Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 13:25

Iiiiip in love ! Ai pus Next`u dance2 . Si e f frumoss , Yumz a hug Astept next chapter kiss

Te kiss dulshe ca o cioc Milka hi!





Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 14:13

pey mi-as dori ca Sasuke sa fie bland si rpotector cu ea. Si intr-o noapte sa fie singuri, adica pe malu apei sau ceva romantic si el sa o ia in brate si ea sa nu-l refuze sau ceva de genu =))
Oricum vreau sa inceaoa cumva relatia lor... daca se poate
nu ma bag ca tu ai de obicei idei foarte bune.
Pupici :*



Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 16:05

Buna Yumi. happy
Ti-am citit odata povestea pana la pagina 6 sau 7 insa pana la ora actuala am uitat deci am reluat toate capitolele. dap !
Am stat aseara de la 7-8 pana la 2 sa citesc si tot n-am terminat deci am continuat azi pentru a ma informa de noile capitole.
Imi place mult ideea. heh
Desi nu pot zice ca e originala cea cu vampiri si varcolaci. good
Este una interesanta si ma gandesc ca te-as putea ajuta cu ideile sasusaku. :)
In caz ca ai dori sa-ti impartasesc ideile mele, trebuie sa vb pe mess.
Deci daca esti de acord sa-mi printr-un mesaj privat id tau. rusinos
Te pup kiss si sper sa colaboram...
Zbye hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 20:34

Draga mea Yumi, ţi-am citit capitolele la care nu am comentat dar spun acum punctul meu de vedere. Sunt foarte reuşite crede-mă pe cuvânt! Îmi plac foarte mult. Şi mi-ar place şi mai mult dacă i-ai face pe cei doi ( Sasuke şi Sakura ) măcar să se placă, măcar atât îţi cerem! :))
Dar totuşi, am o întrebare.. Cu Sakina şi Itachi cum rămâne ? Vor forma într-un final un cuplu ?


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 43041335886647080746110


Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Sam 13 Aug 2011, 20:58

Adica, stay Yumi, adica acesta nu mai este fic SasuSaku? :O. Cum adica nu inteleg! ingrijorat


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Dum 14 Aug 2011, 21:00

Mai, spune-ti numai prostii! >:P lough
Normal ca va ramane Sasusaku. Mie doar ficurile Sasusaku imi plac. Doar pentru ca am o pana mare de inspiratie, asta e altceva :-?? :-" Dar se rezolva! DON'T WORRY BE HAPPY lough


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Lun 15 Aug 2011, 14:11

Bine... atunci astept sa vad ce se intampla. Dar sa stii ca imi place si de Sakina si Itachi sper sa scape repede de prostu ala. Stii ce ar fi frumos, asa ca o idee. Sa faci o cursa intre Vampiri si Varcolaci. Adica in padure. Poate chiar ei 4 sau doar Sasuke si Sakura. Chiar as vrea sa vad cine castiga. Pun pariu ca Sakura, dar vreau sa vad cum descrii tu. Adica daca o lasa Sasuke sa castige, sau dialogu dintre ei.
E doar o idee sa nu te suppy pe mine. Si astept Nextu''''' :*



Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o1_250 Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Tumblr_mdswzqCzv91rcgnl2o4_r4_250
。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Si atunci cand te apropii de mine
Inima imi spune sa strig,
Iar creierul sa tac.
Si nu stiu pe cine sa ascult,
Si nu stiu daca este bine...
Dar eu zambesc, pentru ca si tu zambesti la mine!

:。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.: :。✿*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Lun 15 Aug 2011, 15:59

Bree, unde este nextul? Te baat, unde este nextul? Te alerg cu matura, unde este nextul? Anyway, ai inteles ideea sper... Astept, dar grabeste-te...

Te-am pupacit dulce... in love

choco^^


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Lun 15 Aug 2011, 18:34

prea supeeer....deci chair super thare..
abia astept continuarea care sper sa vina repedee nervi!


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Img1439861115large
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Asss10Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Mar 16 Aug 2011, 12:13

Yumiii!!! Vezi ca incep sa fac ca toate alea pe aici daca nu pui mai repede un next, unul cat de mic, ceva acolo... Haide, chiar vreau sa vad ce se mai intampla, chiar vreau sa aflu cum mai sta treaba, dar tu nu ma prea ajuti...Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 468521 Anyway, astept nextul, deci spor la scris. Te-am pupacit dulce... in love

choco^^


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
ღAlℓஐ
Genin
Genin
ღAlℓஐ

Sex : feminin Varsta : 29
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 19
Stare de spirit Stare de spirit : mor incet....xD

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Mar 16 Aug 2011, 18:29

Ador ficul in love .Pune repede nextul please please please



´*•.¸(*•.¸♥️¸.•*´)¸.•*´
♥️«´¨`•°..My love..°•´¨`»♥️
.¸.•*(¸.•*´♥️`*•.¸)`*•.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Displaypicture


Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Mar 16 Aug 2011, 22:42

ador, ador ,ador, ador....ador ficul tau:X:x:X:X cand pui nextul?? te rog sa il pui repede pt ca mor de curiozitate sa vad ce se va intampla in urmatorul capitol


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 16:48

te roooooooooog next cami place mult si as vrea sa styu ce se va intampla cu sakina si sakura sad


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Vin 19 Aug 2011, 11:16

Hai mai Yumisor, pai ce faci? De ce nu mi pui nextu, ca sti ca ne place mult ficul si asteptam nextu dap ! .Sa pui urmatorul capitol repejor ca sa scapam de suspans, bine? hi!


Cand te vad ma-ndragostesc
Cand te pierd tot iti zambesc.
Dar ai plecat, mai parasit
Un singur gand, te-ai plictisit.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 15499267



Primul fic in colaborare cu surioara mea (finalizat ) : https://sasu.forumgratuit.ro/t1752-inima-sfasiata

Si al doilea tot cu ea (inchis) : https://sasu.forumgratuit.ro/t2596-amintiri-din-armata
Sus In jos
your_lucky_star
Genin
Genin
your_lucky_star

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Around the world :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 121
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 7

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 14:28

Buna! azi ti-am citit toate capitolele si a fost un lucru foarte bun ca nu a trebuit sa astept sa pui nextul, dar se pare ca de acum va trebui sa astept ca toti ceilalti... ficul imi place foarte mult, ideea cu vampiri si varcolaci e grozava si eu sper ca nextul sa apara cat mai curand.
Star iti ureaza spor la idei si multi pupici! kiss kiss


"Nu sunt decat o lupta ce ma doare...
O lupta ce o pierd, castiga timpul,
dar ma mai consolez ca pur si simplu
e lupta ce o pierdem fiecare."
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 21:55

Hello my dear! My dears daca se poate spune asa lough Pei uite next-ul. Sper sa va placa. Choko, dupa cum ai vrut ca personajul tau sa faca ceva cu Mike happy2 o sa vezi ca am adaugat ceva cu Cassanya happy2 Pentru a nu va plictisi am trecut deja la Sasusaku, am lasat discutia dintre Itachi si Sakina deoparte, dar daca totusi vreti s-o pun in urmatorul capitol, sa-mi spuneti happy2 Mie sincer mie putin rau. Aseara cel putin a fost o seara oribila sad , dar ce nu fac eu pentru Sasusaku si pentru VOI? So Enjoy! kiss heh

Capitolul 30 (SARBATORIM CA AM AJUNS LA CAPITOLUL ASTA! :=) )

Sakura:

Poc, poc, poc. Printre linistea insuportabila de mormant ce domina camera, mai de graba casa, acest sunet se auzea zgomotos. Sunt pe canapeaua mea rece, din piele, ce s-a incalzit de cat timp stau eu pe ea. Port un simplu halat rosu, de noapte, de casmir, ce imi mangaie finut pielea. Sunt cu privirea atintita pe tavanul alb, cu o minge mica de cauciuc in mana, ce la atingerea ei cu tavanul, "provoaca" acest sunet.

Este o zi sumbra, in care ploaia canta parca un imn al naturii in timp ce plantele o asculta bucuroase. Animalele in momentul asta sigur cauta un adapost unde sa-si duca puii, sa-i fereasca de cumplitele picaturi reci. Lacrimile cerului se lovesc de fereastra camerei. Vor sa ma ude si pe mine, dar nu o sa reuseasca prea curand. Eu stau tot plictisita si lovesc saraca minge de tavan. Daca ar avea gura probabil ca ar cere indurare, dar nu am ce sa-i fac pentru ca nu are asa ceva, deci nu poate sa ceara nimic pentru a ma face pe mine sa ma simt prost din cauza chinului la care o predispun.

Ma tot gandesc la zilele astea. A trecut o saptamana de cand varamea e cu Stone, de cand nu mai vorbeste cu mine, de cand sunt pe cont propriu. Ei bine trebuia sa se intample asta odata si-odata deci presupun ca e cat-de-cat ok. Dar cu Stone?! Yack! Dupa cum spuneam, o saptamana de cand lucrurile s-au schimbat complet.

***Flashback***

CU 5 ZILE IN URMA:

-Ok deci cine a fost cu super ideea ca sa-i faceti farsa asta lui Mike? tipa foarte nervoasa Sakina.
Wow nu mai stiu de cand n-am mai vazut-o asa de nervoasa. Ochii ei ce erau inconjurati de creion si machiaj strident, negru, emanau nervozitate si ura. Parul ei desfacut inca stralucitor, lasa cateva suvite sa se lipeasca de fata ei palida, un pic transpirata. Probabil va intrebati despre ce vorbeste varamea. Pei Cassanya, fetele si defapt toata lumea nu-l suporta pe Mike si oamenii lui, mai putin cateva mimoze ce se lagana ba la Itachi, ba la Stone, deci Cassanya a venit cu ideea unei farse.

Nu-l mai suporta sa-l priveasca pe idiotul ala blond in fata ochilor, asa ca atunci cand a intrat in clasa, a fost lovit de o galeata cu vopsea rosie, unt de arahide si multe pene. A fost mult prea amuzant, dar se pare ca Sakina nu prea a inghitit gluma.

-Haideti odata desteptelor! Vorbiti! Nu mai aveti acuma destul curaj sau ce? continua rozalia
Capul actiunilor dupa cum v-am mai spus a fost Cassanya, ajutata de gasca ei. Blonda nu-i genu care sa nu-si asume responsabilitatile. Asculta multa muzica rock, e cateodata linistita, cateodata foarte rebela. Nu s-a sfiit si a recunoscut tot, cu zambetul pe buze dupa care un zgomot ce a rasunat in timpanele mele de o groaza de ori si-a facut aparitia. Odata cu el si uimerea noastra. In urmatorul moment Cassanya era in bratele lui Hidan. Baiatul a reusit s-o prinda pe blonda inainte ca aceasta sa faca contac cu asfaltul.

-Asculta aici blondo, dar asculta-ma bine. Nu am chef de tupeul tau tampit si nici de glumele tale de rahat. Sper sa-ti intre bine la cap'sorul ala blond al tau. Vezi-ti de treaba si de viata ta! Si tu si voi! si indreapta degetul spre Sayuri, Konan si Tayra care se uitau cu ura la fosta lor amica

***End of fashback***

Mda...de atunci Sakina nu mai are ce cauta in viata fetelor. S-au schimbat multe. Eu nu mai vorbesc cu Iruya dupa ce mi-a facut, adica dupa ce a vrut sa stoarca informatii de la mine, gasca sau marog, fosta gasca a Sakinei sta de ceva timp cu baietii lui Itachi. Tayra se intelege cu Deidara, Sayuri il place pe Sasori, Hidan se da la Cassanya si Pain este deja cu Konan, ei cunoscandu-se de cand erau mici, acum s-au putut combina mai repede. Cat despre mine, sunt mai independenta. Am aflat de ce am scuipat sange atunci cand Sasuke m-a sarutat. Itachi s-a dus la Sakina acasa si cica mai nou ea s-a mutat cu Mike ceea ce mi se pare foarte foarte ciudat, dar nu mai conteaza...

A vrut sa afle de ce am scuipat sange asa ca a intrebat-o pe varamea. Cica pentru ca am stat prea aproape de Sasuke, din cauza mirosului. Cica asa e prima data cand esti mult prea aproape de un vampir. Cel putin e bine ca brunetul nu mi-a supt sangele. Ce m-a putut speria cand mi-a spus ca lichidul rosu ce-mi umbla prin tot corpul este dulce. "Bunul" baietas m-a dus acasa si a stat cu mine frumusel pana m-am trezit. Ce pot sa spun a fost dragut din partea lui, dar sa revenim.

Sa va povestesc si despre generatia mea. Pei Hinata e lulea indragostita de hiperactivul de Naruto, Shikamaru flirteaza cu Temari, Ten Ten il place mult pe Neji si Ino e cu Gaara.
Eu nu am nici o treba cu nici un baiat. Faza cu Sasuke, cu sarutul, m-a facut un pic sa ma indoiesc de sentimentele mele si cred ca-l plac putin, dar nu foarte mult. Probabil ca daca era reciproc ar fi fost ceva pana acum, dar nu a fost. Cum de stiu? A doua zi l-am prins noaptea in club cu pacostea de Karin in bratele lui lingandu-se cu ea de nu mai putea. Asta m-a facut sa-mi fie scarba de el si sa nu mai vorbesc prea mult cu "dansul".

Cat despre Itachi si Sakina...Pei Itachi e trist si destul de nervos la scoala, in timp ce Sakina e in gasca lui Mike care e formata din alti trei baieti, Kara si doua mimoze de-ale ei. Kara e sora lui Karin si se pare ca verisoara mea e cea mai buna prietena a c****i aleia! Frate! Acuma vedeti cat de mult s-au schimbat lucrurile? Cine ar fi crezut ca Sakina era atat de importanta in toate aceste relatii de prietenie? Pei...nimeni. Oricum sa continuam.

Mingea se tot izbeste, se tot izbeste de tavanul rece exact ca si picaturile de ploaie ce sunt si ele azvarlite in geam. Eu stau inca indiferenta si plictisita pe canapea, gandindu-ma la diferite lucruri. Deodata in usa mea se aud batai. Nu ciocanit, ci BATAI. Am tresarit prima data la auzul lor dupa care am oftat si m-am indreptat spre usa.
-Vin acuma! Hopa ca nu vin tatarii! strig eu un pic nervoasa pe acea persoana care nu inceteaza cu bataile insuportabile. Sper sa ajung la usa inainte de a mi-o sparge. O deschid repede si ghici cine...marele Sasuke Uchiha ud in fata casei mele, nervos cu o privire rece imbibata in ura.

-Unde e? ma intreaba al naibii de nervos in timp ce ma da brutal la o parte din drum si incepe sa deschida fiecare usa din casa. Tipa ca nebunul si-mi punea aceeasi intrebare ca mai devreme. Eu dupa ce am inchis usa de la intrare, ii spuneam ca nu stiu despre cine vorbeste si sa se calmeze.

-Stiu ca e aici. Unde e lasul ala al tau?tipa el in timpanele mele
-Despre cine n***a vorbesti Uchiha? Singurul las din casa asta sta chiar in fata mea si esti tu. Spune-mi ce n***a vrei si pe cine cauti! tip eu cat ma tin plamanii la el. Era vizibil deranjat de vorbele mele, dar s-a calmat un pic si a vorbit mai incep, dar cu acelasi dispret.
-Unde-i Iruya? Il cauta de o groaza de timp si eu, dar si cativa din clan. Sigur e la tine ascuns ca doar asta este ceva de genu "Iubire interzisa".
-Iruya? Nu mai vorbesc cu el de o saptamana si nu e aici. Si oricum tu n-ai nici un drept sa vii si sa cauti in casa mea ca nebunul! Si nici sa te bagi in viata mea personala chiar daca visezi tu ca eu sunt cu el.
Se pare ca nu si-a putut stapanii furia si a dat cu pumnul in peretele din spatele meu. Exact ca in acea noapte pe balcon. Dupaia a inceput din nou sa-mi vorbeasca nervos, insa cel putin nu urla ca mai inainte.

-Nu esti cu el? Se vede ca te place si se vede ca e reciproc deci termina cu minciunile astea ca nu dau doi bani pe ele.
-Crezi ce vrei, dar eu stiu un lucru si anume adevarul. Nu sunt cu el si nu-l plac! SI ASTA NU AR FI TREABA TA ORICUM!
In momentul urmator ma trantit brutal de peretele din spatele meu ce era distrus din cauza pumnului dat de el. Abdomenul lui ud era lipit de sanii mei mari, facandu-ma un pic sa ma doara, insa nu am spus nimic. Privirea lui serioasa ma speria. Nu mai aveam acel dispret in ochi pentru ca ma uitam la el si eram uimita de atitudinea lui.

-De ce ma faci sa innebunesc de fiecare data cand vorbesc cu tine? De ce corpul meu te vrea atat de mult, de ce numai la tine ma gandesc noapte cand stau singur in pat si mai ales de ce sunt in halul asta de gelos pe imbecilul ala de varamio ce ti-a cucerit inima? DE CE?! tipa el la mine.
Cuvintele lui m-au uimit foarte mult. Tocmai a spus ca ma iubeste? Asta reiesa din tot ce a spus el. Mainile lui ma tineau strans de talie. Mi-am dat privirea in jos si i-am raspuns sec si totusi bland:
-Nu stiu.

thank you for com-uri si va PUP! kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta


Ultima editare efectuata de catre Yumi in Mier 24 Aug 2011, 14:58, editata de 1 ori
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 22:04

te biciuitor fix acuma a trebuit sa-l termini cand devenea interesant?nu fii rea si pune nextul te rog,dulce ca o savarina cu frisca si cu o ciresica de asupra cu putina scortisoara kiss


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Scaled.php?server=577&filename=00000012i
Sus In jos
*Byby-Chan*
Academy Student
Academy Student
*Byby-Chan*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 80
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen
Stare de spirit Stare de spirit : timida, retrasa, dezamagita, sensibila

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 22:09

Pune nextul! biciuitor please Il ador in love


Iubirea nu e doar un zambet, nu e doar o floare, iubirea e un suflet ranit si apoi vindecat de altul...
Sus In jos
ღAlℓஐ
Genin
Genin
ღAlℓஐ

Sex : feminin Varsta : 29
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 19
Stare de spirit Stare de spirit : mor incet....xD

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 22:16

Doamne ador ficul tau !
Este foarte frumos,suspansul asta!
Pune repede nextul !please please please



´*•.¸(*•.¸♥️¸.•*´)¸.•*´
♥️«´¨`•°..My love..°•´¨`»♥️
.¸.•*(¸.•*´♥️`*•.¸)`*•.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Displaypicture


Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 22:44

Yeeey ! Un nou capitol in love
Ce ma bucur a hug
Dhoamne ce bine ca ai adaugat un pic de romantism kiss
Si e si cu SasuSaku dap ! ]
Ador ficul tau muuult muuult de tot Yumz in love
P.S:Astept nextuletsul repede repejor , cat se poate de repede lough
Ja ne kiss !





Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 22:46

Au trecut secole de cand nu ai mai postat, sper ca urmatorul sa vina mai repede.
Declaratii de dragoste, aoleu ce tare. O iubeste, il iubeste..aiurea ca sunt creaturi ce nu prea se suporta.
Stone merita mai mult Si Sakura da-i maica o palma Sakinei si zii vreo 2 vorbe dure, trezeste-o la realitate. Sa maora Stone in chinuri grele >:) sfasita, incendiat..orice lough
Vreau sarut, unul mic ;;)

Pupici kiss
Bye


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 00:51

Cooontinuaareeaaa!:x:x
genial.Superb!!
Imi place foarte mult!
Vreau continuarea repejor sa vad ce se intampla cu Sasuke si Sakura!!
Te rogg! Pune continuarea cat mai repede!!!
Te pup.Spor la scris si la idei!:x


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
SakuraTheCherryBlossom
Academy Student
Academy Student
SakuraTheCherryBlossom

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata calculatorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 15
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Happy ca vine vacanta

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 00:57

Yumi pune-te pe tastat si adune nextul.ca de nu,te sacai toata ziua pe mess de cum intri.


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Cats
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 09:18

deci cred ca moor....dece tocmai acolo ai pus pauza???
pune-l repede nextul ca eu ma arunc pe usa de'nu sad


Ca o stea x3` rainbow :\ Fii atent.`Are o aura ce te-atrage,`Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace.`E atat de tacuta,`Misterul iti provoaca o privire pierduta.`Stii, te debusoleaza.`Crezi ca-i aproape, dar-i departe cand se insereaza.`Cateodata te intristeaza`Cand in zilele cu ghinion nu te lumineaza.`Ai zile in care te debusoleaza,`Dispare de pe cer ca reper cand se incetoseaza.`Da, e exact ca o stea,`O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea.`De la distanta pare mica rau,`Da` de-i aproape, e chiar imens sufletul sau.`Pentru tine de neatins,`Nu-i ca o stea, e chiar o stea. Te-ai prins?.` in love
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Img1439861115large
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 09:41

Un capitol foarte frumos
Cam sec in unele parti dar e bine
Greseli de gramatica si exprimare pe acolo
A fost romantic, usor pervers
Next rapid


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Taemin_Stamp_by_eiyuutanUra dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Continut sponsorizat




Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Ura dintre doua clanuri +16   Ura dintre doua clanuri +16 - Pagina 14 I_icon19

Sus In jos
 

Ura dintre doua clanuri +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 14 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-