sa-l mentinem asa cum trebuie iar oamenii de pe el sa fie oameni! :)
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Va place forumul nostru? - Pagina 10 Asss10Va place forumul nostru? - Pagina 10 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Joi 26 Dec 2013, 13:43

Cel mai tare fourm Naruto! De ce? Pai mai gasiti voi nebuni asa ca noi pe alte forumuri? NO!
E adevarat ca lumea nu prea mai e activa cum era cu un an in urma dar ne mentinem inca pe primul loc.
Sus In jos
Rin Okumura
Academy Student
Academy Student
Rin Okumura

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : boyka vlad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 34
Puncte : 46
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Boxul, BeatBox, Parkour
Stare de spirit Stare de spirit : Foarte Buna

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Vin 27 Dec 2013, 12:04

Este minunat acest forum! Imi place totul la acest forum si nu cred ca ar trebuii sa schimbati mai nimic la el.
Sus In jos
http://google.ro
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Dum 26 Ian 2014, 16:33

Forumul a devenit asa cunoscut in primul rand adminilor, care l-au creat, in al doilea rand membrilor educati ce nu incalca prea mult regurile, si in al treilea rand moderatorilor care il ingrijesc si au grija ca lucrurile sa fie mereu la locul lor. Sper sa se mentina mult timp, ar fi pacar ca un site asa frumos sa se piarda.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Dum 26 Ian 2014, 18:59

Pai cred ca e de vreo 5 ani deja. Nu vad de ce n-ar mai merge inca pe atat :))
Multumim. Ne mandrim cu el si cu voi.
Sus In jos
Hurrem
Genin
Genin
Hurrem

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : La serai
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 305
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Barfa, scrisul, cititul ficurilor, muzica.
Stare de spirit Stare de spirit : In general stare prietenoasa, uneori superioara :3

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Lun 14 Apr 2014, 19:57

Mie chiar imi place, fata de alte forumuri, mie mi se pare organizat, totul este la locul lui, plus ca nu stau sa ma benoclez efectiv la ecran sa vad unde este sectiunea pentru nu stiu ce. Iti apare pagina si pur si simplu dai in jos sa vezi unde vrei sa mergi, doar cineva cu probleme grave de orientare nu ar gasi ceva aici, ceea ce este foarte bine. Regulile poate par stricte, si recunosc, am incalcat cateva, regula 8 si nu stiu mai care xD :)), dar pana la urma asa trebuie sa fie, imaginati-va ce ar fi aici daca nu ar exista ban pe chat-ul forumului, imaginati-va ce harababura ar fi daca toata lumea ar injura, ar baga in ficuri numai cuvinte de la folosesc doar copiii crescuti in padure. Estetica este buna, negru pe alb, nu ca alte ficuri in care fondul paginii era alb si scrisul roz :I. Mi se pare inedit ca forumul sa aiba un grup al graficienilor si al criticilor, care tind insa sa fie foarte duri, unii membrii suparandu-se ca i-au jignit si ca i-au facut de rusine in fata membrilor, pentru ca cunosc, dar stiti ce fac? NU SE LASA DE FORUM ! De ce? Pentru ca forumul e prea tare, si asta inseamna chiar mult, credeti-ma. Pai, sper ca forumul sa se mai pastreze inca cinci ani, macar sa mai fie pana o sa mor eu, ca de atunci nu ma mai intereseaza:)).
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Lun 14 Apr 2014, 21:54

Multumesc pentru parerea ta sincera! dap ! !
Se pare ca suntem destul de duri unii atat din staff cat si din alte grupuri. V-om incerca sa fim mereu asa dap !
Sus In jos
PHYS
Academy Student
Academy Student
PHYS

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : sasu.fairtopic
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : narcisismul
Stare de spirit Stare de spirit : hapiness behind my face

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Joi 14 Aug 2014, 16:01

forumul merita toata atentia . cei care l-au pus pe picioare nu au de ce sa regrete :)
Sus In jos
http://foreversasusaku@yahoo.com
Byby_Smiley
Genin
Genin
Byby_Smiley

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : În pragul altei lumi, unde zeii mor.
acebook acebook : Beatris


Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 307
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : scris și poezie
Stare de spirit Stare de spirit : incertă

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Joi 14 Aug 2014, 19:55

Nu-s de mult timp pe acest forum, dar pot spune "I'm in love with it!". Felicitari administratilor si moderatorilor, de asemenea.
Sus In jos
Alex.P
Academy Student
Academy Student
Alex.P

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 21
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Design,ciclism

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Dum 11 Sept 2016, 22:59

Forumul ca design si partea tehnica este perfect,problema este inactivitatea,sunt categorii unde nu sa mai postat de foarte mult timp,nici membri nu prea sunt,adica nu se mai inregistreaza
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Lun 12 Sept 2016, 17:43

Alex.P a scris:
Forumul ca design si partea tehnica este perfect,problema este inactivitatea,sunt categorii unde nu sa mai postat de foarte mult timp,nici membri nu prea sunt,adica nu se mai inregistreaza

Mereu incantati cand mai gasim feedback la forum ^^.
Inactivitatea a aparut din multe motive - manga la Naruto finalizata de mult, serialul Naruto pe sfarsite, cam toti care erau pe aici mai activi si mai pasionati au ajuns pe la facultati, unii s-au plictisit, etc :).
Desi inactivitatea este doamna aici, continutul forumului mereu va fi de calitate si ingrijit pe cat de mult v-om putea. Te salut :)
Sus In jos
Alex.P
Academy Student
Academy Student
Alex.P

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 21
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Design,ciclism

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Mar 13 Sept 2016, 13:44

Stiu ca suna mai ciudat,dar ce ziceti de un manga personal
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Mier 14 Sept 2016, 17:55

Alex.P a scris:
Stiu ca suna mai ciudat,dar ce ziceti de un manga personal

Aici poate sunt mai in masura colegele mele din staff sa vorbeasca despre asta. Eu nu ma bag :). Contacteaza-le.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Va place forumul nostru? - Pagina 10 Asss10Va place forumul nostru? - Pagina 10 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19Joi 15 Sept 2016, 16:02

Alex.P a scris:
Stiu ca suna mai ciudat,dar ce ziceti de un manga personal
Mesajul tau trebuia postat la sigestii/propuneri.
Un manga personal, zici. In zona creatiilor fiecare membru isi poate expune arta vizuala, in care se incadreaza si manga.  Genul acesta de proiect de grup trebuie sa fie foarte stabil. E o diferenta intre a traduce manga si a crea manga. Unul vine cu o idee, altul cu o alta. Nu ii poti multumi pe toti cei care se implica. Se pot organiza mici grupuri de persoane care sa face acest lucru deoarece e mai usor sa decizi asupra unor lucruri. Cine doreste sa faca, o poate face. 

Noi ca si staff nu putem pune membrii sa faca ceva. Daca ar fi dupa mine am avea deja 30 de animeuri ale forumului, manga dupa fiecare fanfic :))) 
Vorbeste si tu cu restul. Eu nu ma bag. E greu sa multumesti pe toti.

O zi frumoasa ( :
Sus In jos
Continut sponsorizat




Va place forumul nostru? - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Va place forumul nostru?   Va place forumul nostru? - Pagina 10 I_icon19

Sus In jos
 

Va place forumul nostru?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 10 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Părerea ta despre forum-