Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Urmatorul

Va place ficu` meu? <3
La maxim!!! <~~ Odododo, ;x I lav you!
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_vote_lcap85%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_vote_rcap
 85% [ 33 ]
Da, e destul de frumos. <~~ Aww ^.^
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_vote_lcap13%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_vote_rcap
 13% [ 5 ]
Nea, oribil. <~~ Raspuns mortal =]] O sa va bantui!
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_vote_lcap2%floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 39
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Lun 30 Ian 2012, 19:51

Doamne ce frumos capitolll:X:X:X
Vai ca imi vine sa o ingrop in cimitir pe Nana take this!
Sper sa nu pateasca nimeni nimic sad
Oare Saku va fi fericita iarasi? in love
Abia astept sa pui nextu:X:X:X
Ony te in love multtt:X:X:X


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
Georgi ^^
Jōnin
Jōnin
Georgi ^^

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : https://www.facebook.com/georgi.gii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1240
Puncte : 1338
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : Sing.
Stare de spirit Stare de spirit : :)

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Mar 31 Ian 2012, 06:17

O distrug pe scorpia aia care vrea sa îi desparta hmm...?! adică ei sunt frumoşi,au o familie fericita şi c***a aia nu îi lasă să se bucure din plin de viaţă?! arghhh.. dau k telu de pamant[ sunt pe mobil]

În rest nici nu ştiu ce aş putea să îţi spun...este un capitol grozav, cu o descriere superbă.

Deci,surioară,aştept next.ul repejooor in love kiss






floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Tumblr_mebnuxrhg11r5wivoo1_500_large


I promise, I will never leave you again.


Sus In jos
https://www.facebook.com/GeorgiKidoO
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Vin 03 Feb 2012, 22:21

Am ajuns si eu pe aici happy2
Deci ce pot eu sa spun..sunt foarte inferioara acestui fic :(:crae e SUPERRRR:X:
Imi place la nebunie si k ii cu aia...auzi la ea vrea sa i desparta nervi! nesimtita happy2
Deci spor la tastat si ne vedm la next kiss!


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Dum 05 Feb 2012, 10:31

Capitolul 55
Picatura care a umplut paharul

Nu vreau să aud de nimeni şi nimic, am devenit o moartă, o legumă vorbitoare care caută ceea ce nu trebuie. Sincer, chiar o căutam cu lumânarea dar nu mă puteam abţine, îmi era practic imposibil să stau departe de Sasuke, era prea atrăgător şi simpatic, jur că în timpuri ca astea mi-aş dori să nu fi existat, sufăr chiar şi de la o privire şi tânjesc după nopţile perfecte şi pasionale. Sunt o mamă, o soţie şi o femeie oribilă, totul a luat'o complet spre paranormal, de la soţie de mafiot am ajuns la femeia hărţuită de fantome. Sună amuzant? Nu este, este un chin incontinuu ştin că aceea Nana poate să vină oricând să îmi omoare tot ce am mai scump. De frica acestui gând mi'am ascuns copii în Coreea, la mătuşa Luiza, o rudă îndepărtată a lui Sasuke, sub pretextul că eu o să plec intr'o ,,Vacantă de recreere''. Uşor, uşor iubitul meu devenea din ce în ce mai suspicios cu privire la comportamentul meu total de pe altă planetă şi mă controla chiar şi în sertarul cu lenjerie intimă, era jenant, dar total masculin. La fiecare atingere a sa, la fiecare încercare de a mă săruta mă retrăgeam şi fugeam din camera aceea, uneori îmi este frică ca apetitul lui să nu întreacă măsuri şi să mă facă a lui...în somn.

-Acasă, Saku, sunt acasă scumpo! Nu vi să îl întâmpini pe soţiorul tău scump şi drag? se auzi voce usor rece si nervoasa a lui Sasuke, care urca scarile. Ma simteam atat de inchisa...de abandonata si lipsita de aparare in fata lui, ca si in fata lui NaNa de altfel, numai suportam acest calvar infinit! Pana o sa se termine totul ori o sa mor eu, ori o sa ajung la noua.

Imi era frica, recunosc, tremuram din cap pana in picioare, aveam piele de gaina si nu numai, parul, exact ca la o pisica, era zburlit. Dintr`o data...totul devine din ce in ce mai tensionat si mai infricosator. Luminile s-au stins. Geamurile s-au inchis brusc sub un zgomot teribil. Un aer rece se invartea injurul meu, iar eu eram aproape paralizata de frica. Bataile in usa ale lui Sasuke imi reglau ritmul inimii la extrem, fiecare bataie in usa era ca una in inima, iar atmosfera din fata mea era una de groaza...asasinul este in camera, singur, cu victima fara aparare in fata unei stafii sangeroase. ,,Ce naiba se intampla? Sakura! Sakura, deschide usa! Sakura, sunt Sasuke, este aici si Naruto! Deschide odata usa, iubito! Iubito vorbeste-mi!'' se auzea de dincolo de imensitatea usii vocea grava a lui Sasuke acompanianta de alte doua voci care strigau la unison, imi strigau numele iar eu...eu nu puteam face nimic ca sa ma pot salva, mereu cea care are nevoie de ajutor, care trebuie salvata. Plangeam, recunosc, era atata tensiune, frica, emotie, iubirea contopita cu ura, tremuram, imi era frica si vroiam sa mor. Ma simteam ca si cum intram intr-o hipotermie, eram la capatul puterilor. Dintr-o data am fost trantita brutal de un perete al camerei, scotand un urlet puternic, ceea ce a alarmat si mai mult spiritele de dupa usa, care au trecut de la pumni in usa, la picioare. O voce sfarsita, de nicaieri imi urla parca in timpane ca mi-a sosit sfarsitul, ca nu am ascultat indicatiile si ca voi fi omorata in cel mai oribil si sangeros mod. Am deschis ochii, facandu-i mari si am putut observa zambetul siret al stafiiei care era umbrita de umbra lunii, si lama cutitului care se oglindea in lumina, facand-o sa para o oglinda...Dintr-o data contactul meu cu solul a fost total taiat, eram undeva deasupra patului ascultand cum aceea finta paranormala spunea un descantec satanist, o pentagrama se ivi chiar in mijlocul camerei...iar vocea unui copil ma trezi din morti.

-Mami, mami, te rog deschide usa! Mami! Maaami! Te rooogg, mamica meaa! se auzea vocea lui Daisuke cu niste scheuneli de catelus, semn ca a inceput sa planga, iar spre final si vocea cristalina a Rosalindei isi facu loc. In acel moment, parca ceva s-a spart in mine, butonul rosu a fost aprins. Cine a spus ca sentimentul matern este cel ami puternic a avut dreptate, mama urs a iesit din cusca. In acel moment, cuprinsa complet de adrenalina si cu un zambet mai mult decat nebuna, mi-am scos pistolul, care era ascuns chiar in noptiera, sub care atarnam, si am inceput sa trag ca nebuna in stafia, sau fiinta care era practic socata de gestul meu. Am facut un contact dur cu solul, lovindu-ma puternic la mana stanga, dar am continuat sa trag pana cand am auzit un ,,Au!'' tare si clar, melodia de care aveam nevoie. Chiar in ultimul moment, cand acel personaj sarea geamul ca sa scapa, cutitul sau a trecut chiar pe langa capul meu, reusind sa imi zgarie obrazul, iar vocea si mesajul acesteia s-au auzit tare si clar,, O sa ne mai intalnim noi, papusa!'', era barbat, apoi cutitul s-a infipt in peretele din spatele meu.

Eram extenuata, si tremuram de frig, puteam sa intru usor in hipotermie, dar cu ultimele puteri, am deschis usa masiva, vazandu-i in fata pe toti prietenii mei albi ca varul, probabil ma credeau nebuna la cum aratam. Le-am zis sa ma duca jos, la parter si am sa le povestesc totul pe fata, caci problema este mult prea groasa, iar paranormalul incepe sa numai fie asa de ,,magic'', adica avem de`aface cu un om, cu o mafie bine pusa la punct. Toti au ramas oarecum socati de ce am spus, de ce le spuneam, numai Daisuke parca privea totul cu seriozitate, neschitand nici un gest. Exact ca si tatal sau, dur si rece, serios si totusi...ii era frica. Ii priveam pe toti in parte, in acel moment luand o decizie extrema.

-Sasuke, e timpul sa revenim in afaceri, in doua oare toata mafia Yakuza sa se reuneasca, vom rupe si omori cateva animale. am spus eu fara sa clipesc, pe fata sotului meu aparand un zambet diabolic, imi place cum gandeste.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Moment amuzant cu...cu? Aaa...cu Elz!
- Sunt diabolic de rea >rusinos o sa ii omorrr pe toootti!!!! Muahahahahah!
- Sigur? o.o <~~~~~Teny Revine <33 Ten Ten Guyz!
- Ne ^.^ I shoure of that! [ >.> engleza mea stricata =]] ]
- Nu? Esti o soseta daia? o.o
-Blonda mai esti1! Ma enervezi fumeie ce esti! Iti dau cu tigaile in cap!
-Tigancile? Pui satra pe mine?
- >.> Da exact! Tigancile, vrei sa o vezi pe Zburdacila?
-Daaaaaa <3333
*Zbang!Trosc!- Spre cer cu tine Teny ^.^
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Zbyyeeeee!!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Capitol dedicat lui Onitza <3 Pentru ca este aici si imi citeste ficul! Melodia: https://www.youtube.com/watch?v=AO9yFjodDtM


p.S Scuzati diacriticile -.- de la inceput, am uitat de ele! and Capitol Necorectat!



floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Dum 05 Feb 2012, 10:34

Dau edit :x

Editat de choco: Dati si voi edit daca tot vrei sa comentati primii. hmm...?! Mai multa atentie pe viitor.


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Dum 05 Feb 2012, 13:35

oooo, ai adus un nou capitol.
Sincer, cand am vazut numele capitolului, ma gandeam ca Sasuke o fi facut ceva rau si Sakura va pleca, dar vad ca alta e ideea.
Mafie, revenim in mafie. Iei. Ce ideie plina de mister, foc, adrenalina ai. Ma sochezi. Sincer nici nu stiu ce sa mai cred si m-ai lasat in pana de idei cu ce ar putea fi. Imposibil asa ceva.
Mama urs =]]] Mrrr si incepe macelul. Cine s-a pus cu Sakura nu a gandit. Iadul il/ o asteapta.

Te-am pupat. Numai prostii era sa scriu in loc de "pupat" >.<
Bye.


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Alexia
Genin
Genin
Alexia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : undeva la caldurica in coltul unei camere micute
acebook acebook : https://www.facebook.com/ioana.alexia.33
Nr. mesaje Nr. mesaje : 110
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : I ღ music
Stare de spirit Stare de spirit : alta in fiecare ora

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Lun 06 Feb 2012, 07:40

poi sa vedem think
o salata cu de toate teama,furie,iubire lough in love
imi place
doamne nu pot sa cred ca Sakura era cat pe ce sa moara ingrijorat
noroc cu sentimentul matern love
imi place foarte mult tocmai cand credeam ca o sa fie fericiti impreuna cu copii lor buf apare o rasturnare de situatie si o iau de la capat cu alte probleme lough
Nana s-a jucat cu focul si mai curand decat crede ea o sa se arda lough
deabia astept sa vad cum se termina cu povestea asta cu stafia,fantoma ce o fi ea lough
te rog sa ma anunti cand postezi next-ul kiss ....pleaseee good


I remember when we broke up the first time
Saying, "This is it, I've had enough, " cause like
We hadn't seen each other in a month
When you said you needed space.
What? !
Then you come around again and say
"Baby, I miss you and I swear I'm gonna change, trust me."
Remember how that lasted for a day?
I say, "I hate you, " we break up, you call me, "I love you."

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 639052096large


Ultima editare efectuata de catre Alexia in Joi 09 Feb 2012, 10:17, editata de 1 ori
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Mier 08 Feb 2012, 23:01

Hey ... e primul meu coment care il las pe acest site .......Aww scumpa , ti-am zarit ficul acum 2 zile si de atunci am inceput sa citesc de la primul pana la ultimul capitol ....SOCATA !? nu am mai intalnit pana acum un scriitor atat de bun ca tine . Toate ideile tale sunt originale si le pui in valoare excelent .....Abia astept sa citesc continuarea , asa ca NEXT , please!!!!


●●● Imi trag puterea din ura. ●●●
●●● Frica ma face PuTeRNIc. ●●●



floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Scaled.php?server=69&filename=203yj


●●● Daca Dumnezeu e raspunsu', am gresit intrebarile, ●●●
●●● Si iata reapar iar si iar FrUStrArILe. ●●●
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Joi 09 Feb 2012, 15:23

Doamne ce mi-a placut capitolul asta:X:X:X
Deci revenim la Mafie:X:X:X
Prea interesant..iar Sakura vad ca are chef de omorat lough ...Hai pe ei Saku!!! lough
Sa pui nextu repede happy2
Ony te in love kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Joi 09 Feb 2012, 22:05

nervi! Vai,pfuuu,wow,au,capul meu!!!! nervi!
huh? Sunt asa entuziastmata!!!! huh?
biciuitor Deci mor aici si e doar vina ta!! biciuitor
in love Nu-mi pot crede ochilor ce minunatie,ce maiestrie de capitol am citit aici happy !Cat de frumos a fost si aventuros si intrigant si romantic...Mai ales ultima faza cu zambetul diabolic...am ajuns suuuus al noualea cer si tot mai,tot mai suuuus!! lough Sunt extrem de curioasa ce pune Sakura la cale think ,parca m-a invadat un val de adrenalina cat citeam partea cu barbatul biciuitor Deci tipu vrea bataie,Nana era programata inaintea lui,amandoi vor sa fie storciti,vor sa fie pateu de insecte! biciuitor Ma alatur si eu mafiei,apropo,mereu mi-am dorit sa vad cum e sa tii in ordin o gramada de oamnei care sa omoare pe cine vrei tu...Muahahaha dance2
in love Deci ca orice alt capitol a fost exceptional!!! in love
think Nimic de comentat...poate doar c-am venit eu cam tarziu...data viitoare te rog,dar, te rog sa ma anunti!! a hug


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Vin 17 Feb 2012, 15:18

T^T Va rog sa ma scuzati ca nu am adus inca nextul dar chiar numai am timp. Promit ca o sa fac tot posibilul sa il scriu pana la sf. acestei saptamani. Va rog sa mai aveti putina rabdare.


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Steff ;;)
Academy Student
Academy Student
Steff ;;)

Sex : feminin Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Mar 21 Feb 2012, 22:18

Awwwwwwww <# Am citit tottt :x kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss
E asa de genialll .❌x:x
love love Nu-mi vine sa cred , a fost asa frumos , ai mult talent la scris, si as mai vrea sa mai citesc si alte fic-uri de-ale tale .:o33 <3 ILY <3 a hug a hug a hug a hug in love in love in love in love in love in love love love


Şi cand dragostea, vorbeşte , parca tot pamantu-i mut . ♥️
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Mier 22 Feb 2012, 16:59

Capitol necorectat. Scuzati intarzierea.

Capitolul 56
Invrajbeste si castiga cu orice pret

,,Sasuke'' am gemut printre buze, simtind cum copul meu usor,usor ardea si gandul imi zbura spre alta planeta mult mai indepartata decat Terra. Nu aveam unde sa fug, mainile lui imi blocau calea de scapare, iar corpul meu dorea din ce in ce mai multa atiune si frictiune intre noi, imagini perverse si rusinoase imi zburau prin minte, din noptile fierbinti pe cale le`am avut in trecut, atat de perfecte si senzuale, care doreau sa reinvie in acest moment. Rochia mea de satin, lunga pana la podea cu o crapatura in dreptul piciorului stang, urca sub atingerile suave ale barbatului meu. ,,Te vreau chiar acum, chiar aici'' a soptit acesta, la urechea mea, dandu`mi fiori usori pe sirea spinarii, excitandu`ma al naibi de mult. Dar nu puteam, la naiba suntem in baie si trebuie in cinci minute sa plecam la o petrecere, nu vreau asta...inca, ceea ce este bun vine la final, asa ca am amanat asta lovindu`l usor peste...punctul sensibil, daca as putea sa spun asta. Am chicotit usor si l-am sarutat pe frunte, exact ca pe un copilas mic si am coborat la parter, urcand in masina noastra, care zacea acolo de circa o jumatate de ora. Fara sa mai dau detalii am pornit-o la drum, uitandu-ma pentru o clipa la fata bonsumflata a lui Sasuke. Am zambit, stiam ca este greu, dar daca esti sotie de mafiot, trebuie sa iti asumi anumite riscuri si sa tai din anumite placeri. Am strans pumnul, promit, jur, ca o sa-l fac pe cel sau cea care ma ranit si mi-a ranit familia sa sufere. Asteapta tu, Nana sau cum naiba te-o chema, o sa mori dinnou.

- Sakura, ce bine imi pare sa te vad, draga mea! m-a salutat politicos Kirara, in timp ce m-a imbratisat strans, am raspuns gestului sau rece, distant, nu prea aveam chef de o petrecere, dar stiam ca prin aceasta mare de lume cu siguranta se ascundea ipocritul acela care a vrut sa ma omoare. De ce zic asta? Stiam ca este om, cand l-am atins usor cu glontul, am putut sa vad cum o zgarietura pe fata lui aparuse, era om si era viu, datoria mea era sa il anihilez, cu ajutorul mafiei Yakuza. Am zambit sadic in timp ce ma gandeam la tot felul de pedepse sangeroase pe care vroiam sa i le aplic cand o sa-l gasesc, de la bataia cu biciul, pana la punctul final, decapitare. Prietenii mei se uitau ciudat la mine, infricosati de acel zambet care inca era acolo, dar m-au lasat in pace si si-au continuat discutia despre nu stiu ce afaceri in domeniile carnale. Taf!

Am pasit elegant printre multimea din sala, analizand fiecare fata a trecatorilor. Totul normal, pana cand am zarit un barbat ~ ai ai ai mama ~. Sexy rau ,la naiba cred ca am inceput sa slivez numai cand ma-m uitat mai atent la pantaloni lui! Puteam sa ma consider o usuratica? Insel cu gandul. Mai zicea lumea de barbati ca sunt cum sunt, dar…ceea ce mi-a atras deosebit de mult atentia a fost semnul de pe o braz. Semiluna. Mi-am muscat usor buza inferioara, ticul meu nervos specific, m-am gandit daca sa ii zic sau nu prietenilor mei de planul aceasta sau sa nu ii implic in actiunile mele. Am zambit satisfacuta si m-am indreptat spre tipu mare si bine facut, care se uita cu indrazneala la decolteul meu, destul de mare, in timp ce un barbat mai invarsta comenta un anumit subiect politic. Am trecut precum o feline pe langa el, lasandu-mi parfumul Gucci sa il innebuneasca, satenul ma privea uimit si doritor, socandu-l cand m-am intors si i-am zambit cuceritor, ceva gen: Vino daca vrei distractie si actiune. Am continuat sa merg gratios precum o lebada pe apa, iar cand am ajuns la intrarea in baia femeilor am simtit cum sunt trasa inauntru de o forta misterioara.

Am zambit viclean, el. Tipu asta nu se lasa usor si chiar vrea sa si-o ia pe coaja, dar nici o problema, eu sunt persoana potrivita care poate sa il puna la punct. Mi-am mentinut zambetul innocent si pervers pe fata, apoi l-am trantit de peretele de gresie din spatele meu si l-am sarutat pasional pe buze, precum o nebuna, el raspunzandu-mi numai decat la acest avans. Mirosea imbietor a trandafiri, iar pielea lui atat de fina imi dadea fiori dulci…Am zambit dinnou precum o disperata si obsedata s*xual si mi-am bagat mana in jacheta ta, cautand un buzunar interior sau ceva de genu, aveam nevoie de un bulletin sau vreun card de identitate. Sarutul se tot adancea, facandu-ma sa ma excit si sa vrea si eu tot mai mult, dar incercam sa ma incadrez in planul pe care il aveam in minte. Cand insfarsit am gasit ceea ce cautam, mi-am ridicat usor piciorul gol, el incepand sa mi-l mangaie seducator, am ascuns micuta dovada intr-un buzunar, cine stie de unde naibi era, si am continuat cu avansurile. Am inceput sa trag de cravata sa albastra, iar el de rochia mea azurie, cand am auzit un trantit puternic de usa si o injuratura destul de urata dupaia expresia de ,,Catea in calduri’’.

-Scuza-ma putin puisor, revin imediat la tine sa terminam acest ,,joculet’’ i-am soptit seducator la ureche in timp ce ma aranjam si apoi am tasnit-o pe usa, indreptandu-ma spre iesire unde l-am vazut pe Sasuke urcandu-se in masina si gonind spre casa. O sa iasa urat rau de tot.

~~~~Bancuri cu Elz~~~~~~ [Numai am avut ideei de glume =]] ]
1.- Hai fiule, inca un pas, inca un pas, inca unul, asa, asa, micut, incet-incet! Marieeee, adu’ repede camera video sa il filmam pe feciorasul nostru… a venit de la balul de absolvire!

2.Dupa demisia lui Emil Boc, Obama il suna pe Basescu si ii spune: – Ar trebui sa iti iei si tu adio de la popor! Basescu raspunde: – De ce? Unde pleaca?

3.Doi indragosti stau pe iarba intr-un parc, ea delicata si sfioasa, el nerabdator si incordat. Mereu alti si alti indragostiti vin sa se aseaze pe iarba. Incepe sa se insereze,iar vantul adie usor aducand aproape miresme de ierburi parfumate… Ea: Ce mult imi place cum canta greierii! El: Nu sunt greieri, sunt fermoare.

4.Un alpinist cazut in crapatura unui ghetar este gasit de o trupa de la crucea rosie si salvamont. Astia striga de sus: -Crucea rosie si salvamontul sunt aici! Iar alpinistul din prapastie: -Nu donez nimic!…

Melodia Capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=NGe0hHvAGkc&ob=av2e


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Mier 22 Feb 2012, 17:55


Ai adus next in love

Daca ai stii cat am asteptat momentul asta huh?

Iti ador fic-ul, descrii superb, intr-un mod pervers si imi place. Ai format un cuplu de nebunatici, ii iubesc, mai ales cand apare si gelozia, cearta, atunci e impacarea mai frumoasa in love

In concluzie, capitolul a fost total reusit kiss

Spor la scris in continuare, love kiss a hug

i love you




IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Mier 22 Feb 2012, 19:20

Esti rea :((
Daca ii separi pe Sasuke si Sakura te bat.
Ce vrea totusi sa faca Sakura? Ai vreun plan diabolic prin minte, presimt ceva si nu cred ca e de bine :-S
Nu ii separa.
Ce o sa faca Sasuke acasa? Sper sa inteleaga? Exista motive intemeiate ^_^

Vi, ultimu bac a fost prea tare =)) dar si primu =)))))
Te-am pupat.
Vin-o repede cu urmatorul :*


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Mier 22 Feb 2012, 22:43

Alt capitol reusit de al tau baleno:X:X!
Nu pot sa imi dau seama ce are de gand Sakura ..
E putin ciudata.. si am impresia ca Sasuke a cam vazut ce s-a intamplat in baie..penibil..
Sunt sigura ca o sa iasa destul de urat ..totusi am incredere in tine ca nu vei distruge cuplul SasuSaku ca altfel te mananc :X! Sezonul 2 este foarte misterios dupa parerea mea :)) dar imi place la nebunie:X:X:X!
Pune next-ul scumpa mea si sper sa nu ne lasi sa asteptam 100 de ani ,ca eu ard aici de curioasa ce sunt :D .
Spor la idei si scris kisskiss !!!
Te pupiceste Deea:*:kisskiss



floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Cooltext1711025034_zps229023de
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Joi 23 Feb 2012, 09:27

nervi! In ce fel functioneaza mintea Sakurei?? nervi!
sad E rau,e super rau,Sasuke i-a vazut!! sad
think Saracul,ce-o sa faca?O s-o bata?Ea cum o sa-i explice??Si nu e vina lui acum... think
angry Atatea obstacole au de indurat... angry
ingrijorat Ce planuri are Sakura??Merge putin prea departe,acum ea ii face sa sufere. ingrijorat
in love Deci capitolul a fost atat de incredibil,super!!Il ador!!Ca de obicei ma uimesti! E minunat,exceptional! Totul a fost perfect,nimic de comentat! in love
lough Si bancurile au fost super amuzante!! lough
what? Mor de nerabdare sa aflu ce se intampla cu SasuSaku,spre binele nostru...sa se impace,doar acum au si copii.Cand o sa fie si o zi fara probleme??!! very sad
please Adu next-ul cat mai repede!! please


Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
cristinasiatat
Academy Student
Academy Student
cristinasiatat

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : I'm right here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 23
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : cititul

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Joi 23 Feb 2012, 22:07

Buna! Ti-am citit ficul si imi place foarte mult
Sunt curioasa ce se va intampla in continuare cu cei doi.. spor la scris:D

acesta este ficul meu:https://sasu.forumgratuit.ro/t4427-nici-moartea-nu-vrea-sa-ne-desparta


**______________Cristina___si_____atat________________**

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 17569desktopwallpapersu


Fucul meu:

https://sasu.forumgratuit.ro/t4427-nici-moartea-nu-vrea-sa-ne-desparta
Sus In jos
Steff ;;)
Academy Student
Academy Student
Steff ;;)

Sex : feminin Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Joi 23 Feb 2012, 22:09

kiss Ohhhh <3 Cat de frumosss! Ador acest capitol.
Te rog ca Sasu si Saku sa nu se despartaaaaaa.. Sa ramana impreunaaa. in love .:x :o333
Astept Nextuul .:xxxx Sa-l pui cat mai repede . a hug


Şi cand dragostea, vorbeşte , parca tot pamantu-i mut . ♥️
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Vin 24 Feb 2012, 23:02

Draga mea , nici nu stiu de unde sa incep...

Mai intai sunt o persoana groaznica!

Cum ma trezesc abia acum sa comentez?!

Ficul, capitulul sunt minunate..defapt totul la aces fic e minunat!

Iarta-ma ca nu am comentat pana acum, te implor!

Te PWP si as vrea sa ma anunti cand vine next-ul!


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 14:51

God~ Dragii mei, scuzati`ma ca nu am mai postat de un secol, da chiar nu mai am ideei si inspiratie rusinos] DELOC. :| Sa nu va suparati cumva :3 o sa pun nextu cat de curand posibil <3 e o nebunie cu temele, testele, proiectele, k`popu si altele. >.< Mianhe, o sa il aduc cat de curand.


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Taemin_Stamp_by_eiyuutanfloare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Lun 12 Mar 2012, 21:25

WAW...CATE S-AU INTAMPLAT happy2
SCUZE CA NU AM MAI COMENTAT...SAR O FAC ACUM kiss
ADOR ACEST FIC DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE love
ASTEPT NEXTUL CU NERABDARE....
SI SUNT ASA DE CURIOASA SA VAD CE SE INTAMPLA IN CONTINUARE kiss
SA ITI VINA IDEILE...SI SPOR LA TASTAT kiss


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Xx Alle.Ayumi xX
Academy Student
Academy Student
Xx Alle.Ayumi xX

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/diana.ella.71?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 21
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : ~deecii ...ii doar distractzie :X:X
Stare de spirit Stare de spirit : super tare...in love ! WTF !! :))

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Joi 22 Mar 2012, 10:16

super tare povestea ta. imi place mai ales ultimul capitol...deci ii wow .....tbx :X:X in love in love


Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Joi 22 Mar 2012, 20:11

doamne deci esti GENIALA. dar ce zic eu geniala. esti o ainstaina(stiu ca acest cuvant nu exista dar pt tn lam inventat) nici numi vine sa cred cat de frumos incitant si super grozav e textu. chiar dak ai facut sute de capitole teai mentinut mereu la inaltime si apreciez asta. abia astept nextul si nu mai pot de nerabdare sa aflu ce va mai urma. in love


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19Mier 04 Apr 2012, 17:41

Hellooo!!!!
Pamantul catre balena mea apetisanta!!!
Cum de nu ai pus next la acest fic extraordinar....
Rushinikaaa!!!
Eu mor aici de curiozitate si u?? sad
Astept next :-w!
Ca de nu te pap !!!
Te pupiceste Deea kiss kiss



floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Cooltext1711025034_zps229023de
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Continut sponsorizat




floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   floare de lotus - Floare de Lotus[+16] - Pagina 26 I_icon19

Sus In jos
 

Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 26 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-