Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
I want to live without regrets - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
I want to live without regrets - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 I want to live without regrets

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

I want to live without regrets - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I want to live without regrets   I want to live without regrets - Pagina 5 I_icon19Vin 02 Dec 2011, 21:53

Pai, acest capitol e scurt si imi pare nespus de rau pentru asta, promit ca ma voi revansa data viitoare. Pana atunci, lectura placuta kiss


Capitolul XIX: Viata sau moarte?


Negru, singura culoare pe care o vad. Intunericul, singurul lucru pe care il simt. Frica, singurul sentiment ce incolteste in inima mea. Nu stiu ce se intampla cu mine, nu stiu unde sunt sau ce se va intampla, dar stiu ca nu este ceva de bine. Cu fiecare secunda ce trece ma simt mai rau, frica se intensifica, iar panica pune stapanire pe mine. Nu pot sa tip, sau poate… nu vreau. Nu stiu ce sa fac in aceasta situatie. Cum am ajuns aici? De ce? Dar mai important, unde este acest aici? Unde ma aflu?

Incerc sa deschid ochii, dar nu pot. Incerc sa ma misc, dar sunt imobilizata. Panica pune cu totul stapanire pe mine, iar eu nu stiu ce sa fac. Frica se intensifica pe secunda ce trece, iar acest lucru ma duce la disperare. Faptul ca nu stiu unde sunt, ceea ce este in jurul meu, asta ma face sa innebunesc.

O voce de barbat ma face sa tresar, iar cuvintele lui nu fac decat sa ma sperie si mai tare. Acum stiu unde sunt, dar cred ca mi-as fi dorit sa nu fi aflat. De ce eu? De ce acum?

Incerc sa prind cat mai mult din conversatia lor, dar imi este cu neputinta. Aud pasi cum se apropie de incaperea in care ma aflam, iar mii de fiori ma trec pe sira spinarii. Frica isi atinge limitele, transfrormandu-se in agonie. O singura intrebare mi se invartea in cap: “Voi muri?”. O intrebare la care nu pot raspunde, desi mintea mea imi spune incontinuu “Da”.

Fiecare particica din corpul meu tremura, fiecare particula din inima mea cere indurare. Nu vreau sa mor! Nu vreau sa parasesc persoanele pe care le iubesc cel mai mult, pe care le pretuiesc. Dar o pot face? Pot iesi din aceasta catastrofa?

- Deidara, ce dracu facem cu fata? Aud o voce barbateasca, destul de dura. Cuvintele lui ma inspaimantau, nu stiam ce aveau de gand sa faca in legatura cu mine maniacii astia. Mi-e si frica sa ma gandesc.

- Asteapta sa vina sefu! A spus ca se va ocupa el de ea. Se aude de aceasta data alta voce, destul de familiara, dar nu stiu cum acest lucru este posibil.


Restitui cuvintele barbatului in mintea mea, iar in acel moment raman fara suflare. “Se va ocupa de mine”. Nu! Chiar o va face, ma va omori! Panica, ce pana acum isi pierduse din intensitate, revine cu o putere de nedescris, facand frica sa se transforme intr-o agonie fara margini.


I want to live without regrets - Pagina 5 Rwre



Ultima editare efectuata de catre ♥DoOdOoK♥ in Lun 02 Ian 2012, 04:00, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
I want to live without regrets - Pagina 5 Asss10I want to live without regrets - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

I want to live without regrets - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I want to live without regrets   I want to live without regrets - Pagina 5 I_icon19Sam 03 Dec 2011, 09:23

Oo da baby.. :> Ma bucur nespus ca lucrurile incep sa se complice chiar este domeniul meu de lucru.. :)) Ador fazele de acest gen, mai ales ca stai cu sfletul la gura.. O va omori, va scapa?? Ei, dar ca sa nu ne lungim noi cu vorba, astept cu nerabdare nextul.. Spor la scris si multe idei.. Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^


I want to live without regrets - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
ionik04
Academy Student
Academy Student
ionik04

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 32
Puncte : 34
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : intrigata

I want to live without regrets - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I want to live without regrets   I want to live without regrets - Pagina 5 I_icon19Joi 22 Dec 2011, 21:34

So, tare next, dar... scurt...
Si ce facem aici? A trecut ceva de cand nu ai mai scris... vezi ca te bat.. :)):
Asa, capiolul imi place muult..
Nice... sexy :)):
Ok, cam atat, pune-ti degetele la treaba


F*ck the rainbow

rainbow :\ rainbow :\
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

I want to live without regrets - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I want to live without regrets   I want to live without regrets - Pagina 5 I_icon19Joi 22 Dec 2011, 22:50

Capitolul XX: Tradare...


Frica, agonia, spaima. Totul se rezuma la aceste trei cuvinte, dar… de ce? Cum se poate ca tot ce este rau sa mi se intampla mie? De ce nu am si eu parte de liniste in aceasta viata? De ce mereu am fost pe fuga, am fost sechestrata intr-o celula a agoniei, fiind obligata sa o suport? Sentimentele rele sunt fara incetare, sunt infinite. Tot ceea ce simt imi trimite fiori in tot corpul, fiecare parte din mine tremura, fiecare celula se roaga pentru viata mea, desi stiu ca este pe sfarsite.

-Sefu! Credeam ca nu mai vii. Avem fata, ce ai de gand sa faci cu ea?

Aceste cuvinte ma smulg din asternuturile patului cu vise in care ma aflam. Aceeasi voce de mai devreme, aceeasi voce cunoscuta. Dar de unde sa-i cunosc eu pe acesti oameni? Nu inteleg nimic din ce se intampla aici. Nimic…

Din nou, agonia vine sa-mi mai dea o portie din tratamentul ei “special”. O senzatie de greata ma cuprinde, un sentiment de neliniste profund. Totul se invarte cu mine, chiar si acest intuneric abisal. Totul, absolut totul este o… catastrofa. Of, Doamne, cum am ajuns eu in situatia asta? Cu ce am gresit sa merit asa o soarta?

In urmatoarele clipe, usa se deschide larg, cu un scartait deranjant, fiind izbita mai apoi de perete. Pe ea intra un barbat inalt, binefacut. Nu mi-a luat mult sa-l recunosc, era el. Panica ma cuprinde cu totul in ghiarele ei de otel, nu ma lasa sa scap, ma tine strans si parca ar vrea sa ma sufoce. Inima o ia la galop, iar pulsul isi egaleaza viteza cu cea a luminii. Respiratia mi-e greoaie, mici cristale se scurg pe fruntea mea. Am ajuns la marginea prapastiei, am ajuns la limita. Acum totul ia sfarsit. Voi muri!
Intreaga viata imi trece prin fata ochilor, toate momentele fericite, toate momentele triste. Clipa in care l-am cunoscut pe Sasuke, clipa in care eram pe moarte, clipa in care am fugit din Japonia. Imi va fi dor de el, de mangaierile lui, de vorbele pe care mi le soptea inainte de culcare… imi va fi dor de tot.

Barbatul intra in acea incapere, iar in urma lui intra inca doua persone. Incerc sa le disting chipul, dar nu reusesc. Este atat de intuneric, nu vad absolute nimic. Incerc sa ma obisnuiesc cu acel obscur, ce n-as da in aceste momente sa am o vedere de pisica*, dar din pacate sunt om, iar acest lucru nu este posibil.

Cel din urma aprinde un bec apasand usor pe un intrerupator. La contactul cu lumina, ochii mei se inchid incontrolabil, incercand sa se obisnuiasca nu noua atmosfera. Incet-incet, imi deschid ochii de un verde sclipitor si cercetez cu privirea incaperea. Ochii imi cad pe o anumita persoana. Parul de un rosu aprins, ochii verzi ce seamana leit cu ai mei, e… Shiki! Dar… dar… cum? De ce el? Cum imi poate face un asemenea lucru? Cum poate sa ma tradeze intr-un asemenea hal? Cum?

Lacrimi amare se scurg din ochii mei si inainteaza in voie pe obrajii mei rosii. Nu mai rezist, nu mai pot continua asa. Cum m-a putut trada? Cum am putut avea eu incredere in el? De ce sunt atat de naiva? M-am aruncat in bratele lui ca o proasta, fara sa ma mai gandesc la consecinte. Chiar daca este fratele meu, in definitiv, este un strain, dar totusi… durerea este prea mare. Ma sfasie usor din interior, imi zdrobeste fiecare parte a sufletului, ma face sa urlu de durere. Si totul din cauza lui, sau mai bine spus, din cauza naivitatii cu care am tratat eu lucrurile.

Cuvintele erau sechestrate intr-o temnita din interiorul meu, iar cheia nu o mai gaseam. Nu puteam rosti nici un cuvant, nici o silaba, nici o litera. Nimeni nu zicea nimic, in camera era o liniste ca de mormant. Suspinele mele se mai auzeau pe fundal, iar cei trei stateau in fata mea si se uitau la mine.
Imi adun toata forta care mi-a mai ramas, desi era ingrozitor de putina, si incerc sa rostesc ceva, macar o litera, macar un sunet, aceasta tacere ma dispera, ma face sa ma simt mai rau decat sunt acum.

-De ce? Intreb eu pe un ton soptit aproape imposibil de detectat.

*Vedere de pisica- eu cred ca toata lumea stie ca pisicile pot vedea pe intuneric


M-am hotarat sa mai astern un capitol pe hartie. Nu stiu cat de reusit e, dar sper ca va placut!


I want to live without regrets - Pagina 5 Rwre

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
I want to live without regrets - Pagina 5 Asss10I want to live without regrets - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

I want to live without regrets - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I want to live without regrets   I want to live without regrets - Pagina 5 I_icon19Vin 23 Dec 2011, 06:52

Ok, m-ai uimit literalmente cu acest capitol. Nici prin cap nu-mi trecea ca tocmai fratele ei este acolo printre ceilalti, de partea cealalta. Mi-a placut descrierea, a fost foarte frumoasa si mi-a placut cum ai descris sentimentele si agonia rozaliei care se afla in acea celula. Oricum, vad ca lucrurile se complica, asa ca sa vedem ce ne va oferi capitolul urmator. Astept cu nerabdare nextul.. Spor la scris si multe idei in continuare..

Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^


I want to live without regrets - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

I want to live without regrets - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I want to live without regrets   I want to live without regrets - Pagina 5 I_icon19Vin 23 Dec 2011, 23:08

Pai, avand in vedere ca am numai un comm, inteleg din asta ca nu va place, dar totusi... scriu pentru placerea de a scrie. Choco si Andreea, va multumesc mult pentru sustinerea ce mi-ati oferit-o pe tot parcursul ficului, iar in unele momente voi ati fost cele care m-au motivat sa continui.t
Fara alte introduceri, aici aveti next, sper sa va placa, lectura placuta!

Capitolul XXI: Ingerul meu...


Am avut atat de multa incredere in el. M-am simtit atat de usurata cand am aflat ca este in viata. L-am primit cu bratele deschise, l-am iubit, a fost… fratele perfect. Iar acum? Acum m-a tradat. M-a folosit ca pe ultima carpa, m-a trimis la moarte cu mana lui. A jucat teatru si trebuie sa recunosc faptul ca este un actor foarte bun. M-a dus de nas, pe toti ne-a dus. A stiut cum sa profite de mine, de sufletul si sentimentele ce le am pentru el, dar care in aceasta clipa parca s-au evaporat. Tot ceea ce vedeam in persoana lui, toata iubirea ce i-o purtam, s-a trasformat intr-o ura fara margini. Granita dintre dragoste si ura este foarte mica, iar cu un singur pas, totul se schimba… in rau. Il urasc, imi provoaca sila persoana lui, ma face sa vreau sa-l omor cu mainile mele, dar… ceva totusi ma opreste. Funiile cu care eram legata si diferenta de putere. Corpul meu firav nu se putea pune cu trei barbati.

Linistea este tulburata de un zgomot notoriu, de aceeasi voce cunoscuta, dar totusi atat de schimbata. Ma uit la el si nu imi vine sa cred ce vad. Era un monstru. Cum de nu am vazut asta pana acum? De ce nu mi-am dat seama pana acum ce fel de persoana este? Cum am trecut cu vederea peste atatea detalii? Este ingrozitor!

Se apropie cu pasi calculati spre mine. Incerc sa fac tot ce pot pentru a scapa, dar funiile sunt prea groase, nu le pot rupe. Ma zbat ca o nebuna, tip cat ma tin plamanii, dar nimic. Nu pot face absolut nimic. Am programare facuta mortii. Va veni in curand sa ma ia, sa ma duca pe alte meleaguri, pe care am mai fost, dar pentru putin timp si sincer, nu imi este dor de acele locuri. Tot ceea ce vreau este sa scap de aici si sa fug impreuna cu prietenii mei departe. Cer chiar atat de mult? Ce am facut sa merit asta?

Sunt smulsa cu brutalitate din gandurile mele cand vad ca cei trei monstri sunt loviti de… Sasuke? Sai? Naruto? Ce? Ei ce cauta aici? Cum m-au gasit?
Raman incremenita, ma uit la ei si tot nu-mi vine sa cred. Cum au ajuns aici? Cum au fost capabili sa ma gaseasca?
Mii de lacrimi imi invadeaza ochii de un verde sters, curgand in voie pe obraji clatindu-i de murdaria suferintei si chinului prin care am trecut. Totul s-a… terminat. Inima imi este cu adevarat usurata, tremurul s-a oprit, pulsul mi-a revenit la normal. Daca ei nu apareau acum, cred ca cedam. Cedam in fata lor, in fata mea. Renuntam la viata mea, fugeam ca o lasa spre moarte, fara sa incerc macar sa lupt pentru viata mea. Dar acum… totul este bine, totul s-a ter…

-Sasuke, in spatele tau!

Tip eu cat ma tin plamanii spre brunet. Shiki se ridicase cu un cutit in mana, iar fara sa mai stea pe ganduri, il injunghie pe Sasuke. Totul a fost atat de rapid, nu a avut timp sa reactioneze.
In acea clipa, o durere fara de asemanare isi face loc in sufletul meu ciopartit. Incep sa ma zbat si sa urlu ca o nebuna, incerc sa desfac acele funii nesuferite, dar nu puteam face nimic. De ce? De ce el? De ce nu eu? Lacrimi amare ies fara incetare din ochii mei, durerea ma distruge din interior, imi crama inima in mii de bucatele, imi inunda sufletul de durere si agonie. Furia nu intarzie nici ea sa apara. Da, in aceste momente eram mult mai furioasa decat am fost vreodata. Cred ca daca aceste funii ar fi rupte, eu l-as sfasia pe Shiki asemeni unui tigru.

Observ printre lacrimi cum Naruto a inceput o lupta pe viata si pe moarte cu “monstrul”, iar Sai vine in graba si ma dezleaga.
In momentul in care ma vad libera, ca un vartej ma indrept spre Sasuke si ma trantesc langa el. Lacrimile nu vor sa inceteze, se preling pe obrajii mei arizi de la atata plans, ajungand pe fata brunetului ce zacea intr-o balta de sange. Ii verific pulsul disperata, incerc sa-l fac sa-si deschida ochii, dar… din pacate acest lucru nu este posibil. Nu mai avea puls. A… murit.

In intreaga cladire, cred ca in intreg orasul, se aude tipatul meu. Durerea imi sfasiase si ultima parte a sufletului, agonia ma distruge. Toata speranta, tot ceea ce mai aveam, el. Tot a disparut intr-o clipita. Odata cu moartea lui, a murit si inima mea, corpul a ramas o carapace goala, in care sufletul a murit.

~Peste trei zile~

Norii isi varsa amarul alaturi de mine. Picaturile reci cad din cer nestingherite, atingandu-mi usor corpul, prelingandu-se usor pe hainele mele.
Mintea mea e distrusa, sufletul a pasarit cu totul acea carapace ce odata il numeam trup. Inima mi-e sparta in milioane de bucati, un puzzel imposibil de rezolvat, sufletul mi-e adancit intr-o balta nesfarsita de sange ce continua sa se mareasca neincetat. Lacrimile mele amare se amesteca incet incet cu lacrimile cerului ce cad necontenit de cateva ore.
Stau in picioare, sustinuta cu greu de bratele puternice ale lui Naruto si ma uit in gol. Nu pot sa cred. Nu vreau sa cred. Este… mort. Ingerul meu, de ce el? De ce a trebui sa moara? Acel monstru, acel… nici nu-i pot pronunta numele. Moartea nu a fost indeajuns pentru el. Nu! Un asemenea monstru nu merita sa moara atat de usor. Nu! Trebuia sa moara in chinuri groaznice, sa simta aceeasi durere pe care am simtit-o si eu cand l-am vazut pe Sasuke in acea balta de sange.

In minte mi-a aparut din nou acea imagine cu el, iar lacrimile s-au insutit, apar din ce in ce mai multe si se pare ca nu au de gand sa se opreasca. Nu cred ca se vor opri vreodata, acum ca sufletul meu a murit, ingerul meu s-a… s-a dus.

Ma uit incontinuu la crucea ce veghea capul brunetului meu. Numele lui era scris pe acea cruce, iar pamantul ii acoperea corupul.
Desi el s-a dus, suferinta va continua sa existe in sufletul meu. Poate intr-o zi va trece, dar niciodata nu il voi uita. Mereu va avea acel loc special in inima mea, mereu va fi ingerul meu. Am avut o viata agitate, iar de acum incolo nu stiu ce ma asteapta, dar un lucru stiu sigur. Vreau sa traiesc fara regrete…

~TO BE CONTINUED~


I want to live without regrets - Pagina 5 Rwre



Ultima editare efectuata de catre ♥DoOdOoK♥ in Lun 02 Ian 2012, 16:03, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
I want to live without regrets - Pagina 5 Asss10I want to live without regrets - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

I want to live without regrets - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I want to live without regrets   I want to live without regrets - Pagina 5 I_icon19Sam 24 Dec 2011, 08:17

Sincer, am inceput si eu sa plang la un moment dat. Nu pot sa cred ca este sfarsitul.. Si nici nu imi vine sa cred ca brunetul a murit. Of, ce oameni exista in lumea asta. Draga mea sa stii ca imi place foarte mult nextul, mai ales descrierea sentimentala pe care ne-ai oferit-o. Ma bucur ca am avut sansa de a citi acest fic extrem de frumos si imi place cum a evoluat actiunea de-a lungul intregii povesti. Sunt si fericita, dar si foarte trista ca s-a terminat, dar asta este, nu? Ei, oricum, felicitari inca o data!!

Acest fic va merge catre FanFicuri Finalizate.. Te-am pupacit dulce si mult succes in continuare.. in love

choco^^


I want to live without regrets - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
ionik04
Academy Student
Academy Student
ionik04

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 32
Puncte : 34
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : intrigata

I want to live without regrets - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I want to live without regrets   I want to live without regrets - Pagina 5 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 19:35

of of ce sa ma fac eu cu tn? think
ALEXANDRA, ESTI O MARE PLAGIATOARE!>:P


P.s.: ceilalti nu ma bagati in seama;) stie ea despre ce vorbesc


F*ck the rainbow

rainbow :\ rainbow :\
Sus In jos
☆BeLL☆
Genin
Genin
☆BeLL☆

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : nu conteaza...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 99
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : nici eu nu stiu

I want to live without regrets - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I want to live without regrets   I want to live without regrets - Pagina 5 I_icon19Lun 26 Dec 2011, 19:51


Da vina pe mine ca nu am trecut pe aici... happy2
Lasand gluma la oparte sincer imi vine sa plang.Imi place acest capitol desi e trist, dar asta e viata;nu-i mereu roz... crying


I want to live without regrets - Pagina 5 Angel-sad

Demonios son ángeles del Infierno y los vampiros de la Tierra.
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

I want to live without regrets - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I want to live without regrets   I want to live without regrets - Pagina 5 I_icon19Joi 03 Ian 2013, 19:01

Uite ca am inceput si eu sa plang sad
Ultimul capitol m-a emotionat profund sad
Imi pare foarte rau pentru ei crying
Dar lasand asta la o parte , ficul este minunat
Descrierea sentimentala m-a lasat fara cuvinte
Imi place mult cum ai povestit si cum ai pastrat suspansul de la un capitol la altul jos palaria in fata


I want to live without regrets - Pagina 5 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

I want to live without regrets - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I want to live without regrets   I want to live without regrets - Pagina 5 I_icon19Mier 27 Feb 2013, 14:50

Sa vi cu a ficului continuare ca altfel.....te asteapta o mare bataita.te pup.Akatsuki_lavy happy
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

I want to live without regrets - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I want to live without regrets   I want to live without regrets - Pagina 5 I_icon19Joi 28 Mar 2013, 17:30

Buna ! Am trecut si eu pe la ficul tau rusinos . Il citesc de cateva zile si deja m'am indragostit de el , iar acum la urma imi vine sa plang sad .
Trebuie neaparat sa'l continui , merita continuat dar invie'l pe Sasuke.
Eu te sustin si astept Sezonul 2 din "I want to live without regrets"
Hai ca ti'am facut si reclama la telenovela lough
Te kiss si te a hug


I want to live without regrets - Pagina 5 SasuSaku-pirates-363509172

Pirates are here.

Sus In jos
Continut sponsorizat




I want to live without regrets - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: I want to live without regrets   I want to live without regrets - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

I want to live without regrets

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-