Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragoste sangeroasa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Urmatorul

Sunteti de acord sa pun in capitolul 53 scena de hentai [ una mica cat o furnica :o3]?
1. Da !
Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_vote_lcap100%Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_vote_rcap
 100% [ 8 ]
2. Nu !
Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_vote_lcap0%Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 8
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Mar 28 Iun 2011, 20:04

CAPITOLUL 36 :

Capitolul acesta il dedic lui Deyu ! Spor la citit ! dance2

Ruka Uchiha = Deyu iedutu` kiss



Shimatta ! Nu mai vad clar . Toata imaginea , urata imagine zau , pe care o vad se intetoseaza . Pe Itachi nu il mai vedeam . Disparu complet din peisaj . Imi scarpin ochii , imaginea isi reveni . Pletosu` a disparut . Ce bine ! Oftez dupa care dau fuga catre dormitorul meu , ma imbrac si merg la o plimbarica mai nocturna ... Aveam nevoie de aer , luand in calcul ca eu respir doar de vreo trei ori pe minut . Strada era mai rar circulata pe la ora aceasta . Ce mult m-am schimbat . Poate acum ma cred mare si tare ca sunt nemuritoare si pot bate pe oricine care se ia de mine . Acum mai fac si rime ! Oftez in sinea mea . Imi ridic privirea asupra cerului instelat . Ma asez pe o bancuta din banca mea . Si acum stau si ma gandesc pentru prima oara de cand a inceput aceasta aventura : actiunea din viata mea era extrem de rapida . Totul se intampla repede . De parca era fugarita de rachete super-sonice . Ma rog . Parca sunt o actrita de prima clasa care se plange despre faptul ca s-a despartit de iubitul ei milionar care a inselat-o cu o prietena buna de a ei .


Ma ridic de pe bancuta . Strada era luminata doar de lumina slaba a unui far . Strada era pustie . Chiar imi auzeam pasii . In timp ce ma indreptam spre casa ma uitam la cer . Baka de mine ! Nu m-am uitat pe unde merg si am calcat stramb . Ma trantesc su capul de beton . Din fericire nu am simtit nimic , gratie vampirismului ... Ve cineva apropiindu-se de mine . O silueta masculina imi intinse mana ajutandu-ma sa ma ridic . Il prind de mana dupa care el ma trase aproapre de el spatele meu fiind turtil de pieptul lui . El imi linse gatul . Nu iau in serios asta pentru ca credeam ca barbatul e Itachi , dar nu e asa . stiti de ce ? Pentru ca il vad pe pletos in fata mea furios gata sa-si iasa din capace . Si atunci ... cine era barbatul ? nu izbutesc sa ma smucesc ca barbatul isi dezveli dinti si ma musca de imi veni sa urlu de nu mai puteam . Itachi facu un pas catre mine . Ajunse in spatele atacatorului care degusta sangele meu in cantitati inumane . Pletosu` ii infige in spatele lui ... mana sa , dupa care ii scoase inima la iveala . Aceasta era mare si rosie . Pulsa destul de des . Eu urmaream ingrozita scena in timp ce viata tipului era in mainile lui Itachi , la propiu !


Dintr-o data pletosu` ii stranse inima pana aceasta se facuse in doua jumatati . Atacatorul urla de durere . Urma a doua faza . Itachi il indeparta de langa mine si il trantise intr-un perete de ii auzeam oasele cum au sfarait . " Gata , dezertez la datorie ! " spun eu in timp ce imaginea din fata ochilor mei disparea , cu totul . In timp ce corpul meu se indrepta catre beton ma gandeam : Cu poti sa omori un vampir ? Nu stiu . Acum zac inconstienta pe trotuarul rece in timp ce Itachi se apropia de mine . Vai ! Acum ma pot vedea si pe mine si pe Itachi ... Oare era asta jocul subconstientului meu ? Poate ... Il vad cum ma ridica in brate si ma duse acasa . Nu care cumva sa incerce ceva pervers cu mine . Mi-am gasit nasul , nu gluma ! Ajunsesem acasa . Perversu` ma puse pe pat in timp ce isi dadea jos jacheta sa de piele argintie care arata superb pe el .


Se aseza langa mine in timp ce isi aseza capul pe pieptul meu . Nani ? Statu asa pret de vreo cinci minute dupa care epu sa-mi linga gatul coborand extrem de vulgar catre zona mult adorata de el . Shimatta . Isi ridica mainile dupa care imi prinse ambi mei sanii . Nani ? Shimatta ! Hei Sakura ! Adica ... Hei eu ! Trezeste-te inainte sa devi un manechin de teste . Haide . trezire un , doi , trei , patru ! Deschid ochii dupa cae ma smucesc din bratele lui si-i trag palma mare cat coeficientul sau de perversitate . Cum a putut ? Nya ! Perversule ! Imi iau pe mine jacheta sa pentru a fii acoperita macar cu ceva . in momentul in care am luat-o pe mine am simtit cum narile mele au fost inundate de un parfum suprem barbatesc care ma ametise complet . Miam ! Itachi chicoti . Apuc o perna si i-o trantesc in cap de sari tot puful alb din ea . Perfect ! Acum eu pe ce mai dorm ? El isi afisa zambetul smecher care parca era mostenit de toti Uchiha , ami putin de Kohana . Ea avea zambetul dulce ca o savarina . U ! Oare are iubit ? Gandurile mele sunt intrerupte de un telefon . Mai exact , telefonul lui Itachi . Raspunse . Conversatia nu am prea ascultata , dar am ascultat sfarsitul , si anume : O.K . . Ja Ne Shi , ne-chan . " Raman uimita . Pletosu` avea o sora ? Oare era perversa ca el ? Shimatta !



Aud ciocanituri in usa . Itachi striga : " Intra ! " de parca locuinta era a sa . Ce grosolan ! sa nu ma abat de la subiect . In fata mea se afla o fata cam de o varsta cu mine , parul negru si lung , ochii la fel si cu pielea alba ca zapada . " Yo , nee-chan ! care-i treaba ? Uu ... asa iti pierzi tu timpul ? cu deastea ? ai decazut sa stii . " spuse aceastaatjocoritor . Se uita la mine si se prezenta . O cheama Ruka Uchiha , si varsta ei este de 150.059 de ani , dar pare de vreo douazeci si noua . Se pare ca e sora mai mare a lui Itachi . " Ultima ei descriere a fost : " Watashi wa hentaidesu ! " Deci asta a umplut al doilea pahar deja 1 dci de aici a mostenit Itachi faimoasa sa calitate . Trebuia sa ma gandesc ...



DEX : Watashi wa hentaidesu ! = Sunt pervers/a !


Si acum ... imagini happy2 :


Ruka Uchiha : http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://files.sharenator.com/anime_girl_fav42361_new_pics-s614x461-104678.jpg&imgrefurl=http://www.sharenator.com/new_pics/anime_girl_fav42361-104678.html&usg=__jPrTA77y2NBqy3TmOhxCetBhxrs=&h=461&w=614&sz=170&hl=ro&start=0&zoom=1&tbnid=BV7T16APRZMyFM:&tbnh=115&tbnw=143&ei=xAYKTr7XGtHJswabhMDdDg&prev=/search%3Fq%3Danime%2Bgirl%26um%3D1%26hl%3Dro%26sa%3DN%26biw%3D1440%26bih%3D710%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=899&vpy=76&dur=372&hovh=194&hovw=259&tx=104&ty=116&page=1&ndsp=35&ved=1t:429,r:5,s:0&biw=1440&bih=710


Fata Sakurei cand vazu ce i-a facut Itachi ei : http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://animemangafangirl.files.wordpress.com/2008/11/sakura-freaked.jpg&imgrefurl=http://animemangafangirl.wordpress.com/narusaku-naruto-and-sakura/&usg=__WefZIbHNQtdx-n5K0ROzifby_xw=&h=480&w=640&sz=25&hl=ro&start=0&zoom=1&tbnid=z3cvrbG1jQTdaM:&tbnh=121&tbnw=166&ei=oQgKTtGRCojvsgbnzYTnDg&prev=/search%3Fq%3Dsakura%2Bblushed%26um%3D1%26hl%3Dro%26biw%3D1440%26bih%3D710%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=492&vpy=408&dur=1325&hovh=194&hovw=259&tx=131&ty=221&page=1&ndsp=33&ved=1t:429,r:27,s:0&biw=1440&bih=710



Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Mar 28 Iun 2011, 20:13

Aolo.... 1. Ms pt. dedicatie kiss
2. ce tare sunt perversa rolling on the floor
3. ce batrana sunt rolling on the floor
4. Ador ficul tau
5. Hai cu nextu repede
6. te pupacesc kisskiss


 Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 11uyc9l
Sus In jos
RoxYuuKikyo
Genin
Genin
RoxYuuKikyo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ma gasiti ratacind prin legende si aventuri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 180
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri, cantat, dansat, desenat, citit(doar ce vreau ca ce ne da la scoala nu imi place)
Stare de spirit Stare de spirit : E bine si asa... ;)

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Mar 28 Iun 2011, 20:25

Superb Nee-chan ! a hug
Stii cat de mult te iubesc , nu? in love
Deci te-ai gandit daca eu (Kohana) am iubit ?
Deci nextuu' sa vad cu ce ai de gand sa ne surprinzi. please
Te pupacesc dulce ca o savarina! kiss


"Numele meu este Sasuke Uchiha. Urasc multe lucruri, si nu-mi place ceva in mod deosebit. Ce am eu nu se numeste vis, pentru ca-l voi face sa devina realitate." - Sasuke
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 03:13

Scumpo imi place foarte mult happy2
Hai cu nextu repede ca mor de nerabdare sa vad ce o sa se mai intample kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Mier 29 Iun 2011, 08:51

Draga mea Shibaa,îmi place foarte mult ficul tău dar şi aici găsesc acelaşi lucru nasol :))
Pozele ălea deformează pagina :| Descarcă-le în ImageShack.
Deci,acum capitolele care nu le-am citit,mai precis,ultimele două
Sunt chiar foarte frumoase.
Descriere nu pot să zic că nu ai,pentru că o ai şi pe aia.
Titlul este foarte bine ales!
Dialog ai deci nu-mi fac probleme :)) Şi nu mi se pare nici sec..
Estetică. E,uite aici am ceva de zis.Ar fi mai bine dacă nu ai mai lăsa atâta spaţiu,părerea mea.Ar arăta mult mai frumos :)
Aştept următorul capitol!
Cya <3 !


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 43041335886647080746110


Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Joi 30 Iun 2011, 21:00

Hachi >:D< !! Super , genial , cool :x ... Cum vrei tu :)) Deci il iubesc :)) . " Watashi wa hentaidesu ! " Cand am citi asta am cazut cu scaunu` :)) =)) . Deci Uchiha= zambet smecher :)) ! Deci nextu` Hachiko !
Ja Ne Shi ! Cu drag Roseta :x
!


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 01:18

CAPITOLUL 37 :


Deci ... Eu , Ruka , Itachi . Ciudat . Eu tai dintai tacerea intreband-o pe Ruka daca mama sau tatal lor mai e in viata . Prost subiect ! Cei doi incepura a chicotira , eu fiind singura caruia nu-i cadea fisa . Pletosu` isi dadu ochi peste cap . Ii arunc o privire incruntata dupa care dau fuga si ma indrept catre usa incercand s-o deschid . Duo-ul pervers parasisera casa dupa care eu am trantit usa in urma lor inchuinda cu zavorul si de siguranta , am pus si o cruciulita , pentru nevoie , nu se stie niciodata . Clar ma schimbasem . Ce s-a intamplat cu fiinta din mine ? Va zic eu . A murit din primul moment in care Itachi m-a atins . Uf ... Pai luand in calcul de cate ori m-a atins acest pervers ar fii trebuit sa mor de vreo zece mii de ori , chiar de mai mult , eu am aproximat doar . Ar trebui sa se inventeze un nou numar pentru datile in care m-a atins Itachi .



Imi dau ochii peste cap dupa care ma indrept catre dormitor , imi iau pijamaua si ma trantesc in pat . Inchid ochii . Adorm cu gandul la ziua de maine . Oare o sa mai intalnesc vreun Uchiha . Pe mama , tatal , unchiul , matusa si inca multe optiuni . Nu conteaza . Incerc sa ma gandesc la altceva , inafara de familia Uchiha , cum ar fii Hinata . Da . Bine punctat . Pana la urma adorm profund intr-un somn fara vise .



ORA 12:33 ...

Ah ! Cat e ceasul ? Ma ridic din pat si ma indrept catre bucatarie . Ma asez pe scaunel . Nu apuc sa ma dezmeticesc din somn ca si observ un biletel pe masuta . Ma napustesc ca o fiara salbatica asupra pradei inocente . Pe biletel era un mesaj scris intr-o caligrafie extrem de atragatoare :


Draga Sakura ,

Sper ca ai avut un somn cat mai dulce . Azi m-am gandit sa uit de calitatea mea si anume
de a fii pervers si trec la alta . " Romantism " . Te invit sa cinezi alaturi de mine incepand de la ora 18:00 , Restul orelor se vor risipi cu repeziciune dar ma voi bucura din plin de ele atata timp cat tu ma acompaniezi .

Cu drag ,

Perversu` romantic .



Cums i-a zis ? Pervers romantic ? Ei bine asta er putea fii o sugestie referitoare la personalitatea sa . Cu siguranta . In cazul lui ar fii mai degraba ... o autosugestie . Ia stai nitel sa nu ma abat de la subiect ? Cina ? Uau ! Sper sa nu fie ceva demodat ca in filmele din anii `70 pe care le vizionam alaturi de raposata mea bunicuta , mamaia Haruno . Incep sa tremur de emotie la auzul acestor cuvinte scrise in acest biletel " surpriza " . Dau fuga catre camera , ma imbrac si ies la plimbare . De data asta o sa fiu atenta sa nu patesc ca si data trecuta , dar totusi acum e dimineata , deci pot fii atenta , nu ?



Gomen daca e scurt crying . Nextu` sper sa va placa ! kiss Va pup ! kiss . Lectura placuta ! dance2


Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 01:27

Ai pus next, ce bine!
Imi place mult si abia astept acea cina romantica.
Perversul romantic...suna chiar amuzant lough
Astept cu nerabdare next
Te pupacesc doolce kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Rwre

Sus In jos
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 11:35

Hachi >:D< !! Lu` Roseta ii pllace :D .. Romantic ha :-? .. Merge , merge :)) ! So nextu` plz :x !


Bă, mă vezi
Te cred
Mă crezi
Te-aud
M-asculţi
Te văd
Eşti praf !
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 20:49

Foarte frumoas iubita mea surioara ..hai cu next


Dragoste sangeroasa - Pagina 9 44321453




Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Genin
Genin
Myiu Phantomhive

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : https://www.facebook.com/MihaelaNagy15
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Manga, scrisul, desenul, fotografiatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Forever alone xD

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Vin 01 Iul 2011, 22:17

OO cina romantica :>?
ce sora ascultatoare am :)))
Iubesc ~~~
Spor la scris ca te pap ! =]


Silence is the most powerful scream!
Humans will drag others down in order to get what they want even in death.
My fanfic: https://sasu.forumgratuit.ro/t9051-mercenarul-de-suflete .
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Sam 02 Iul 2011, 14:33

Cina romantica?... happy2
Abia astept sa vad ce o sa se intample
Hai pune nextul repede ca nu mai pot de nerabdare kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Sam 02 Iul 2011, 22:15



Capitolul 38 :

Ma plimb de-a lungul stradutei pana ajung in Lover `s Park . Hopa ! Pe cine avem noi aici ? Ii vad pe Naruto - kun si pe Hinata - chan cum se plimbau in timp ce se tineu de mana si isi aruncau priviri dragastoase unul altuia . Ma indrept catre ei discret dupa care ii iau prin surprindere si le zic cu un zambet viclean pe buze : " ce faceti porumbelor ? " . Cei doi tresarira la auzul vocii mele si a cuvintelor adresate . Hinata se inrosii la fata ca racul in timp ce Naruto se stresa gandindu-se ce sa zica fara a se pune intr-o lumina ... proasta , oarecum . " imi raspundeti la intrebare ? " spun eu pe un ton indiferent . Le fac cu ochiul aratand ca toata aceasta scena a fost doar o glume inocenta dupa care le fac cu mana in timp ce ma indepartez de ei . Cei doi indragostiti isi continuara concorbire care eu am intrerupt-o cu brutalitate . Cred ca acum cei doi isi spun : " Doamne , fata asta nu are viata sociala ? Ce bagareata ! "




Imi dau ochii peste cap dupa care ma indrept catre Central Park . Vai ! Cate amintiri . Aici am fost de vreo o suta de ori sa campez si sa amemajam un picnic si de fiecare data m-am simtit placut , ma confundam intr-o senzatie de relaxare profunda , de parca nimeni nu era langa tine . Revenim .. In parculet era un lac foarte curat . M-am apropiat de el si m-am uitat la reflexia mea . Uau ! Chiar eu eram aceea fiinta care se reflecta in apa limpede a lacului ? Nu pare prea credibil , dar ma rog . Ma retrag cu pasii timizi . Oftez in sinea mea dupa care ma indrept catre casa . Parca am uitat ceva ? Ceva imi lipseste ? Dar ce ? Vai nu ! Jazmin ! Pe unde o fii felina mea micuta ? Ma impacientez avand in vedere ca era partenera mea de casa . Dau fuga pana acasa . Dechid usa si incep sa caut prin toate colturile . Singura speranta era sub pat . Hopa ! O vad pe felina mea cu pisoiasi acolo ! Aw ! A fatat ! Zambesc in timp ce pun acolo niste perinite si un bol cu lapte cald .


Deschid televizorul pe canalul de muzica . Era top 10 Smiley . Pe locul unu era melodia Dream Girl . am prins ritmul melodiei si am inceput sa cant dupa versuri .

I'm sitting alone, drinking alcohol
Writing a song about you
I know it's so sad, maybe even mad
But I know what you do behind my back

x2 You say that you in love, in love with me
But know that you're lying to me

Ref x2
My dream girl is gone now and the story goes on
So, what can I do with my life without you?


In continuare am fredonat melodia caci nu mai reuseam sa disting cuvintele . Ma uit la ceas si vad ca e ora 19:00 . Vai 1 Peste o ora ! Dau fuga catre garderoba si imi aleg o tinuta cat mai cla dar si ostentativa . Presto ! Tinuta perfecta ! Aud soneria ! Deschid usa degraba !


Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Myiu Phantomhive
Genin
Genin
Myiu Phantomhive

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare
acebook acebook : https://www.facebook.com/MihaelaNagy15
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Manga, scrisul, desenul, fotografiatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Forever alone xD

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Sam 02 Iul 2011, 22:25

hoho nextu presimt ca va avea multe "nabadai" in el =))
spor la scris sis >:D<


Silence is the most powerful scream!
Humans will drag others down in order to get what they want even in death.
My fanfic: https://sasu.forumgratuit.ro/t9051-mercenarul-de-suflete .
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Sam 02 Iul 2011, 22:25

Nepotica mea scumpa ma bucur ca ai pus nextul happy2
Sa pui repede capitolul urmator kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Dum 03 Iul 2011, 19:35

Mama ! Chiar ati fost darnici cu comentariile .hmm...?! Nu conteaza ! Acest capitol e un cadou pentru cititorii mei ! a hug Lecturare placuta !


CAPITOLUL 39 :


Ei .. Uitati-va la mine . Fata in fata cu Itachi , sa iesim in oras , doar noi doi . Da stai ! Daca noi nu putem manca , ce cina este aia ! Dumnezeule ! Are ceva de gand ! Pff ... Si eu am intrat in jocul lui . Of . Acum nu mai pot fugi . Sa inceapa circu` . Itachi imi prinse mana si o indrepta catre mana lui , acesta sarutand-o spunand : " Pornim ? " . Eu dau afirmativ din cap ca o marioneta si pasesc pragul casei . De data acesta ma primi in luxoasa sa limuzina de culoare alba imaculata . Imi deschise usa ca un gentleman. Ce sa zic . Intru rapid in masina dupa care imi gasesc un loc cat mai departe de el , dar fara rost . Itachi tot se apropie de mine ca o lipitoare . Geamul din fata se crapase si prin el ii vedeam fui gaara -kun . Acesta ma saluta prietenos , ca intotdeauna , si eu ii raspund .. Geamul se retrage iarasi lasandu-ne intimitate . Pletosu` isi puse mana deasupra cui meu apropiindu-ma de el .




Pornise radio-ul pentru a pune muzica de atmosfera . A pornit la Radio Zu si canta o melodie mai noua de-a lui Rihanna , man down . Cred ca o stiti . e renumita prin refrenul ei neobisnuti . Ram pa pa pam , ram pa pa pam , ram pa pa pam ... si asa in continuare . Itachi stramba din nas dupa care schimba postul lasandu-ma pe mine cu gura cascata in timp ce fredonam linistita . Muta pe Magic FM . Era in curs o melodie din anii ` 60 . El inchise ochii si imi spuse incet . Vai ! Muzica anilor `60 este mai buna decat cea `20 ,`30 si asa mai departe . E in topul meu . " Inepu sa immi mangaie parul meu rozaliu si catifelat . Imi puse parul pe dupa ureche , dupa care se apropie de urechiusa mea si imi sopti : " Sper sa te distrezi in noaptea aceasta . " Raman teapana de parca acesta imi puse un descantec sa stau nemiscata . Abia vreo zece minute mi-am revenit din soc .




Masina se opri . Ajunsesem . Itachi iesi degraba si imi deschise usa . Mi-m facut iesirea ostentativ din masina si raman uimita de ce-mi vedeau ochii . O barca care semana mai degraba cu o gondola , iar la marginea ei erau presarate petale de trandafir si erau asezate cu grija vreo cinci lumanarele . Ce frumos . Aw ! Zambesc . Pletosu` ma prinse de mana si ma trase in baruta . Apuca o vasla si impinse cu putere . Nici nu am simtit dar , aveasa forta ca ajunsesem fix in mijlocul lacului . Ciudat . Uitam . De destept ce era , lua in calcul ca noi putem bea . Deci .. aduse doua sticle de sampanie . Turna intr-un pahar pe care mi-l dadu mie , dupa care isi turna si lui . Am facut un toast pentru ... putere , sa zicem . Timpul trecu asa de repede .


Se pare ca eu intrecusem bariera de trecere . Am exagerat extrem de mult cu paharelele . am baut vreo sase , sapte . Ah ... Ma simteam ametita . Alcoolul intra in pielea mea incep , incetul cu incetul facandu-si efectul . Capul mi se invartea . De cateva ori chiar era sa cad de pe barca dar Itachi ma prinse . Sper sa nu exagerez . Alcoolul poate avea efecte distrugatoare asupra mea , nu din punct de vedere medical . Sa nu cumva sa se atinga de mine . Ai mila de mine , Doamne !


Dupa zece minute ...


Vai ! Ce bun e Itachi ! Ah ! Il vreau . Ce sa facem . " Vrei sa ne jucam ? " intreb eu provocator punandu-ma la el in brate . Barbatelu` isi linse buzele ceea ce-mi placu in extaz . A inceput sa ma sarute pe gat . Ce senztie . Dumnezeu ! Il ajut sa-si dea haina jos ramanand doar intr-o camasa alba foarte atragatoare ce ii punea in evidenta pieptul musculos . Salivez . Isi desprinse buzele de pe laterala gatului si se intoarse catre cealalta . Intre timp eu iam descheiat camasa , dar nu i-am dat-o jos , poate ii era frig . Am inceput sa-i pipai muschi . El is desprinse din nou buzele invitandu-le pe ale mele la un mic joc . Acceptasem . Profita de ocazie si isi strecura limba in gura mea . Sper ca noaptea asta sa nu se termine in veci vecilor , Amin !




Capitolul 40 :


Ne sarutam frate ce ne sarutam pana ajunse in zona sanilor mei cu mainile . Ii atinse pe amandoi dupa care imi dadu jos boleroul astfel ramanand doar in rochia mea fara bretele . Rupse sarutul si incepu sa imi linga zona de la gat pana la umar . Ce palpitan . Ma omoara . Da de ce s-a orpit . Continua , mi amor . Continua pana nu mai poti . Iti spun ca eu rezist pana la nesfarsit .



Ne-am dezmierdat pana in zori, pana cand eu m-am obosit si de la efectul alcoolului si am adormit pe pieptul sau . El ma imbratisa si inchise si el ochii putin . M-am cufundat intr-un vis adanc . Ciudat , am visat ceva imprevizibil : Eu stateam pe un tron imbracata intr-o rochie neagra si eleganta . In fata mea se inchinau mii de oameni . Eu nu eram singura acolo sus . Mai era si un barbat . Purta o masca . Nu puteam distinge trasaturile sale . Dintr-o data barbatul misterios isi dadu masca jos . cred ca stiti cine e , nu mai are rost sa va spun . Poate ca am visat asta din cauza starii mele de aseara . Sper . Ma trezesc confuza si vad ttul . eu stand pe pieptul lui Itachi , care era gol , boleroul meu aruncat pe marginea gondolei . iisuse . ce se intampla aseara . Lamuriti-ma !



Ridic capul si il vad pe Itachi cum se uita la mine . Ii arunc o privire fulgeratoare pe cand el sta si se uita la mine zambind pana cand dadu sa-mi zica : " Bine ai revenit pe lumea asta , Sakura . " Deci ... imi dau seama ce s-a intamplat aseara . Sfinte Iisuse Hristoase , Mantuitorul nostru ! Ma ridic de pe el rapid , imi iau boleroul si mi-l iau repede repejor pe mine . Perveru` chicoti . " Perver lu` Shimatta ! Deci asta ai vrut tu ! Sa ma imbeti ! Piei Drace ! " . Chicotitul lui se transforma in ras de toata vorba . " Nu e vina mea ca ai intrecut masura . Nu credeam cti asa o betiva inraita . "




Am ajuns la mal . Ce bine . Sar din barcuta si ma indepartez . Acolo ne astepta deja limuzina . intru in ea degraba , de data aceasta aezandu-ma langa Garra . Nu mai vroiam nimic . nada !



Gomen daca cap. 40 e mai scurt . crying . Spor la citit . ei s-a terminat si partea II . 6 comentarii si se va incepe ultima si a III a parte . Shibaa va puup ! kisskiss:
*:


Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Rebee`♥
Genin
Genin
Rebee`♥

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cred ca aici ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 104
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimicutz >.<
Stare de spirit Stare de spirit : I`m in lovee :x !

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Dum 03 Iul 2011, 19:59

Foarte cool siis-chan :x ! Repede nextu` bai :-w .. Ca daca nu te paaap :d >:) !!


Bă, mă vezi
Te cred
Mă crezi
Te-aud
M-asculţi
Te văd
Eşti praf !
Sus In jos
http://rinwithgaara.forumgratuit.ro/f1-primul-forum
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 11:01

Foarte frumos draga mea :X Deci iubesc ficul tau la nebunie . In concluzie hai cu nextu ala repede . Pupici kisskisskisskisskiss


 Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 11uyc9l
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Lun 04 Iul 2011, 18:33

Ma bucur ca ai pus nextu
Imi place foarte mult
Am ras foarte mult la capitolele astea
Sa pui nextu repede happy2


Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Vin 08 Iul 2011, 14:01

Shibaa >.< te bat .. unde-i nextu ? ha ? Hai mai repede cu el !!! Spor la scris . TE pupacesc kisskisskisskisskiss


 Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 11uyc9l
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Vin 08 Iul 2011, 14:23

Shibaaaa...unde-i nextul ala?
Ma omoara curiozitatea. lough
Pune`ti degetele la treaba si adune patrea a III-a happy2
Te pupacesc doolce kiss a hug


Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Rwre

Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Sam 09 Iul 2011, 01:09

My dear where si next-ul? lough
Pei eu tot il astept dar vad ca s-a pierdut. Sper sa-l gasesti si sa ni-l aduci pentru ca noi il asteptam! Te pup! kiss


Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Sam 09 Iul 2011, 20:21

valeuu cate capitole am ratat.gomenasai ca n-am dat comm.next plzzzzzzzzzzzzz


Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Dum 10 Iul 2011, 02:37

Verisoara ta nebuna prezenta la datorie !
Imi pare rau pentru ca n-am mai trecut de mult pe la ficul tau cu un comulet Dragoste sangeroasa - Pagina 9 947835
Pai , imi place capitolul ! Si astept cap urmator !
Te bat daca nu pui next ! Bye !


Dragoste sangeroasa - Pagina 9 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19Dum 10 Iul 2011, 13:18

Scuzati intarzierea ! Am avut treaba , plictisindu-ma sa ma plictisesc .... Da'tte-ba'yo. Well - let`s start ! Spor la citit my dears ! dance2


Chapter 41 :



Am sarit cat colo in masina . M-am uitat la fata lui Gaara care se uita usor confuz la mine intrebandu-ma daca sunt bine . eu am raspuns afirmativ din cap dupa care am inchis portiera. Intra si Itachi. Il ignor complet. Noroc ca de data asta nu pornise radio-ul , caci chiar nu aveam chef de nimic , nesimtitu` ! Dupa ce s-a distrat mai vrea si discoteca . Uf ! Gata Sakura ! Ce mai ? Vorbesc singura ! Sfinte Iisuse ! Ano .. Iarasi o fac ! Tin minte ca si in copilarie ma certam des cu Insserme . Vai ! Dupa vreo cincisprezece minute am ajuns acasa . Ies in graba din masina de parca in spatele meu era OmulNegru gata sa ma manance , zau asa ! Itachi deschise portiera si se apropie de mine . Imi zambi fin si imi sopti : " Multumesc ca ai venit ! " Ii mai arunc o privire de parca vorbea cu Diavolita insasi . Chicoti dupa care se retrase in masina .


Deschid usa si o trantesc . Era sa cada ceva jos de la aceasta mare zguduiala . Fug in camera de zi dar zaresc acolo pe cineva . Rin , cu o hartiuta in mana . Avea ochii inchisi , dar pe cand am intrat si i-a deschis . Am observant un zambet larg cum isi facu aparitia pe fetisoara ei inca fina si fara riduri . Imi inmana hartiuta . Imi dau ochii peste cap si iau hartiuta in mana crezand ca e doar o factura de la lumina iar ea dorea sa o ajut cu plata . Tin minte ca si in clasa a V a cand era la detentie ma rugga sa ii cumpar un covrig cu sare si o sticla cu suc de fructe de padure . Da , avea gusturi ciudate , dar tot imi era prietena , una care ma santaja pe deasupra !



Sa vedem ce ne-a adus cutiuta cu surprise . Ma uit cu coada ochiului la Rin sa vad cum reactioneaza . Ea avea privirea plecata de rusine . Hopa ! Atunci se pare ca era ceva mai serios . Sa incepem ! Fisa era in engleza . “ Uchiha Rin – san , we are happy to tell you something . The results of the test are positive . You are pregnant ! Congratulations ! “ Fac ochii mari cat cepele . Insarcinata ? Ia stai nitel . Poate ca e o gluma , deoarece e in engleza . A descarcat-o de pe net , poate ? Nu cred … Imi astupt gura cu o palma ca nu cumva sa scapa un geamat sau un oftat , ca asa cu siguranta o ingrijorez mai mult .


Ma uit la Rin care avea ochii plini de lacrimi , nu stiu daca de fericire sau de tristete . Ma asez langa ea si o imbratisez . “ Rin – chan , Deidara a aflat ? “ Ea face ochii mari si spune : “ Opps … “ Incredibil ! Rin ! Nu te credeam asa de uituca . Poate e efectul " cadoului " din pantecul ei . Aii .. ma intreb ce o sa aiba ? Fata ? Baiat ? Gemeni ? Tripleti ? Uu ... Pot sa fiu eu nasica lor ? Shimatta ! nu credeam ca vampiri pot sa aiba copii . Oare ? O sa am ?


Am stat mai mult timp asa pana cand aud cum bate cineva la usa . Doamne ! Dar chiar incet batea , de parca nu ar vrea sa ma deranjeze . Ma ridic si deschid usa . Aww ! Trebuia sa imi dau seama . Doar e o fiinta foate de treaba si politicoasa in preajma mea . Este … SUSPANS ! lough


Sper ca va place !
Se yaa in other world and other time !
Xoxo , Shiba



Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Large
LORD GRANT ME PATIENCE NOT TO TURN EVERYONE INTO GODDAMN TACOS
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
Continut sponsorizat




Dragoste sangeroasa - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste sangeroasa   Dragoste sangeroasa - Pagina 9 I_icon19

Sus In jos
 

Dragoste sangeroasa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 9 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-