Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 22:47

Capitolul 32 [part 2]: Suspiciunile

Suntem aici. Suntem impreuna la intrarea in club, mana de mana. Defapt mana mea e pe bratul lui. Sunt imbracata intr-o rochie alba, cu bretele, mulata, cu doua palme mai sus de genunchi. Trebuie sa recunosc cu toata modestia din lume ca imi venea perfect! Imi punea in evidenta formele. Parul imi era prins intr-o coada sus, la spate. Doua suvite mici imi mangaiau finut pielea. Erau bucuroase ca nu le-am prins in stransoarea aia insuportabila pentru ele, la fel ca si celelalte. Se pare ca gardianul clubului in cunoaste pe Sasuke foarte bine. Cum l-a vazut nu a mai fost nevoie sa stam la rand sau sa aratam biletele, pe care nu le aveam. Imediat l-a poftit generos pe "domnul Uchiha", caci asa s-a adresat, in incapere. Radeam cristalin in timp ce Sasuke avea un zambet "smecher" pe fata. In timp ce ne indreptam spre canapeaua din piele, il intrebam uitandu-ma prin jur.

-Cat de des vii pe-aici?
-Cat de des iti schimbi lenjeria?

Eu incep sa rad la intrebarea lui. Defapt la intrebarea-raspuns a lui. Deci asta este "clubul lui Sasuke" de care toata lumea stie. Cand nu stii unde e cica in primul rand aici trebuie sa-l cauti. Nici nu-l invinuiesc, pentru un barbat e foarte atractiv locul asta. Perimetrul incaperii era dreptunghic, in asa fel incat la fiecare colt se afla o fata ce dansa la bara, in lumina reflectoarelor mici, ce veneau de-aproape de pamant. Barul cu bauturi de diferite feluri, mai mult tari, era lipit de perete, aproape de un colt. Nu era in niciun caz la mijloc, ca sa incurce lumea la dans. Cred ca v-ati dat seama unde se afla ringul betivilor, adica unde se dansa. In mijlocul incaperii. Ringul era inconjurat de mese de sticla transparente si canapele din piele. De unde stateam eu puteam observa o a doua incapere, unde se afla toaleta, dar in continuare, pe hol, se vedeau cu usurinta t****le dansatoare ce-si duceau prada in dormitor. Desigur, unele platite, unele nu.

Am vorbit mult cu Sasuke. Ba despre club, ba despre vietile noastre personale. M-a intrebat mult despre clanul meu, ceea ce m-a surprins. Nu neaparat placut. Se opreste din vorbit, se scuza si spune ca se duce la baie. E chiar un tip foarte de treaba. Pai e pervers, amuzant, nu stiu cat de sincer e, dar arata foarte bine si momentan, eu zic ca ma satisface, deci e ok. Faza cu "Myu" de azi dimineata, cred ca a fost doar o "scapare". Adica n-ar trebui sa ma surprinda, doar e un fustangiu, dar cred ca poate sa-si asume responsabilitatea intr-o relatie.
In timp ce eu ma mai uitam in jur, ignorand parca muzica ce-mi facea inima sa iasa din piept, o fata, o oarecare fata, vine pe la spatele meu si sare pe canapea. Nu era beata, asa cum am crezut la inceput. Poate putin ametita. Ma speriase destul de tare. M-a salutat foarte prietenos si a afisat un zambet gingas. Era frumusica. Avea parul lung, prins in doua codite sus, blond ca spicele graului la lumina soarelui. Ochii ii erau verzi, dar un verde mai sters decat al meu. Aceasta beia fara nici o problema din berea lui Sasuke de pe masa si continua sa vorbeasca cu mine. Avea o rochie foarte scurta, fara bretele, alba cu modele galbene si mov pe ea.

-Si...esti la Sasuke, nu? ma intreaba ea strengar
-La Sasuke? Cu Sasuke poate. Da sunt cu el. ii raspund un pic incruntata.
-La, cu. Care-i diferenta? Deci, ce numar esti?

Eu complet confuza, incerc sa-mi dau seama despre ce vorbeste. Numar? Numar la ani, la inima brunetului, la bloc. Despre ce naiba vorbeste, nu stiu. Am raspuns si eu asa, ca din aer, ca sunt numarul unu. Ce era sa zica si modesta de mine?

-Pacat. Atunci mai am de asteptat. Eu sunt numarul 5.

Si spunand asta imi arata mana ei pe care scris cifra ce tocmai a rostit-o. Pe langa 5 erau multe multe inimioare. Scrisul ala imi parea cunoscut. Nu stiu de unde dar imi parea cunoscut chiar daca era venit doar de la o cifra oarecare. Am intrebat-o frumos despre ce vorbeste si aceasta mi-a raspuns in acelasi mod, un lucru pe care mai bine nu mi-l zicea. Mai bine imi dadea cu ceva in cap decat sa-mi spuna asta.

-Pei sunt numarul 5 la Sasuke. Nu stii? ma intreaba asteptandu-mi raspunsul. Am dat din cap in semn negativ, facand-o sa continue. Pai Sasuke are foarte multe fete ce vor sa se culce cu el. In fiecare seara cand vine aici, o groaza sar la gatul lui, il saruta, in ling pe gat si din-astea. Asa ca el a decis sa le dea numere la fiecare si sa le ia la rand in camerele private. Alaltaseara a ramas la 3, asa ca mi-am asteptat runda aseara, dar el n-a mai venit din nu stiu ce motiv, asa ca in seara asta nu-l mai las!

Terminandu-si propozitia incepe iar sa bea din berea vampirului, de pe masa. Eram devastata. Si eu care credeam ca e in stare de o relatie. Eu ca o proasta chiar am pus suflet in tot! Imi venea sa ma dau cu capul de toti peretii. Daca el crede ca eu sunt ca celelalte, atunci se inseala. Papusel, eu nu impart ce am cu ceilalti! Nu vreau sa plang si nu am de ce sa plang. Pentru ce? Pentru un nesuferit? Acum ca stiu totul, nu mai dau doua parale pe el! O sa gasesc altul mai bun, nu-i bai, dar ma enerveaza ca m-a mintit! Si eu nu suport minciuna! Eu am pus suflet! Eu chiar am tinut la el! Proasta alegere... Imi iau geanta si-i spun acelei c***e, caci daca inainte o credeam draguta, acum ca stiu ce face nu mai am nici un respect pentru ea, ca eu plec. Ma indrept cu pasi repezi spre iesirea din club, dar daca ma gandesc mai bine, chiar vreau sa-mi innec un pic amarul in bautura asa ca ma pun pe un scaunelul rotund ce era asezat la bar si rog chelnerul sa-mi aduca un pahar cu whisky.

Rochia Sakurei: http://www.hainedamaonline.ro/rochii/1059.jpg


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta


Ultima editare efectuata de catre Yumi in Lun 05 Sept 2011, 11:02, editata de 1 ori
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 22:48

Scuze ca e scurt! Celalalt o sa sfie mai lung happy2 Pupici!kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 22:55

angry Il toc,maruntes,jupoi,decapitez si omor pe sasuke.Cum a putu face asta.Eu credeam ca o iubeste pe sakura.Vai ce nesimtit fustangiu si pervers poate fi . Draga mea Yumi chiar m-ai surprins cu acest capitol . Mai vreau iar daca sasuke nu se potoleste il potolesc eu cu doua perechi de palme de vede stele verzi pe pereti . Ce aroganta din partea lui .Te rog sa pui next-ul ca este superb.
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 23:29

Hey hey draga mea! Genial capitolul...Oare cum va reactiona Sasuke cand o va vedea si mai ales ce-i va spune...Hmm cand va vedea ca a aflat despe cifrele lui:)) vai vai vai!!
Pune repede next-ul draga mea! Te pup


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Sam 03 Sept 2011, 23:46

Mereu spui ca o sa fie mai lungi, mincinoasoooo. Totusi ms ca mi-ai ascultat micuta rugaminte modesta si ai postat nextul, poate nu pentru mine in mod special dar sunt si eu pe aici deci yupppyyy..... heh dance2

"-Cat de des vii pe-aici?
-Cat de des iti schimbi lenjeria?"
lough Asta a fost cea mai tare fraza pe care am auzit-o in viata mea si acum imi mai vine sa rad.... Doamne esti de comaaaa lough lough

Si bv Sakurei ca nu plange dupa el. Imi place atitudinea ei, asa draga mea fi rea.... lasa-l fara jucarioara lough

Acum ce pot sa mai zic? M-ai lasat fara cuvinte a fost grozav si astept nextul iubirea mea perversa, in love sper sa vina si el mai repede.... Pupici kiss



Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 00:22

huh? What the . . . ?
Mrr...Cand am citit cat de prost si nesimtzit si ...[ nu mai zic cum] era sa iau leptopul in mana si sai spun incet : "Ja ne !" si il aruncat de pe geam fara resentimente ! Cum adika e asa de fustangiu si .. BAKA ! In pisicii mei .. Vezi ce-ai facut=)) Mai pus toata pe nervi:=):lough !!
Deja mai prins in fantezie , deabia astept sa bagi Next Yumz ! Te implor dap !
Te pup si mersi mult ca mai anuntzat a hug
P.S:Potzi te rog sa ma mai anuntzi plss printr-un PM de next ;)) ? ^.^ !





Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 10:38

Hello a hug

Inainte sa spun cat de mult mi-a placut acest capitol, voi cita faza geniala pe care ai puso mai la inceput. Deci aceasta:

''Cat de des vii pe-aici?
-Cat de des iti schimbi lenjeria?''

Este absolut geniala! Si nu m-am putut opri din ras :)) Pe bune, esti extraordinara:X

Ador felul in care povestesti din perspectiva Sakurei si ma bucur ca e asa o fata rea. Saracu Sasuke, s-a pus cu fata nepotrivita lough
Sa speram ca o sa se lamureasca totul, iar cei doi se vor impaca ( desi ma indoiesc, deoarece Sakura nu e unul din acei copii carora le dai o acadea si gata iarta totul) .

M-ai surprins din nou cu acest capitol (desigur ca a fost intr-un mod placut ) si sper ca next-ul sa vine repejor ! Stii ca te iubesc si pe tine si pe ficul tau deci pune-te pe tastat ca sas nu iti dezamagesti fanii :X


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Tumblr_l6x3p3eZGO1qd1f14o1_400
Bine e sa stii, la moarte, ca o dunga lasi - un nume
C-ai sapat la zidul noptii - c-ai murit sa-ti scoti in lume
Din al creierului zbucuim, ca pe-un diamant, ideea.
Urma-ti va fi cunoscuta pe-unde ti-ai pustat scanteia…”
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 11:03

Bai, deci oficial te mananc, auzi, te pap co tutul... :)) Doamne, ce capitol dragut, chiar imi place sa stii... Mai ales faza cu numerele, nu m-as fi gandit la asa ceva :)) Astept cu nerabdare nextul, asa c aspor la tastat... Te-am pupacit dulce... in love


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 11:30

Mai esti super geniala
Descrii super frumos iar capitolele tale ma captiveaza de fiecare data
Cand am auzit de numere m-am gandit eu la ceva de genul asta
Pff, ce nesimtit e Sasuke.
Oricum hai cu next mai repede ca vreau sa vad ce se intampla
Te pwp kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
ღAlℓஐ
Genin
Genin
ღAlℓஐ

Sex : feminin Varsta : 29
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 19
Stare de spirit Stare de spirit : mor incet....xD

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 12:24

Ce bou este Sasuke, cum sa....nu mai continui.
Imi vine sal omor, sa-l fac tocanita. Credeam ca o iubeste pe Sakura, dar se pare ca nu este asa crying .
Pune next-ul repede! Ce ii va face Sakura? Abia astept urmatorul capitol!



´*•.¸(*•.¸♥️¸.•*´)¸.•*´
♥️«´¨`•°..My love..°•´¨`»♥️
.¸.•*(¸.•*´♥️`*•.¸)`*•.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Displaypicture


Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 13:12

Hopa SAsuke a dat de belea !! Nu imi vine sa cred wtf !! Eu il bat de Sasuke, il fac piure, il biciuitor !!! Cum sa ii faca asa ceva Sakurei? Adica fata chiar a pus suflet! Nesimtitul, oare ce sa sa faca cand afla ca Sakura l-a lasat balta ? Presupun ca o sa isi vada de treaba cu c*****e
lui si nici macar nu o sa ii pese!! Ahh oare cum poate sa fie asa, nu imi vine sa cred! Totusi ce rau imi pare pentru biata Saku sad !!
Iubita astept nextul!!! Il vreau repede please !!! Spor la scris kiss !! Te pupacesc dulce kiss kiss a hug !!
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 14:39

Ce tari sunt fazele nu mai puteam de ras lough Ce cretin e Sasuke ar trebui sa il loveasca sakura unde il doare mai tare biciuitor Cand vi cu nextul yumi? kiss


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 14:43

WTF?Sasuke angry pot spune ca Sasuke Uchiha si-a sapat groapa!Saraca Sakura...chiar nu si-a dat seama la momentul potrivit ce fel de om era vampirul ala,era un pr***t era un cur***ar down jos cu el,il bat de nici sfintii nu-l vor recunoaste wtf

Spor la scris nextul ca eu il astept..... fun


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 15:07

SASUKE UCHIHA are deja MORMANTUL SAPAT. ohhhhhhhhhhhh imi vine sai rup dintii si sal sfasii cu ei iar apoi sal duc in padure sal ingrop pana la gat si sa pun langa el un caine turbat biciuitor angry . sper k sakura sa-l invete minte.astept next


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 16:11

NEXT !!!


...life is only beautiful… because it’s so fleeting, so transient


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Sasori___Deidara_by_Yue_Iceseal


what’s the point of something that disappears as soon as it’s born? true beauty lies in the things that
last forever, never rotting or fading


                                                                                                                                                        
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 20:25

Vai ce nesimtit e Sasuke..zice ca o iubeste pe rozalie, dar o inseala. Nesimtitu, sa vezi ce pateste el..desi nu cred ca de la mine cel mai probabil de la rozalie. Ce scuza penibila ii va aduce si acum Sakurei? prea multe detalii cere, nu o fi el cel rau?
Mor de curiozitate sa vad cum o sa ne surprinzi inca odata.

Te pupa Rose kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Dum 04 Sept 2011, 23:49

Hmm..stiu ca nu e in tema cu (,) capitolul dar am uitat de Sakina cu ea ce s`a mai intamplat? what?


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 11:04

O sa vedeti heh o sa apara in urmatorul capitol, insa nu pentru mult timp happy2
O sa mai fac capitole si cu ea, dar vad ca i ntrecut am facut prea multe asa ca am lasat-o mia moale pentru a nu plictisi heh
thank you pentru comuri. Sunteti cele mai tari! friends


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Lun 05 Sept 2011, 11:33

1.Si cam cat ar dura ca sa primim next-ul ?
2.Ce ii va face Sakura lui Sasuke ?
3.Ce se v-a intampla ?
4.Lui Sasuke ii pasa ca a ranit-o pe Sakura ?
5.A zis ca se duce la baie , s-a dus cumva la .... ?
6.Ma anunti si pe mine cand pui next-ul ?
7.Cand pui continoarea ?
Mai am intrebari dar imi iestee teama sa nu te zapacesc . happy2 Astapt ( Dar nu prea muT ) ca sa vad ce se intampla . Te kiss si spor la scris . Sa ai imaginatie multa si multe comuri .
Sus In jos
AnDrA99GiRl
Genin
Genin
AnDrA99GiRl

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 210
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : citirea fiicurilor(foarte frumoase)
Stare de spirit Stare de spirit : super mega happy!!!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 19:55

Hai urgent cu nextuuu nervi!
inebunesc aici de suspans
eu in locul sakurei l-as baga in spital pe porcul de sasuke
cum a putut face asa ceva?cum?
ce nesimtit
daca il prind biciuitor


Deci vino urgent cu nextu......pupici de la Andra:*


Increderea se castiga greu
Dar se pierde usor


Cu mult drag,
aum_andra@yahoo.com
Sus In jos
Annoying Girl
Academy Student
Academy Student
Annoying Girl

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : unde nu cauti ....fix acolo dai de mine:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 59
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Visez,colorez,traiesc...totusi de ce ma plictisesc?
Stare de spirit Stare de spirit : be stupid,be crazy ,be waild..be u ;)

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Joi 08 Sept 2011, 23:10

Buna in cele din urma am trecut si eu pe aici si ficul tau e chiar foarte tare happy2 felicitari si gambate
Astept next-ul
Va pupaceste fata si da chiar sunt enervanta dance2 kiss music


,,Decoreaza-ti viata asa cum vrei ,nu lasa nimic sa te doboare fi nebuna dar si buna ,fi rautacioasa cu cei care merita si fi blanda cu cei ce te plac ,viseaza dar nu decola de langa inima mea caci mereu locul ocupat de tine va ramane special ,,

My fic : https://sasu.forumgratuit.ro/t1804-pierduta-in-realitate
https://sasu.forumgratuit.ro/t6016-oare-e-chiar-asa?highlight=oare+e+chiar+asa
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Vin 09 Sept 2011, 01:24

Yumi te bat . Te rog baga nextul ala... 8-)
Repede ca mi-am pierduth interesul .





Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Vin 09 Sept 2011, 02:19

Si visul meu nu are limite heh
Zboara peste tot, gandeste limpede happy2
Ma indruma dupa cum imi pun in minte, toate gandurile think
Sa fac totul ca la carte, sa citesc randurile happy
Ca poate azi nu, dar si maine sigur e la fel angry
Trage de mine caracterul meu de fier biciuitor
Ca ba e ploaie, vant niciun curcubeu roll
Nextul numai vine sau doar e in capul meu? :|
Si iti zic: vino nu mai sta! kiss
Tu chiar nu vezi cat ai intarziat deja? friends
Adu`ne toate visurile pe forum, odata hi!
Grabeste-te ca trenul asta nu asteapta hi!
Dar eu stiu deja ca vreau cu totul altceva happy
Inchide ochii iti poti imagina happy2
Ca nextul l`ai adus si in plus thank you
Poti sa sari sus, sus sus a hug in love kiss

Cred ca sti, e din Guess Who - Tot mai sus dar lam modificat ca sa vezi ca imi place ficul. Sper ca nu te`a suparat ceva din versuri sau ca am comentat de atatea ori shy


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Vin 09 Sept 2011, 08:36

Mai fatuca spatiala ce esti, adu nextul ala mai repede...

Ce-ti fac eu tie, lasa ca vezi tu...

Te imbratisez pana ramai fara aer sa stii.. :))

Astept cu nerabdare nextul...

Spor la scris si multe idei...

Te-am pupacit dulce... in love

choco^^


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19Vin 09 Sept 2011, 09:04

Yumi sad Ne mai lasi sa fierbem aici mult ? Nu vezi ca toate asteptam next-ul si ne rugam de tine sa il pui ? De ce ne torturezi ? what? Daca nu pui next-ul mai repede s-ar putea sa te biciuitor . Te rog, te rog , te rog sa pui continoarea ca noi am fiert destul in propriul suc. Suntem si noi oameni . Suspansul pe mie ma enerveaza, toaca, marunteste , enerveaza ...
si poate si pe alti. Intelegi ?!?!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 17 I_icon19

Sus In jos
 

Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 17 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-