Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Urmatorul

Va place ficu` meu? <3
La maxim!!! <~~ Odododo, ;x I lav you!
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_vote_lcap85%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_vote_rcap
 85% [ 33 ]
Da, e destul de frumos. <~~ Aww ^.^
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_vote_lcap13%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_vote_rcap
 13% [ 5 ]
Nea, oribil. <~~ Raspuns mortal =]] O sa va bantui!
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_vote_lcap2%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 39
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Lun 09 Ian 2012, 14:06

foarte frumos ,
ma uimesti placut ,
sper sa ma anunti si pe mine de next ,
pupici


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 S6he8w
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Npi5xg
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 2myt0zq




floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 R0b9k0
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Mar 10 Ian 2012, 12:36

Hei Copilas micuti si draguti, uitati ca am venit cu un next...interesant sa zic si cu o hmm...?! sa zic oferta. M`am gandit ca tot incepe scoala si nu am ce face sa fac trei nexturi zilnic, unul dupa altul, azi unu, maine, unu, poimaine unu. Dar nu 3 pe zi! =]]
Pret: 7 comm`uri =]] hai 6 in love
Acum doar astept parerea voastra kiss. Pofta mare la citit!


Capitolul 53
Conversatie cu viitorul

Ma simt atat de...normal. Sunt in acelas loc ca acum zece ani, in acelas loc in care am venit de fiecare data in cazul tentativelor de sinucidere. A devenit a doua mea casa, rezervata chiar dinainte sa ma nasc, taramul unde nimeni nu ma poate rani decat...eu insami. Simteam o oarecare prezenta rece si malefica, care imi dadea fiori pe sirea spinarii, dar ignorand aceasta chestie, mi-am continuat drumul spre lac, caci chiar daca sunt semi-moarta si am ajuns pe taramul acesta, sa ma relaxez putin. Ma asez pe iarba greoi, la cei douazeci si noua de ani ai mei, aproximativ treizeci, oasele au inceput sa ma doara din ce in ce mai tare, iar nasterea celor doi copii mi-a ingreunat si mai mult situtatia, dar e doar varsta. Imi priveam reflexia in apa cristalina a lacului in care se revarsa marea de raze ale soarelui, jucause, cautand parca sa se odihneasca si ele. Trilul pasarilor imi rasuna in urechi, dandu-mi o stare euforica, semnul ca puteam sa ma relaxez insfarsit. M-am lasat pe spate asa incat sa ating cu acea portiune a corpului iarba proaspata si de un verde crud. Rochita pe care o purtam, alba , sigur se va murdari dar, as da oricat numai pentru o secunda de liniste si pace in acest Paradis miniatural. Uneori ma gandesc ca acest loc este ca o ,,sala de asteptare'' spre Rai, intradevar nu este mare si intains, este cat un camp de maci si jumatate, ciudat este ca inainte erau mai multe persoane, dar nu inainte, acum zece ani, ci acum cinci minute. Ceva se petrece aici...dar sigur nu e ceva important.

Ochii mei s-au inchis, corpul s-a lasat greori, iar inima a inceput sa bata mai incet, respiratia fiind normala, incercam sa adorm. Simteam adierea vantului cum imi mangaie corpul slabut si firav precum un ghiocel, iarba imi gadila talpile picioarelor iar mirosul crinilor imi inunda simturile, totusi unde au disparut pasarile? Pff, eram din ce in ce mai ingandurata si ma axam numai pe chestii prostesti, asa ca mi-am reluat pozitia si am inceput sa ma gandesc la vremea cand eram la liceu. Nu eram cea mai popurala sau frumoasa, pentru ca pe atunci ca si acum frumusetea se axeaza pe sani mari si fund cat mai rotund, haine cat mai decoltate si stramte, laiete si fardate, exact ca niste depravate. Pufnesc indignata ca la altceva nu mai aveam la ce ma gandi decat la liceu, asa ca m-am intors pe partea cealalta si in fata mea era o papadie. Ma uitam atenta la foruma simpla pe care o avea si mii de amintiri dulce si dureroase imi inundara mintea...parintii mei. In acel moment o lacrima s-a strecurat spre iesire, ajungand in pamantul proaspat si plin de humus. Mereu cand vedeam o papadie, la aceea micuta si firava varsta de opt anisori, parintii mei obisnuiau sa imi spune: ,, Hei Saku, uite o papadie, daca vei sufla suficient de tare iar toate acele ghemotoace mici se vor desprinde si vor zbura, atunci repede sa iti pui o dorinta si ea se va indeplini cat de curand.'' Am zambit trist, niciodata nu mi s-au implinit dorintele decat cele materiale, pe atunci vroiam papusi, haine si asa mai departe, eram o micuta prostuta. Imi amintesc cum ma alinta tata, ,,Papadie Roz'', pentru ca de fiecare data cand vedeam o papadie eram atat de fericita gandindu-ma ca o dorinta mi-a rasarit in cale incat alergam ca o nebuna dupa ea. Hehe, ce copilas micut.

-Sti visele astea s-ar putea implini, Sakura...-se auzi o voce blanda de femeie din spatele meu, dar parca din instinct nu am vrut sa ma intorc la ea, sa o vad, parca ma temeam; nu era de infartisarea ei dar carma ei era infricosatoare, prezenta ei ma tulbura si ma facea sa fiu din ce in ce mai speriata, parca era o fantoma, tot corpul meu parca inghetase de la primul cuvant spus-...Eu sunt Nana sau viitorul in aceasta lume, stiu tot ce se va intampla sau ce va fi posibil sa se intample, am murit intr-un accident sangeros de masina acum un secol si jumatate, sunt un fel de inger semi-mort.- Fiecare cuvant spus de femeia aceea imi ingheta sangele in vene, eram speriata si nu stiam ce sa fac, asa ca am incercat sa ascult pana la capat ce are de zis, sunt in locul pasnic nu ma poate omori. Am auzit o busitura stinsa, semn ca aceasta s-a intins pe jos, ca mine, parfumul de vanilie imi inunda narile facandu-ma melancolica.- Nu trebuie sa te temi, nu exista oglinzi in salonul in care te afli ca sa vin sa te omor, stiu ce gandesti Sakura, stiu ce iti doresti, stiu ca suferi, iar eu nu stiu sa omor, nu sunt Bloody Mary, daca la asta te gandesti. -Chicoti cristalin, o farama de speranta se nascuse in inima mea-. Am venit aici pentru ca tocmai ti-ai gasit destinul, papadia aceea si oricare papadie pe care o vei gasi sunt dorinte, da ai auzit, dar acestea sunt limitate la trei. Acum ca ti-am zis asta trebuie sa iti spun de ce sunt cu adevarat aici, trebuie sa pleci de langa Sasuke Uchiha cat mai urgent posibil.

Totul se spulberase, lumea parca se sparse in doua, iar eu priveam socata in fata. Simteam cum fiecare particica din corpul meu tremura involuntar, iar viata se scurgea din mine, iar un gand fuguar si un adevar trecura prin fata mea cu o viteza maxima. Vocea femeii rasuna acuma in capul meu, cuvintele ei erau dure si reci, pline de venin si totusi cerand compasiune si intelegere: ,, Tu trebuie sa pleci imediat din aceea casa, viitorul tau e sumbru si intunecat, plin de maceluri si sange, copii o sa moara, iar Sasuke o sa te insele cu prima ta prietena! Crede-ma ce zic, din cauza ta ca faci toate aceste chestii ranesti atat de multe persoane, le-ai ranit de atatea ori si s-au cam plictisit sa stea dupa fundu tau prin spitale. Sakura Haruno dispari din aceea casa si refati viata, lasa copii si pleaca in lume, singura! Daca la cel de al treilea avertisment nu pleci, atunci voi veni personal si te voi ucide!'' Apoi un tipat s-a auzit din nicaieri iar eu m-am trezit pe podeaua din spital. Fiecare cuvant avea un sens, il stiam, fiecare cuvant avea o amintire in el, o stiam, fiecare cuvant avea un viitor, eu trebuia sa il fac posibil. Am clipit de cateva ori si vreo opt perechi de ochi se uitau socati la mine, intrebandu-ma cine e NaNa si de ce sangerez, m-am uitat la corpul meu atent si am putut sa observ, tocmai la incheietura, aproape de vena o zgarietura proaspata din care sangele curgea nestingherit. Primul avertisment, ce sa fac? Eram speriata, confuza si nervoasa, ce era cu mine si cu viata mea de stingher?

~~~~~~~~~~~Moment amuzant cu Elllllzzzz!!~~~~~~~~~~~~~~~
-Nanananananana ,,Am plecat la mare....'' <~~~~ Sasuke dand din fund precum o maimuta in calduri cu castile in urechi =]]
-Fara mine? :-w Porcule! Nemernicule! Idiotule! Faraaa mineee!!!!!! De ceeeeeeeeeee? <~~~ Eu, Efectu COLA!!
-/:) Da, la mare...departare de casa :))
-Hermafroditule, pajanjen ce esti! Gorgonzolo! Huuu!
-Pa...cum? o.o
-Pajanjan ==> paianjen care are o jena.
- :> A mea e mare raaau, vrei sa o vezi?
-O,O!!!!!! ZBANG! TROSC! BUM! POC! FOC! BADABIM! BADABUM! KABOOOM! HUUUU!! YUUU!!!! YEEE!!!!
-Ma avant spre cerrr dinnnooouu, pescarusu` tau! Nu pe mine! Nu pe minee!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~That`s all for today, Zbaallaaayyy!!!! ~~~~~


Melodie: https://www.youtube.com/watch?v=40_PLT2U3ZA <~~~~ Capitol dedicat TIE! o.o


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Mar 10 Ian 2012, 12:44

Primaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! >:)


Asa deci. Elz`ule ai inghetat si in mine sangele. hmm...?!

Ce descriere, ce naratiune, ce fic! Breee scriitoare te fac. :))

Nana.. Doamne ce catea. :)) Acuma fic-ul tau devine paranormal nu gen Mafie. :))

Hai ca m-ai facut curioasa. Pune repejor next. kiss

Hai lume inca 5 comm-uri!!! =))

Apropo cu ii e dedicat acest capitol. >.>

Te kiss in love !


Once you go black you never go back
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Mar 10 Ian 2012, 12:58

Interesantn, foarte interesant! Dar parca ra sasusaku...acum ce va face Sakura oare, sa o asculte pe Nana sau nu? Adu repede nextul ca sa vad ce se intamla, te rog! Apropo, merci ca m-ai anuntat si please sa ma anunti in continoare! Zbyer hi!


     
 
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Mar 10 Ian 2012, 13:31

Buna, placintica. Ai cerut o critica, asa ca iata-ma happy2
Pai, sa vedem:

Ideea e foarte interesanta si ai dezvoltat-o mult pe parcurs. Ai introdus personaje, sentimente, actiuni noi si nu numai.

Titlul este foarte potrivit. Desi e unul destul de simplu, e original si atractiv.

De descriere sunt foarte multumita, pentru ca o ai din plin si pentru ca te-ai axat pe sentimentele personajelor. Folosesti niste cuvinte foarte frumoase care, contopite in aceasta descriere, ne fac sa ne simtim in mijlocul actiunii.

Dialogul este putin si nu este sec.

Greseli de tastare in ultimul capitol:

"acelas" - acelas (ai de doua ori greseala asta)

"intradevar" - intr-adevar

"intains" - intins

"greori" - greoi

"foruma" - forma

"fuguar" - fugar

"aceea casa" - acea casa (si greseala asta o ai de mai multe ori)

"refati" - refa-ti

"fundu tau" - fundu' tau sau fundul tau...

Mi-as dori sa eviti exprimarile gen: "ignorand aceasta chestie". Nu este nimic gresit sau exagerat, insa e prea mare contrastul intre astfel de exprimari si restul capitolului, ce e scris in cu totul alta maniera.

Actiunea decurge lent si asta datorita descrierii ample.


Sunt locuri unde ai pus puncte de suspensie degeaba. Chiar nu era nevoie de ele. In rest, capitolul este in regula din punct de vedere al semnelor de punctuatie.

In concluzie:

- ai grija la greselile de tastare. Cireste capitolele cu atentie inainte sa le postezi si incearca sa le corectezi.

- evita anumite exprimari neadecvate

- nu mai pune puncte de suspensie cand nu e nevoie de ele

Cam atat am avut eu de spus. Spor la scris in continuare si multa inspiratie! happy
Te-am pupat kiss




floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose
Sus In jos
Aww Ilzu
Genin
Genin
Aww Ilzu

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mereu acolo pentru tine>.<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 110
Reputatie Reputatie : 6
Stare de spirit Stare de spirit : ehm...mereu cu zambetul pe buze:D

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Mar 10 Ian 2012, 17:27

Buna,sunt Ilinca ,prietena cu Elz,si m-a rugat sa va spun ca ii pare foooaarte rau,dar din pricina internetului nu mai poate pune nextu-rile saptamana aceasta .Ii pare foarte rau si, ca sa nu va suparati,saptamana viitoare vine cu ele deja pregatite si asteapta sa le cititi:X.Va puup


♥️→Nu ma doare ca vorbesti prea mult atat timp cat nici tu nu te superi ca nu te ascult←♥️
Există zile în care a trăi nu are sens. Trăiesc doar pentru acele zile în care viaţa înseamnă vis de neuitat....
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Mar 10 Ian 2012, 18:06

Deci m-ai lasat fara cuvinte....Cred ca la noapte visez capitolul asta:))..Imi place asa de mult!:X:X..Devine din ce in ce mai interesant:X si sunt curioasa despre ce a spus Nana...Astept NEXT!!!!.:X Te pup:*:*



floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Cooltext1711025034_zps229023de
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Mar 10 Ian 2012, 19:50

Al 6-lea com, deci aduci nextul :X.
vai nu pot sa cred ce faci o_o. Mai nou Sakura trebuie sa plece, dar cum sa-si lase copii. E prea dureros pentru o mama, sa-i ia cu ea.
Pfff, Sasuke, nu s-a schimbat omu. Tot un afemeiat a ramas -.-"
Hai mai Elz, lasa-ma sa-l bat putin pe Sasuke in acest sezon? ;;) sau baga-l tu in spital >:)
Ce placere, sa vada si el ce pierde.

Deci abia astept nextul.
Te iubesc mult kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Mier 11 Ian 2012, 14:32

buna , hi!


scuze ca n-am trecut mai devreme pe aici , nervi!
nextul este foarte frumos , in love
mersy ca m-ai anuntat , a hug
sper ca sakura sa fie fericita alaturi de familia ei , dap !
ce inger sau ce-o fi ala nenorocit , angry
de ce o pune sa plece e acasa ? sad crying
astept cu nerabdare nextul , happy2
sper sa ma anunti , dance2
pupici
love


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 S6he8w
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Npi5xg
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 2myt0zq




floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 R0b9k0
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Mier 11 Ian 2012, 23:23

E super continuarea si mai ales acele avertismenta..pare cevva interesant.
Astept next-ul si sa fie cu succes si acest sezon 2 kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Joi 12 Ian 2012, 13:57

Ellzu meu ;o3

Mama ce frumos next ⭕⭕

Ododododo :>
Sunt curioasa sa vad ce se intampla in continuare cu Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 361396

Sa ma anunti cand pui nextul in love

Spor la scris si la idei dap !

Te pupa Cami ..kiss !


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Joi 12 Ian 2012, 15:24

lough mereu am aceasta problema. astept sa aduci continuarea si vad ca ultimul comentariu la acest subiect este de la un membru debutant si incepe cu "Pi"deci spun ca ai adus-o cand colo , ti-a dat comentariu Pisicuta si mereu ma pacaliti asa biciuitor lough Ideea mea principala nu era chiar chiar asta :)) ideea era ca-mi place foarte mult ficul tau si cum descrii si dialogul, chiar si momentele cu tine :-> lough Astept next-ul! kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Joi 12 Ian 2012, 17:22

Doamne Ellz cat de rau imi pare ca nu ti-am mai dat comm la fic sad
Sa stii ca imi place foarte foarte mult:X...e superb din toate punctele de vedere:X
Sa pui nextu cand ai timp:*kiss*
Ony te in love


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Vin 13 Ian 2012, 19:06

Am aterizat si euuuu hi!
Deci e a 7-a oara cand iti citesc fic-ul si cand ma hotarasc sa-ti zis cat de exceptional e aflu ca are si sezonul 2???? in love
Nu pot sa cred!!!!!!! in love
Deci e un fic atat de tare ca plang si rad in acelasi timp din 2 sentimente diferite si ma minunez de ce talent ai tu!!!!!! in love in love in love
Vai,vai si iar vai,ce spectaculos poate fi!!! in love
10 ani??? huh?
Atat de ... a ajuns Sasuke??? biciuitor biciuitor biciuitor
Norocul lui c-a mers dupa copii ca-l zdrobeam!!! angry
Deci inca sunt in stare de soc!
Ce mai e si cu Nana asta asa sumbra de-mi vine s-o bat la ce lucruri ingrozitoare spune??? think
Chiar sa plece?Ce-i cu treaba asta atat de rea???Si apoi de,isi iubeste copii,il iubeste pe Sasuke,nu poate sa faca asa ceva,nu are dreptul sa faca!!!! sad
Ce face Sakura,ma,ce face pana la urma???
Si momentele alea amuzante mortale lough Aur,aur lough
Un capitol absolut incredibil-minunat,ca toate celelalte in love
Adu next repede ca mooooor nervi! please
P.S. Poate ma anunti happy2


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Vin 13 Ian 2012, 23:19

Nu imi vine sa cred ca am terminaaat sad
Doamne, ce fic supeeeerb!

La primele parti, mai sa plang, sa rup tot, sa il blestem pe Sasuke pentru ca o bate ca un animal, ca nu are mila.biciuitor Nu mai puteam de nervi, ea tot il iubea. Asta da dragoste, dragoste cu nabadai.

Dupa, am vazut ca i-a zis ca o iubeste, totul mergea bine, era gravida, jocuri perverse etc. in love. A nascut, fericire maxima. Nu a trecut mult, si a venit sora ei in casa, vazusem ca era peste Sasuke din prima zi. biciuitor Iar am vrut sa il omor, a avut noroc ca totul s-a terminat cu bine.

Dragostea revenea iar, jocuri perverse din nou, tot sa iti placa. Bataile veneau si ele, dar tot se impacau. Asa e frumos lough De asta ii iubesc eu asa de mult pe ei, si capitolele care au fost superbe kiss

Acum, la sfarsit. Cu nenorocitul de Oro si Kabuto. Pe Kabuto nu am putut niciodata sa il suport, nici in anime, nicaieri. angry Are o fata de cere pumni, e nesuferit. Orochimaru la fel, cu limba aia pe care o tine numai afara..stii cum e vorba aia "daca nu are limba loc in gura..sa o bage in.." asa..

Numai laude la fic-ul tau, pur si simplu il ador kiss Tocmai de aia astept next-ul kiss


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 18:55

IEEEEEEEEEIIIIIIIII sezonu 2. nici nu stii cat ma bucur ca ai adus sezonul 2. la sfarsitul sezonului 1 am crezut ca totu va fi roz pt sakura si u acum cemi spui? de fapt la sasuke mam asteptat sa fie asa dar ce ia spus nana ma lasat masca. prietenii sa se sature sa stea dupa fundul ei si sasuke so insele cu hinata(ea cred ca-i prima prietena), ia copiii sa moara. biata de ea. apropo chiar miera dor de momentele cu elz. nu teai lasat cu nimic mai prejos de sezonul trecut si sunt foarte curioasa ceti va mai trce prin cap a hug happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Vin 27 Ian 2012, 15:04

Iubirile mele mici doar aveti rabdare si maine va aduc nextuletul <3 Am avut ceva probleme >.< dar reevviin!! Promit! <3


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Vin 27 Ian 2012, 19:06

Pfoai , deabia astept nextul in love

Cu descrierea ta ne pargi pe toti =))

Ne imprastii (D) .'!

Da-mi un PM te rog cand apare nextul , sunt nerabdatoare love !





floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo2_250  floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Tumblr_mk2co07ZEY1s27nbmo6_250

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...


Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Sam 28 Ian 2012, 12:52

Scuze ca ati asteptat atat :x Uitati nextul!


Capitolul 54
,,Tu'', adica aerul vietii mele


Ce puteam face? Eram infricosata, tremuram si eram asa de confuza. Fiecare moment din viata mea a fost alaturi de el, era precum un drog pe care as vrea sa il consum zilnic, pe care il ador desi il urasc, pe care chiar daca sunt strans lipita de el trebuie sa ii dau drumul sa zboare, sa fie liber si sa traiasca independent fata de mine. Nu puteam trai, nu puteam sa respir, numai puteam sa fac nimic fara el, defapt fara ca el sa fie implicat, era precum o adunare in care el era numitorul comun...Tot ce puteam sa fac era sa astept pana cand toate gandurile mele nu o sa mai ma asalteze cu mii si mii de imagini, sa astept pana cand foamea de disparare se va stapani, iar setea dramatica va fi arida. Chiar daca am ajuns in coma, chiar daca am vrut sa ma sinucid de enspe mii de ori, chiar daca am spus de sute de ori ca il urasc, defapt...il ador si nu pot trai fara el. Cum poti sa stai departe de persoana pe care o iubesti cu adevarat? Cum poti sa stai departe de mama, tatal, sora si fratele tau? De tatal copiilor tai...Avem sa iau o decizie absolut oribila...Sa ma salvez, dar sa imi pierd fericirea sau sa fiu ucisa si sa ii fac pe ceilalti sa sufere, dinnou si dinnou, si iar si iar...Amintirea mea ajungand una morbida si plina de suferinta.

Puteam sa tac, sa nu le zic de ce sunt asa, puteam sa urlu sa afle si sa ma alunge in intunericul lumii, puteam sa par indiferenta in sufletul meu arzand de dorinta de-alea spune adevarul, puteam sa il sarut si sa uit ca s-a intamplat asa ceva, puteam chiar sa si ma sinucid ca era aceeasi chestie, ea imi urmarea fiecare pas, ea era papusarul meu, iar viata mea atarna de un fir de ata, pe care ea putea sa il taie oricand daca ea asta ar vrea. Din minutele pe care le-am petrecut cu ea puteam sa stiu ca este o fiinta sangeroasa si blanda, setae ei era imensa, iar chipul ei atat de angelic, un monstru. Chiar pe patul de spital cu toata acele chipuri ingrijorate care se uitau spre mine, puteam sa ii simt durele palme pe care mi le dadea, eram adusa la tacere, ce puteam sa le spun tuturor? Nu adevarul, orice ar fi. Ii priveam pe fiecare in parte, toti erau nelinistiti, seriozitatea citindu`se pe chipurile lor. Sasuke, era mai mult trist, ingandurat, prostut, cu o fata de bleg, copil plangacios, imi era asa mila de el, incat chiar daca nu era bine ceea ce urma sa fac, aveam sa ma risc, macar doar zece minute de fericire intr-o mare de agonie.

-Puteti va rog sa iesiti din camera? Vreau sa vorbesc singura cu Sasuke, am spus eu fara vlaga, oricat de mult ma abtineam sa nu plang, sa nu suspin, sa nu dau gresc inca din prima clipa, un strop de suparare a fost receptat de catre Hinata, dar intelegatoare, fata a plecat, cu capul il pamant, lasandu-ma singura cu el, posibil pentru ultima oara in aceasta viata.

Un singur picur de speranta intr-o clipa de agonie, ca si un singur strop de sange intr-o mare albastra, reflecta ce simteam eu in acel moment pentru el, confuzie si pierdere totala, dar si iubire si o dorinta nestapanita de al saruta. Chiar daca iubirea naste dintr-o floare a sperantei, aceasta se ofileste pe treptele bisericii, caci iubirea chiar daca nu are leac...are si un capat rupt, exact ca un pod fara stalp. Acel capat nu este neaparat pus de mine, fiinta iubita, ci de marioneta care ar face orice sa ne desparteasca, pe mine de el, cel care ma iubeste indiferent de conditii si situatie. Ma simteam intimidata de prezenta lui atat de calma, parca ar fi prima data cand ne-am cunoscut, iar eu joc rolul adolescentei timide care vrea o relatie cu tipul ce rau si sexy. Ce pot sa zic? Arata atat de bine. Nu cred ca am conceput la timp ca ma holbam la el salivand, de la tipa inabordabila, rece si dura am devenit bursc o pisicuta jucausa si dulce. Firea mea de a fi, nu pot sa ma stapanesc, daca nu am fi intr-un spital...am ajunge in alte ipostaze.

Imi agit usor capul, incercand sa ascund gandurile neortodoxe din cap si incep sa ma uit cu atentie la el. Ce putea sa nu iti placa? Parul brunet in reflexii marine ii puneau in evidenta chipul alb precum laptele, in care ochii, acei ochii negri nocturni, pe care ii ador, ii deschideau fata intr-un contrast magnific. Ma amuza faptul ce se uita la mine pierdut cu fata lui de bleg, copil de cinci anisori pe care daca l-ai vedea l-ai strange in brate si nu i-ai mai da drumul. Imi punea inima pe jar si sufletul pe foc, doream sa il simt, sa il iau in brate si sa il sarut, chiar daca Marele Canion ne despartea, il iubeam atat de mult incat mi-as fi dat viata, casa, mainile, picioarele, orice pentru el, era micutul meu caine dulce si rau. Mana mea se tara parca ca sa ajunga la a lui, conexiunea trebuia sa fie completa, o atingere insemna pentru mine mai mult decat aerul pentru un peste, o uram pe Nana, o uram din rasputeri, cum poate sa desparta doi oameni indragostiti? Degetele mele fine ii mangaiau pielea catifelata a mainilor, parca incercand sa vada dincolo de ea, sa gaseasca o farama de speranta, un ajutor nestiut si neauzit. Nu pot sa il las, este drogul meu, aerul pe care il respir zilnic, asa ca m-am decis, chiar daca e sa mor, o sa mor iubindu-l pe el si pe copii pe care ii avem, nu am trecut peste atatia ani degeaba, suferind si iubind ca acum sa dau cu piciorul la tot. Ochii lui s-au indreptat spre chipul meu bland, care examina cu atentie fiecare particica a mainii sale, il simteam ca era socat si confuz, dar emana o caldura atat de placuta, incat am impietrit pe loc dorindu-mi mai mult. Incerca sa schiteze un zambet, il vedeam, caci il urmatoarea secunda privirile noastre s-au intersectat, eu rosind precum o pustoaica de treispe`, ceea ce nu eram daca imi vedeai buletinul.

Inima imi batea cu putere, fiecare muschi al meu de contracta, iar respiratia devenea din e in ce mai fina. Adrenalina crestea, iar fara macar sa gandesc m-am apropiat involuntar de el , imbratisandu-l. Imi era asa de dor de imbratisarile lui calde, de sunetul batailor inimii lui la unison cu a mea, de trilul vocii sale care imi delecta auzul si de parfumul sau atat de sexy. Ma mangaia usor pe spate, dandu-mi impresia ca as fi un bebelus in bratele mamicii sale, ma simteam protejata si iubita, dinnou, sentimentul minunat pe care il am mereu cand el este impreajma mea. Am auzit un ,,Mrr.'' jucaus si am inceput sa chicotesc, era felul lui de a ma face sa ma simt mai bine, felul lui de a imi spune ca se bucura ca sunt bine, felul lui de a imi spune ca ma iubeste si ca simte ca il iubesc si eu. L-am strans si mai tare la piept, simteam un gol in stomac care se umplea cu fiecare secunda ce trecea, iar in acel moment perfect i-am raspuns: ,, Si eu te iubesc, motanelule.''

Frumosul moment a fost distrus, sau mai bine zis distras, de telefonul meu care suna, semn ca am primit un mesaj. L-am deschis cat de repede am putut, incercand sa ma intorc in bratele lui Sasuke, dar am ramas impietrita de mesajul primit: ,,Papusa, avertismentul al 2-lea ;) fi pregatita ca la al 3-lea urmeaza sa va ucid, rand pe rand. Servus! :x''. Am scapat telefonul din mana, el facandu-se zob de podeaua din marmura.

~~~~~~~~~Moment amuzant cu Eli! ~~~~~~~~~~
- Bai mor =]] Ce fata aveai la final! Cu telefonul in mana! <~~~ Eu :x Unica eeeu!!
- Ce fata? <~~~ Sakura, imaginati`vi`o alba ca varul.
- Zici ca vroiai sa ii bagi Telul in ochi lui Sasuke! =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
- Ce glume pe tine. :-j
- Da, da, auzi ia fa tu ca si Basescu!
- Adica? /:)
- Suna la Smurd si carate! =]]
- Cereti scuze! :@
- Nu!
- Ba da!
- Ba nu!
- Cuvintele magice, acum!
- Hocus-pocus-preparatus! rusinos]]]]
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Muhahahahahaha >rusinos


Melodia Capitolului dedicat lui Bianca [MilkShake :x ] : https://www.youtube.com/watch?v=8LYjToGNKCQ





floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Aww Ilzu
Genin
Genin
Aww Ilzu

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mereu acolo pentru tine>.<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 110
Reputatie Reputatie : 6
Stare de spirit Stare de spirit : ehm...mereu cu zambetul pe buze:D

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Sam 28 Ian 2012, 13:15

Vaaaiii...vreau nextul neaparat.Sunt cu sufletul la gura sa vad ce s-a intamplat cu saraca Sakura. crying


♥️→Nu ma doare ca vorbesti prea mult atat timp cat nici tu nu te superi ca nu te ascult←♥️
Există zile în care a trăi nu are sens. Trăiesc doar pentru acele zile în care viaţa înseamnă vis de neuitat....
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Sam 28 Ian 2012, 15:00

sad Deci ma omori cu secunde!!! sad
sad Cum asa repede avertismentu al 2-lea?Si la al 3-lea mor toti? sad
sad Esti reaaa!!!! sad
biciuitor Deci Nana asta vrea moartea cu bataia!!! biciuitor
very sad Cum se poate explica asa ceva?? very sad
very sad Deci ma faci sa ard de nerabdare sa vad ce zice Sasuke de faza asta,avertismenul,copii!!! very sad
sad Sunt prea multe in joc! sad
hmm...?! De ce trebuie sa le indure pe toate Sakura?De ce nu poate fi fericita? hmm...?!
ingrijorat Nu pot sa cred!! ingrijorat
in love CAPITOLUL ACESTA A FOST PREA TARE,PREA MARFA,PREA BETON!!! in love
in love Descrierea,ca de obicei,extra tare!!! in love
in love rusinos Ce dulce e Sasuke cu "mrr" al lui!!! rusinos in love
in love Exceptional a fost totul!! in love
Astept cu nerabdare next-ul! hi!


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Sam 28 Ian 2012, 16:59

Elzu meu ;o3

Ai pus next ;x Mama cat de frumos e in love Acuma o sa te bat pt ca nu mai anuntat :)) Ei ei heh Vreau sa sti ca astept cu nerabdare urmatorul capitol , scumpa mea kiss ! Sa ma anunti cand il pui dap ! . Spor la scris si la idei mi amore heh Ceaw - ceaw kiss

Pisicuta^^


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
☆SnikerS☆
Genin
Genin
☆SnikerS☆

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lasă. . .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 32
Hobby-uri Hobby-uri : multe

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Sam 28 Ian 2012, 18:16

wow super tare capitol,oare ce se va intampla? asteptam urmatorul capitol dance2 si mor de ras cand citesc fazele alea amuzante de la sfarsit=)) kiss a hug in love


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 106fw51
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Sam 28 Ian 2012, 19:47

Cred ca zilnic am intrat sa vad daca ai pus cont...Este un capitol SUPERB:x:x..in fine.. este ceva firesc sa postezi numai cap reusite:X:X Scumpa mea ellz:X:X astept sa pui next-ul repede:X:X Te pup:*:*



floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Cooltext1711025034_zps229023de
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 19:57

Te bat. Defapt o bat pe cea care vrea sa-i desparta. Nu are inima? sau... hmm, poate s-a indragostit de Sasuke si vrea sa o inlature pe rozalie :-?
Melodia trista, capitolul trist si in acelasi timp, romantic, rezulta ca, eu, era sa dau apa la soareci.
Vreau un nou capitol cat mai repede daca se poate :o3. Fie-ti mila de noi. :o3


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Continut sponsorizat




floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 25 I_icon19

Sus In jos
 

Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 25 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-