Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 12:58

Ce obsedata este fata aia dupa masina ei!!
Si Sasuke ce pervers este!
Saraca Sakura ,eu daca as fi in locul ei as fi intrat in pamant cand vedeam ca ,casiera radea de ce a spus Sasuke!
Sunt curioasa ce vor face de Creaciun!!
Prevad niste intamplari haioase?
Acum ma gandesc ce cadou ii va da Sasuke Sakurei?


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
voltura16
Genin
Genin
voltura16

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : in fata calculatorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 143
Puncte : 227
Reputatie Reputatie : 70
Hobby-uri Hobby-uri : liceu , teatru ,desen ,designe si mai nou scriu paci:P
Stare de spirit Stare de spirit : a dracu de buna!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 13:11

Uuuu..... ador ficul tau ....
Dar stii ca eu sunt cea mai perversa persoana existenta si daca asi fi fost in locul tau asi fi luat si acele "Durex" pe care i i-as fi facut cadou lui sasuke ...intr-un cadru foarte haios!

da imi place mulllllt!
mullllllt!
mulllllllt!!!!!!!!


Cu multa dragoste Voltura16
teutza_girl95@yahoo.com
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 15:26

Vaiiiii!!!
Yumi!!e extraodinar!!!!
Vaii ce frumos e!!
E specaulos!
Fal mai pervers:))))
Astept next
Mai repede!!
Pwp kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 15:45

Vai drga Ele=)))
Fal mai pervers:))) da Yumi fal mai pervers=))
Dar eu vreau nextu! REpedeee!!


[center][img]Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 16:08

Acuma next-ul dragele mele. Eu am corectat, insa daca mai gasiti vreo greseala, scuzati-ma heh . Deci continuarea nu e chiar asa de perversa. Imi pare rau ca va dezamagesc si imi pare rau ca actiunea este grabita, dar sper totusi sa va placa. Enjoy!


Capitolul 6: Ce mai urmeaza?

-Vom petrece Craciunul cu familia Uchiha.
Am ramas nemiscata. Nu se poate. Nu, nu, nu! Craciunul meu s-a dus! Nu se poate ca tata sa-mi fi facut mie asta! Inima imi batea din ce in ce mai tare, parca vrand sa iasa din piept pentru a plecat in lume sa planga. Pentru a fi singura. Daca pana acum simteam pentru Sasuke un pic de dragalaseni, desi imbibata in ura, acum nu mai vreau sa-l mai vad. Stiu cum o sa se intample! O sa-mi strice Craciunul! Nu imi venea sa plang, pentru ca am invatat de la Sakina sa nu plang la orice dezamagire, dar parca nu ma mai puteam abtine sa stau cuminte, rezemata, la locul meu fara a spune nimic. Imi venea sa urlu de furie. Pupila ochiului mi s-a facut verde. Vroiam sa marai si sa-l lovesc pe Sasuke chiar daca el nu avea nici o vina, dar nu puteam s-o fac. M-ar fi auzit tata si atunci s-ar fi dus pactul cu vampirii. Dupaia iar o predica cu “Sakura, m-ai dezamagit” si nu as mai suporta asta. Probabil va intrebati de ce ma enervez asa de tare, adica e doar un Craciun, atata tot. Ei bine eu de mica am adorat Craciunul. Cand eram mica, eu si Sakina trebuia sa ne ducem in camera mea, pentru a putea veni Mos Craciun. Eram foarte curioase ce o sa ne aduca si mai ales cum arata in realitate. Ca orice copil, am vrut sa-l vad, insa ne-a prins mama si ne-a dus inapoi in camera. Dupa cativa ani, Sakina avea 12 ani si eu 9. Ea stia ca Mosul nu exista insa ma tinea pe mine in camera in timp ce parintii puneau cadourile sub brad. Chiar si acum avem acelasi obicei. Sa mergem intr-o camera pentru a “nu-l vedea pe Mos Craciun” chiar daca stim adevarul si atunci cand au terminat parintii, ducem si noi cadourile sub pom. Ce se va alege anul acesta de Craciun? A da! Stiu! O sa ma indrept spre camera mea, cu Sakina si cand o sa intru ii vedem pe cei doi Uchiha stand in pat cu doua …mai bine tac. Sau o sa gasesc in cutia cu cadoul de la Sasuke, lenjerie intima cu dantele. Rosie cu chiloti tanga si un bici negru. O Doamne! Sau cand o sa facem bradul, eu si cu varamea o sa plecam din incapere 5 minute pentru a mai aduce globuri si cand ne intoarcem gasim bradul impodobit cu sutiene, Durex si cine stie ce altceva. Craciunul este ceva foarte special pentru mine si tata ar fi trebuit sa stie asta. Na, ce pot sa fac? Probabil ca eu as putea sa mai las de la mine Craciunul acesta, dar dupa cum o vad in momentul asta pe varamea, ea nu ar putea. Ranjesc si cand ma asigur ca nu mai am pupila verde, intru in living. Ma salut frumos cu toata lumea si cand ajung la Mikoto, aceasta ma controleaza de sus pana jos, intr-un sfarsit spunandu-mi ca sunt una din cele mai frumoase adolescente pe care le-a vazut ea vreodata. Vorbele ei ma indulcesc de la furia pe care am avut-o si inca o mai am doar ca in “bucati” mai mici. Cum se poate ca din femeia asta atat de speciala, de blanda si foarte incantatoare, sa iasa doi perversi, tacaniti, care profita de fete in fiecare zi a saptamanii. La aspect indradevar, nu vreau sa va mint, dar Sasuke semana cu ea, insa comportamentul este total diferit. Ma asez langa Mikoto si ascult vorbele si asa zisele glume foarte sarate ale tatalui meu.

Sakina:
Au trecut 2 ore si inca nu s-au saturat de vorba. Ce pot sa fac? Ii las in pace. Ia sa vedem cine e pe-afara. Pei Itachi are grija de pulpele de pui puse pe gratar, in timp ce Kail, varul meu scump si drag, are grija de celalalt gratar, in partea opusa a gradinii. Daca ma plictisesc, macar sa mananc. Ma ridic frumusel de pe canapea si ma duc in bucatarie. O intreb pe Sakura daca vrea sa-i fac cateva ochiuri dar cred ca e inca nervoasa asa ca ma refuza. Intru in bucatarie, pun intr-o tigaie ulei si scot din frigider doua oua. Ma opresc cand imi dau seama ca nu ma satur eu doar cu astea, asa ca le pun pe masa si-mi iau o farfurie. Decid sa ies afara pentru al ruga pe Itachi sa-mi dea cateva pulpe. Ma incalt cu o pereche de slapi si ies afara cu tot cu farfurie. Soarele era asa de mandru pe cerul senin. Razele lui imi ating chipul, luminandu-l. Firele mele roz, de par, se joaca in bataia vantului, erau stralucitoare din cauza regelui ce conducea pamantul, de pe cer. Florile din gradina imi incantau privirea. In acelasi timp, raspandeau parfumul lor in jurul casei. Era o minunatie. Brunetul era cu spatele la mine si cu fata la gratar. Trebuie sa recunosc ca peisajul si lumina soarelui parca il faceau un print in ochii oricui, insa el se “murdarea” cu comportamentul lui. Dupa un drum de vreo 5 metri, ajung la el.
- Buna. In cat timp sunt gata urmatoarele doua pulpe?il intreb eu, uitandu-ma in orice parte, numai la el nu
- In 5 minute. Pana atunci pune-te pe scaun sa mai vorbim.
- Din moment ce nu am ce altceva sa fac, ma asez. Auzi, vroiam sa te intreb. Daca tot imi fac eu, ai vrea si tu doua oua?
El incepe sa chicoteasca si cu un ranjet mai pervers decat oricare altele pe care le-am vazut la el, imi raspunde:
- Nu, mersi. Am deja doua.
Doamne ce idiot. Numai la asta se gandeste! Nu poate sa aiba si el altceva in cap? De fapt e cam normal la 20 de ani sa te gandesti la asta dar frate e prea de tot de-acuma. Oftez adanc si imi indrept privirea catre partea opusa.
- Hei! Nu mai vrei pulpele?
- Pastreaza-le si puneti-le in pantaloni, obsedatule!
Ce mi-a placut replica mea. El nu parea deranjat. Parca se astepta sa-i vorbesc in felul asta. Doamne ce greu trec acele 5 minute. Au trecut doar 2. Nu am ce face si totusi ma uit un pic la Itachi. Dupa cateva secunde el tresare si ramane nemiscat. Eu fiind foarte curioasa de felul meu, il intreb ce s-a intamplat.
- Sange de varcolac!
La auzul acestor cuvinte, un fior mi-a strabatut intreb corpul. Ce s-o fi intamplat? Incep sa fug catre intrare, dar parca mie teama sa si intru.

Sakura:
Cata plictiseala, fratele meu! Daca la 18 ani ma plictisesc in halul asta, atunci nu vreau sa ma vad la 60 de ani. Nu am ce sa fac. Daca spun ceva, iar o sa ma trezesc cu : “Sakura, m-ai dezamagit” si nu mai suport inca o predica de aia de-a lui tata de vreo 5 minute, in care imi spune ca m-a crescut frumos, cu ce aveam eu nevoie si in schimb, eu il fac de rusine. Of! Ma indrept spre masa cu prajituri si imi tai o bucata de tort. Dar ce credeti ca sunt eu un copil normal care sa taie o bucata de tort calumea, fara nici o problema? Va inselati. Ca inteligenta, am scapat cutitul, in asa fel incat a cazut exact pe piciorul meu pentru am face o rana destul de vizibila. Mama ce desteapta m-am nascut! La contactul cutitului cu piciorul meu, imediat a aparut sange. Nici o secunda nu a trecut ca toti vampirii s-au intors cu fata la mine, mai exact cu privirea la piciorul meu insangerat. In momentul acela m-a cuprins o spaima de neuitat. Nu stiu cum au simtit acel sange pentru ca eu nu am scos nici un sunet de durere. Imi era teama sa nu se intample ceva, dar reamintindu-mi vorbele lui Sasuke, putin m-am mai linistit. Dar doar putin!

Flash back
- Papusa, nu bem sange de la oameni. Doar de la animale. Stramosii nostrii intradevar beau sange de la oameni, dar acum nu mai facem asta. De fapt nu se mai face asta de vreo 40 de ani.
- Puteti bea si de la varcolaci?il intreb eu speriata insa nu las sa se vada asta
- Mda, dar nu ar avea rost pentru ca sangele vostru nu ne atrage, nu ne stapaneste foamea si voi aveti un miros destul de puternic, de aceea cateodata ne e greu sa ne apropiem de voi.

End of flash back

Vampiri au inceput sa zambeasca bland si apoi sa-si reia discutia cu rudele mele. Momentul acela de spaima pe care l-am trait. Sentimental ca nu voi mai fi vie peste 2 minute, nu-l voi uita niciodata…

Va pup dulce de tot! kiss Astept pareri happy
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 16:37

Vai vai vai fantastic!!
Peversss vreau pervers lough
SUperb!
Amuzant!
Carismatic!
Mai vreauu!!
Nextt!
Pwp kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 16:53

Wow!!!! DEci este absolut genial nici nu mai stiu ce sa zic, mi-a placut enorm de mult. Ai foarrte mult suspans ceea ce-l face ff interesant.
Da intradevar actiunea e unpic grabita dar pe mine tot ma fascinat.
Pacat ca nu mai e asa de parvers, sper ca urmatorul sa fie, Vorba lu Ele:
"Fal mai pervers:))" Deci asa sa-l faci.
Mi-a placut foarte mult ca a avut umor, mai ales la faza cu Itachi. Mama cat am ras atunci.
Esti un geniu, nu stiu de unde iti vin atatea glume dar le iubesk!!!
Vreau repede repejor nextul pentru ca iti iubesk fiicul cat se poate de mult.
E foarte interesant dupa parerea mea:
DEci NEXT! Il vreau repede repede!!! Te rooog!!! please


[center][img]Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Biscuu`
Genin
Genin
Biscuu`

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bolintin deal - aproape de bucuresti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 383
Puncte : 483
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez,scoala,net,:D:D
Stare de spirit Stare de spirit : mereu cu zambetul pe buze!!!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 16:58

Foarte frumos!! kiss Astept next-ul!!! heh


I love your smile!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Black-bow-brunette-camera-girl-photography-Favim.com-102858_large
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 18:03

Daca aveti cumva intrebari despre fic,
Orice! Despre trecutul lor sau orice,
Intrebati-ma fara nici o problema dap !
Ma bucur mult ca va place! happy2


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
voltura16
Genin
Genin
voltura16

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : in fata calculatorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 143
Puncte : 227
Reputatie Reputatie : 70
Hobby-uri Hobby-uri : liceu , teatru ,desen ,designe si mai nou scriu paci:P
Stare de spirit Stare de spirit : a dracu de buna!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 18:22

cati ani are Sasuke Uchiha?

(vezi am scris corect Uchiha ) heh


Cu multa dragoste Voltura16
teutza_girl95@yahoo.com
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 18:23

Yumi a mea a pus nextu!!! Foarte frumos draga mea, chiar a fost un capitol reusit. Si nu stiu de unde pana unde nu a fost deloc pervers, ca eu numai prosioare am citit. Eh, in fine, multe idei si o tona de pupici. Astept sa postezi urmatorul capitol! kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Un bucheţel de zâmbete ♥
Genin
Genin
Un bucheţel de zâmbete ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : La măta.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 112
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : Happy! :)

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 18:27

Cât de mult mi-a plăcut măăiii :-x
am şi eu o întrebare :d
Când postezi nextul ? :d
Pupici :-x ! :* !


Recunosc că poate-ai jucat mai bine.Dar nu uita! E 1-0 pentru mine ;)
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 18:39

Uchiha Sasuke si cu Sakura au 17 ani
Sakina si Itachi au 20 heh
Next-ul nu stiu cand think
Va pup!kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 19:16

Vreau sa ma va multumesc pentru comentarii dap ! Next-ul va veni curand happy2


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta


Ultima editare efectuata de catre Yumi in Dum 10 Mar 2013, 13:56, editata de 1 ori
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 21:26

offf...ce frumos e next-ul..
doar ca si eu la fel ca toti ceilalti vroiam sa fie mai pervers.. happy2
dar sper ca urmatorul o sa fie yeah
te pwwp..!! kiss kiss si astept next please


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Emoig

Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 21:32

next
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 21:40

Frate deci choco spune ca e prea pervers si angell spune ca vrea mai pervers lough
Frate nu vreau BAN :><: kiss
Va pup happy2 kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 22:43

scuze...kred ca ma cam luat putin valu'......putin mai mult happy2
pwwpici!.. kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Emoig

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Joi 21 Apr 2011, 07:09

Eh, cateodata mai trebuie sa las si de la mine, nu? De data asta facem cum zice angel si speram ca in urmatorul capitol o sa ai multe, multe prostioare. Nu te supara pe mine pentru ce am zis, tu doar scrie cum vrei si vedem noi la urma ce iese. Te pupacesc dulce! kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Joi 21 Apr 2011, 11:58

Pe mine nu ma intereseaza ca e pervers sau nu! Dar vreau NEXTU!!!

iti iubesk fiicul:X


[center][img]Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Joi 21 Apr 2011, 12:07

super capitolul vrea nextu cat mai repede



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Joi 21 Apr 2011, 12:09

Eu vreau o continuare perversa rau............Te rog pune nextul!!


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Joi 21 Apr 2011, 21:08

Capitolul 7: Pe bune? Cred ca glumesti!
Un singur vampir nu si-a intors privirea de la piciorul meu insangerat. Insa privirea lui nu era una de ura, cu dorinta de sange, ci una calma, grijulie si blanda. Acea privire cred ca nu o voi mai vedea la vreun vampir in viata mea. S-a ridicat de pe canapeaua moale, de culoare bej si s-a apropiat de mine. La atingerea mainii ei calde de piciorul meu ranit, m-am calmat imediat. Exact in acel moment a aparut Sakina cu Itachi pe usa, vrand sa opreasca o nenorocire ce nici macar nu a inceput. Varamea era mai speriata ca atunci cand am fost in casa groazei in Anglia si s-a dat o “fantoma” la ea, cerandu-i numarul de telefon. Trebuia s-o fi vazut si voi. Era mai ceva sa lesine. De ce? Pentru ca “fantoma” aia a aparut dintr-un perete cu o usa secrete. Asa a reusit s-o sperie pe varamea pe care daca o pui in fata unui dragon, ea il face pe el sa planga. Oricum, sa revenim. Eu eram pe jos din cauza spaimei care a trecut prin mine acum 2 minute cand toti vampirii se uitau la mine. Sakina s-a aplecat la mine si cu o privire care parca spunea “Pe bune?! Poti face si tu macar o data ceva normal?”, m-a facut sa zambesc. Mi-am intors privirea de la Sakina, spre femeia care inca imi mangaia piciorul ranit. Nu era alta decat Mikoto. Cand a intrat mama in living si m-a vazut sangerand pe jos imediat s-a speriat. Frate nu am nevoie de o morala cu “Sakura, niciodata nu esti atenta!” asa ca mai bine taci mama, te rog! Era cat pe-aci sa mai primesc o morala, insa m-a salvat Mikoto.
- Nu te ingrijora, Maya. Sakura va fi bine. O sa-i dispara rana in vreo 4 zile. Sasuke draga, poti tu te rog sa te duci cu Sakura si sa-i bandajezi piciorul? Eu trebuie sa o calmez un pic pe mama ei.
Brunetul a dat afirmativ din cap si m-a luat de talie, pentru a ma ajuta sa ma ridic. Am mers catre baie, ma rog, mai bine spus am schiopatat catre baie pentru ca nu am vrut nici un moment sa-l las pe Sasuke sa ma ia in brate. Coridoul parca nu se mai termina. Ma durea ingrozitor glezna cand puneam presiune pe picior. Abia acum mi-am dat si eu seama cat de mare e casa asta. Atat de multe camere, holuri atat de lungi, fara fund parca. Imi dadea impresia ca am fost prea mult crescuta in puf. Ma gandeam ca eu ma plang de casa mea “gigant” , dar cei care nici macar o casa nu au sau au doar ca stau vreo 7 intr-o camera, unu peste altul, sunt vai de capul lor. Pe chipul meu angelic, alb si mereu cu un zambet, s-a ivit o urma de tristete. Vazand ca eram total paralela cu realitatea, ma trezeste Sasuke. Intreaba unde este baia si ii arat camera mea cu degetul. Rana asta mi-a inchis gura. Nu mai spun nimic pentru ca stiu ca daca dezlipesc buzele de ele, voi scoate un geamat de durere. Acum suntem in fata camerei mele. Sasuke apasa pe clanta si deschide usa. Cum intra ramane un pic surprins. Peretii camerei sunt de un roz inchis, desenati cu cateva crengi de ciresi, infloriti. In dreptul usii este patul meu cu lenjerie roz deschis, ca petalele ciresilor, in stanga, masa mea de machiaj lila, cu oglinda. In fata este balconul meu. Acolo merg cand imi vine sa compun cantece. Nu v-am spus dar imi place mult sa compun cantece si poezii. Tot in dreapta este si dressingul meu destul de incapator dupa parerea mea. Dupa parerea celorlalti este imens. Langa usa se afla biroul mov cu cartile mele de geografie si engleza. Langa masa mea de machiaj se afla baia de un roz inchis si cum va asteptati cred ca, cu cada, cabina de dus, chiuveta, toaleta mov. Ce pot sa spun? Imi place mult rozul si movul, dar doar nuantele inchise.
-Baia e acolo.spun eu indreptandu-mi degetul aratator inspre baie. O sa vezi la chiuveta niste dulapioare. Acolo gasesti spirt si bandaje.
Sasuke vine catre mine apropiindu-si buzele incet de ale mele. Ii simteam din nou respiratia calda. Nu puteam face nimic. Cu piciorul lovit nu puteam sa fug, asa ca am inchis ochii asteptand atingerea buzelor mele de ale lui, dar surprinzator nu s-a intamplat nimic. De ce? Pentru ca s-a apropiat atat de tare doar ca sa ma testeze. Defapt el s-a aplecat dintr-o data si m-a luat in brate, ducandu-ma pe pat. Stia ca nu puteam sa ma asez eu singura. Intr-un sfarsit s-a dus sa-mi aduca spirtul si bandajele.

Sasuke:
Wow. Fata asta cu siguranta nu traieste si nici nu va trai vreodata intr-o lume Alb-Negru. Poate in Roz-Mov. Adica frate! Stiu ca e fata dar parca e prea de tot. Cel putin are niste nuante inchise, ca altfel m-ar durea ochii. Ii iau spirtul si bandajele din dulap si ma indrept spre ea. Privirea imi este atrasa de un caiet deschis la jumatate, in care se vedea mazgalit ceva. I-am incredintat spirtul si bandajele rozliei si m-am dus sa iau caietul.
-Nu! Te rog nu te uita! E o prostie. Te rog lasa-l!
-Nu mai vorbi prosti! Ce-ai aici? Ia sa vedem…
Venirea noptii

Stau privind catre apus,
Si observ cum soarele inecat s-a dus.
S-a cobor in mare-nvingatoare,
Lasand luna mandra incet sa zboare.

Pe langa ea vad stelele stralucitoare,
Ce canta puternic vestirea lunii stralucitoare,
La casele ce vor s-auda
Venirea noptii ca o unda.

-Mda. Nu e ceva extraordinar. Deci nu baga in seama, te rog!adauga rozalia
-Glumesti? E foarte frumos! E super sa ai talentul pe care il ai tu. Vezi tu, eu nu am mai spus la nimeni, dar si eu fac poezii cateodata.
-Serios? Sa aud una!
-Pei…si tocmai cand sa-ncep poezia, intra Sakina pe usa

Sakina:
Sakura, Sakura, Sakura. Of! Ce m-am speriat. A fost mai ceva ca povestea cu “fantoma”. O vedeam cum schiopata saraca, cu Sasuke in spate, ajutand-o. Ce pot sa fac? Si-o face cu mana ei. Mikoto o linisteste pe matusa Maya, in timp ce o conduce catre canapea. Asa am ramas singura pe hol eu cu Itachi. Mereu stie cum sa ma calce pe nervi. Si ne cunoastem doar de vreo 2 zile. Ce a mai facut de data asta? Il apuca sa rada in momentul cel mai nepotrivit. Oftez si incerc sa nu ma enervez ca nu-mi face bine. Il intreb calm desi cu pleoapele inchise pentru a nu-i vedea ranjetul ce sigur il are.
-Ce mai e de data asta?
-Abia astept sa vad cum dansezi.
-Sa dansez? De ce as dansa? Itachi…te-ai lovit la cap? Ai baut? O,nu. Stai, stiu! Crezi ca ai lasat-o pe vanzatoare insarcinata si inebunesti pentru ca nu stii ce sa faci, nu?
Destul de deranjat de observatia mea, el imi raspunde ironic si in sila.
- Ha ha ha. Eu macar am viata de seara.
Cat de mitocan poate sa fie baiatul asta? Cred ca raspunsul este ca la manelisti. “Fara numar, fara numar”
-Poftim? Repeta Uchiha!
-Nah, lasa. Oricum, in legatura cu dansul. Eu ma refeream la…
Nu prea am dat importanta cuvintelor lui, dar cand a terminat propozitia, am ramas masca. Nu-mi mai simteam pamantul de sub picioare. Nu se poate asta. Asta…asta e prea de tot! Chiar a inebunit de tot lumea? Ma uit foarte serioasa la brunet si-l intreb daca e sigur de vorbele sale.Acesta imi da afirmativ din cap si nu apuca sa ma priveasca in ochi ca eu imediat, val-valtej fug catre camera Sakurei. O Doamne ce lugi sunt coridoarele astea! Niciodata nu mi-am dat seama. Ma rog, sa revenim la problema. Cum se poate asa ceva? N-o sa las totul asa. Poate ca ne-am impacat si ca o sa facem Craciunul impreuna, dar asta nu o sa las sa se intample. In sfarsit! Camera Sakurei. Intru fara macar sa ma mai obosesc sa bat la usa si o gasesc pe varamea in pat, vorbind cu celalalt Uchiha. Ii fac semn baiatului sa iasa si in doi timpi si trei miscari, sunt singura in camera cu Sakura.
-Bine ca esti in pat ca sa nu cazi pe jos cand o sa afli ce am de spus.
-Sa cad pe jos? Sakina am avut cea mai neobisnuita zi din viata mea. “Razboiul” dintre clanul nostru si cel al vampirilor s-a sfarsit azi. Tot azi m-am dus la cumparaturi cu Sasuke si m-am inrosit la fata cand vanzatoarea a auzit ca brunetul imi spunea sa iau Durex nu stiu de care. Si ca sa fie totul perfect, o sa facem Craciunul cu familia Uchiha. Toate intr-o zi! Ce poate sa ma mai faca sa cad pe jos?
-Wow. Ce ti-a facut la magazin?o intreb pe Sakura murind de ras. Pei la mine a fost altfel. Dupa ce ca s-au impacat astia, Itachi m-a complimentat in masina de “numai puteam de bine”, i-a facut cu ochiul vanzatoarei de la caserie. Cand ea a avut pauza s-a dus cu Itachi intr-o debara si cand a iesit am vazut-o ca isi aseza fusta, plus faza cu Craciunul. Mda, ce poti sa faci? Aschia nu sare departe de trunchi.
-Deci hai, zimi! Ce o sa ma faca sa cad pe jos? Zimi ca m-ai facut curioasa!
Oftez, imi mai trag aer in piep inca o data si incep sa spun “ce am pe inima”…

Sper ca va placut! Poezia e facuta de mine. Na ca m-am si laudat.Nextul nu e prea interesant, dar am vrut sa va las in suspan. Eu am corectat , dar daca mai gasiti greseli de ortografie, sa ma anuntati va rog. Va pup dulce de tot!kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Biscuu`
Genin
Genin
Biscuu`

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bolintin deal - aproape de bucuresti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 383
Puncte : 483
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez,scoala,net,:D:D
Stare de spirit Stare de spirit : mereu cu zambetul pe buze!!!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Joi 21 Apr 2011, 22:30

Oftez, imi mai trag aer in piep inca o data si incep sa spun “ce am pe inima”…..si continuare ? unde e?sad ..Ce ia zis Itachi ? sad Sunt nerabdatoare!!Astept next-ul..Mult succes!! Bye:X


I love your smile!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Black-bow-brunette-camera-girl-photography-Favim.com-102858_large
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19Joi 21 Apr 2011, 22:33

Vai foarte frumos scumpa mea!
Mi-a placut enorm de mult!
Vreau nextul sa vad ce se intampla pt
ca mai lasat in suspans!


[center][img]Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-