Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 12:53

Daa, să sărbătorim că Sasuke o iubeşte pe Sakuraa, Yhaa cowboy ! in love
Acum să încetăm din a mai visa şi să ne concentrăm pe treburile noastre.
Mi-a plăcut foarte mult capitolul Yumi, chiar mă bucur că l-ai făcut mai lung.
Oricum aşteptam de mult capitolul ăsta..
Şi Sakina, ea chiar nu vede cât rău le face tuturor doar prin simpla ei atitudine ? Eu cred că dacă i-ar fi spus lui Itachi treaba ar fi stat altfel.
Părerea mea!
Sper că Stone ăsta să dispară cât mai repede din peisaj. angry
Să revenin, îmi place foarte mult cum ai descris sentimentele şi dialogul, ce să mai.. m-a lăsat paf ! :))
A fost foarte bine, într-un cuvânt.
Pe scurt, mie mi-a plăcut foarte mult şi când pui următorul capitol anunţă-mă şi pe mine printr-un p.m.
Mersii anticipat scumpi! kiss
Te pupăcesc dulce. in love hi!


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 43041335886647080746110


Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 20:11

URAAAAAAAAAAAAAAAAAAA e super k sasuke ia spus sakurei k o iubeste. acum te ubesc k mi-ai clarificat ce se intamplase cu sakura atunci in baie si imi vine sa o omor pe sakina k nu scapa odata de stone si nu ii da o mama de bataie aluia take this! biciuitor abia astept next happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 21:00

In sfarsit un capitol sasusaku love! Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 78717 Si ce pervers a fost! Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 962758 Chiar s-au schimbat multe.
Cel putin la Sakura va fi o saptamana de vis !
Nu-mi vine sa cred ca Sasuke o iubeste pe Sakura...eu credeam ca o vrea doar pentru o noapte.
Aici m-ai surprins. S-au format si multe cupluri, am ramas uimita cand am citit cine cu cine flirteaza.
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 385627
Eu una vreau next numai cu cei doi porumbei: Sasuke si Sakura. Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 968803
Sakina nu isi da seama ca situatia aceasta este mai naspa decat sa creada toti ca a fost cu Stone Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 166492 ....
Fata populara... acum cred ca este urata de foarte multi....
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 896861
Te pup dulce draga mea! Poate va intrebati de ce am scris un com mai lung. E simplu. Nici eu nu stiu Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 947835.
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 977748 pentru acest capitol superb! Te pup draga mea si spor la scris si la idei!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Merry-christmas-bears
Sarbatori Fericite!!!
Spiritul Craciunului sa te cuprinda si sa ai o vacanta superba alaturi de cei dragi!
Eu iti daruiesc trei ursuleti ca sa-ti aminteasca de
darul vietii!

☆Prietenia
l




Sus In jos
your_lucky_star
Genin
Genin
your_lucky_star

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Around the world :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 121
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 7

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 17:07

Yumi, sa sti ca imi place foarte mult capitolul! Cred ca acesta e preferatul meu.
Ceea ce nu-mi place insa este faptul ca atunci cand devenea mai interesant tu te-ai oprit...
Asa ca te roog sa aduci nextul repejor ca eu sunt tare curioasa sa vad ce se mai intampla!
Star iti trimite multi pupici! kiss in love kiss


"Nu sunt decat o lupta ce ma doare...
O lupta ce o pierd, castiga timpul,
dar ma mai consolez ca pur si simplu
e lupta ce o pierdem fiecare."
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 19:45

Stiti, am stat un pic si m-am gandit si am ajuns la concluzia ca suntem la pagina 25, capitolul 30 si eu nu am avut nimic PERVERS! Adica frate! Eu?! Asa ca azi mi-am revenit in puteri cu acest capitol happy2 Sper sa va placa heh kiss Enjoy! ike

Capitolul 31: Nu prea multe de spus, dar multe de exprimat

Nu am mai vrut sa ma uit la el. Mai exact la ochii lui. Mi-era frica de ce o sa vad. Ura, dispret, nervozitate sau dragoste, balndete, calm. Nu stiam si desi eram curioasa, nu ma uitam in abisul acela. Nu stiam de el, dar eu ma enervasem la vorbele lui. Poate se astepta sa ma topesc, sa ii sar in brate strigand "Te iubesc", dar eu nu sunt asa si daca nu ma place atunci e problema lui. Priveam in jos spre parchet. Ii vedeam corpul cum era lipit de al meu. Uitasem ca era ud din cap pana-n picioare si ca a reusit sa ma ude si pe mine. Purtam un halat rosu, pe dedesupt o rochie de noapte rosie si lenjerie foarte provocatoare de aceeasi culoare ca si restul hainelor de pe mine. Fiindca mi s-a udat halatul, a devenit un pic transparent si statea exact lipit de corpul meu. Nu vedeam daca Sasuke isi musca sau nu buza, dar un lucru auzeam si anume respiratia lui ce devenea din ce in ce mai "rapida". Zici ca devenea turbat. Daca el era nervos atunci ce sa mai zic de mine? Nu aveam curaj sa zic ceva, dar am reusit sa soptesc:

-Vrei...vrei sa termini cu minciunile astea de doi lei? Tocmai atunci am inceput sa prind curaj si-am ridicat tonul la el, la fel si privirea. Cum poti sa te trezesti in fiecare dimineata si sa te uiti in oglinda fara pic de dispret fata de tine. Cum poti sa nu te gandesti la zecile de fete carora le-ai ranit sentimentele si carora le vei mai rani 100%. Si cel mai important cum poti si cum indraznesti sa vii la mine si sa-mi spui niste chestii pe care cu siguranta nu le-ai simtit vreodata si nu le vei simti. Cum poti sa ma minti in halul asta cand te-am vazut a doua zi dupa ce ne-am saurtat, in bratele lui Karin lingandu-te cu ea de mama focului.

El ramane uimit la vorbele mele. Trebuia sa-i spun asta odata si-odata. Oare el n-are constiinta? Totul in mintea lui e despre d******e. Atat? Nimic mai mult? Defapt nici macar nu stiu de ce ma mira. Ok deci am inteles. Culca-te cu c*****e enervante gen Karin sau fanele care nu te lasa in pace pana nu vor obtine o privire si un pic de par din capu' tau, dar nu si cu cele de pe strada care nu te cunosc. Cum poti sa-ti petreci o noapte cu o fata superba de pe strada, fara macar sa o cunosti? Sa-i cunosti calitatile, defectele, visele si alte lucruri importante. Mai si eu sunt o fata de o noapte cateodata, dar nici chiar asa ca el. Dupa cateva secunde de la vorbele mele, dupa ce el isi ia privirea din paman, incepe sa se uite la mine cu un pic de dispret. Afiseaza un zambet ironic dupa care ma tranteste de perete.

-Dar tu? Tu cum poti sa ma lasi sa fierb in propriul suc? Cum poti sa ma vezi la scoala, in clasa si sa nu-ti doresti macar o aventura cu mine? Cum poti sa ma tratezi asa de rece si sa nu-ti pese de mine? Hai sa-ti spun eu cum. Esti speciala si de asta nu o faci. De asta eu te vreau. Nu fizic. De asta innebunesc cand aud susotelile baietilor: "Ai vazut-o pe Haruno? Ce bine arata, ce buna e, cat poate sa fie de tare?" Tin la tine, ok? Din cauza unor zvonuri ca astea, eu eram cocotat pe Karin in acea noapte, plus beat clampa. Gandeste-te un pic logic. Ce as avea de castigat daca m-as culca cu tine doar pentru corpul tau, inafara ca ai niste forme extraordinare?

Ma intreaba calm, uitandu-se la halatul meu mulat si muscandu-si de data asta buza. Pei sa gandim logic...hmm. Mandrie? Da, exact! Acest raspuns i l-am dat si eu dar el a inceput sa rada isteric.

-Mandrie? Ma lasi? Plus ca as risca sa ma culc cu tine, fiind varcolac mi-e si frica sa nu intru in pat barbat si sa ies fata, fara ustensile mele.

Si asa a continuat el sa rada. Pe mine ma framanta intrebarea lui. Care e totusi raspunsul logic. Vazand ca nu ii dau de capat ghicitoarei lui, imi raspunde tot el:

-Nu am de ce sa vreau sa-ti iau virginitatea caci stiu ca ti-a luat-o altcineva mult mai inaintea mea. O fata in plus in cerceaful meu nu ma face sa ma simt mai bine, poate pentru moment dar nu asta e ideea. Ideea e ca esti altfel si ma atragi din toate punctele de vedere, frumoaso.

Asa s-a apropiat incet incet de mine pana cand i-am simtit parfumul. Parfumul lui atat de dulce te facea sa innebunesti. Sa te urci pe el si sa-i dai jos toate hainele. Sa i le sfasai. Nu stiu ce sa spun. Nu stiu daca sa-l cred sau nu. Sakura ce tot vorbesti aici? Tu chiar iti imaginezi ca este intr-atat de serios incat sa poata sa aiba o relatie? Plus de asta, sigur vor fi o groaza de fete care il vor atrage. Care mai de care mai "bune". Si oricum el e vampir si eu varcolac. Nu se poate lega nimic de noi. E oficial. "Noi" nu va exista. Trebuie sa-mi controlez sentimentele.

Buzele lui se aproprie incet, dar totusi repede. Finut, dar totusi cu violenta. Nici eu nu stiu ce sa spun. Stau nemiscata si astept sa se opreasca. Sper ca se va opri caci eu nu pot sa-l fac sa inceteze. De ce? Ma tine strans de maini si azi am avut o zi foarte obositoare deci nu mai am deloc energie. Cand sa-mi atinga buzele, pac! Ce s-a intamplat? A fulgerat atat de tare, incat in toata casa nu mai e pic de lumina. Frigiderul nu mai functioneaza, televizorul s-a inchis, veioza s-a suparat pe noi si parca a disparut, la fel si lumina, rautacioasa, a uitat de noi si s-a ascuns undeva departe. Ne-a lasat lipiti unul langa celalalt, pe Sasuke l-a facut sa tresara pe moment si pe mine sa ma sperie. Ne dezlipim si cautam o lanterna. Mai exact eu ma duc sus in camera si Sasuke cauta o lanterna in dulapul de la bucatarie.

Ce e destul de nasol este ca am doar o singura lanterna. In rest lumanari. Am multe lumanari in dulapul de pe hol. Le-am luat frumusel si le-am pus in fiecare camera, mai mult in camera mea. Aprinse emanau caldura si lumina de care ai nevoie. Nu aveam nici tv, nici leptop si nici radio. Cred ca furtuna asta o sa dureze ceva timp asa ca nu-l pot lasa pe Sasuke sa se duca acasa. Nu doar pentru ca mi-e frica singura, dar si pentru ca e prea periculos. Strig dupa el pana la parter si-i spun de ideea mea. Ii mai zic ca sa-si dea jos tricoul ud daca nu vrea sa raceasca.

Fac si eu la fel cu halatul si asa ma trezesc intr-un film romantic. Prea romantic. Eu in rochia mea rosie, in dormitorul in care sunt aprinse lumanari si brunetul, pe care nu l-am observat, ce sta in spatele meu sorbandu-ma din priviri. Ma intorc cu fata la el si cu spatele la biroul meu. Se aproprie ingrijorator de mult si-si reia planul de mai devreme, respectiv vrea sa ma sarute si o face. Buzele lui moi si dulci sunt lipite de ale mele formand un sarut pasional. Acest moment e unul de milioane. M-a ridicat pe biroul meu in asa fel incat acum am picioarele incolacite de corpul lui. Mainile mele ii inconjoara gatul, ajungand la tepii din spate, din parul lui. Trag un pic de ei, facandu-l pe Sasuke sa adanceasca sarutul. Sakina a spus ca prima data cand esti prea aproape de un vampir, dai afara sange, dar asta nu este prima data la mine, deci nu o sa se mai intample nimic neplacut, nu? Sper...

Interzis minorilor, o parte dintre ei pana la varsta corespunzatoare: [+16]

Sasuke opreste sarutul, continuand cu altele pe gatul meu. Eu gemand usor reusesc sa-l fac sa vrea mai mult...mult mai mult. Speram sa-mi dea jos rochia sau sa se "mangaie" cu mine, dar el nu. A spus ceva de m-a impresionat:
-Daca vrei, ma opresc aici.
El chiar tine la mine. Chiar ii pasa de parerea mea si chiar ii pasa sa nu ma raneasca. Ce naiba?! Daca nu risti nu castigi.
-Sasuke Uchiha, pe mine chiar ma intereseaza sa vad cum de ai o asemenea porecla printre fete. ii raspund cu zambetul pervers pe fata mea.

Incep sa-i ling usor buzele in timp ce el ma ia finut de pe birou si ma pune in fata patului. Dragoste la lumina lumanarilor...cu un vampir? Cine ar fi crezut? In timp ce el imi da rochia jos, eu scot pachetelul albastru din buzunarul lui. Nu vreau sa raman insarcinata sau ceva. Deja vad copilul: dinti de vampir si coada cu urechi. Mda... nu imi doresc asa ceva, tocmai de asta vreau sa fiu previzibila. In timp ce limba mea si a brunetului se cearta ba in lacasul meu umed, ba in al lui, eu ii dau cureaua neagra de la pantaloni jos, cu tot cu ea si pantalonii se duc usor.

-Ok, acuma inteleg cum ai dobandit porecla. i-o spun eu chicotind pervers.
El raspunzandu-mi la zambet. Incearca sa ma intinda pe pat frumos si finut, insa eu nu sunt genu. Imi pun mainile pe abdomenul lui ud si-l trantesc pe lenjeria patului neagra. Nu iubire, casa mea, regulile mele! Ma pun peste el, corpul lui fiind intre picioarele mele si continui sa-l sarut ca nebuna. Mainile lui cautau deschizatoarea sutienul, intr-un final gasind-o. Peste jumatate de ora se auzeau gemete in camera de zici ca fata o vaca. Baiatul asta este fenomenal. Saracul a crezut ca eu vreo o singura data. Ha! Peste o ora in care amandoi suntem transpirati, plus el care era ud din cauza ploii, eu ii mai cer odata. Si ca o fetita cuminte, ca doar asa am fost si in fata lui Mos Craciun, am primit ce-am vrut. Am avut multe nopti de s*x la viata mea, dar asta se vede ca a fost cu un vampir. A fost speciala in adevaratul sens al cuvantului.


Sper ca v-a placut ca mie sigur mi-a placut dance2 Pupici! kiss si Bye bye dap ! hi!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta


Ultima editare efectuata de catre Yumi in Joi 25 Aug 2011, 22:19, editata de 1 ori
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 20:01

Frumos frumos,si tare pervers,ma macina hormoni!!!Glumesc,e super,ma intreb cum se v-a comporta sasuke cu ea astept nextu


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
LoVe SHINee
Genin
Genin
LoVe SHINee

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata leptopului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbatu cu rolele
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 20:07

dia a scris:
Frumos frumos,si tare pervers,ma macina hormoni!!!Glumesc,e super,ma intreb cum se v-a comporta sasuke cu ea astept nextu
acelasi lucru pot spune si eu despre ficul tau
SPOR LA SCRIS!!!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Images?q=tbn:ANd9GcRceLX5Ie7RuxPI1DvOyjsj55xL0SYJKzW30fj3qB3YdJP9_wTvLA
Vreau sa vina cat mai repede in Romania
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Images?q=tbn:ANd9GcQ6Nf1xyXEiqdaELYnZa_I2j_JqB4tPQoyA16Uf5S6tdbPt1rAv
Sus In jos
SakuraTheCherryBlossom
Academy Student
Academy Student
SakuraTheCherryBlossom

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata calculatorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 15
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Happy ca vine vacanta

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 20:14

Pervers,Yumi!Foarte pervers.Il ador.Next sa vad ce se intampla


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Cats
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 21:39

A fost fenomenal acest next
Fenomenal!
Deci prea tare
Nu mai suport
Este bestial il ador
Ador perversitatea ta Yumz!
Aha! Am castigat lough
Esti perversa rau!
Iubesc ficu mai in love
Vreau next!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 21:57

Uhh, Yumi dar ce pervers..imi place lough . Descrii super frumos, actiunea nu a fost fugarita de caini, deci a fost un capitol fenomenal, hai cu next mai repede ca fierb aici de nerabdare.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 22:04

Pur si simplu iti ador mai mult ca orice latura perversa si aproape la fel de mult si latura romantica .
Adune nextul yumisor , nextul yeah kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 22:07

Am reusit si eu sa trec pe aici. A fost prea tare mi.a placut la nebunie si imi era dor de acest fic. De abia astept sa pui nextu perverso.... sper sa mai fie scene din astea si vreau sa vad cum Sakina scapa repede de Stone... asa ca sa ii bagi si pe ei pe acolo :X:X:X:X:X
DECI REPEDE NEXT!!!!!! dance2



Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
ღAlℓஐ
Genin
Genin
ღAlℓஐ

Sex : feminin Varsta : 29
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 19
Stare de spirit Stare de spirit : mor incet....xD

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 22:21

Pervers,imi place!
vreau next-ul repejor!



´*•.¸(*•.¸♥️¸.•*´)¸.•*´
♥️«´¨`•°..My love..°•´¨`»♥️
.¸.•*(¸.•*´♥️`*•.¸)`*•.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Displaypicture


Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Joi 25 Aug 2011, 22:27

Pervers rau! Foarte interesant Yumi! Deja astept next sper sa se intample acelasi lucru cu Sakina si Itachi.
Iti ador ficul! Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 78717 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 962758Spor la scris si la idei!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Merry-christmas-bears
Sarbatori Fericite!!!
Spiritul Craciunului sa te cuprinda si sa ai o vacanta superba alaturi de cei dragi!
Eu iti daruiesc trei ursuleti ca sa-ti aminteasca de
darul vietii!

☆Prietenia
l




Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 00:11

Ce tare!!!!! Deci iubito vreau next!!!!! Te implor!!!! please please
o ador !!!! vreau sa vad ce se mai intampla in continuare!!!!!!
Insfarsit au recunoscut ca se plac unul pe altul!!
Oare ce o sa se intample in continuare?
Oare o sa aiba o relatie? Oare cine o sa afle de relatie lor ?
Oare ce o sa se intample ????
Pfff o gramada de intrebari...
Deci ma roade curiozitate...
Daca nu pui netul repede o sa ma consume si o sa dau ortu popii!!!
Spor la scris!!
Te pup kiss a hug !!!
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 03:55

Esty mama tuturor ficurilor :O:O Am inceput sa citesc ficul si nu ma mai lasat! nam cuvinte doar sa nu ne lasi k ochii in soare k mor deja. ce am mai ras la inceput la glumele pe care le faceau ei [itachi sakina sasuke sakura] deci jos palaria NU MINT E CEL MAI TARE FIC DIN CATE AM CITIT... SI AM CITIT MULTE ! MAI ESTE UNUL FRUMOS DAR ASTA IL INTRECE CU BRIO


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 10:09

Yumi da ce perversa te-ai facut ,bravo happy2 ! Capitolul, ce sa mai zic, extraordinar nr1 nr1 !!!!! Deci s-o ti tot asa, ca-i fain dance2 .


Cand te vad ma-ndragostesc
Cand te pierd tot iti zambesc.
Dar ai plecat, mai parasit
Un singur gand, te-ai plictisit.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 15499267



Primul fic in colaborare cu surioara mea (finalizat ) : https://sasu.forumgratuit.ro/t1752-inima-sfasiata

Si al doilea tot cu ea (inchis) : https://sasu.forumgratuit.ro/t2596-amintiri-din-armata
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 10:20

Hey ay , ce fic pervers mai draga !

Abia astept cap urmatorUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 384738


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 11:33

Mai Yumi, deci esti geniala...ce ca e putin spus. Cine ar fi crezut ca vei pune hentai, asa repede. huh?
Deci o noapte furtunoasa, fara electricitate, doar la lumina lumanarilor mai romantic de atat nu putea fi.
Ce mi-a placut dialogul dintre cei doi, sorbeam fiecare cuvintel. Ce descriere a copilului ai facut >.<

Abia astept next si sa vad ce o sa se mai intample.
Bye


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 12:53

Ooo da :> dap !
Super pervy scumpo kiss
Ador fiicul asta in love
Salbatica ii Saku asta good job Asa o vreau heh Si intrebarea capcana pusa de Saku : Runda 2 ? :>
Sasuke : o.o WTF ? Pregatit intodeauna yeah
Astept cu nerabdare sa savurez urmatorul capitol in love
Nu mai am rabdare lough lough
Te kiss Areen !





Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 15:34

Da ce`mi placea la inceput cand se lasa sakura greu! lough Acum nu stiu daca ei o sa fie impreuna dar sper sa nu lipseasca umorul si tachinarile dintre ei cum era inainte nu? please please please imi placeau mult glumele dintre ei dance 2

Nici nu sti ce idei ma bat pe mine akma dupa ultimul capitol!! lough lough E prima data cand nu vreau sa se termine un fic happy2 heh


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 16:00

Genial, beibi, genial! :X

A fost unul din capitolele mele favorite datoirita acelor scene absolut incendiare:X Sasuke a fost un scump, iar Sakura asa o perversa :))

Abia astept next-ul !! Sa vedem ce se mai intampla intre porumbei :> Spor la scris, my dear Yumi :*




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Tumblr_l6x3p3eZGO1qd1f14o1_400
Bine e sa stii, la moarte, ca o dunga lasi - un nume
C-ai sapat la zidul noptii - c-ai murit sa-ti scoti in lume
Din al creierului zbucuim, ca pe-un diamant, ideea.
Urma-ti va fi cunoscuta pe-unde ti-ai pustat scanteia…”
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 16:36

Mmmmm, imi place cand Sakura e perversa..;))

Mi-a placut mult, astept next-ul, spers sa-l pui repede!!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 20:14

Imi place,imi place foarte mult.
Da,si mie imi place cand Sakura este perversa si mai vreau continoarea pentru ca sunt foarte curioasa sa vad ce se intampla.
spor la scris si sa aduci next-ul mai repede te rog.
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 20:54

Yumi nu stiam ca esti asa perversa,ador acesta capitol si vreau neaparat sa vad ce se mai intampla cu cei doi,deci hai mai repede cu nextuuuuuuu plizzz happy2


Increderea se castiga greu
Dar se pierde usor


Cu mult drag,
aum_andra@yahoo.com
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 15 I_icon19

Sus In jos
 

Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 15 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-