Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Mier 03 Aug 2011, 10:15

hey yumi in sfarsit am putut intra pe contul meu si pot sati las un com...aleluia...dar acum sa trecem la esenta...imi place ficul tau si modul tau dea scrie descrierea ta e una din putinele care reuseste sa ma tina captata acolo pentru ca majoritatea ma fac sa adorm dupa primele 5 randuri sa spunem......dialogul e la locul lui si nu e insipid, asta ma bucura enorm desi ar trebui sa pui mai putin....si ideea e superba adik iubirea interzisa e mereu dorita pentru ac e mai incitanta...dar asta e doar opinia mea vrei so asculti bine nu la fel bine.....deci sa iti las si ceva tipic.....tineo tot asa si astept un next cat de curand...pupici dulci si spor la scris...si nu uita lucy te iubese;)


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Mier 03 Aug 2011, 23:35

happy2 dance2 dance2 ..........dansez de bucurie ! Il ador _ sper ca Sasuke sa fie super ultra mega gelos !


...life is only beautiful… because it’s so fleeting, so transient


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Sasori___Deidara_by_Yue_Iceseal


what’s the point of something that disappears as soon as it’s born? true beauty lies in the things that
last forever, never rotting or fading


                                                                                                                                                        
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Joi 04 Aug 2011, 21:30

Heeeey! Inca un capitol minunat ! Vai ce te iubesk eu ! Insfarsit sarutul ! Si a fost plin de pasiune ! Deabia astept Next`u si sa ai o vacanta placuta kiss a hug
Te kiss dulshe ca o savarina .





Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Vin 05 Aug 2011, 13:10

Super good job
Pui te rog next-ulllllllllllll
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Vin 05 Aug 2011, 15:58

Scumpo e super capitolul abia astept sa vina nextu si vacanta placuta



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Sam 06 Aug 2011, 14:57

am pierdut, dar am recuperat :D
S-au sarutat, aleluia :x era si timpul.
Domnul soric =)) nu pe bune? am ras si rad si acum happy
sper ca Sakina sa isi revina, sa-l ucida pe ala, unde-i forta ei de fier? Hotararea aia si ce ia zis Sakina de Sakura era in stare sa zica "adio" acestei lumi? :-?
Abia astept next si ai grija


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 14:19

uuuu 28 de capitole si eu le'am citit intr'o zi heh Foarte tare love Abia astept next'ul kiss



*~ Sclipeste viata faurita de lungi si dulci apusuri *~
*~ Sclipesc momentele brazdate de ale ei surasuri *~

*~ Si ganduri tainice se pierd in valurile vietii, *~
*~ Si obosesc si se astern pe roua diminetii...*~




Covor ce stai nepasator sub vesnice suspine,
De ce nu plangi cu al lor dor? Plange si tu cu mine...


Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 15:11

hai iubita , cand pui next ? ca murim aici de curiozitate !! Te rog pune next cat mai repede kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 11:27

cat mai ai de gand sa ne tii pe jar. next mai repede ca te crap mor aici de curiozitate sa aflu de ce a lesinat Sakura...o fi lesinat de frica sau Sasuke ii bea sangele dulce? deci hai grabestete ca iti jur ca te sinucid daca nl pui mai repede


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 14:27

Capitolul 29 happy2 dragelor

Itachi:

Zgomotul produs de rotile masinii deranjau multe timpane, facand multi oameni sa-si puna mainile la urechi, insa eu eram deja obisnuit cu asta. La atingerea piciorului meu pe pedala s-a produs un "desen" destul de interesant pe straduta goala a Tokyo-ului. Muzica care acum doua secunde era data la maxim, a fost oprita de catre Sasori, dupa care noi toti am iesit la "aer curat". Eram in fata unei vile imense decorata cu mult bun gust dupa parerea mea. Poarta facuta din pietre ornamentale era apareata de doi tigrii, din marmura facuti, ce putea speria o groaza de lume noaptea. Piscina gigantica din spatele casei se putea vedea cu usurinta de la intrare. Cativa nuferi albi si roz pluteau in voie pe apa cristalina. Nu aveau nici o teama la ziua ce va urma. Nu se ingrijorau ca maine visele lor se puteau spulbera de orice sau oricine. Nu se speriau ca pot sa fie uitate de lume, ca se pot schimba sau inchide in ele din cauza rautatii ce le inconjoara pe ele si pe noi toti. Nu. Ele se joaca linistite intrecandu-se parca in coltul piscinei. Sa revenim...

Casa avea doua etaje plus parter. Culoarea visinie cuprinzand intreaga vila. Era foarte frumoasa decorata casa, cu tot cu gradina. Cred ca v-ati dat seama a cui este vila. Pei visiniul ce predomina intreaga priveliste o arata autoare pe Sakina, caci asta este, din cate am inteles, culoarea ei favorita. Exact. Sunt in fata casei Sakinei, asteptand sa se deschida poarta pentru a putea intra, eu si baietii, insa vad ca asta nu o sa se intample. De cand am inceput eu sa va povestesc despre casa rozaliei, Deidara tot bate in soneria portii. De ce "bate"? Pentru ca e foarte nervos ca nimeni nu ne deschide si da, el chiar bate in ea, injurand intr-una. Oftez plictisit de prietenul meu cel mai bun. Nici macar nu-mi mai bat capul cu soneria si intru fara nici o grija in curte.

-Yo Uchiha! se auzi din spate.
Vocea imi parea cunoscuta. Prea cunoscuta. Era o voce de barbat. Imi intorc capul, enervat de felul prea tupeist de a vorbi cu mine acea persoana si-l vad pe nenorocitul de Stone cu bratul pe Sakina de parca rozalia ar fi fost cuier, stand la o bere cu gasca lui. Sakina, Kara si mimozele brunetei erau singurele fete.
-Ce cauti aici Uchiha?ma intreaba nervos Stone
-Aceeasi intrebare si pentru tine Stone.
-Pei eu sunt acasa.
-Acasa? De cand casa Sakinei este "acasa" pentru tine? intreba cu tupeu Pein
-De cand suntem impreuna. M-am mutat la ea acasa.

Sa cada ceru pe mine cand am auzit. Au ajuns atat de departe cu relatia incat sa se mute impreuna? E prea ridicol. Ceva e putred. Imi amintesc ca exact a spus la magazin ca i se pare o prostie mutatul impreuna.

***Flashback***

-Ok Itachi, acum ca ti-ai terminat treaba cu vanzatoarea de la casa, in debara, putem sa cumparam mai repede ce este pe lista. Deci trebuie sa luam cinci scaune pentru gradina, un gratar...
Sakina tot vorbea si vorbea, dar eu nu eram atent nici macar putin la ce bolborosea ea. Ma uitam la un cuplu fericit ce cumparau un scaun pentru gratar si un cuptor cu micro-unde. Erau atat de fericiti si isi dadeau cu parerea atat de politicos unul fata de celalalt. Rozalia a observat ca eu nu mai sunt pe Sakinaland de mult asa ca a inceput si ea sa-i priveasca pe cei doi.

-Hmm, ridicol. spusese ea rece si parca cu dispret
Cu o oarecare uimire o intreb de ce crede asta. Ezita cateva clipe sa raspunda dupa care isi vede de planul ei, respectiv, se mai uita odata pe lista de cumparaturi si incepe sa caute ceea ce are nevoie. Vazand ca eu stau neclintit, se decide sa-mi raspunda intr-un fina:

-Nu vezi ca nu au verghete pe mana? Nici macar un inel de logodna nu are fata.
-Asa, si?
-Pei asta inseamna ca sunt doar un simplu cuplu, nelogodit, ce stau impreuna sub acelasi acoperis. Mi se pare penibil. De ce ai vrea sa te muti cu prietenul tau atata timp cat nu e logodnic? Cum poti fi sigura ca tu nu faci curat in casa, ii gatesti, speli etc. si el se freaca cu orice alta fata dupa care vine la tine, sub acoperisul tau ca sa traiti in continuare impreuna? Eu nu as face asta pentru ca niciodata nu poti fi sigur/a ca prietenul/a ta nu te inseala.

***End of flashback***

Scuze ca e scurt dar trebuie sa plec undeva si nu am reusit sa scriu mai mult. Next-ul o s avina mai repede kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
.allii.
Genin
Genin
.allii.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my fantasy world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 375
Puncte : 406
Reputatie Reputatie : 28
Stare de spirit Stare de spirit : de la foarte bine in susXD

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 14:44

In sfarsit!!! Si ieii sunt primaa ! lough

Deci mi-a placut mult capitolul , a fost foarte frumos . happy2

Si ce sa mai zic ? Adu-ne nextul repede kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 48570246469560354616212



Intunericul nu aduce intotdeauna raul
Asa cum lumina nu aduce intotdeauna binele
Sus In jos
ღChloeeღ
Genin
Genin
ღChloeeღ

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 138
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : happy :X

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 15:05

Oh God O_O!!You want to kill me ?? Sakina s-a mutat cu nesimtitu` ala de Stone?? No way! Sper ca Itachi sa isi dea seama ca nu este ceva in regula si sa o salveze pe biata fata de monstrul ala !

Ma omori cu zile si nopti...so...cand vine next chapter .. Oricum eu il astept cu nerabdare... :X Spor la scris my dear Yumi kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Tumblr_l6x3p3eZGO1qd1f14o1_400
Bine e sa stii, la moarte, ca o dunga lasi - un nume
C-ai sapat la zidul noptii - c-ai murit sa-ti scoti in lume
Din al creierului zbucuim, ca pe-un diamant, ideea.
Urma-ti va fi cunoscuta pe-unde ti-ai pustat scanteia…”
Sus In jos
miahara_chan
Academy Student
Academy Student
miahara_chan

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe undeva pe aici....cred
acebook acebook : https://www.facebook.com/acsinte.mihaela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 37
Puncte : 40
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : desenul,iesitul cu prietenii si bineinteles vizionarea de animeuri si sa citesc fan ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : nici rea nici buna ceva intre cele doua si pe langa

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 15:15

in sfarsit!!!!credeam ca am sa imbatranesc si o sa mor pana aduci tu next dar se pare ca nu e asa. orcum a fost genial totul. sper sa aduci next cat mai repede ca e nu o sa cam ai multe persoane pe constiinta.orcum spor la treaba si adune next repede repejor!!!!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 28761928_m
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 15:46

Deci ador ficul, il iubesc, imi place la nebunie!!! in love in love in love in love
Saraca Sakina cate trebuie sa suporte crying. Sper ca Stone sa o pateasca, merita omorat in chinuri baiatu ala biciuitor!! Si oare ce fac Sasuke si Sakura? think. Oare ce o sa faca Itachi si prieteni lui in continuare? Atatea intrebari...vreau nextul!!! Te rog sa il pui cat de repede poti dap ! te rooooog!!! please
In orice caz spor la scris!! kiss a hug
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 15:52

Yumz a fost extraordinar
Abia astept sa vina nextul
Dar mai lung iubita!!
Hai repejor repejor!


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Blood_ Rose.
Genin
Genin
Blood_ Rose.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Peste tot.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa citesc, ascult muzica si sa ma distrez.
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita de un necunoscut.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 17:05

Este atat de tare!!! Pur si simplu nu am mai vazut ideea!
Vreau next please please please


Un trandafir intodeauna sufera. Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 896861

In iubire, in familie, mereu, absolut mereu.

Este fragil, dar tepii lui te pot rani.

Te poti considera un trandafir numai cand esti puternica.

Orice trandafir are ceva special : este poet, scriitor, fotograf, orcie, absolut orice.

Este sensibila, dar in acelasi timp puternica.

Buna la inima dar in acelasi timp egosita.

Nu este perfecta, dar totusi te atrage.

Fetele sunt trandafiri, dar acum sunt boboci.

Intro zi vor inflori, si isi vor dezvalui frumusetea...
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 20:50

Intr-un final ai revenit.
Eu nu-l mai suport pe Stone ala, si intrebare: el e varcolac? sa-l ucida cineva ca e enervant, sper ca Itachi sa isi dea seama despre ce e vorba, pentru ca asa nu se mai poate...
te pup si astept next.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 21:05

Pentru ati raspunde la intrebare iubita mea Rose heh : nu, el nu e varcolac si nici nu stie ce e Sakina sau clanul Uchiha caci daca ar stii cred ca ar face infarct acuma lough
Ma bucur foarte mult ca va place ficul meu. Sincer la inceput nu credeam ca o sa impresioneze atat de multa lume :-s V-am si incurcat la inceput caci titlul este "ura dintre doua clanuri" si pe la primele capitole s-au impacat Uchiha cu Haruno si dupaia tinerii se certau si se enervau intr-una lough
Pupici dulci de tot! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 21:07

daca e un muritor, sa-l ucida Sakina..eu o cred in stare. Sa nu ma mai chinuie atat, adica tu sa ne chinui pe noi...
mersi ca mi-ai zis :*


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 22:35

Deci azi am citit toate capitolele si nu m-am oprit pana nu le-am terminat. Asa de mult mi-a placut. Am stat toata ziua citind capitolele. La inceput mi s-a parut frumos dar acuma este extraordinar. Eu nu a trebuit sa astept capitolele dar de acum o sa incep si eu :((. Fa-mi o favoare si sper ca va dura mooooolt. Deci daca aveai de gand sa o termini lungeste-o pentru ca ne place mooolt si ar fi mare pacat. Asta e sansa ta.
Poti sa faci si 100 de capitole, insa daca te gandesti la 40 eu zic ca e prea putin. Te adoooor, deci povestea sa continue.
Tot vroiam sa-ti zic ceva. Daca se poate sa accentuezi pe Sakura si Sasuke ca imi place mult de ei si de felul de a fi al lui Sasuke. Pe bune chiar imi place de el si pls sa nu-l mai faci Soric =)).
Astept nextu ai zis ca o sa vina repede asta sper si eu :X



Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 23:50

Cam scurt ce-i drept capitolul, insa apreciem ca a venit:x

As aprecia daca Itachi i-ar inchide gura lui Stone lough Poate in capitolele urmatoare:x
Ce-i drept le astept!! Spor la scris si la idei dance2


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
lorena
Academy Student
Academy Student
lorena

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : in my lyfe
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 61
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : sa desenez,in general animeuri...
Stare de spirit Stare de spirit : A pretty good

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 08:12

Bafta la postat fata repede nextu.pa,pa happy hi! kiss


Smile ,because all is not lost.be happy! happy2

https://sasu.forumgratuit.ro/t2227-dragosteiubire-si-suferinta#54267 My fic.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Images?q=tbn:ANd9GcTXip0WVFay0YPAPqszN5P5Is3gOyXc4-nTTEVwWYEf4_sq8AQu



Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Images?q=tbn:ANd9GcR5NunnX5phH4Rqg0vqUjhaNGKwscCyUn0SGnGV6Ccq97Nc2njF
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 10:19

Ma bucur ca va place! kiss Kattya96 sa-ti raspund la mesaj heh :

1. dupa cum poti vedea suntem la pagina 23 si inca nu e vreun sasusaku deci dupa asta sa va ghidati caci eu nu o sa termin ficul asta prea repede lough

2. sincer acum nu imi vine in minte nici o ideea sasusaku, DAR o sa mai fie vreo 2-3 capitole in care Sakura se jeleste dupa Sakina, dupa care ma gandesc eu cum isi reia ea viata. Deci mai indurati-o pe Sakina vreo 2-3 next-uri happy2 ingrijorat Imi pare sincer rau daca nu va place, dar odata ce am intrat in povestea asta, trebuie s-o scot la capat ingrijorat

3. dupa cum am mai spus nu prea am idei sasusaku deci daca ati vrea sa-mi spuneti punctul vostru de vedere m-ar bucura happy2 de exemplu: ce-ti vrea sa faca sasuke ca sakura sa-l observe sau cum sa se comporte cei doi. Va rog daca puteti sa-mi impartasiti putin din imaginatia voastra. Daca nu, atunci o duc eu la capat cum pot ike si vedem noi happy2

PUPICI! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta


Ultima editare efectuata de catre Yumi in Sam 13 Aug 2011, 11:01, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 10:20

bafta la scris si sper sa-l postezi mai repede
mi-a placut capitolul si ti-am citit povestea de maxim 20 de ori sau chiar mai mult happy2
si un singur lucru:
next
Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 10:55

Yumisor, te iubesc mult mult oentru c-ai pus nextul chiar daca a fost scurt a fost frumos si sa vezi ca inspiratia pentru ideei sasusaku o sa-ti vina cand te astepti mai putin happy2 . Te pup dulce si astept next kiss kiss kiss .


Cand te vad ma-ndragostesc
Cand te pierd tot iti zambesc.
Dar ai plecat, mai parasit
Un singur gand, te-ai plictisit.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 15499267



Primul fic in colaborare cu surioara mea (finalizat ) : https://sasu.forumgratuit.ro/t1752-inima-sfasiata

Si al doilea tot cu ea (inchis) : https://sasu.forumgratuit.ro/t2596-amintiri-din-armata
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 13 I_icon19

Sus In jos
 

Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 13 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-