Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Dum 08 Mai 2011, 13:59

Deci este foarte comic lough
Prea tare prea tare
Yumi vreau nextu repede repejor
Plzz Pwp kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Dum 08 Mai 2011, 15:30

offfff doamne imi place ficul tau asa de mult mai ales ultimul capitol happy2
imi pare rau ca nu am mai trecut de ceva vreme pe aici dar nu am avut timp .. sad scoala asta nervi!
vreau nextu' cat mai repede... please
te pwwp dulce !! kiss kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Emoig

Sus In jos
Un bucheţel de zâmbete ♥
Genin
Genin
Un bucheţel de zâmbete ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : La măta.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 112
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : Happy! :)

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Mar 10 Mai 2011, 19:03

Ffoooarte tare! :)
Când ai de gând să pui nextul ? :(


Recunosc că poate-ai jucat mai bine.Dar nu uita! E 1-0 pentru mine ;)
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Sam 21 Mai 2011, 11:19

Uite next-ul! Imi pare rau ca nu e pervers si ca e destul de slab, dar nu am avut inspiratie la glume si perversitati. biciuitor Sper totusi sa va placa! Enjoy!

Capitolul 12: Vechile fete se intorc
Va dati seama ca eu si varamea muream de ras, chiar si Sasuke chicotea in timp ce Itachi era foarte nervos si alerga pana la baie. Ne-am asezat frumusel la masa si-am inceput sa mancam fara varamea si brunetul “ei”. De ce fara varamea? Nu vrea sa manance ceva pregatit de acel vampir, asa ca s-a dus in oras cu masina, inainte de scoala. In timp ce imi savurez micul dejun, il observ pe Sasuke uitandu-se la mine. Mai bine zis analizandu-ma. Ma opresc din mancat putin nervoasa si incep sa-l iau la intrebari :
-Ce-ai? N-ai mai vazut un varcolac mancand? Credeai ca mancam cu labele sau ce-ai?
-Nu, nu. Doar ca...saracutul de brunetel nu a avut cum sa termine pentru ca eu l-am intrerupt
-A! Nu ai mai stat langa o fata si acuma te-ai blocat. Nu mai stii ce sa mai faci. Lasa draga, o sa te descurci tu, cand cresti!imi bat eu joc de el, accentuand ultimele doua cuvinte
-Ha, ha! Ce sa spun?! Very funny, intradevar. Auzi, sper ca n-o sa te duci vreodata pe scena cu gandu de a amuza spectatorii pentru c-o sa te trezesti cu rosii pe fiecare particica a corpului.mi-o intoarse el.
Eu il privesc cu maturitate si-mi dau ochii peste cap.
-Oricum, ma gandeam la ce s-a intamplat aseara, frumoaso. Ma sorbeai din priviri. Ce s-a intamplat draguta? Papusa de portelan s-a spart un pic?
-Eu te sorbeam pe tine? Mda, stii ceva. Nu mai am pofta sa mananc.
La auzul batjocorei mele la adresa lui, s-a incruntat. Eu imi iau farfuria si-o pun in chiuveta, dupa care ma duc sus, la etaj, in camera mea pentru a ma imbraca. Ce sa-mi iau astazi? Pei cum ma simt azi? Hmm...obraznica. Am decis! Imi iau o pereche de colanti foarte mulati, negri si o camasa scurta, neagra. Cu o pereche de pantofi cu toc. Cat de dragut pot sa arat? Intrebare capcana! Foarte! Revenim. Mi-am prins doua suvite la spate, restul parului lasandu-l liber. Imi iau ghizdanul si cobor la parter. Cand sa ma uit in stanga si-n dreapta, nimeni si nimic. Se pare ca fratiorii s-au simtit in plus, exact cum erau si-au plecat acasa. Ce bine ! Imi iau cheile, incui vila parintilor si ma urc in masina pentru a ma duce spre scoala. In timp ce mergeam, incepe sa ploua. E cam ciudat fiind iarna. Stergatoarele merg in continuu. Eu sunt prinsa in trafic, ascultand muzica la radio, dar la un moment dat melodia este oprita de un prezentator meteo. “Dragi ascultatori, imi pare rau sa va anunt, dar din pacate vom mai astepta chiar ploi si mai drastice in urmatoarele doua zile. Dupa, vom avea ninsori pana la Craciun. Va multumesc pentru atentie! Ascultati in continuarea Tokyo Fm. O seara buna!”
La auzul prognozei meteo, imi cade capul pe volan, producand un zgomot asurzitor pe nume claxon. Nu se poate! O sa ploua? Si o sa fie la fel traficul? Firar! Daca nu ma grabesc o sa intarzii la scoala! Ma enervez, ies din coada la care eram abonata, injurata de toti soferii din fata si din spate si ma indrept spre o scurtatura care duce la scoala.
Cand ajung, observ sa nu e nimeni in curtea scolii. Foarte tare, frate! Imi iau repede ghiozdanul, inchid masina si inconjurand baltile mari, ajung in scoala. Sa vedem. Pei eu acum am engleza, in clasa mea, la etajul unu. Sper ca profa intrazie. Incep sa alerg repede prin scoala pana in fata clasei mele. Tocurile mele faceau un zgomot oribil pe cimentul rece! Noroc ca nu a iesit directoarea din cancelarie sa-mi faca observatie! Ajung in fata clasei. Nimic special. O usa din lemn de brad, pe care era scris mare 11 A. Oftez, imi iau aer in piept si apas pe clanta usii. Cand am intrat, zgomot. Din fericire profa intarziase deci am scapat de o alta morala. Doua secunde imi fug ochii prin clasa. Itachi era foarte nervos ceea ce e destul de ciudat. Adica noi am facut o mica glumita, ce-are baiatul? Nu mai poate sa faca mostenitori sau ce? Sasuke vorbeste cu un blond destul de hiperactiv din cate vad, Hinata imi face de mana, insa ceea ce ma surprinde este ca sta in banca cu Tayra. Hopa! De ce sa stea cu sorasa? Ele nu stau asa decat daca s-a intamplat ceva cu mine sau Sakina. Cand sa ma duc in banca, langa Sakina, Hinata ma trage un pic de mana si-mi spune:
-Succes!
Pentru ce? Nu am avut timp s-o intreb ca a intrat profa si eu m-am pus in banca repede. Imi intorc privirea catre Saki si o vad un sac de nervi. In momente ca astea parca mi-e si frica s-o intreb ce are. Ea stiind ce o sa am de gand s-o intreb pana la urma, imi raspunde:
-In spate!
Ma uit in spate si ce sa vad? Mike stand intr-o banca, scriind de la tabla ce-a predat profa pana acum! Mike, dupa cum stiti, este fostul prieten al Sakinei. Nu mi-l mai amintesc de cand aveam 13 ani, dar sunt sigura ca acum arata mult mai bine. Are corpul facut bine de tot, parul blond, scurt, in tepi dar nu tepi de aia caraghiosi cum isi mai fac unii. Poarta un tricou negru, mulat, blugi negrii, nelasati si o pereche de adidasi “Nike” negrii cu alb. Arata bine de tot! Dar are aceesi privire gretoasa! Un baiat care nu pune suflet intr-o relatie, exact asa e el.
-Domnisoara Haruno! Cea mica.strigase profa
Cand clasa aude asta, incepe sa rada, chiar si eu si varamea.
-As fi foarte bucuroasa sa ne onorati cu atentia la ora! Nu doar la colegul cel nou.
M-am inrosit toata in timp ce desteptul ala imi face cu ochiul. Imi cer scuza de la doamna profesoara si asa continua ea lectia plictisitoare, pana la clopotel! Multi colegi se duc de mana pana la baie, fata baiat si eu chiar nu vreau sa stiu ce fac acolo, mimozele se duc la cei doi Uchiha si eu deschid discutia cu varamea
-Uite ce e, nu te mai framanta degeaba. Lasa-l in pace ca nu merita! Nu-l baga in seama. Te rog Saki! Fi puternica si zdrobeste-l ca pe un gandac, exact cum faci si cu ceilalti care-ti intra-n cale!
Varamea incepe sa zambeasca si ma imbratiseaza. Ne luam sacosa cu sportul si ne indreptam catre iesirea din clasa, cand...

Sasuke:
In sfarsit s-a sunat! Doamne cat de plictisitoare este ora de engleza cand facem cu baba asta! Ma duc la fratimio care statea la geam si se uita la copacii din padurea de langa scoala.
-Ce-ai? Este gelos pe noult coleg? Doar pentru ca a fost prietenul Sakinei? Nu te-am mai vazut niciodata asa!
-Einstein, tu-ti mai amintesti cine-i asta? E Mike Stone! Tipul ala care si-a facut gasca la 17 ani in scoala, impotriva gastii noastre. Ala care se credea mai bun decat mine. Iti mai amintesti de enervantul ala?
-Mda...vag, dar imi amintesc. Asa si?
-Asta a fost primul al Sakinei daca intelegi ce vreau sa spun. Cum a putut desteptul asta sa o aiba pe rozalie? Ea care-i asa de firava si sensibila chiar daca nu arata asta! Care-i asa de frumoasa si care te incalzeste cu un simplu zambet de-al ei dulce. Cum sa o aiba, asta care pun pariu c-a inselat-o de o groaza de ori, nu doar cu fata Hyuga?! tipa, dar totusi in soapta pentru a nu auzi ceilalti colegi si dadea cu pumnul in pervaz. Suntem intrerupti de un zgomot. “Buf!”

Va pup dulce de tot!kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Sam 21 Mai 2011, 13:19

super tare.next plz


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Sam 21 Mai 2011, 13:36

Next urgent
Urgeeeennntt in love
please :next:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Sam 21 Mai 2011, 14:10

Ce tare e! Astept nextul draga mea. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Un bucheţel de zâmbete ♥
Genin
Genin
Un bucheţel de zâmbete ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : La măta.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 112
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : Happy! :)

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Dum 22 Mai 2011, 00:55

Yumişor e foarte frumos capitolul.
Îmi pare foarte rău că am trecut aşa târziu pe aici dar.. :d
Totuşi sper că vei pune nextul în curând! :)
Te pup! in love kiss


Recunosc că poate-ai jucat mai bine.Dar nu uita! E 1-0 pentru mine ;)
Sus In jos
susan22
Genin
Genin
susan22

Sex : feminin Varsta : 24
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 66
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit : Melancolica

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Dum 22 Mai 2011, 15:42

NEXT NEXT NEXT

daca nu pui NEXTul ma dau cu capul de pereti nervi!

asa ca CONTINOARE pls :))) hug2
Sus In jos
AyumiH
Academy Student
Academy Student
AyumiH

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 0

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Joi 02 Iun 2011, 22:54

Imi place foarte mult ficul, nu am mai intrat de mult pe aici, dar sa sti ca ma bucur ca am intrat.
Ideea e cat se poate de originala. Dialogul nu e de loc sec, descrierea e WOOW, naratiunea, hmmm nu mai am ce spune. Totul se imbina armonios, imi place cu adevarat. Ce sa spun mai mult , astept nextu.:)
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 00:19

Capitolul : Un nou brunet care spune multe

"Buf!" Ce se intampla? Imi intorc privirea uimita, la fel ca si fratimio si-o vad pe Sakura rosie stand peste un brunet. Corpurile lor se uneau de parca ar fi doua jumatati de stea ce s-au regasit dupa multa vreme. Eram si mai furios cand am vazut ca acel brunet era varamio. Imi strangeam pumnul tare de tot si asteptam ca unul dintre ei sa se ridice si sa spuna ca a fost o greseala, dupa care sa plece indiferenti din acel loc, dar nu! Nu s-a intamplat asta! Ei stateau acolo "bine-mersi", rosii ca Mos Craciun.

Sakura:
In nici doua secunde sunt sub un brunetul extraordinar ce dragut! Ochii lui rosii cu pete negre imi aminteau de ochii lui Sasuke. Acea roseata din obraji pe care sigur o aveam si eu la randul meu era asa de draguta. Parca ii si simteam fierbantarea obrajilor. Parul lui lins dar totusi cu tepi pe ici-colo arata super. Totul a fost distrus de logic, Sakina:
-Romeo, Julieta! Ati uitat sa va folositi picioarele? Hai! Ridicarea!striga ea chicotind
Baiatul se ridica cu sfiala de pe mine, se scutura pe pantaloni si imi da mana sa ma ajute. Ce dragut! Gentelman. Imi place! Acum incepea sa-si ceara scuze, ca nu a fost atent si spera ca l-am iertat si bla bla bla, dar eu nu eram deloc atenta la spuse lui, ci la el. Ce dragalas era cand nu avea curajul sa ma priveasca in ochi in timp ce-si cerea scuze. Cum isi dadea mana prin par cand nu ma stia ce sa mai spune de greseala facuta. Eu stateam acolo, mica, rosie si cu o privire foarte inocenta. Ii spun ca nu e nici o problema si imi indrept si eu putin rusinata de cele intamplate, privirea in jos. Vazand ca o tacere ce ar fi putut risca sa fie lunga predomina, el incepe sa se prezinte.
-Sunt Iruya Uchiha. Varul lui Sasuke si Itachi. Tocmai venisem sa le aduc ceva. Tu...pe tine nu te-am mai vazut pe-aici. Esti cumva noua?
-Mda. Vin din New York impreuna cu familia.
El se uita atent in ochii mei si incepe sa-mi miroase “parfumul” specific varcolacilor.
-Am inteles. Deci tu esti Haruno. Intrebarea este care dintre cele doua?continua el
-Sakura. Cea mica.ii spun eu intinzand mana spre el pentru a da “noroc”. Si ea este Sakina, verisoara mai mare.si-mi indrept privirea catre varamea
Saki il saluta politicoasa dupa care ma impinge spre iesirea din clasa. Asa a reusit sa-mi reaminteasca ca mai avem si ore. Uitasem de ele! Cand sa imi iau ramas bun de la noul vampir, acesta imi da o carte de vizita, cu numarul lui de telefon.
-Daca ai vrea sa ne mai intalnim vreodata...suna-ma.
Ii dau afirmativ din cap si imi intorc privirea. Exact la tanc. Eram rosie! Am mai trecut prin multe dati in care mi s-a mai intamplat cam la fel, dar acum e cu un vampir dragut! Varamea radea de mine tot drumul pana la sala de sport. Ce ma enerva foarte tare era ca incepea sa ma imite:
“-Sakura, cea mica. Hihihihi”
-Eu nu chicotesc asa!
-Ba da! Asa ai facut. Ce telenovela. Sakura, acum nu te supara pe mine, dar tu stii ca urasca telenovelele in care toata lumea iubeste pe toata lumea. Sper ca aceasta “relatie de prietenie dintre tine si el” sa nu se transforme in “Iubirea interzisa a unui varcolac si vampir”. Mai pe scurt I.i.a.u.v.s.v.
Peste 5 ore iesim si noi de la scoala. Ploua. Ce frumos! Fiecare picatura parca dorea din tot sufletul sa se imbine cu o alta, ca un cuplu frumos din zilele noastre, pentru a cadea impreuna pe pamantul cu ciment rece, fara suflet si indiferent. Le suradea ideea de a muri impreuna. Mi se parea ciudat cum era facuta viata unei picaturi de ploaie. Sau a unei picaturi in general. Cum ar fi lacrima nu isi gaseste niciodata o pereche pe obrazul fin al fiecaruia. O picatura dintr-un pahar este mereu alaturi de suratele ei. Una de speranta, are un inceput destu de singur, dupa care mai vin alte picaturi de speranta si dorinta si altele si altele si tot asa, dar picaturile de ploaie imediat se gasesc si aleg sa moara impreuna. Pare atat de simplu, dar in viata de zi cu zi nu este deloc asa. Poti sa ajungi la 80 de ani cand stii ca nu mai ai mult de trait si incepi sa evaluezi tot ce-ai facut in viata si atunci iti dai seama ca tu nu l-ai iubit niciodata pe cel cu care ai fost toata viata. Eu cu siguranta nu-mi doresc o soarta ca asta. Sunt trezita de claxonul unui barbat ce este destul de furios pentru ca tocmai eram pe cale sa provoc un accident cu masina. Imi dau seama ca ma aflu pe scaunul de piele din masina mea frumoasa si scumpa, cu mainile pe volan si piciorul apasat pe frana.

Imi pare I’m sorry ca a durat atat de mult pana sa aduc next-ul care si asta e scurt si sec! Efectiv nu mai aveam idei. Si nici nu mai am. Deci aceasta pauza nu m-a facut decat sa lenevesc, nu sa-mi aduca idei asa cum imi planuisem. Sper totusi sa va placa. Va pup ca de obicei dulce de tot!kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Sam 04 Iun 2011, 14:30

next

Intervenit de Crystal: Deci draga mea, daca nu ai ceva mai mult de spus inafara de "next", lasa pe altii! Treci pe la regulament!
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 06:48

Vai ce capitol frumos! Eu abia acum am revenit, dar promit sa incep sa dau comm-uri multe. Asa, eu astept nextul cu nerabdare. Pune-te pe tastat daca nu vrei sa te pap. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Lun 06 Iun 2011, 11:34

Waw ce frumos e :x ideea imi place, adica o ador si chiar scrii frumos.
Aia sunt ca soarecele si pisica, imi plac..dar ma omori ca nu ai pus nici macar un sarut intre ei :( abia astept nextu:*


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 14:24

Imi place ficul tau. Iar capitolul asta a fost chiar reusit.
Hai cu NEXtu a hug Ca mor de nerabdare, sa vad ce se mai intampla


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 9r4p45
Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 16:32

superrrrrrrrrrrrrrrrrrr kapitol nextul mai repede heh
heh heh heh heh heh


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 19:17

superbbbb.....hai cu nextu repede k imi place la nebunie ideea asta cu varcolaci si vampiri si shakira...sau cum ai numito u....por la scris in continuare


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 19:41

haide odata cu nextu ala.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 22:28

Scumpo ce-ai facut cu nextu ala ca toti il astepatm si nu mai apare sper sa vina cat mai repede ok hi!



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 15:13

Cand ne pui NEXtu ? think
Noi il asteptam kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 9r4p45
Sus In jos
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 22:04

Pune continuare!!


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Sam 11 Iun 2011, 22:44

Vai, scumpo nu pot sa cred k nu ti-am citit fic-ul mai devreme....doamne, deci e superb, il ador❌x:x....tot ce vreu este next-ul, da-l vreau cat mai repede...te rog k ma supar pe tn dak nu il pui...Te poop si nu uita de next kiss


I had to break myself to carry on.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 17:29

Yumi vrei sa ma omori? sad
Tu sti cat iubesc ficu tau
Sti ca il ador in love
Urgent next ca te mananc cu tot cu haine lough
SasuSaku forever in love

P.S De ce Sasuke nu a sarutat-o pe Saku pana acuma?:-w Urgent kiss SasuSaku in love


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Lun 13 Iun 2011, 18:49

Alooo??? Cat mai trebuie sa astept pentru acest next? Eu astept, dar anunta-ma pana cand. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19Mier 15 Iun 2011, 00:30

Ola everybody! Kill me! Nu am avut ce face nervi! inspiratia a gasit alta fata si m-a parasit! sad
Las' c-o prind eu pe strada vreodata si-i dau cateva biciuitor

Capitolul 13:La un pas de viol

Tocmai era sa fac un accident de toata frumusetea! Doamne! Ma claxoneaza un barbat de 50 de ani intr-una!
-Mai fetito, mai! Invata sa conduci, domnisoara. Fate blonda daca nu stii, macar sa vad blond in parul tau ca sa ma asigur eu mai bine data viitoare! Copii obraznici si cu bani gata!spunand acestea a plecat claxonandu-ma in continuare.
Eu eram complet paralela cu strada, masina, oamenii. Nu intelegeam de ce. Stergatoarele mele mergeau intr-una, indepartand orice lacrima a cerului de pe geamul meu. Cand sa fac stanga la o intersectia, ce sa vezi? Am facut pana la masina. Era de-a dreptul minunat, mia ales ca afara era o furtuna de lacrimi si eu nu aveam nici o umbrala si nici geaca groasa! Parchez masina frumusel, oftez greoi si o incui pentru ca, sa fim seriosi, cine nu ar vrea o astfel de masina? Niciodata nu m-am dat mare cu ceea ce am si nici nu as avea de gand s-o fac, dar cateodata ma mai laud in sinea mea. Acasa nu pot ca se enerveaza Sakina cand aude de laudat pentru ca sunt fata de bani gata, la scoala mie sa nu ma creada lumea o fitoasa si in viata de zi cu zi, nu simt nevoia s-o fac. Nici nu sunt genul, sincer!
Imi era frig, ba chair mai mult, teama. Eram in cartierul drogatilor. Aici multe fete de varsta mea, ba chair mai mici si-au pierdut puritatea. Ok, eu mi-am pierdut-o de mult. De doi, trei ani, dar asta nu conteaza. Nu am de gand sa fiu marioneta unui drogat vai de capul lui, care isi petrece seara cu fetele si dimineata habar nu are unde s-a culcat!
Adidasii mei ating pamantul ud si rece la fiecare secunda. Gluga imi este pusa pe cap, dar asta nu ma prea avantajeaza. Tot am parul ud. Dar nu ar trebui sa ma plang acuma de asta, ci ar trebui sa spun de vagabonzii din coltul intunecat, de langa cosul mare verde de gunoi, care se indreapta spre mine fluerandu-ma. Mi-era foarte frica asa ca am marit paul. Tot asa, tot asa pana am inceput sa fug de-a binelea. Din pacate unul mi-a venit exact in fata, incoltindu-ma dupaia toti din toate unchiurile. Simteam ca innebuneam.
-Daca vreti bani, va dau cat vreti doar lasati-ma in pace, va rog!strig eu cazand din picioare din cauza stresului. Am simtit atunci, pentru prima oara dupa jumatate, ba chair un an, doua lacrimi iesind din scorbura lor, cu atata dorinta. Imi dadeam seama ca erau lacrimi pentru ca spre deosebire de picaturile de apa cazute din cer, lacrimile mele erua fierbinti. Curgeau incet si greoi pana la jumatatea obrazului ce-mi era rosu de la frica, de la jumatatea lui, inspre gat erau rapide. Si-nca una, si-nca una si tot asa. Steteam pe asfaltul umed si rece, plangand ca o neajutorata de pe strada, inconjurata de 5 oameni "solizi" si rasetele lor enervante! Se apropiau din ce in ce mai mult de mine. Seful lor era cel mai aproape. S-a coborat la mine, m-a tras de par violent, m-a ridicat si m-a trantit pe un zid plin cu graffiti si cranii pe el.
-Hai sa vedem ce bunaciune avem azi!si zicand astea, s-a apropiat cu gura de gatul eu, a scos limba lui scarboasa si a incercat sa ma sarute violent. Eu plangeam, de eram demna de mila si-l imploram sa ma lase in pace. Vazand ca nu are chef sa se opreasca, am "infruntat" cat -de-cat soarta, mi-am strans ochii si asteptam acea atingere umeda, care sigur mi-ar fi provocat fiori, dar nu a venit!

E scurt, stiu asta! Maine sau cel mult joi va aduc un capitol mai lung! Sorry!
sad Tocmai capitolul 13 este ghinionist pentru Sakura lough
sI NU UITATI!Va pup dulce de tot! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta


Ultima editare efectuata de catre Yumi in Mier 15 Iun 2011, 17:43, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-