Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Lun 26 Sept 2011, 19:57

Offf offf am ratat doua capitole.
Imi pare rau numai ca am fost foarte ocupata cu scoala.
Yumi deci ador ficul !
Ce ma bucur ca Mike a disparut din peisaj pentru o vreme.
Sper sa dispara de tot in curand.
Imi pare foarte rau pentru ce a ajuns biata Sakina.
Si o admir foarte mult pe Sakura, e foarte desteapta.
Si totusi nu imi vine sa cred cum a ajuns Itachi si sunt 100% sigura ca este doar din vina Sakinei doar ca ea nu isi da seama.
Sper ca totul sa fie bine.
Totusi ma intreb oare ce se va intampla in camera de hotel?
Oare cum va reactiona Mike cand va vedea ca Sakina nu e acasa?
Oare ce v-a vorbi Sakina cu Itachi?
Oare acestia doi vor lega ceva?
Totusi ma intreb ce se mai intampla intre Sasuke si Sakura?
Offff vreau nextul!!!
Iubire spor la scris si la iei noi si cel mai important succes cu scoala!
Astept nextul cu sufletul la gura si te rog daca ai timp sa ma anunti cand il pui!
Mersi kiss , te pupacesc dulce ! a hug kiss
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Mar 27 Sept 2011, 14:56

Scz ca nam mai trecut pe la ficul tau doar ca mi sa stricat netu
Imi plac mult capitulele mai ales cand Sakina sa dus dupa Itachi in acel bar
Sper ca nextu sa vina repede te pwp si sopr la scris



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Vin 30 Sept 2011, 11:22

My Gosh in love
Sakinaa ,
Fa treaba buna cu Itachii >:)
Luati`va pat matrimonial la hotel :>:>:>
Vai vai ..Chiar vreau sa vad ce se va intampla in next chapter beiib kiss
Te in love multi astept nexxtt !





Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Vin 30 Sept 2011, 19:32

te iubesc ... pune repede nextu !!1
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 384738

[size=14]Editat de choco : Te-as ruga frumos sa scrii mesaje care sa cuprinda mai mult de zece cuvinte, altfel faci SPAM si nu ai voie. Multumesc pentru intelegere.[/size]


...life is only beautiful… because it’s so fleeting, so transient


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Sasori___Deidara_by_Yue_Iceseal


what’s the point of something that disappears as soon as it’s born? true beauty lies in the things that
last forever, never rotting or fading


                                                                                                                                                        
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Vin 30 Sept 2011, 20:07

Hey yumi !!!
Unde este continoarea???
Mor de curiozitate
Te rog sa o pui mai repede
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Lun 10 Oct 2011, 16:06

Offf...Am ajuns din nou ultima la ficul tau...Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 166492
Ceea ce vreau sa-ti spun este ca tu chiar reusesti sa ne ti in suspans si mult mai mult de atat, sa ne captezi in toata povestioara asta super super INTERESANTA si plina de originalitate (sau ma rog, in unele parti)
Foarte frumos ai dezvoltat actiunea pana acum si sincer...am fost placut surptinsa sa vad cum ai inbinat ideile tale si in final a aiesit ceva super!Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 384738
La inceput, chiar primul capitol, nu a fost ceva WOW!, dar apoi ai dezvoltat actiunea foarte frumos si eu iti marturisesc: ITI ADOR FICUL!!! Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 273918 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 273918 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 273918 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 665748
Eu iti zic de pe cuma si nu cred ca doar eu am aceeasi parere. Ceea ce vreau sa spun este ca ficul tau este fenomen si sincer sper sa nu-l ermini pra curand!Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 384738
Am o propunere pentru tine: ce-ai zice daca ai detine recordul forumului la cel mai lung fic?Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 994253 Nu ne-ar parea rau sa sti!Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 208323 Dar ce sa faci, chiar si povestile au un sfarsit...
Pune-te pe tastat si adu next repejor ca noi incepem incet, incet da ne dam duhul aici. Deci cred ca ai inteles ideea, nu?Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 301723
P.S. Nu uita de propunerea mea!Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 68543
Te pup! Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 208323 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 208323 Te Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 962758 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 665748




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Lun 10 Oct 2011, 20:19

Unde-i nextul? (D)
Vezi ca fac urat si nu-i de bine.. :))
Sa aduci aici capitolulu ala, ca eu una mor de nerabdare... (D)
Te-am pupacit dulce.. in love
choco^^


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Mar 11 Oct 2011, 21:29

Pff... hai cu nextu'k mor de nerabdare !!!
App foarte frum ficul good job Sunt 1# fan ! lol! lol! lol!



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Lun 17 Oct 2011, 15:23

Scumpa unde-i nextu?

Mor aici de nerabdare sa aflu ce se intampla! Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 307712

Pffff...Sper sa-l aduci in curand!Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 384738

Te Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 208323




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Lun 17 Oct 2011, 22:56

Scoala asta ne fura tot timpul...imi pare sincer rau. O sa incerc sa-l pun in weekend. Nu promit nimic dar incerc! Merci ca va place si ca sunteti atat de draguti incat continuati sa-mi da-ti comentarii:*: Sunteti cei mai tari! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Mar 18 Oct 2011, 19:25

Si tu esti tare scumpii!Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 994253 Esti super fiindca ai facut un fic asa misto!Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 348112 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 548984

Si sper sa aduci nextul cat mai repede, ca de nu, uite ce o sa se intample cu mineee: Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 277621 lol!

Ai prins ideea nu? Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 947835 Deci hai! Pune-te pe tastat!




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Sam 22 Oct 2011, 20:31

Scumpo te inteleg si sper sa aduci nextu cat mai repede.
P.S. Esti cea mai tare si ai cel mai misto fic a hug



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 21:22

styu k scoala asta ne ia tot timpul mai ales cu chestiile extrascolare.In plus profesorii astia ne baga in ce vor ei fara k macar sa ne intrebe angry .aia nu styu k avem si noi viata?ce ma enerveaza.sper sa pui next cat mai repede chiar dak te inteleg.spor la scris a hug
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Mar 25 Oct 2011, 23:55

Imi...imi pare raaaaaaau!!!!!Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 896861 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 896861

Scuze Yumi nu am mai lasat deloc com mai ales de cand a inceput scoala asta blestemata:((

Sa stii k adoooor fuc-ul tau desi cuplul SasuSaku nu e preferatu meu...Dar imi place:P

Imi place la nebunie acest capitol:P Abia astept sa vii cu nextuUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 169309

Bye Bye ti pop si iti urez noapte buna ( e 23:54 :) )


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 436617804_640
Beauiful but cold.
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Mier 02 Noi 2011, 16:23

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 836813 Deci? Cand vine nextu'??? Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 8599 Astept de prea mult timp...

Byeee :*




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Mier 02 Noi 2011, 23:31

Capitolul 36: Betia conduce la nopti interesante

Ia sa vedem. Trebuie sa fie in toata Osaka asta macar un hotel de 4 stele, nu? E imposibil, doar suntem in Japonia! Cautam cu privirea printre cladirile exagerat de inalte, un hotel, in acelasi timp fiind atenta si la sofat, in timp ce Itachi a adormit pe umarul meu...mda...un adevarat gentelman, ce sa mai? Vroiam sa-i dau o palma sa se trezeasca dar aveam destul de multe motive pentru care n-o faceam: 1 s-ar fi trezit pe moment, nu pentru totdeauna 2 ar fi copilaros din partea mea 3 nu pot sa ma si uit dupa hotel sa si sofez si sa mai am si grija lui si 4 imi era frica ca din reflex sa nu-mi traga vreo palma. Atata-i mai trebuia! Ma mai uit vreo 5-6 minute dupa un hotel si am gasit unul de 4 stele, foarte dragut, cel putin din exterios. Dupa vreo 2 ture de "traversat" parcarea, intr-un sfarsit am gasit un loc unde sa-mi pun masina. Imi trag centura, imi iau geanta si ies din masina pentru a ma indrepta spre inalta si luxoasa constructie. Totusi...am un sentiment straniu ca am uitat ceva. Ceva foarte foarte important. Stau cateva secunde pe ganduri in timp ce tocul meu se juca pe asfaltul rece. A! Am uitat sa inchid masina! Ce prostuta sunt! Apas pe un buton de la cheie si dupa ce aud un sunet "sigur" imi continui drumul.

Usile cu senzori erau prezente, odata cu ele si o mica fantana ce se afla pe coridor. In partea stanga fiind un mare restaurant cu bufet suedez, in fata scarile "regale", liftul si in dreapta era receptia. Cu patru ceasuri mari puse pe perete, fiecare indicand ora din anumite orase ale lumii. Moscova, Paris, New York si Tokyo. Ok...la receptie era o doamna in jur de 45 de ani. Anii ce-au trecut atat de repede, rautaciosii au lasat urme vizibile pe saraca fata a femeii. Se vedea totusi ca la tinere a fost frumoasa. Avea parul brunet, lung, prins intr-un coc, chit ca acum era vopsit si aspru, probabil ca in anii din urma era moale si natural. Ochii ei de-un verde inchis precum padurea in vazul noptii, erau plictisiti si indiferenti. Se vad anii multi de experienta. Cand si-a ridicat privirea din foile pe care le semnase, mai intai mi-a spus:

-Bun venit la Osakanton. Cu ce va putem aju...?si cam atat a putut saraca doamna sa scoata din gura, caci a ramas incremenita cand mi-a vazut culoarea din par. Dupa cateva secunde de "suspans", privirea ei rece a revenit si a vrut sa-si dea ochii peste cap. Probabil se gandea ca sunt o alta fata a lui tati. Tati care poseda multe hoteluri, inebunita dupa roz. Intrandu-mi gandul asta in minte am dat un pic din cap dupa care am spus tare si raspicat:

-Asta e culoarea mea naturala!

Ok...acum saraca femeie cu siguranta a ramas fara cuvinte. Nu stiu de ce era mai uimita. De faptul ca parca i-am citit gandurile sau pentru culoarea mea naturala? Nu aveam timp sa-si revina ea si sa observe ca noi suntem pe Terra asa ca pe un ton mai obraznic, luand in considerare diferenta de varsta dintre mine si ea, i-am spus ca vreau o camera de doua persoane. Am cerut deasemenea sa stam la etajul unu pentru a nu ma chinui ca in iad cu brunetul pe scari sau in lift, sa-l tin pana cad pe jos din cauza greutatii. "Sfatuindu-se" cu iubitul ei calculator mi-a spus direct si indiferent.

-Nu avem decat camere de doi cu pat dublu, nu paturi separate. Etajul unu este ful asa ca va duc la 12.

Sa faca ce? Eu vorbesc singura? Poate ca ochii ei verzi si rai ii faceau pe unii sa taca, dar nimeni nu-mi intrece mie smaraldele. Am scos din poseta o bancnota mare, va asigur, am pus-o orbeste pe masa si am intrebat-o pe doamna cu un zambet viclean:

-Sunteti sigura ca nu se mai pot gasi camere la etajul unu, izolalte de celelalte?

Ea vazand suma, nu a putut sa nu accepte si cica din greseala nu vazuse ca exista camera 12 libera. Aha... Of of. Tara asta! Ce sa-i faci. Ii multumesc dulce dupa care ma duc sa-l iau pe Itachi din masina. Doarme. Si cap'sorul lui doarme, dar el doarme de ani buni. Frate vai de mine cum il duc eu pe asta pe scari! L-am prins de sold si i-am dat mana peste gatul meu, tarandu-l cum am putut mai bine pana la intrarea din spate, dupa care usor-usor, "tip-til tip-til" am ajuns in fata locuintei noastre de peste noapte. Pfu! Sper ca aceasta camera are si etaj, la cati bani i-am dat femeii aleia. Cand am deschis usa, am ramas placut impresionata. Cersafurile albe, noi, frumos mirositoare, imbratisau patul moale si negru, din lemn de brad masiv. Doua noptiere inconjurau marele pat si ele fiind din acelasi material. Televizorul cu plasma era in fata noptierelor, tot in fata si o masa cu oglinda, in stanga fiind un birou cu o vaza plina cu crini. Ador crinii! Si in dreapta era baia albastru, foarte spatioasa, cu dus, oglinda, veceu, fion si jacuzzi. Macar stiu ca cele doua sute de euro nu au fost risipite. Ma indrept repede catre pat si poc! II dau drumul vampirului sa cada liber pe cersaful moale.

-Ok, asculta aici mister vampire. 1 Maine discutam drastic despre actiunile tale 2 sa nu te puna Dumnezeu sa uzi patul! 3 esti batut in cap ceea e nu-i nou si 4 esti mort de beat.

Stiam ca nu am cu cine sa vorbesc, dar imi placea sa am impresia ca ma asculta si tace ca un catelus adorabil si ascultator. Oftez zgomotos si ma apropri sa-l dezbrac. Ii dau camasa neagra la-o-parte si incerc sa-i desfac cureaua din piele, cand am terminat in sfarsit sa fac asta, doua brate inspaimantator de puternice ma ridica in sus de parca as fi un copilas mic in bratele bunicului si ma face sa-mi iau picioarele de pe covor. Itachi m-a strans de brate atat de puternic incat m-a ridicat de pe covor si m-a asezat deasupra lui, in aer, el fiind pe pat. Faceam "schema" asta cu unchiul meu cand eram mica. Se numea "avionul". Nu pot sa uit cum ma ridica ca o pana si incepea sa faca zgomote specifice "avionului". Ma amuza atat de tare pe-atunci, pe la 6 ani, cand viata era o joaca si prietenii erau cei mai importanti...

Uitati next-ul dragii mei. Nu este cine stie ce dar este un semnal ca nu am uitat de voi si nici de fic! a hug kiss Este cam grabita actiunea si textul este cam scurt, dar ce sa facem...scoala asta ne prosteste pe zi ce trece lough Sper totusi ca v-a placut si ca nu ati deschis pagina degeaba. Si ca veni vorba, sa stii draga mea Ruby ca m-am gandit si eu la ideea asta si as fi deacord caci mai am multe idei in legatura cu ficul, dar cred ca as plictisi cititorul daca ar fi "Ura dintre doua clanuri" pagina 50 lough Asa mai bine ar fi pe sezoane diferite heh . Nu stiu...imi dau cu parerea. Voi ce credeti? :*

Capitol necorectat! Pupici! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Joi 03 Noi 2011, 00:36

ub sfarsit ai adus si u nextul.off chiar nu mai aveam ce citi.ms c la-ai pus.si ma bucur ca sunt prma la comm si cam putut citit ceva frumos inainte de somnik


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Joi 03 Noi 2011, 15:25

Yumii ai adus nextu in love cat am putut sa-l astept.
Sa inteleg ca Itachi doar se prefacea ca doarme? think sper ca rozalia sa renunte la atitudinea pe care a adoptat-o. Oare ce vor face cei doi? se va lasa cu bataie sau saruturi... dar iar asteptam secole >.<

Pupici kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Joi 03 Noi 2011, 21:35

Iuuuiii! <3
Scumpiii ai pus next!Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 208323 Ce ma bucur...Nu stiu ce crezi tu dar mie chiar mi-a placut capitolul asta Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 384738
Si in legatura cu ideea mea...vreau sa spun ca in opinia mea, lumea nu s-ar plictisi de "Ura dintre cele 2 clanuri" pag 50, eu cel putin nu m-as plictisiUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 169309 Pentru ca imi place muultUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 994253
Dar parerea mea este ca ar trebui sa organizezi un sondaj, iar lumea va vota, deci vei sti ce vei face mai departe.
E ok si cu sezoane, dar na...chestia e ca dureaza mult.




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Vin 04 Noi 2011, 00:28

Hey .... inainte de culcare ma recreiez si eu cu minunatia ta de fic. good

Imi era dor de astia doi, te inteleg cum e sa postezi ficul dupa 2000 de ani .. lough lough

Si cu scoala asta doamne de nu o mai veni vacanta o data lough

Mi-a placut ca de obicei totul si ador sa citesc ficul asta pentru ca are tot ceea ce imi place mie. in love

Astept nextul si sper ca nextul sa vina si el repede in love

Cat despre ideea cu sezoanele, hmm nu mi se pare o idee rea, insa nu poti sa-l termini sec. un nou sezon ar insemna si o noua tema. da sper sa nu ajungi sa-i casatoresti pe astia 4 inca lough

Oricum te zapacesc mai mult, mai bine ma opresc. lough

Te felicit pentru next, inca o data! a hug in love a hug

Pwp!



Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Vin 04 Noi 2011, 16:09

Mersi muuuuuuuuuuuuuuuuult de tot k nu ai uitat de fic.cu scl e chiar super greu si chiar dak nu vine imediat sper sa citesc nextul happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
your_lucky_star
Genin
Genin
your_lucky_star

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Around the world :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 121
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 7

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Vin 04 Noi 2011, 21:33

Dupa un an de asteptare si suspans in sfarsit a venit nextul! a hug
Foarte interesant capitolul si abia astept sa vad ce o sa faca aia doi huh?
Uite la ce ma gandesc lough
Hai mai repede cu nextul yeah lough
Te-am pupacit dulce! in love kiss


"Nu sunt decat o lupta ce ma doare...
O lupta ce o pierd, castiga timpul,
dar ma mai consolez ca pur si simplu
e lupta ce o pierdem fiecare."
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Dum 13 Noi 2011, 00:31

Este frumos si imi place. Imi pare rau ca s-a terminat asa repede fiind obsinuita de la tine cu acele capitole lungi, insa sper sa vina cat de repede posibil next-ul, si daca poti sa ma anunti si pe mine ar fi perfect~!
Spor la sscris, la idei si timp. Te pup!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Dum 13 Noi 2011, 12:10

[/center]Inebunesc deci imi place la nebunie capitolul
Adu rapid nextu
[center]



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
valyilie
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Varsta : 25
Localizare Localizare : somewhere, near hell......
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : anime shows..........
Stare de spirit Stare de spirit : happy......looking for friends..

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19Mar 29 Noi 2011, 22:46

buna draga mea...acum am vazut si eu ficul tau si l-am citit tot odata, adica 34 de pagini................si cand am ajuns la pagina 34 brusc am vazut ca nu ai postat nextul...........vrei sa ma arunc de la eatjul 20 , sa ma resusciteze aia de la spital si apoi sa ma impusc si tot asa.........hai mai te rog pune nextul ala te implor!!!!!!!!!!doamne ai imaginatie nu gluma!!!!!!O.o......de unde vin ideile astea??oricum astept nextul si da-mi un PM te rog........sa ma anunti ca altfel ma supar?vrei sa plang????pa.....love!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 20 I_icon19

Sus In jos
 

Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 20 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-