Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Mier 30 Noi 2011, 15:50

te imploara inimoara asta a mea sa pui next k ma omori aici kboom te implooooooooooooooor sa pui next k nu styu ce ma fac dak no faci please


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Yurysor13
Academy Student
Academy Student
Yurysor13

Sex : feminin Varsta : 24
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Vin 02 Dec 2011, 12:37

Hello.Sunt noua si vreau sa-mi spun parerea despre ficul tau.Sunt mai timida asa ca am avut curajul sa-mi fac cont pe acest forum deabea acum desi sunt fana ficului tau de mult.Este ficul meu preferat!Chiar nu am ce sa comentez ,este perfect!Astept sa vad ce se intampla cu cei doi.Next!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 4j722r
Sus In jos
littlefairy
Academy Student
Academy Student
littlefairy

Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 0

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 00:13

GENIAL! NEXT!!!!!
nici macar nu stiu c s mai scriu kiss
il ador!


xxxxxxxx Only you
xxxxxx Only you
My beautiful dream, I loved you ~x~x~x~



XOXO
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 02:08

De ficul asta m-am indragostit inca de prima data cand l-am citit. Am citit dintr-o data vreo 20 si ceva de pagini si am fost dezamagita cand nu am mai vazut next-ul si ma uitam de cateva ori pe zi sa vad cand il pui.
Este exceptional, pur si simplu il ador. in love
spor la scris si pune next-ul cat mai repede!


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
•°•Andy Quinn•°•
Genin
Genin
•°•Andy Quinn•°•

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : ♫ Muzica ♫
Stare de spirit Stare de spirit : Without music, life would be a mistake.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Dum 04 Dec 2011, 12:53

Hey Yumi!
Iti iubesc ficul! Il citesc de foarte mult timp si chiar mi-ar placea sa vina si acel next cat mai curand Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 68543
Cand am vazut acest fic avea deja 31 de pagini dar nu am ezitat si le-am citit pe toate intr-o zi Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 962758


       Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o3_250  Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o6_250       Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o8_500

Music gives a soul to the universe, wings to the mind,  flight to the imagination
and life  to everything. 


•°•Andy Quinn•°•

Sus In jos
...xXSaKuRa_SaSuKeXx...
Academy Student
Academy Student
...xXSaKuRa_SaSuKeXx...

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ...prin jur...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Uat Dă Fac? In stare de şoc...cazional fotogenică, uneori tristă....mereu eu xD

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Vin 09 Dec 2011, 15:56

Nu m-am apucat inca de ficul tau dar deja "VREAU FICU" asa ca spor la scris si pentru mine spor la citit.
Te pup dulce ca o choco

P.S.pune ficu ca te pap !


Te pRiVeSk aBsEnT....T' IgNoR AtEnT...InTrI LeNt..in JoCuL MeU dEmEnTh

------**♥️♥️**####___####**♥️♥️**
.____**♥️♥️**##____#.#____##**♥️♥️**
.___**♥️♥️**#_______________#**♥️♥️**
.___**♥️♥️**#_______________#**♥️♥️**
.____**♥️♥️ **#____________#**♥️♥️**
._____**♥️♥️**#__________#**♥️♥️**
._______**♥️♥️ **#______#**♥️♥️**
._________**♥️♥️ **#__#**♥️♥️**
.___________**♥️♥️**#**♥️♥️**
._____________**♥️♥️♥️♥️**
._______________**♥️♥️**
._________________*♥️ : i love you in love
Sus In jos
lorena_saku
Genin
Genin
lorena_saku

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Arges-Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : scriu pe aici:-*
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Sam 10 Dec 2011, 13:58

in sfarsit am ajuns si eu sa citesc ficul tau si sa stii ca-mi pare rau ca nu l-am vazut mai devreme.Te rog iarta-ma ca nu am dat pana acum comm.Oricum ficul e super si astept nextul.Sper ca Mike ala sa moara din mana lui Itachi,sa-i suga tot sangele pana nu-i mai ramane nimic.Te rogggggggg mulllllt de tot adu nextu ala odata si sa ma anunti si pe mine! kiss
i love you


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 39784-bigthumbnail

SI TRANDAFIRII POT AVEA SPINI
Deoarece, cateodata, dragostea doare. Deoarece te poate pune la incercare. Deoarece ea poate aparea de la sine. Deoarece dragostea este o forta si o superputere, nicidecum o optiune. Si deoarece va va duce pana la maximul limitelor voastre. Pana si trandafirii au spini…

Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Sam 10 Dec 2011, 22:26

Buna sunt noua pe aici ! Chiar acum mi-am facut contul. In tot acest timp am citit ficul tau! Uite si o parere despre el:
Este foarte foarte frumos si nu am mai vazut o idee ca a ta!
Te roog pune NEXTUL!!!


     
 
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Sam 10 Dec 2011, 23:35

Va spun sincer ca si mie imi era dor de ficul asta lough chit ca nu m-am mai gadit la o continuare calumea. sper totusi sa va placa asta happy2

Capitolul 37: Fara logica pentru moment!

Bratele lui puternice ma infiorau dar in acelasi timp imi dadeau un sentiment de caldura din partea lui. Si totusi ma speria ideea ca acum 5 minute era in tara viselor din cauza alcoolului si acum ma tine ca pe o papusa de plastic. Cand m-am trezit si eu la relitate, fara sa spun vreun cuvant caci aceasta intamplare m-a lasat intr-adevar fara cuvinte, m-am uitat sa vad daca e treaz sau e totusi somnambul. Mai stii...poate ca somnul la vampiri este diferit... Nu dormea. Ochii lui de culoarea penelor unui corb acum erau rosii precum sangele. Exprimau ura din adancul sufletului. Era nervos, dar se putea vedea ca nu ar fi dat in mine. Se uita insistent in ochii mei verzi ce cred exprimau un pic de teama, oricat as fi incercat sa nu o faca. Incercam sa ma uit urat la el pentru ca m-a speriat.

Mainile sale calde si totusi umplute cu sange ce nu le apartin ma atrageau la el. Usor, usor pana cand eram la o distanta de 5 centimetri. Respiratia lui calda o puteam simti pe pielea mea. Buzele lui erau pregatite sa le atinga pe ale mele. Ochii lui se uitau ba la buzele mele, ba la smarandele verzi pe care mi le-a dat Dumnezeu. Din pacate toata aceasta miscare foarte rapida a lui, m-a facut sa-mi pierd atentia. Stateam nemiscata, exact ca o piatra. M-ai erau doar 2 secunde pana cand buzele mele faceau cunostinta cu ale lui si eu tot nu faceam nimic. Tot ce ce se afla in capul meu era un tic-tac-tic-tac foarte enervant. Parca filmul asta, cu mine si el apropiindu-ne se derula foarte incet ca in telenovelele alea proaste in care astepti trei episoade ca doi sa se sarute...

Cand insfarsit m-am trezit si eu din somnul de veci, am inceput un pic sa marai ca un catel ce sunt, am atins cu palmele salteaua si am facut o schema, sarind, de am ajuns cu picioarele pe pamant, langa pat. Nu stiu daca am facut ceea ce-i corect sau ce-i bine pentru inima lui sau a mea, dar cu siguranta am facut ceea ce-i bine pentru amandoi, caci daca afla Mike...s-a dus totul. Paream furioasa si foarte uimita. Obrajii mei odinioara albi, s-au transformat acum intr-o nuanta foarte interesanta dintre roz si rosu. Il vedeam pe el cum, dupa ce si-a dat seama ca nu mai sunt in bratele sale, si-a inchis ochii plictisit.

-Ce crezi ca faci Uchiha? Sa stii ca daca iti inchipui ca sunt una din fanele tale cu care iti permiti orice, te inseli amarnic. Acum doua minute abia te-am tarat pana aici si acuma ma iei in brate? Stii ca nu suntem in filme, nu? ii spune eu serioasa, dar nu tipand caci nu are rost sa-mi obosesc glasul pe el.

Itachi a inceput sa rada sarcastic si in acelasi timp infricosator. Isi dadea ochii peste cap si-si punea mainile pe fata, gestul lui exprimand nervozitate. Rasul acela era foarte ciudat. Ma speria.

-Esti...enervanta!

Cuvintele lui m-au uimit. Niciodata nu mi-a spus mie vreun ceva urat. Nu inteleg. S-au adunat mai multe si tocmai acuma a dat afara? Sau din cauza bauturii? Da...sigur e asta. Itachi a incetat sa se mai frece pe fata si s-a ridicat. Se uita linistit si totusi cu o goraza de ganduri ce-i tulburau minte, pe geamul frumos luminat de felinarele orasului. Mana stange era in buzunarul de la blugi si cea dreapta pe perete. Putea sa pacaleasca pe multi, altii spunand ca e foarte atent la peisaj, dar eu zic ca e framantat de ceva.

-Ma enervezi prin felul tau de-a fi! Prin personalitatea ta, prin gesturile tale, prin gandirea ta. Vocea ta ma enervrveaza, ochii deasemenea si felul cum iti palce tie sa te joci cu mine. Dar cel mai mult ma enerveaza....ingrozitor de tare, faptul ca insfarsit tin si eu la cineva si ai aparut tu sa distrugi totul, sa ma faci sa nu pot sa fiu cu persoana respectiva din simplul fapt ca ma respingi.Tu chiar nu pricepi, nu?spunand asta s-a intors cu fata la mine

Eu nedumerita am dat din cap in semn ca "nu". El s-a apropiat de mine. Cu cat facea mai multi pasi inspre mine, cu atat ma indepartam eu. Asta pana cand spatele meu acoperit doar de o bluza subtire a atins peretele rece. El si-a pus pana stanga pe perete si cu cea dreapta imi mangaia usor si fin, ca nu cumva sa greseasca, obrazul, ce nu-si schimbase culoarea de acum minute, de cand eu eram peste el.

-Din cauza ta se intampla totul. Din cauza ta beau, din cauza ta il urasc pe idiotul ala blond ce ti-a furat inima, din cauza ta nu am nici un chef de viata in fiecare dimineata, cand ma trezesc. Nu mi s-a mai intamplat niciodata. Totul din cauza ta. Ma enerveaza tot ceea ce ti-am spus mai inainte doar pentru ca ma fac sa-mi dau seama cat de prost sunt pentru ca te-am pierdut in fata lui Mike. Din cauza ta si numai din cauza ta eu te iubesc.

Nici nu m-a lasat un pic sa ma gandesc la ce a spus ca a si inceput sa ma sarute. Buzele lui calde imi imbratisau pielea. Limba lui se juca pofticios cu a mea. Nu-mi vine sa cred ce mi-a zis. Pentru mine bea? Pentru idiotul de Mike? Chiar ca acest blond strica tot peisajul. Acum eu nu vreau sa ma joc cu Itachi deci trebuie sa ma gandesc bine daca am ceva sa-i ofer. Ma refer la sentimente. Pai sincer un baiat ca el as avea eu nevoie. Puternic, romantic, grijuliu, protector...vampir? Nu cred ca-i chiar asa o mare problema. Plus ca mi-a spus ca nu bea sange uman. Dar sunt eu in stare sa am o relatie adevarata? Nu m-am mai implicat int vreuna de multi ani. Mai mult m-am jucat cu "prada" decat sa fiu intr-o relatie cu ei. Of nu pot sa las sentimentele sa ma ruineze. Daca afla Mike o sa iasa urat. Si nu vreau sa-i dau sperante brunetului degeaba. Ce-ar trebui sa fac?

Imi despart cu greu buzele de ale sale si il dau laoparte. E mai bine asa. Acesta isi deschide ochii, avand acuma nuanta de un rosu aprins si dupa ce fac 4-5 pasi, aud cum loveste puternic peretele, aproape facand o gaura in el. Ce bine ca am luat o camera mai izolata de restul hotelului. Deodata camera se invarte cu tot cu mine si o stare de greata imi cuprinde tot corpul. Ma indrept in mod alert catre baie, unde la chiuveta, vars sange. Pf. Mirosul de vampir! Am si uitat de el. Probabil asa i s-a intamplat si Sakurei atunci si probabil ar fi vrut sa povesteasca cuiva, dar n-a avut cui. Sunt o verisoara oribila, o prietena oribila pentru fetele mele si cu siguranta as fi si o iubita oribila. M-am transformat radical in ultimele saptamani si regret, doar ca nu am avut de ales. Fac cativa pasi in spate pana ating gresia rece ce ma face sa tresar la inceput.

Ma las in jos, purtata de ea, pana cand ajung cu fundul de pamant. Imi pun mainile in cap si incep sa imi plang de mila in minte. Ma urasc! Si nu pot continui asa! Trebuie sa gasesc o cale cu Mike asta! Nu pot sa-l omor, nici sa-l fac sa se razgandeasca. II place oare chiar atat de mult sa ma vada suferind? Imi vine sa-mi iau lumea in cap a doua oara, caci prima am fugit de-acasa, dar acum nu mai e la fel situatia. Aud cum se deschide usa. Pe ea intra Itachi care se uita spre chiuveta. Nu cred ca i se pare ceva ciudat atata timp cat stie de ce am dat afara sange. Se uita la mine cu oboseala si in acelasi timp cu tristete. Se apleaca incet si se uita in ochii mei adanc. Probabil somnul din masina i-a mai luat din alcool caci il vad destul de treaz si sunt sigura ca in club era varza. Nu am vrut niciodata sa ma aflu in aceasta situatie. Ca un baiat sa se uita cu mila la mine. Mi se pare josnic. El cu blandete imi da suvitele de par roz laoparte pentru ami putea vedea intreg chipul.

Mainile lui puternice ma ridica de jos intr-o secunda si cu atentie ma pun pe pat. Era doar cu fundul asezata pe saltea,caci stateam vertical, cu spatele drept. El se aseaza langa mine si dupa ce ma mai verifica odata cu privirea se uita in pamant

-Imi urasc viata!i-am spus eu in soapta neutandu-ma la el

-Nu te pot intelege.

-Nici eu.i-am raspuns imediat brunetului. L-am uimit.

Ma gandesc ca poate asta o sa continue la nesfarsit dar asta nu inseamna ca nu pot face totusi ceea ce-mi place. Eram langa brunet. Parfumul lui barbatesc, fresh ma inmuia. Era insuportabil! Imi batea inima din ce in ce mai tare. Pana la urma, in viata trebuie sa faci si ceea ce-ti place, nu doar ce e bine. Cu repeziciune l-am doborat pe Itachi. Buzele mele le imbratisau pe a lui intr-un sarut. Era un sentiment incredibil! El stand pe pat si eu fiind deasupra lui, sarutandu-l ca o nebuna. Am facut o mica pauza pentru a-i spune ceva foarte important:

Atentie! Scenele ce urmeaza sunt interzise sub varsta corespunzatoare happy2 [16+]

-Sa stii ca nu-ti pot oferi o relatie, dar o noapte cu siguranta!

Se vedea ca raspunsul meu nu l-a satisfacut. Probabil isi dorea mai mult si eu deasemenea, dar asta e! Nu a vurt sa ma supere asa ca mi-a raspuns cu zambetul pe buze:

-Si asta e un inceput!

Am inceput sa rad caci ma amuza comportamentul lui. Am continuat treaba pe care o faceam acum 15 minute, respectiv, sa-l dezbrac, doar ca acum aveam si un motiv intemeiat. Era amuzant pentru ca eu eram treaza si totusi ai fi spus ca-s drogata si el inca era ametit. Un cuplu de vis, ce sa mai? Il sarutam ca nebuna pe unde putea. Pe buze, obraji...In timp ce el imi dadea bluza jos si eu ii dadeam pantalonii, am ajuns la gatul lui. Ma gandeam sa facem schimb de roluri asa ca am decis ca eu "sa-i sug sangele" in seara asta. I-am lins o parte de la gat, dupa care a urmat o muscatura slaba, dar totusi care l-a facut sa geama. El a ramas in boxeri si eu mai aveam pe mine sutienul, pantalonii si lenjeria intima, deci eram in avantaj.

Cu o viteza incredibila pentru ce-i normali si totusi interesanta pentru noi, el a disparut. La un momet dat credeam ca totul este un vis si-mi parea destul de rau dar dintr-odata am simtit cum pantalonii au disparut de pe mine. Cum? Itachi era in spatele meu. Interesant...Sa spunem ca-i 1 la 1. Imi cauta aproape disperat incheietoarea de la sutienul meu negru, in timp ce eu ii lingeam o "bucatica" din corp. Mai bine spus din abdomenul lui super dotat. Mike nici nu se compara cu baiatul asta. Poate ca arata bine, dar macar Itachi are si ceva in cap.

Itachi insfarsit a reusit sa-mi deschida sutienul. Sanii mei ii atingeau abdomenul in timp ce el imi spune mie incet:

-Lasa-ma sa-ti arat eu cum se face.

In urmatorul momet simteam cum baiatul ma musca de gat. Ei bine va puteti da seama ca am avut o seara destul de interesanta

Sper sa va placa! happy2 kiss
P.S e necorectat happy2


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Sam 10 Dec 2011, 23:49

Tia luat ceva pana ai pus nextul. :))

Eh, macar ai facut-o si a fost destul de reusit.

Felicitari. in love


Once you go black you never go back
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 00:28

Ca de obicei, capitolele tale vin la orele cele mai frumoase ale "zilei". Din nou exact cand ma plictiseam, ai aparut tu si mi-ai facut ziua mai buna. a hug
Insfarsit niste actiune, n-oi avea eu 16 ani dar nici mult nu mai am, exact cand devenea mai interesant te-ai oprit... De ceeee!
Vroiam sa aflu mai multe :-" :">
Crede-ma ca si ceilalti vor mult mai mult la scenele alea, pentru ca le descrii foarte incendiar. Plus ca jocul dintre un vampir si un varcolac trebuie sa fie nabadaios. in love love
O treaba foarte foarte foarte bine facuta, abia astept nextul desi sunt convinsa ca nu o sa vina prea curand. lough
P.S : Sa scapi repede de Mike.
PwP kisskisskiss



Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 08:29

Aleluia si amin lough

Iti vine sa crezi cat timp a trecut de cand nu ai mai postat? Ma bucur insa ca ai facut-o, iar acest capitol este destul de lung si pot spune ca a tinut locul a ceea ce ai pierdut pana acum :)) Eii, pai eu una astept cu nerabdare nextul.. Spor la scris si multe idei in continuasre.. Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
lorena_saku
Genin
Genin
lorena_saku

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Arges-Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : scriu pe aici:-*
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 09:34

Hei Yumi in sfarsit ai adus nextu mult asteptat de toti.Imi place mullllt de tot ficul tau,dar tot vreau ca Itachi sa-i bea tot sangele idiotului de Mike biciuitor
Astept nextul si sper sa ma anunti si pe mine!
Te pup kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 39784-bigthumbnail

SI TRANDAFIRII POT AVEA SPINI
Deoarece, cateodata, dragostea doare. Deoarece te poate pune la incercare. Deoarece ea poate aparea de la sine. Deoarece dragostea este o forta si o superputere, nicidecum o optiune. Si deoarece va va duce pana la maximul limitelor voastre. Pana si trandafirii au spini…

Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 13:30

Ce pot sa spun, imi place! Totusi vreau sa se intample ceva si cu cuplul SasuSaku si imi doresc ca lui Mike sa i se intample ceva in asa fel incat Itachi sa ramana fericit cu verisoara Sakurei. Astept Nextul si sper sa il pui mai repede!!!


     
 
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 19:56

Chiar dak tia luat o VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESNICIE SA PUI NEXT biciuitor capitolul asta a iesit suuuuuper grozav. nu pot sa cred. ma bucur ca in sfarsit iai mai apropiat pe cei 2. da de ce sakina nu poate sa-l omoare pe mike? eu las omora acum dak as putea daramite ea carei varcolac happy2 oricu m mersiiiiiiii si sper ca urmatorul capitol sa-l pui mai repede da? ca de nu te ike a hug


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
•°•Andy Quinn•°•
Genin
Genin
•°•Andy Quinn•°•

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : ♫ Muzica ♫
Stare de spirit Stare de spirit : Without music, life would be a mistake.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Lun 12 Dec 2011, 14:15

Cat mi-a placut capitolul asta Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 385627
Ce relatie complicata... Ma bucur ca ai adus in sfarsit nextul ca de multa vreme il asteptam Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 68543
Acum... Unul din cei mai mari fani ai tai VREA NEXTUL Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 348112


       Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o3_250  Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o6_250       Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o8_500

Music gives a soul to the universe, wings to the mind,  flight to the imagination
and life  to everything. 


•°•Andy Quinn•°•

Sus In jos
your_lucky_star
Genin
Genin
your_lucky_star

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Around the world :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 121
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 7

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Lun 12 Dec 2011, 15:15

Iti multumesc Doamne pentru ca i-ai dat prin cap lui Yumi sa puna nextul! a hug
Mmm... interesant capitolul! Cei doi au avut parte de o noapte destul de palpitanta! De ce nu poate Sakina sa-l omoare pur si simplu pe Mike??!! se potriveste muuuult mai bine cu Itachi.
Astept cu nerabdare nextul ^^ !
Kiss and hug! kiss a hug


"Nu sunt decat o lupta ce ma doare...
O lupta ce o pierd, castiga timpul,
dar ma mai consolez ca pur si simplu
e lupta ce o pierdem fiecare."
Sus In jos
Fucking&Crazy>Beibii
Genin
Genin
Fucking&Crazy>Beibii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Somewhere, near heaven......in the world of sugar and love:x:X:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia International Corporation
Stare de spirit Stare de spirit : Falling in love.........

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Lun 12 Dec 2011, 23:33

te rog dulce dulce ca o savarina cu cireasa in varf..........pune nextul.......stii de cand ilastept?!...te rog!!!!!!!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 575281br5nqkcttj Fire from my heart•
•Burning just for you•
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Fgfdgq
•When you're far away•
•I`m in love with you Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 575281br5nqkcttj
Sus In jos
TheShadows
Academy Student
Academy Student
TheShadows

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe de lumea asta:>
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Orice distractie sa fie:D
Stare de spirit Stare de spirit : Happy!!Increzatoare!!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Mier 14 Dec 2011, 22:46

wow,ficul tau e incredibil si sincer ma bucur ca nu e numai sasu-saku.Abea astept nextul nr1
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Joi 15 Dec 2011, 11:38

Hei scumpa mea!
Imi place capitolul! A fost superb ca si celelalte...insa ,ma intreb cand ii aduci pe cei doi impreuna???
Spor la scris si sa ma anunti si pe mine cand pui next-ul!
Te pup


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Joi 15 Dec 2011, 17:12

Mersi ca mi-ai spus.
Waw, nu ma asteptam la asta. Mi-a placut foarte mult si abia astept sa vad ce vei face in viitor.
Te pup kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Vin 16 Dec 2011, 20:11

Ca de obicei, eu nu am ce comenta, capitolul ma lasa cu gura cascata, iar tu esti super! Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 384738 Am mentionat deja ca nu am ce comenta *no comment*, dar as putea scune ca ideea este chiar foarte interesanta si de abea astept sa vad ce se intampla mai departe! Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 301723

Scuze ca nu am trecut mai devreve, dar am avut o saptamana plina, deci scuze...again!

Sa nu uiti sa ma anunti cand pui next asa ca hai...pune-te pe tastat si baga next!

Ja ne!Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 626152




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Vin 16 Dec 2011, 20:55

Uff...apar si eu cu intarziere din pacate ^^
Pai nu am cuvinte,
A fost mult prea frumos in love nu m-as fi asteptat altfel din partea ta
Ai descris frumos si parca am intrat in pielea personajelor
Multa bafta in continuare si te rog sa ma anunti cand pui next kiss .


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
Faberry
Genin
Genin
Faberry

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : 2

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Vin 16 Dec 2011, 21:08

Wow, e asa de interesant. Sincer, ma bucur ca nu se termina, as vrea sa continue pana la nesfarsit. E din ce in ce mai interesant, cu fiecare capitol. Tine-o ot asa si succes!






Hey, Vantule!
Daca Iarna a venit, inseamna ca Primavara nu este departe


Sus In jos
byanck
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : sacoala:)
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu sunt distrata

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19Sam 17 Dec 2011, 00:01

Foarte fain ficul...dar am un dubiu...:ce o sa se intample mai departe ?lough
Si inca ceva...cati ani ai? happy 13?...ca sunt putin curioasa happy2
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 21 I_icon19

Sus In jos
 

Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 21 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-