Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Urmatorul

Va place ficu` meu? <3
La maxim!!! <~~ Odododo, ;x I lav you!
Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_vote_lcap85%Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_vote_rcap
 85% [ 33 ]
Da, e destul de frumos. <~~ Aww ^.^
Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_vote_lcap13%Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_vote_rcap
 13% [ 5 ]
Nea, oribil. <~~ Raspuns mortal =]] O sa va bantui!
Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_vote_lcap2%Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 39
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 19:52

Place place placeeeeeeeeeeeeee

❌x❌x: next

Aoleu Sasukee (d) biciuitor merita bataie baiatul asta

Si Jhon:o omg secomplica povestea
❌x:

Vreau next

Te iubesc iubita❌x


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife


Ultima editare efectuata de catre Ade Soricel Cracanat in Mar 07 Iun 2011, 20:17, editata de 1 ori
Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 19:58

Eleeee :x:x:x:x

Mi-au dat lacrimleeeee

Cum poate fi atat de minunattttt :'(

Vreau nextt :x:x:x e superbbbb:x:x

Te iubescc:x:x


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 20:01

Elee te yubeesc e superb
waw dar Sakura o sa devina o asasina de succes intr-o zi daca mai omoara multa lume :))
Imi place la nebuni
Multumesc ca ai pus nextul:*
Sii inca ceva te rog sa pui nextul vreau sa vad ce fata o sa faca sasuke te rog :o3

pwp kiss


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 20:06

Ce tare bai ;x
Si este mai super
Ca pui nextu' asa repede ;x
Deabea astept urmatorul capitol ;x !!





Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 20:18

Uraaaa ai pus next-ul. De cand asteptam. Deci nici nu am cuvinte . E prea super.

1.Ideea- Ete originala si foarte captivanta. Imi place muuuult.

2.Descrierea- Este insa nu ar strica sa apara mult mai multa. Stai foarte bine la capitolul descriere dar eu stiu ca poti mai bine. Restul lucrurilor le descrii numai bine doar niste descriere sentimentala sa adaugi si va fi perfect.

3.Dialogul- Cat imi place mie cand se imbina cu descrierea si naratiunea la fel cum e la tine. Nu e nici lung nici sec, potrivit.

4.Estetica- Nu am ce comenta. Ai alineate, lasi spatiu dupa semnele de punctuatie. Deci nu am nimic de zis, stai bine la capitolul asta.

5.Greseli de tastare / gramaticala:

mia - mai

acept - accept

avnd- avant

cuparat- cumparat

lafel - la fel

duiesc - presupun ca voiai sa zici daruiesc

6. Limbajul - Pai aici ar fi ceva de zis. Nu ar trebui sa folosesti cuvinte urate chiar daca pui *** tot se intelege. Mai degraba un sinonim sau si mai bine chiar deloc. Nu se vede bine si dupa mine ar trebui ca toata lumea sa scrie frumos fara cuvinte cenzurate.

Inca un mic lucru : Eu vad ca e un fic pervers ca sa zic asa. Momentan e bine asa cum e insa sa nu se intreaca mai mult masura.

Cam atat am spus. Ele sper sa nu te supere comm-ul meu sad

Sa sti ca imi place tare mult fic-ul si sunt ultra curioasa sa vad ce s-a intamplat cu Sakura. Sper sa o sa se trezeasca intr-un spital si se va simti mai bine. Nu vreau sa moara.

Next-ul cat mai repede scumpa. Pupici dulci si mult spor la scris. kiss


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 20:23

John nu avea alta treaba decat sa o urmareasca pe Sakura ?? Off ce ma enerveaza. ce bine ca l-a omorat.
Hai cu NEXt ca io mor de curiozitate.
Nu cred ca vrei sa ma ai pe constiinta good


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 9r4p45
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Asss10Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 20:26

Dupa cum a spus si Ani ai avut cateva cuvinte mai ne la locul lor. Sincer mi-a placut acest capitol si sincer imi pare extrem de bine ca John e mort. Asa ii trebuie daca se pune cu cine nu trebuie. Astept nextul cu nerabdare. Choco te pupaceste dulce de tot!!! kiss in love kiss


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 20:43

Na ca ti-am citit si eu ficulll:P:
Ester destul de reusit, chiar mi-a captat atentia.
Am un singur lucru de obiectat: mi-ar placea sa inserezi mai multa descriere sentimentala, in rest este superb!
Chiar imi place ideea. Hai astept next-ul heh


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 20:46

vai deci cat de nesimtita pot sa fiu....deabia acum realizez....cum sa nu citesc eu un asemenea fic.....noroc de soricel care mia spus k e tare de tot....ele scumpo faci o treaba minunata cu acet fic....ideea e superba capitolele la fel....vreau pur si simplu mai mult si mai mult...ai cateva greseli de tastare de asta te rog inainte sa postezi un capotol sal mai citesti odata sa te asiguri ca nai greseli....si hai cu next mai repede ca moor aici de curiozitate


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 21:50

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 78717 Va multumesc pentru comm-uri Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 977748
Nextu deci in love


Capitolul 9. Suspecta unei sarcini [Partea I]
!!!Acest capitol va fi povestit din perspectiva lui Sasuke!!!

Stateam si ma uitam la usa mare si alba cu numarul 12 pe ea. Eram asa de obosit, toata noaptea nu am dormit din pricina rozaliei. Daca aflu cine a ranit-o o sa ajunga la naiba, sau o sa moara de mana mea. Ciudat este ca in ultima vreme Sakura lesina tot mai des, nu are cum sa fie o lipsa de calciu, pentru ca o vad zilnic mancand sanatos si consumand lactate.
Ma aflu in spital, mai exact spitalul Fokushima, un renumit spital din Tokyo.Stiti chiar daca Sakura e o sclava, nu inseamna ca nu m-am atasat de ea, pot spune ca am ajuns sa o iubesc, mama mama si saruta al naibi de bine. Revenim...cand am gasit-o, in fata usii cazuta jos m-am speriat rau, mai ales ca si sangera abundent, era ranita grav la mana si in rest zgariata usor, pierdea intr-un sange.



....Flash Back....
- Sakura! Sakura! Sakura! Ce ti s-a intamplat? o intreb eu in timp ce inceram sa o reanimez.
-Doar....ajutama... spuse aceasta si inchise ochii, poate pe vecie. Din micutul ei trup fragil incepe sa se scurga firicele de sange, patandu-mi camasa alba.
-Nu!!! Nu! Hai fata! Nu ma lasa! spun eu si scot din buzunar telefonul apeland la 112. Nu iti face griji totul va fi bine, spun eu in soapta doar pentru mine.
Atunci mi-am dat seama, eu.... chiar o iubesc, dar ca orice sef de mafie trebuie sa fiu dur, imi pare rau Sakura, dar iubirea ta mai are de asteptat, si spunand astea in gand o sarut pe frunte, si o urc in ambulanta care abia venise.
....End Flash Back....



Sirul gandurilor imi sunt intrerupte de doctorul care iese pe usa cu un zambet cat lumea pe fata. Oare ce era asa de amuzant incat sa iesi de la o fata bolnava mai bine zis aproape ca a fost pe moarte, cu zambetul pe buze? Doctorul asta , trebuie sa de-a niste explicatii.
-Domnule Uchiha sunteti un om foarte norocos, spune un barbat cu o masca chirurgicala pe fata si cu parul argintiu din cate scrie pe ecuson se numeste Kakashi Hatake. Este intr-o stare minunata pacienta numarul 2343 Sakura Haruno.
-Aaaa? spun eu mirat de ce zice.
-Sotia dumneavoastra... incepe acesta.
-Nu este sotia mea, este angajata a mea, spun eu cu mainile in san, asteptand sa vad ce mai are de zis.
-Oricum este insarcinata, veti deveni tata, felicitari! spuse acesta pe un ton de tampit.
-CEEEEEEEEEE? intreb eu mai sa cad din picioare. Cu cine a fost asta? Ca o deznod in bataie. Si pe ea si pe el, si pe el si pe ea! Ii omor! spun eu in timp ce fac spume la gura.
Doctorul pleaca si ma lasa singur plin de nervi. Cum putea sa fie rozalia insarcinata daca nu a facut-o cu nimeni? Ce s-a uitat la filme xxx pana a ramas insarcinata? Cu mine nu a facut-o, dar daca a facut-o cu altcineva, o bat, o dau afara din casa si o omor cu tot cu plodul ei. Nu imi pasa, nu am nevoie de o a doua gura de hranit, mai ales ca prima are figuri. Fratele meu, dar, usuratica mai este, nu m-a lasat pe mine sa pun mana pe ea, si lasa pe alti. Cine stie ce betiv, aurolac a atins-o. Mi-ar parea rau sa fie insarcinata, dar trebuie sa aflu asta de la ea.
Dupa o ora de asteptat in hol pot intra sa o vad. Pasesc in salonul alb care mirosea tot a spirt si ma uit taios la ea. Stramb din nas si ma indrept spre geam pentru a nu ii intalni frumoasa-i privire.
-Sas'ke eu.... incerca acesta sa zica incepand sa planga.
-Lacrimile tale nu ma impresioneaza, ziceai ca esti pura, spun eu in timp ce am dat cu pumnul in geam reusind sa-l crap.
-Stiu, sunt, nu am facut-o cu nimeni, dar, nu stiu cum s-a intamplat, nu am fost cu nimeni credema! spuse acesta stins.
-Daca esti insarcinata cu adevarat, spun eu hotarat, ori avortezi ori pleci de acasa, spun eu cu nepasare,
-Dar, Sasuke eu....
-Nici un tu! Nu mai lasat pe mine sa pun mana pe tine! Si ai ramas insarcinata! ma enervez eu si ma intorc cu fata la ea.
-Eu....dar eu.... incerca aceasta sa se scuze dar nu reuseste, in fond si la urma urmei nu are ce sa zica. Se ridica usor din pat si se opreste in fata mea pentru cateva minute.
O priveam in ochi, si uneori imi cadea privirea pe decolteul ei, ea fiind intr-o camasa lunga alba de a mea si aratand traznet, se apropie de mine si ma saruta timid, dar eu incep sa o sarut ca prima data, luand-o sus si lipind-o de geamul rece. O doream din totu sufletul meu, chiar o iubeam, dar nu puteam sa ii spun una ca asta in fond si la urma urmei sunt seful gruparii mafiote Yakuza, nu pot sa imi dezvalui asa sentimentele. Continuam sa ne sarutam, presimt o noapte fierbinte.


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFloare de Lotus[+16] - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 21:51

O vai doamne. Ce tare e. Mama mia. Sakura insarcinata? huh?
Pfoaaai ce soc a fost. Prea tare a fost dialogul dintre Sasuke si doctor : Veti deveni tata. lough
Vai ce tare. Insa Sasuke asta.
Cum sa o puna sa faca asa ceva : ori avorteaza ori o da afara. angry Vai vai l-as manca de viu biciuitor
Insa finalul spune multe. Ele nici nu ai idee cat de mult imi place. Il aodr.
Vreau sa pui next-ul cat mai repede.Trebuie sa il pui. O sa ma stafidesc daca nu vad ce se mai intampla.
Spor la scris scumpa si sper ca next-ul sa vina repede kiss kiss


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|


Ultima editare efectuata de catre Aniska+Abel in Mar 07 Iun 2011, 22:01, editata de 1 ori
Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 21:53

a2a indiferent de situatie...revin dupa cu edit


EDIT

deci bestial....criminal...auzi la el nu poate asi dezvalui asa sentimentele....idiot, sigur ca poate da nu vrea....dar cum de a ramas sakura insarcintata...parca era pura.. think think ....o fi ceva gen copil fcaut doar din priviri think think ...oricum ele am spuco sio repet genial ficul.....astept next cat mai repede


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.


Ultima editare efectuata de catre *:::..inK_:X:_H3aRt..:::* in Mar 07 Iun 2011, 21:58, editata de 1 ori
Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 21:53

Eleee

:o:o:o omggg e insarcinataaaaaa???? cu cineeeeeeeeeeeee?:o:o:o


Deci suspansul ma omoaraaaaaa


Vreau nexttt :x:x: omggg



•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife


Ultima editare efectuata de catre Apocalipsa in Mar 07 Iun 2011, 22:04, editata de 1 ori
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 22:03

Mai Ele esti...deci esti...o perversa...imi place sa stii❌x:x
Deci nu cred ca mai are rost sa-ti spun ca vreau neaparat next-ul...
Pune-l cat mai repede..
Te pop kiss


I had to break myself to carry on.


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 22:04

Elee moama mama ce uper eee deci deja salivez in fata monitorului daca ma crezi
A fost superb
Vai Vai Sasuke, imi place de tine si te urasc in acelasi timp =))
A si:
CEEE? INSARCINATA, DAR CUUMM?DACA JOHN ALA SAU CUM IL CHIAMA A AVUT VREO LEGATURA JUR CA, CA...A DAR STAI CA EL PARCA MURISE...PARCA (D)

Ele scumpa mea te rog cu nextul ca ne infierbanti pe toti aici :))
Nu uita de next

pwp kiss


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Iun 2011, 23:27

iNSARCINATA ? Cu cine ? Cred ca e o greseala mare happy2
Capitolul a fost foarte frumos.
HAi cu NEXT-u a hug


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 9r4p45
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 02:52

Buna buni mea kiss
Da da, e apropape 3 dim si eu iti las comm happy
Imi place ficul, e ceva de genul: Foarte tare frate lough
Nush de ce dar asta sigur nu pare fic +16 huh?
Oricum imi place ca esti peversa heh
Te pup dulcic a hug hi!
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 08:59

Hai hai hai hai cu nextul ala ca mooor aici! biciuitor
Doamnee aseara am adormit asa de greu, eram curioasa sa vad ce se intampla!!!:X:X:X
Sa nu dea domnul sa nu pui un next azi sau 2 sau 3 nu ma supar:)))
Hai spor la lucru pupici!kiss kiss


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 09:17

Cica vor fi explozii solare deci nu vreau sa va las fara next Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 169309
Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 977748 pentru comm-uri Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 384738


Ele va iubesteee Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 962758

Capitolul 10. Suspecta unei sarcini [Part II]
!!!Revenim la perspectiva Sakurei!!!

Stau pe patul alb din spital, vai ce tare e salteaua asta, si firar sa fie ca iar nu am putut sa o fac cu Sasuke ca a intrat domnul doctor a lui peste Kakashi, care casca gura parca asteptand cine stie ce minune. Imi arunc o privire pe geam si vad stelele si luna cum stralucesc pe cer. Ma gandesc cum as putea sa fi insarcinata, nu am facut-o cu nimeni, si Sasuke nu ma crede. Inteleg ca nu ma iubste, ca nu e copilul lui, dar sa nu se mai poarte asa, in fond si la urma urmei am si eu sentimente. Imi duc mana la pantece, ma gandesc la sufletul care este in mine nevinovat de ce se intampla. Chiar daca nu il iubeste nimeni, o sa-l iubesc eu destul, o sa tin sarcina asta sub lacatel. Zambesc la acest gand strasnic si imi inchid ochii visand la singurul care mi-a furat inima, Sasuke, s-au cel putin, asa cred.

......Flash Back Dream.....
Alergam, alergam si, iar alergam nici eu nu stiam de ce. Simt o durere ingrozitoare in pantece, ma uit in spatele meu si il vad pe Sasuke cum alerga dupa mine cu toporul.
-Sakura! Stai aici! O sa scap eu de plodul ala! tip acesta cu o voce si cu ochii insetati de o varsare de sange.
-Nuu!! Sasuke! Lasama! incep sa strig si alerg mai repede, plangand intr-una.
Cum putea fi asa? E un copil bre! Nu are nici o vina! Alerg si alerg, ma impiedic si ajung cu fata la Sasuke. Avea o fata zici ca era Satana in persoana. Ridica toporul asupra mea, mai exact a pantecelor mele, facea spume la gura, caine turbat nu mai am ce zice, si porneste in ,,actiune''. Vad cum lama toporului se apropie cu repeziciune de pantecele mele si chiar atunci cand sa ma lovesca....o lumina puternica izbeste pamantul.
-Sakura, vin-o cu mine, ma anunta o voce calda de barbat, era tata.
Alerg spre lumina si sar fara azitare in ea. ,, Raza Soarelui '' ma duce undeva unde am mai fost, mai exact la mama. Cand ajung ii sar in brate si ii povestesc totul cu lux de amanunte, iar ea raspunzandu-mi ca stie toata povestea si ca vrea sa imi zica ceva foarte important. Ii zice tatei, sa ne lase singuri, se pare ca el nu stia ce s-a intamplat si daca afla cred ca ma desela mai rau ca Sasuke.
-Sakura sarcina ta... incepe mama trist.
-Mama nici tu nu ma crezi? NU AM FACUT-O CU NIMENI! strig eu revoltata, daca nici mama nu ma crede cine sa ma mai creada.
-Lasa-ma sa termin, nu exista, spune mama usor trista, se pare ca vroia un nepotel, ehh, toate la timpul lor..
-C-c-cum? privesc eu mirata, la femeia care sta jos si isi priveste picioarele trista.
-A fost o greseala imensa, eu ti-am luat copilul, ai pierdut sarcina! tipa femeia si incepe sa fuga, disparand tot odata in rozul-galbui al cerului.
.....End Flash Back Dream....


Ma trezesc gafaind, a fost doar un vis. Dar se pare ca... chiar nu sunt insarcinata. Am pierdut sarcina. Incep sa plang dar totusi zambesc. Nici eu nu ma mai inteleg, sunt fericita ca pot ramane langa Sasuke si trista ca viata unui prunc s-a sters de pe fata pamantului. Lacrimile mele incep sa curga, impanzindu-mi fata. O sa-l numesc.. Junior, chiar daca ai plecat, chiar daca esti fata sau baiat, macar sa ai un nume, ma rog neutru. Zambesc putin si pun iar capul pe perna incercand sa adorm.
In tot acest timp eram urmarita de cineva bland, haios, hiperactiv si un foarte bun prieten. Se pare ca m-a gasit insfarsit, cand am plecat din New York a jurat ca o sa-si gaseasca sora pierduta, adica eu. Ei, ei , ei, Naruto se pare ca mai gasit. Abia astept sa te revad, micul meu frate nebun. Daca nu stiti, Naruto Uzumaki este cel mai bun prieten al meu, ma rog cel mai bun dintre baieti, cea mai buna prietena a mea este Hinata Hyuga care este inca in New York, si il iubeste pe blond la nebunie. Niciodata nu o sa uit socul pe care l-a avut cand i-am zis ca plec.

......Flash Back.....
-Hinata ma mut din New York! spun eu dintr-o suflare.
-Ceee? tipa aceasta pe vesnicul ei ton mirific.
-Trebuie sa scap de Jhon, a incercat sa ma violeze, ma duc unedeva unde nimeni nu ma va gasi, spun eu si tristetea ma ,,imbratiseaza''
-Si prietenia noastra....? spune Hinata si ma imbratiseaza incepand sa planga.
- O sa dureze pe veci, completez eu si o imbratisez strans.
Urmatoare zi am plecat, neanuntand pe nimeni decat pe Hin, incercand sa imi pierd urma in lume., ajungand pe mana unui mafiot pervers, obsedat de puritatea mea, acela fiind Sasuke.
.....End Flash Back.....


Abia astept sa va revad. Poate chiar o sa va fac sa va indragostiti unul de altul. La acest gand strasnic, adorm de-dreptul cu zambetul pe buze, uitand pentru un moment de Junior.


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFloare de Lotus[+16] - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 09:27

Buna Ele! happy
E un capitol foarte frumos.. Pfoai si Sasuke asta chiar asa de rau o bate ? ingrijorat
Nu urat.FOARTE URAT ! din partea lui.Pana la urma e si ea om.:-j
Ma rog,capitolul e foarte frumos.Felicitari ! kiss


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 43041335886647080746110


Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 09:51

Ahaa bravo!happy2 ai pus nextul:love:
Acum eu tot nu inteleg cum a ramas insarcinata ma :))) zi si mie , in privat daca se poate ca eu nu mai inteleg lough
Cu toate astea eu tot iubesc ficul, este singurul pe care il citesc acum , lough si asa o sa ramana heh
Hai cu next! heh


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 11:33

M-ai bagat oleak in ceata, dar sper ca urmatorul capitol ma va face sa inteleg..
Oricum astept next-ul.....
Te poop kiss


I had to break myself to carry on.


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Nyko
Genin
Genin
Nyko

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in Paradise
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 106
Reputatie Reputatie : 5

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 12:37

hey kiss . Frumos capitolul.
DAr ce nu inteleg eu este cum a rama insarcinata si cu cine ?
Astept NEXtu a hug


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 9r4p45
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 15:44

Dragilor happy2 Sarcina pe care o are Sakura happy2 Este una din cauza... ei bine stiti....ehh... aia care vina o data pe luna heh....o sarcina fara tata happy2 Da exista heh
Sper ca v-am lamurit! kiss
Spor la commentat heh


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanFloare de Lotus[+16] - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 15:52

deci acest capitol a fost frumos desi nu are acelasi suspans ca celelalte...si te cam baga in ceata cei drept....astept nextu sa ma lamuresc


Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Floare de Lotus[+16]   Floare de Lotus[+16] - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Floare de Lotus[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 28Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-