Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Mier 15 Iun 2011, 06:53

Yumi!!! Stii cat de mult te iubesc eu pe tine? Atat de mult incat imi vine sa te pupacesc de o mie si una de ori. Capitolul acesta este cu adevarat ghinionist pentru Sakura, mama ce zi a avut... Sincer nu stiu cine a salvat-o, dar atata timp cat este in siguranta nu prea ma intereseaza. Oricum astept cu nerabdare nextul. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Mier 15 Iun 2011, 07:53

Buna !

=> Imi place ff. mult :x
= > Esti geniala ;x
=> Astept next k de nu vei vedea tu happy2 biciuitor

Spor la scris si la idei in continuare a hug


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Mier 15 Iun 2011, 08:25

Geez huh?
OMFG! Este asa de tare =p~
Urgent next ca te pap yeah
Zbay!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Mier 15 Iun 2011, 09:15

Azi ne mai pui un Capitol? happy2


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Mier 15 Iun 2011, 20:59

Capitolul 14: Fug dar nu stiu de ce

-Pui mana pe fata si te alegi cu moartea!striga o voce de la departare.
Cel care avea mainile pe mine, cu siguranta s-a enervat. Si-a intors privirea uimit, sa vada cine are curajul nebun de al deranja de la "munca" lui pretioasa. Printre lacrimi au reusit saracii mei ochi sa se deschida. Era Uchiha! Cel pe care nu siguranta nu l-as fi asteptat sa ma salveze. Vazandu-l asa de infumurat si sigur pe sine, seful vagabontilor si-a luat mainile de pe mine, lasandu-ma sa cad, rezemata de zidul rece de caramida si s-a apropiat nervos de Sasuke.
-Mai baiatule, iti dai seama in ce prostie te-ai bagat? Doar pentru o p***a? De ce folosesc eu, nu se atinge nimeni!
In urmatorul moment am inchis ochii, continuand sa plang. Nu vroiam sa vad cu cata violenta se bat toti! Nu suport violenta! Auzeam pumnii ce atingeau pielea fina a fiecaruia, strigatele de durere, ba chiar si ale brunetului. Eu plangeam si plangeam pana am auzit ordinul sefului lor.
-Jon, du-o imediat de-aici! Ma ocup de ea mai tarziu!
Incremeneam! Va dati seama ca acuma este o ora destul de tarzie, in asa fel incat asta face lupta sa para dintr-un film horror si asta ma speria si mai tare! Simt doua maini reci, umede de la lacrimile cerului, ma iau de pe jos si incep sa "fuga" cu mine inspre nicaieri. Eu incep sa urlu cat ma tin plamanii si in secunda urmatoare brunetul isi da seama de siparitia mea. Ii da un pumn la spate unuia dintre vagabonzi, facandu-l sa lesine, dupa care intr-o secunda il vad in spatele tipului care ma tinea. Lumina felinarelor ce se aflau la o dinstanta de 5 metri, una cate una, se reclecta in dinstii lui Sasuke. Cu ajutorul ei am reusit sa observ la timp ca brunetul isi scoase la iveala caninii. Baiatul ce ma tinea era mort de frica. Nici macar nu se putea misca.
-Nu o fa! am strigat eu la brunet, din bratele baiatului.
Acesta mirat se uita la mine. Vagabontul si-a dat seama ca asta era momentul lui norocos, ma aruncat in aer si-a inceput sa fuga cat il tineau picioarele. Sasuke m-a prins cu o rapiditate extraordinara pentru oamenii normali si destul de buna pentru noi. S-a uitat fic in ochii mei si m-a intrebat daca sunt bine si daca cumva mi-au facut ceva ca-i omoara acuma pe loc! Eu ma uitam in ochii lui rosii ca focul iadului, cu cateva pete negre pe el. Din cate am inteles eu de la varamea, se numeste Sharingan. Ii spun vampirului ca nu am patit nimic si acesta ma duce in brate pana la masina lui sport. Imi deschide usa si ma pune pe scaunul din piele, dupa care se aseaza frumusel la volan. Imi spune ca nu am ce cauta acasa cu hainele astea rupte si ma anunta ca voi sta la el in seara asta. Eu nu ma obosesc sa-i raspund cu un "da" sau "nu", asa ca tac. Imi dau si eu seama acum ca am hainele sfasaiata, de mi se vede modelul de la sutienul meu negru. Sasuke numia la "decolteul" meu se uita si-si musca buza de joc. Eu nu eram atenta nici la el, nici la hainele mele. Eram cu mana langa geamul de la masina, cu capul rezemat de el, amintindu-mi ceva ce ma punea pe jar.

***Flashback***

Stau cu privirea atintita catre geam in timp ce mi se face piele ca de gaina. Inghit in sec si clipesc pentru a fi sigura ca nu am halucinatii de la film. Doi ochi rosii ma priveau cu dorinta de a ma avea, dar in acelasi timp si cu ura. O umbra de barbat statea in ploaie, nemiscata. Parca nici nu-l deranjau lacrimile cerului si fulgerele. Nu era intratat de aproape de geam pentru ai vedea fata, dar ochii lui spuneau multe. Stateam acolo, cu mainile lipite de corp, cu spaima in mine si ma holbam la acel individ. Imi era frica sa-mi intorc toata fata spre el asa ca il priveam numai din profil. O tacere apasatoare era in casa. Nu se auzea decat “pic,pic,pic”. Acele lacrimi ale cerului ce plangea in locul meu. Eram prea speriata pentru a plange. Ma holbez in continuare la ochii iadului, pana cand doua maini calde imi imbratiseaza corpul.

***End of flashback***

Acei ochi erau aceeasi ca si Sharingan-ul brunetului. Nu putea fii el pentru ca era in casa, cautandu-ma. Nici Itachi nu putea fii ca el era cu Sakina. Parintii erau plecati si rudele brunetului nu sunt chiar atat de penibili incat sa faca farse de-astea. Cine putea fii?...Sasuke mi-a intrerupt sirul gandurilor.
-Ce s-a intamplat? Esti foarte tacuta si ganditoare. Sakura, daca acei baieti ti-au facut ceva, spune-mi doar ca n-o sa mai vada vreodata vreo raza de soare!se rasti nervos la mine
-Nu, sincer! Nu s-a intamplat nimic. Ai venit la timp.
Am ajuns la marea casa Uchiha! Wow! Chiar ca-i mare. Culoriile ei sunt albastru si negru. Intru in casa si observ ca totul este asezaat modern, cu bun gust. Fara vase de pe vremea bunicacii, fara covoare din lana urate si mai ales fara parchet de ala enervant peste tot care sa scartaie la fiecare atingere. Era foarte frumos! Isi da geaca jos si-o pune pe cuier si ma i-a in brate pana in camera lui. Acolo ma aseaza atent pe pat si se duce in baia de alaturi de unde aducee niste discuri de bumbac si spirt. De cum spirtul imi atinge ranile provocate de un briceag, scot un gemat ce il omoara pe brunet. Poate sa isi si sparga limba, a lui nu ma dau nici sa ma omori! Doar ca sa-i fac in ciuda. Tacerea aceasta enervanta este sparta de brunet:
-Sti ce nu inteleg eu? Tu esti varcolac, de ce nu te-ai aparat?
-Nu am putut. In primul rand pentru ca nu suport violenta de loc! In al doilea rand pentru ca sunt fata, chair daca sunt varcolac. Noi nu suntem invatate sa luptam. Doar baietii fac asta de cand sunt mici. Noi ar trebui sa stam acasa, sa invatam sa avem grija de copii, sa facem treburi de-astea. Este interzisa invatarea luptei la femei! Auzi, cum de Itachi nu e acasa. Nu locuiti impreuna?
-Ba da, adica ma rog. E complicat. El are propria lui casa, desi ii place mai mult sa stea cu mine. Mai mult il obliga mama ca sa nu las pe vreuna insarcinata.imi raspunde el cu ironie. Dar acuma e la el sau la un coleg. Nu stiu, nu-mi pasa!
Dupa mai multe subiecte pe care le-am abordat, Sasuke se gandeste sa-mi aduca un ceai cald pentru a ma mai linisti. Intr-adevar, a functionat! Mi-a mai dat si un tricou mare si larg de-al lui pentru a ma imbraca. Totul a fost foarte dragut pana cand nu stiu cum s-a intmaplat dar la 10 centimetri distanta de gura lui. Ii simteam respiratia calda si totusi racoroasa. Se tot apropia uitandu-se in continuu la ochii mei. Eu nu protestam si tot asa si tot asa pana am ajuns sa-i sarut buzele moi, dulci si calde. Limba lui mi-a explorat destul de mult lacasul umed in timp ce mana lui ma cauta pe sub tricou. Cand mi-am dat in sfarsit seama ca vrea sa imi deschida sutienul, l-am impins destul de tare si i-am spus incet, cu jena si cu privirea in jos:
-Nu vreau! Eu..cred ca ar trebui sa plec! si spunand asta am inceput sa alerg pana la usa.
-Stai! Sakura, am facut ceva gresit?! Sakura afara-i periculos! Asteap...dar nu a putut continua ca am trantit usa cu putere. Inca ploua! Minunat! Alergam pe strazile cam prost luminate de felinare si speram ca totul va fi bine!

Suspans dap ! Sper ca v-a placut acest capitol si imi cer scuze de cuvintele vulgare happy2 rusinos
Sper ca m-am recompensat pentru intarzierea mea de data trecuta!
Va pup dulce dulce dulce de tot! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Mier 15 Iun 2011, 21:11

Mama mia!
Atat de aprope de o faza +16 sad
Vreau faze dastea sad
Yumi fa-l pervers baby!
Next pervers urgent in love


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 23:15

Pei o sa vezi de ce nu pun faze +16. Mai incolo. Pana atunci astept commuri si inspiratia sa se intoarca la mine. Ma parasit pentru alta biciuitor sad


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Sam 18 Iun 2011, 23:30

Hai cu nextuuu repede ca imi place mult
Ai descris foarte frumos. Vreau sa vad ce se intampla deci te rog adu next please
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Dum 19 Iun 2011, 00:17

imi place sa pui repede next-ul
:X


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Dum 19 Iun 2011, 00:58

Capitolul 15: Nu stiu ce-i cu mine dar imi revin

Sasuke:
Nu stiam de ce am sarutat-o sau de ce am pus mana pe corpul ei. Adica nu cred ca stiam. Poate ca intr-adevar simt o atractie fizica pentru ea dar doar una fizica! Mai ales ca e si varcolac si pun pariu ca m-ar omori tata daca intre mine si rozalie ar fi ceva, chiar daca s-au impacat clanurile. Ideea e ca ma simt bine ca am salvat-o, pot spune ca nu-mi pare rau de asta, insa nu voi accepta o relatie intre mine si un varcolac, mai ales ca fetiscana asta este ca oricare alta. Slaba, sensibila, plangacioasa, enervanta si nefolositoare decat in casa sau ca dama de companie. Daca stau mai bine sa ma gandesc, nici nu am de ce sa ma duc dupa ea. Sigur v-a supravietui! Oftez, imi dau ochii peste cap si ma duc intr-o camera din giganta mea vila pentru a incepe niste exercitii fizice. Peste jumatate de ora aud usa de la intrare. Credeam ca e Sakura si s-a intorc cu coada intre picioare dar de unde? Era fratimio. A adus cateva cumparaturi. Imi spune ca a cumparat doua meniuri de la Mc. Le pune pe masa din bucatarie si se apropie de mine. Eu ridicam niste gantere de 15 kg. Incepe sa discute cu mine. Ma intreaba ce-am mai facut azi si alte chestii din astea. Eu cu cea mai mare plictiseala din lume ii spun despre Sakura si despre cum am salvat-o.
-Si ce-ai facut desteptule? Ai lasat-o sa plece?ma intreaba el ingrijorat si cu un pic de nervozitate in glas
-Normal. Nu s-a nascut inca fata dupa care sa alerg. Nu am vrut sa ma duc dupa ea. Nu stiu. Asa dintr-o data mi s-a facut greata de ea. Nu stiu de ce. Oricum de ce iti pasa?
Itachi se enerveaza si-mi da o palma de toata frumusetea. Va da-ti seama ca nici eu n-am stat locului.
-Ce-ai fratioare? Ti-a cazut cu tronc? Sau mai mult c***a de varasa si nu stii cum sa ajungi la ea? Sunt doar niste fete ca oricare altele! Trezeste-te! Si spunand asta m-am trezit cu o alta palma peste fata , dar cand sa-i raspund si eu cu violenta, el iesise deja din casa. Hmm, fraierul

Itachi:
Cum a reusit desteptul ala sa faca asta? E sensibila nu ca alte fete care-i trec pe sub cersaf. Defapt nici n-o cunosc calumea, dar stiu ca e altfel decat Karin sau oricare altele de genul asta. Ajung in fata vilei lui fratimio si incep sa ma uit dupa ea. Nici urma de roz! Firara mai si ploua si e si seara, deci bezna pe-afara! Super! Incep s-o iau pe drumul care duce spre casa ei. Alerg fara oprire dar cu o destinatie sigura! Pe drum vad o siluete de fata care isi mangaie bratele pentru a se incalzi pe frigul asta de iarna. Parul ei roz ii incalzea gatul. Sigure e ea. Ma indrept spre Sakura strigand-o. Aceasta se intoarce la mine cu uimire pe chip.

-Rozalio ce faci pe frigul asta aici? De ce n-ai stat la Sasuke?o intreb eu dandu-mi jacheta jos si punandui-o pe spate.
-De ce? Nu sunt o marioneta Itachi. Chiar si daca nu mai sunt pura de ani buni, nu am de gand sa ma dau oricui. Cand ma dau, o fac unuia care cred ca ma iubeste, nu o fac doar pe distractie cum o face el. Exista dame de companie pentru asta. Eu nu sunt una dintre ele. Plus ca nu vreau nici o relatie cu voi, vampirii, fie ea de prietenie sau mai serioasa. Niciodata nu mi-ati placut! Mereu am crezut ca ocupati spatiu de geaba, doar pentru ura si durere. Nu o lua personal dar nu imi place de loc! El e un afemeiat, cu siguranta si tu te joci cu fetele mult, ca doar de la tine a invatat, "fratiorul mai mare" si asa este formata tanara generatie Uchiha! Nici eu, nici Sakina nu v-am suportat de cand v-am vazut prima data. Te rog sa nu te superi pe mine! Probabil esti un tip foarte de treaba, dar nu vreau sa am de-a face cu voi!
Stau acolo si aud toate aceste vorbe aruncate dur catre adresa mea si a lui Sasuke. Sunt adevarate, recunosc. Nu prea imi pasa de fete. Am avut si relatii, dar acum nu am. Spre deosebire de Sasuke, eu am tinut luni bune la cate vreo fata. El chiar ca este un afemeiat. O vad pe Sakura cum pleaca lasandu-ma in urma. Nici nu mai am curaj sa o mai intreb daca ar vrea sa o duc cu masina pentru ca nu mai are rost. Totusi cuvintele ei ma omoara:
Nici eu, nici Sakina nu v-am suportat de cand v-am vazut prima data.
Probabil chiar asa este. O las sa se indeparteze de mine si ma duc catre casa, totusi cu spaima in suflet ca nu cumva sa i se intample ceva.

Sakura:

Dupa doua zile:
-Sakura, esti sigura ca iti permiti sa mai ratezi inca o zi de scoala? Totusi nu te pot vedea asa, stand de geaba, plictisita!
Dau afirmativ din cap si afisez un zambet micut si dragalas. Ii explic Sakinei adevarul adica ca nu am chef de scoala si sa nu se ingrijoreze de mine! Dupa ce iese din casa ma gandesc oare ce sa fac...


Next-ul aici! Sper sa nu fie prea plictisitor pentru voi! dap !
Vreau sa va aud parerile heh
Va pup dulce de tot! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta


Ultima editare efectuata de catre Yumi in Dum 19 Iun 2011, 13:09, editata de 1 ori
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Dum 19 Iun 2011, 08:11

imi place
sa pui repede next-ul


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Dum 19 Iun 2011, 09:55

Yumz in love
Foarte frumos dar chiar foarte frumos in love
Mi-a placut mult
Next love


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Dum 19 Iun 2011, 10:08

Yumy,mi-a plăcut foarte mult :x
Itachi,Itachi,Itachi,eşti mult mai drăguţ şi de treabă decât fratele tău care se pare că este cam porc ;))
Mă rog,capitolul e reuşit la fel ca celelalte..
Cred că ficul tău e unul din preferatele mele.
Sper să pui următorul capitol mai repede da ?
See-Ya ! hi!


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 43041335886647080746110


Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Dum 19 Iun 2011, 10:16

Super capitol deci mai lasat fara cuvinte si Sasuke ala vrea sa ia bataie sau ce,oricum mia placut cum a reactionat Sakura in fata lui Itachi hihi astep next happy2



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Dum 19 Iun 2011, 10:40

Vai, de cand nu am mai venit eu pe aici? Doua capitole? Cam mult,nu crezi? Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 947835 Pai, hai sa vedem:

Descriere: imi place felul in care descrii. Ai descriere sentimentala, ceea ce este foarte bine. Bravo!

Dialog: ai cateva replici, insa nu sunt seci si le-ai pus acolo unde era nevoie.

Actiune: nu mi se pare grabita, se desfasoara lent, asa cum trebuie.

Estetica: ai putea lasa un rand liber intre dialog si descriere, pentru a putea fi mai usor de citit.

Greseli de tastare/ortografie:

v-a - va
fratioara - fratioare
trompi - tronc
sigure - sigur
punandui-o - punandu-i-o
de geaba - degeaba

Am terminat; asta am avut eu de spus. Astept cu nerabdare nextul. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Dum 19 Iun 2011, 15:24

Cate capitole am pierdut nervi!
Mi-au placut la nebunie.
Sakura nu vrea sa mearga la scoala din cauza lu Sasuke biciuitor ??
Esti geniala in love
Dabea astept NEXTU a hug


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 9r4p45
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Mar 21 Iun 2011, 11:57

heyyy...in sfarsit comentez si eu ca nu am mai facut-o de mult .. happy2 scuze dar nu a fost vina mea ..ehh am fost pedepsita de mama fara calculator pana la vacanta de vara nervi!
ce sa ii faci.... sad
sa revenim la fic ...deci cum ziceam ultimele 4 sau 5 capitolele nu le-am mai comentat .. heh
imi plac foarte mult..le iubesc..si ficul e unul dintre preferatele mele ... a hug
off mama ce atitudine are Sasuke imi vine sa-l bat biciuitor
sunt foarte curioasa ce e cu ochii aceea rosii.. think
ador cum descrii si ai niste idei grozave in love
deci iubesc ficul tau love: in love
si vreau next ... please
te pwwp dulce ... kiss si sa nu uiti de next .. please


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Emoig

Sus In jos
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Mier 22 Iun 2011, 15:54

Te rog pne continaurea


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Sam 25 Iun 2011, 14:59

Yumi cand pui continuarea ? please
ficul tau e grozav ..imi place mult de tot
te roooggg sa pui next-ul cat mai repede il astept cu sufletul la gura .. please please please
pwwpici !!. kiss kiss
si sa nu uiti de next.. happy2


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Emoig

Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Lun 27 Iun 2011, 02:13

Ola! Pei uite si capitolul! heh Sper sa va placa!kiss Enjoy! happy2

Capitolul 16: La scoala, dar fara ore pentru mine
"Dupa ce iese din casa ma gandesc ce sa fac..."

Am uitat sa-i dau Sakinei geaca lui Itachi! Si uitasem si ieri, deci azi trebuie neaparat ca daca nu, la cat sunt eu de rebela... geaca asta ar ramane la mine pana la 40 de ani! Spre ghinionul meu Sakina a plecat deja, deci trebuie eu sa ma duc la scoala. Firar! Nu vroiam! Nu simt nevoia. Nu neaparat din cauza acelui Uchiha afemeiat, ci pur si simplu el mi-a luat tot cheful de scoala. Cand ma gandesc ca ii pot vedea fata la scoala, nu-mi mai vine sa trec pe-acolo, dar totusi n-am ce face. Trebuie sa-i inapoiez asta lui Itachi. El a fost foarte dragut ca mi-a dat-o pe frigul ala si eu dupa ce ca am plecat de langa el cu ea fara sa stiu, nu se poate sa nu i-o inapoiez. Ma ridic cu greu de pe pat. Acesta a fost un efort! Mai ales ca mi-am lasat Ipod-ul plin cu muzica pe care aveam de gand sa o ascult azi, doar pentru a ma duce in dressing. Mi-am ales de imbracat o pereche de jeans gri, elastici, cu un tricou alb cu modele si sclipici, insa nu prea incarcat ca nu sunt din India. Parul mi l-am prins intr-o coada, cu un pieptan, la spate si incaltaminte am decis sa-mi iau niste opincute fara toc, albe. Cred ca am mancat ceva stricat de imi iau opincute fara toc. De mica sunt invatata cu toc de al varamea. "Of, of, of! Numai prosti ma invata."imi spun eu in minte ironic. Imi iau geanta, cheile in mana si ma indrept spre masina mea. Nici sa nu va ganditit ca mi-am luat ghiozdanul, ci o geanta obisnuita. V-am spus, azi fara scoala. Stiti ca in melodia aia a lui Guess Who cu Grassu XXL: "Azi nu". Culmea ca tocmai pe asta am ascultat-o la radio, in masina pana am ajuns la scoala. E inca pauza, deci e bine. Ii vad pe cei doi campiri cum vorbesc cu gasca lor.

A lui Sasuke fiind formata din: Neji Hyuga- un baiat destul de dragalas, cu parul lung castaniu si ochii lila. Aveti un sentiment de deja-vu la culoarea ochilor lui, nu? Pei e varul Hinatei deci e normal sa semene cat-de-cat. Shikaramru Nara- un lenes fara egal, insa spre surprinderea tuturor, unul dintre cei mai destepti din scoala. Are ochii caprui, parul lung, castaniu, prins mereu intr-o coada la spate, sus. Ggaara Sabaku No- un roscat cu ochii verzi, mai inchisi la culoare decat ai mei, cu un semn din nastere pe frunte si de asemenea cum putea sa lipseasca Naruto Uzumaki pe care deja il stiti.

Cu gasca lui Itachi: Pein Yahiko, dar toata lumea ii spune Pein- baiat cu "parul in flacari portocalii". Este cica foarte dragut, dar si rece. Hidan- cu parul cenusiu si ochii de-un caprui spre rosiatic, nu ezita niciodata la o "ieseala" in club cu gasca. Varul lui Shikamaru. Sasori- roscat cu ochii caprui, un baiat foarte dragut dupa parerea mea si un adevarat gentelman cu fetele, din spusele altora. Este fratele lui Gaara. Baiatul pare sa se certe destul de mult cu ultimul membru din gasca pe care deja il stiti, adica Deidara Uzumaki, fratele lui Naruto. Cam astia sunt marii baieti "populari, foarte draguti si destepti" de care vorbeste toata lumea. Adevarul e ca sunt intr-adevar foarte draguti toti, dar cam insensibili si afemeieti, cred.

Vorbesc ei cat vorbesc si nici ca ma observa vreunul cum merg prin curtea scolii. Asta nu m-a suparat deloc. Nici nu aveam de gand sa ma duc la Itachi si sa-i dau eu, personal geaca. Vroiam s-o rog pe varamea, asa ca o caut peste tot prin scoala si intr-un final o vad la baia, refacandu-si machiajul, cu fetele ei. Frate toata lumea are gasca aici! Dar nu ma plang ca si eu am.

Fetele Sakinei sunt: Elera- o fata foarte draguta cu parul castaniu spre roscat, lung si ochii negrii. Este verisoara lui Ten Ten. Konan- parul de un albastru mai deschis, destul de rar intalnit deci ciudat. Ochii ei fiind cenusii, spre albastru deschis. Stiu ca nu seamana de loc la infatisare, insa la comportament este parca identica cu sora ei vitrega, mai mica, Temari. Cassanya- Blonda cu breton, parul lung, ochii de-un albastru ca cerul innourat. Mai exact sora lui Ino. Inebunita dupa muzica mereu. Si ultima "membra" este Tayra pe care deja o stiti. Fetele astea sunt populare, foarte destepte si frumoase. Toti baietii spera macar la o noapte cu ele. Dapai la o relatie.
Cand varamea ma vede intrand in baie, isi inchide rimelul cu care se dadea acu doua secunde si ma intreaba daca am venit la scoala pentru ore. Eu dau negativ din cap si pun geaca langa chiuveta din fata ei.
-Te rog sa-i dai tu asta lui Itachi pentru mine. Am uitat sa ti-o dau azi dimineata. Mersi. Ne vedem acasa.imi termin eu propozitia cu un zambet pe fata. Cand o vad dand din cap afirmativ, ies fara griji din baie, dar fara sa vreau dau peste cineva...

Elera- Agent Ele- https://2img.net/h/i1221.photobucket.com/albums/dd476/Sakina_Anca_Yumi/Elera.jpg

Cassanya- Choko- https://2img.net/h/i1221.photobucket.com/albums/dd476/Sakina_Anca_Yumi/Cassanya.jpg

Sper intr-adevar sa va placa. O sa pun mai incolo ceva ce o sa va ajute, cred. Va pup! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta


Ultima editare efectuata de catre Yumi in Lun 27 Iun 2011, 20:33, editata de 3 ori
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Lun 27 Iun 2011, 02:29

Pentru a va face sa intelegeti mai bine ca v-am incurcat cred ca de tot! happy2

Rudenie:
Sakina-verisoara-Sakura
Tayra-sora-Hinata
Elera-verisoara- Ten Ten
Konan-sora vitrega-Temari
Cassanya-sora-Ino

Itachi-frate-Sasuke
Deidara-frate-Naruto
Hidan-verisor-Shikamaru
Sasori-frate-Gaara
Pein...nimic
Neji-verisor-Hinata,Tayra


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Lun 27 Iun 2011, 08:26

Cand ai scris Cassanya- Choko, te-ai referit la mine? Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 361396Hmmm... Oricum, eu sunt aici sa comentez nu sa fac pe detectivul. Asa, sa vedem:

Descriere: ai avut, dar as fi vrut mai multe sentimente, mai multe emotii. Am vazut ca ai facut o lunga prezentare a tuturor prietenilor si rudelor personajelor principale, dar mai trebuia sa adaugi descriere sentimentala.

Dialog: ai avut cateva replici la sfarsit, dar nu mi s-au parut seci.

Actiune: se desfasoara bine, nu mi se pare grabita, poate doar putin rigida. Putina descriere in plus ar mai fi indulcit-o.

Estetica: este bine ca lasi spatiu intre paragrafe. Totusi, nu stiu ce ai facut, dar ai deformat pagina. Incearca sa faci ceva cu pagina, deoarece este enervant sa dai ba in stanga ba in dreapta ca sa citesti.

Greseli de tastare/ortografie:

ganditit - ganditi
campiri - vampiri
pei - pai
Ggaara - Gaara
innourat - innorat
acu - ori scrii "acum", ori scrii "acu' "

Cam asta am avut eu de zis. Sper ca acest comentariu sa nu te fi suparat, deoarece nu asta era menirea lui. Astept nextul cu nerabdare. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Lun 27 Iun 2011, 14:46

Pei hai sa luam cu randul heh:

1. Da, tu esti Cassanya. M-am gandit ca ti-ar placea sa faci parte din fic. Daca nu-ti place spune-mi si schimb happy2

2. Nu stiu ce sa fac cu pagina! Si pe mine ma enerveaza nervi!

3. In acest capitol mi-am pus in gand sa nu pun prea multa descriere sentimentala, mai mult cea fizica pentru a va prezenta personajele happy2. Cred ca trebuia sa fie si un capitol asa ca sa stiti cine este in gasca, cum arata si un pic cum se comporta heh happy2


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Lun 27 Iun 2011, 15:31

Yumy dragă, e din vina pozelor :d
Aceeaşi chestie şi la ficul Demetriei şi a lui Soho
Descarcă pozele de pe ImageShark kiss


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 43041335886647080746110


Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19Lun 27 Iun 2011, 20:34

Mult mai bine acum cu pagina heh Mersi mult Patricia! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 7 I_icon19

Sus In jos
 

Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-