Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Joi 21 Apr 2011, 22:54

imi place asa mult..!! a hug
offff doamnee cat suspans...morrr de nerabdare sa citesc continuarea lol damn!
vreau next cat mai repedeeee... please please
te pwwp!!.. kiss kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Emoig

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Vin 22 Apr 2011, 07:43

Prima, prima, prima, prima!!! Asa, draga mea Yumi, imi place extrem de mult acest capitol. Descrierea este frumoasa, dialogul nu e sec si actiunea nu este grabita. Poezia este de asemenea foarte frumoasa, chiar ai talent. Sunt putin supi ca iar m-ai lasat in suspans, dar asta e... imi revin dupa ce pui nextul. Choco te pupaceste dulcic!!! kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
voltura16
Genin
Genin
voltura16

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : in fata calculatorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 143
Puncte : 227
Reputatie Reputatie : 70
Hobby-uri Hobby-uri : liceu , teatru ,desen ,designe si mai nou scriu paci:P
Stare de spirit Stare de spirit : a dracu de buna!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Vin 22 Apr 2011, 11:15

Deci WoW!
VOLTURA IUBESTE FICUL TAU!!!!!

Si Itaachi a intrat cu o vanzatoare in debara ... interesant oare ce au facut acolo ? dance1 Eu sunt sigura ca Itachi ia facut o teorie despre faptul ca nu e frumos sa porti fuste scurte in vazul tuturor iar fata cand a iesit isi tragea fusta s-o faca mai lunga....pentru ca luase aminte la vorbele lui Itachi...
Da , da...


Lasand astea astept next!!!


Cu multa dragoste Voltura16
teutza_girl95@yahoo.com
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Vin 22 Apr 2011, 15:34

Da,da. Cu siguranta i-a facut observatie. lough


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Sam 23 Apr 2011, 13:13

Capitolul 7: Un nou inceput

Sakura:
Incepe sa ma ingrijoreze. Nici nu ma mira ca m-am taiat la picior, la ce zi ingrozitoare am avut! Ofteaza, isi trage aer in piept si incepe sa se “spovedeasca”:
-Tu stii foarte bine ca in fiecare an in seara Revelionului, noi avem carnavalul Haruno. Se pare ca si acest carnaval il vom petrece cu vampirii.spuse Sakina in sila.
-Stai Saki!incep sa chicotesc. Nu e posibil. Adica cu Craciunul, na, am inteles ca mai intai e relatia tatei cu Fugaku si apoi moftul meu de a face Craciunul in pace, dar carnavalul nu-l putem face impreuna. De secole am facut carnavalul asta singuri. E ca un fel de traditie. Probabil ca ai inteles tu gresit.
-Sakura, mi-a spus Itachi.
-Si esti sigura ca nu ti-a spus-o doar ca sa te enerveze?
-Da, sunt sigura. El stie ca ma enerveaza in general, deci nu are nevoie de vreo minciuna ca sa ma calce pe nervi.
Nu apuc sa continui discutia cu varamea, ca se aude un ciocanit in usa. Ii spun acelei personae sa intre si cu sfiala intra vampirul cel mai drag mie, Mikoto. Cu zambetul larg pe buze, o salut si o intreb ce s-a intamplat. Aceasta imi raspunde ca a venit sa vada ce mai fac. Ca a calmat-o pe mama si s-a gandit ca in loc sa o lase pe Maya sa vina si sa-mi faca o morala cum ca n-am fost atenta, mai bine vine ea in liniste. Doamne o iubesc pe femeia asta! Cat de grijulie poate sa fie cu un strain? Si nu orice strain, ci un varcolac.
-Sper ca nu am deranjat.continua aceasta sa spuna cu sfiala
-Nu! Sigur ca nu! Noi tocmai vorbeam despre carnaval.ii raspunse Sakina. Este adevarat ca-l vom face cu voi?
-Da fetelor. Este adevarat.ofteaza si-si coboara privirea-n pamant. Firele ei de par, de un albastru inchis, neintalnic, ii mangaiau fata alba ca varul. Era foarte frumoasa. Se putea citi agitatia din actiunile ei. Isi freca mainile in continuu. Curioasa de felul meu, normal ca am intrebat-o ce s-a intamplat.
-Fetelor, stiu ca nu va incanta sa faceti Craciunul si carnavalul cu noi. Sincer va inteleg. E din cauza copiilor mei, nu-i asa?
Un moment de tacere s-a asternut in camera. Dar tacerea aceea spunea multe. Ii dadea un afirmativ lui Mikoto. Imi pare sincer rau ca trebuie sa vin cu “para” la ea. Sakina fiind mai matura, a stiu ce sa faca in momentul asta. A negat spusele vampirului, cu zambetul ei incantator pe buze si chiar a spus ca ne intelegem cu cei doi bruneti. Insa Mikoto este o femeie desteapta. Nu a inghitit povestea asta facuta pe moment. Adevarul era ca nici nu ne-au facut cine stie ce baietii. Adica da, sunt perversi si ne-au facut de rusine in magazine, dar cand am auzit ce-a facut Itachi si cand Saki a aflat despre cele petrecute cu Sasuke, ne-a bufnit rasul, deci baietii nu sunt chiar atat de rai. Dar mama lor nu vrea sa inteleaga ca noi ii apreciem cat-de-cat ca si niste amici. Cu rusine si cu roseate in obraji, femeia si-a cerut scuze pentru ce au facut baietii. Cand noi vroiam s-o oprim din vorbit pentru ca se supara degeaba, ea incepe sa ne povesteasca despre baieti.
-Vedeti voi, cand erau mici, Fugaku nu prea statea pe acasa. Este om de afaceri asa ca a avut si are o viata destul de ravasita cu toate calatoriile lui. Venea pe-acasa o data la trei luni si statea cam vreo saptamana. Pana ce Itachi a implinit 16 ani, am stat eu cu ei, sa-i ingrijesc, sa le fac de mancare si sa-i invat cum sa aiba si ei grija de propria persoana. Eram foarte mandra de ei. Itachi era unul dintre cei mai destepti din scoala si Sasuke ii calca pe urme. Din pacate, Fugaku avea nevoie de ajutor cu afacerile, asa ca eu fiind cea mai inteleapta din clan, am mers sa-l ajut. Asa am devenit si eu o femeie de afaceri. Copiii mei au crescut singuri. Aveam toata increderea in Itachi ca-l va face pe Sasuke un adevarat barbat si ca va avea grija de amandoi. Anii au trecut si vedeam incet, incet cum baietii mei se schimbau. Desi nu-mi aratau asta, erau mai perversi, mai “smecheri”, mai vulgari. Eu nu am facut nimic pentru ca stiam c-o sa se ajunga si aici. Totusi aceea era varsta in care sa apara aceste “calitati”. Se purtau cu unele fete mai prostute si ca sa zic asa, mai piti, destul de urat. Nu le suportau asa ca le aratau asta. Ii multumesc lui Dumnezeu ca nu m-am trezit cu vreuna la usa, cu burta pana la barbie.-in acel moment toate trei incepem sa chicotim-Ei au ramas tot acei baieti blanzi, destepti si minunati, doar ca aratau asta doar la prietenii lor. Daca incercati sa-i cunoasteti, sunt sigura ca va veti intelege.
Povestea brunetilor m-a induiosat. Vreau sa spun ceva dar cuvintele nu-mi ies. Imi era putin teama ca sa nu spun vreo prostie asa ca am lasat-o pe varamea sa zica ceva. Dupa un minut, cuvintele ei i-au iesit din gura destul de usor. Cu zambetul pe buze o incurajeaza pe Mikoto:
-Stai linistita Mikoto-sama. Acest sfarsit de an va fi unul minunat!
La auzul vorbelor Sakinei, inteleapta si-a ridicat chipul angelic din pamant si a zambit cum nu am mai vazut-o pana acum. S-a indreptat spre noi si ne-a dat un sarut pe frunte. Spunand doar trei cuvinte.
-Multumesc! Noapte buna!

Scuze ca e cam scurt dar e Pastele si la mine!
ike Sper din tot sufletul ca va place! Va pup dulce de tot si sa aveti UN PASTE FERICIT!kiss dance2 a hug nr1


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Sam 23 Apr 2011, 13:37

Vai draga mea ce mi-a placut nextul.
Ce-i drep e scurt dar mi-a placut.
Este pana acum cel mai prost capitol al tau dar e sentimental si imi place asta.
Pai spor la celalat capitol!


[center][img]Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Un bucheţel de zâmbete ♥
Genin
Genin
Un bucheţel de zâmbete ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : La măta.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 112
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : Happy! :)

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Sam 23 Apr 2011, 13:50

Yumi draga mea.Acest captiol este superb :-x !
Te aşteptăm cu nextul
Paşte fericit măi :* ! :-x


Recunosc că poate-ai jucat mai bine.Dar nu uita! E 1-0 pentru mine ;)
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Sam 23 Apr 2011, 14:18

Yumio e frumos
Dar vreaaauu sa fier pervvversssssss
Hai Yumi
Stiu ca poti
Next
Pwp kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Sam 23 Apr 2011, 16:00

offf imi place asa mult next-ul...e foarte emotionant ..
imi place ca ne-ai spus povestea lui Sasuke si Itachi care e destul de sentimentala dupa parerea mea..
astept next-ul..please
Paste Fericit.!! i love you


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Emoig

Sus In jos
voltura16
Genin
Genin
voltura16

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : in fata calculatorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 143
Puncte : 227
Reputatie Reputatie : 70
Hobby-uri Hobby-uri : liceu , teatru ,desen ,designe si mai nou scriu paci:P
Stare de spirit Stare de spirit : a dracu de buna!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Sam 23 Apr 2011, 18:33

nu mai am cuvinte!!!
superb capitol


Cu multa dragoste Voltura16
teutza_girl95@yahoo.com
Sus In jos
ada
Genin
Genin
ada

Sex : feminin Localizare Localizare : Undeva in intuneric
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Mda...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Sam 23 Apr 2011, 18:56

Minunat! E foarte frumos capitolul.
Astept next-ul. Spor la scris.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Dum 24 Apr 2011, 13:00

Yumisoor, nu-i asa ca ma ierti ca am uitat sa-ti dau comm? sper ca da... Imi place mult de tot si o singura intrebare am sa-ti pun si eu: nextul cand vine? Sper ca in curand. Choco te pupaceste dulce!!! kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Lun 25 Apr 2011, 00:32

Capitolul 8: Spaima de neuitat

A intrat cu zambetul pe buze si-a plecat cu zambetul pe buze. Era intradevar incantatoare. Stiu ca am laudat-o foarte mult in ficul asta, dar rar se gasesc persoane ca ea. O priveam pe Sakina, in timp ce mii de intrebari dansau in mintea mea, dar numai una, cea mai importanta, i-am spus-o:
-Ce ai de gand?cu ranjetul pe fata
-Nimic. Suntem mai mature decat ei asa ca noi vom face primul pas. O sa avem rabdare cu ei.
-Rabdare? Sakina mi-a spus in fata vanzatoarei sa iau Durex! Cum sa am rabdare?
-Uite asa bine! Chiar vreau sa-i cunosc cum sunt ei cu adevarat.
Oftez si dau afirmativ din cap. Am mai stat o ora de vorba. Sakina, fiind mereu in “pas” cu barfele de la televizor, de prin reviste, de oriunde, a adus cea mai noua revista cumparata de ea. Asa ne-am petrecut noi o ora de barfe si glume. Cum sa nu razi? Cica
“O baba merge pe calea ferata. Din spate vine un tren 'fluierand'. Ce credeti ca zice baba?
- Fetele cuminti nu intorc capul dupa vagabonzi?” sau
“Unui tip, dupa ce este analizat de doctor, i se spune ca nu mai are mult de trait. Fara nici o speranta, il intreaba pe doctor
cat mai are de trait.
- 10, spune doctorul.
- Zece ce ? intreaba pacientul. Zece ani, luni, zile ?
- 9, 8, 7... continua doctorul”


Ma rog, astea au fost doar cateva glume. Foarte grijulie cu mine si in acelasi timp destul de enervanta, Sakina ma pune sa ma culc ca “Maine avem scoala”. Mda. Ce crede ea? ca eu pot adormii la 11 noaptea? Surprinzator si destul de placut a fost faptul ca varamea a decis sa doarma cu mine, asa cum facea atunci cand imi era frica de intuneric cand eram mica. M-am indreptat catre dressing si mi-am ales o rochita alba, destul de transparenta. Varamea s-a dus in camera la ea pentru asi lua si ea rochita de noapte. Eu m-am dus catre bucatarie in liniste, pentru a nu ma auzii parintii, am luat o punga cu popcorn si am pus-o la cuptorul cu microunde. Acel miros ma ducea intr-o alta lume. Zambetul mi-a aparut dintr-o data pe chipul meu angelic. Sunetul cuptorului m-a trezit cand s-au terminat floricelele. Am urcat sus tot in liniste si cand sa intru ca camera mea, o zaresc pe Sakina cu o rochie de noapte de…wow. Este rochia ei de noapte mai scurtuta un pic si sa zicem folosita in cazuri mai speciala daca intelegeti ce vreau sa spun. Este roz cu dantele negre , formand o fundita la piept. Avea un material fin, pe care-l adoram! Cu tot cu rochie, purta si halatul de aceeasi culoare, din acelasi material, pentru a nu-i fii frig. Inchid usa si ma indrept catre ea cu o privire de “What?”
-Ce faci, varamea? Nu am de gand sa ma culc cu tine daca la asta te gandeai.ii spun eu chicotind la ultima propozitie
-Hahaha.imi raspunde ea plictisita. Se pare ca celelalte rochii erau la spalat. Ce-ar fi trebuit sa fac?
-Ok, hai treaca de la mine. Te iert. Doar de data asta! La auzul vorbelor mele, Sakina a inceput sa rada. Ne-am cocotat in pat, am inchis lumina si ne-am asezat sub plapuma cu tot cu cap. Nu va ganditi la prosti! Ne uitam pe reviste si mancam popcorn. De ce cu lumina stinsa? Pentru ca parintii mei sa nu-si dea seama ca noi nu dormim. Cum de vedeam sub plapuma scrisul din reviste? Din cauza luminii televizorului care era deschis. Mda, asa sunt eu cu Sakina. Cand vrem ceva, nu ne poate opri nimeni. Cel putin asta-i in cazul Sakinei. In cazul meu, nimeni si nimic nu ma opreste inafara de varamea. Stiti, cand spune “Eu te-am crescut, eu te omor”, nu glumeste. Au trecut 30 de minute. Am barfit cat se putea despre vedete si am mancat jumatate de bol gigant de popcorn. La televizor se auzea o melodie de groaza. Puteai recunoaste ca era thriller. Exact cand se auzea melodia, a intrat cineva in camera la noi. Nu ne-am dat seama. Eram prea ocupate sa ne uitam la baieti, pe sub plapuma. Deodata auzim un suntet infiorator. “BAU!”. Eu si Sakina nu am mai rezistat si am tipat instantaneu, cat ne tineau plamanii. Putea sa fie un hot, o fantoma, un criminal. Putea sa fie oricine si cine stie ce putea sa ne faca. In momentul cand ne-am ridicat in fund si-am tipat, plapuma a cazut pe jos si-asa am putut vedea faptasii. Mureau de ras desteptii! Cine alt cineva decat fratii Uchiha?! Varamea si cu mine respiram greoi si ei se tineau de burta, pe jos. Tocmai cand sa le spun ceva, mi-am reamintit de vorbele Sakinei:
-Ce ai de gand?cu ranjetul pe fata
-Nimic. Suntem mai mature decat ei asa ca noi vom face primul pas. O sa avem rabdare cu ei.
-Rabdare? Sakina mi-a spus in fata vanzatoarei sa iau Durex! Cum sa am rabdare?
-Uite asa bine! Chiar vreau sa-i cunosc cum sunt ei cu adevarat
.”
Trebuia sa-mi tin gura, oricat de greu mi-ar fi fost. Dar se pare ca Sakina nu a putut sa-si tina gura si a inceput sa-i injure de mama focului.
- Idiotilor! Bai, daca prostia ar durea, voi ati fii in coma de mult! Sunteti mai prosti decat prostia in persoana! Va dati seama ce-ati facut sugatori de sange ce sunteti?-ce prost suna, dar la ce era la gura lu varamea…- Noi eram cuminti, la locul nostru si voi ne-ati facut sa tipam de ne-au auzit parintii Sakurei. Peste 2 seunde vor fi in camera cu o morala de o sa ma rog la ei sa ma lase sa ma culc! Apropo, ce Domnezeului cautati aici?
-Stai calma papusa! Parintii nostri ne-au dus rudele acasa cu masina lor, care era plina si parintii vostrii au facut la fel cu rudele voastre. Noi nu am putut pleca cu masina pentru ca sincer sa fiu am baut amandoi. Nu mult, dar am baut. Asa ca ghiciti! Tatal vostru a spus ca atunci cand o sa se intoarca o sa fie destul de tarziu asa ca o sa stea la sora lui impreuna cu Maya. Ne-au lasat pe noi aici, sa va “supraveghem”. Nu e minunat?raspunse Itachi. Abia ca putea vorbi din cauza rasului.
Tata vrea un nepot? Sa ma gaseasca maine cu burta pana la gura? Sau ce Dumnezeului vrea tata? Doamne parca nu gandeste omul asta! Ce pot sa fac? “Voia lui mi-e porunca”. Mda, din pacate. Sakina si-a pus mana la cap, dandu-si la o parte suvitele rebele ce i s-au lipit pe chip si cu o voce calma dar in acelasi timp nervoasa, i-a raspuns lui Itachi indreptanduse catre biroul meu unde era o sticla cu apa plata.
-Parintii Sakurei, nu si ai mei. Probabil asta vroiai sa spui in ultimele tale propozitii.
A luat o gura de apa din sticla si dupaia s-a dus catre intrerupator pentru a aprinda lumina. Itachi se uita la bustul ei si-si musca buza de jos. Ba chiar si limba. S-a pus in fata Sakinei. Cu degetul i-a prins una dintre bretele, soptindu-i la ureche:
-Tu chair vrei sa ma inebunesti, nu? Daca asta ai planuit de la bun inceput, iti spun ca ti-a reusit planul. Dar lasa, oricum vei fi a mea.
Eu nu stiam ce i-a spus, dar puteam vedea incruntarea lui varamea la auzul lor. Orice i-ar fi spus, raspunsul ei a fost unul simplu:
-Ai vrea tu, Uchiha!si asa s-a dus varamea pe pat, cu perna pe cap.
Eu m-am indreptat catre paharul meu cu suc de pe masa cu machiaj. Va imaginati sper, ca nu am putut sa beau calumea un pahar cu suc! Din greseala, o picatura mi-a cazut pe piept. Cine credeti ca a oprit-o sa mai curga pe corpul meu? Sasuke! A atins-o cu degetul, dupa care si l-a dus in gura.
-Incep din ce in ce mai mult sa te doresc rozalio.
-Doreste-ma tu, ca niciodata nu ma vei avea.
-Mai vedem noi.imi raspunde el cu un tupeu care m-a enervate foarte tare
-Eu nu sunt ca celelalte fete, trofee, de-ale tale. Eu nu cad la picioarele tale si eu nu ma simt atrasa de tine, dapai sa ma mai culc cu tine?! Un singur lucru sa-ti intre in cap, brunetule. Nu sunt ca ele.
-Stiu. Tocmai de asta te vreau mai mult decat pe ele.
Nu avea rost sa continui discutia cu el pentru ca stiam ca o sa ma enervez din ce in ce mai tare, asa ca m-am dus langa Sakina pe pat, am stins lumina, am pus patura peste noi, de data asta aveam capul deasupra si m-am apucat sa schimb canalele pana cand o sa gasesc un film bun.
-Sunteti orbi? Nu vedeti ca vrem sa ne culcam? Iesiti afara!le ordon eu destul de nervoasa.
-Haide, pustoaico!numai Itachi imi spune mie “pustoaico”. Ce-ar fi sa ne uitam impreuna la un film bun?
Ma uit la Sakina sa vad ce spune ea. Incruntata un pic, ofteaza si le raspunde baietilor:
-Ok. Dar daca cumva incercati vreo prostie, vai si-amar de coada voastra.
-Sakina, dintre noi patru, voi sunteti singurele cu coada.adauga Sasuke
Nu stiu de ce, dar “observatia” lui m-a facut sa chicotesc. Si pe mine si pe varamea. Brunetii au luat popcornul de pe biroul meu si s-au asezat in pat. Televizorul era pus sus, in perete, in partea dreapta. Eu stateam in partea dreapta a patului, langa mine Sasuke cu popcornul in brate, langa el Itachi si l-a marginea din stanga a patului, Sakina.

Sper sa va placa!
a hug a hug


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
voltura16
Genin
Genin
voltura16

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : in fata calculatorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 143
Puncte : 227
Reputatie Reputatie : 70
Hobby-uri Hobby-uri : liceu , teatru ,desen ,designe si mai nou scriu paci:P
Stare de spirit Stare de spirit : a dracu de buna!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Lun 25 Apr 2011, 10:36

PUN EU PRIMA COMM!

foarte tare astept continuarea cu nerabdare!!!


Cu multa dragoste Voltura16
teutza_girl95@yahoo.com


Ultima editare efectuata de catre voltura16 in Lun 25 Apr 2011, 11:12, editata de 1 ori
Sus In jos
No name.
Academy Student
Academy Student
No name.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt de acolo de unde te aştepţi mai puţin.:>
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Lun 25 Apr 2011, 10:38

Hey !
Mă bucur că ai pus nextul :X
Ador ficul tău! :X :*
Te pupăcesc :* Şi aştept nextul.:)


Learn from yesterday,live for today,hope for tomorrow...
The world is painted in black and white
Sus In jos
***pInK_AnGeLL:::***
Genin
Genin
***pInK_AnGeLL:::***

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : ratacita prin lumea mea..:D :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 209
Reputatie Reputatie : 10
Stare de spirit Stare de spirit : mereu fericitaaa:::***

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Lun 25 Apr 2011, 11:02

offff doamne...iubesc ficul tau ...
ce imi plac glumele de pe revista..sunt asa de amuzante lough
vreau next repede... please
te pwwp si astep continuarea.. kiss


I don't wanna wait for you
I don't wanna wake up thinkin, hopin
You'll get it right this time
'Cause you know that you’re so cold
I don't wanna see no more
And I can’t get away from you ...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Emoig

Sus In jos
ada
Genin
Genin
ada

Sex : feminin Localizare Localizare : Undeva in intuneric
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Mda...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Lun 25 Apr 2011, 11:07

Frumoss!! Minunat!
Imi place la nebunie!
Astept next-ul! Spor la scris scumpo in love

Ja'ne biciuitor
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Mar 26 Apr 2011, 10:32

Prea fenomanallllll
Prea taree
Prea perverss
Oooo lu Ele ii place
Mai vreau
Next kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Mar 26 Apr 2011, 13:12

Waaa, fetita ai pus nextuuul:x love
Vaii si e asa de Kawaii ^^
I like it so much!! Mi-a placut asa de muult, a fost foarte palpitant si dupa parerea mea cu mult suspans. Soo eu vreau nextul very fast! Plzzz:X
Mama deci nici nu pot spune cat mi-a placut!! Iti iubesk fiicul ficamea. Mama se mandreste ca are asa o fiica talntata al noualea cer
Deci faza cu Itachi si cu breteaua e cea mai perversa, si de asta o adour. Deci I love partea aia enorm de muult:X
Mama si partea cu sucu love . The best!!
Draga mea fetita sa fi perversa in continuare ca imi place asa, stii ca mama iubeste ficurile perverse nu? rusinos . Paii inka un capitol foarte reusit si interesant. Pot spune ca m-ai lasat intr-un supans. Vaii de mama lui, dul intr-o vacanta.
Deci prin urmare iti iubesk capitolul si fiicul:X
Vreau nextul fast!!! Da repede repede! Ca eu nu mai pot sa astept, deci daca nu il pui azi o sa te sacai pe mess, credema si o sa te inebunesc de mama focului, deci pune nextul ca eu vreau sa afluu!!! huh?

Gambatte! hi!


[center][img]Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Joi 28 Apr 2011, 19:05

Si inca o amenintare de la mine: TE PAP!!! Nu te-ai obisnuit cu replica asta pana acum? Eu cred ca nu din moment ce nu mai pui odata nextul ala. Ce te bat eu pe tine. Pai cum, eu astept si am rabdare si tu? Tu ce faci? Te faci ca ploua (la mine chiar ploua, dar asta e partea a doua happy2 ). Ce-ti fac eu tie... Hai mai repede ca mor aici, zici ca ai invartit cheita si nu ma mai pot opri (de fapt am mancat o ciocolata intreaga si asta e cauza). Hai ca te pup si sper sa postezi mai repede. kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
No name.
Academy Student
Academy Student
No name.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt de acolo de unde te aştepţi mai puţin.:>
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Joi 28 Apr 2011, 22:56

Doar nu crezi că noi mai putem răbda prea mult ;))
Neextu :x Ador ficul :X !


Learn from yesterday,live for today,hope for tomorrow...
The world is painted in black and white
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Vin 29 Apr 2011, 00:16

Asa. Am observat o revolutie aici, asa ca m-am pus pe tastat. Am de comentat ceva:
1.Sunt obosita si nu l-am corectat asa ca nu strigati la mine ca-l corectez in alta zi, relelor take this! lough (Ironica)
2. Mersi pentru comuri
3. Acest capitol e pentru agent ele, puffy, voltura16, choko, angel si soramea. Si toti ce-i care-ati comentat la ficul meu.
4.Va iubesc in love
5. HAI YUMI CU CAPITOLUL ODATA biciuitor (poftim)

Capitolul 9: O noapte de speriat
Era un film de groaza, dar in acelasi timp era cu scene de iubire. Era thriller+romance. Era, cum ii spune Sakina, thriance. La orice scena de groaza, imi punea patura pe cap in asa fel incat sa nu ma vada decat Sasuke. Am uitat ca el e cine stie ce, de el nu se sperie la orice “fleac”. Mda, sa te duci cu textile astea la fanele tale, nu la mine pentru ca la mine nu-ti merge, pisoias. Cu mine nu te joci. Cu mine lupti, dar o sa vezi asta pe parcurs. De fapt cred ca deja ai observat asta. Dupa un chin de vreo 30 de minute, insfarsit s-au adus reclamele in discutie, deci pauza. Rasuflu usurata si imi intors capul in stanga pentru a ma uita la ceilalti 3. Sakina era inlemnita. Cred ca ia fost asa de frica incat a ramas intepenita. Cu ochii mari de zici ca in fata ei era Dumnezeu si gura inchisa, inghitea in sec in timp ce lua popcorn de la Itachi din brate, unde a ajuns bolul cu floricele. Il vedeam pe Itachi cum nu avea nici o reactie. Acea racoare din ochi nu se schimbase. Nu il impresionase de loc fantoma din casa in care statea fata. La un moment dat isi pune zambetul ala pervers pe fata si cu coada ochiului se uita la Sakina. Frate, astia nu inceteaza niciodata? Dau dezaprobator din cap si imi indrept privirea catre Sasuke. Inca se uita la ecranul mare, de pe perete, plin cu replica de la teleshopping, gen: “Acest extraordinarul set de bucatarie este in valoare de 69 de lei, dar daca sunati acum, il primiti gratis cu….”bla bla bla. Tresar dintr-o data din cauza brunetului care si-a pus capul in perna si,ce? Incepe sa planga? Toti ne uitam la el cu uimire si parca asteptam sa spuna el primul, ceva. Exact asa a si facut.
-De ce Maria s-a dus cu Emanuel si l-a lasat pe Tudor? Nu si-a dat seama ca face o greseala si ca il raneste pe saracul baiat? Si Tudor ce o sa faca acum? O sa se sinucida din cauza Mariei sau o sa se razbune pe Emanuel. De ce a facut Maria asta? De ce?! De ce lumea e atat de cruda?!striga brunetul printer lacrimi.
Toti ne uitam la el cu o fata nedumerita de aia gen “What the…?” pana cand Itachi si-a dat seama de realitate. A inceput sa rada si i-a dat un pumn prieteneste lui fratiso. Sasuke si-a scos capul de sub plapuma si a inceput sa rada. Cand am realizat gluma facuta de bruent, am inceput sa-mi pun mana la cap chicotind. Frate, chiar m-a speriat baiatul. Pardon, barbatul ca are 18 ani. Da de unde?! Niciodata nu o sa ma adresez la el cu “Domnule” asa cum mi-a cerut. Sa viseze el in continuarea ca n-o sa se intample. La fel cum n-o sa se intample nici sa fiu a lui. Ce pot sa spun? Sunt incapatanata si ma mandresc cu asta.

Sakina:
Ne uitam la thrillance. Sasuke e indiferent si la scenele de dragoste, dar si la cele de groaza, Sakura nu stie cum sa se ascunda mai bine de “fantoma filmului”, eu sunt totusi destul de ingrozita si Itachi mai ranjeste cateodata. Mda. La ce sa ma astept de la el? In timpul filmului, nu era atent la tv si incepea sa vorbeasca cu mine in soapta ca sa nu auda Sakura. Imi punea fel si fel de intrebari
-Rozalio, spune-mi si mie de ce tu stai cu varata si cu parintii ei, in timp ce tu ai propria familie?
Ma uitam la el un pic surprinsa. De ce ii pasa? Nu putea el dormi la noapte daca nu stia chestia asta? Nu are rost sa fac mare caz, ca doar nu m-a intrebat chestii perverse, asa ca ma uit la el, cu zambetul meu dulce si innocent si-i raspund
-Pei, sa spunem doar ca nu sunt in relatii foarte bune cu parintii mei. Cand aveam 15 ani imi placea foarte mult de un baiat. Lor nu le-a placut de baiat asa ca mi-au luat telefonul, m-au inchis in casa si cateodata tata mi-a tras cateva palme, doar ca sa nu mai vorbesc cu el. Daca m-ai cunoase, ai stii ca eu sunt destul de “nebuna” si incapatanata.
-Am auzit. Si perversa cica.ma continua Itachi
-Mda, ma rog. Ideea e ca am fugit de-acasa si cum eu am avut destul de mare grija de pustoaica atunci cand eram mica, uchiul meu m-a “cazat” aici. Nu am mai vrut sa trec pe-acasa nici daca ma omorai si asa am ajuns sa fiu “fiica nr 2”.
Bruentul se uita in jos cu o privire un pic nervoasa. Mai da o privire la filmul thrillance- ce-mi place cum l-am denumit- si isi reia discutia cu mine de data asta cu zambetul pe buze
-Si ce s-a intamplat cu baiatul? Esti cu el?
-Cam curios Uchiha.ii raspund eu aratandu-mi dintii mei albi si perfecti. Pei, nu sunt cu el. M-am despartit de el la 16 ani si ceva cand am vazut ca m-a inselat cu prietena mea. Fata aia de la scoala, Tayra.
-Si cum de te mai intelegi cu Tay?
-Pei nu a fost vina ei ca s-a indragostit de Mike. Dragostea e dragoste. Oricum nu a fost sa fie. Probabil alt baiat o sa fie “alesul” meu.ii raspund optimista. Ceea ce m-a enervate a fost ca nega si dupaia si pe ea o trata ca o carpa dupa ce Tay “i s-a aratat”. Cine stie cu ce (bep! Is not in service., nu stiu ce vorbesc. Sorry). Nu ma mai intereseaza nici el si nici viata lui
-Si acum esti singura dulceata?
-Iubire, daca zic nu, o sa ma lasi in pace?
Incepe sa chicoteasca si cu ranjetul lui pe fata da din cap in semn de negative
-Adica te-ai da la mine daca as avea prieten? Chair si daca as fi logodita sau casatorita?il intreb eu cu uimire si un pic de dispret
Ca raspuns imi da din nou din cap in semn de afirmativ. Asta chiar ca nu are limite. Dar ce-mi place e ca nici eu nu am. Ii spun adevarut, acela fiind ca sunt singura, singurica si continui sa ma uit la film. Ii simt de mia multe ori mana lui Itachi incercand sa-mi atinga piciorul pana sus, sub fusta. Dar ce? Credeti ca-l las? Da de unde! Nu e ziua lui asa ca nu! Paote daca am fi combinati. Of of, mai Sakina, Sakina. Numai la prostii te gandesti nebuno! Ei bine, asta e varsta ce-i drept, dar nu-i da satisfactie lui Uchiha.

Sakura:
-Ok, Sa-kina. Eu cobor la parter sa duc bolul in care au fost flo-ricelele.ii spun eu cu spaima in glas de ma balbai
-Asa si? De ce imi dai mie raportul?ii raspunse ea mie de parca nu stia ce vroiam. Incep sa ma rastesc un pic la ea
-Tu vrei sa fac infart? Sa intru in spital? Einstein tu vi cu mine jos, ca sa-mi ti de urat, iubire.
Nu are cum sa-mi raspunda pentru ca o trag dintr-o data de mana si ne indreptam spre bucataria de la parter. Tremurand pun bolul in chiuveta pentru ca maine sa-l spal eu, sau mama de preferabil. Sakina deschide cu sfiala usa frigiderului si i-a de acolo o bautura de portocale. Se indreapta spre baie pentru a se uita un pic in oglinda. Totul e ok pana cand PUF! Lumina e stinsa. Nu puteam vedea dar se auzea cum varamea a scuipat tot ce avea in gura. Am inceput sa tipam amandoua cat ne tineau plamanii. Vroiam ca s-o imbratisez pe varamea. S-o simt aproape. Ca atunci cand eram mica, pentru a ma incuraja. Mi-am intins un pic mainile, parca asteptand sa vina sa ma ajute, asa cum facea ea din totdeauna, indiferent de situatie. Auzeam pasi ce paseau pe parchetul zgomotos de pe hol. Mi-era foarte teama. Ma gandeam ca era un hot. Exact langa hol era si baia unde era Saki. S-a zis cu ea. Of Doamne! Vreau sa ma duc sa la ea dar un fior imi cuprinde corpul. Nu ma pot misca. Stateam acolo si varsam cateva lacrimi amare pe obrazul inghetat.


Sper ca va placut. Am pus si cateva sentimente. Mie sincer nu mi s-a parut grabita acctiunea, dar lauda-ma gura ca ti-oi da friptura, nu? lough Astept parerile voastre. heh Nu le baga-ti in seama pe ale mele. Va pup dulce de tot! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
No name.
Academy Student
Academy Student
No name.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt de acolo de unde te aştepţi mai puţin.:>
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Vin 29 Apr 2011, 06:14

Superb capitolul :x
Îl adoooor ! ! :X
Aştept nextu' >:d<


Learn from yesterday,live for today,hope for tomorrow...
The world is painted in black and white
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Vin 29 Apr 2011, 06:55

Aleluia si amin!!! Ai pus capitolul. Pai in primul rand iti multumesc ca mi l-ai dedicat si mie si in al doilea rand vreau sa iti spun ca te felicit pentru ca este foarte frumos. Ai cateva greselute de tastare, dar le corectezi tu, eventual... Astept sa vad ce idee mai evadeaza din capsorul tau genial si sper ca va reusi sa evadeze cat de curand pentru ca eu nu mai am rabdare. Stiu ca, curiozitatea a omorat pisica, insa asta-i viata, nu? Choco te pupaceste dulcic!!! kiss in love kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
ada
Genin
Genin
ada

Sex : feminin Localizare Localizare : Undeva in intuneric
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Mda...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19Vin 29 Apr 2011, 08:38

Asa da! E foarte frumos.
Ce ma fac cu tine...hm
Suspans. Nu mai dorm la noapte.
Mda. Mia placut moolt foartee moolt.
Poate nush spun si eu ...Frati Uchiha au stins lumina?
Hm....ei sunt vampiri deci vad prin intuneric...si poate au si puteri cine stie.
Deci vreau next-ul scumpo. Spor la scris.

Ja'ne
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-