Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 23:48

Wow deci e super!!! Iti ador povestea in love!!! Totusi saraca Sakina, trebuie sal suporte pe Mike. Totusi capitolu a fost bestial lough!! Si sper ca problema Sakinei sa se rezolve si in cele din urma sa isi dea seama ca Itachi chiar o iubeste si sa faca si ea la fel, si la fel sa se intample si cu Sakura si Sasuke happy2 !!! Astept nestu cu nerabdare !!! please
Sus In jos
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Vin 29 Iul 2011, 13:18

Bunaa! happy2

Am trecut si eu intr-un final pe la ficul tau si vreau sa spun ca il adooor!
Totusi, imi pare rau ca nu ti-am lasat com pana acum, dar azinoapte am stat pana la 4 ca sa ti-l termin de citit si nu am mai avut chef sa dau com, si oricum am si uitat.
Pai, sa revenim la fic.
Imi place ideea foarte mult, si imi place si mai mult ca ai capitolele lungi si ai continuat memorabil povestea.

Deci te felicit, si iti doresc cucces in continuare.
a hug
Sus In jos
LoVe SHINee
Genin
Genin
LoVe SHINee

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata leptopului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbatu cu rolele
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Vin 29 Iul 2011, 16:48

vreau nextul urgent mor de neabdare
happy2 happy2


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Images?q=tbn:ANd9GcRceLX5Ie7RuxPI1DvOyjsj55xL0SYJKzW30fj3qB3YdJP9_wTvLA
Vreau sa vina cat mai repede in Romania
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Images?q=tbn:ANd9GcQ6Nf1xyXEiqdaELYnZa_I2j_JqB4tPQoyA16Uf5S6tdbPt1rAv
Sus In jos
Bruneta cu ochi mov
Academy Student
Academy Student
Bruneta cu ochi mov

Sex : feminin Varsta : 29
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Traiesc drama.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Vin 29 Iul 2011, 22:58

♥️ Ti-a mai spus cineva ca ai niste idei geniale? Nu? Ei bine ti-o spun eu! Imi place ficul tau. L-am citit de la inceput, dar marea mea lene e imensa! :-" Citesc multe ficuri si-mi e lene sa le comentez. Da, recunosc, lenea asta a devenit un obicei in ultima vreme. Sper sa-mi treaca! ingrijorat
Am vazut niste greseli, dar nu le enumar daca-mi promiti ca data viitoare iti corecteazi capitolul inainte sa-l postezi daca nu esti 100% sigura ca scri impecabil.
Imi place ca nu folosesti prea mult dialog! Ce iti iubesc eu stilul de a scrie! ♥️

Dar...

Mereu exista cate un dar, am dreptate?
Mai vreau descriere! Multaaaaa descriere si capitole lungi sa am eu ce sa citesc! Stiu ca lenea e mare dar promit un bol de capsuni cu frisca daca mai adaugi o descriere frumoasa, plina de sentimente. Adauga o fraza gen: `` Cu toate ca ma calca pe nervi si uneori imi vine sa-l trantesc cu capul de pereti, il iubesc! Il iubesc pentru ca e acolo si pentru ca-mi ia apararea, pentru ca e atat de gelos chiar daca nu are de ce, pentru ca e Itachi al meu. Il iubesc! Si-l vreau mereu aproape de mine, vreau sa-l strang in brate, sa fiu sigura ca nimeni, niciodata, n-o sa-l ia de langa mine. Acum, cand credeam ca sunt mai singura ca niciodata, a aparut si e langa mine, ma tine-n bratele lui slabe si finute.``
Ehh, cum suna? :> Cum ti se pare sa spuna asta Sakina? Nu ar fi special?
Sunt curioasa sa vad ce faci in capitolul urmator! ♥️


Next. ♥️


Photobucket
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Vin 29 Iul 2011, 23:26

Vai draga mea, iar sosesc cu intarziere, ce te faci tu cu mine? Pai capitolul este foarte frumos si imi place cum evolueaza actiunea, desi astept cu nerabdare momentul in care Mike si-o ia in bot. Ah, ce mult m-as bucura. Auziti, formam un fanclub anti Mike, Cine se baga? Astept cat mai ulte membri. V-am pupacit dulce!!! kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Vin 29 Iul 2011, 23:55

Ma bag eu choco nici eu nu il suport pe Mike jur ca daca il prind il bat biciuitor
Appropo inca astept nextuuuu
plizzz hai mai repede cu el


Increderea se castiga greu
Dar se pierde usor


Cu mult drag,
aum_andra@yahoo.com
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 16:05

Pentru ca cica o sa primesc un bol cu capsunele o sa fie acest capitol mai sentimental. Nu stiu de ce nu sunt toate mai sentimentale, ca doar la inceput cred ca era asa, doar ca uita-ti ca neexersand in fiecare zi, iti trece pe sub mana chestia asta happy2 Acum Yumi lasa povestile de pe vremea ta lough si incepe next-ul. Enjoy! kiss

Capitolul 27

Dupa ce dom' profesor ne-a mai pus cateva intrebari la care noi am raspuns fara a clipi, cu "argumente" desigur, a urmat ultima intrebare. Aceea care pe mine ma despartea de un 10 si o medie incheiata. Nu mai aveam rabdare! Batranul statea, statea si se gandea ce sa ne mai intrebe si eu nu mai puteam aici de frica. Ceea ce pe mine ma ingrijora mai mult era verisoara mea. Nu inteleg ce-i cu ea. Sentimentul de spaima ma cuprinde in fiecare secunda cand ma uit la ea sau cand sunt pe langa ea. Mi-e frica sa nu cumva sa-mi spuna ceva rau. Ceva ce ar putea sa-mi inchida orice portita din relatia mea cu ea. Oare am facut eu ceva ce a suparat-o? Se poate sa fie vina mea? In caz de orice, vreau sa-mi cer scuze. Dar nu mai am rabdare pana la pauza. Cine stie ce o sa-i faca nenorocitul ala de Mike la pauza ca s-o indeparteze de mine, asa ca incerc acuma sa vorbesc cu ea prin telepatie. In timp ce profesorul se gandeste si Soricul asteapta, la fel ca toata clasa, eu ma uit intens la Sakina, caci asa as putea s-o "prind" mult mai repede. Dar nu am timp sa incerc sa dau de gandurile ei ca si-mi pune ultima intrebare domnul profesor:

-Spuneti-mi, ce credeti ca este specific acestor vietati? Adica daca ai intalni pe strada un om, cu ti-ai da seama ca ar fi sau nu varcolac, respectiv vampir?
-Pei dupa cum orice copil de 5 ani ar stii, vampirii au canini crescuti destul de tare. Dupa cum puteti observa la mine.
Nu pot sa cred ca s-a dat exemplu! Are voie sa faca asta? Domnul profesor ii examineaza dintii si ii spune ca a facut foarte bine cu acei dinti "falsi" si ca-i aduce un punct in plus fata de mine. What? Si el crede ca eu stau asa si o sa inghit?
-Un varcolac se poate diferentea de ceilalti prin coada lui pe care nu o poate ascunde. am raspuns eu la intrebare mintind, caci noi ne putem ascunde coada. Atunci am facut in asa fel incat sa-mi apara codita mea dragalasa, stufoasa, pusoasa si roz, dcam de jumatate de metru. Puteti observa la mine o astfel de coada.
Profesorul de istorie a venit la spatele meu si-a inceput sa-mi complimenteze coada in timp ce mi-o mangaia. Deci un loc mai intim decat ala pentru a ma mangaia, nu putea gasi. Credeam ca o sa innebunesc. Ma abtineam sa nu rad caci ma gadila tare. Surorile Hyuga nu mai puteau de ras, erau rosii in timp ce domnul profesor inca imi "testa" coada. La un moment dat s-a trezit sa ma traga de ea. Dar m-a tras rau de tot. Imi venea sa-mi bag ghiarele in el. Ma durea ingrozitor de tare cand a tras de frumusica mea codita.

-De ce nu dezlipeste? Vreau sa ma uit mai atent la ea.
-Pei, am lipit-o cu un lipic performant. Se ia numai la apa.
Se pare ca asta nu a fost indeajuns pentru a-l opri pe batranul curioas. Va puteti imagina cum este sa ai un barbat de vreo 56 de ani sub picioare, holbandu-se la coada ta, mangaid-o si in acelasi timp si gadilandu-te? Nu puteti si nici nu va doresc s-o puteti face! Dupa ce am terminat proiectul si eu cu brunetul am scapat cu un 10 la fiecare, incerc din nou sa o privesc pe Sakina in ochi pentru a comunica cu ea prin telepatie.

Privirea ei era asa de rece. Niciodata nu m-am mai simtit asa cand o priveam. De obicei privirea ei emana caldura, bunatate, cateodata perversitate, dar mai mereu te facea sa te simtit bine chair si daca ai fi facut o prostie. Sakina era si inca este destul de dura, dar mereu te sustinea si-ti spunea ca poti mai mult, iti dadea o a doua sansa si te facea sa crezi ca esti cea mai buna si ca nimeni nu te poate da jos de pe acest "tron". Asta era ea! Asta era privirea ei, insa ceea ce vad eu acuma in acei ochi verzi, reci si indiferenti, nu este privirea iubitei mele Sakina. In sfarsit pot sa-i spun ceva. A durat destul de mult sa ajung in gandurile ei:

"Sakina, sa stii ca daca ti-am facut ceva rau, daca te-am suparat cu ceva, cu orice, de te porti asa, imi pare sincer sincer rau. Te rog frumos pedepseste-ma, cearta-ma, dar nu fii rece cu mine caci stii ca nu pot suporta asta. Te rog verisoara!"
Asteptam un raspuns cu inima la gura si cu zambetul pe buze, sperand ca tot cea fost rau a trecut. Sperand la o portita de scapare din aceasta situatie. E pur si simplu prea greu daca ea nu este langa mine.

Nici n-am avut timp ca sa gandesc calumea ca mi-a si venit raspunsul de la Sakina, exact cand i-am "trimis" si eu "mesajul". Mai bine nu mai primeam nici un mesaj decat sa-l primesc pe asta. Imediat ce i-am spus ce-am avut de zis, mi-a raspuns inapoi cu imaginea fatei ei de varcolac, maraind si uitandu-se la mine ca la un dusman ce tocmai vrea sa-l omoare. Aceasta imagine am putut s-o vad numai eu, fiind prin intermediul telepatiei mele cu ea. Sakina statea nemiscata in timp ce eu m-am speriat de acea imagine si m-am dezechilibrat de aproape am cazut pe jos, noroc insa de domnul profesor care m-a prins pe la spate. I-am multumit politicos si am continuat sa astept sa-mi noteze nota in catalog.

E pur si simplu prea greu daca ea nu este langa mine. Daca nu o am pe ea, nu am pe nimeni. Iruya care e spion si s-a jucat cu mine ca o marioneta, Sasuke care e un insensibil si nici nu stii cand vorbeste serios cu tine si cand nu, Itachi cu care n-am nici o treaba, prietenii mei care azi vin maine pleaca? In cine ar trebui eu sa-mi pun sperantele? Nu ma mai interesa acum de nici o nota! Cum s-a sunat de iesire, am si zvarlit-o din clasa. Lacrimile nu incetau sa apara. Cum s-a putut ajunge aici? Ma indrept spre un loc unde sper sa am liniste, mai precis baia de la ultimul etaj, caci acolo nu merge nici o fata sa se fardeze.

Innebuneam in adevaratul sens al cuvantului. Vroiam sa-mi spun ca e ok, ca totul va fi bine, dar stiam ca nu e asa. Aveam nevoie de cineva care sa fie langa mine care sa ma faca sa cred ca maine va fi altfel. Ca totul va reveni la normal. Vreau pe cineva care sa ma minta ca pe un copil cu Mos Craciun. Orice, orice sa-mi spuna cineva, dar sa-mi spuna de bine si sa ma faca sa vreau sa ma trezesc maine. Vreau o minune in viata mea...

Melodia capitolului care dupa parerea mea este FOARTE FRUMOASA! in love : https://www.youtube.com/watch?v=fpZCR731_lY

Sper sa va placa dragilor! Eu am incercat heh Chiar va astept parerile sincere despre acest capitol! Va multumesc ca-mi da-ti comentarii si ca va place! Va pup si va indragesc pe toti! kisskisskisskisskisskisskiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 16:14

Ce capitol sentimental :X


Saraca Sakura... sufera mult din cauza atitudinii lui Sakina. E numai vina lui Mike ala angry Ce l-as bate pe ala daca mi-ar cadea in maini. Totusi, inca am speranta ca Itachi il va pune la punct, singur sau impreuna cu Sasuke ;) Si asa.. Sasuke ar creste in ochii lui Sakura, Mike ar disparea din peisaj definitiv, iar Sakina si Itachi ar deveni ''prietenii'' buni care erau inainte :))

Acum gata cu imaginatia mea extra boagata.. sa revenim la fic lough

Mi-o si imaginez pe Sakura cum se stramba, atunci cand profu` o tragea de coada =)) Chestia aia a fost super funny... Da' si Sasuke mare smecher ca s-a dat exemplu pe el dap !

Mi-a placut la nebunie acest capitol :X Si sper ca urmatorul sa vina cat mai curand :X

Spor la scris in continuare si... sa stii ca iti ador ficul :X kiss:*


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Tumblr_l6x3p3eZGO1qd1f14o1_400
Bine e sa stii, la moarte, ca o dunga lasi - un nume
C-ai sapat la zidul noptii - c-ai murit sa-ti scoti in lume
Din al creierului zbucuim, ca pe-un diamant, ideea.
Urma-ti va fi cunoscuta pe-unde ti-ai pustat scanteia…”
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 16:16

Poi parerea mea este k ficul e ingrozitor............... de minunat si imi place la nebunie mai ales faza cand profesorul ii mangaia codita Sakurei. Am murit de ras si mai era si sa cad de pe scaun lough abia atept continuarea hi! happy2
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 16:24

Deci eu inca astept acel pumn in plina figura sa stii... :-w... Si daca nu il primeste mai repede i-l dau eu sa stii. Of, of, of, una peste alta capitolul este foarte frumos si chiar l-ai facut mai sentimental decat pe celelalte, felicitari. Astept cu nerabdare nextul, asa ca pune-te pe tastat. Te-am pupacit dulce.

Bye!!! kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 17:43

Sti ce minune vreau eu? Un kiss femeie, deci e iritant, au trecut 27 de capitole si nici un kiss, incep sa ma pliktisesc, scz. Pff, oricum, vreau sa vad ce se intampla, pt ca ficu tau e ca un drog..
Next...


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 19:41

Yumiii , cum zice Pisicuta , Un kiss romantic bby kiss E foarte frumossi capitolul asta in love
Saracutza de Sakura , Sakina asta o distruge , dar totusi nu stiu de ce Sakina e asa de dura ... inteleg ca a patzito cu Mike ala Handibell , dar mno..oricum , tu decizi cum faci ficul si ai o gandire foarte bune ! dap ! in love a hug
Te pup dulshe ca o Savarina !!





Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 20:44

Pei Areen, scumpo kiss hai sa te lamuresc si pe tine, dar si pe ceilalti care probabil sunt confuzi, dar nu o spun happy2 :
Sakina a fost amenintata de Mike ca daca mai vorbeste cu Sakura sau cu altcineva, va spune la toata lumea ca Sakina (care avea un nume destul de important in societate, mai ales fiind si un Haruno) cand era beata s-a culcat cu el (care e vazut de lume -mai exact de adulti si de oameni de afaceri- ca un huligan). Sakura dupa cum vezi este faorte atasata de verisoara ei care a crescut-o happy2 Sakina se gandeste ca daca ar afla Sakura de intamplare, ar fi foarte dezamagita de verisoara ei si nu s-ar mai increde in ea. Asta ar fi pentru Sakina un dezastru asa ca a intrat in jocul lui Mike de-a binelea happy2 De asta Saki nu-l omoara pe Mike si de asta ii face jocu

Acum, Piersicuta: O SA AI SI UN KISS, FEMEIE! lough STAI CALMA! lough
Doar ca eu o sa dau un Kiss atunci cand o sa fie pregatiti toti ;;) lough

Va pup! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Sam 30 Iul 2011, 21:05

EU CALMA? FEMEIEEEE!! MA OMORI CU ZILEEE!!! EU MA CHIOMBESC SA CITESC SI TU NICI MACAR PERVERSITATE SI UN SARUT NU PUI? lough MANAPE FUNDULET, ALTUNDEVA. OOO DOAMNE CE IMI POATE MINTEA lough
HAIII YUMI CU NEXTU CA TE BAT!! lough


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 00:09

Capitolul 28:

Imi amintesc de parca ar fi fost ieri. Imi puneam atata incredere in vorbele ei cand imi spunea ca sunt puternica si ca voi reusi sa trec peste toate gropile vietii.

***Flashback***
Era asa de frumos afara! Cerul era senin, soarele stralucea de parca ar fi fost ultima lui zi petrecuta cu noi, campia era acoperita de prietena ei, iarba, pentru a nu racii. Copitele cu "tocuri" ale unor cai se aude in cantecul facut de mititelele pasarele. O fetita mica, cam de 10 anisori se plima calare pe calutul ei, asteptandu-si surioara din spate. Parul fetitei, scurt, stralucea in lumina razelor soarelui. Ochii verzi emanau inocenta, dragalasenie si caldura.
-Haide Sakina, misca-te mai repede! Vreau sa-ti spun ce-am patit azi la scoala! O mia stii pe Ino? Da, ei bine azi a venit la...dar mititica fetita se opreste din vorbit caci surioara ei o intrerupe.

Surioara ei era defapt verisoara care are grija de ea. Aceasta are 12 ani, parul roz lung, prins intr-o coada la spate, sus. Rozalia calareste cu atata gratie calul incat ziceai ca e ca la teatru. Unde de-atatea ori trebuie sa exersezi si la sfarsit trebuie sa nu-ti greseasca nimic. Aceasta usor amuzata de mititica de langa ea, incepe si-si afiseze un zambet bland ce are incalzi si cel mai mare ice berg.
-Sakura, cand ai de gand sa te maturizezi, pustoaico?
-Adica?intreba fetita nedumerita si un mic suparata ca surioara ei a facut-o imatura
-Adica iti dai seama ca eu nu voi fi aici mereu, pentru tine. Chiar si daca as vrea. Nu asa iti poti rezolva problemele, sa vii la mine sa mi le spui si eu sa ti le rezolv.
-De ce? Nu vrei sa ma mai ajuti?
-Ba da pustoaico, dar trebuie sa inveti sa te ajuti singura. Va veni o vreme in care eu nu o sa mai fiu langa tine si in care toata lumea te va ingropa si va incerca sa te sugrume cu rpobleme, certuri sau cine mai stie ce. Tu atunci trebuie sa reactionezi repede, matur si singura!

***End of flashback***

Parca nu vreau sa cred ca acea vreme a venit, dar insta e adevarul si de multe ori adevarul e crud. Lacrimile mi se preling pe chipul meu alb ca varul, rece si nervos. Nu prea gasesc o cale de scapare din asta. Pare dea dreptul ridicol, dar sunt singura si nu cred ca sunt pregatita pentru asta. Imi caut prin buzunare ceva ascutit si spre norocul meu gaesc un cutitas mic, cam cat o pila de unghii, cu care imi fac eu unghiile la ora, cand ma plictisesc. Il apropri de mana mea, mai precis de vene si apas usor pe pielea mea fina si sensibila la orice lovitura.

***Flashback***
Stateam pe acoperisul casei si priveam minunata stelele. Fiecare mai stralucitoare decat cealalta. Mai mandra decat cealalta. Era ora cinei dar nu aveam chef sa mananc asa ca m-am dus frumusel pe acoperis, cu verisoara mea caci eu avand 8 anisori nu avea nimeni incredere ca ma voi descurca la inaltimea aia. Stau si o privesc timp de cateva secunde pe draga mea surioara, fara de care viata nu mi-o pot imagina si observ ca si noaptea, la lumina stelelor ea are o stralucire aparte. Frumusetea ei era de neinchipuit.
-Sakina, ce crezi despre persoanele care vor sa se sinucida?o intreb eu curioasa, uitandu-ma intens la ea.
Aceasta se incrunta putin si ma indreaba ingrijorata de ce intreb despre astfel de lucruri.

- Pei iti dai seama la cate renunte doar pentru ca au o anumita problema? La stelele astea incantatoare ce ne vegheaza noaptea, la soarele ce ne incalzeste fara sa astepte ceva inapoi, la prietenii ce nu te vor lasa niciodata, la rudele ce vor fii mereu langa tine cand vei avea nevoie si la dragostea ce exista intre toti acestia!
Sakina reia privitul la stele si cu coada ochiului ma priveste. Un zambet de usurare ca a aflat motivul pentru care ma gandesc la aceste lucruri ingrozitoare, se investe pe chipul ei magic, frumos modelat de mainile dumnezeiesti ale Tatalui.
-Eu cred ca acei oameni sunt lasi, caci nu-si pot rezolva problemele calumea si asa ajung sa vor sa-si ia viata. Sakura, sa stii un lucru de la mine. Moartea este cea mai usoara cale de scapare.

***End of flashback***

Nu sunt o lasa, caci nu vreau sa ma sinucid, tocmai de aceea nu m-am taiat tare. Vreau doar sa simt o altfel de durere pentru a uita de aceea sufleteasca. Imi sterg lacrimile ce nu inceteaza sa apara si cu acest prilej ma si manjesc de sange pe fata. Cred ca s-a sunat de mult dar pe mine nu m-a intereseaza. Cand vreau sa ma tai si la cealalta mana putin, sunt optrita. Cineva imi da o palma peste mana de scap cutitasul pe jos. Cand sa ma uit la persoana ce m-a facut sa nu-mi provoc o alta suferinta, il vad pe Sasuke nervos ca un vulcan.
-Ce crezi ca faci?tipa acesta la mine de cred ca si colegii din clasa au auzit
-Ce-ti pasa tie de ce fac eu? Vezi-ti de viata ta frate si de c****le tale! Lasa-ma pe mine in pace! Nu ai vazut semnul de pe usa? E baia fetelor! Misca afara!

Nu mai pot sa-i reprosez nimic caci ma trezesc cu o palma pe fata de ma intorc cu capul 90 de grade. Ma doare putin, nu mult caci sunt obisnuita cu durerea fizica de la antrenamentele foarte dure ale Sakinei. M-a enervat foarte mult tupeul baiatului asta! Insa nu pot sa-i fac nimic. Din nou doua picaturi inocente de apa se preling de la algele mele. Firele mele de par sunt lipite de chipul meu.
-Daca te mai prind ca faci chestia asta vreodata, te omor! Crezi ca vara'ta ar fi mandra de tine acum?imi sparge mie timpanele Uchiha asta
-Dar eu sunt mandra de ea? Lasa-ma in p**a mea in pace!

Acesta nu ma asculta ca de obicei si face ceva ce ma surprinde si pe mine. Imi atinge buzele moi si ude de la atata plans. Eu nu ma opun caci nu mai am nici putere sa ma mai misc. Oricum sunt lipita cu spatele de perete. Dupa ce ca ma durea sufletul si mainile de innebuneam, acuma mai trebuie sa mai suport si fluturii din stomac ce ma gadila ingrozitor de tare. Sasuke adanceste sarutul, miscadu-si limba in voie prin lacasul meu umed. Nu puteam sa judec limpede daca imi placea ceea ce facea stiu doar ca am uitat ceva timp de durere. Mainile lui le tineau pe ale mele lipide de perete. Totul era atat de bine, incat am uitat si de durerea provocata de stomac. Nu staim de ce dar mi s-a intorc stomacul pe dos in asa fel incat atunci cand Sasuke avea limba in gura mea si se juca cu limcuta mea, am dat sange pea-fara, oe gura, indepartandu-l pe bruent. Nu stiu de ce am reactionat asa. Nu mi -sa mai intamplat sa dau afara sange, doar la antrenamente. Ma sterg la gura cu mana, in timp ce ma uit cu coada ochiului la brunet. Era uimit, dar nu de faptul ca am scos eu sange din mine.

-Ce-ai patit?il intreb tusind
-Ai...Ai un sange foarte dulce.
-Poftim?!
M-am speriat foarte tare. Am si uitat ca e vampir. Un sentiment de frica ma cuprinde. Sa nu se aproprie de mine!
-Am crezut ca nu ne beti sangele.
-Da, nu-l bem pentru ca e foarte acru. Si mereu sangele varcolacilor e acru pentru noi, dar al tau este dulce.
-Stai...stai departe de mine!
-Sakura, stai calma ca ma pot abtine. Nu o sa-ti fac nici un rau. Hai, sa plecam de la scoala ca in halul asta nu poti sa stai la nici o ora. Dar nu poti iesi asa.
In nici doua secunde imi prinde mana si-mi linge sangele ce-mi curgea fara timiditate. Incep sa vad in ceata. Il vad pe brunet cum imi suge sangele de la mana. Doar atata vad, dupa asta negru... Daca as muri acum, nu ar fi chiar asa o pierdere, sunt sigura. Sper doar pentru mama si tata sa ma trezesc maine. Sa nu-mi bea chair toata energia Sasuke, insa slabe sanse sa opresti un vampir din supt sangele. Adio...imi spun in minte dupa care ma las in jos cu picioarele. Nu mai aud, nu mai simt, nu mai vad nimic...

Sper sa va palca! AM FACUT 2 IN ACEEASI ZI PENTRU VOI! VEDETI CAT VA IUBESC EU? :> kiss Nu stiu cand o sa se mai intample asta lough Va pup! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 11:27

Yumiii... !!! o doamne, o doamne, o doamne, morrrrrr....morrrrrr
atat de tare... in love Nici nu stiu ce sa zic, m-am blocat
yeeeiii in sfarsit un sarut a fost atat de frumos a hug
de ce trebuia sa ne lasi in suspansul asta ? de ce? nu mai pot vreau neaparat sa stiu ce sa intamplat.. Sasuke daca i-ai facut ceva biciuitor
deci capitolul a fost minunat...
vreau ca Mike sa dispare din peisaj si sa nu o mai santajeze pe Saki, iar Sakura sa nu mai sufere
vreau next-ul repede ca daca nu s-ar putea sa morrr lough
acu serios vorbind chiar s-ar putea sa morrrr aici de curiozitate daca nu pui nextu' ala
te pwwwp..!! si nu uita de next kiss kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Emoig

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 11:43

Sa te pup eu Yumi? Te huguiesc pana lesini a hug Sarut-mana pentru kiss kiss
Il adoor, asta a fost cel mai bun capitol dintre toate in love
Te iubesc iubita mea. Adu next


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 11:53

WOW poti sa ma mai uimesti mult caci cum naiba sa-i bea sasuke sangele sakurei? Vampir de doi lei si oricum ce se va intamola cu Sakina. Of te rog sa ma lamuresti cu un nou capitol ca dau in curiozitate acuta si sa stii k boala asta persista pana ce aflu ceea ce mi-am propus. Deci te rog sa pui continuarea cat mai repede pupici multi in love hi!


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 13:09

Hey hey draga mea!
Deci imi place rau de tot.Sasuke ii bea sangele? Hma asta inseamna ca daca ei ii da o stare de ametealaa si atingerea defapt cand ii ia din sange o duc in acea stare se pare ca ceea ce au vampiri reactioneaza ca un sedativ cand intra in contact cu sangele de vorcolac.Probabil asta se explica....
Insa e doar o supozitie decci nu stiu..
Capitolul imi place,place,place!! D`abea astept continuarea..!! Deci pune-o rapid:X:X
te pup kiss


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 13:20

Pei acum urmeaza sa va spun si de ce am pus 2 capirole in aceeasi zi. Eu maine merg la mare si o sa fiu plecata pentru o saptamana. O sa-mi iau leptop-ul dar nu stiu cat o sa scriu. Poate un capitol totusi va veni. In rest ma bucur ca va place! Pupici! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 14:36

Wow !!! Cat de grozav poate fi in love in love in love !!!! Totusi ma intreb ce a patit Sakura ? think Oare Sasuke chiar i-a baut tot sangele? Totusi nu prea cred. Sper sa pui nextul repede pt ca mor de aflu ce se mai intampla. Morrr aici !!! Pupici kiss
Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 14:51

Heeey! xD

I can`t believe it O_o.... a fost un kiss intre Sasu si Saku? oh, a fost asa sweet:X Sa speram acum ca Sasuke nu ii bea tot sangele lui Saku.. cine stie ce'l mai duce capul lough

Ah... astept next :X sunt nerabdartoare sa vad ce se va intampla cu Saku si Sasu .. kiss:*:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Tumblr_l6x3p3eZGO1qd1f14o1_400
Bine e sa stii, la moarte, ca o dunga lasi - un nume
C-ai sapat la zidul noptii - c-ai murit sa-ti scoti in lume
Din al creierului zbucuim, ca pe-un diamant, ideea.
Urma-ti va fi cunoscuta pe-unde ti-ai pustat scanteia…”
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 16:34

Mai, te te strang de gat, te iau in brate si te arunc de 5000 de ori in sus. In sfarsit s-a intamplat ceva romantic intre cei doi... Aolo, stii cat te iubesc eu pe tine? Pai afla ca enorm de mult... Vai, am inceput s-o dau in aberatii aburinde scoase direct de la cuptor... Asa, pai astept nextul pe care sper ca il aduci cat de curand. Te-am pupacit dulce...

Bye!!! kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Dum 31 Iul 2011, 20:37

Cele mai frumoase capitole kiss nr1 !!!!! Sa te distrezi la mare si daca ai timp sa pui si nextu. Oricum, chiar daca il pui saptamana care urmeaza ori peste doua saptamani, mie tot imi place la nebunie ficul tau nr1 dance2


Cand te vad ma-ndragostesc
Cand te pierd tot iti zambesc.
Dar ai plecat, mai parasit
Un singur gand, te-ai plictisit.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 15499267



Primul fic in colaborare cu surioara mea (finalizat ) : https://sasu.forumgratuit.ro/t1752-inima-sfasiata

Si al doilea tot cu ea (inchis) : https://sasu.forumgratuit.ro/t2596-amintiri-din-armata
Sus In jos
Bruneta cu ochi mov
Academy Student
Academy Student
Bruneta cu ochi mov

Sex : feminin Varsta : 29
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Traiesc drama.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19Mar 02 Aug 2011, 23:16

Fără căpşune, fără bol, fără frişcă! N-ai corectat nimic şi n-ai fost sentimentală! Rău! :o3
Vreau un capitol din punctu de vedere a lui Itachi! Ce zici? Aşa, în premieră. Merge? >:D<
Dacă merge primeşti bolul cu căpşune. Promit! >:D<
-Ţi-l faci singură, da?-
Mult dialog, puţină descriere! Nu se leagă. :P
Încearcă un capitol fără dialog. Doar descriere, doar sentimente. :-? Poate iasă!
Când vi de la mare te iau mai tare, nu incep de acum. :D

NEXT!

P.S.: Drum bun!



Photobucket
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 12 I_icon19

Sus In jos
 

Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 12 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-