Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Urmatorul
AutorMesaj
iPufu
Academy Student
Academy Student
iPufu

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Aţi vrea voi să ştiţi;)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia <3
Stare de spirit Stare de spirit : Conteaza?

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 01:54

Hey!! Deci ficul tau este incredibil. N-am cuvinte ca sa-l descriu. N-ai nicio greseala, nimic!! Este absolut incredibil. Si mi-am facut acuma cont doar ca sa-ti comentez ficul=)). As vrea sa pot sa am si eu ficuri asa de incredibile, dar lasa ca ma perfectionez eo, sper.:)). In seara asta ti-am descoperit ficul, si am stat pana la ora asta ca sa il termin de citit. E superb, n-am cuvinte sa-l descriu:x. Pai tot ce pot spune e ca vreau next, si Sunt primaa =)). Iuhuu=)). Te pwp si astept nextu cu mare drag.kiss)
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 10:27

Wow! Nu credeam ca prin simplul meu fic, voi face persoane sa-si faca cont pentru a comenta la el. ingrijorat Iti multumesc foarte mult xLyna pentru aprecieri atat tie, cat normal si celorlalti!!!! Chiar ma ajuta foarte mult in a-mi da incredere think thank you Sunteti cei mai buni si de asta eu o fac cu placere!!! kiss kiss kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
•°•Andy Quinn•°•
Genin
Genin
•°•Andy Quinn•°•

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : ♫ Muzica ♫
Stare de spirit Stare de spirit : Without music, life would be a mistake.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 11:51

Deci Yumi, dacă ai ştii că îmi faci viaţa mai frumoasă cu nexturile tale in love
Ăsta e cel mai frumos cadou de ziua mea pe care l-am primit vreodată in love
A fost un capitol excelent, dar îmi pare nespus de rău pentru Sakina crying Sper că îţi va reveni şi că totul se v-a termina cu bine între ea şi Itachi happy
Sper că în momentul ăsta tu scrii următorul capitol, nu-i aşa? ;;)
Spor la scris şi la idei! kiss


       Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o3_250  Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o6_250       Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o8_500

Music gives a soul to the universe, wings to the mind,  flight to the imagination
and life  to everything. 


•°•Andy Quinn•°•

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 12:20

Tuu, fiinta lui Dumnezeu. what?lol! Mi-ai facut ziua mai buna. (D) Deci deci deci, am citit capitolul mancand ciocolata, asa ca acum sunt mai energica decat ai putea crede. Nu ma asteptam la o astfel de intorsatura de situatie, insa acum m-ai facut si mai curioasa decat eram inainte, daca este posibil asa ceva. Mi-a placut mult felul in care ai dezvoltat ideea si abia astept sa vad cum va reactiona clanul cand vor afla despre Sakina si cum va reactiona Itachi daca si cand va afla despre Mike. Tipul ala merita o bataie.. (D) Dar ma ocup eu de asta, nu-ti face griji. lough Mi-a placut mult de tot, totul. Sper ca nextul sa soseasca cat mai curand, insa pana atunci iti urez spor la scris, succes la scoala si te pup dulce, dulce de tot. :*


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 12:21

Buna !
Ms ca m-ai anuntat !
Mi-a placu emorm mult !
Sper ca urmatorul capitol sa fie Sasusaku !
Te rog anunta-ma cand pui nextul !


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 12:51

WOW....ce capitol.....saraca Saki.....sper sa o salveze...adica totusi....e ajunul nu se poate intampla o minune pentru ea sad ...in fine Mersii ca mai anuntat de next...si sper sa postezi cat mai repede nextul...si stai linistita ca te-ai descurcat foarte bine kiss ...spor la scris in continuare....
~Sayonara~ a hug


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 12:57

Heii, dear a hug
Hm, ţi-am citit ficul de ceva timp, însă lenea e mare şi nu am lăsat comentarii. Îmi place foarte mult, chiar dacă nu pui accent aşa mare pe descrierea sentimentală. Naraţiunea face totul, în cazul ăsta. Pe mine m-a atras ideea, mi-a plăcut foarte mult, chiar dacă am mai întâlnit creaţii cu vârcolaci şi vampiri. Ai reuşit să o conturezi foarte frumos, astfel încât am citit atâtea capitole fără să sar peste vreun paragraf. Ai reuşi să nu mă plictiseşti, ceea ce nu poate face oricine, crede-mă rolling on the floor . Mi-au plăcut enorm caracterele personajelor, nu ştiu de ce, dar m-au atras şi m-am regăsit în fiecare. "Relaţia" dintre Sasuke şi Sakura îmi place la nebunie. Sunt aşa ironici unul în prezenţa celuilalt, însă e clar că ţin unul la altul. Faza cu numerele jucăuşe a fost foarte genială, iar comportamentul ăstora chiar îmi aducea aminte de Chuck şi Blair din Gossip Girl. Ciudat, hm? Nu mai contează. Revenind la ultimul capitol postat, chiar nu mă gândeam că situaţia va lua o astfel de întorsătură. A fost ceva surpinzător şi tocmai aceste faze îmi păstrează interesul pentru fic. Mike ăsta strică tot,nu e bun de nimic. Omoară-l Itachi, dă-i să sară rolling on the floor Abia aştept următorul capitol ce sper că va veni repede. Şi dacă nu e prea mare deranjul, mă poţi anunţa? Baftă! kiss
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 13:01

Lesiiiiin.. Nu pot sa cred.. A fost atat de.. de dramatic acest capitol.. Atmosfera a fost atat de tensionata in ultimile randuri.. Oare Tayra chiar stia de secretul fetelor Haruno ? Wow, o intorsatura foarte ciudata a povestii. Ehee, si asa s-a dus si Ajunul Craciunului perfect al celor doua clanuri. Bietul Itachi, imi pare asa rau de el. Dar Mike, oare unde s-a dus ?.. Hmm, spunea ceva de o razbunare. Sper sa se duca sa se impuste si apoi sa se arunce in mare. Le-ar face un mare bine tuturor. Sper ! "I'll kill you , Mike ,if you don't do it yourself" ! :)))).. Revenind, astept nextul sweetie pie ! Ca de fiecare data , cu nerabdare ! Te pup, pa-pa ! :*


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 575281br5nqkcttj Fire from my heart•
•Burning just for you•
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Fgfdgq
•When you're far away•
•I`m in love with you Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 575281br5nqkcttj
Sus In jos
Roxyta
Genin
Genin
Roxyta

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lumea mea
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 61
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : cititul, scrisul, origami si desenul
Stare de spirit Stare de spirit : mereu alta

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 17:56

fotbalDeci sa incepem..
Biata Saki nu merita sa o incaseze in halul asta.Itaci cred ca o sa turbeze evil devil mua ha ha si vai de pielea celui care a tras.Cred ca cel care a tras este asa zisul iubit al Sakinei biciuitor .
Mersi de anunt si bafta in continuare
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 20:44

Heyy, Yumiiiiii !! hi!
Ma bucur mult ca ai adus capitolul astazi, sincer ma asteptam sa intarzii putin cu el, dar nu a fost asa happy
A fost un capitol destul de "traumatizant" sa zic asa. Adica scena aceea cu Sakina drept varcolac cu limba scoasa intr-o imensa balta de sange si pe de-asupra langa o ghena... a fost socant rolling on the floor dar asta face sa fie un fic bun, aceste "imagini soc" :>happy
Acum chiar ca mi-ai raspuns la intrebarea "de ce Sakina nu il omoara pe Mike ?!" -ar fi totul prea brusc si asta ar aduce multe semne de intrebare... Damn ! Tot il urasc lough
Ce-i drept a fost destul de lung si se citeste foarte usor ceea ce scrii, e de admirat happy
Acum ca tot ai adus in discutie :-" as vrea sa iti pun o serie de intrebari happy2
1. Nu se va termina prea curand ficul, da ? ingrijorat
2. Din partea Sakurei si a Sakinei, cine stie secretul lor pana la urma? think
3. Din partea lui Sasuke si a lui fratisu... lor cine le stie secretul ? Ca m-am cam debusolat putin rusinos
Si cam atat deocamdata, nu le pun pe toate deodata sa te omor cu asta rusinos
Per total ficul este superb, inegalabil, dar eu ca si cititor simt nevoia de un capitol de maxima intensitate, nu stiu cum sa-ti zic think sa fie ceva gen "WOW what?lol! " ma refer sa aiba o actiune asa de sa te lase masca think sa te induca in eroare, sa schimbe oarecum situatia, sau pur si simplu ceva care sa te lase intr-un suspans nemaipomenit lough
Vise... poti sa nu iei in considerare ce am zis, este doar o parere lough eu una nu ma supar kiss
Multumesc ca ai adus capitolul asa repede si spor in continuare la scris si sa vina repejooooorr ca abia astept happy
Te pup !! kiss kiss


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Sasuke.
Genin
Genin
Sasuke.

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
acebook acebook : -.-''
Nr. mesaje Nr. mesaje : 231
Puncte : 319
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : In the club \m/
Stare de spirit Stare de spirit : indiferent

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Mar 12 Feb 2013, 15:27

Ohhhh, merci de anunt scumpa:*
Am fost plecata si nu am avut cum sa stiu despre continuare, insa ma bucur ca m-ai anuntat si asa si, sper s-o faci si in continuare.
Capitolul mi s-a parut dragut, dar se putea si mai bine. Am observat ceva. Ai tendinta sa grabesti actiunea (exact ca mine); deci fii atenta. Eu nu zic mai multe ca e treaba criticilor. Oricum, ce s-a intamplat, ideea, toate mi-au placut. Mi-e mila de Itachi :sad saracutul! T_T si de Sakura (ce o sa faca , cand afla si ea? )
Sunt foarte curioasa si sper sa aduci mai repede continuarea. Spor ! Ja neee~
Kissez.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Large

I love you, key? 
Sus In jos
*DeEa*
Academy Student
Academy Student
*DeEa*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : brasov
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : karate, facebook, sa citesc ficuri si... era sa uit VAMPIRII
Stare de spirit Stare de spirit : pe alta planeta

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Joi 21 Feb 2013, 22:47

WoooW peste ce fic minunat am dat!!!!! Sper ca nu am ajuns prea tarziu puppy eyes

Imi place mult de tot, ce sa mai... il ADOR.

Imi place cum descri sentimentele si imprejurimile si mai ales ca e cu vampiri si varcolaci, ii iubesc, mai ales vampirii.

Spor la scris si sa ma anunti si pe mine cand pui next-ul
Te kiss
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Dum 10 Mar 2013, 22:12

Hey guys! dap ! Vreau sa va anunt ca ficul i-a o intorsatura ciudata. ingrijorat Probabil o sa va intristete acest capitol dar nu va faceti griji ca-ti Yumi stie ce face! yeah Apropo, sa stiti ca am grabit actiunea special pentru a parea ca un Trailer well? awesome right? PENTRU INTREBARILE DATE DE FloareDeCires dap !
1. Sfarsitul ficului il vei vedea ...nu-ti spun acum lough dar sa nu te superi caci aduc ficul-continuare. Nu scapati de mine :>happy
2. Tayra, Hinata,Ino,Cassanya si restul grupului Sakinei stie de secretul lor, dar niciuna nu va spune nimanui. Ele insa nu stiau de vampiri
3.La fel si pentru grupul lui Sasuke si Itachi dap ! Ei stiu de vampiri, dar nu si de varcolaci.
Ma bucur tare mult ca m-ai intrebat! kiss kiss kiss

Sper sa va placa next-ul! Enjoy! dap !

Capitolul 43: Pa, iubito!

Totul s-a schimbat de ceva timp, de la moartea ei. Atatea lucuri au luat o intorsatura atat de ciudata, pana la urma pentru a sfarsi exact unde am stiut ca o sa sfarseasca. Ura. Sakina a fost gasita de Itachi intr-o balta de sange, inconstienta, cu un glont in laba piciorului. Nu era niciun spital in apropiere asa ca, pentru a-i atenua durerea, brunetul a incercat sa-i scoata glontul, ceea ce a si reusit, dar cu un pret, caci toate au un pret… Odata ce si-a bagat dintii in carnea ei, n-a mai putut sa se opreasca, astfel i-a scos si glontul, dar si o imensa cantitate de sange, astfel transformand-o in om. Cu greu s-a putut opri din a nu o omori.

Tayra m-a sunat pe mine si pe parintii mei cu disperare, plangand la telefon si anuntandu-ne de incident. In cateva minute, toti ne-am adunat la spital, in camera rozaliei, pentru a-i vedea starea. Era in coma, Itachi stand langa ea, strangand-o puternic de mana. Doctorul ne-a informat ca a fost gasita inconstienta, intr-o balta de sange, ca glondul ce i-a strapuns piciorul a fost scos, el nu stia cum si de catre cine si ca fiind insarcinata cu gemeni, starea ei e mai grava decat s-ar putea vedea, sansele ca ea sa se trezeasca si copiii sa fie bine, erau nule. Atunci familia mea a aflat ca Sakina fusese insarcinata cu Itachi.

Starea ei se agravase pe zi ce trecu, ea nedeschizand ochii, nu aveam de unde sa stim ce se intamplase cu adevarat. Intr-o sedinta a clanului s-au pus diferite ipoteze in legatura cu sarcina ei si cu situatia in care a ajuns, insa nimeni nu a putut sa-si dea cu adevarat seama la vremea aceea.

Itachi nu-i dadea drumul la mana nicio clipa, astfel ajungand ca el sa fie lipit de patul ei. Noaptea nu se ducea acasa, de mancat, manca putin din ce-i aducea asistenta si de iesit, nici nu se punea problema sa iasa din camera ei. Doar se uita si se ruga la Dumnezeu sa fie bine. Nici el nu stiuse de sarcina. Coma ei, aflarea sarcinii si copiii ce probabil erau deja morti, l-au bagat intr-o depresie cumplita din care nimeni, nici macar Sasuke, nu a reusit vreodata sa-l scoata. Plangea in fiecare zi, dupa care se linistea cateva ore, dormea pe pantecul ei si cand se trezea iar incepea sa planga. Tot asa timp de vreo 2 zile, pana cand m-a pus pe mine sa stau un pic cu ea, pana merge el sa faca ceva. In acea zi privirea lui nu era una normala. Era furios, concentrat si hotarat sa faca ceva, insa nu am stiu ce. Sasuke era foarte bucuros ca in sfarsit fratele sau iesi din camera aceea infernala de spital, incat nu-l interesa unde se duse. De multe ori venise la spital sa-i aduca de mancare si cand vazu ca nu accepta si-l ignora, incepu sa tipe la el sa manance ca nu rezolva nimic daca face greva. Cand a auzit asta, Itachi a inceput sa tranteasca farfuri, pahare , linguri pe pereti, sa tipe intr-una ca nu-l intereseaza, sa-l ia de gat pe Sasuke si sa-l tarasca intr-un final afara din camera, inchizand usa dupa el. De asta, faptul ca m-a lasat pe mine cu Sakina in acea zi, a fost un lucru foarte dubios pentru mine. Nu puteam sa nu-l iau in considerare. Dupa 5 ore se intoarsese, prefacandu-se ca totul e bine, ca nu s-a intamplat nimic si revenind la stadiul lui in care o tine pe verisoara mea de mana si nu se desparte de pat.

A doua zi, Mike Stone a fost gasit mort in casa sa, cu urme de taieturi grave de-a lungul abdomenului si multe muscaturi pe gat. Politistii au deschis o ancheta in legatura cu crima asta si n-au putut ajunge la alta concluzie inafara ca a fost omorat de catre un animal,chit ca era imposibil sa intre un animal salbatic intr-un apartament la etajul 5. Dupa parerea lor, numai un animal ar fi putut face asta, insa noi stiam ca nu a fost un urs sau vreun lup. Ci un vampir.

Cat despre Sakina, in acea zi disparuse. Atat ea cat si brunetul. Doctorii spusera ca in starea in care se afla, nu avea sanse la supravietuire. Politistii i-au rascolit casa in asa fel incat au aflat ca lipseau cateva haine si perechi de papuci. In rest, cheile , telefonul, geanta, actele, nimic. Toate erau la locul lor. Jurnalul Sakinei a fost luat ca proba, aceasta fiind in mijlocul camerei ei, desfacut la ultima pagina. Se pare ca in ziua in care a lesinat, verisoara mea i-a istorisit micului ei caietel despre blestemul sau cu Mike. Despre cum o batea, o batjocora, o viola si se juca cu ea cand voia si despre cum ea fusese amenintata ca daca-si deschide gura, si el o va face. Mai scria si ca incepu sa aiba sentimente pentru Itachi, ea suferind din cauza ca nu poate sa-i spuna macar lui adevarul.

Brunetul a fost dat disparut si el. Din casa lui lipseau mai multe lucuri. Haine, papuci, cheile de la masina, actele si toti banii. Era ca si cum ar fi fost jefuit.

Dupa 2 luni de asteptare si de cautat prin oras si prin apropierea lui, au fost dati disparuti. A trebuit sa treaca alte 8 luni pana s-au gasit 2 cadavre. O femeie insarcinata, impuscata in laba piciorului si la vreo 20 de km de ea, un barbat calcat de masina. Erau schelete deci nu s-a putut da seama imediat daca erau sau nu ei, insa la femeie coincidenta ar fi fost mult prea mare ca sa nu fie Sakina.

De atunci Sasuke a intrat in depresie si el. A inceput sa fie bad boy, sa se poarte ca un nenorocit, sa nu il mai intereseze de absolute nimic, sa chiuleasca, sa aiba probleme cu politia si multe altele. Pierderea fratelui sau l-a distrus. Idolul sau murise. Nu putea sa treaca peste asta. S-a transformat intr-un monstru si totusi a fost nevoit sa ia afacerile lui Itachi in brate, el ajungand singurul mostenitor din ramura centrala.

Diferite speculatii de la mai marii clanului Haruto au aparut. In general, s-a spus ca Itachi a innebunit cand a auzit de sarcina, devenind astfel obsedat de Sakina. I-a cotrobait prin casa ca sa caute orice putea sa ii aminteasca de ea si sa-i satisfaca poftele nebune. Astfel a dat de jurnal si gelozia l-a cuprins. L-a omorat pe Mike si a luat-o pe Sakina de la aparate, fugind cu ea. Cica Itachi nu ar fi acceptat niciodata ca ea n-o sa se mai trezeasca vreodata, de aceea a rapit-o, si-a satisfacut pofetele cu ea si cand a realizat ca e moarta, a lasat-o acolo, el continuandu-si drumul inca 20 de km, pana cand s-a lasat calcat de-o masina.

Cand au auzit ipotezele mai marilor nostrii, Uchiha au declarat razboi. Fugaku ne-a amenintat cu moartea pentru ca i-am patat numele fiului sau mort si l-am invinuit de o astfel de scarbosenie. Acestia au dat vina pe noi din cauza mortii lui Itachi.
Haruno a acceptat cu mare drag ruperea pacii, la randul nostru spunand ca din cauza lui Itachi am pierdut-o pe Sakina, care era ramura principala a clanului.

A inceput un mare razboi intre vampiri si varcolaci, in care au murit unele persoan. Multe intrebari de la politie au inceput sa apara din cauza mortilor inexplicabile ce veneau pe seama razboiului nostrum secret. Vazand ca oamenii pot afla de existenta noastra, un mic grup de vrajitori stravechi, ce apar numai cand se poate ca oamenii sa alfe de existenta noastra, ne-au luat puterile. Acum nu ne mai puteam transforma in varcolaci cand vrem noi, ci foarte rar, in momente extreme. Cat despre vampire…nu mai pot bea sange sau omori oameni, insa inca mai au coltii la vedere. Acum toti suntem normali, desi asta nu a facut ca ura sa dispara.


-….Noi ne-am intors in New York si-am ramas acolo timp de 5 ani. Le-am luat pe Hinata si Ino cu mine caci nu puteam suporta sa stau singura dupa moartea ta. De 5 ani nu am mai vazut un vampir si de 5 ani de zile nu te-am mai vazut pe tine, iubita mea verisoara. Ai murit ca o eroina si ai murit inconjurata de dragostea lui. Eu nu cred in speculatiile astea prostesti ale clanului. Eu stiu ca el te iubea. Ura, Sakina. Ura. Peste tot ura. Daca vreun varcolac vede vreun vampir, se lasa cu sange. Cine ar fi crezut ca vom ajunge ca acum 150 de ani? Cine ar fi crezut ca moartea ta ne-ar putea schimba atat de tare.. Acum am 23 de ani si m-am intors in Tokyo pentru a-mi continua studiile. M-am schimbat, dupa cum vezi. Inca seman cu tine iubita mea! Mereu ma gandesc la tine! Sper fii bine acolo unde esti! Imi pare rau sa-ti spun insa…Ura dintre cele doua clanuri nu a disparut Saki….

Ma ridic din sezut si ma indrept spre iesirea cimitirului. Ma uit in spate si zambesc la vazul pozei lor ce zambeau amandoi, fericiti, ce are dedesupt textul atat de dulce pe care am insistat sa il scrie pe mormant: “Sakina Haruno (n. 16 Martie 1985- d. 1 Ianuarie 2008 si Itachi Uchiha (n.15 Octombrie 1985- d.1 Ianuarie 2008) Odihniti-va in pace si iubire!” M-am luptat mult cu clanul pentru a reusi! Imi intorc privirea catre iesire, imi sterg lacrima ce curge incet pe obrazul fin si ma indrept catre casa. Maine e prima zi de facultate aici



Sfarsit


Poate e sfarsitul, dar doar la prima parte dap ! Am de gand sa mai fac un fic, continuare, care va avea ca inceput de capitol, ultimele 2 fraze din acest capitol happy2 Oricum va voi anunta si voi scrie ca e continuare de aici. Continuarea nu va veni foarte tarziu, saptamana viitoare sau cealalta. Oricum, curand dap ! Sper ca va placut si astept sa va vad reactiile ;;) PUUUUP kiss kiss kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta


Ultima editare efectuata de catre Yumi in Lun 11 Mar 2013, 09:30, editata de 2 ori
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Dum 10 Mar 2013, 22:56

Vai deci iti ador ficul...ce pacat ca Itachi si Sakina au murit...nu pot sa cred ce ganduri aveau cei din familia Haruno cu privire la moartea celor doi....adica el i-a demonstrat ca o iubeste in love ...desi moartea lor a fost cam subita..eh..sper ca Saku sa reuseasca cumva sa impace cele doua clanuri puppy eyes ....spor la scris in continuare si sa ma anunti si pe mine cand postezi nextul...sau partea a doua a ficului a hug ....Sper ca a doua parte sa nu aiba un final la fel de trist.. happy ...
Ne mai vedem ~Sayonara~


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Dum 10 Mar 2013, 23:12

Baaaii, deci aproape ca m-ai facut sa plang, iti jur. Spre sfarsit cel putin, cand Sakura vorbea cu Sakina, mi s-a facut un nod in gat. Imi pare rau ca aceasta prima parte a ficului s-a sfarsit asa, chiar a fost trist si nu ma asteptam, dar poate pe de-o parte a fost mai bine ca au murit amandoi, sa nu mai sufere atat de pe urma tuturor acestor nenorociri. Si Mike. Mwhaha, cred ca e singura chestie care m-a facut sa zambesc in tot capitolul asta. Nu stiu ce sa mai iti spun, astept sa vad cum se vor intelege Sasuke si Sakura, caci in aceasta prima parte relatia lor nu s-a conturat la modul serios, iar acum i-ai lasat pe toti in razboi, deci nu cred ca o sa fieprea mult lapte si miere. Of, abia astept, suspansul asta ma omoara. Spor la scris in continuare si succes la scoala, mai ales cu examenele. Sa treci cu bine de ele si sa ne aduci un nou fic in care sa ii vedem pe astia doi de m-au enervat pe mine atat de mult. lough Te pup. :*


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Sasuke.
Genin
Genin
Sasuke.

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
acebook acebook : -.-''
Nr. mesaje Nr. mesaje : 231
Puncte : 319
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : In the club \m/
Stare de spirit Stare de spirit : indiferent

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Lun 11 Mar 2013, 01:27

NUUUUUUUUUUUUUU. Deci nu pot sa cred ca i-ai omorat mai:| cum sa-mi omori preferatul, adorabilul, pe Itachi? :(...
Oricum fic-ul a fost si ramane genial (primul pe care l-am citit de pe acest site) si ma bucur nespus ca l-ai reluat la insistentele mele.
Astept cu nerabdare continuarea si sper ca, prin minune, sa reapara cuplul mult iubit ItaSaki pe care-l ador.
Sa nu te lasi de scris ca ar fi pacat. Mersi ca m-ai anuntat si sper s-o faci in continuare. Te-am pupat:*


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Large

I love you, key? 
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Lun 11 Mar 2013, 09:06

Buna !
Multumesc ca m-ai anuntat ! in love
Mi-a placut foarte mult !
A fost grozav !
Mi-a parut rau de moartea Sakinei si a lui Itachi . sad
Ar fi bine ca Sakura sa aduca pacea inntre clanuri .
Te rog anunta-ma cand postezi partea a doua .
Te pup ! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Lun 11 Mar 2013, 14:33

Helăăău, dear kiss Pot Începe prin a-ţi spune: TE URĂSC. Eiii, nu te urăsc pe bune, însă ai terminat această parte atât de tragic, încât îmi vine să te spânzur. A fost un final frumos, dar şi deprimant în acelaşi timp. Sper că îi vei învia pe ăştia doi în sezonul următor, căci acest cuplu îmi plăcea foarte mult. Nu pot să cred ce speculaţii au apărut privind moartea acestor două personaje care nu au făcut decât să se iubească în taină. Se pare că războiul acesta dintre vampiri şi vârcolaci a renăscut. Mă întreb ce se va întâmpla cu Sasuke şi Sakura, având în vedere că ambii au pierdut nişte persoane atât de dragi. Oricum, amândoi ştiau că Itachi şi Sakina se iubeau, deci nu ar trebui să se duşmănească, ci să se bucure că au murit împreună, oarecum. Poate vor lupta şi ei pentru iubire, nu vor mai face pe imaturii şi vor reuşi să încheie acest război odată pentru totdeauna. Nu ştiu ce să-ţi mai spun, căci acesta este unul dintre ficurile mele preferate, chiar dacă descrierea nu este folosită la maximum şi chiar dacă ideea nu este chiar cea mai originală. Ai reuşit să aduci aspecte noi, care m-au făcut să urmăresc acest fic, ai reuşit să îmi păstrezi interesul pentru creaţia ta, ceea ce rar se întâmplă. Ai conturat nişte personaje foarte interesante, cu un caracter oarecum obişnuit, însă captivant. Felicitări pentru creaţia ta, felicitări pentru faptul că ai evoluat atât de mult pe parcursul celor patruzeci şi trei de capitole. Abia aştept noul sezon. Nu uita să mă anunţi de apariţia acestuia. Baftă în continuare, spor la scris şi la idei kiss
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Lun 11 Mar 2013, 15:56

Deci pe parcurs... ficul a fost mega fain, dar mi-a parut rau ca Itachi si Sakina au murit puppy eyes puppy eyes Stiu ca eu sunt o adepta a happy end-urilor dar a fost mult prea trist... sad
Oricum, e ficul tau, tu esti autoare, so... no comment happy2
Sper ca ai sa continui cu partea a II-a cum ai zis tu, pentru ca pe sasusaku l-ai lasat in ceata hmm...?!
Deci spor la treaba si pupici i love you




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
•°•Andy Quinn•°•
Genin
Genin
•°•Andy Quinn•°•

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : ♫ Muzica ♫
Stare de spirit Stare de spirit : Without music, life would be a mistake.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Lun 11 Mar 2013, 16:32

Deci... Eu una am rămas mută când am citit acest capitol. sad Cred că voi începe să plâng ingrijorat
Yumi, dacă ai ştii cu câtă emoţie şi suspans am citit acest capitol, şi când am citit şi finalul am înlemnit. Chiar nu pot să cred că aşa se sfârşeşte prima parte. crying
Eşti o scriitoare excelentă şi mi-a făcut cea mai mare plăcere să-ţi urmăresc ficul şi să ştii că o voi face în continuare happy2
Mulţumesc că m-ai anunţat kiss


       Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o3_250  Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o6_250       Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o8_500

Music gives a soul to the universe, wings to the mind,  flight to the imagination
and life  to everything. 


•°•Andy Quinn•°•

Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Lun 11 Mar 2013, 18:38

Hey Yumi.
Am venit si eu aici dupa o groaza de timp.Sincer ti-am citit fiecare capitol pana acuma,dar mi-a fost prea lene sa pun mainile pe taste.Rusine mie.
Acest capitol m-a surprins total,adica chiar nu ma asteptam la asa ceva din partea Sakinei si al lui Itachi.De la primul capitol al ficului cei doi au fost mereu bad boy si bad girl..daca ma intelegi ce vreau sa spun.

Sa ma anunti la next.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Roxyta
Genin
Genin
Roxyta

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lumea mea
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 61
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : cititul, scrisul, origami si desenul
Stare de spirit Stare de spirit : mereu alta

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Lun 11 Mar 2013, 21:34

Bun deci am reusit sa ma potolesc si sa nu mai lacrimez capitolul a fost frumusel dar nu sant un fan al finalurilor triste dar din moment ce exist o continuare eu am deja o speranta despre cum va fi dar vom trai si vom vedea.
Sper ca totul se va sfarsi frumos si poate e o nebunie dar eu sper ca dupa ani si ani din ceata sa apara Saki si Ita fericiti impreuna si mai indragostiti ca niciodata.
Zvonurile despre Itaci sunt oribile si nu le cred...........
Anuntama cand pui continuarea.
Roxy Roxyta te pupa
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Vin 15 Mar 2013, 17:45

Hellooooo !! huh? Deci nu imi vine sa cred ce tocmai ai facut !!
In primul rand, ma asteptam la orice din partea acestui fic, dar numai la moartea celor doi nu :| sad Bai, faza e ca este ceva cu adevarat neasteptat care a intors ficul cu susul in jos si in mod normal este o idee excelenta, dar mie (si presupun ca si celorlalti cititori) imi este foarte dor de ItaSaki... erau sarea si piperul capodoperei ;;) Sper ca ii vei invia pe astia mici, iar daca nu, macar sa conturezi mai mult relatia dintre Sasuke si Sakura fata de primul sezon. Totusi, nu este nevoie sa grabesti actiunea well? awesome right?. In acest ultimul capitol a fost destul de accelerata, dupa cum cred ca stii si tu, dar chiar a parut ca un trailer. happy
In al doilea rand, vreau sa te informez ca m-ai facut sa plang :| , mai ales cand vorbea rozalia cu verisoara ei la cimitir... m-a sfasiat , jur lough Sasuke care e in depresie.. un bad boy.. hmm well? awesome right? am multe idei de continuare rusinos
Prin urmare, as vrea sa stiu ce se intampla in continuare si sper sa tina mult timp de acum incolo ficul... mor de el ! what?lol! Apropo, ai fost cruda cu biata Saki si Itachi lough Sunt curioasa daca vor mai aparea fie ca vis sau ca fantome sau ceva lough Singurul lucru care m-a facut sa zambesc in episodul asta a fost moartea nu prea draguta a lui Mike :>happy .
Sooo.. please, vino cat de repede cu next-ul si bafta la scris si la idei multe. Pupici kiss in love

P.s multumesc ca mi-ai raspuns la intrebari happy2 Here's another one: capitolele ce urmeaza vor veni tot la ficul asta sau vei deschide altul ?! (sunt curioasa foc lough )


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Dum 24 Mar 2013, 19:25

Mutat la FanFicuri Finalizate. Felicitari! a hug


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19Lun 25 Mar 2013, 19:20

Oh doamne...ce sfarsit. Probabil nu ma regasesti prin oamenii care frecventeaza ficul tau pentru ca am ales doar sa il citesc fara sa comentez insa eu am citit ficul asta de vre-o 3 ori. E superb doar aproape ca imi vine sa plang la sfarsitul pe care il are...Itachi , Sakina...eu murit. Dar macar au murit impreuna. Sper ca macar Sasuke si Sakura sa fie impreuna...astept sezonul 2, cand il pui te rog anunta-ma. CEAW!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 27 I_icon19

Sus In jos
 

Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 27 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-