Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 15 Apr 2011, 11:00

Primaa la comm..!! dance2
off doamnee..ma omori..IMI PLACE ASA MULLTTT...
sunt curioasa ce s-a intamplat.. happy2
si vreau nextul cat mai repede!!
pwwpici!! kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Emoig

Sus In jos
voltura16
Genin
Genin
voltura16

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : in fata calculatorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 143
Puncte : 227
Reputatie Reputatie : 70
Hobby-uri Hobby-uri : liceu , teatru ,desen ,designe si mai nou scriu paci:P
Stare de spirit Stare de spirit : a dracu de buna!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 15 Apr 2011, 19:04

a doua la commm!!!!
imi place foarte mult!!!!!!!!!


Cu multa dragoste Voltura16
teutza_girl95@yahoo.com
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 15 Apr 2011, 20:02

Deci WoW!
Este atat de frumos, imi place enorm de mult.
Ce-i drept e ca mai ai de lucrat dar si asa
Ideea e geniala si actiunea e interesantarau.
Am mai observat si greseli de tastare dar se rezolva cu un edit.
Deci mai lasat complet in suspans :O:
Vreau nextul.
Deci sunt confuza..Oare de ce le-au chemat in padure..
Si cu Baieti la fel.
Deci te roog pune nextu! Alfel plang! Deci punel repede!
Nu ma face sa plang! TEeee ROOOOGG!!! :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls: :pls:

Te inplooooor!!!


[center][img]Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Apr 2011, 10:53

Come on, girl... Vreau nextul!!! Nu fi rea cu noi si da-ne mai repede ceva de citit. Haide, toti vrem capitolul urmator, asa ca pune-te pe tastat. Astept... kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Apr 2011, 11:26

Hai cu nextuu! Te implooor:x Vrei sa ma fac majoreta ca sa pui nextu_ Uite ca ma fac=))

Dami un N
Dami un E
Dami un X
Dami un T

Ce a iesot? NEXT!


[center][img]Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Apr 2011, 15:31

Capitolul 4 intr-un sfarsit. Enjoy!

Capitolul 4:Ceva neasteptat.
Fugeam, fugeam si iar fugeam, dar nu stiam unde ma duceam. Labutele noastre atingeau pamantul la fiecare secunda. Sakina maraia din cand in cand,reusind sa ma faca mai speriata ca o gaina. Nu am mai vazut-o asa nici macar la cursele de masini la care mai participa cateodata. O groaza de intreabari imi bantuiau mintea, cum ar fi: “Ce cautam noi tocmai in padurea asta?”. Hater are o istorie de neuitat pentru noi. Vedeti voi, eu si cu Sakina facem parte din “centrul” clanului Haruno. Adica suntem cam cei mai importanti din clan. Tata “is the boss”. Cand era mic,tata avea un prieten foarte bun. Il chema Fugaku Uchiha. Era vampir. Tata stia asta, dar nu-i pasa pentru ca stia ca nu se pot lovi reciproc, din cauza relatiei lor de prietenie prea puternica. Mai mereu veneau prin padurea asta sa se joace. Se alergau, prindeau animale, se urcau in copaci. Cand tata se transforma in varcolac, incepeau sa alerge pana la sfarsitul padurii. Hater era impartita in doua parti, de un rau pe nume “Kyro”. Pe o parte era clanul nostru, pe cealalta erau vampirii. Intre cele doua parti, se afla un pod de vreo 6 metri.Cu timpul relatia tatalui meu cu Fugaku s-a racit din ce in ce mai mult. Si din cauza familiilor si din cauza notelor, fetelor si altele. Au ajuns ca din prietenia stransa pe care o aveau, sa se urasca reciproc. Sa-si doreasca moartea unul celuilalt. Din cate am inteles eu, erau in aceeasi scoala. Se pare ca si ea era impartita. Tata cu gasca lui conduceau o parte si Fugaku cu gasca, alta parte. Aveau curse intre ei, de viata si de moarte. Trisau, stricau masinile, le dadeau foc. Totul din ura. Nici pana acum nu s-au impacat. Uchiha cred ca a ramas in orasul asta. Dar oricum sa revenim. Este iarna si din cauza aceasta nu vedem nici petale de flori pe pamant,nici frunzele aurii ale toamnei,nici fructe cazute din copac pe joc. Era asa de sinistru. Se vedeau doar copacii care, obligati de vant, dansau parca dansul mortii. Ani grei atarnau pe acesti copaci. Fiecare era diferit. Unu avea radacina dita mai, altul avea trunchiu foarte gros, altul isi indrepta crengile catre vecinul lui si tot asa. Probabil va intrebati cum de eu si Sakina stim aceasta padure chiar si daca am trait in New York. Este destul de simplu. Am copilarit aici. Pana la 12 ani ai Sakinei si la 9 ani ai mei, noi am stat in Tokyo. Varamea si cu mine saream peste copacii cazuti, intram cu labutele in balti, alungand apa din ele, pana cand Sakina a incetinit. S-a transformat la loc in om si a mai facut cativa pasi. La fel am procedat si eu. Stai un pic! Stiam locul asta. Este raul “Kyro”. Ce cautam aici? In sfarsit am iesit la iveala de dupa copaci. Vedeam cum eu,Sakina, parintii mei, verii mei si tot clanul numeros Haruno eram pe partea noastra si Uchiha erau pe partea lor. V-am spus ca atunci cand tata era mic, intre cele doua parti exista un pod. Nu mai e acum. La varsta de 15 ani, cei doi l-au distrus. Acuma erau doar doua parti de pamant, despartite de un rau. Ma uitam la partea opusa. Mai toti din clanul lor erau bruneti. Cu suvite de diferite culori, fara suvite, oricum erau bruneti in mare parte. Ma uit mai atent printre ei si-i observ pe cei doi frati vampiri de la scoala. Ce interesant. Nu ma mira deloc. Ma uit la tata si il vad cu un zambet fals pe fata.
-A trecut ceva timp, Fugaku.
-Intradevar.ii raspunse acesta cu acelasi zambet fals. Ce te-aduce in Tokyo? Credeam ca vei sta in America pana vei putrezii!ii spuse lui tata cu ura in privire de mama focului.
Atunci tata si-a sters zambetul si l-a inlocuit cu o voce groasa , nervoasa si plina de scarba.
-Nu puteam sa ramanc acolo si sa-ti dau tie satisfactie. La urma urmelor nu faci doua parale in fata mea.
Auzind vorbele tatei, Fugaku s-a enervate ingrozitor de tare. Toti vampirii si-au aratat coltii si au inceput sa scoata sunete de ura. S-au pus intr-o pozitie de atac mai mai sa sara pe partea noastra. Nici noi nu ne lasam mai prejos. Ne-am transformat corpurile in ceea ce eram si am inceput sa facem ca niste caini. Inafara de marait, ne-am aratat coltii albi si puternici. Toti eram in pozitie de lupta inafara de mama mea, care este cea mai inteleapta din clan. Observ ca sta degeaba si o doamne de langa Fugaku.
-Vreti sa terminati?!striga mama nervoasa. Nu va vedeti? Erati cei mai buni prieteni si acum dintr-odata va urati de moarte!
-Fugaku,draga, doamna are dreptate. Nu puteti sa va urati la nesfarsit. Vreau sa se schimbe azi ceva! Vreau sa dispara ura si dispretul dintre noi. Nu asta ti-ai dorit cand erai mic,draga? Sa nu mai fim despartiti de varcolaci.spuse doamna de langa seful clanului.
-Haide dragule. Te rog frumos gandeste-te intelept.il ruga mama pe tati.
Cateva momente de suspans. Noi asteptam raspunsul tatei. Sa actionam sau sa ne transformam la loc? La fel era si la vampire. Toti asteptam verdictul. Tata il privi pe Fugaku pana cand a spart gheata.
-Cred ca…asta a durat prea mult prietene. Prea multa ura ne distruge pe dinautru. Iti dau mana acuma si sper sa accepti oferta de a ne intoarce la ceea ce eram in trecut.i-a spus tata intinzandu-i mana lui Fugaku.
Fugaku a stat un pic pe ganduri. La auzul vorbelor tatalui meu, toti ne-am transformat la loc. Eu m-am dus cu Sakina langa parintii,verii si rudele mele apropiate, dar in special langa tata si mama. Capul clanului Uchiha a sarit intr-o secunda de raul “Kyro” si a ajuns in partea noastra. S-a uitat cateva secunde in ochii tatalui meu si intr-un sfarsit i-a dat mana impingandu-l spre el pentru o imbratisare.
-Mi-ai lipsit mult camarade!exclamase vampirul
-Atunci sa recuperam.adauga tata cu un zambet larg pe buze
In momentul acela, capul vampirilor a facut un semn din mana catre partea lor de pamant. In urmatorul moment toti vampirii au sarit pe partea noastra,au dat mana cu noi si ne-au si imbratisat. Era un zgomot...mama-mia.
-Vreau sa-ti prezint familia mea.spuse incantat Fugaku printre zgomote. Aceasta este incantatoarea mea sotie Mikoto, fiul meu cel mare Itachi si cel mic Sasuke.
Mikoto era doamna care a stat acum 10 minute langa Fugaku si l-a sfatuit sa lase ura si sa se impace cu noi. Parea o femeie inteleapta si foarte blanda. Ochii ei erau exact ca ai lui Sasuke, doar ca cu mai multa blandete. Parul ei era lung, de un albastru inchis. Avea un zambet minunat. Era foarte frumoasa. Pe Itachi si Sasuke deja ii stiti. Hmm. Sasuke. Ce nume dragut. Sa lasam gandurile mele la o parte si sa ne intoarcem la actiune. Tata i-a luat mana lui Mikoto si i-a sarutat-o frumos si politicos. A dat mana cu cei doi copii ai ei si a inceput sa ne prezinte si pe noi.
-Aceasta este frumoasa me sotie Maya. Fata mea Sakura si nepoata mea Sakina,care ii este ca o sora Sakurei.
Baietii ne-au sarutat mainile si Mikoto ne-a salutat.
-Noi patru am avut deja onoarea sa ne intalnim.a adaugat Sakina
-Cum?intrebau cei doi sefi destul de nedumeriti.
-La scoala. Suntem in aceleasi clase.le-am raspuns eu
Se putea citi bucuria de pe chipul lor. Asta insemna pentru ei ca o sa fim si mai apropiati. Eu si cu varamea eram prostite. Nu ne venea sa credem ce tocmai s-a intamplat. De secole clanurile noastre sunt certate si acum,azi s-au impacat. Era uimitor.
-Ce-ar fi sa veniti pana la noi acasa sa discum. A trecut ceva timp de cand nu mai stiu nimic de tine ,Fugaku.
-Ne-ar face o deosebita placere,dar numai noi patru,nu?
-Nu. De ce numai voi? Nu pot veni si rudele mai apropiate voua?
-Dar suntem multi. Nu cred ca o sa ai…
-Destul loc?ii scoase vorba din gura tata. Nu te teme. Avem o casa uriasa.
Deci asa a ramas. Se pare ca in 10 minute o sa fim cu totii acasa. Wow! Daca nu credeam pana acum in minuni, acum nu mai stiu ce sa mai spun…

Sper sa va placa.
Nextul nu stiu cand o sa-l pun, dar acum savurati capitolul 4
lough heh kiss Va pup dulce de tot!


Ultima editare efectuata de catre Yumi in Sam 16 Apr 2011, 21:32, editata de 1 ori
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Apr 2011, 16:25

Deci Wow! WoW!
Este singurul cuvant pe care il pot scoate din gura in momentul asta in love
E atat de frumos:X Nici nu mai stiu ce sa spun.
Deci am cateva critici pentru tine:
Actiunea ese cam grabita si ai multe greseli de tastare..
Nu-i nimic se rezolva cu un edit:X

Foarte frumos si acesta capitol. Cu totul ca nu are deloc love crying
Sper ca in urmatorul sa fie dap !

Deci draga mea, eu astept nextu! Sa vina repede!

Te roog! please


[center][img]Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Apr 2011, 18:30

Yei! Ce capitol reusit! Spre tristetea mea nu a fost nimic prea dramatic, dar totusi a fost frumos. Astept cu nerabdare capitolul urmator. Multe idei si o tona de pupici! kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
voltura16
Genin
Genin
voltura16

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : in fata calculatorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 143
Puncte : 227
Reputatie Reputatie : 70
Hobby-uri Hobby-uri : liceu , teatru ,desen ,designe si mai nou scriu paci:P
Stare de spirit Stare de spirit : a dracu de buna!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Apr 2011, 23:54

imi place!!!!


Cu multa dragoste Voltura16
teutza_girl95@yahoo.com
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 17 Apr 2011, 12:07

si mie imi placee... happy2 chiar foarte mulllttt... a hug
ce bine imi pare ca s-au impacat...
sunt curioasa ce o sa se intample in continuare...
asa ca yumi pune next-ul cat mai repede ca mor de nerabdare..
pwwpici..!! kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Emoig

Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 17 Apr 2011, 15:49

s-au impacat clanurile...dar asta nu inseamna nimic pt fete.(deja am spus prea multe) happy2 o sa vedeti kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 17 Apr 2011, 16:01

Ok ok, nu ne zici dar pune nextuu` TE ROOG!!


[center][img]Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Dum 17 Apr 2011, 22:41

offf yumi m-ai facut si mai curioasa...
pune next-ul plsss please please
pwwpici..!! kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Emoig

Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Lun 18 Apr 2011, 09:57

Hai pune nextu, please please please ?????


Cand te vad ma-ndragostesc
Cand te pierd tot iti zambesc.
Dar ai plecat, mai parasit
Un singur gand, te-ai plictisit.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 15499267



Primul fic in colaborare cu surioara mea (finalizat ) : https://sasu.forumgratuit.ro/t1752-inima-sfasiata

Si al doilea tot cu ea (inchis) : https://sasu.forumgratuit.ro/t2596-amintiri-din-armata
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Lun 18 Apr 2011, 10:37

Pune te rog nextu!!! Este foarte frumos ficul si vreau sa vad ce se mai intampla. Grabeste-te si incepe sa apesi pe taste, ca daca nu pui mai repede capitolul urmator te mananc. kiss in love kiss please please please please please please please please please


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Lun 18 Apr 2011, 11:25

Please !!pune continuarea sad
Sunt curioasa ce o sa se intample intre cei 4 adolescenti


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 19 Apr 2011, 14:22

Vreau nextuu~TE looooog!!!!!!!!!!!!


[center][img]Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 19 Apr 2011, 18:59

Pentru a nu fi mancata de choco si ca sa nu va suparati pe mine crying a venit nextul dap ! . Sincer e un pic cam pervers, dar sper ca nu e vreo problema. Sper sa nu fie greseli de ortografie si sper intradevar sa va placa!Enjoy!


Capitolul 5: Craciunul perfect s-a dus

Toti au inceput sa se puna in masinile lor, catre o anumita destinatie. Dupa cum v-am mai spus, unii vampiri vin la noi. Vrand si noi sa ne ducem in masina unde e liniste, pentru a ne destepta de la socul pe care l-am primit, tata ne opreste pe mine, varamea, si cei doi tineri vampirir. Extraordinar! Cred ca sunt 100 de vampire aici si 100 de varcolaci si tata tocmai pe noi ne-a oprit. Super! Incep sa cred ca sunt intr-un desen animat. Iubitul meu tatic, care, ce-i drept, la el ma duc cand am nevoie de bani, de bodyguarzi, de haine, bijuterii etc., ma roaga pe mine sa merg cu “Sasukepuki-fun al Karinei”-frate ce prost suna!- la magazine sa cumparam sucuri, mici, aripioare, pizza si ma rog, ce mai vreau eu si Sakina dulce. La faze de astea il iubesc pe tata! El e plecat destul de des dar cand sta pe acasa vreo 3 luni, imi face toate mofturile mie si Sakinei. Asa traim eu si varamea in puf. Si nu orice puf. Puf roz! Dar nu suntem fete fitoase gen “Papa o sa-mi CUMPERE toata lumea!!!”. Nu suntem in niciun caz! Uram genul asta, mai ales Sakina. Ce-si bate joc de fete ca astea. Frate! S-o vedeti in actiune! Nu mai puteti de ras! Dar sa revenim. Pe Saki a rugat-o sa se duca cu Itachi sa cumpere scaune si-un alt gratar ca sa avem doua ca cica sunt multe personae. In jur de 50 cu tot cu ale noastre. Ma rog. Care era totusi problema? Cine o sa conduca ce masina? Sincera sa fiu mi se pare ca Sakinei ii place masina lui Itachi, tocmai de aceea s-a oferit sa-mi dea mie masina ei s-o conduc. Cum mi-am dat seama? Ea nu prea ma lasa (,) sa-i conduc frumosa decapotabila. Mai bine spus scumpa decapotabila. Are un Bugatti Veyron. Nu stiu prea multe despre aceasta masina dar stiu ca e foarte scumpa. A Sakinei este neagra cu rosu. Varamea zice ca sunt prea tanara si cine stie ce prostii fac eu de ii lovesc masina. Ce sa spun! Abia i-am luat cheile din mana. Nu era sigura daca sa mi le dea sau nu. Intr-un sfarsit mi le-a incredintat cu spaima.
-Sakina, mai stii cand ti-am spus ca esti obsedata de masina ta si tu te-ai suparat pe mine si ai spus ca nu-i adevarat si dupaia mi-am cerut scuze?o intreb inocent eu
- Da.
-Imi retrag scuzele! Esti o obsedata!
Saki si-a pus un botic pe chip si s-a indreptat catre masina lui Itachi.Ne punem toti in masini si pornim. Probabil ca va intrebati cum de eu si Sasuke avem voie sa conducem la 17 ani. E simplu. In Tokyo se poate. Mai ales cand lumea ii stie pe Haruno si Uchiha. Sa revenim. Cand sa intru in locul soferului, se trezeste Uchiha sa vorbeasca:
-Ho ho ho! Papusica, eu te inteleg ca-ti place viata la maxim si iti place adrenalina, dar nu vreau sa mor asa ca eu conduc. Da-mi cheile!
-Poftim?! Repeta Uchiha! Cum adica nu vrei sa mori? In primul rand de ce ai murii daca eu as conduce si in al doilea rand daca ai murii eu nu as venii la inmormantare. Nu mi-ai lipsi.
-Mda si eu te iubesc dulceata. Rozalio nu vreau ca s-o iei ca pe ceva personal, dar voi, femeile sunteti proaste la volan! Desteptele de voi faceti accidente peste accidente, mai ales daca sunteti blonde vopsite!
Cum i-am auzit vorbele m-am facut exact ca un vulcan. Puteam erupe din secunda in secunda. Ma enerva in primul rand ca are marlania sa spuna ca femeile fac accidente peste accidente, cand eu de fapt vad la stiri numai barbati care sunt luati la intrebari de politai pentru ca au dat peste o masina sau vreun copac etc.. In al doilea rand, ce-i cu faza asta cu blondele? Ce sa zic! Acum se trezeste lumea ca cica blondele sunt proaste. Daca o fi ca cineva sa gandeasca mai putin, ca el, poate sa aiba orice culoare de par. Dupa o cearta de 3 minute despre acest subiect, imi inchide el vorbele.
-Haide rozalio! Trebuia sa fim deja la magazine! Gandeste-te ca-ti fac un favor daca conduc eu.
-Un favor? Tu? Ce favor imi faci tu mie Einstein?
-Daca cumva se intampla sa zgarai masina, Sakina o sa dea vina pe mine nu pe tine si asa tu te scoti bine din situatie, cu ajutorul meu, desigur!
Oricat de mult nu-mi placea asta, avea dreptate. Nu puteam sa risc. Voi nu stiti cum face varamea cand nu o ascult. O Doamne! Nervoasa ca dreptatea e de partea lui si ca-i vad ranjetul mandru lui Sasuke, pun un bot mare, imi incrunt privirea nici prea tare nici prea incet, ii arunc cheile, imi pun mainile la piept si ma urc pe scaunul de langa sofer. I-am auzit chicotitul brunetului. Ce ma enerva! Cand intru in masina, vreau sa-i dau o ultima fraza vampirului asa ca ma intorc catre el.
-Asculta aici brunetule, ne vom duce la….
-Papusa esti asa de draguta cand esti supa….
Spre nefericirea mea si el vroia sa faca acelasi lucru. Asa au ajuns buzele noastre la trei centimetri distanta, de puteam sa-i simt respiratia calda. El ca de obicei a inceput sa rada si eu i-am dat un pumn in umar. Dupa aceasta, i-am spus sa porneasca masina. Ne vom duce la Shizuma. Este un super market nu prea populat, insa nu inteleg de ce pentru ca eu mereu iau de-acolo si mi se par produsele cele mai de calitate. Imi place totusi ca nu prea este lume in el. Dupa ce parcam, intram in magazine si observam ca mai erau doar 3-4 persoane. Liniste ca de obicei. Ador magazinul asta!
-Ok! Fi atent Sasuke! Poate daca o sa reusesti sa-ti pui la contributie cap’sorul ala mic si sec al tau,, o sa intelegi macar jumatate din ceea ce-o sa-ti cer.
Normal ca desteptul nu era atent la mine. De ce? Pentru ca una din acele 3-4 persoane din magazine, era o fata inalta cu forme destul de conturate, care a trecut pe langa noi. El nu-si putea lua ochii de la ea pana cand a iesit in sfarsit din magazine. Vazand ca m-am enervate de “ambsenta” lui, a promis c-o sa fie atent. Nu era greu deloc! Trebuia doar sa ia niste sucuri, jeleuri si cipsuri. Cand slava Domnului am scapat de el 2 minute, m-am indreptat catre raionul cu carnuri. Am luat mici, piept de pui, carnati si cand sa ma intorc sa le pun in carucior, hopa peste cine cad? Marele Sasuke Uchiha! Conducatorul regatului “Prostie”. Ala care locuieste pe strada Prostiei, nr 1, blocul Desteptilor, apartamentul Afemeiatilor. Acel Sasuke Uchiha.Eu aveam scuza ca nu eram cu privirea “la spate”, dar el care era cu fata la mine, putea sa ma vada si sa opreasca cazatura. Sa revenim. Am dat peste el, facandu-l sa cada cu tot cu mine pe jos. Privirile noastre se intalneau. Avea niste ochi albastrii, fara fund. Nu avea nici un cos, era fara riduri, intr-un cuvant, la aspect era…perfect. Poate ca ar merita un pic sa ii dau putina atentie dar nu prea multa. Nu de alta, dar eu nu sunt una din fetele cu care iese el. Alea gen ies la o intalnire cu ea, ajunge in patul meu si a doua zi pe strada nu o cunosc. Ei bine Uchiha daca tu ai vrea cumva sa pui mana pe mine, atunci trebuie sa muncesti, nu gluma. El ma prinde frumos de talie, ducantu-ma mai aproape de buzele lui si cu un ranjet pe fata imi spune ironic:
-Rozalio daca ma vroiai chiar atat de mult, trebuia sa-mi spui. Nu era nici o problema. Imi faceam timp pentru tine intr-o seara. Ce ai de gand sa faci lupoaico? Sa ma papi? Hai sa te vedem.isi apropie incet, incet buzele lui dulci de ale mele, dar nu il las. Nici sa nu-i treaca prin minte sa se joace cu mine pentru ca asta e jocul meu si daca o fi sa fie cineva marioneta, el este acela! Imi pun degetul pe buzele lui.
-Dupaia o sa-mi sugi sangele?il intreb eu ironica cu un ranjet pe fata
-Daca e dulce nu m-as supara.imi raspunse el tot ironic, cu acelasi ranjet doar ca mai pervers
-E amar!astea au fost ultimele (,) mele cuvinte, dupa care m-am ridicat frumusel de pe el. I-am smuls din mana alimentele de care aveau nevoie, le-am pus in carucior si m-am indreptat catre casa pentru a plati.Am tras cu coada ochiului sa vad ce reactie are. Nici nu ma asteptam sa faca altceva decat sa-si muste buza de jos cand se uita la fundul meu. Frate si eu sunt perversa cand vreau, dar el e asa de prostut! E chiar amuzant. Ma trezesc din gandurile mele si o intreb pe vanzatoare cat ii “datorez”.Se pare ca totul valoreaza 100 de lei. Ma uitam la acele mini rafturi-nu stiu cum se numesc- de langa casa, pentru ami lua o ciocolata “Milka”. Cand sa ma decid de care sa-mi iau, vine brunetul pe la spatele meu si-mi sopteste: “Durex…..” nu stiu de care. Cred ca glumesti! Adica sper ca glumesti! El chiar crede ca eu il vreau diseara?! Ma uit la vanzatoarea care a inceput sa chicoteasca. In momentul ala ma fac rosie precum un rac. Nu-mi vine sa cred in ce rusine m-a bagat vampirul ala! Imi iau pana la urma Milka cu caramel si ma indrept catre masina. Era o ciocolata mare si nu aveam de gand sa-i dau si brunetului. In drumul catre casa o mananc pe toata.
-Chiar nu ai de gand sa imparti? Nu ca as avea nevoie dar o sa te ingrasi de la atata ciocolata si nu as vrea ca bombonica mea roz sa fie grasa.
-1 lasa grija asta pe seama mea 2 credeam ca vampirii nu mananca altceva decat sange si 3 eu si Sakina avem o pofta nebuna de dulciuri, tocmai de aceea nu le impartim cu nimeni.
-1. ok 2 mancam si noi. normal! Doar ca o data pe la vreo 2-3 luni trebuie sa bem si putin sange, daca nu, ne scad puterile si puf! Murim.
-Doamne cum puteti sa beti sange de la bietii oameni? Nu va e mila?
El incepe sa rada si-mi explica si mie intr-un sfarsit:
-Papusa, nu bem sange de la oameni. Doar de la animale. Stramosii nostrii intradevar beau sange de la oameni, dar acum nu mai facem asta. De fapt nu se mai face asta de vreo 40 de ani.
-Puteti bea si de la varcolaci?il intreb eu speriata insa nu las sa se vada asta
-Mda, dar nu ar avea rost pentru ca sangele vostru nu ne atrage, nu ne stapaneste foamea si voi aveti un miros destul de puternic, de aceea cateodata ne e greu sa ne apropiem de voi.
Cand ajungem acasa, Sasuke ma ajuta cu bagajele. E chiar foarte dragut din partea lui. Ma rog. Intram in vila si-o vad pe Sakina pe canapea, langa ceilalti, asteptandu-ma. Era un pic rosie. Se putea citi putina furie pe chipul ei. Eram mai speriata ca o gaina. Cu emotie o intreb ce sa intamplat. Ea se calmeaza si imi spune intr-un final.
-Vom petrece Craciunul cu familia Uchiha…


Ultima editare efectuata de catre Yumi in Mier 20 Apr 2011, 12:20, editata de 1 ori
Sus In jos
Punk Girl
Genin
Genin
Punk Girl

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 65
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : multe :))
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt hotărâtă dar nehotărâtă, fericită dar nefiricită, rea dar bună, veselă dar tristă. Sunt un amalgam de sentimente care mă fac să fiu specială dar în acelaşi timp şi normală. :]]

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 19 Apr 2011, 20:01

Hellau! Pai sa incep cu inceputul, ai un fic genial, imi place doare mult cum descrii si mai mult dialogul care nu este sec, naratiua este ok, dupa greseli nu am stat. Ce am eu de "comentat" este ca ai putea lasa spatiu intre linia de dialog si primul cuvant al propozitiei. Ce as mai avea de "comentat" ar fii ca ai putea sa descrii mai mult sentimentele personajelor. Sper sa nu te fii suparat si vreau sa stii ca apeciez toata munca pe care o depui. Mult succes in continuare si sper sa apara si next-ul! a hug


Imi iubesc surioara mai mica ElysS
Imi iubesc surioara mai mica ♥️º° Kιαгα °º♥️
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Whysoserious


Ultima editare efectuata de catre Punk Girl in Mar 19 Apr 2011, 20:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Un bucheţel de zâmbete ♥
Genin
Genin
Un bucheţel de zâmbete ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : La măta.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 112
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : Happy! :)

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 19 Apr 2011, 20:33

Şi eu sunt de acord cu Punk Girl doar referitor la sentimentele personajelor.Ar fi chiar super să scrii şi dspre asta !
Şi eu apreciez foarte mult munca pe care o depui.

Deci mai pe scurt ..
VREM NEXTU' :)) :x


Recunosc că poate-ai jucat mai bine.Dar nu uita! E 1-0 pentru mine ;)
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 19 Apr 2011, 21:45

Ati vazut ca in celelalte capitole am mai pus sentimente de ura, de furie etc. ,dar la asta nu stiu ce Dumnezeule am avut de nu am fost atenta si la sentimente. Oricum sper ca va placut si pe viitor voi fi mai atenta la sentimente. kiss happy


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 19 Apr 2011, 21:45

WoW!!!!! Deci e absolut minunat!
Nici nu mai stiu ce sa zic e fantastic=)
Il iubesk! iti iubesk fiicul.
App vruiam sa-ti zik sa-mi lasi un pm cu idu tau:X
As sa revenim la fiic:

Actiunea mi se pare unpic grabita si ai greseli de tastare dar se pot rezolva cu un edit:X
Mi-a placut extrem de muult acest capitol:X
Pot spune ca e preferatul meu pana acum:X
Nu-i nimic daca e pervers cu atat mai bn:X Iubesk capitolele perverse:X
Deci in concluzie mai lasat intr-un mare suspans.
Vreau sa aflu reactia Sakurei, off deabea astept!
Vino repede cu nextu ala plzzz! DEci iti ador fiicul te roog vino repeede!!!! please please please please please

Off of nu mai pot astepta il vreau imediat!
Spor la scris draga mea! Te pup:*


[center][img]Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Mar 19 Apr 2011, 22:25

WOW WOW WOW......doar atat pot sa spun..
doamneeee adorrrr capitolul asta...e atat de pervers si din cauza asta imi place si mai mult.. happy2
ce imi plac schimburile de replici dintre Sakura si Sasuke..sunt atat de amuzante si atat de perverse.. dance2
vor petrece Craciunul impreunaaa ce mult ma bucur... dar vreau sa aflu care e reactia Sakurei.
pune next-ul mai repede ca mor de nerabdare..imi place asa mult si cred ca am mai spus asta de zece ori pana akm...dar ce sa faci daca nu pot sa ma abtin heh
spor la scris si la idei..!! i love you
pwwpici!!.. kiss kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Emoig

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 08:01

Ei bine, eu cred ca as merita bataita. Stii de ce? Pentru ca desteapta de mine ti-a citit minunatul capitol aseara, dar a uitat sa-ti mai dea si comm. Cred ca creierul meu incepe sa se dezintegreze incetul cu incetul... Revenind in lumea oamenilor normali (sincer nu stiu ce caut eu aici) vreau sa te felicit pentru acest capitol foarte frumos. Mi-a placut mult cum s-a desfasurat firul povestii si cum ai pus in valoare sentimentele personajelor. Acestea fiind spuse, iti doresc multe idei si iti daruiesc o tona de pupici (desi deja cred ca te-ai saturat de atatia pupici, dar ma rog...). kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Un bucheţel de zâmbete ♥
Genin
Genin
Un bucheţel de zâmbete ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : La măta.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 112
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : Happy! :)

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Apr 2011, 11:43

Cu toţii murim de nerăbdare !!! :x
Eu una ador acest capitol !!!

Pune nextu mai repede:o3 Fie-ţi milă de noi !!!!! :X:X:X:X


Recunosc că poate-ai jucat mai bine.Dar nu uita! E 1-0 pentru mine ;)
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-