Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Invata sa iubesti! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Invata sa iubesti! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Invata sa iubesti!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Sarah
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0

Invata sa iubesti! Empty
MesajSubiect: Invata sa iubesti!   Invata sa iubesti! I_icon19Dum 22 Dec 2013, 19:50

                                                      Prolog


     Poate sunt o psihopata dar tot de Ivan imi place. Ce naiba? Il iubesc. E ciudat deoarece am 14 ani si la varsta aceasta nu prea sti ce este iubirea...dar eu stiu ce este. Este acel sentiment care-ti face inima sa-ti bata de o mie de ori pe minut, este acea chestie care face ca stomacul tau sa fie intors pe dos cand esti pe langa baiatul pe care-l visezi in fiecare noapte, non stop. Multi habar nu au ce este dragostea deoarece nu si-au intalnit inca perechea. Eu mi-am intalnit-o chiar daca el nu ma cunoaste. Dar o sa ma stie si atunci va fi un moment magic in care buzele noastre se vor atinge usor. Trebuie sa fie al meu! Trebuie!
      Ieri l-am spionat si am auzit ca dupa o saptamana va fi o petrecere la el acasa. Abia astept sa intru in vila lui superba. O sa reusesc eu cumva sa ma furisez in casa lui si sa-l vrajesc cu perfectiunea mea. Iubire, sa ma astepti cu bratele deschise.
       Oare ce face acum brunetul meu? Sper sa stea cuminte adica nu vreau sa se cul*ce cu toate piti**ancele din liceul lui. Stiu ca asta nu depinde de mine dar sunt suta la suta sigura ca pentru Ivan intr-o relatie conteaza nouazeci la suta se*u-l. Nu vreau sa o fac la 14 ani dar daca pentru el conteaza asa de mult, o sa ma daruiesc lui trup si suflet deoarece il iubesc mai mult decat orice pe lumea asta. Cred ca o sa doara un pic prima data.
     Abia astept sa treaca saptamana asta plictisitoare ca sa ma cunoasca si Ivan odata. Imi este asa de dor de ochii lui albastrii ca marea si de parul sau negru ca noaptea. Sper sa ma iubeasca si el la fel de mult cat il iubesc si eu. Doar cand ma gandesc la buzele lui carnoase corpul imi tremura. 
      La petrece o sa-ti intalnesti sufletul pereche, iubire!
Sus In jos
Cinderella
Genin
Genin
Cinderella

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Adânc în propriile gânduri .
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : O adevărată femeie calcă în picioare nimicurile cu tocurile sale !

Invata sa iubesti! Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti!   Invata sa iubesti! I_icon19Lun 23 Dec 2013, 19:54

Hei !
Văd că sunt prima care zice ceva pe aici.
Deci în primul rând, trebuie să scrii mai mult de 25 de rânduri, în timp ce tu ai tăiat mult din ele. Ar trebui să mai postezi câte ceva în acest capitol ca să remediezi micuţa greşeală. Nu e nimic ! Toţi am trecut pe aici !:))
Revenind la ficul tău..Ai talent. Ai acel ceva care te face să citeşti, să ezplorezi cu mai multă dorinţă la fiecare cuvânt. Totuşi ar trebui să mai lucrezi la acţiune. Defapt, aştept să îţi văd imaginaţia în continuare, apoi mai discutăm.
Deci nu uita de rândurile lipsă deocamndată . Te rog să-mi dai un mesaj când aduci next-ul.
Spor la scris !Te-am pupăcit !:*
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Invata sa iubesti! Asss10Invata sa iubesti! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Invata sa iubesti! Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti!   Invata sa iubesti! I_icon19Joi 06 Mar 2014, 10:32

Fanfic original blocat din cauza inactivitatii.


Invata sa iubesti! Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Invata sa iubesti! Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti!   Invata sa iubesti! I_icon19

Sus In jos
 

Invata sa iubesti!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-