Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Sam 17 Dec 2011, 13:45

Da happy2 eu am 13 ani jumate ;;) desi ficul este +16 lough dar hey... think cu acea jumatate trec mai repede spre 16 :> lough


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Sam 17 Dec 2011, 16:48

cred ca o sa fac 16 ani pana pui nextul..............hai te rog pune-l , te rog!!!!!!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 575281br5nqkcttj Fire from my heart•
•Burning just for you•
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Fgfdgq
•When you're far away•
•I`m in love with you Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 575281br5nqkcttj
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Sam 17 Dec 2011, 22:13

huh? Este absolut WOW huh?
love am ramas fara cuvinte, a fost un capitol supeeerb in love
nu ca celelalte nu ar fi kiss
Cred ca ti-am citit fic-ul de vreo 3 sau 4 ori lough
in love pur si simplu nu ma satur de el, este unul dintre preferatele mele kiss
Meriti un Oscar
Ii iubesc pe perversii astia, par doi ingerasi angel hug lough
spor la scris si pune next-ul cat mai repedee sad


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 01:24

Capitolul...nici nu stiu care lough. Nu va suparati heh o sa dau un edit mai incolo happy2

Sakura:

Am adormit aici fara sa vreau. Pai mama si matusa Saya a trebuit sa o calmeze pe Mikoto, deci nu am avut deales decat sa sfarsesc prin a adormi intr-o camera care este a nimanui. Cred ca e pur si simplu de oaspeti. Era o camera frumos "ornata". Cu un stil aparte, specific intregii case, mai precis intregii familii. M-am dus repede spre baie pentru a putea aranja ceva, macar putin, la aspectul meu. Nici nu stiu sigur cat e ceasul. Poate 8, poate 9, poate chiar 12. Nah...cred ca e 11. Mda. O ora perfecta sa te trezesti, mai ales cand esti in vizida. Serios?! De ce Dumnezeu nu am avut inspiratia sa-mi pun alarma? Asa se intampla mereu! Mereu spun: "Lasa, n-o mai pune ca e enervanta. Te trezesti tu" si dimineata sunt cu o fata gen -.- "Pe bune?! De ce nu ai pus-o! Credeai ca un inger o sa-ti dea in cap sa te trezesti?! Sau Mos Craciun. Hai sa-ti spun ceva pustoaico, Mosul nu exista!" Mda. Eu si mintea mea. Best friends forever, ce sa mai?!

Revenim...mi-am dus peria prin claia mea de par roz si am ramas stupefiata pot spune, cand am vazut ca nu a ramas acolo. Deci nu era asa de incalcit pe cat credeam! Hmm...am deja o zi buna, mda. Cat optimism pe capul meu. Ma dau cu luciul meu de buze pe care in am mereu cu mine, ma spal putin pe fata, bine va dati seama ca mai intai m-am spalat pe fata si dupaia m-am dat cu luciu si am mers in sufragerie sa vad unde sunt restul familiei mele. Dar cu cine credeti ca imi incep eu dimineata? Neatenta, am dat peste un abdomen bine, ba chiar, foarte bine lucrat. Ii vedeam mainile reci si brute as putea spune, dar cu persoanele iubite puteau fi foarte calde si atente, insa nu si in cazul meu. Cand sa imi ridic privirea, dau de chipul lui alb ca de inger sau ca de criminal de oameni. Stiu e un pic exagerat, dar eu si Sakina nu putem sa uitam ca sunt vampiri! Sakina! Itachi! Unde sunt ei?

-Papusa, daca stiam ca stateai noaptea la noi, eram o gazda buna si ca sa nu-ti fie teama, te invitam la mine in dormitor sa dormim impreuna.imi spune Sasuke cu un zambet pervers
-Cata onoare. De ce? Ai terminat cu numarul patru si cinciul a uitat sa vina sau cum?

I-am raspuns foarte frumos cu un ton ironic. El a dat ochii peste cap si a oftat zgomotos.

-Nu-mi vine sa cred ca asta era problema.
-Nu-mi vine sa cred ca abia acum iti dai seama.ii raspund imediat, punand un botic pe fata
-Haide Sakura. Sunt barbat. Normal ca am nevoile mele. Fii sigura ca nu faceam nimic cu celelalte daca eram cu tine in acel moment
-Am inteles si respect asta, dar nu este vorba ca faceai sau nu faceai ceva cu mine. Este vorba ca iti bati joc de ele!
-Nu e vina mea ca sunt prostute. Plus ca sunt atat de bete incat n-o sa-si aminteasca nimic ziua viitoare.

Nu a mai spus nimic pentru ca a fost intrerupt, nepoliticos de telefonul meu. Primisem un mesaj. Tocmai la momentul potrivit! Daca e unu' cu oferte sau concursuri, promit ca o sa-mi arunc telefonul la gunoi. Mi-l scot plictisita din buzunar si ma pun pe tastat. Zambesc dulce la vederea mesajului si dupa ce chicotesc vizibil, daca pot sa spun asa, ii trimit un mesaj inpoi dupa care ma intorc la Sasuke
-Mda. Scuze. Ce spuneai?

Era vizibil nervos de mesajul primit, dar cred ca era mai enervat de chicotul si zambetul meu, in asa fel incat acum se uita cu putina ura la mine.
-Cine era?intreaba el pe un ton nici prea autoritar, nici prea calm
-Numarul 3 al meu. De ce?ii raspund in batjocora cu aceeasi moneda si asa revenim noi la subiectul "numerelor jucause"

-Haide Sakura! Nu poti sa ma judeci pentru ceea ce sunt.
-Nu pot si n-o fac dar sa nu ai asteptari de la mine.
-Aha.

Si in acel moment m-a impins cu brutalitate, dar pot sa spun ca in acelasi timp romantic si calm, de perete. Atunci cand spatele meu a facut contact cu peretele rece, un mic geamat nu a ezitat sa iasa din gura mea. Acel geamat parca il innebunea si mai mult pe brunet. Era el, incoltindu-na si sarutandu-mi umarul senzual, dupa care gatul, obrazul si in final cand a ajuns la urechea mea mi-a soptit:
-Iti face place sa ma innebunesti, nu? Sa fii singura care reuseste sa faca asta, nu? De ce nu vrei sa-mi arati mesajul ce te-a facut asa de bucuroasa? se oprise si iar imi saruta gatul dupa care reveni. E noul tau iubit sau e iar idiotul de varamio, hmm?

-Gelozia pune stapanire pe tine Uchiha? De ce?
-Gelozie? Nici vorba! Doar nervozitate, caci tu esti a mea si el nu te lasa in pace.
-Si mai precis de cand ma poti numi "a ta". De cand m-am culcat cu tine? Am facut-o cu o groaza, deci nu esti asa special.
-Nu...de cand te uiti cu ochii aia ai tai inocenti, calzi, dar in acelasi timp perversi in felul asta la mine. De atunci esti tu a mea. De cand impartasim acelasi sentiment.

Interesant punct de vedere. Ce sa mai. Dintr-o data simt ca ceva lipseste, la propriu. El se dezlipeste de mine si cu o urma de zambet pervers si curios se uita pe un telegon negru. Stai! Negru? Telefon? Cum a...? Nesimtitul! De asta s-a apropiat el de mine? Petru a mi-l lua din buzunar? You little...Inteligent. Sincer. Uchiha asta chiar merita putin timp. Dupa ce mi-a vazut ultimul mesaj, se putea citi pe fata lui un pic de liniste. Era mai calm. A vazut ca era doar Ino care ma invita la patinoar. Nu ma pot abtine sa nu ii raspund ceva ironic, dar in acelasi timp sa-i dau putin peste nas. Ma apropii de el, dupa ce imi recapat telefonul, imi asez mainile in jurul gatului lui si cu ochii mei foarte performanti de catelus incep sa vorbesc:

-Ce s-a intamplat? Credeai ca te insel? Eu? Pe tine? Doamne ferestre! si terminand ce aveam de spus ma despart de el cu un ras enervant pentru el si foarte mandru pentru mine. Se putea vedea ca nu mai era calm. Ochii lui in care recunosc, chiar si eu ma mai pierdeam, negrii s-au transformat in rosul acela aprins ce te inspaimanta. Exact cand sa-mi dea si el o replica, se aude usa. Amandoi ne intoarcem privirea mirati si ii putem vedeam pe...

Scuze ca e scurt si cu foarte foarte mult dialog dar mintea mea numai atat a putut percepe la ora asta lough Sper totusi ca v-a placut! Si scuze daca nu le-am dat la toti un PM. VA PUP SI MERCI PT COMENTARII! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta


Ultima editare efectuata de catre Yumi in Dum 18 Dec 2011, 12:05, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 08:16

Iee, scumpo esti un geniu huh? Imi place mult acest capitol si chiar reusesti sa imi starnesti curiozitatea. Acum cred ca stiu cine ar putea fi, dar pana sa aflu cred ca va mai trece o vreme, nu? :)) Oricum, astept cu nerabdare nextul.. Spor la scris si multe idei in continuare.. Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 08:52

Ahhhh, e genial, am cam ramas in urma cu capitolele (si imi pare rau de asta) dar imi place mult de tot povestea!!
De abia astept next-ul!!!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 08:55

Super fic si grozave idei,dabea astept nextu,te pup kiss
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 09:59

Superb
Perversu...Chiar credeam ca si-a facut un iubit nou
Sunt fericita ca era doar Ino
Este superb
Merci ca m-ai anuntat
Spor la scris si la scoala.
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 09:59

Ha ha... lough lough
Asta da next. Pe bune a fost amuzant rau, mi-a inveselit ziua nu gluma. O Doamne ce-i mai iubesc eu pe astia doi. Ador tot ceea ce scrii tu. in love
Pe cuvantul meu, nu credeam ca s-ar putea sa-mi placa asa de mult... lough
O Doamne inca nu ma pot opri lough lough
lough
lough

Gata... gata ... lough hai ca te las, sa nu uiti de next... Pwp kiss
lough
Aoleuuu, da nu ma mai opresc odata? lough
lough
...
lough



Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
•°•Andy Quinn•°•
Genin
Genin
•°•Andy Quinn•°•

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : ♫ Muzica ♫
Stare de spirit Stare de spirit : Without music, life would be a mistake.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 10:15

Mi-a placut mult capitolul asta, Yumi Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 962758
Cred ca stiu pe cine ii va vedea Sasuke si Sakura Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 301723
M-ai facut curioasa, Yumisor... Te rog adu nextul cat mai repede Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 68543
Te pup scumpa mea si mersi ca m-ai anuntat Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 127686


       Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o3_250  Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o6_250       Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o8_500

Music gives a soul to the universe, wings to the mind,  flight to the imagination
and life  to everything. 


•°•Andy Quinn•°•

Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 10:46

Pe..?? Bau bau..ohh de ce ne lasi in aer?? Sa aduci repede next-ul ca sunt curioasa ce se intampla cu cei doi!!
Multumesc ca m-ai anuntat! Spor la scris si la idei..sa u uti sa-mi dai pm cand adduci next-ul!
Te pup!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 11:39

Ce ma bucur ca ai adus next... Insfarsit!!Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 208323

Pur si simplu nu m cuvinte, m-ai lasat masca!Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 301723 Mi-a placut extrem de mult capitolul si chiar imi era dor de un moment sasusaku.Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 321908

Asa ca de abea astept nextu'!

:X




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
...xXSaKuRa_SaSuKeXx...
Academy Student
Academy Student
...xXSaKuRa_SaSuKeXx...

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ...prin jur...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Uat Dă Fac? In stare de şoc...cazional fotogenică, uneori tristă....mereu eu xD

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 12:42

Buna... am ajuns si eu pe aici asa ca rugamintea obligatorie fato Adu Nextu. E prea tare. si apropo foarte tare asa ca te rog eu mumos si dulce sa aduci nextu mai repede decat ai putea :D


Te pRiVeSk aBsEnT....T' IgNoR AtEnT...InTrI LeNt..in JoCuL MeU dEmEnTh

------**♥️♥️**####___####**♥️♥️**
.____**♥️♥️**##____#.#____##**♥️♥️**
.___**♥️♥️**#_______________#**♥️♥️**
.___**♥️♥️**#_______________#**♥️♥️**
.____**♥️♥️ **#____________#**♥️♥️**
._____**♥️♥️**#__________#**♥️♥️**
._______**♥️♥️ **#______#**♥️♥️**
._________**♥️♥️ **#__#**♥️♥️**
.___________**♥️♥️**#**♥️♥️**
._____________**♥️♥️♥️♥️**
._______________**♥️♥️**
._________________*♥️ : i love you in love
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 14:56

Wow!!! Imi place la nebunie! Totul e super cute dar si super pervers!Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 440486

Dah cine intra? Sunt Sakina si Itachi sau parinti lor sau mai stiu eu cine???Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 385627

Vreau sa stiu!! Asa ca te rooog adu nextul cat mai repede!!!Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 962758 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 208323

Pupici si spor la scris!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 436617804_640
Beauiful but cold.
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 15:47

Mi-a placut capitolul, mai putin partea de la final. M-ai lasat in suspans. Cine intra? :-? Ar fi o posibilitate, dar la ideile tale crete nu imi fac sperante :))
Mor de ciriozitate sa vad ce vei face cu cei 2 :>
Te pup


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
byanck
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : sacoala:)
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu sunt distrata

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Mar 20 Dec 2011, 19:42

Bravo!E soarte fain....si e mai mult pentru o fata de 13 ani jumatate lough Astept urmatorul capitol!! happy2
Sus In jos
your_lucky_star
Genin
Genin
your_lucky_star

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Around the world :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 121
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 7

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Mar 20 Dec 2011, 21:00


Pai ce pot sa spun, capitolul e interesant, dar asa cum ai spus si tu e prea mult dialog.
Cat despre final, ce mai pot sa zic?? Traditionalul suspans ala Yumi!
Abia astept nextul! Sper sa vina in curand rusinos
Star te-a pupat kiss kiss


"Nu sunt decat o lupta ce ma doare...
O lupta ce o pierd, castiga timpul,
dar ma mai consolez ca pur si simplu
e lupta ce o pierdem fiecare."
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Mier 21 Dec 2011, 13:36

Mersi ca in sfarsit ai adus nextu care imi place la nebunie si abia astept continuarea.


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
The~First~Angel~
Academy Student
Academy Student
The~First~Angel~

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Romania
Nr. mesaje Nr. mesaje : 17
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc( ficuri, romane ,..), sa desenez, sa dansez ...
Stare de spirit Stare de spirit : happy

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Vin 23 Dec 2011, 13:42

IMI PLACE LA NEBUNIE FICUL TAU !!! ..... te rog pune mai repede next-ul ingrijorat
Sus In jos
*Rina*Mandarina*Rina*
Genin
Genin
*Rina*Mandarina*Rina*

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 145
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa ascult muzica, sa fac fan ficuri si multe altele
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 12:20

Deci draga mea, am citit tot ficul azi si am ajuns aici, cand nu am vazut next-ul. TU GLUMESTI? Unde-i nextul? Il vreau acuuumm!!!

Ce-i fac lui Mike! Sakina, omoara-l odata! Ce-l mai tii? Pe el fetit-o! Fa ca si Sakura, macar odata omoara pe cineva! Haide, te rog eu din tot sufletul meu de copil! Plus ca este si vacanta! Adu' nextu' ala odata!

Cand il scrii imi trimiti si mie un M.P??? TE ROG!!!

Te Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 208323



Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 53590813Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 53590815Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 53590816

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 53590911
Sus In jos
Smile for mee
Academy Student
Academy Student
Smile for mee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe planeta unde se consuma Alcool
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : vesela

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 18:25

Veden pe...?Vedem pe...? Ma omori cu suspansul asta...
Esti cea mai talentata....app te rog din suflet sa imi raspunzi la o intrebare:
Atunci cand Sasuke si Sakura sau dus la club...Sasu a zis ca se duce pana la baie......ma rog au urmat multe dupaia..dar ala nu s-a mai intors de la baie lough lough lough ?Cat a stat?...
In fine...astept NEXTU!Te rog sa ma anunti si pe mn cand il pui .....ms


TE PuP kiss kiss kiss


I'm a star
I'm so hot
I'm a pitzi from the club
My bichon,
loves shopping in the mall
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 19:00

hey
imi cer scuze ca acum comentez dar acum lam terminat de citit
dar vreau next-ul


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 19:13

nu imi vine sa cred ca nu am vazut capitolul x_x
kiss oricum e superb si stii asta
Iti iubesc fic-ul
spor la scris, astept next-ul kiss



IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
lorena_saku
Genin
Genin
lorena_saku

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Arges-Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : scriu pe aici:-*
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 17:23

Imi place muuuullllt capitolul acesta Yumi.Te rog din suflet sa pui o data nextu ala kiss
Craciun fericit!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 39784-bigthumbnail

SI TRANDAFIRII POT AVEA SPINI
Deoarece, cateodata, dragostea doare. Deoarece te poate pune la incercare. Deoarece ea poate aparea de la sine. Deoarece dragostea este o forta si o superputere, nicidecum o optiune. Si deoarece va va duce pana la maximul limitelor voastre. Pana si trandafirii au spini…

Sus In jos
TheShadows
Academy Student
Academy Student
TheShadows

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe de lumea asta:>
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Orice distractie sa fie:D
Stare de spirit Stare de spirit : Happy!!Increzatoare!!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 20:48

yumiiiiiiii,cand postezi nextuletzu????nu mai am rabdare.:( crying
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 22 I_icon19

Sus In jos
 

Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 22 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-