Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 15:02

normal k imi place happy2 ! of Doamne daca eram in locul lui Sakina cred k il luam la pumni pe idiontu` de Mike angry . Oricum abia astept nextul kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 15:28

hey hey
ai pus next-ul a hug ce mult ma bucur
mi-a placut capitolul ...si offf ce nesimtit e Mike nu pot sa cred ca ia facut asa ceva Sakinei biciuitor si sa o mai si santajeze offf asta-i prea de tot !! Sakina trebuie sa face ceva in legatura cu asta.Nu poate sa faca tot ce zice idiotu' ala. Se pare ca viata ei se va schimba.
Haide Saki nu te lasa esti mai buna ca el !!
normal ca si mie imi place de Sakina foarte mult si vreau sa povestesti si din perspectiva ei deoarece are o viata foarte interesanta. Dar sa nu o neglijezi pe Sakura ok? eu vreau sa aflu si despre ea si mai ales de sentimentele ei fata de Sasuke .
Deci parerea mea e ca ai un fic minunat indiferent din ce perspectiva scrii in love
astept urmatorul capitol..!!
Pwwpici!!.. kiss kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Emoig

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 23:19

Vai, deci ala merita o bataie sora cu moartea. De ce s-a bagat Sakina intre ei? La faza asta a fost chiar neinspirata sa stii... Pacat de ea, adica chiar i-as trage vreo doua lu' domnul bad boy sa se duca la cine l-o fi facut. Saraca lui mama, cred ca l-a dat spre adoptie, ori l-a aruncat intr-un tomberon. Mama ei de viata. Aolo, si brunetul, cum pisici a putut sa o faca asa pe Sakina? Prea multa vorbarie. In concluzie astept nextulcu nerabdare.

Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 10:15

Mda YUmi sa nu ma anunti si pe mine cand pui nexu sa aflu si eu peste 89 de zile :| Whatever...mi-a placut...O.O A violat-o? Violarar tata de nemernic!!!!!!!!!!
YUMI EU TE OMOR DE NU PUI NEXT!!!!! VREAU SA VAD CE E CU SASUSAKUUUuUU!!!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 12:00

Capitolul 25: O noua Sakina. Infricosator!

Sakura:

O noua dimineata, o noua pofta de viata! Razele soarelui m-au trezit, mangaindu-ma usor pe fata mea palida, cam acum vreo 15 minute. Mi-am facut un dus revigorant, m-am spalat, am mancat lapte cu fulgi de cereale, dar nu orice cereale. Cereale care cica iti pastreaza silueta. Nu prea am crezut eu in asa cand am citit pe ambalaj, dar nu aveam nimic de pierdut asa ca le-am cumparat. Si acum incerc sa ma decid cu ce sa ma imbrac. Sunt in fata dulapului si fiecare lucru imi atrage privirea,dar nu atat de mult cum o face o bluza alba cu modele mici rosii pe ea, dintr-un material destul de subtire, bluza fiind larga si o fusta de blugi cu doua palme mai sus de genunchi. Opincute albe, de data asta fara incaltaminte cu toc! Parul era prins intr-o coada sus, la spate, lasand o suvita mica, mititica sa cada. Sunt gata! Imi iau geanta cu caietele si cartile in ea si o tulesc spre scoala, de data asta pe jos pentru ca e asa de frumos afara, m-am si saturat sa merg cu masina. In 10 minute sunt in fata scolii. Unii baieti se uitau la mine in timp ce alergam spre gasca mea de fete. Toate aratau minunat! Incep sa vorbebsc cu ele despre diferite subiecte, dar imi strica buna dispozitie Ten Ten:

-Ti-ai facut tema la istorie?
Eu nedumerita si totusi un pic speriata o intreb despre ce vorbeste.
-Pei pentru ca ai lipsit ieri si tu si Sasuke, aveti de facut o tema suplimentara pentru azi despre varcolaci, vampiri sau vrajitoare. La alegere. Trebuie oral. Nu ti-a spus Sakina despre ea?

Sakina! Bine ca uita aceste "mici" amanunte despre viata mea! Macar bine ca-i oral. Cred ca innebuneam daca era inscris. Pei sigur eu o sa vorbesc despre varcolaci si brunetul despre vampiri. Gandurile imi sunt intrerupte de Hinata care se uita parca la o fantoma in spatele meu. Incearca sa bolboroseasca ceva, dar cu greu inteleg ce:
-Sa...Sakura...in spa-te.

Nestiind ce-i cu ea si cu celelalte caci si ele erau parca la un film horror, ma intorc sa vad cauza. Raman de-a dreptul socata. Nu pot sa cred ceea ce vad! Incep sa respir greoi la fel ca si celelalte. Toata scoala care era acuma in curte, se uitau ca la felul 14 in mijlocul curtii unde era Mike tinandu-se de mana cu Sakina. Verisoara mea fiind imbracata intr-o pereche de blugi negrii, un maieu de un rosu orbitor, cizme rosii cu un toc de 10 centimetri, cum era de asteptat si machiata cu negru foarte foarte strident si niste unghii negre lungi, neobisnuite. Nu am mai vazut-o imbracata asa de gotic niciodata, mai ales machiata. Ceva era neobisnuit, nu doar ca era de mana cu acel nenorocit. Se schimbase ceva la ea, asta-i sigur! Si totusi, ce treaba are ea cu Stone? Saki pur si simplu nu-l suporta! Il detesta!

Dupa cum spuneam toata scoala se uitau la ei, dar efectiv toata scoala. Inafara de profi care probabil erau in cancelarie, se pregateau pentru ore. Cei doi tot inaintau spre intrarea in scoala.

Sasuke:

Cu greu reusesc eu, Pein, Deidara si Sasori, sa-l stapanim pe Itachi care acuma cred ca innebuneste. Moare de nervi! Doamne nu l-am mai vazut niciodata asa si e fratele meu! Deci am stat mult cu el. Itachi mai mereu e calm, rece, cateodata rautacios cateodata binevoitor, dar niciodata nervos in halul asta. Daca nu-l tinem eu si baietii, el sigur acuma ar fugi catre blond sa-l ia la bataie. O vad pe Sakura cum are curajul sa se apropie de vara'sa. Imi "ascut" urechile de vampir si ascult soaptele lor:

-Hei Saki! Ce faci? De ce ai ales sa te imbraci asa de ciudat azi si mai ales de ce te ti de mana cu blodul asta?
Are tupeu fetita, imi place! Vad ca si Mike vrea sa-i spuna ceva:
-Papusa mai bine da-te inainte sa ma enervez si sa-ti fac ceva!
-Sakina! Il lasi sa vorbeasca asa cu mine? astepta rozalia un raspuns insa acela nu a venit de la verisoara sa, vazand asta, a inceput sa se apere singura. Fa-ma sa ma dau!

Atunci Stone si-a ridicat mana si cu putere si-a indreptat-o catre fata rozaliei. Spre fericirea Sakurei, eu i-am barat lovitura cu mana mea.
-Sa nu cumva sa te puna Dumnezeu sa dai in ea! il amenint nervos, pe blond.
A fost un moment destul de prost sa plec de langa baieti si sa-i las numai pe Sasori, Pei si Deidara cu frate'mio. Acesta a scapat si cu viteza lui, desi nu cea de vampir pentru a nu trage suspiciuni, a ajuns langa Mike. Cu putere si-a "aruncat" pumnul pentru al lovi pe blond in fata, insa cine credeti ca l-a aparat pe nesuferitul ala? Sakina! Cu puterea ei de varcolac a reusit fara nici o problema sa-i opreasca lovitura lui Itachi. Toti eram masca! A urmat o serie de priviri intre Itachi si rozalie in care Itachi la sfarsit avea ochii cat cepele de mirare.

Vazand asta, Stone a inceput sa rada si sa ne spuna sa stam departe de ei, dupa care s-a sunat si ei s-au dus in clasa. Toata lumea se ingramadea pe usa scolii, numia eu si frate'mio am ramas in spate.
-Ce-ai patit?
-Ochii ei...se uita asa de rece, plictisita si indiferenta la mine. Acei ochii verzi, fara pupila nu exprimau nimic bun. S-a intamplat ceva.
-Eu spun sa nu-ti mai bati capu'. Dupa ce ca ai salvat-o ieri, mai are si tupeu azi sa ...nici n-am cuvinte. Itachi spune-mi sincer. Tu nu te-ai indragostit de ea, nu? Stii ca nu avem voie!
El ezita un pic raspunsul, dupa care il da increzator, cu ura in privire.
-Nu! Hai in clasa ca ai de "prezentat" proiectul!

Sorry ca nu prea a fost Sasusaku in ultima vreme, dar o sa fie:D: ma gandesc eu la ceva! Fiti atenti ca o sa dau un edit mai incolo ca sa fac capitolul si mai mare! Deci sa va mai uitati pe-aici! heh
Va pup! kiss

P.S: NECORECTAT!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 12:03

Printr-un noroc am nimerit si eu aici Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 138742. Ma rog...asa deci Yumi practic esti una din cele mai harnice fete de pe forum cand vine vorba de ficuri, nu te lalaiesti 7 mii de ani lough [nu fac offtopic]. Asa...
Deci mi-a placut la nebunie nextul, chiar daca esti scrut, o dhaa, desi Sakina pare ciudata, Yumz cand ziceai ca vine ssssssarutul? Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 968803 Sti ca eu is nebuna si nu te las pana nu aflu lough
NExt urgentt!!!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 12:10

Eu!!! Mama mia cata drama, cata actiune, cat suspans... Deja incep sa aberez, dar ma rog. Ideea e ca imi place mult de tot acest capitol, este fenomenal, extraordinar. Si doamne, cum ai putut s-o imbraci pe Sakina... Pacat ca nu a apucat Itachi sa-i dea una blondului, chiar o merita. Eh, lasa ca am eu o idee... Pui personajul meu sa il faca sa sufere pe acel nemernic, sa vezi ce-i fac, o sa-si doreasca sa nu se fi nascut.Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 621493 Astept nextul cu nerabdare. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 12:26

Hey Hey..!!
capitolul acesta a fost ...deci nu am cuvinte..e minunat..
wow saraca Sakina ..offf Mike ala e un nesimtit biciuitor si Itachi gelos aa??
deabia astept urmatorul capitol sa vad cum isi prezinta Sakura si Sasuke proiectul
ma tii cu sufletul la gura...numai potttttt....e atat de tare..!!
haide vreau next-ul..!!
spor la scris si la idei.!! kiss kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Emoig

Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 12:38

grozav capitol !!Uff ce i`as trage eu una lu` Mike direct in capu` ala blond si nefolositor :><: ..Ei bine abia astept nextul sa vad ce fac Sasu si Saku cu proiectul happy2 asa ca succes kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 15:57

zau, de ce trebuia sa-l salveze Sakina? trebuia sa-l lase pe Itachi sa-l ucida, sa-l manance..orice. Mike, nesuferitu ala trebuie sa moara.
nu au voie a se indragosteasca de fete, ma lasa..mai au putin si sar pe ele sa le devoreze :)) >:)
Te pup


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 17:29

Bine,mai luat pe nepregatite yeah lough Imi vine sa explodez din cauza lui Mike.Mai bine nu zic mai departe ca nu ma mai opresc kiss Chiar nu stiu ce se va alege de Sakina.E destul de trist,dar vreau sa vad cum abordeaza situatia saki.Si cu sasusaku-->Las ca o sa pui tu capitole multe cu ei si or sa fie foarte frumoase( pun pariu a hug ) Stai un pik :> . Cum a zis choco in commul ei,ce-ar fi sa fie personajul ei ruda cu mike si sai spuna sa nu se mai ia de saki sau...eh,e ideea ta dap !
Imi place foarte mult ficul tau.Are tot ce ma asteptat la un fic.Actiune,drama,suspans,dragoste,cu alte cuvinte ♥️♥️ Verry Nice kiss ♥️♥️





Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 17:40

Nu mi vine sa cred cate capitole misto am ratat Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 358581 ! Dar bine ca am recuperat, imi place mult ideea dar cred ca cel mai mult descrierea plus ca faci sa para atat de interesant fiecare aliniat Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 348112 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 623735 .
Pacat de Saki, Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 896861 biata de ea, trebuie sa l suporte pe Stone. Ce increzut si superficial! Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 359687
Si de Sakura imi pare rau, intr un fel isi pierde sora din cauza unui gest nobil, daca era mai asa Sakina il lasa pe Itachi sa l faca praf pe blond. Sa nu uiti ce ai scris! Next va fi mai mult sasusaku....
Astept continuarea cu nerabdare....Te pup Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 208323 ! Spor la scris si la idei! Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 962758 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 208323 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 78717


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Merry-christmas-bears
Sarbatori Fericite!!!
Spiritul Craciunului sa te cuprinda si sa ai o vacanta superba alaturi de cei dragi!
Eu iti daruiesc trei ursuleti ca sa-ti aminteasca de
darul vietii!

☆Prietenia
l




Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Dum 24 Iul 2011, 22:08

Eu dak l-as intalni pe mike in realitate cred k l-as bate pana sa ramana incontient apoi l-as da la ciori iar oasele la semenii lui adik hiene fara scrupule, iar pe sakina as inchideo intr-o camera cu itachi ca sa-si dezvaluie adevaratele sentimente unul altuia.Dar ce naiba; sakina care e varcolac si chiar mai puternica decat semenii sai se lasa santajata in halu` asta de un afemeiat idiot k mike cand ar putea sa bage spaima in el in asa fel incat si pe partea cealalta a globului sa se teama k e prea aproape de rozalie. In fine sa lasam subiectul asta si sa continui. Deci mi se pare super tare ideea cum cica sakura si sasuke trebuie sa vb taman despre ce sunt ei adik despre varcolaci si vampiri. Acum astept cu sufletul la gura continuarea si iti urez o vacanta placuta in continuare hi! heh


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Lun 25 Iul 2011, 09:31

Hey hey draga mea!
Ce fic incantator!Imi place asa de rau!Geeeniiaall:x!!!
Superba ideea.Imi place felul cum ai povestit.
Iubire astept continurea cat mai repede...indura-te de noi!!
Iubita daca nu te deranjeaza si doresti cand pui continuarea imi poti da si mie un pm,te rog frumos?
Te pup!spor la scris si multe idei:*


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Lun 25 Iul 2011, 17:21

Ai pus continuarea :X

Deci oficial, tipul ala Mike, o are promisa de la mine .. Cum sa ii faca asta bietei Sakina? doamne, ce tampit.. pe cuvantul meu de nu l-as da disparut si l-as toruta incontinuu. Sa vedem acum ce idei are Itachi, deoarece stiu prea bine ca nu o va lasa pe Sakina singura de capul ei cu nebunul ala.

Continuarea va fi Sasusaku??? Finally!!! Cat am asteptat asta... Oare cum isi vor prezenta proiectul aclea legat de varcolaci si vampiri ? Sunt extrem de nerabdatoare sa vad.

Ca intotdeauna am ramas surprinsa.. in supans.. gandindu-ma la o posibila continuare in care Mike moare tragic :)) desi nu il boceste nimeni.

Oricum.. astept cu nerabdare next sa vedem ce se intampla ! .. Iti urez spor la scris , dear! :*


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Tumblr_l6x3p3eZGO1qd1f14o1_400
Bine e sa stii, la moarte, ca o dunga lasi - un nume
C-ai sapat la zidul noptii - c-ai murit sa-ti scoti in lume
Din al creierului zbucuim, ca pe-un diamant, ideea.
Urma-ti va fi cunoscuta pe-unde ti-ai pustat scanteia…”
Sus In jos
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 15:28

Am cam intarziat nervi!
A fost super partea asta. Itachi devine din ce in ce mai gelos in love . Mike asta sa.si vada de viata loui si s.o lase pe Sakina in pace ca altfel are deaface cu mine biciuitor

Sper sa ne pui \nextu cat mai repede posibil dance2

Bye Bye happy2


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 9r4p45
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 01:49

Capitolul 26

Mda, proiectul. O adevarata placere! Intru in clasa si ce sa vezi? Tayra e asezata in prima banca la perete cu Cassanya. Saraca pare nervoasa, insa se vede ca vrea sa se stapaneasca sa nu faca vreo scena. Pentru a se mai calma observ ca se joaca cu un creion. Mai de graba in invarte in toate partile. Dar oare de ce s-a mutat si e nervoasa? Ma uit la banca unde ar fi trebuit sa stea ea normal, adica langa Sakina si il vad pe Mike tinand-o de mana pe varamea, mangaind-o pe mana si vorbind cu ea despre cine stie ce. "O my God!" imi silabisesc eu in minte. Oftez si incep sa ma indrept catre banca mea si a Hinatei, dar nici nu apuc sa merg 2-3 metri ca ma opreste profu si cu un ton serios si probabil nervos de la lipsa mea de ieri, ma cheama in fata pe mine si pe Uchiha. Acu' e acu'!

-Sper ca aveti o scuza destul de buna!ne striga acesta in timpane in timp ce eu si Sasuke eram in fata clasei, cu spatele la tabla, uitandu-ne la prof cum se misca ca titirezul pe langa noi
-Pei eu am avut o problema de familie, dupa cum ati putut vedea si verisoara mea din aceeasi problema a plecat ieri si a lipsit fara sa vrea de la restul orelor. ii spun eu cu ochisori de catelus si dupa parerea mea i-am spus un lucru destul de adevarat, dar el NUU, trebuie sa mi-o intoarca cumva:

-Da doar ca spre deosebire de tine, domnisoara Sakina s-a obosit si-a avut bunul simt sa se scuze ca pleaca!
-...stop si pauza! Nu puteam sa-i raspund cu nimic. Absolut nimic nu-mi vine in minte! Firar!
-Si tu domnisoricul?!
"Domnisor"? Pe bune?! Sasuke- Domnul Soric. De-acuma asa-i spun! Sa vezi ce o sa se enerveze!
-Eu nu am nici o scuza stupida care sa-mi includa familia, prietenii sau fratele respectiv verisorul. Eu am chiulit si recunosc asta domnule profesor. Sunt pregatit sa-mi infrunt pedeapsa!

Face ce? Cata...Of! Profu il aplauda si colegii mei rad de situatie in timp ce profesorul ii spune ca e unul din elevii lui model si ca ar trebui sa las minciunile deoparte si ce m-a enervat cel mai mult a fost ca i-a dat domnului Soric un punct in plus la proiect si el nici macar nu a inceput sa-l prezinte! Si eu am fost sincera! Intr-un anumit fel... dar cat am putut am fost sincera! Ce era sa-i spun? "Domnule profesor sa stiti ca eu am lipsit pentru ca am vrut sa ies in oras, dar intamplator m-am intalnit cu vampirul Iruya Uchiha si am chiulit impreuna, dupa care la intalnire am primit un mesaj cu cod rosu de la clan, in care ne chema urgent. L-am lasat pe baiat cu ochii in soare si am mers la intalnire. Acolo tocmai am aflat ca Iruya poate fi spion si am decis sa nu mai vorbesc in viata mea cu el pentru a nu ne afla secretele de varcolaci. Apropo frumoasa camasa! E noua?"

Pe bune?! Nu, nu am de gand sa-i spun asta asa ca mai bine stau la micuta mea povestioara care e un referat mititel ce incadreaza cam toata actiunea de ieri. Pare povestea lui Sasuke mai de 10 decat a mea? Nu prea cred ca Soricul ala a facut mai mult ieri decat am facut eu! Dar tac din cauza regulilor care spun sa nu cumva sa fac pe vreun muritor obisnuit sa creada sau sa afle de existenta noastra. Intr-un final incepe si proiectul asta prostesc. In ce consta? Se pare ca profu ne pune intrebari si noi ar trebui sa raspundem din perspectiva celor alesi, adica vampiri, varcolaci sau vrajitoare. Va da-ti seama ce-am ales fiecare.

-Care crede-ti ca sunt mai periculosi?intreba profesorul asteptandu-ne raspunsul, cu argumente desigur
-Vampirii cu siguranta nu sunt mai periculosi decat varcolacii! vine raspunsul scurt a lui Soric
-Ha ha ha! Nu ma face sa rad! Vampirii omoara oamenii fara pic de mila si le mai si sug sangele pentru propria lor sete.
-Nu mai sug sangele de la oameni de multi ani! De vreo 50 de ani! imi raspunde nervos brunetul, din propria experienta
-Poti sa-mi garantez mie sau altcuiva asta?intreb eu cu zambetul pe buze, stiind deja raspunsul negativ.
-Dar varcolacii sfasaie oamenii cu brutalitate si cruzime, provocandu-le durere! mi-o intoarce Soricul cu minciuni, bineinteles
-Nu este adevarat! Nu au facut niciodata asa ceva! Ei se hranesc normal, ca orice om! ma rastesc eu la vampir
-Poti sa-mi garantezi mie sau altcuiva asta?mi-o intoarce imediat! Astea-s vorbele mele! Ce Soric papagal!

Saracul profesor se uita la noi cum ne certam de parca eram cazuti de pe Luna. Colegii faceau la fel. Hinata, Tay, Deidara si blondul ala hiperactiv radeau de numai puteau. Itachi era chair foarte interesat de discutie si de unde va duce aceasta si Sakina se uita plictisita si rece la noi. Acea racoare din ochii ei verzi ma enerva!

Sper sa va placa! Sa stiti ca nu s-a terminat cu proiectul! Mai e putin, dar mai e. E necorectat deci nu tipati la mine! lough Din nou sper sa va placa si multumesc pentru rabdarea acordata! kiss

VA PUP DULCE DE TOT! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 09:03

Yumi, Yumi, cel mai super capitol adica serios, cel mai super. Imi place ca mereu Sakura si Sasuke gasesc un motiv din care sa se certe, dar sper ca intr-o zi s-or intelege. Sa pui nextu cat de repede poti please please mai dulce decat cel mai dulce lucru de pe pamant please please


Cand te vad ma-ndragostesc
Cand te pierd tot iti zambesc.
Dar ai plecat, mai parasit
Un singur gand, te-ai plictisit.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 15499267



Primul fic in colaborare cu surioara mea (finalizat ) : https://sasu.forumgratuit.ro/t1752-inima-sfasiata

Si al doilea tot cu ea (inchis) : https://sasu.forumgratuit.ro/t2596-amintiri-din-armata
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 09:06

Vai Doamne ce fic extraodinar! Il iubesccc!!!
Doamne! Yumi, ANca Elena, adu next ca te omor!!!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 11:31

Super capitol! happy2
astept nextuuu happy2


Increderea se castiga greu
Dar se pierde usor


Cu mult drag,
aum_andra@yahoo.com
Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 12:10

I love it! :X


Povestit din persperctiva lui Sakura este pur si simplu mai interesant :)) Mai ales toate argumentele pe care le-a adus impotriva lui Sasuke, desi nici el nu se lasa mai prejos.
Oficial iubesc acest capitol:X Si il astept cu nerabdare pe urmatorul, care sper ca va veni cat de curand.

Spor la scris si cat mai multa inspiratie! love*


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Tumblr_l6x3p3eZGO1qd1f14o1_400
Bine e sa stii, la moarte, ca o dunga lasi - un nume
C-ai sapat la zidul noptii - c-ai murit sa-ti scoti in lume
Din al creierului zbucuim, ca pe-un diamant, ideea.
Urma-ti va fi cunoscuta pe-unde ti-ai pustat scanteia…”
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 12:58

Hey hey iubita.
Vai cat ma bucur ca ai pus continuarea! Nu imi place de Mike deloc.Sa dispara din peisaj.E un idiot si habar nu are cum sa se poarte cu fetele.Iar Sakina ar trebui sa ii spuna adevarul lui Itachi ca ar fi vai si amar de el huh? lough

Sasuke si Sakura se cearta? Hmm sti cum se spune .." De la ura la dragoste e doar un pas" ..Asa si pe aici. roll huh?

Sper ca cei 4 sa fie impreuna..si desigur ca acel specimen"Mike" sa dispara..si poaye ca il zboara Itachi rapid lough

Capitolul este superb.D'abea astept contonuarea..

Hehe! Te pup kiss Spor la scris si multe,multe idei geniale. Sa vi repejor cu next-ul roll


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 13:41

[b] Foarte fain Nextu kiss Astia doi intotdeauna gasesc un motiv la care sa se certe lough Cel mai mult ma enerveaza Mike asta prost si naspeth ! Off,minte.nas ma dezlantuii crying biciuitor
Next bby in love





Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 14:31

yupii next-ul dance2
off nu pot sa cred ce tarziu am ajuns si eu aici..
deci capitolul asta a fost incredibil !! a fost superrr il iubesc.. in love
Domnul Soric !! cat am putut sa rad la faza asta.. lough
imi plac atitudinile celor doi, nici-unul nu se lasa
deabia astept sa vad cum se termina proiectul..
vreau next-ul repede... please
pwwpici..!! kiss kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Emoig

Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 15:48

In sfarsit nextul !!!!!!!!!!!!!!! nr1
Mi-a placut tare mult capitolul . Dar imi pare rau pentru biata Sakina , sper ca totul sa se rezolve pentru ea si idiotul ala de Mike sa dispara , sa faca PUF si sa se evapore lough .
Abia astept nextul kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 11 I_icon19

Sus In jos
 

Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 11 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-