Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Vin 26 Aug 2011, 22:13

Draga mea Yumi..
Îmi pare atât de rău că nu am putut trece mai devreme pe aici.. Iartă-mă. crying
Îţi mulţumesc foarte mult că m-ai anunţat şi legat de capitol.. ce pot spune :-??
E superb! Şi pervers. >:)
Sakura chiar e foarte perversă, şi Sasuke atât de dulce. Omg, chiar nu-mi venea să-mi cred ochilor când am citit '' Dacă vrei, mă opresc aici. ''. Adică.. Wow, Sasuke ? Yeah baby :))
Descriere ai avut, ceea ce mă bucură foarte tare, ştii şi tu că eu am un fix pe descriere, dacă lipseşte pentru mine e ca şi când ar lipsi Martie din post. lough
Şi dialogul nu a fost deloc sec deci, mi-a plăcut dear!
Sper să pui next-ul cât mai repede! biciuitor kiss

P.S: Anunţă-mă te rog, când faci asta. dap ! hi!


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 43041335886647080746110


Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 11:42

=p~... Deci declar acest capitol ca fiind preferatul meu pana acum... Fata draga sa stii ca ma faci sa mor dupa fiecare capitol, insa de fiecare data trebuie sa invii pentru a putea savura inca unul. Of, of, ce ma fac eu cu tine? Cred ca iti dau un intreg camion de ciocolata... O da, si apropo, multumesc pentru rolul dat in farsa pentru mister incredibil, foarte tare... Acestea fiind spuse, astept nextul, asa ca spor la scris... Te-am pupacit dulce... in love

choco^^


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Sam 27 Aug 2011, 20:57

Wow nu credeam k esti asa perversa si amuanta mai ales ,, colti de vampir cu coada si urechi'' lough next


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Mar 30 Aug 2011, 23:12

Scz tot eu! cred ca te`am enervat deja dar vreau nextul mult de tot plz makar poti sa ne ziki knd apare sa nu mai stau pe jar atat sad



Iubesc fiul asta lol damn!


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Mier 31 Aug 2011, 13:36

Pei sincer in momentul asta astept o critica deci nu prea m-am mai gandit la un "next" :-?
Dar ma voi gandi happy2 si o sa va anunt cand o sa-l aduc happy2
Si iubita, nu ma enervezi heh ba chiar imi face placere ca astepti next-ul cu nerabdare! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Mier 31 Aug 2011, 20:04

Pai uite-ma si pe mine. Asa, pai daca am mai luat o pauza, uite ca am sa critci putin pe la ficul tau ^ . ^

Ei bine ~ Descrierea ~ este prezenta si in special si cea sentimentala ceea ce e bine insa ai putea adauga ceva mai multa descriere de imprejurimi sa dezvolti ceva mai mult ideea, sa o faci mai interesanta, sa pui mult mai mult accent si pe cea sentimentala, nu foarte mult insa mereu e loc de mai bine si poti descrie mai mult de atat, mai bine.
,, Cand sa-mi atinga buzele, pac! '' - am vazut ca multi fac asta. Adica, in loc sa adaugi conjunctii sau na alte cuvinte ai fiputut sa descrii. Fara sa mai fi adaugat acel ,, pac '' care parca strica intr-un fel atmosfera.
Puteai sa scrii spre de exemplu :
<< ,, Cand sa-mi atinga buzele, un intuneric infinit isi facu aparitia in camera '' << E doar un exemplu insa vreau sa spun ca puteai descrie mai mult.
~ Actiunea ~ nu am ce comenta deoarece merge lent si nu te grabesti. Plictisitoare nu e, ba chiar e foarte interesanta ca sa spun asa, pentru ca descrii ce se intampla si o faci cat mai interesanta.
~ Dialogul ~ nu e sec. Mai ales ca tu faci si capitolele lungi, se incadraeza foarte bine si nu adaugi multe. ba chiar dupa acee incepi sa descrii ceea ce e foarte bine.

Estetica - ei bine am vazut ca lasi spatiu insa as vrea sa lasi si intre paragrafe. Separa dialogul de paragraful unde e descriere.

Ex: ,, Sasuke opreste sarutul, continuand cu altele pe gatul meu. Eu gemand usor reusesc sa-l fac sa vrea mai mult...mult mai mult. Speram sa-mi dea jos rochia sau sa se "mangaie" cu mine, dar el nu. A spus ceva de m-a impresionat:

( spatiu )

-Daca vrei, ma opresc aici.....''

Greselile de tastare:

,, Nu vedeam daca Sasuke isi musca sau nu buza ''

Mai multa atentie la exprimare. Ai grija cum scrii deoarece nu s-a inteles mare lucru si nici nu e corect scris.
<< Nu-l vedeam decat pe Sasuke care isi musca sau nu buza << - - > Suna mai bine asa si are inteles.

,, saurtat '' - sarutat

,, Pei '' - Pai

,, ustensile '' - ustensilele

,, caci '' - acest cuvant este folosit, nu zic ca nu, insa nu prea imi place cum suna in ficuri. Puteai sa-l inlocuiesti cu un alt cuvant, spre de execmlu cu ,, deoarece '' sau ,, pentru ca '' ar fi sunat mai bine.

,, Deja vad copilul: dinti de vampir si coada cu urechi. '' - desigur coada nu poate avea urechi insa asa se intelege : ,, coada cu urechi ''. Ai grija cum scrii, cum te exprimi ca uite ce se intelege
<< ,, Deja vad copilul: dinti de vampir, coada si urechi. ''<<

,, i-o spun '' - Puteai sa spui << Ii spun << si suna mai bine, plus ca trebuia sa scrii cu litera mare ^^

,, vreo '' - vreau

Ai grija la felul cum te exprimi.

Pai cam atat.
Spor la scris si la idei.
Pupici dap !


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 00:54

O sa fie destul de interesant capitolul asta, dragelor happy2 :

Capitolul 32 [part 1]: Suspiciunile

Razele soarelui nu ma lasa sa dorm nici in dimineata asta. Ele se joaca cu chipul meu palid si obosit de la noaptea trecuta. Ma deschid usor ochii verzi asemeni algelor si incerc parca sa rog soarele, "din priviri" sa ma mai lase inca cinci minute sa dorm. Atata, inca cinci. Ma gandesc ca o nebuna la un anumit raspuns al mingii de foc ce inca nu vrea sa dispara de la fereastra mea. "Trezeste-te copila fara minte! Nu-i vina mea ca aseara ai facut numai ce-ai vrut tu!". Aceasta voce enervanta, indiferenta si grijulie, materna si totusi "nevenita" de la mama. Cam asa imi raspunde mie mandrul si blandul soare. Suna mai degraba a raspunsul Sakinei cand vine dimineata si-mi arunca cu galeata plina de apa rece in cap, pentru a ma pregati de scoala. Cateodata dadea cu galeata cu apa in mine nu doar pentru ca era foarte tarziu, ci si pentru a se distra.

Pai, spre fericirea mea, soarele nu are nici o treaba cu apa. Asta doar ca sa fiu sigura ca ma voi trezi in fiecare zi normal. Nu mai comentez nimic si ma uit in dreapta mea. Era brunetul care dormea fara nici o grija. Probabil ca e obosit de la noaptea trecuta, dar daca mereu ar fi atata de obosit dupa o partida cu mine, atunci nu prea cred c-o sa-mi faca fata. Aseara am vazut si eu de ce fetele innebunesc cand il vad, cand le arunca priviri, cand le ating si mai ales cand petrec o noapte cu el si prostutele cred ca va fi o relatie de durata. Adica si ce e intre mine si el poate a fost doar o noapte. Eh, asta e. Daca o fi de ceva e pierderea lui. Sa revenim la realitate.Stiti o groaza de fete in momentul asta ar spune ca doarme asa de frumos, ca un inger. Si probabil ca asta-i adevarul, dar eu stiu ca-i un viclean fara margini. Vorba lui Creanga: "drac impielitat". Cam asa il descriu eu pe vampirul asta. Chicotesc usor in mintea mea si ma apropi de el usor, usor. Ii ating fin gatul si incep sa-l sarut discret si totusi tandru. Nu vreau sa-l trezesc, dar il vreau pe el. Acum! Asta n-o sa se transforme intr-o obsesie, nu? Eu, obsedata, de un baiat?! Da, sigur. Continui de la gat sa-l sarut pe buze si pe obraz, dupaia revenind la gat. Il vad incruntandu-se un pic dupa care-mi spune cu putina nervozitate:

-Nu acuma Myu! O facem mai incolo, dar acum lasa-ma sa dorm. si asa si-a pus perna peste cap pentru ai da pace si eu si divinul soare.

Stai o clipa! A spus cumva "Myu"? Ce t******ta mai e si asta? Care dintre cele o groaza ce i-au intrat in pat? Adica el acum e in camera mea, sub acoperisul meu, dormind pe asternutul meu si pe patul meu unde aseara a facut-o cu mine de mai multe ori in timp ce curgeau apele de pe el si acum ma confunda cu o oarecare "Myu"? Ok, asta nu-i bine. Imi vine sa explodez. "Myu". Pe bune! Ce nume! Mi se pare complet patetic, adica mama ei nu a avut pic de inspiratie? Mai bine cauta pe net nume pentru copii, dar asa cu siguranta nu ar fi gasit un nume mai potrivit pentru o fata la bara. Mda, oricum nu asta e ideea. Ma abtin sa nu-l pocnesc pe brunet si reusesc pana la urma sa scot cu scarba si nervi, numele ei pegura. Imi dau ochii peste cap, iau cearsaful cu mine pentru ami acoperi formele bine conturate si ma indrept spre dus. Sasuke cand si-a dat seama ce prostie a scos pe gura, imediat a tresarit. Pana la baie numai numele meu il auzeam prin casa.

-Haide Sakura! N-am vorbit serios! Sakura!
-Da-te n**bi Uchiha!

Si atunci am inchis, mai bine zis am trantit usa de la baie. El ramanand in spate, oftand galagios. Las cearsaful sa cada pe gresia rosie a baii si intru in cabina de dus. Picaturile calde imi incantau pielea fina. Era ca atingerea de casmir. Era un dar dumnezeiesc. Samponul de rodie imi incanta parul. Spuna se imprastia pe tot crestetul capului meu. Era un sentiment foarte placut. Dupa ce m-am clatit pe par, am vrut sa continui cu gelul de portocale ce mi l-am turnat deja in palma, cu gandul de am curata restul corpului, insa doua maini ce ma strang tare de la spate si doua buze ce-mi ating umarul, ma opresc. Era Sasuke. Nu aveam nici o indoiala pentru ca i-am vazut cele doua suvite din fata, pe umarul meu. Atingerile lui ma faceau sa vreau mai mult. Mult mai mult. Mana mea cu gel de dus a inceput sa-i mangaie violent abdomenul, facandu-l sa geme la atingerea gelului rece de pieptul lui. Saruturile lui pe gatul meu ma faceau sa gem. Atingerile buzelor lui pe ale mele ma faceau sa tresar. Inca o runda la dus, in apa calda. A fost prea tare! Cand sa caut si eu ceva de imbracat, ma trezeste Sasuke la realitate. Baiatul asta nu stie un pic de discretie sau intimitate in propriul dressing? Pai el tocmia a venit peste mine in dus deci cred ca nu.

-Ce-ar fi ca tu si cu mine sa mergem in club diseara? La Prilate Club?
-Pei Sakura ar putea sa mearga, dar Myu nu cred...pe care o inviti?

La auzul vorbelor mele el incepe sa rada un pic nervos. Ma ia de mana, ma trage foarte aproape de el si isi aproprie buzele de ale mele. Parfumul lui dulce ca ciocolata ma facea sa innebunesc.

-Haide frumoaso! Nu-mi spune ca inca mai esti suparata pe mine. A fost doar o mica greseala!

El vazand ca pun botic, incepe sa ma sarute pasional. Limba lui se juca ba cu a mea, ba cu buza mea inferioara. Se mai oprea din cand in cand sa se mai spuze de faza cu "Myu". Ce-am putut sa fac pana la urma? L-am iertat si am acceptat bucuroasa invitatia lui in club. Ce ma bucura cel mai tare e ca in acel club mereu se duce Sasuke, eu n-am fost, dar stiu de la o cunostinta ca are camere in caz ca vrem sa rezervam. Nu m-ar supara sa petrez o noapte si o dimineata in acel loc.

Asta-i tot. Sper sa va placa! kiss thank you pentru comuri! friends Sper ca v-a palcut capitolul. Astept pareri! kiss dj


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 01:00

sooooo,super tare nextul,dar si eu ma intreb:Cine e Myu? think vreau nextul


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 01:13

Myu era doar o alta fata care i-a trecut prin pat lui Sasuke :-j neimportanta, dar pe Sakura a enervat-o faptul ca brunetul a confundat-o din greseala cu aia heh


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 01:44

Ahhhhhhaaaaaaaa,mersi de explicati,sincer la inceput credeam ca e sotia lui,dar mi-ai luat i piatra de pe inima happy2


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 01:59

Hey hey draga mea:x Genial capitolul...Si el ce greseala fatala..nu l-a scos pe geam inca Sakura:))? Nici mult nu mai avea..

Superb si ma bucur ca s-au impacat...vroiam un capitol lung..insa sper la urmatorul...

Spor la scris si la idei si sa ni-l aduci repejor


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 08:33

Ce tare a fost faza cu Myu=))=))

Imi place la nebunie,mai ales ca Saku e o perversa!

Sper sa pui repede next-ul!!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 11:26

Am trecut din intamplare pe aici si in sfarsit ai pus si u nextu nr1
Mi-a placut la nebunie ca de obicei.... ai dreptate ce nu "Myu" =)).
Abia astept sa vad ce o sa faca astia 2 in club..... hmm si dupa cum te stiu eu pe tine o perversa sigur o sa primim exact ce ne dormim.
so... astept part 2
Pupici kisskiss:*



Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 12:59

Aoleu dar alt nume inafara de "myu" nu ai gasit ca ma gandeam la pisica >.<
Ce tare poate fi, aia doi nu se mai satura si Sasuke e un idiot. Daca Myu a fost doar o aventura de ce ia zis rozaliei asa.. vai ce sa-ti fac eu tie Yumi daca ii desparti?

Abia astept next si mai ales sa vad ce se va intampla in club
Te pupa Rose kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 15:17

Heii dear!
Mersii mult de tot că m-ai anunţat şi pe mine. in love

Păi, legat de capitol ce să spun.. Mi-a plăcut enorm de mult!
Sper ca SasuSaku să rămână în cele din urmă un cuplu şi Sasuke să nu mai facă greşeli de-ăstea idioate. biciuitor Totuşi, chiar îmi place atitudinea Sakurei.

Şi a brunetului, de ce să nu recunosc.. nu mai e aşa măgar cum era la început.
Anyway, sper să aduci next-ul cât mai repede, şi să fie luuung. dap !
Te pupăcesc dulce, dulce de tot! kiss

P.S: Anunţă-mă şi pe mine când vine next-ul. Mersi anticipat scumpii. dap ! hi!


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 43041335886647080746110


Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 16:20

In locul sakurei ii dadeam cu o galeata cu apa cu gheata in cap k sa vada ce protie a scos pe gura biciuitor abia astept sa vad ce se va mai intampla happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 16:26

Ca de obicei ma lasi fara cuvinte. Superb dance2


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 17:14

Bună, Yumi! :*

Sunt cât se poate de încântată că ai pus nextul şi mi'a plăcut capitolul la maxim. Am rămas mască la acea fază de dimineaţă da bine că s'a lămurit că acea ''Myu'' nu'i importantă pentru Sasuke.

Atitudinea Sakurei în legătură cu faza aia a fost genială :)) Şi mă bucur că e aşa o ''strong girl'' . Mi-au plăcut momentele dintre ce doi şi acum abia aştept să văd ce se va întâmpla la club.

Btw, Sakina unde-i? :)) Nu a mai aparut de ceva timp şi mă gândesc ce s-a mai întâmplat cu ea şi Mike ăla... ( dacă nu l-o fi ucis Itachi în bătaie) lough

Deci.. aştept next-ul cu nerăbdare şi îtţ urez spor la scris, să ai multă inspiraţie şi... cam atât .
Te pup, sweet! :*


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Tumblr_l6x3p3eZGO1qd1f14o1_400
Bine e sa stii, la moarte, ca o dunga lasi - un nume
C-ai sapat la zidul noptii - c-ai murit sa-ti scoti in lume
Din al creierului zbucuim, ca pe-un diamant, ideea.
Urma-ti va fi cunoscuta pe-unde ti-ai pustat scanteia…”
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Joi 01 Sept 2011, 17:26

OOOooooo interesant!!! Ce perversa esti lough !!
Haide iubito cu nextul!! Totusi ma intreb cine e acea Myu ???
Oare cum o sa fie in club? Oare vor face din nou "prostioare" ??? Deci iubito nextul repede!! please
Totusi ma intreb ce mai face Sakina si Itachi ? Oare o sa scape de Stone ? Eu sper ca foarte curand!! Astept nextul cu "sufletul la gura" !!! Repede ca mooor !!! please
Spor la scris si la idei kiss kiss a hug !!
Sus In jos
ღAlℓஐ
Genin
Genin
ღAlℓஐ

Sex : feminin Varsta : 29
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 19
Stare de spirit Stare de spirit : mor incet....xD

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 18:46

Ce capitol frumos in love.
Ce prost este Sasuke!Cum sa ii rosteasca numele alia de fata cu Sakura? magaru...
Totusi trebuie sa recunosc ca imi place atitudinea lor.Vreau sa vad ce se intampla in club, deci next-ul repejor ca de nu biciuitor , glumesc.



´*•.¸(*•.¸♥️¸.•*´)¸.•*´
♥️«´¨`•°..My love..°•´¨`»♥️
.¸.•*(¸.•*´♥️`*•.¸)`*•.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Displaypicture


Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 19:19

Yumi a hug Esti talentata . Stiu ca sti dar imi place sa spun . Acest capitol a fost genial desii faza cu Myu nu a fost prea frumoasa din partea lui Sasuke . Rusine Sasuke . Ma auzi , sa-ti fie rusine . bere Acum am cateva intrebari si vreau sa imi raspunzi la ele ca daca nu ma supar.Sa incepem :
1.Cine este Myu ?
2.Cand pui next-ul ?
3.Ce se va intampla ?
4.Imi dai si mie mesaj cand pui continoarea , te rog ?
Daca nu ai facut continoarea iti urez spor la scris si mult imaginatie .
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 20:47

Cora! Merci mult pentru complimente! Pai nu vreau sa te superi asa ca iti raspund la intrebari heh cu mare placere:

1. Myu este o fata ca multe altele, ce s-a culcat cu Sasuke. El nu a constientizat ca acum era cu Sakura si i-a spus Myu din intamplare. Nu e nici sotia, nici logodnica, nici prietena. Ci o fata oarecare care a crezut ca-l poate aduce pe Sasuke intr-o relatie, daca se culca cu el. Gresit...

2 Next-ul ori in seara asta, ori maine seara happy2

3. O sa vezi ce se va intampla happy2 O sa fie ceva neasteptat cred...

4. Sigur! Te anunt eu heh

5. Merci pentru tot! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 21:05

Hay mey pls te roggg eu moolt. Pune-l in seara asta sad . M-am saturat sa astept sunt curioasa crying
Pls....... in love



Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 21:36

Yeiiii !!! Vine nextul!!! Sper sa il pui in seara asta !! Iar daca nu si maine seara este bine atat timp cat vine !!! Spor la scris!! Te pupacesc dulce kiss !!
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 22:01

Splendid Yumz !

Imi place foarte mult cum scrii dear !
Daca te rog ma anuntzi si pe mine cand pui Next:o3
Ahh , Cred ca daca eram au in locul lui Saku , ii tot dadeam un pumn in cap lough lough
Uuu , Partida in Baie :> Abstract lough
Potzi plss sa bagi nextuletzul in seara asta fiind eu de felul meu sunt asa de curioasa si acum chiar mi-ai starnit-o # !
Te kiss dulce !
<>





Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Continut sponsorizat




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 16 I_icon19

Sus In jos
 

Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 16 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-