Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Vin 29 Apr 2011, 13:05

Domanee!! Iti multumesc din suflet ca ai data sa puna ficamea capitolul.
Minune! Aleluiaa! Deci scumpa mea, tu sti cat am asteptat? biciuitor
In fiecare zi treceam pe la fiicul tau sa vad daca ai pus continuarea dar nimic: Cri, cri, cri.
Da a dat Domnu so pui si tu acum! Mama deci eu iti ador fiicul pur si simplu sunt inebunita dupa el. Ce fiica talentata am!
Draga mea am mai vazut greseli de tastare dar nu-i nimic se rezolva cu un edit. Hmm d actiunea e un pic grabita dar mie tot mia placut.
Vaii lasama faza cu Sasuke a fost bestiala, mai ales la sfarsit cand am ras mult si bine. Si Saki? Poate sa indragostit de Itachi rusinos Mama ce m-as bucura love
Deci prin urmare draga mea iar m-ai lasat intr-un mare suspans! Fa ceva cu el ca eu vreau nextu repede ca sa vad ce se intampla.
Te roooog! please Pune repede nextu ca nu mai am rabdare.
Off vreau sa vad ce s-a intamplat! prin urmare inka un capitol foarte reusit din partea ta! Stii cat te iubesk nu? Vreau next!

Gambatte! hi!


[center][img]Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Vin 29 Apr 2011, 21:32

my god nu-mi vine sa cred ca am ratat 3 capitole si de obicei eu aflu imediat de capitolele noi.si app Hristos a Inviat!
next plz


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Vin 29 Apr 2011, 21:50

deci iti multumesc foarte mult deoarece mi-ai dedicat si mie capitolul .. cat te iubesc eu pe tine kiss
imi place asa mult..!! e superb.. Oare cine a stins lumina ?? Hmm..think am eu o banuiala.. happy2
vreau nextt cat mai repede ....te roogg please
te pwwp si spor la scris !! kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Emoig

Sus In jos
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 12:40

Yumii!!!!
Imi place extrem de mult ficul tau in love
Mai ales faptul ca i-ai mai umanizat
Adica, a tai pot muri nu?
Oricum e foarte tare abia astept nextu' in love
Kiss a hug kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 IconsUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 12:44

Ola! Ma bucur foarte mult ca va place ficul meu.
Next-ul nu stiu cand il pun
Si in legatura cu ce ai spus tu, ade.
Intradevar, la mine vampirii mor, la fel si varcolacii.
Mi se pare mai interesant sa traiasca la fel ca un om decat sa fie nemuritor.
Oricum fiecare cu parerea lui
Mersi ca imi cititi ficul
Si va pup dulce dulce de tot! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
No name.
Academy Student
Academy Student
No name.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt de acolo de unde te aştepţi mai puţin.:>
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 12:50

Cât mai repedee Yumi că ne ţii în suspans. ;;)


Learn from yesterday,live for today,hope for tomorrow...
The world is painted in black and white
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Sam 30 Apr 2011, 12:57

[b][i]Yumi scumpa mea abia astept nextu deci e nemaipomenit



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Dum 01 Mai 2011, 19:30

Capitolul 10: Ochii urmaritori

Imi era teama. Picaturile de apa ale furtunii, care se loveau de geamul bucatariei, formau un sunet sinistru. Speram ca e un cosmar si o sa ma trezesc la un moment dat. Fulgerul ce se vedea in geam ma speria mai ingrozitor decat eram. Uram fulgerele. De mica am avut o problema cu ele. Stateam in bucatarie, chipul meu fiind intr-un coltisor intunecat. Lumina stralucitoare a lunii ce trecea prin geam, imi atingea corpul de la degetele mainii, in jos. Teama isi facea loc sa intre prin corpul meu, fara nici o problema. Ma gandeam la cei mai rau. Daca nu sa intampla nimic cu Sakina, atunci trebuia sa fi strigat pana acum. Imi era frica sa fac vreun pas, pentru a nu ma auzii cineva. Din cand in cand un fulger ma trezea din cosmarul gandurilor mele. Imi intorc privirea incet, incet spre geamul in care picaturile de ploaie se zbad sa ajunga in casa, desi nu pot. Daca ce am spus eu pana acum a fost o exagerare cu “hotii” sau “criminalii”, acuma sunt sigura ca am dreptate. Stau cu privirea atintita catre geam in timp ce mi se face piele ca de gaina. Inghid in sec si clipesc pentru a fi sigura ca nu am halucinatii de la film. Doi ochi rosii ma priveau cu dorinta de a ma avea, dar in acelasi timp si cu ura. O umbra de barbat statea in ploaie, nemiscata. Parca nici nu-l deranjau lacrimile cerului si fulgerele. Nu era intratat de aproape de geam pentru ai vedea fata, dar ochii lui spuneau multe. Stateam acolo, cu mainile lipite de corp, cu spaima in mine si ma holbam la acel individ. Imi era frica sa-mi intorc toata fata spre el asa ca il priveam numai din profil. O tacere apasatoare era in casa. Nu se auzea decat “pic,pic,pic”. Acele lacrimi ale cerului ce plangea in locul meu. Eram prea speriata pentru a plange. Ma holbez in continuare la ochii iadului, pana cand doua maini calde imi imbratiseaza corpul. Nu stiam cine e, dar in momentul ala, singurul lucru important era ca nu eram singura. Imi inchid ochii parca asteptand sa-mi trag ultima suflare. In acel momet cateva soapte imi mangaie urechea.
-Hei, de ce-ai tipat asa? M-ai speriat!
Puteam recunoaste vocea asta. Atat de enervanta si suparatoare pentru mine in general, dar in momente ca astea, atat de dulce si asteptata. Era Sasuke. Nu-mi venea sa cred ca tocmai el ma tinea in momentul ala in brate. Imi indrept privirea spre el, sperand totusi sa il vad, insa nu reuseam din cauza intunericului. Ii raspund la imbratisare, dupa care ma uit din nou la geam sa vad daca acei ochi rosii mai sunt acolo. Nimic. Au disparut! Zici ca eram intr-un film de groaza.
-Ce s-a intamplat cu lumina?il intreb eu pe brunet, fara putere in glas
-Furtuna e de vina. De ce-ati tipat asa voi doua? Chiar v-ati speriat de la filmul ala de groaza, nu?imi raspunse acesta chicotind
-Sasuke!il opresc in soapta din ras. Stiu c-o sa ma crezi nebuna, dar…am vazut doi ochi rosii la geam, privindu-ma cu ura.
In acel moment pe chipul lui a aparut o urma de seriozitate. Nu puteam vedea asta, dar faptul ca nu-l mai auzeam razand, demostra seriozitatea. Se indreapta cu privirea catre geam, trage la o parte perdeaua, facand lumina lunii sa ii mangaie chipul si incepe sa se uite peste tot, pe geam, insa cum era de asteptat, nu a gasit nimic.
-Poate ti s-a parut.incerca el sa ma linisteasca
-Sasuke, stiu ce-am vazut. Nu se poate sa mi se fi parut! Acel rosu aprins al iadului era la geam, intr-o umbra de barbat. Hai s-o cautam pe Sakina sa vedem daca e bine.
-Calmeaza-te. Itachi s-a dus la ea.imi raspunse acesta uitandu-se in continuare pe geam.
Eu stateam cu privirea atintita la brunet. In lumina lunii era asa de frumos. Pielea lui palida se potrivea ca o manusa cu parul sau scurt, albastru spre negru. Doua suvite ii mangaia chipul. Ochii lui precum onixul exprimau raceala. Dar privirea lui pe care o are in acest moment, era una destul de blanda. La un moment dat incepe sa zambeasca, aratandu-si dintii albi, lunii. Wow! Erau destul de ascutiti! Curioasa, il intreb de ce rade in momente ca acestea.
-Cum sa nu rad daca tu numai la mine te uiti de vreo 2 minute? De ce te holbezi la mine? Sa stii ca nu eu am fost baiatul de afara cu ochii rosii. Chiar daca si eu pot sa-mi fac ochii asa, nu eu am fost afara. Ar trebuii sa fiu nebun sa ies in ploaia asta. Ti-am spus asta pentru ca nu cumva sa crezi ceva gresit despre mine.
Ii dau din cap afirmativ, in semn de “Stiu” si-l rog sa mergem sa vedem ce fac ceilalti pentru ca nu pot sa ma opresc din a ma gandi la ochii aceia inspaimantatori. Il vad pe Sasuke cum mi-o ia inainte si cum in mana, si-a luat un cutit, in caz de orice. Ma speriat chestia asta. Merg incet, incet pe holul casei, pana cand mana lui Sasuke ma opreste. Imi arata sa fac liniste si imediat pune cutitul la gatul cuiva. In acea secunda, s-a aprins lumina. Zici ca eram intr-un film foarte prost! La al cui gat era pus cutitul? La Itachi Uchiha, care statea si el in fata lu’ varamea. Cei doi frati aveau la gat cutite. Am rasuflat usurata vazandu-i pe Itachi si varamea. Dupa o imbratisare primita de la Sakina, ne-am dus la culcare toti. Nu mai aveam nevoie de nimic! Gata! Destul pentru o zi!

Sper sa va placa! Continuarea nu stiu cand. Ati vazut ca nu brunetii au stins lumina din casa? V-am aratat eu lough. Astept pareri. Va pup dulce de tot! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Dum 01 Mai 2011, 21:48

first comm.vreau nextu.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Dum 01 Mai 2011, 22:42

sunt a doua..!! dance2 dance2
deci SUPERB capitolul mi-a placut asa mult.. a hug
wow nu pot sa cred chiar ne-ai facut-o la faza cu lumina .. lough adica eu sincera sa fiu eram aproape sigura ca cei doi bruneti au stins-o doar ca sa faca o gluma si sa le sperie pe fete ...dar se pare ca nu a fost asa .. lough
oare ce o fi fost cu ochii aceea rosii ?? think
sper sa pui continuarea cat mai repede ca mor de curiozitate sa vad ce se intampla...!
pwwpici !! kiss kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Emoig

Sus In jos
ada
Genin
Genin
ada

Sex : feminin Localizare Localizare : Undeva in intuneric
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Mda...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Lun 02 Mai 2011, 10:24

Ochi rosi? Era oare Sasuke...hm

Hi hi hi. Scuze se pare ca nu mai stiu nici sa salut. Hei!
Cum spuneam imi place. Dar cum sa numi placa. E mirific.
Cine era la geam?? Poate tipul cu ochi rosi a stins lumina...
Poate. Mda eu imi dau cu presupusul ce sai faci mia placut moolt capitolul.
Uf. E foarte frumos ficul tau scumpo. Continua tot asa.
Astept next-ul. Spor la scris.

Ja'ne

Sus In jos
No name.
Academy Student
Academy Student
No name.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt de acolo de unde te aştepţi mai puţin.:>
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Lun 02 Mai 2011, 11:26

Şi eu ca şi ''pink angel'' credeam că băieţii au stins-o intenţionat :))
Însă faza cu ochii roşii nu ştiu ce să spun,eu nu cred că a fost Sasuke
În fine,vedem mai încolo când o să pui nextu' :x
Să sperăm că repede :X:X


Learn from yesterday,live for today,hope for tomorrow...
The world is painted in black and white
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Lun 02 Mai 2011, 11:41

Mamaaa! cat am asteptat eu nextu!
Deci e fabulos, pot zike ca cel mai taree capitol de pana acum. Are suspans si de toatee. Mamaaa deci eu iti adoor fiicul! E atat de interesant.

Deci capitolul a fost fabulos in love I love it!
Deci faza mea preferata e aia cand Saku se uita la Sasu si brunetu se intoarce si rade:) happy2 Deci faza aie e grozava. Saku da semne de slabiciune cand e q Sasu love
Deci eu ma intreb cine o fi ala cu ochii rosi, in orice caz cred ca e un vampire :<<:
Daca se atince cu un deget se Saku, gici ce ii face Sasu? lough Il bate la poponet biciuitor
Mamaa daca nu pui nextu nu stiu ce fac! Deci credema ca mereu astept cu sufletu la gura:((( sad
Plang vorbesk serios, tu nu sti cat iti ador eu fiicul. Deci te roog vino cu nextuu! please
Te pup si Gambatte! i love you


[center][img]Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Lun 02 Mai 2011, 18:09

Ce sa mai zic?
E superb!
S prea frumos in love
Next


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
voltura16
Genin
Genin
voltura16

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : in fata calculatorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 143
Puncte : 227
Reputatie Reputatie : 70
Hobby-uri Hobby-uri : liceu , teatru ,desen ,designe si mai nou scriu paci:P
Stare de spirit Stare de spirit : a dracu de buna!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Mar 03 Mai 2011, 10:40

ma simt jenata ca dabia acum ti-am citit ultimul capitol....dar mai bine mai tarziu decat niciodata!!!
imi place foarte mult cum descri si restul dar nu inteleg un lucru
Sasuke e vampir....
Sakura e varcolac.... de ce ii e frica Sakurei de hoti? Ca ea buff! se transforma in varcolac si-i face praf pe hoti...
iar Sasuke de ce este asa , nu stiuprea uman?
le-ai dat sentimente prea umane in comparatie cu ce sunt ei (daca ne luam dupe primele capitole)
fa-i mai duri doar sunt creaturi ce pot supune oamenii in orice moment si sincera eu n-asi putea fi supusa de niste creaturi carora le e frica de filme d groaza si stat pe intuneric...



scz de critica , e doar parerea mea!


Cu multa dragoste Voltura16
teutza_girl95@yahoo.com
Sus In jos
No name.
Academy Student
Academy Student
No name.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt de acolo de unde te aştepţi mai puţin.:>
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Mar 03 Mai 2011, 11:19

Într-un fel sunt de părere cu Voltura16
Dar oricum e reuşit ficul! Mie una îmi place
Şi aştept nextul!
Te pupăcesc ! :* a hug


Learn from yesterday,live for today,hope for tomorrow...
The world is painted in black and white
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Mar 03 Mai 2011, 19:49

Imi place la nebunie acest capitol. Sper ca urmatorul sa iasa in curand din cuptor ca altfel te bombardez cu amenintari. huh? lough huh? Choco te pupaceste dulce!!! kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Mier 04 Mai 2011, 17:29

Voltura nu ma supar de loc de "critica" ta.
Ideea e ca am vrut sa le fac pe cele doua verisoare sensibile
Ele vor sa para dure si chiar sunt doar ca in ultimele capitol v-am aratat punctele slabe, mai precis filmele de groaza, din cauza carora le e frica in acest moment de intuneric
Dupa cum am mai spus, nu am vrut sa-i fac nemuritori pentru ca mi se pare cam plictisitor sa traiasca mereu si mereu si mereu. lough
O sa ma gandesc la ceva pentru a ma lega mai mult de vampiri.
Ei vor sa traiasca normal, as acum au fost invatati, in secret.
Nu ma supar de loc de parerile voastre. Ma bucur ca data aveti ceva neclar, imi spuneti
Ma bucur ca va place si next-ul nu stiu cand pentru ca maine am teza. Probabil in weekend.
Va pup dulce de tot!kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Mier 04 Mai 2011, 17:55

NU Yumi mie imi place asa cum e in love
Vreau sarut
Vreau perverss in love
Vreuuu Next love


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Mier 04 Mai 2011, 20:31

Mda si mie imi place asa cu e in love
Si cu a zis si Ele vreau pervers!!!
Dar cel mai mult vreau NEXT! ike


[center][img]Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Sam 07 Mai 2011, 19:41

Capitolul 11: O dimineata ciudata
Soarele stralucitor s-a ridicat falnic si somnoros, dar in acelasi timp, bine dispus, pe cerul senin. Razele lui calduroase ma obliga sa ma trezesc, atingandu-mi ploapele ochilor. Nu doar eu am fost deranjat de "superba" minge de foc, ci si fratimio. Somnorosi, ne intindem nu prea silentiosi, ne "stergem" pe la ochi si incepem sa facem cu randul la baie. Dau plapuma la o parte si ma ridic din pat. Pe mine am o pereche de boxeri rosu cu negru pe care scrie "Just a night". Mi se potrivesc. Fratimio nu e la fel de "sexy" ca mine asa ca nu vrea sa arate, deci poarta numai o pereche de pantaloni de pijama. Pieptul descoperit la amandoi. Intru in baie si-mi fac toaleta. La fel face si Itachi. Iesim din camera si ne indreptam catre bucatarie. Cand sa intram sa vedem ce ne-au pregatit fetele, vedem...nimic. What the...? Frate de cand ma stiu, fetele le fac de mancare baietilor. Adica e logic. Ma uit la fratimio si-l vad dandu-si ochii peste cap. Parca stia ca asa o sa se intample. Cu ranjetul pe fata, ma conduce la etaj. Intra in camera la fete tip-til tip-til si imi face semn din mana sa vin si eu dupa el. Ma uit la fete. Par asa de inocente, dar formele lor le da de gol. Razele soarelui ii mangaiau chipul Sakurei. Parca nimeni nu ar putea s-o intreaca pe rozalie la frumusete. Chipul ei fiind pictat cu lapte si buzele ei conturate parca de Dumnezeu cu mare grija, ii ieseau in evidenta. Ma uitam la ea si inima incepea sa-mi bata. Stiam ca nu o sa mai fiu asa de aproape de ea fara sa primesc o palma, asa ca am profitat de moment si cateva clipe am privit-o cu mare atentie si-am incercat s-o critic pentru ami pacali inima pentru a nu se indragosti. Nu! Nu puteam gasi nici un defect fizic. Firar! Tipa e buna de tot si nu o sa-mi iau gandul de la ea foarte usor! Ce sa fac? N-am ce. Ma uit la Itachi si dupa ce s-a uitat la Sakina, imi da un zambet evil. Eu il dau inapoi si ne aplecam usor, punand mana pe cersaful fetelor. Itachi imi sopteste incet, incet de tot:
-1,2,3. Si!
Cand a dat startul, amandoi am tras de cersaf, de saracele fete s-au trezit buimace pe jos. Am inceput sa radem zgomotos in timp ce fetele ne priveau cu nervi. Rozalia e draguta cand e inocenta ca adineauri, dar cand e furioasa, e extraordinara. Nici nu va pot spune ce era la gura fetelor. Apuca doua perne in maini si incep sa ne fugareasca prin toata casa. Cand au vazut ca nu ne mai pot prinde, desi ne-au lovit de vreo 3 ori, au incetat asa zisa "joaca" si s-au indreptat catre baile din camerele lor. Cand sa intre in camera, Sakina scoate un tipat lung, in care era si numele fratelui meu. Exact cand am lasat garda jos, Sakina a inceput sa fuga foarte nervoasa spre Itachi, dezechilibrandu-l si intr-un final, ajungand amandoi pe jos. Rozalia peste "Codita". Fratimio incepe sa rada si cu ranjetul lui pervers care a apararul de multe ori in ultima vreme, ii spune:
-Papusa. Daca faceai asta aseara, mai intelegeam, dar acum? Adica eu nu am vreo problema, dar atmosfera nu ne ajuta.
-Asculta aici brunetule si asculta bine! Tu cu mine nu te joci, dar daca tot ai chef de joaca, atunci particip si eu bucuroasa, dar n-o sa-ti placa!spunand asta, se redica de pe Itachi si se indreapta spre baia ei.
Foarte curios, m-am dus sa ma uit la "radacina problemei". Adica camera Sakinei. De ce a sarit asa, dintr-o data? Raspunsul este ca acum stiu ce-a facut fratimio aseara cand cica “s-a dus la baie”. I-a cotrobait prin camera, inclusiv in sertarul cu lenjerie intima. Bravo frate! O observ pe Sakura care e cu gura cascata, langa mine, uitandu-se la camera verisoarei ei. Intr-un final se duc fetele la baie, in timp ce noi ne ducem la bucatarie. Surpriza a fost mare cand cele doua veriscane au intrat in camera “de gatit” si au vazut micul dejun care include ochiuri, bacon, ceai de fructe de padure si paine. Delicios dupa parerea mea.
-Ce-i asta?intreba surprinsa Sakina
-Sasuke, dragule, vrei sa le spui tu domnisoarelor ce este acesta?ma intreba ironic, Itachi, cu nasul pe sus ca un majordom. Exact asa i-am raspuns si eu:
-Of course, iubitul meu fratior. Dragele mele domnisoare, acesta este un desayuno, un breakfast, petit-dejeuner, frühstück...
Cat timp eu vorbeam, fetele se uitau mirate una la cealalta. Va dati seama ca eu acum citeam de pe telefonul meu, de pe google.
-Prima colazione, un pequeno-almoço, prandium, un...dar nu apuc sa termin, ca fratimio ma intrerupe.
-Frate! Am priceput ideea. Treci la subiect. Treci la japoneza. Sasuke, stiu c-o sa-ti fie greu sa crezi asta, dar noi locuim in Japonia. Stii, insula aia dintre Asia si America. Chestia aia de pe harta.
-A! Japonia!ii raspund eu ironic la gluma. In japoneza este mic dejun.enervat de timpul pierdut din cauza traducerii mele, Itachi trece la subiect
-Fetelor, ideea e ca e o mancare pe care o iei dimineata si care este pregatita de femei pentru barbati. Nu invers!

Sakura:

Enervata la culme de spusele lui Itachi, varamea imi spune ceva. Insa nu prin vorbe, ci prin ganduri. Cum? Ei bine, noi varcolacii putem face asta insa numai intre noi, la unele persoane. Nu vreau sa va incurc asa ca va explic de la capat. Un varcolac poate vorbi prin puterea mintii cu alt varcolac numai daca sunt foarte, foarte apropiati. Cum sunt eu cu Sakina.
“Baiatul asta e prea de tot! Dupa ce ca e vampiri, e foarte pervers, ne-a speriat aseara de era sa lesin, azi dimineata ne-a trezit tare <>, mi-a rascolit camera de acum e plina cu lenjerie intima, acum mai are si pretentii sa-i fac de mancare. Dar ce-s eu? Sotia lui? Asta nu va ramanea asa”imi spune Saki
“Si ce-ai de gand sa faci?”
Ea-mi zambeste pervers si-mi explica planul. Asta s-a intamplat in doar 6 secunde. Cu acelasi zambet se indreapta de Itachi-nu uitati ca inca e in rochita de aseara-, isi incolaceste mainile peste gatul lui si incepe sa-i vorbeasca foarte senzual. In acest timp eu fac exact ce mi-a propus. Adica: in timp ce Sasuke se uita mirat la varamea si Itachi o priveste pervers, eu ma indrept spre frigider si iau un cub de gheata, fara sa vada nimeni. Saki ii mangaie parul vampirului, cu o mana si pe cealalta o pune la spate, de unde imi ia din mana cubul de gheata.
-Dragule, stii ca mereu mi-a placut nu stiu, felul tau de-a fi. Si perversitatea ta. Dar hai sa-ti arat si cum sunt eu in realitate, iubire.ii spuse Sakina brunetului, apropiindu-si buzele, inchizandu-si amandoi ochii si asteptand atingerea buzelor fiecaruia, dar Saki nu a lasat totul asa. A largit un pic elasticul pantalonilor purtati de Itachi, a largit si boxerii si-asa a lasat cubul de gheata sa-i cada in boxeri.

Sper sa va placa chiar daca este vorba doar despre o dimineata. Va pup dulce de tot!kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta


Ultima editare efectuata de catre Yumi in Lun 09 Mai 2011, 09:20, editata de 1 ori
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Sam 07 Mai 2011, 19:55

Deci next ca mor nu alta!!!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 44321453




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Sam 07 Mai 2011, 20:03

Mamaa, dedci cat am asteptat eu nextul! In sfarsit a venit! Aleluia!
Fratee deci e prea perves si asta imi place muult:x
Vreau nextul cat de repde posibil, te roog! Mama deci daca ai stii cat de mult iti ador eu fiicul.
Te rooog pune nextul! si mai ales Fi perversa baby :>


[center][img]Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Sam 07 Mai 2011, 20:21

Mamaaaaaaaaaaaa miaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! Vai sa cad de pe scaun nu alta. Deci a fost prea penela faza cu micul djun. Da' aia cu cubul de gheata si mai penala. Choco te pupaceste si asteapta nextul. kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
voltura16
Genin
Genin
voltura16

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : in fata calculatorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 143
Puncte : 227
Reputatie Reputatie : 70
Hobby-uri Hobby-uri : liceu , teatru ,desen ,designe si mai nou scriu paci:P
Stare de spirit Stare de spirit : a dracu de buna!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19Dum 08 Mai 2011, 12:06

te iubesc iar acest capitol a fost unul din cele mai bune de pana acum!

app : siesta = somnul de dupa masa ...
a-si face toaleta de dimineata era fraza p care trebuia s-o folosesti !!!

greseli deastea avem toti , dai cu nextu c voltura asteapta...

si am uitat sa-ti spun ...SUNT SUPARATA PE TINE !!! da mai da-o in spanac de treaba ai uitat ca suntem verisoare?


Cu multa dragoste Voltura16
teutza_girl95@yahoo.com
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-